poniedziałek, 11 listopada 2019
Najnowsze: Milenium - bonus bez ryzyka

Ranking bukmacherów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 30 listopada 2019
Spis treści
Rozwiń
 1. Ranking legalnych bukmacherów na mundial
 2. 1. LVbet. Świetna oferta mundialowa opatrzona dobrymi kursami!
 3. 2. forBET. Oferta na MŚ 2018 pełna zakładów specjalnych
 4. 3. Fortuna. Zakłady na mundial w dużych ilościach
 5. 4. Superbet. Przede wszystkim niepowtarzalne mundialowe zakłady specjalne!
 6. 5. eToto. Zakłady łączone największą zaletą
 7. 6. Star-Typ Sport. Sama przejrzystość nie wystarczy!
 8. 7. Totolotek. Czekamy na odkrycie wszystkich mundialowych kart
 9. 8. Milenium. Oferta oparta na bukmacherskich podstawach
 10. Warto wiedzieć
Czerwiec to bez dwóch zdań – ze względu na mistrzostwa świata w Rosji – miesiąc fanów futbolów. Dlatego też nasz najnowszy ranking legalnych bukmacherów przybrał nieco inną formę niż zazwyczaj. Skupiliśmy się w nim bowiem tylko i wyłącznie na mundialowej ofercie bukmacherskiej. Przeanalizowaliśmy każdego operatora zakładów wzajemnych z osobna i sprawdziliśmy, który przygotował dla Was najlepsze propozycje. Oto efekty naszej pracy!
dłonie trzymające puchary na tle nieba
Który bukmacher przygotował dla graczy najlepszą ofertę na mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Zanim przejdziemy do konkretnych wniosków pragniemy Wam przypomnieć, że na polskim rynku legalnie działa dziewięciu bukmacherów, posiadających licencje Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych. Grono legalnych buków tworzą nie tylko takie firmy jak Fortuna, Milenium, STS, forBET czy eToto, ale także Totolotek, LVbet, rumuński Superbet i najmłodszy Totalbet, który jeszcze nie rozpoczął oficjalnie działalności w Polsce.

Ranking legalnych bukmacherów na mundial

Do naszego końcowego zestawienia dostało się w ostatecznym rozrachunku tylko czterech bukmacherów, dzięki czemu swoje „numery jeden” możecie wybierać spośród najlepszych. Jeżeli chcielibyście zapoznać się z mundialową ofertą pozostałych buków, wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w tekście „Jakiego bukmachera wybrać na mundial„, w którym dokładnie przeanalizowaliśmy ofertę zakładów, kursów bukmacherskich i mundialowych promocji u wszystkich legalnie działających w Polsce operatorów. A tymczasem przechodzimy do punktu kulminacyjnego – kto przygotował dla Was najkorzystniejszą ofertę na MŚ 2018 i okazał się zwycięzcą naszego rankingu?

1. LVbet. Świetna oferta mundialowa opatrzona dobrymi kursami!

Legalsport - kod promocji dla LVbet
Kod promocyjny od Legalsport.pl u bukmachera LVbet

Najlepszą ofertę na mundial 2018 ma bez wątpienia legalny bukmacher LVbet, który zagwarantował graczom mnóstwo ciekawych propozycji. Dotyczą one nie tylko meczów fazy grupowej (do każdego spotkania podpięte są podtypy – przeważnie około 90 dodatkowych opcji do wytypowania), ale także szerszej piłkarskiej perspektywy. Oficjalny sponsor Widzewa Łódź do swojej oferty, jako tak zwane zakłady specjalne na mundial, wprowadził także chociażby typy związane z dokładną liczbą punktów w grupie czy też propozycje ściśle związane z awansem do fazy pucharowej.

Nie brakuje także idealnie skrojonych propozycji H2H, które gwarantują emocje w dłuższej perspektywie. Możemy wyróżnić na przykład opcję „Christian Cueva czy Jefferson Farfan. Który gracz reprezentacji Peru zaliczy więcej asyst podczas mistrzostw świata 2018? (obaj gracze muszą wystąpić przynajmniej w jednym meczu w podstawowej jedenastce, remis=zwrot)”. Oczywiście to tylko przykład – mundialowych zakładów specjalnych, dotyczących każdej występującej w turnieju reprezentacji, znajdziecie w LVbet naprawdę dużo.

|Darmowy zakład 20 zł w LVbet na mundial|

Ponadto, warto zwrócić uwagę na końcowe współczynniki, bo na tle konkurencji wyglądają one naprawdę bardzo dobrze. Oczywiście zdarzają się opcje słabiej obsadzone, ale mimo wszystko nie zamazują one ogólnego obrazu. Dla przykładu, zwycięstwo Urugwaju w starciu z Egiptem przez LVbet zostało wycenione na 1.62. Żaden inny buk, który znalazł się w tym rankingu, nie posiada lepszego kursu na to wydarzenie!

