środa, 27 stycznia 2021
Najnowsze: Jakie kursy bukmacherskie oferuje PZBuk

PŚ w Niżnym Tagile: typy na skoki narciarskie

Przed nami trzeci weekend ze zmaganiami na narciarskich skoczniach. Zapraszamy na zapowiedź konkursów w Niżnym Tagile.

Freebet na PŚ w Niżnym Tagile 25 zł bez depozytu w STS z naszym kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakłady bukmacherskie na sobotni konkurs w Niżnym Tagile
  1. Klasyfikacja końcowa: kursy w eWinner
  2. H2H: kursy w Star-Typ Sport
 2. Najlepsze typy na sobotni konkurs w Niżnym Tagile
  1. Typy na Yukiyę Sato w STS
 3. Zakłady bukmacherskie na niedzielny konkurs w Niżnym Tagile
  1. Typy na klasyfikację końcową w STS
 4. Kursy na niedzielny konkurs: H2H w BETFAN
  1. Pius Paschke vs Daniel-Andre Tande
  2. Markus Eisenbichler vs Halvor Egner Granerud
 5. FAQ: najczęściej zadawane pytania
Typy bukmacherskie na skoki narciarskie: PŚ w Niżnym Tagile
Puchar Świata w skokach narciarskich 2020/21: Niżny Tagił

Zarówno sobotni, jak i niedzielny konkurs - odbędą się na dużej skoczni w narciarskim kompleksie Aist, znajdującym się w rosyjskim Niżnym Tagile. Rekordzistą obiektu HS134 jest Johann Andre Forfang. Wynosi on 141.5 metra i został ustanowiony 2 grudnia 2017 roku.

Wysokie kursy na PŚ w Skokach
Najlepszą ofertę znajdziecie w STS Zakłady Bukmacherskie

W tym miejscu musimy nadmienić, że najdłuższy zmierzony skok należy do Anze Semenica (142.5m), jednak jako, że nie został on ustany, nie jest uznawany za oficjalny rekord. Tak czy inaczej, obaj zawodnicy wystąpią w sobotnim konkursie i już teraz można obstawić ich zwycięstwo na przykład w STS Zakłady Bukmacherskie oraz eWinner. Triumf Forfanga został wyceniony na 18.00 i może być ciekawym wyborem w perspektywie obrotu bonusowymi środkami lub przy realizacji strategii obstawiania wysokich kursów.

Nasze typy: listopad/grudzień
Trafione/zagrane: 19/33
Yield: +14.4%
Najwyższy trafiony kurs: 7.80
Średni trafiony kurs: 1.99

Natomiast jeżeli chcecie poznać szeroką ofertę zakładów na zbliżające się zmagania na skoczniach narciarskich Aist, to już za moment otrzymacie wszelkie informacje wraz z niezbędnymi szczegółami. W naszej zapowiedzi zaprezentujemy najlepiej zapowiadające się selekcje oraz, co chyba najważniejsze - podpowiemy jak obstawić je bez ryzyka własnego kapitału

Zakłady bukmacherskie na sobotni konkurs w Niżnym Tagile

Piątkowe kwalifikacje dostarczyły nam wielu ważnych informacji w perspektywie typowania. Mamy nadzieję, że łącząc je z dłuższymi trendami oraz biorąc poprawkę na warunki atmosferyczne, uda nam się wyłowić z bukmacherskiej oferty kilka perełek. Już teraz możemy Wam zdradzić, że fantastyczne zakłady znajdziecie w Star-Typ Sport oraz eWinner i to właśnie propozycje tych operatorów weźmiemy tym razem pod lupę.

Klasyfikacja końcowa: kursy w eWinner

Przy ocenie szans poszczególnych zawodników na końcowy triumf, warto wyjść od analizy bukmacherskich kursów. Tym razem nie powinno być dla nikogo niespodzianką, że licencjonowani operatorzy mają dwóch głównych faworytów. Są nimi: Markus Einsenbichler oraz Halvor Egner Granerud. Niemiec i Norweg w bieżącej kampanii nie wpuścili konkurentów na najwyższy stopień podium, a wiele wskazuje na to, że po raz kolejny rozstrzygną między sobą kwestię pierwszego miejsca.

