piątek, 1 grudnia 2023
Najnowsze: Arsenal - Wolverhampton (02.12, 16:00) promocje

Wisła Kraków - GKS Katowice (25.11, 17:30) promocje

25.11.2023, 07:38
Autor: J. Zalewski
Spis treści
Rozwiń
 1. Zwrot stawki do 50 zł na Wisła Kraków - GKS Katowice w Go+Bet
 2. 30 zł za darmo na Wisła Kraków - GKS Katowice
 3. Cashback do 1200 zł na Wisła Kraków - GKS Katowice
 4. Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Wisła Kraków - GKS Katowice za darmo
 5. 100% więcej na Wisła Kraków - GKS Katowice
 6. Wisła Kraków - GKS Katowice bez podatku
 7. 200% więcej do depozytu na Wisła Kraków - GKS Katowice
 8. 100 zł bez ryzyka na Wisła Kraków - GKS Katowice w STS

Zwrot stawki do 50 zł na Wisła Kraków - GKS Katowice w Go+Bet

Wybierając promocję na Wisła Kraków - GKS Katowice u bukmachera Go+Bet zapewniasz sobie ubezpieczenie stawki zakładu do maksymalnie 50 zł. Do skorzystania z tej promocji potrzebne Ci będzie bezpłatne konto u tego buka, które możesz założyć z naszego polecenia. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner z zaszytym hasłem do promocji i nagrody dla nowych klientów w wysokości 925 zł.

go-plus-bet

Wisła Kraków - GKS Katowice bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na 50 zł

Aby skorzystać z tej promocji na Wisła Kraków - GKS Katowice, musisz zrealizować depozyt na kwotę 100 zł, a następnie tego samego dnia zawrzeć zakład bukmacherski na stronie lub aplikacji za równowartość wpłaty. W razie wygranej otrzymasz 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie trafisz swojego kuponu, następnego dnia odbierzesz darmową kasę w postaci 50 zł, którą będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakłady w Go+Bet.

Jak ubezpieczyć kupon na 50 zł na Wisła Kraków - GKS Katowice w Go+Bet?

 • Wejdź na stronę lub aplikację Go+Bet,
 • Otwórz zakładkę z promocjami, a następnie aktywuj ubezpieczenie poprzez zapisanie się do akcji,
 • Wpłać na konto depozytowe 100 zł i postaw zakład za zrealizowany depozyt,
 • Jeśli Twój kupon będzie przegrany do 23:59, następnego dnia odbierz zwrot do 50 zł.

Promocja na Wisła Kraków - GKS Katowice w Go+Bet ze zwrotem na max. 50 zł jest odnawiana każdego dnia, tak więc możesz skorzystać z ubezpieczenia kuponu raz dziennie! Otrzymany zwrot z kuponu Wisła Kraków - GKS Katowice nie jest widoczny w bilansie konta. Aby sprawdzić czy go otrzymałeś, musisz zajrzeć na na swoje konto.

30 zł za darmo na Wisła Kraków - GKS Katowice

Spotkanie Wisła Kraków - GKS Katowice możesz zagrać w Fortunie w ramach promocji bez wkładu własnego za 30 zł. Promocja ważna jest do momentu rozpoczęcia meczu - 25.11.2023, godz. 17:30. Przeznaczona jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Fortuna. Jeśli jesteś stałym graczem tego bukmachera, możesz skorzystać z innych promocji na Wisła Kraków - GKS Katowice, w tym z gry bez podatku czy boostów.

fortuna

30 zł na Wisła Kraków - GKS Katowice
Postaw za 30 zł, wpłacając 1 zł

Aby zdobyć maksymalną nagrodę 30 zł, stwórz z naszego polecenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji Fortuny, a następnie wpłać na saldo depozytowe symboliczne 1 zł. To otworzy Ci drogę do odbioru darmowych 30 zł na platformie Fortuny, za które możesz zagrać starcie Wisła Kraków - GKS Katowice.

Jak zagrać za darmo kupon na mecz Wisła Kraków - GKS Katowice?

Za zaksięgowane na saldzie depozytowym 30 zł możesz postawić dowolne zdarzenie z obrębu spotkania Wisła Kraków - GKS Katowice i nie tylko. Do wyboru masz mnóstwo selekcji głównych, jak i podtypów, które w maksymalnym wariancie dostępne są mniej więcej dzień przed rozpoczęciem rywalizacji.