I na koniec trzeba wspomnieć jeszcze o innych mundialowych atrakcjach w ofercie LVbet. To przede wszystkim akcja „mundial sam się nie wygra”, której twarzą jest były sekretarz PZPN-u, Zdzisław Kręcina, w ramach której gracze mogli wygrać m.in. w pełni opłacone wyjazdy do Rosji. Mundialowa oferta LVbet to również atrakcyjne bonusy bukmacherskie, w tym jeden z najwyższych na rynku bonus 1 000 zł od LVbet, który może być jeszcze wyższy z kodem bonusowym LEGALSPORT: wykorzystanie naszego specjalnego kodu promocyjnego podczas zakładania konta gracza (nie musicie go nawet wpisywać – kod automatycznie pojawi się we właściwym miejscu) otrzymacie od LVbet wyjątkowy darmowy zakład 20 zł, niedostępny w standardowej ofercie, co łącznie da Wam nawet 1 020 zł na typowanie mundialowych spotkań!

Ocena ogólna: 9.5/10

2. forBET. Oferta na MŚ 2018 pełna zakładów specjalnych

Drugie miejsce w naszym rankingu zajęła firma bukmacherska forBET. Mundialowa oferta głównego sponsora ekstraklasowego Śląska Wrocław dzieli się na dwie części. W pierwszej znajdziemy podstawowe zakłady bukmacherskie na spotkania fazy grupowej (każdy mecz to niemal setka podtypów – np. podwójna szansa, zakład bez remisu), z kolei w drugiej niezwykle interesujące propozycje długoterminowe. Wyróżnić w tym miejscu możemy, chociażby typ opatrzony kursem 51.00 – „czy na mistrzostwach zagrają wszyscy piłkarze powołani przez Adama Nawałkę?”. Jeżeli na propozycje od tego buka popatrzymy z szerszej perspektywy, to możemy bez zawahania stwierdzić, że jest to optymalne zestawienie, które trafia zarówno do początkujących, jak i doświadczonych typujących. A to jest bardzo ważne!

logo bukmachera forBET
Solidną ofertę na mundial ma forBET Zakłady Bukmacherskie

Trzeba także poruszyć w tym miejscu kwestię współczynników bukmacherskich. Co prawda są one odrobinę gorsze niż w LVbet, ale mimo wszystko stoją one na dość solidnym poziomie. A to oznacza, że przy odrobinie wysiłku można stworzyć w tym buku naprawdę świetne zakłady na MŚ 2018.

Jeżeli oprócz typów i podtypów szukacie dodatkowych akcji promocyjnych na mundial, to forBET z pewnością będzie dla Was dobrym wyborem. Ten buk przygotował dla graczy konkurs „Droga do Moskwy”, w którym do wygrania jest aż 2 miliony złotych w bonusach! Na uwagę zasługuje też oferta bonusów bukmacherskich na mundial od forBET, zwłaszcza atrakcyjny bonus na start 1 200 zł, który z naszym kodem bonusowym LEGALSPORT może wzrosnąć do 1 250 zł – a to już naprawdę solidna kwota, umożliwiająca typowanie szerokiej gamy mundialowych zakładów.

Ocena ogólna: 9/10

3. Fortuna. Zakłady na mundial w dużych ilościach

Trzecie miejsce na podium przypadło bukmacherowi Fortuna. Czeski operator zakładów wzajemnych sprostał mundialowemu zadaniu i przygotował dla graczy naprawdę korzystną ofertę, zakładów na mistrzostwa świata w piłce nożnej, obejmującą ponad 90 głównych propozycji, które dodatkowo obudowane są ciekawymi podtypami. Warto przystanąć na chwilę przy zakładach na najlepszych strzelców w poszczególnych drużynach narodowych oraz typach związanych z datą odpadnięcia z turnieju każdej reprezentacji, które pozwalają na tworzenie naprawdę ciekawych mundialowych kuponów. Niestety mamy drobne zastrzeżenia co do sposobu, w jaki mundialowa oferta Fortuny została typującym przedstawiona – nie jest do końca czytelna (szczególnie główne kategorie w panelu bocznym) – stąd dopiero trzecia lokata. Musieliśmy to wyjaśnić, bo ofertowo partner pierwszoligowego GKS-u Katowice wygląda całkiem dobrze!