Kursy na zwycięzcę konkursu w Niżnym Tagile (PŚ 2020/21)

Według analityków, to Markus Eisenbichler ma większe szanse na końcowy triumf i my się do tego zdania przychylamy. Niemiecki zawodnik prezentuje równą, bardzo wysoką formę, która pozwoliła mu zgromadzić aż 280 punktów w 3 konkursach. Tak dobrymi osiągami nie może pochwalić się Granerud, dla którego niedzielne zwycięstwo w Kusaamo było jak dotąd jedynym podium. Kolejnym argumentem przemawiającym za Eisenbichlerem są wyniki kwalifikacji, które skoczek urodzony w Bad Reichenhall wygrał w cuglach.

Wyniki kwalifikacji do pierwszego konkursu w Niżnym Tagile (PŚ 2020/21)

Oczywiście skoki narciarskie są dość nieprzewidywalnym sportem, a o sukcesie nierzadko decydują detale, dlatego typowanie końcowego zwycięzcy wiąże się z pewną dozą ryzyka. Natomiast przy tym wszystkim trzeba mieć świadomość, że dzięki temu, bukmacherskie kursy na faworytów są ustalane na naprawdę wysokim poziomie. 2,50 za zwycięstwo Eisenbichlera to interesująca opcja, którą w razie czego można zabezpieczyć na przykład zakładem bez ryzyka w eWinner (155 zł), dostępnym przy rejestracji z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.

H2H: kursy w Star-Typ Sport

Poza zakładami na klasyfikację końcową, w Star-Typ Sport dostępna dla graczy jest szeroka oferta zakładów H2H. Zwykle bywają one świetnym wyborem przy realizacji jednego z najskuteczniejszych systemów obstawiania, czyli progresji, ale bez względu na obraną przez Was strategię, na pewno warto na nich zawiesić oko i spróbować wykorzystać niedoszacowane przez analityków kursy. Które pojedynki są naszym zdaniem godne uwagi?

Robert Johansson vs Johann Andre Forfang - kursy H2H w STS

W naszym odczuciu norwesko-norweska para: Robert Johansson vs Johann Andre Forfang, może okazać się hitem sobotniego konkursu. Rezultat kwalifikacji całkowicie odmienił notowania obu zawodników na korzyść Johanssona. Czy słusznie? Tego dowiemy się w sobotnie popołudnie, ale przy typowaniu swoich zakładów naprawdę warto rozłożyć tę kwestię na czynniki pierwsze. STS sparował obu skoczków także w piątkowych kwalifikacjach i wówczas faworyzował on Forfanga, za którego zwycięstwo płacił x1.70!

Kod promocyjny do bonusu STS

Tak drastyczna zmiana kursów wygląda wręcz okazyjnie, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę warunki atmosferyczne. Johansson w kwalifikacjach trafił na korytarz powietrzny, który wywindował go aż na 6 miejsce. Można podać w wątpliwość, czy bez tego byłby w stanie przeskoczyć swojego rywala. Tak czy inaczej, Forfang jest rekordzistą skoczni w Niżnym Tagile, a w poprzednim konkursie w Kuusamo pokonał swojego rodaka. W naszym odczuciu ma on wszelkie dane ku temu, bo zatriumfować w tej parze, natomiast końcową ocenę pozostawiamy już w Waszych rękach.

Najlepsze typy na sobotni konkurs w Niżnym Tagile

Wyżej wymienione rynki zakładów zapowiadają się naprawdę szczególnie i na pewno warto ująć je w swojej strategii inwestowania. Jednak tym razem były one tylko przygrywką przed daniem głównym, jakie przygotowaliśmy na sobotnie zmagania w Niżnym Tagile. Naszym "pewniakiem" będzie tym razem zakład na Yukiyę Sato w STS i na ten moment nawet nie przyjmujemy do wiadomości, że coś może pójść nie tak.