Zagraj za darmo
Odbierz 30 zł bez depozytu na Wisła Kraków - GKS Katowice

Jeśli rozważasz skorzystanie z tej promocji na Wisła Kraków - GKS Katowice od Fortuny, to  musisz wiedzieć, że wyróżnia się ona świetnymi warunkami regulaminowymi. Wspomnieć trzeba między innymi brak obrotu (jednocześnie nie ma czasu na obrót ), a także brak minimalnej liczby zdarzeń czy brak minimalnego kursu . Dzięki temu masz gwarancję, że za promocyjne środki możesz na spotkanie Wisła Kraków - GKS Katowice zawrzeć dowolny zakład bukmacherski według własnego uznania.

Cashback do 1200 zł na Wisła Kraków - GKS Katowice

Wykorzystaj promocję forBET na Wisła Kraków - GKS Katowice i ubezpiecz swój kupon bukmacherski na wypadek przegranej. Stwórz nowego użytkownika przez link z naszej strony i zyskaj cashback do 1200 zł. Minimalna wpłata uruchamiająca tę specjalną meczową promocję dla wszystkich typerów to tylko 20 zł.

forbet

Mecz Wisła Kraków - GKS Katowice w promocji

Ubezpiecz kupon na 1200 zł

Warunki oraz podstawowe zasady promocji na Wisła Kraków - GKS Katowice zachęcają do odbioru: obrót 1x, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3. Jeśli wygrasz zabezpieczony cashbackiem kupon, to kasa z wygranej trafia na Twoje saldo depozytowe. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymujesz zwrot od forBET w postaci rekompensaty na saldo bonusowe. 

Jak odebrać cashback do 1200 zł na Wisła Kraków - GKS Katowice?

 • Załóż konto w forBET z naszym hasłem LEGALSPORT,
 • Po zalogowaniu się na konto uzupełnił wszystkie dane osobowe,
 • Wpłać na saldo depozytowe min. 20 zł
 • Zagraj dowolny kupon z selekcją na Wisła Kraków - GKS Katowice,
 • Odbierz wygraną lub ciesz się zwrotem stawki na konto.

Zwrot w przypadku refundacji stawki zakładu należy przed wypłatą obrócić 1-krotnie. Stwórz w tym celu jeden kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,30. Masz 14 dni na użycie tego kuponu. Pamiętaj, że cały zwrot musisz wykorzystać na jednym kuponie i nie możesz go podzielić na kilka mniejszych zakładów: odbieram cashback do 1200 zł na mecz

Ściągnij aplikację Superbet i zagraj Wisła Kraków - GKS Katowice za darmo

Pobierz bezpłatną aplikację Superbet na telefon komórkowy lub tablet, a otrzymasz od tego bukmachera unikalny promocyjny zakład za darmo na Wisła Kraków - GKS Katowice w kwocie 20 zł. Do odbioru darmowej promocji uprawnieni są wszyscy nowi gracze, którzy stworzą u tego operatora nowy profil użytkownika z naszym hasłem polecającym LEGALSPORT. Promocja ważna jest przez 24/7, aż do momentu rozpoczęcia spotkania (25.11.2023, godz. 17:30).

superbet

Wisła Kraków - GKS Katowice za darmo
Postaw kupon bez wpłaty depozytu

Na pobranie aplikacji na telefon oraz tablet i odbiór 20 zł w promocji na Wisła Kraków - GKS Katowice masz w Superbet 7 dni, od momentu złożenia pierwszego depozytu na indywidualnym koncie typerskim. Otrzymany darmowy zakład na ten mecz 1. ligi polskiej nie wymaga obrotu. Od razu księgowany jest na saldzie depozytowym.

Jak odebrać darmowe 20 zł na Wisła Kraków - GKS Katowice?

 • Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy z iOS/Android,
 • Wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od zainstalowania apki,
 • Sprawdź saldo depozytowe, automatycznie pojawi się na nim 20 zł,
 • Wybierz z oferty najlepsze zakłady i postaw kupon przez aplikację.

Dzięki temu to co wygrasz na darmowym kuponie za 20 zł w Superbet Zakłady Bukmacherskie będziesz mógł od razu wypłacić na indywidualne konto w banku. Założenie konta u tego buka z naszego polecenia upoważnia Cię do odbioru łącznego benefitu o wartości maksymalnej 3754 zł. Więcej informacji o nagrodzie dla nowych tutaj.

