Agnieszka Radwańska wraca na kort

Już dziś Polka rozpocznie zmagania w 16. edycji Qatar Total Open. W I rundzie imprezy krakowianka spotka się z Niemką Moną Barthel.

źródło: Getty Images

Agnieszka Radwańska w imprezie w stolicy Kataru zagra po raz dziewiąty. Jednak po raz pierwszy przystąpi do niej będąc poza Top 30 rankingu, w którym obecnie zajmuje 33. miejsce. Krakowianka w Qatar Total Open pięć razy dochodziła do półfinału. W zeszłym roku odpadła już w II rundzie, ale wtedy na jej drodze stanęła Caroline Wozniacki.

W tym roku w I rundzie turnieju WTA w Dausze Polka zmierzy się z Moną Barthel. Dotychczas „Isia” mierzyła się z Niemką dwukrotnie (w Montrealu w 2012 roku i w Pekinie w 2015 roku) i za każdym razem wychodziła z tych starć zwycięsko. Jeśli Radwańskiej uda się przejść Barthel jej kolejną rywalką może być Petra Kvitoa, która w lutym zdobyła tytuł w Petersburgu.

Turniej w Dausze będzie wyjątkowo mocno obsadzony. W imprezie wezmą udział wszystkie zawodniczki z Top 10 z wyjątkiem Vens Williams. W stolicy Kataru wystąpi więc m.in. Dunka Carolina Wozniacki i Rumunka Simona Halep, ale także Hiszpanka Gabrine Muguruza.

Po rywalizacji w katarskiej stolicy nasza najlepsza tenisistka uda się do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W obu turniejach krakowianka do obrony będzie miała tylko 100 punktów.

Kursy bukmacherskie na Agnieszkę Radwańską

Jak poradzi sobie Polka w I rundzie Qatar Total Open przekonamy się już dzisiaj wieczorem, kiedy zmierzy się ona z Niemką Moną Barthel. Operatorzy zakładów wzajemnych wyraźną faworytkę tego pojedynku widzą w krakowiance. LVbet na zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej oferuje kurs 1,24, a forBET 1,25.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *