czwartek, 29 lipca 2021
Najnowsze: Typy bukmacherskie na mecz CA Lanus - River Plate

FAME MMA 8 w Betclic

Oferta bukmacherska z mega typami i atrakcyjnymi kursami na galę FAME MMA 8 w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Jakie zakłady warto stawiać?

Bonus 550 zł na FAME MMA 8 Cashback dostępny po rejestracji z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakłady bukmacherskie na FAME MMA 8
  1. Atrakcyjne kursy online na pewne typy
  2. Jak obstawić kupon z mega wygraną?
 2. Typy bukmacherskie na FAME MMA 8
  1. Typy na walkę wieczoru Kacper Blonsky - Marcin Dubiel
  2. Typy na co-main event Marcin Najman - Kasjusz Życiński
  3. Typy na walkę Filip Marcinek - Michał Sobolewski
  4. Typy na walkę Amadeusz Roślik - Maksymilian Wiewiórka
  5. Typy na walkę Paweł Tyburski - Gabriel Al-Sulwi
  6. Typy na walkę Piotr Szeliga - Piotr Piechowiak
  7. Typy na walkę Piotr Pająk - Alan Kwieciński
  8. Typy na walkę Gamou Fall - Maciej  Szewczyk
  9. Typy na walkę Patryk Baran - Mariusz Słoński
  10. Typy na walkę Dagmara Szewczyk - Zusje Astafiewa
 3. Bonus "cashback 550 zł" na galę FAME MMA 8
  1. Jak odebrać premie gotówkową na konto?
  2. Jak obrócić zwrot środków?
  3. Kto może aktywować bonus powitalny?
 4. Zakłady specjalne na FAME MMA 8 w BETFAN
 5. Zawodnicy na FAME MMA 8 - karta walk
 6. FAQ: Pytania typerów o FAME MMA
Kursy, typy, zakłady na galę FAME MMA 8. Oferta dostępna tylko w Betclic Zakłady Bukmacherskie
Zakłady na FAME MMA 8

Zanim przejdziemy do konkretnych walk, to warto odnotować, że ósma edycja FAME MMA odbędzie się 21 listopada 2020 roku w Łodzi. Z wysokości trybu, z uwagi na obecną sytuację w Polsce, galę obejrzy tylko 300 widzów.

Extra 50 zł bonusu na fame mma 8
Promocję na start wymaksować można kodem LEGLASPORT

O ile nic się nie zmieni, bo sytuacja w Polsce robi się coraz bardziej nieprzewidywalna. Nie trzeba się tym jednak w ogóle przejmować, ponieważ wszystkie walki będzie można również zobaczyć na żywo w transmisji PPV na FAME MMA TV. Ile kosztuje PPV na tę galę? Musicie, patrząc historycznie na ceny, przygotować się na kwoty rzędu od 17 zł do 25 zł. Dodatkowo warto wspomnieć, że wykupiony dostęp do streamingu online zostanie odkodowany przez nadawcę tuż przed pierwszą walką w oktagonie, tak więc nic Was nie ominie.

Oferta zakładów na FAME MMA 8 w Betclic:- wysokie kursy bukmacherskie- rozbudowana sekcja z typami - specjalny bonus na wszystkie walki - 550 zł

Oferta zakładów na FAME MMA 8 w Betclic:
- wysokie kursy bukmacherskie
- rozbudowana sekcja z typami 
- specjalny bonus na wszystkie walki - 550 zł

GRAM w

No dobrze, tyle tytułem krótkiego wstępu. Teraz warto przejść bezpośrednio do internetowej oferty bukmacherskiej i typów online, jakie można w Betclic znaleźć z okazji FAME MMA 8. Jakie selekcje warto postawić przez neta na kuponie? Którzy zawodnicy zapewnią zysk na zakładach AKO, SOLO, SYSTEM? Zapraszamy do obszernej lektury na ten temat! Ósma gala już za nami, jeżeli chcecie zapoznać się z kartą walk, typami i bonusami na FAME MMA 9, to odsyłamy Was do specjalnego artykułu na ten temat. Wystarczy kliknąć w link, który znajduje się w poprzednim zdaniu.