20 zł na aplikację
Promocja za aplikację na Wisła Kraków - GKS Katowice

Superbet dysponuje szybkimi przelewami wychodzącymi, tak więc po wygranej na kuponie z meczem Wisła Kraków - GKS Katowice w promocji nie będziesz musiał martwić się zamrożonymi środkami. Oczywiście, gotówkę możesz wykorzystać także na inne mecze w Superbet.

100% więcej na Wisła Kraków - GKS Katowice

U bukmachera ComeOn możesz dodatkowo zgarnąć 200 zł za depozyt na rywalizację Wisła Kraków - GKS Katowice w ramach rozgrywek 1. ligi polskiej. Aby promocja na ten mecz odblokowała się na Twoim koncie, musisz stworzyć nowego użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT.

comeon

200 zł na Wisła Kraków - GKS Katowice
Zyskaj 100% za depozyt

Wymagana jest także minimalna wpłata w wysokości 50 zł. Po spełnieniu tych dwóch warunków dostajesz na konto 100% więcej za wpłatę. W praktyce wygląda to tak, że deponując na profilu użytkownika w ComeOn 100 zł, masz do dyspozycji na kupon z meczem Wisła Kraków - GKS Katowice w sumie 200 zł, co jest dobrą opcją dla graczy, którzy chcą postawić więcej zakładów bukmacherskich na to spotkanie.

Jak odebrać 100% więcej w ComeOn na Wisła Kraków - GKS Katowice?

 • Otwórz formularz odbioru promocji na Wisła Kraków - GKS Katowice w ComeOn,
 • Wypełnij wszystkie pola, w tym to opcjonalne z hasłem LEGALSPORT,
 • Zaloguj się na konto i aktywuj promocję w zakładce "wpłata",
 • Wpłać na konto depozyt w wysokości min. 50 zł,
 • Ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi na Wisła Kraków - GKS Katowice.
Odbieram promocję
Działa tylko z hasłem LEGALSPORT

Za kasę z promocji na Wisła Kraków - GKS Katowice możesz postawić w ComeOn dowolne selekcje o dowolnych notowaniach. Żadne zakłady z oferty nie są wykluczone z tej premii gotówkowej. Do wypłaty wszystkich środków z salda bonusowego potrzebny jest tylko 1-krotny obrót. Tak niski obrót zdecydowanie podnosi atrakcyjność tej promocji i sprawia, że może zostać ona odebrana przez naprawdę szerokie grono odbiorców.

Wisła Kraków - GKS Katowice bez podatku

Wisła Kraków - GKS Katowice bez podatku możesz zagrać w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Aby to spotkanie postawić z boostem +14% do wygranej musisz stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami za dowolną stawkę. Podczas składania zakładu musisz przypilnować minimalnego kursu każdego zdarzenia.

totalbet

+14% na Wisła Kraków - GKS Katowice
Wygrywaj więcej na każdym AKO

Nie może być on niższy niż 1.30. Gra bez podatku na Wisła Kraków - GKS Katowice nie jest ograniczona czasowo, tak więc możesz z niej skorzystać aż do momentu skończenia spotkania. Jest to możliwe, albowiem do promocji meczowej wliczają się zarówno zakłady prematch, jak i LIVE.

Jak postawić Wisła Kraków - GKS Katowice w promocji bez podatku?

 • Stwórz konto w TOTALbet z naszego linku,
 • Zrealizuj wpłatę na dowolną kwotę na konto typerskie,
 • Postaw kupon AKO z selekcją na mecz Wisła Kraków - GKS Katowice,
 • Ciesz się wygraną bez podatku o +14% więcej.

Promocja na Wisła Kraków - GKS Katowice bez podatku jest aktywna zarówno na stronie, jak i aplikacji mobilnej. Może z niej skorzystać każdy gracz posiadający profil w TOTALbet. W ramach promocji możesz zawrzeć dowolną liczbę zakładów bukmacherskich, ale musisz pamiętać, że wszystkie kupony muszą być rozliczone (nie można korzystać z cashoutu).

