środa, 17 sierpnia 2022
Najnowsze: FAME MMA 15: typy, kursy, zakłady

Ranking bonusów bukmacherskich na MŚ

Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepsze promocje na mundial!

Odbierz kod promocyjny eToto
Oferta na bonus eToto VIP ważna do 31 sierpnia 2022
Spis treści
Rozwiń
  1. Wprowadzenie do rankingu
  2. Ranking bonusów bukmacherskich
  3. 1. Fortuna. Happy Hours – promocja na grę bez podatku!
  4. 2. Totolotek. Gram Grubo – zwiększ wygraną o 12%!
  5. 3. LVbet. Gruby Kupon – zakład AKO i więcej nawet 25%!
  6. 4. TOTALbet. Freebet 25 zł do dowolnego spożytkowania!
  7. Warto wiedzieć
Mundialowe akcje promocyjne u legalnych operatorów bukmacherskich
U których legalnych bukmacherów znajdziemy najlepsze mundialowe promocje?

Walka o końcowy triumf na tym turnieju, a co za tym idzie zmagania graczy o jak największy bukmacherski zysk, wchodzą powoli w decydującą fazę.

 PEŁNY RANKING BUKMACHERÓW 
 Podsumowanie oraz rekomendacje 
 na rok 2022 

Dlatego też przeanalizowaliśmy bardzo wnikliwie wszystkie dostępne u legalnych buków mundialowe akcje promocyjne i sprawdziliśmy, które w realny sposób mogą wpłynąć na Wasze ostateczne wygrane, abyście mogli zoptymalizować swój mundialowy bilans zysków i strat.

Bonus bukmacherski bez depozytu.
 25 zł lub 50 zł - wybierz swoją premię na start.

Gdzie więc znajdziemy najlepsze promocje bukmacherskie, powiększające ostateczną wygraną na kuponie? Zapraszamy do lektury.

Wprowadzenie do rankingu

Nim przejdziemy do właściwego rankingu przypominamy, że na polskim rynku działa legalnie 24 bukmacherów . Pełną listę tworzą nie tylko takie firmy jak Fortuna Zakłady Bukmacherskie, legalny bukmacher LVbet, STS czy operator bukmacherski Millenium, ale także bukmacher forBET - to czołówka.

Rekomendowani bukmacherzy internetowi w Polsce
Nazwa firmy (w nawiasie nr licencji) Przejście
STS ( SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 )
Link do rejestracji TUTAJ 
LVBET ( PS4.6831.9.2016.EQK ) Link do rejestracji TUTAJ
BetFan ( PS4.6831.3.2018 )
Link do rejestracji TUTAJ 
Fortuna (SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565) Link do rejestracji TUTAJ
Totolotek (AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485) Link do rejestracji  TUTAJ
eToto ( AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 ) Link do rejestracji  TUTAJ
Milenium ( SC/12/7251/BMB/2011/BMI9-10599 ) Link do rejestracji  TUTAJ
forBET  ( PS4.6831.10.2016 ) Link do rejestracji  TUTAJ 
TOTALbet ( PS4.6831.12.2017 ) Link do rejestracji  TUTAJ 
PZBuk ( PS4.6831.26.2017 ) Link do rejestracji  TUTAJ
Betclic ( PS4.6831.11.2017 ) Link do rejestracji  TUTAJ
eWinner ( PS4.6831.29.2017 ) Link do rejestracji  TUTAJ

Pozostałe firmy to eToto Zakłady Bukmacherskie, Totolotek, bukmacher Superbet oraz Totalbet. Licencję posiada także Betclic Polska, eWinner oraz Cherry Online, działający jako PZBuk.

Ranking bonusów bukmacherskich

Tradycyjnie, zanim przejdziemy do konkretnych pozycji, po raz kolejny musimy zaznaczyć, że w naszym zestawieniu nie znaleźli się wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce. Dlaczego? Bo nasz model rankingowy uwzględnia tylko najlepsze opcje, a więc przedstawiamy Wam tylko tych operatorów, którzy pod względem bonusów i promocji na mundial wypadli najlepiej.

W efekcie możecie wybierać swoich operatorów zakładów sportowych tylko spośród najlepszych, więc ryzyko podjęcia błędnej decyzji zmniejsza się niemal do zera! Przekonajmy się więc, kto w lipcu zasłużył na miejsce na podium.

1. Fortuna. Happy Hours – promocja na grę bez podatku!

Fortuna - bukmacher z licencją MF
Legalny bukmacher Fortuna

Pierwsze miejsce w naszym rankingu bonusów bukmacherskich na lipiec 2018 zajęła firma bukmacherska Fortuna, która na czas mistrzostw świata w Rosji wystartowała z niezwykle atrakcyjną promocją bukmacherską Happy Hours. 

Umożliwia ona bezproblemową grę bez 12-procentowego podatku! Można z niej skorzystać za każdym razem na godzinę przed rozpoczęciem mundialowego spotkania (każdego).

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do kuponów w ramach promocji Happy Hours można wrzucać wszystkie pozycje, które aktualnie znajdują się w ofercie pre-match tego bukmachera.
Warto wykorzystać kod promocyjny do Fortuna, by zwiekszyć szansę na darmową kasę (rejestracja na efortuna.pl opisana jest TU).

Jak z niej skorzystać? To bardzo proste. Wystarczy, że do naszego bardzo dobrze przeanalizowanego kuponu dodamy bonus kursowy w wysokości 1.14, który bez problemów można znaleźć na stronie głównej tego operatora zakładów wzajemnych (duży żółty baner, z dodatkowym współczynnikiem niwelującym podatek, znajduje się w lewym panelu, tuż nad SUPEROFERTA+).

  Odbierz kod promocyjny
  do Fortuna Zakłady Bukmacherskie 

i typuj mundialowe mecze

Co więcej, cała akcja promocyjna dotyczy kuponów obstawionych zarówno w punktach stacjonarnych Fortuny, jak i przez jej stronę internetową oraz aplikację mobilną. Należy jednak pamiętać, że minimalna stawka zakładu to 20 zł. Jeśli zdecydujemy się postawić kupon za na przykład 19 złotych, to wówczas od wygranej zostanie odjęty 12-procentowy podatek, więc należy tego ze szczególną uwagą pilnować.

2. Totolotek. Gram Grubo – zwiększ wygraną o 12%!

Bukmacher Totolotek i kod rejestracyjny LEGALSPORT
Najlepsze bonusy bukmacherskie w Totolotku z kodem LEGALSPORT

Tuż za czeską Fortuną uplasował się wszystkim dobrze znany legalny bukmacher Totolotek, który również postawił na zniwelowanie na czas piłkarskiego mundialu obowiązującego w Polsce podatku od zakładów bukmacherskich. Na pierwszy rzut oka oba bonusy wyglądają identycznie, ale po głębszej analizie od razu widać, że ciut lepiej prezentuje się ten od głównego sponsora Legii Warszawa. Stąd też „zaledwie” drugie miejsce dla partnera ekstraklasowej Lechii Gdańsk.

Żeby skorzystać z akcji Gram Grubo, należy zawszeć zakład z oferty Toto-Mix lub Live za minimum 20 złotych. Należy pamiętać, że kupon musi składać się z minimum trzech selekcji, a ogólny współczynnik nie może być mniejszy niż 2.50. Co więcej, w czasie konstruowania kuponu trzeba pamiętać, aby „nie wklepać” do naszego zakładu typu z kursem mniejszym niż 1.30, bo wówczas szansa na wyższą wygraną nieodwracalnie przepadnie. Naturalnie, jeżeli na co dzień puszczacie zakłady typu AKO z wysokimi kursami, to oczywiście powyższe regulaminowe obostrzenia nie będą stanowić dla Was żadnego problemu, tak więc możecie bez zastanowienia skorzystać z tej akcji.