Zakłady bukmacherskie na FAME MMA 8

Oferta zakładów bukmacherskich na FAME MMA 8 wygląda w Betclic całkiem zadowalająco. Została ona przez analityków tego legalnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów tak skonstruowana, że każdy - nawet najbardziej wymagający typer - znajdzie coś dla siebie. Dla sympatyków konkretnego zawodnika zostały przygotowane np. ciekawe typy na zwycięzcę. Swoją pulę zakładów dostali również regularni obstawiający, którzy za pomocą wysokich kursów mogą obstawiać między innymi dokładny rezultat walki czy konkretnej rundy.

Cashback 550 zł w Betclic na galę FAME MMA 8

Takie zestawienie selekcji sprawia, że w Betclic Zakłady Bukmacherskie na FAME MMA 8 można zawrzeć dowolny zakład z dowolnym kursem ogólnym i wygraną. Oczywiście musimy zaznaczyć, że oferta bukmacherska na galę dostępna jest nie tylko na dobrze funkcjonującej stronie internetowej www.betclic.pl, ale również na mega aplikacji mobilnej na telefon komórkowy. Poniżej, dla częściowego potwierdzenia naszych tez, prezentujemy kompletny wykaz kursów bukmacherskich na wszystkie walki w ujęciu 1X2.

Oferta zakładów i kursy na FAME MMA 8 w Betclic Zakłady Bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na końcowego zwycięzcę prezentują się całkiem zgrabnie, ale warto dodać, że tuż przed galą FAME MMA 8 prawdopodobnie niektóre pozycje zostaną przez Betclic dodatkowo podwyższone i wylądują dzięki temu w zakładce "BOOST". W dziale z ulepszonymi współczynnikami online u tego buka zazwyczaj można zgarnąć kursy o +20% - +30% wyższe niż w standardzie, co realnie przekłada się na jakość wygranych.

Atrakcyjne kursy online na pewne typy

Kontynuując temat kursów bukmacherskich na FAME MMA 8. Na szczególną uwagę zasługują współczynniki na faworytów, które niespodziewanie nie schodzą, na tę chwilę, poniżej 1,20. Jest to dobra informacja dla fanów i typerów, ponieważ takie podejście bukmachera Betclic ułatwia obejście 12% podatku od gier losowych. W praktyce wystarczy na swój kupon online wrzucić jedną dodatkową selekcję na faworyta i już można w pełni cieszyć się typowaniem na pełnych stawkach.

Gamou Fall - Maciej Szewczyk: zakłady bukmacherskie, kursy, typy w Betclic

Który zawodnik jest największym faworytem gali FAME MMA 8? Bukmacher z licencją Betclic zadecydował, że jeden z najniższych współczynników na wygraną przypisze do Gamou Falla, który zmierzy się z Maciejem Szewczykiem. Dla porównania, triumf "Szewca" został oszacowany na 3.80, tak więc stawiając na jego zwycięstwo można nieźle zarobić. Taki kurs nadaje się nawet na kupon SOLO, chociaż oczywiście wiąże się to z większym ryzykiem.

Jak obstawić kupon z mega wygraną?

Wiecie już, co można obstawiać w Betclic na FAME MMA 8, tak więc w tym momencie zejdziemy o szczebel niżej i pokażemy Wam, jak w ogóle wziąć się za typowanie tej "freak-fightowej" gali u tego buka. Na początku musimy zaznaczyć, że obstawianie FAME MMA 8 nie różni się w ogóle od stawiania innych dyscyplin sportowych.

Betclic Zakłady Bukmacherskie ma jeden schemat zawierania zakładów przez internet i stosuje go do każdego sportu, bez wyjątku. Innymi słowy pisząc, piłkę nożną, koszykówkę czy e-sport zagrasz tak samo, jak FAME MMA. W efekcie wystarczy zrealizować trzy proste punkty, aby cieszyć się postawionym kuponem. Jak postawić zakład bukmacherski w Betclic? Już wszystko tłumaczymy krok po kroku.

Instrukcja, jak postawić kupon w Betclic na FAME MMA 8:

Krok 1. Zaloguj się na prywatne konto do typowania w Betclic. Jeżeli nie masz jeszcze profilu klienta u tego buka, to proces bezpiecznej rejestracji możesz rozpocząć W TYM MIEJSCU.

Krok 2. Wyszukaj ofertę bukmacherską na FAME MMA 8 i w nią wejdź. Następnie wybierz typy internetowe i za pomocą kliknięcia w kurs online dodaj je na swój kupon. Pamiętaj, że jeden typ stworzy zakład SOLO, a dwa lub więcej kupon AKO. Im więcej typów, tym większa wygrana.

Krok 3. Ostatni krok ogranicza się tylko do wpisania stawki zakładu - inaczej: wpisujesz kwotę, za którą chcesz zagrać wybrane typy (gracze przeważnie grają za 50 zł/ 100 zł) - i zapisania kuponu w systemie Betclic. I to wszystko! Po chwili zakład zostanie zarejestrowany na Waszym profilu.

I na koniec mamy dla Was drobną poradę. Jeżeli nie macie interaktywnego konta do betowania w Betclic i chcecie je założyć pod typowanie FAME MMA 8 (tutaj poradnik, jak założyć profil), to zróbcie to z naszym ekskluzywnym kodem afiliacyjnym [ LEGALSPORT ]. Dzięki temu zgarniecie bonus na start w postaci cashbacku do max. 550 zł - 50 zł ponad standard!

Zwrot gotówki będzie obejmował pierwszy postawiony i przegrany kupon na stronie lub aplikacji. Więcej info o tym bonusie znajdziecie TUTAJ. Maksymalny zwrot to 550 zł, ale można aktywować dowolną sumę do tej kwoty - np. 100 zł, 200 zł czy 50 zł. Jak odebrać bonus w Betclic? Wysokość cashbacku w 100% uzależniona jest od stawki pierwszego kuponu.

Typy bukmacherskie na FAME MMA 8

Teraz przechodzimy do sekcji z typami na FAME MMA 8, a więc do prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanego fragmentu tego artykułu. Jakie walki warto typować? Które kursy bukmacherskie opłaca się dodać na swoje kupony? Już wszystko prezentujemy. Zanim zaczniemy, to tylko chcielibyśmy zaznaczyć, że wszystkie poniższe selekcje w 100% oparte są na trendach obstawiających.

Typy na walkę wieczoru Kacper Blonsky - Marcin Dubiel

W walce wieczoru na FAME MMA 8 dojdzie do pojedynku Kacpra Blońskiego z Marcinem Dubielem. Obaj zawodnicy, którzy na co dzień są popularnymi youtuberami, debiutują w sportach walki. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku, według bukmachera Betclic, jest Blonsky. Zdanie koncesjonowanego operatora z licencją MF w pełni potwierdzają typerzy, którzy chętnie stawiają na jego triumf.

KACPER BŁOŃSKI – MARCIN DUBIELTYP: Zwycięstwo Błoński

KACPER BŁOŃSKI – MARCIN DUBIEL
TYP: Zwycięstwo Błoński

1.25
GRAM w

Współczynnik na poziomie 1,25 nie zalicza się do grona ekskluzywnych i wysokich, ale tak jak wspominaliśmy na początku, idealnie nada się on do zniwelowania 12% podatku od gier losowych. Jeżeli chodzi o samą walkę, to spodziewamy się na początku spokojnego pojedynku, ze względu na debiuty, który z minuty na minutę będzie "przejmowany" przez Kacpra Blońskiego.

Typy na co-main event Marcin Najman - Kasjusz Życiński

Walka Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim cieszy się wśród typerów największym zainteresowaniem. Co ciekawe, większość obstawiających celuje w zwycięstwo Najmana, dla którego prawdopodobnie będzie to ostatni pojedynek w karierze. Kurs bukmacherski na jego triumf w Betclic to aż 2,60.

MARCIN NAJMAN – KASJUSZ ŻYCIŃSKI TYP: Zwycięstwo Najmana

MARCIN NAJMAN – KASJUSZ ŻYCIŃSKI
TYP: Zwycięstwo Najmana

2.60
OBSTAWIAM w

Jak na razie "El Testosteron" legitymuje się w MMA bilansem 3 wygranych i 5 porażek. Dla porównania Kasjusz Życiński na tę chwilę jest niepokonany - stoczył do tej pory 2 pojedynki. Patrząc na liczby i formę obu zawodników, to walka zapowiada się nad wyraz interesująco. A kto zwycięży? Przekonamy się już pod koniec listopada.

Typy na walkę Filip Marcinek - Michał Sobolewski

Przed nami bardzo ciekawy pojedynek pod zakłady bukmacherskie. Można napisać, że zmierzą się w nim dwa różne światy. Dlaczego? Bo mimo, że obaj zawodnicy to popularni raperzy, to dzieli ich aż 17 lat różnicy! Dla Michała "Soboty" Sobolewskiego będzie to debiut w oktagonie, natomiast dla "Filipka" będzie to już trzeci występ przed niezwykle gorącą publicznością FAME MMA.

FILIP MARCINEK – MICHAŁ SOBOLEWSKITYP: Walka zakończy się przed czasem

FILIP MARCINEK – MICHAŁ SOBOLEWSKI
TYP: Walka zakończy się przed czasem

1.62
Zagraj

Wcześniej Marcinek przegrał z Dawidem "Rybą" Karasiem, podczas FAME MMA 3, oraz wygrał z Łukaszem "Tombą" Imiełowskim na FAME MMA 4. Czy tym razem również zwycięży? Jest faworytem bukmachera Betclic - po kursie 1,42, ale nie będzie to dla niego łatwa walka. Spodziewamy się trudnego pojedynku, który zakończy się przed czasem. Nasze przewidywania potwierdzają gracze, którzy chętnie stawiają na tę pozycję. Jest to bezpieczna opcja, bo nie wskazuje, który dokładnie zawodnik zatriumfuje.

Typy na walkę Amadeusz Roślik - Maksymilian Wiewiórka

Kolejna walka na FAME MMA 8, która typowana jest pod kątem nokautu. Kurs bukmacherski na takie rozstrzygnięcie to w Betclic 1.75, chociaż prawdopodobnie już wkrótce się to zmieni, ze względu na spore zainteresowanie ze strony typerów. Warto dodać, że walka odbędzie się w formacie K1.

AMADEUSZ ROŚLIK - MAKS WIEWIÓRKATYP: Walka zakończy się przed czasem 

AMADEUSZ ROŚLIK - MAKS WIEWIÓRKA
TYP: Walka zakończy się przed czasem 

1.75
GRAM w

Co ciekawe, faworytem według bukmachera Betclic jest Amadeusz Roślik - kurs 1,50. Jest to dość odważne postawienie sprawy, ponieważ "Wiewiór" swoim zaangażowaniem i sercem do walki pokazał już, że potrafi walczyć. Takie rozbieżności kursowe sprawiły, że gracze przenieśli swoje środki finansowe właśnie na rynek zakładu "Walka zakończy się przed czasem.

Typy na walkę Paweł Tyburski - Gabriel Al-Sulwi

Dla bukmacherskich typerów, którzy stawiają kupony przez internet na stronie lub aplikacji mobilnej Betclic, pojedynek "Tyboriego" z "Arabem" może skończyć się tylko zwycięstwem tego pierwszego. Większość graczy obstawia triumf Tyburskiego po kursie 1,33.

PAWEŁ TYBURSKI – GABRIEL AL-SULWITYP: Wygrana Tyburskiego

PAWEŁ TYBURSKI – GABRIEL AL-SULWI
TYP: Wygrana Tyburskiego

1.33
STAWIAM w

Dla równowagi musimy przytoczyć, że wygrana Al-Sulwi, który w FAME MMA debiutuje, została wyceniona na 2,90. Paweł Tyburski staje do tej walki po niespodziewanym zwycięstwie nad Arkadiuszem Tańculą - triumf na FAME MMA 7 przez TKO w 2. rundzie. To być może przekonało typerów, że warto inwestować środki w zwycięstwo "Tyboriego".

Typy na walkę Piotr Szeliga - Piotr Piechowiak

Obaj fighterzy to waga ciężka. Jak do tej pory zarówno Szeliga, jak i Piechowiak stoczyli po jednym zawodowym pojedynku. Zdecydowanie cięższe zadanie miał Piotr Szeliga, który mierzył się - i wygrał - z Krystianem Pudzianowskim (brat Mariusza Pudzianowskiego). Natomiast "Bestia" szybko rozprawił się z Marcinem Najmanem.

PIOTR SZELIGA – PIOTR PIECHOWIAK TYP: Wygrana Szeligi

PIOTR SZELIGA – PIOTR PIECHOWIAK
TYP: Wygrana Szeligi

1.75
STAWIAM w

Historia walk jest dla bukmacherskich typerów bardzo ważna, albowiem większość stawia na gładkie zwycięstwo Szeligi po kursie 1,75. Jeżeli mielibyśmy tutaj wtrącić nasze trzy grosze, to godna rozważenia jest również selekcja na zakończenie walki przed czasem (KO, TKO, DQ, Poddanie) po kursie 1,80.

Typy na walkę Piotr Pająk - Alan Kwieciński

Dla Piotra Pająka, który do tej pory był amatorem, będzie to debiut w zawodowym oktagonie. Dużo większym doświadczeniem może popisać się Kwieciński, który ma za sobą między innymi walki na FEN czy Armia Fight Night. Większe obycie "na salonach" prawdopodobnie przekłada się na typy bukmacherskie doświadczonych graczy, ponieważ obstawiający celują w tej walce w nokaut.

PIOTR PAJĄK – ALAN KWIECIŃSKITYP: Walka zakończy się przed czasem

PIOTR PAJĄK – ALAN KWIECIŃSKI
TYP: Walka zakończy się przed czasem

1.50
TYPUJĘ w

W tym momencie w Betclic Zakłady Bukmacherskie na pozycję "wygrana na punkty - NIE" można zgarnąć całkiem przyjemny kurs 1.50, który dla wielu obstawiających jest barierą opłacalności. Jeszcze z dziennikarskiego obowiązku musimy dodać, że Alan Kwieciński legitymuje się bilansem 1-3-0.

Typy na walkę Gamou Fall - Maciej  Szewczyk

Gamou Fall to kolejny debiutant na gali FAME MMA 8. Kibice oraz bukmacherscy gracze mogą kojarzyć go między innymi z filmu Patryka Vegi pt. "Botoks". Jego rywalem będzie znany z telewizyjnego show "Love Island" - Maciej Szewczyk. Popularny "Szewcu" ma już za sobą występ w mieszanych sztukach walki. Na FAME MMA 6 przegrał na punkty z Ambroziakiem, chociaż warto dodać, że wygraną w niektórych momentach miał na wyciągnięcie ręki.

GAMOU FALL – MACIEJ SZEWCZYK TYP: Fall wygra pojedynek

GAMOU FALL – MACIEJ SZEWCZYK
TYP: Fall wygra pojedynek

1.20
GRAM w

Mimo to zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Fall, który prawdopodobnie przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść jeszcze przed ostatnim gongiem. Kurs zakładu online na wygraną Falla oscyluje w granicach 1.20, ale biorąc pod uwagę spore zainteresowanie tą pozycją, może wkrótce spaść do poziomu nawet 1,15.

Typy na walkę Patryk Baran - Mariusz Słoński

Pojedynek "Mortalcio" z "Hejterem" przysparza typerom najwięcej problemów. Gracze nie mogą zdecydować się ostatecznie na jedną opcję, dlatego też kupony rozkładają się po równo - 50% stawia na wygraną Barana, a drugie 50% na zwycięstwo Słońskiego.

PATRYK BARAN – MARIUSZ SŁOŃSKITYP: Wygrana Barana

PATRYK BARAN – MARIUSZ SŁOŃSKI
TYP: Wygrana Barana

1.25
TYPUJĘ w

Kursy bukmacherskie na 12 w tej kwestii są zdecydowanie bardziej jednoznaczne. Betclic Zakłady Bukmacherskie wycenił triumf Barana na 1.25, natomiast wygraną Słowińskiego na 3,30. My od siebie dodamy, że bardzo ciekawie wyglądają również współczynniki na dokładny rezultat sportowy - dzięki nim można podnieść wygraną na kuponie.

Typy na walkę Dagmara Szewczyk - Zusje Astafiewa

Na koniec zostawiliśmy sobie niezwykle interesująco zapowiadający się pojedynek zawodniczek. Zusje znana jest z teledysków Donatana Luxuria Astaroth. Natomiast Dagmara Szewczyk, która według typerów ma więcej szans na zwycięstwo, to influencerka i ring girl.

DAGMARA SZEWCZYK –  ZUSJE ASTAFIEWATYP: Zwycięstwo Szewczyk

DAGMARA SZEWCZYK –  ZUSJE ASTAFIEWA
TYP: Zwycięstwo Szewczyk

2.45
GRAM w

Typy obstawiających mogą dziwić, ponieważ Betclic w roli zdecydowanego faworyta widzi Zusje - kurs 1,45. Na Szewczyk ten operator z licencją Ministerstwa Finansów wystawił współczynnik 2,45. Jeśli chcecie wytypować triumf Dagmary, to polecamy to zrobić w ramach powitalnego cashbacku - max. 550 zł z naszym kodem LEGALSPORT. Co daje ten bonus? W razie nietrafienia pierwszego kuponu bukmacher Betclic zwraca stawkę, minus podatek, na konto!

Bonus "cashback 550 zł" na galę FAME MMA 8

Dobrze radzący sobie w rankingach bukmacherskich Betclic od samego początku bardzo dba o typerów, którzy obstawiają FAME MMA. W efekcie na każdą galę oddaje on do użytku wszystkich graczom na start ekskluzywny bonus powitalny o wartości maksymalnej 550 zł. Premia gotówkowa jest dostępna u tego buka w formie sprawdzonego cashbacku, tak więc pierwszy kupon do tej kwoty można zagrać bez ryzyka utraty własnego kapitału.

Cashback za kod promocyjny w Betclic Zakłady Bukmacherskie

Promocja internetowa działa tylko z naszym polecającym kodem [ LEGALSPORT ], który wpisuje się na formularzu zgłoszeniowym w polu "Kod promocyjny". W tym miejscu warto dodać, że benefit z nagrodą pieniężną można aktywować nie tylko na stronie internetowej www.betclic.pl, ale również w aplikacji na telefon komórkowy lub tablet. Uruchomienie promocji jest w pełni darmowe.

Jak odebrać premie gotówkową na konto?

Żeby odebrać bonus bez ryzyka 550 zł w Betclic, należy zarejestrować konto za darmo u tego buka z naszym kodem promocyjnym podanym powyżej i wpłacić pierwszy depozyt na saldo główne. Postawienie pierwszego zakładu bukmacherskiego równoznaczne jest z aktywacją promocji. Jeżeli Wasz kupon zostanie poprawnie wytypowany, to wówczas zgarniacie 100% wygranej. Natomiast, jeśli nie traficie, to wtedy Betclic Zakłady Bukmacherskie zwróci Wam stawkę minus podatek na saldo bonusowe. Proste i przejrzyste zasady.

Jak obrócić zwrot środków?

Aby wypłacić cashback od Betclic, musicie przynajmniej 6-krotnie obrócić bonusem po kursie minimalnym 2,00 w ciągu 30 dni przed wypłaceniem. Patrząc na ofertę bukmacherską i pewne typy w Betclic, są to całkiem dobre warunki, które łatwo spełnić. Obliczenie obrotu jest bardzo proste i pokażemy to na dwóch przykładach:

Przykład 1

Kwota stawki pierwszego obstawionego zakładu = 100.00 złotych
Bonus = 100.00 złotych x 0.88 Współczynnik
Obrót = 6 x 88 złotych (bonus)

Przykład 2

Kwota stawki pierwszego obstawionego zakładu = 1000.00 złotych
Bonus = 568.00 złotych x 0.88 Współczynnik
Obrót = 6 x 550 złotych (maksymalny bonus)

Szczegółowe warunki bonusu na start od Betclic znajdziecie oczywiście na witrynie internetowej tego bukmachera. Jeśli typy na FAME MMA 8 chcecie podeprzeć innymi promocjami, to listę znajdziecie TUTAJ. W gronie polecanych bonusów znajdziecie freebety, cashbacki oraz benefity za wpłatę na konto.

Kto może aktywować bonus powitalny?

Nagroda w postaci bonusu bez ryzyka 550 zł w Betclic przeznaczona jest dla wszystkich obstawiających, którzy nie mają jeszcze utworzonego konta do betowania u tego operatora zakładów sportowych. Przypominamy, że premia za depozyt jest nagrodą jednorazową, która działa tylko z naszym kodem rejestracyjnym [ LEGALSPORT ].

Zakłady specjalne na FAME MMA 8 w BETFAN

Prawa na wyłączność do oferty bukmacherskiej na FAME MMA 8 (na wszystkie walki) ma co prawda operator Betclic, ale warto zaznaczyć, że bardzo miłą niespodziankę dla sympatyków "freak fightów" przygotował BETFAN. U tego sprawdzonego i cenionego przez typerów bukmachera online można znaleźć internetowe typy specjalne na zbliżającą się wielkimi krokami ósmą galę FAME MMA. Co dokładnie można wrzucić na swój kupon u tego buka? Poniżej prezentujemy wycinek betfanowskiej oferty specjalnej, która zahacza również o FAME MMA 9.