Typy na Yukiyę Sato w STS

Japończyk Yukiya Sato powoli wyrasta na czołowego skoczka narciarskiego. W zeszłym sezonie dwukrotnie zatriumfował w konkursach Pucharu Świata, a swoje premierowe zwycięstwo odniósł właśnie w Niżnym Tagile! Piątkowe kwalifikacje tylko potwierdziły wysoką formę zawodnika z Kraju Kwitnącej Wiśni. Sato zajął w nich bardzo wysokie 4 miejsce i wiele wskazuje na to, że w sobotę zawalczy o podium.

PŚ w Niżnym Tagile: zakłady na Yukiyę Sato w STS

Analitycy Star-Typ Sport Zakłady Bukmacherskie przygotowali wiele opcji obstawienia wyniku japońskiego skoczka. Oprócz klasycznych zakładów na zwycięstwo oraz podium, do naszej dyspozycji są selekcje na miejsca: 1-6, 1-10 oraz 1-15. My skorzystamy z jednej z nich i wytypujemy pierwszą szóstkę dla Sato. Wysoki mnożnik nie jest tu bez znaczenia, aczkolwiek podstawowymi powodami, które stoją za tym wyborem są: bieżąca forma zawodnika i bardzo wysokie prawdopodobieństwo powodzenia.

PŚ w Niżnym Tagile (sobota):TYP: Yukiya Sato zajmie miejsce 1-6

PŚ w Niżnym Tagile (sobota):
TYP: Yukiya Sato zajmie miejsce 1-6

1.70
GRAM w

Yukiya Sato prezentuje niezwykle równą dyspozycję na starcie kampanii 2020/21. W pierwszych trzech konkursach zajmował miejsca: 7, 5, 4. Takie osiągi każą nam zaliczyć go do czołówki, a start na skoczni, na której zaznał już smaku zwycięstwa powinien być jego kolejnym świetnym występem w tym sezonie. Zakład okraszony fantastycznym kursem 1.70 można obstawić w STS przy użyciu szerokiej gamy bonusów, dostępnych z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Rekomendacje dla STS Zakłady Bukmacherskie

Wśród nich znajdziecie: freebet bez depozytu, zakład bez ryzyka, bonus powitalny oraz bonus na BetGames. Szczegółowe informacje na temat pakietów powitalnych w STS dostępne są w tym miejscu, a nam pozostaje już tylko trzymać kciuki za powodzenie Waszych kuponów oraz zaprosić Was na niedzielne zmagania - na które także przygotujemy coś ekstra.

Zakłady bukmacherskie na niedzielny konkurs w Niżnym Tagile

Sobota przyniosła nam kilka sensacyjnych rozstrzygnięć, które były bezpośrednim rezultatem warunków atmosferycznych. Największą niespodzianką była rzecz jasna dopiero 28 lokata Markusa Eisenbichlera, który kompletnie nie poradził sobie z silnym podmuchem wiatru. W takich sytuacjach aż przypomina się 2007 rok i zawody w norweskim Oslo, kiedy to będący w świetnej formie Adam Małysz wybił się ponad wiatrochrony i w efekcie musiał ratować się przed katastrofalnym upadkiem.

Wyniki konkursu PŚ w Niżnym Tagile (05.12.2020)

Tamten incydent przerwał fantastyczną serię polskiego zawodnika, który mógł odnieść 7 zwycięstw z rzędu w konkursach Pucharu Świata (ta sztuka nie udała się jeszcze nikomu) jednak w ostatecznym rozrachunku i tak nie przeszkodził Małyszowi w sięgnięciu po Kryształową Kulę. Czy Markus Eisenbichler napisze podobny scenariusz, a wyzwalana w takich sytuacjach sportowa złość poniesie niemieckiego zawodnika do zwycięstwa w niedzielę?

Typy na klasyfikację końcową w STS

Wszystko wskazuje na to, że bukmacherscy analitycy uwzględnili w swoich notowaniach czynnik wolicjonalny i spodziewają się, że Eisenbichler zechce sobie powetować sobotnią klęskę. Przypominamy, że mnożnik za jego zwycięstwo w pierwszym konkursie wynosił 2.50, a w kontekście niedzielnych zawodów jest to już "tylko" 2,25. A przy tym wszystkim należy jeszcze wziąć pod uwagę jego rewelacyjny skok w pierwszej serii konkursowej, którym zdeklasował konkurencję!

Zakład na zwycięstwo Markusa Eisenbichlera w Niżnym Tagile (STS)

Jego przewaga nad drugim Halvorem Egnerem Granerudem wynosiła aż 11.1 punktów, co sugerowało, że tylko kataklizm może odebrać mu zwycięstwo. Po fakcie wiemy, że tak właśnie się stało, natomiast jego osiągi przy względnie równych warunkach atmosferycznych jasno wskazują, iż na ten moment skacze w innej lidze. My osobiście spróbujemy to wykorzystać, dlatego postawimy, że Markus Eisenbichler tym razem nie da się pokonać pogodzie i potwierdzi swoją sportową klasę.

PŚ w Niżnym Tagile (niedziela):TYP: Markus Eisenbichler zajmie 1 miejsce

PŚ w Niżnym Tagile (niedziela):
TYP: Markus Eisenbichler zajmie 1 miejsce

2.25
TYPUJĘ w

Kurs wynoszący 2.25 wciąż wygląda bardzo atrakcyjnie, a zwłaszcza w perspektywie skoczka, który w ostatnich tygodniach przeskakuje konkurencję o kilka długości. Jeżeli tylko warunki nie będą ekstremalnie mieszać w stawce, to wszystko powinno pójść zgodnie z założeniami. Przy okazji pamiętajcie, że swój zakład na zwycięzcę konkursu możecie zabezpieczyć dzięki powitalnym bonusom w STS, które są aktywowane poprzez rejestrację z naszym specjalnym kodem.

Kursy na niedzielny konkurs: H2H w BETFAN

Chyba żaden konkurs skoków narciarskich nie może obejść się bez zakładów H2H. Zwykle zapowiadają się one bardziej przewidywalnie, niż te dotyczące klasyfikacji końcowej, a dwudrogowa opcja wyboru świetnie nadaje się do realizacji rozmaitych bukmacherskich systemów. Tym razem sprawdzimy, co przygotował dla Was BETFAN i które selekcje okraszone są najlepszymi mnożnikami.

Pius Paschke vs Daniel-Andre Tande

Niemiecko-norweska para jest jednym z najciekawszych zakładów, jakie można obstawić na niedzielny konkurs. Takie wrażenie dodatkowo potęgują kursy, ustalone przez analityków BETFAN Zakłady Bukmacherskie. W naszym odczuciu, szanse Daniela-Andre Tande zostały tutaj mocno przeszacowane i prawdopodobnie wynika to z osiągów Norwega w przeszłości, bo aktualna forma zdecydowanie przemawia za Piusem Paschke.

6.12.2020 - Puchar Świata w Niżnym Tagile: Pius Paschke vs Daniel-Andre Tande (kursy w BETFAN)

Niemiec plasuje się na 9 miejscu w klasyfikacji generalnej, a Tande jest dopiero 30! Jakby tego mało, Paschke w sobotę przeskoczył swojego konkurenta o kilka długości i uplasował się na świetnej, 5 lokacie. Nie da się ukryć, że norweski zawodnik poszukuje swojej dawnej formy, a 14 i 18 miejsca, jakie udało mu się wywalczyć w bieżącej kampanii, są zdecydowanie poniżej jego oczekiwań. Krótko mówiąc - na ten moment Pius Paschke wygląda zdecydowanie lepiej, niż Daniel-Andre Tande, czego w żaden sposób nie oddają bukmacherskie kursy i można na tym ugrać konkretny kapitał!