3. LVbet. Gruby Kupon – zakład AKO i więcej nawet 25%!

Kod promocji LEGALSPORT do wszystkich legalnych bukmacherów
Najlepsze bonusy bukmacherskie z kodem LEGALSPORT

Trzecie miejsce na podium przypadło bukmacherowi LVbet, który cyklicznie tworzy dla graczy akcje promocyjne z cyklu Gruby Kupon. Polegają one na tym, że przygotowany przez tego organizatora zakładów sportowych zestaw typów zostaje okraszony zdecydowanie lepszym współczynnikiem ogólnym. W efekcie ostateczna wygrana może być wyższa o nawet 25%, co jest naprawdę godne podkreślenia!

Przykładem takiej akcji może być ta zorganizowana z okazji hokejowych mistrzostw świata – Gruby Kupon w LVbet. Postaw jutro i wygraj więcej! 

Warto w tej chwili wspomnieć, że pewnym momencie różnica w wygranych (normalna oferta vs Gruby Kupon) wynosiła ponad 70 zł na korzyść promocji. Na stronie operatora można zaznajomić się z najnowszymi propozycjami głównego sponsora ekstraklasowej Wisły Kraków – warto pamiętać, że w dni mundialowe Gruby Kupon jest ściśle związany z MŚ.

Unikalny darmowy zakład 20 zł LV BET
 tylko z kodem promocyjnym 
 LEGALSPORT 

Założenia tej akcji są bardzo dobre i na pewno w pełni zasługują na trzecią lokatę. Niestety nie mogliśmy jej wyżej umiejscowić, albowiem decydując się na ten bonus, z góry akceptujemy nie tylko zaproponowane mecze, ale także ostateczne typy. I to właśnie brak swobody zadecydował w ostateczny rozrachunku o tym, że oficjalny partner Plus Ligi Kobiet zajął dopiero trzecią lokatę.

4. TOTALbet. Freebet 25 zł do dowolnego spożytkowania!

Co prawda bonus bukmacherski od TOTALbet nie jest ściśle związany z mundialem (oczywiście można wykorzystać go, puszczając mecze mistrzostw świata) i jest on zaledwie jednorazowy, ale zdecydowaliśmy się koniec końców go wyróżnić, albowiem posiada on niedostępne do tej pory na naszym rodzimym rynku założenia czysto bukmacherskie. Czym wyróżnia się on na tle konkurencji?

Ten internetowy polski bukmacher oficjalnie działalność rozpoczął w 2018 roku i od razu wprowadził do swojej oferty zakład bez depozytu o wartości 25 złotych. TOTALbet zrobił to jednak na tyle umiejętnie, że z miejsca stał się on najlepszym dostępnym freebetem na rynku. A to wszystko dlatego, że wygranej z tego zakładu nie musicie w ogóle obracać! Oznacza to, że zaraz po wygraniu pierwszego zakładu możecie bez problemów wypłacić środki na swoje konto bankowe – jest to absolutna nowość w polskiej bukmacherce.

Warto dodać, że freebet nie jest związany w żaden sposób z bonusem powitalnym! Jeżeli nie słyszeliście jeszcze o TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, to wiedzcie, że oferta tego buka może być ogromnym zaskoczeniem dla polskiego gracza!

Warto wiedzieć

  • Najlepszy bonus na mundial w tym momencie oferuje bukmacher Fortuna. Czeski operator zakładów wzajemnych wprowadził bowiem do swojej oferty akcję Happy Hours, dzięki której można grać bez obowiązującego w Polsce podatku.
  • Totolotek, podobnie jak oficjalny partner ekstraklasowego Zagłębia Sosnowiec, również przedstawił swoim graczom bonus zmniejszający do zera 12-procentowy podatek. Posiada on jednak więcej przeszkód regulaminowych, o których warto wiedzieć.
  • Bardzo ciekawą propozycję dla swoich klientów ma także LVbet. Legalnie działający na terenie naszego kraju organizator zakładów wzajemnych w swojej ofercie posiada bonus +25%. Dzięki niemu ostateczne wygrane są zdecydowanie wyższe.
05.07.2018, 19:36
Aktualizacja: 05.07.2018, 19:36
Autor: R. Grycz

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Ranking bonusów bukmacherskich na MŚ
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.