środa, 16 stycznia 2019
Najnowsze: Jaką ofertę bukmacherską ma PZBuk?

Ranking legalnych bukmacherów – maj 2018. Gdzie można znaleźć najlepsze bonusy na start?

Do piłkarskich mistrzostw świata w Rosji, które z całą pewnością zgromadzą przed telewizorami miliony widzów, pozostał już tylko nieco ponad miesiąc. Dlatego też już teraz warto rozpocząć gromadzenie swojego bukmacherskiego budżetu, który pozwoli na swobodne i bezproblemowe obstawianie tegorocznego mundialu. Jednym z najłatwiejszych sposobów na powiększenie swojego bankrolla jest założenie konta gracza u nowego bukmachera, który gwarantuje wysoki bonus na start.
gwiazda zwycięzcy na pomarańczowym tle
U których legalnych bukmacherów znajdziemy najlepsze bonusy powitalne?

W związku z tym nasz majowy ranking operatorów zakładów wzajemnych poświęciliśmy właśnie bonusom dla nowych klientów, tak abyście przed największą futbolową imprezą na świecie mogli rozeznać się, który buk oferuje w tym momencie najkorzystniejsze warunki.

Zanim przejdziemy do sedna sprawy, musimy zaznaczyć, że na tę chwilę na polskim rynku legalnie działa siedmiu bukmacherów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych przez Internet. Jest to o tyle ważne, że tylko tak zwane buki online gwarantują swoim klientom dodatkowe środki na grę przy rejestracji. Do tego grona należą takie firmy jak Fortuna, Milenium, STS i forBET, a także eToto, Totolotek oraz LVbet. Oczywiście na terenie naszego kraju funkcjonuje jeszcze przedsiębiorstwo Superbet, ale w tym momencie ten rumuński bukmacher świadczy swoje usługi tylko w punktach naziemnych. Na marginesie można zaznaczyć, że już wkrótce do tej grupy dołączy nowy bukmacher Totalbet, który otrzymał już od MF wszystkie potrzebne dokumenty licencyjne i obecnie przechodzi proces wdrażania.

Ranking legalnych bukmacherów – maj 2018

Przeanalizowaliśmy na poczet naszego rankingu każdą dostępną w Polsce ofertę związaną z bonusem na start, a następnie stworzyliśmy zestawienie TOP4, które z całą pewnością pomoże Wam przy wyborze odpowiedniego buka na mistrzostwa świata w piłce nożnej. Jesteśmy o to spokojni, albowiem nasz ranking oparliśmy na czterech podstawowych elementach: są to wysokość bonusu, minimalny kurs, obrót oraz liczba zdarzeń na kuponie – które w ostatecznym rozrachunku są dla obstawiającego najważniejsze. Kto ma najkorzystniejszą ofertę dla nowych graczy? Przekonajmy się!

1. Fortuna – pierwszy zakład bez ryzyka 100 zł + bonus do 400 zł od pierwszego wkładu

Po raz kolejny na pierwszym miejscu naszego rankingu znalazła się czeska Fortuna, która w tym momencie posiada w swojej ofercie, naszym zdaniem, najlepszą i najprostszą promocję dla nowych klientów. Jeżeli zdecydujemy się na grę u tego operatora zakładów wzajemnych, to wówczas nasze konto gracza może zyskać nawet 500 zł! A nie ukrywajmy, że taki zastrzyk gotówki pozwoli nam konstruować podczas mundialu w Rosji naprawdę pokaźne zakłady, gwarantujące spory zysk.

Warto zaznaczyć, że oferta promocyjna tego bukmachera składa się z dwóch części. Pierwsza to tak zwany zakład bez ryzyka, dzięki któremu możemy odzyskać nawet 100 zł z pierwszego postawionego i przegranego kuponu. Natomiast druga część dotyczy drugiej wpłaty na konto gracza. Dzięki niej po sfinalizowaniu drugiego przelewu otrzymujemy bonus 100% od wpłacanego depozytu. Maksymalnie możemy przelać na konto 400 zł. Oczywiście, jeżeli chcemy wpłacić więcej, to nic nie stoi na przeszkodzie, ale wówczas kwota bonusu nadal będzie wynosić „cztery stówki”.

Na koniec przyjrzyjmy się, jak wyglądają podstawowe warunki tego bonusu. Zanim będziemy mogli wypłacić zgromadzone przez nas środki, to najpierw musimy cztery razy obrócić drugi depozyt. Oznacza to, że w razie wpłaty maksymalnej kwoty – 400 zł, ogólna suma zagranych przez nas zakładów musi wynosić minimum 1600 złotych. Co więcej, żeby kupon mógł zaliczać się do obrotu, musi składać się z minimum trzech zdarzeń, a ogólny kurs wszystkich typów nie może być mniejszy niż 1.90. Ponadto warto zaznaczyć, że na obrót mamy 60 dni. Jak widać, warunki ogólne nie są wygórowane, dlatego też z tej promocji mogą skorzystać nie tylko doświadczeni typujący, ale także początkujący gracze. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, tu znajdziecie wszystkie informacje na temat bonusu na start od Fortuny.