Markus Eisenbichler vs Halvor Egner Granerud

BETFAN sparował także dwóch największych faworytów do zwycięstwa. My spodziewamy się, że tym razem Markus Eisenbichler pewnie wykona swoje zadanie i zatriumfuje w całej stawce, ale warto także rozważyć alternatywę i pomyśleć nad jego bezpośrednim pojedynkiem z Halvorem Egnerem Granerudem. Nie da się ukryć, że przy równych warunkach atmosferycznych, niemiecki skoczek wyraźnie przewyższa swojego rywala, a w związku z tym zakład na jego zwycięstwo nad Norwegiem może okazać się świetną inwestycją.

6.12.2020 - PŚ w Niżnym Tagile: Markus Eisenbichler vs Halvor Egner Granerud (kursy w BETFAN)

Pierwsza seria sobotniego konkursu nie pozostawiła złudzeń, kto prezentuje wyższą sportową jakość. Na dzisiaj Eisenbichlerowi zwycięstwo może odebrać jedynie wiatr, a my nie zakładamy powtórki z rozrywki. Tak równe kursy ustalone przez analityków BETFAN widzimy jako okazję, obok której nie można przejść obojętnie. Typ na zwycięstwo Markusa Eisenbichlera w pojedynku z Halvorem Egnerem Granerudem jest fantastyczną alternatywą dla zakładu na końcowe zwycięstwo i polecamy, aby ją rozważyć.

Kod promocyjny do bonusu BETFAN

Dodatkową korzyścią, jaka płynie z obstawiania zakładów u tego operatora, są niewątpliwie powitalne bonusy, dostępne dzięki rejestracji z naszym kodem LEGALSPORT. Ich łączna wartość to aż 2961 zł, na którą składają się m.in. freebet (30 zł) oraz zakłady bez ryzyka przegranej (600 zł). Mając do dyspozycji tak korzystne finansowo opcje, możecie śmiało próbować swojego szczęścia w obstawianiu konkursu Pucharu Świata w Niżnym Tagile, a my trzymamy kciuki za powodzenie Waszych kuponów.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

W tej sekcji znajdziecie odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące konkursów w Niżnym Tagile i związanych z nimi zakładów bukmacherskich.

1️⃣Co warto obstawić w sobotnim konkursie?

Najlepszą selekcją na sobotni konkurs jest naszym zdaniem zakład na miejsce Yukiyi Sato w czołowej szóstce. Został on wyceniony w STS na 1,70.

2️⃣Kto jest faworytem sobotniego konkursu?

Bukmacherzy faworyzują Markusa Eisenbichlera oraz Halvora Egnera Graneruda. Zarówno STS, jak i eWinner dają minimalnie większe szanse Niemcowi, który nota bene wygrał piątkowe kwalifikacje.

3️⃣Co warto obstawić w niedzielnym konkursie?

W związku z poważną wpadką Markusa Eisenbichlera, typujemy, że w niedzielnym konkursie z nawiązką odbije sobie niepowodzenie i pewnie zwycięży. Typ na triumf Niemca można także rozważyć w wariancie H2H z Halvorem Egnerem Granerudem.

4️⃣Którzy bukmacherzy mają najlepszą ofertę na sobotnie i niedzielne zawody w Niżnym Tagile?

Najciekawsze zakłady na weekend przygotowali: STS Zakłady Bukmacherskie, BETFAN oraz eWinner.

5️⃣Jak uzyskać specjalne bonusy bukmacherskie?

Ekskluzywne pakiety powitalne są aktywowane poprzez rejestrację z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT. Jest on dostępny u wszystkich licencjonowanych operatorów.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

PŚ w Niżnym Tagile: typy na skoki narciarskie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.