Gram bez podatku
Obstawiam Wisła Kraków - GKS Katowice bez podatku na AKO

Z promocji bez podatku na Wisła Kraków - GKS Katowice wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne oraz zakłady systemowe oraz specjalne. Warto o tym pamiętać, albowiem wówczas współczynnik 0.88 nie zamieni się na 1.00 i w efekcie Twoja wygrana będzie niższa.

200% więcej do depozytu na Wisła Kraków - GKS Katowice

Doładuj konto gracza w BETFAN kwotą maksymalną 300 zł i zgarnij promocję 200% od depozytu na mecz Wisła Kraków - GKS Katowice. Po zrealizowaniu wpłaty będziesz mógł spotkanie 1. ligi polskiej zagrać z potrojoną stawką zakładu. Stawiając za 50 zł, możesz zboostować sobie stawkę do 150 zł, zapewniając sobie tym samym zdecydowanie wyższą wygraną na kuponie. Promocja działa na nowych profilach online, założonych z naszym bezpłatnym hasłem polecającym LEGALSPORT.

betfan

200% na Wisła Kraków - GKS Katowice
Wpłać 150 zł, obstaw za 450 zł

Nowego użytkownika z dostępem do promocji na Wisła Kraków - GKS Katowice możesz założyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera internetowego BETFAN. Tylko gracze z naszego polecenia mogą aktywować u siebie na koncie tę promocję zwiększającą zrealizowany depozyt.

Jak odebrać 200% do depozytu na Wisła Kraków - GKS Katowice w BETFAN?

Otrzymaną gotówkę z promocji 200% od depozytu na mecz Wisła Kraków - GKS Katowice możesz wykorzystać na dowolne zakłady z oferty bukmacherskiej BETFAN. Najważniejsze warunki tej nagrody pieniężnej to: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3 oraz minimalny kurs kuponu 2.50. Minimalny depozyt umożliwiający korzystanie z wyższych stawek na kuponie wynosi 50 zł.

200% więcej w promocji
Zgarnij 200% więcej na Wisła Kraków - GKS Katowice

Pamiętaj, że kupon w promocji na Wisła Kraków - GKS Katowice można zagrać dopiero po zrealizowaniu depozytu na konto w BETFAN. Promocje z naszego polecenia na mecz Wisła Kraków - GKS Katowice można łączyć w dowolnych kombinacjach. Oznacza to, że hasło LEGALSPORT jest nielimitowane i możesz go zastosować bez ograniczeń.

100 zł bez ryzyka na Wisła Kraków - GKS Katowice w STS

Wykorzystaj zakład bez ryzyka na spotkanie Wisła Kraków - GKS Katowice w ramach 1. ligi polskiej na dowolne selekcje z oferty bukmacherskiej i ubezpiecz swój kupon na 100 zł w STS. Promocja meczowa jest skierowana do wszystkich aktywnych graczy, którzy z naszego polecenia, poprzez naszą stronę internetową, założą nowe konto do gry u tego buka.

sts

Wisła Kraków - GKS Katowice bez ryzyka
Ubezpiecz bez obrotu na 100 zł

Promocja bez ryzyka na Wisła Kraków - GKS Katowice w STS nie jest objęta warunkami obrotowymi, tak więc potencjalny zwrot realizowany jest od razu na saldo depozytowe, z którego można niezwłocznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Udogodnieniem w tej promocji jest także to, że z ubezpieczenia na 100 zł można skorzystać nie tylko na stronie internetowej Star-Typ Sport, ale także na jego aplikacji mobilnej na telefon i tablet.

Jak skorzystać z promocji 100 zł na Wisła Kraków - GKS Katowice w STS?

Bukmacher STS do promocji na Wisła Kraków - GKS Katowice bez ryzyka zalicza pierwszy rozliczony kupon na dowolnej platformie do betowania. Jeśli masz już postawiony zakład u tego operatora online, lub miałeś już wcześniej założone konto do gry, a chcesz zagrać to spotkanie z promocją, wybierz i skorzystaj z innego benefitu na ten mecz.

100 zł bez ryzyka
Ubezpiecz kupon na Wisła Kraków - GKS Katowice na 100 zł

100 zł na Wisła Kraków - GKS Katowice w promocji od STS łączy się z 60 zł za zadania oraz nagrodą 1500 zł za wykonane depozyty. Wszystkie nagrody aktywujesz hasłem LEGALSPORT, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub apce.

Komentarze (0)
Wisła Kraków - GKS Katowice (25.11, 17:30) promocje
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.