|Odbierz darmowy zakład 120 zł w Fortunie z kodem LEGALSPORT na mundialowe zakłady|

Możemy więc zaryzykować tezę, że w Fortunie każdy typer, zainteresowany obstawianiem piłkarskich mistrzostw świata w Rosji, z pewnością znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że w parze z dobrymi propozycjami idą także wysokie kursy bukmacherskie. I tutaj chcielibyśmy wyróżnić typ „na którym miejscu Polska zakończy fazę grupową” – typ Polska wygra grupę. Oficjalny sponsor 1. ligi oferuje na to zdarzenie kurs 2.80, podczas gdy u konkurencji współczynniki nie przekraczają przeważnie granicy 2.60, co jak na standardy bukmacherskie jest sporą różnicą. 

Ocena ogólna: 8.5/10

4. Superbet. Przede wszystkim niepowtarzalne mundialowe zakłady specjalne!

logo bukmachera Superbet
Zakłady i promocje na mundial oferuje też legalny bukmacher Superbet

Bardzo długo zastanawialiśmy się nad numerem czwartym tego zestawienia, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Superbet. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że Superbet działa tylko i wyłącznie w punktach naziemnych, lecz musimy wyróżnić jego ofertę na mistrzostwa świata 2018, gdyż jest ona po prostu bardzo dobra.

Wyjątkowo dobre wrażenie tworzą przede wszystkim zakłady specjalne na piłkarskie mistrzostwa świata: w wielu przypadkach są to unikatowe propozycje, niedostępne u innych operatorów, dlatego też warto się z nimi zapoznać w pierwszej kolejności. Przykładem może być typ związany z liczbą niewykorzystanych rzutów karnych w turnieju czy też opcja, dzięki której możecie oszacować, ile hattricków zostanie na rosyjskich boiskach ustrzelonych – np. powyżej 1.5 hattricka zostało opatrzone kursem 2.10. Co więcej, można wytypować również arbitra finału i liczbę meczów zakończonych bezbramkowym remisem! Ważne – niepowtarzalnych opcji jest naprawdę co niemiara.

Oczywiście Superbet udostępnił swoim klientom także standardowe opcje. W związku z tym, tworząc mundialowe kupony u tego buka, można stawiać na klasyfikację końcową, najlepszego strzelca turnieju oraz na zwycięzców poszczególnych grup (np. pierwsze miejsce Hiszpanii zostało „wycenione” na 1.50). Nie wspominając już o meczach fazy grupowej, które posiadają ponad 200 podtypów.

Należy także dwa zdania napisać o współczynnikach bukmacherskich, bo wyglądają one naprawdę solidnie. Co prawda większości nie da się porównać, bo nie posiadają one odpowiednika u konkurencji, ale pozostała część jest z całą pewnością godna Waszej analizy. A to wszystko dlatego, że da się wyszukać bardzo korzystne propozycje – np. wygrana Urugwaju z Rosją to kurs 2.55, u konkurencji współczynniki nie przekraczają 2.45. A to oznacza, że na typach w Superbet naprawdę da się dodatkowo zarobić.

I warto na koniec zaznaczyć, że gdyby nie fakt, że Superbet świadczy usługi tylko i wyłącznie w punktach stacjonarnych (a co za tym idzie, nie ma w swojej ofercie żadnych akcji promocyjnych), to zapewne znalazłby się on na naszym rankingowym podium. A tak musi zadowolić się tylko pozycją numer 4, która jednak jest solidna i w pełni zasłużona.

Ocena ogólna: 8/10 

5. eToto. Zakłady łączone największą zaletą

Bukmacher eToto tym razem przyłożył się do zadania i przygotował dla swoich graczy dobrą ofertę na mistrzostwa świata 2018. Dzięki temu można w niej znaleźć nie tylko podstawowe typy, jak na przykład „kto lepszy w danej grupie”, ale także zakłady łączone, w ramach których możemy wskazać w jednej propozycji chociażby ostatecznego triumfatora, jak i króla strzelców mundialu – np. triumf reprezentacji Niemiec połączony z Gabrielem Jesusem jako najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju wyceniony został przez eToto na 80.00.

Niestety, warszawski bukmacher średnio wypada pod kątem kursów bukmacherskich na mundial, i dlatego uplasował się on koniec końców tylko na piątej lokacie. Co prawda wśród 2500 zakładów można znaleźć tak zwane „perełki”, ale w ostatecznym rozrachunku nie wpływają one w znaczący sposób na ogólny kształt współczynników. Dlatego też zachęcamy Was do tego, abyście sami sprawdzili tego operatora zakładów sportowych i poczytali opinie o bukmacherze eToto. Być może propozycje, których szukacie, są akurat opatrzone solidnymi kursami.