Zakłady specjalne na FAME MMA 8 w BETFAN Zakłady Bukmacherskie

Bardzo ciekawie wygląda między innymi selekcja, dzięki której możecie obstawić "czy Piotr Szeliga po walce z Piotrem Piechowiakiem wyzwie do następnego boju ambasadora BETFAN, Mariusza Pudzianowskiego". Kurs na "tak" to w tym momencie aż 3.50, tak więc możecie próbować tę pozycję na kuponach SOLO. Taki współczynnik oznacza, że według analityków BETFAN stanie się tak na 25%. Na koniec musimy dodać, że tuż przed galą oferta BETFAN na FAME MMA 8 zostanie prawdopodobnie rozszerzona, tak więc musicie czujnie obserwować stronę internetową tego buka.

Zawodnicy na FAME MMA 8 - karta walk

Karta walk FAME MMA 8 wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście walka Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Ponadto typerzy i kibice czekają na pojedynek Dagmary Szewczyk, która debiutuje w FAME MMA.

Main event: Kacper Blonsky - Marcin Dubiel
Co-main event: Marcin Najman - Kasjusz "DON KASJO" Życiński
Filip "FILIPEK" Marcinek - Michał "SOBOTA" Sobolewski
Amadeusz "FERRARI" Roślik - Maksymilian "WIEWIÓR" Wiewiórka
Paweł "TYBORI" Tyburski - Gabriel "ARAB" Al-Sulwi
Piotr "SZELI" Szeliga - Piotr "BESTIA" Piechowiak
Piotr Pająk - Alan Kwieciński
Gamou Fall - Maciej "SZEWCU" Szewczyk
Patryk "MORTALCIO" Baran - Mariusz "HEJTER" Słoński
Dagmara Szewczyk - Kamila "ZUSJE" Smogulecka

Walka wieczoru to starcie Kacpra Blońskiego z Marcinem Dubielem. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że obaj zawodnicy są debiutantami, a to oznacza, że po raz pierwszy wejdą do oktagonu FAME MMA.

FAQ: Pytania typerów o FAME MMA

W poniższej sekcji spisaliśmy, specjalnie dla Was, najczęściej pojawiające się pytania dotyczące FAME MMA. Nasi eksperci, do każdego zapytania, dorzucili konkretne odpowiedzi, tak więc po lekturze naszego działu FAQ będziecie już zaznajomieni ze wszystkimi najpotrzebniejszymi informacjami dotyczącymi FAME MMA.

🥊Kiedy kolejna gala FAME MMA?

Gala FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada 2020 roku w Łodzi.

🥊Gdzie można stawiać zakłady na FAME MMA 8?

Ofertę zakładów na FAME MMA 8 ma bukmacher internetowy Betclic. Co więcej, tylko u tego operatora znajdziecie typy na tę galę. Jest to związane z tym, że Betclic podpisał z FAME MMA umowę sponsoringową na wyłączność. TUTAJ zobaczysz ofertę na FAME MMA.

🥊Jak postawić kupon na FAME MMA 8?

Żeby zawrzeć zakład na FAME MMA 8, należy założyć konto do typowania w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Procedura bezpłatnej rejestracji w Betclic z naszym kodem LEGALSPORT trwa tylko 30 sekund. Jest to możliwe, ponieważ ten buk proponuję szybką rejestrację bez dowodu.

🥊Karta walk FAME MMA 8 - na kogo zwrócić uwagę?

Po raz kolejny wszystkie oczy typerów i kibiców będą zwrócone na Marcina Najmana. Tym razem El Testosteron zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Ciekawie zapowiada się również starcie Piotra Szeligi z - Piotrem "Bestią" Piechowiakiem.

🥊Czy FAME MMA 8 można obstawić za bonus?

Tak, Betclic Zakłady Bukmacherskie oferuje wszystkim nowym klientom ekskluzywny bonus na FAME MMA 8 z naszym kodem LEGLASPORT. Co można zyskać? Za rejestrację z naszym hasłem zyskać można cashback 550 zł, czyli bonus bez ryzyka. Jak działa bonus? Stawiacie pierwszy kupon u tego buka, a jak nie traficie to otrzymujecie zwrot stawki.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

FAME MMA 8 w Betclic
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.