Ogólna ocena – 9.5/10

2. Star-Typ Sport – bonus do 500 zł od pierwszego wkładu

Na drugim miejscu w naszym rankingu znalazł się bonus powitalny od STS. Jeżeli zdecydujesz się na grę u oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce nożnej, to możesz liczyć na podwojenie pierwszej wpłaty do 500 złotych! Może na pierwszy rzut oka nie wygląda ona zachęcająco, ale wszystko zmienia się po tym, jak wgłębimy się w szczegóły regulaminu, albowiem warunki, jakie musimy spełnić, są naprawdę dla gracza bardzo korzystne.

Wszystko dobrze się zapowiada, ale na co zwrócić szczególną uwagę? Jednoetapowa promocja wyróżnia się przede wszystkim wydłużonym czasem na obrót. Według regulaminu STS-u, na trzykrotny obrót mamy aż 120 dni!

Ponadto, całkiem rozsądnie wyglądają, także pozostaje kryteria związane z obrotem. Aby zakład bukmacherski mógł liczyć się do naszego obrotu, musi posiadać przynajmniej jedno zdarzenie oraz minimalny kurs nie mniejszy niż 1.91. Z naszych obserwacji wynika, że przede wszystkim korzystają z niego niedoświadczeni gracze, choć nie da się ukryć, że i dla starych wyjadaczy jest to całkiem rozsądna oferta.

Ogólna ocena – 9/10

3. Totolotek – bonus od pierwszej wpłaty do 500 zł + darmowy zakład za 20 złotych

Najniższe miejsce na podium przypadło Totolotkowi, a więc bukmacherowi, który z całą pewnością zalicza się do grona najbardziej rozpoznawalnych. Dzięki ofercie tego legalnie działającego na terenie naszego kraju operatora zakładów wzajemnych możemy zyskać przy rejestracji nawet 520 zł. Warto zaznaczyć, że bonus na start u tego buka składa się, podobnie jak w Fortunie, z dwóch części.

Naszą przygodę z Totolotkiem rozpoczynamy od darmowego zakładu w wysokości 20 zł. Tak naprawdę możemy go dowolnie spożytkować na stronie internetowej oficjalnego partnera piłkarskiego Pucharu Polski, ale musimy pamiętać, że na stawianym za te pieniądze kuponie musi się znaleźć przynajmniej jedno zdarzenie z minimalnym kursem 2.00. Jeżeli wykorzystamy w pełni dodane do naszego konta gracza pieniądze, to wówczas będziemy mogli przejść do drugiego etapu promocji.

Wiąże się on z pierwszym depozytem. Jeżeli zdecydujemy się na pierwszą wpłatę na konto tego bukmachera, to wówczas w ramach – nazwijmy to umownie – prezentu otrzymamy na konto gracza bonus 100% od wysokości depozytu – maksymalnie 500 złotych. Warto na koniec zaznaczyć, że w tej promocji potrójnemu obrotowi (mamy na niego 180 dni) podlega nie tylko pierwsza wpłata, ale również i otrzymany bonus. Aby kupon mógł liczyć się do obrotu, to musi znaleźć się na nim przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimum 2.00. Ze względu na obostrzenia i warunki, Totolotka najczęściej wybierają profesjonalni typerzy, choć zdarzają się „amatorzy”, którzy chcą sprawdzić się w trudnych warunkach.

Ogólna ocena – 8.5/10

4. LvBet – bonus z innowacyjnym mnożnikiem 100

Ostatnią lokatę w naszym cyklicznym zestawieniu najlepszych legalnych bukmacherów zajmuje firma bukmacherska LVbet. Nie da się ukryć, że oferta na start zaproponowana przez tego operatora zakładów wzajemnych nie należy do najłatwiejszych, ale w ostatecznym rozrachunku skomplikowany regulamin rekompensują potencjalne zyski. Jeżeli szukacie na naszym rodzimym rynku akcji bonusowej nastawionej na niekonwencjonalność, to z całą pewnością musicie zapoznać się z bonusem dla nowych klientów od głównego sponsora ekstraklasowej Wisły Kraków. Jak on wygląda „od środka”?