Ocena ogólna: 7.5/10 

6. Star-Typ Sport. Sama przejrzystość nie wystarczy!

Logo bukmachera STS
Kod bonusowy STS Zakłady Bukmacherskie

Mundialowa oferta bukmachera Star-Typ Sport z całą pewnością wizualnie prezentuje się bardzo dobrze, ale niestety nie o wrażenia estetyczne w tym rankingu chodzi. W związku z tym popularny STS uplasował się ostatecznie tylko na szóstym miejscu. Zadecydowała o tym nie tylko nieco okrojona oferta podtypów, ale również ich niezadowalająca jakość. Brakuje na przykład rozwiniętych propozycji handicapowych, które na takiej imprezie spełniają bardzo ważną rolę. Ogólnie oferta głównego sponsora ekstraklasowej Jagiellonii Białystok na mistrzostwa świata nie wygląda źle, ale jak na razie, nie możemy wywindować jej wyżej niż na szóste miejsce. Być może zmieni się to tuż przed oficjalnym startem imprezy. A to wszystko dlatego, że prawdopodobnie pojawią się w niej nowe typy i podtypy.

Ocena ogólna: 7/10 

7. Totolotek. Czekamy na odkrycie wszystkich mundialowych kart

Siódma lokata przypadła bukmacherowi Totolotek, który co ważne, nie odkrył jeszcze wszystkich mundialowych kart. Jak udało nam się dowiedzieć, już wkrótce oficjalny partner ekstraklasowej Lechii Gdańsk wprowadzi do swojej oferty mnóstwo interesujących propozycji związanych z MŚ 2018. Czekamy z niecierpliwością!

Tym bardziej że już w tym momencie oferta partnera EkstraStats wygląda całkiem nieźle. Bez problemów można zawrzeć za jej pomocą standardowe zakłady bukmacherskie – np. można wytypować wszystkie mecze fazy grupowej. Jeżeli Totolotek wprowadzi zapowiadane propozycje i podreperuje nieco kursy, to z całą pewnością będzie godną dla Was opcją. Na razie nie pozostaje nam jednak nic innego, jak czekać tylko na rozwój wypadków.

Ocena ogólna: 6.5/10

8. Milenium. Oferta oparta na bukmacherskich podstawach

Ostatnie miejsce w naszym rankingu zajmuje bukmacher Milenium. Co prawda oficjalny sponsor ekstraklasowego Zagłębia Lubin posiada w swojej mundialowej ofercie propozycje, które pod względem współczynników mogą rywalizować z pozostałymi bukami, ale niestety ogólna oferta zakładów pozostawia sporo do życzenia. Przede wszystkim dlatego, że składa się ona tylko z podstawowych typów i podtypów.

|Specjalny bonus 20 zł w Milenium dla czytelników LegalSport.pl|

Brakuje czegoś ekstra, co przyciągnęłoby Waszą uwagę na dłuższą chwilę, stąd ostatnia pozycja w naszym najnowszym zestawieniu bukmacherów na mundial. Oczywiście, jeżeli liczycie przede wszystkim na standardowy zestaw propozycji i nic innego Was nie interesuje, to naturalnie ten bukmacher może być dla Was dobrą opcją. Natomiast, jeżeli szukacie czegoś więcej, to zdecydowanie polecamy Wam operatorów z wyższych lokat. Przede wszystkim tych z TOP3.

Ocena ogólna: 6/10

Warto wiedzieć

WARTO WIEDZIEĆ

 • Najlepszą mundialową ofertę posiada bukmacher LVbet, który do dyspozycji oddał graczom nie tylko podstawowy zestaw typów, ale także mnóstwo zakładów specjalnych.
 • Pozostałe miejsca na podium zajmują forBET oraz Fortuna. Warto wyszczególnić także ofertę Superbet, który naprawdę przygotował się solidnie do mundialu w Rosji
 • Najlepsze oferty związane z mundialem charakteryzują się tym, że dzielą się na dwie grupy. Pierwsza dotyczy meczów fazy grupowej, natomiast druga jest ściśle związana z zakładami specjalnymi, które niekoniecznie dotyczą sensu stricto boiskowej rywalizacji.
Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Ranking bukmacherów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Jacek
skomentowano ponad miesiąc temu
Ale mi się trafiło 😀 Akurat gram na LVbecie, więc będę miał dostępną najlepszą ofertę…. hurraaaa! 😀 Myślicie, że jeszcze przypakują ofertę o nowe typy? Mam już dziesięć kuponów ogarniętych, ale myślę jeszcze o kolejnych 😀
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.