Po rejestracji na stronie internetowej tego bukmachera dokonujemy pierwszego depozytu, dla przykładu 200 zł, a następnie wybieramy bonus z mnożnikiem. Wówczas dostajemy od LVbet 2 zł jako bonus na wykorzystanie przy kuponie kombi. Musimy go skonstruować tak, aby składał się on z minimum trzech zdarzeń, o minimalnym kursie wszystkich typów 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25. Przykładowy kupon może więc wyglądać tak: Maroko – Iran 1 (kurs 2.30), Argentyna – Islandia 1 (kurs 1,38) oraz Brazylia – Szwajcaria 1 (kurs 1.39). Wszystkie mecze użyte w przykładowym zakładzie odbędą się w ramach mistrzostw świata 2018 w Rosji.

Następnie otrzymany kurs ogólny – w naszym przypadku wynosi on 4.41186 – mnożymy razy 100, a następnie razy otrzymaną stawkę (2 zł), czyli 4.41186 x 100 x 2 złote (minus podatek 12% od każdej stawianej kwoty). W sumie wychodzi 882.37 zł i właśnie taki koniec końców bonus dostaniemy od firmy bukmacherskiej.

Oczywiście, jeżeli trafimy swój bonusowy kupon, to nie możemy od razu wypłacić zgromadzonych środków na nasze konto bankowe. Aby odblokować możliwość wypłaty, musimy cztery razy obrócić depozyt, po kursie minimalnym 2.00. Warto zapamiętać, że jeżeli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jeden typ powinien mieć kurs minimalny 1.50. Z racji tego, że jest to niezwykle złożony bonus na start, to korzystają z niego przede wszystkim doświadczeni typujący. Nie zabieramy jednak szans początkującym graczom. Jeżeli czujesz się na siłach lub chcesz się sprawdzić, to jak najbardziej w pierwszej kolejności powinieneś skorzystać z akcji na start zaproponowanej przez LVbet.

Ogólna ocena – 8/10

Jak widzicie, oferta bonusów na start wśród legalnych bukmacherów jest dość zróżnicowana i jest w czym wybierać, dlatego każdy gracz, niezależnie od potrzeb i poziomu zainteresowania, znajdzie coś na siebie. Jeśli poszukujecie większej dawki informacji na temat bonusów powitalnych u polskich bukmacherów, zachęcamy Was do lektury naszego tekstu, poświęconego tej tematyce – tu znajdziecie pierwszą, a tu drugą część tekstu.

Warto wiedzieć

WARTO WIEDZIEĆ

  • Na polskim rynku działa obecnie siedmiu bukmacherów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych przez Internet – są to Fortuna, Milenium, STS i forBET, a także eToto, Totolotek oraz LVbet. Bukmacherzy online gwarantują swoim klientom dodatkowe środki na grę przy rejestracji.
  • W tym momencie najkorzystniejszą ofertę na start ma bukmacher Fortuna. Czeski operator zakładów wzajemnych oferuje nie tylko zakład bez ryzyka o wartości 100 złotych, ale także podwojenie pierwszej wpłaty do 400 zł.
  • Natomiast jeżeli zależy Ci na innowacyjnym systemie bonusowym na start, to polecamy zapoznać się z propozycją LVbet, który w swojej ofercie posiada bardzo ciekawy bonus dla nowych klientów z mnożnikiem 100. Dzięki niemu można naprawdę podbudować swój bukmacherski budżet.

Komentarze i opinie (2)

Ranking legalnych bukmacherów – maj 2018. Gdzie można znaleźć najlepsze bonusy na start?
Dudek
11.05.2018, godz. 09:58
Od niedawna siedzę w bukmacherce, ale spróbuję sobie wykorzystać ten bonus od Lbet 😀 Wygląda całkiem fajnie i na pewno może zagwarantować dodatkowe emocje xD Ktoś ma jakieś propozycje, jak można spożytkować takie cudo?
Prezio
14.05.2018, godz. 07:01
Dudek, przede wszystkim postaw rozsądny kupon. Nie przesadzaj z kursem, bo na końcu zostaniesz z niczym. Maksymalnie trzy, no ewentualnie cztery, zdarzenia na zakład i ani jednego więcej! Ja osobiście ogarnąłem kursy 2.05 oraz 2x po 1.60 i siadło!
Jur.Kit
21.05.2018, godz. 07:27
Skorzystałem z bonusu i udało się wygrać xD Sam w to nie wierzę, tym bardziej że miałem na kuponie zwycięstwo Interu Mediolan 😀 – kto oglądał, ten wie, o co mi chodzi 😀 Ogólnie fajna inicjatywa. W tym wszystkim najlepsze są emocje 🙂 Polecam, jak najbardziej! A teraz chwalić się, kto jeszcze ograł buka? hehe
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.