poniedziałek, 20 września 2021
Najnowsze: Typy na mecz Greuther Furth - Bayern Monachium

Zakłady na mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Spotkanie "Białej Gwiazdy" z "Miedziowymi" zamknie 1. kolejkę Ekstraklasy w sezonie 2021/22.

Bonus 2720 zł na Ekstraklasę Mega premia gotówkowa czeka na nowych graczy w Fortuna Zakłady Bukmacherskie
Spis treści
Rozwiń
 1. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin: typy na bramkowe "overy"
  1. Historia bezpośrednich starć
  2. Bramkowe statystyki zespołów Dariusza Żurawia i Adriana Guli
 2. Jakie zakłady najchętniej typują gracze?
 3. Kursy na najpopularniejsze typy w meczu Wisła - Zagłębie
 4. FAQ: pytania o mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Typy, zakłady, kursy, bonusy bukmacherskie na mecz Wisła - Zagłębie
Typy na Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Sternicy obu klubów dużo obiecują sobie po współpracy z nowymi szkoleniowcami. W końcu zarówno Wisła Kraków, jak i Zagłębie Lubin zatrudniły fachowców z bardzo ciekawym CV.

Freebet na mecz Wisła - Zagłębie
Darmowa kasa do zgarnięcia z naszym kodem LEGALSPORT

Bo właśnie tak należy spojrzeć na dotychczasowe kariery Adriana Guli oraz Dariusza Żurawia. Słowak ma w swoim dorobku, chociażby pracę z kadrą Słowacji U21 oraz z Viktorią Pilzno, gdzie wykręcił fantastyczną średnią 2 punktów na mecz. Natomiast Dariusz Żuraw może pochwalić się wicemistrzostwem Polski z Lechem Poznań, którego wprowadził też do fazy grupowej Ligi Europy UEFA.

Paczka bonusów na mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
FORTUNA Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie wpłaty do 2100 zł
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Freebet (za darmo) 20 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

2720 zł

Bonus powitalny
Odbieram
Kod do Fortuna: LEGALSPORT

Co prawda ostatecznie rozstał się on z "Kolejorzem" w fatalnym stylu, ale jego ostateczny bilans wypada zdecydowanie korzystnie, a niepowodzenie w sezonie ligowym nie powinno być zrzucane tylko i wyłącznie na jego konto. Tak czy inaczej jest to na pewno ciekawy trener, jak na warunki Ekstraklasy i finansowe możliwości Zagłębia Lubin. A to, co w tym przypadku interesuje nas najbardziej, to piłkarska filozofia, którą zdają się podzielać obaj wymienieni szkoleniowcy i my mamy zamiar przełożyć ją na mega zyskowne zakłady bukmacherskie za bonusy od Fortuny, o których ze szczegółami opowiemy już za moment.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin: typy na bramkowe "overy"

Zanim jednak przejdziemy do pełnych konkretów, musimy wspomnieć o tym, że wybór obu trenerów zdaje się nie być dziełem przypadku. Zagłębie Lubin to klub, który kładzie olbrzymi nacisk na rozwój klubowej akademii i promocję wychowanków. A właśnie z takimi zadaniami w Poznaniu musiał mierzyć się Dariusz Żuraw i obiektywnie trzeba przyznać, że wywiązał się z nich co najmniej dobrze, czego najlepszym dowodem są kwoty, za jakie "Kolejorz" wytransferował swoich zawodników za jego kadencji.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin:TYP: powyżej 3.5 gola

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin:
TYP: powyżej 3.5 gola

3.20
OBSTAWIAM w

Z kolei w przypadku Wisły Kraków istotną rolę odgrywało to, by szkoleniowiec był wierny idei tzw. "krakowskiej piłki", z której przez lata (zwłaszcza za kadencji Bogusława Cupiała) słynęła "Biała Gwiazda". Wiślacy chcą nie tylko wygrywać, ale także cieszyć oczy swoich kibiców piękną i widowiskową piłką. Adrian Gula dotychczasowym dorobkiem w pełni uzasadnia zaufanie, jakim został obdarzony, dlatego my w poniedziałek spodziewamy się arcyciekawego meczu.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin: kursy na liczbę goli w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

I z tego względu na swoich kuponach online zabetowaliśmy zakład na powyżej 3.5 gola, który został wyceniony w Fortunie na okazałe 3.20! Jego wartość dodatkowo podbija fakt, że bukmacher ten oferuje fantastyczne promocje powitalne dla nowych graczy, możliwe do uzyskania po szybkiej i bezpłatnej rejestracji z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT. Mamy tu na myśli przede wszystkim zakład bez ryzyka przegranej o wartości 600 zł, a także atrakcyjny freebet 20 zł oraz wysoki bonus od depozytu 2100 zł.

Historia bezpośrednich starć

Decyzję, którą opcję bonusową zamierzacie wykorzystać przy okazji zakładów na mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin pozostawiamy już w Waszych rękach, ale nie zapominajcie, że Fortuna umożliwia także obstawianie bez podatku na kuponach AKO, więc typ bramkowy można również potraktować jako składową zakładów wielokrotnych. Natomiast przechodząc do stricte sportowego uzasadnienia naszej selekcji, od razu wspomnimy, że krótkie charakterystyki obu szkoleniowców oraz filozofie klubów - nie zostały zamieszczone tu przez przypadek.

Pojedynki bezpośrednie pomiędzy Wisłą Kraków a Zagłębiem Lubin
Źródło: flashscore

Najlepszym dowodem w tej sprawie jest historia bezpośrednich spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Zagłębiem Lubin. W 10 ostatnich potyczkach linia powyżej 3.5 gola została przekroczona aż pięciokrotnie! Ponadto 4 spotkania z wyżej przytoczonej próby zakończyły się na liczbie 3 goli. I naszym zdaniem nie ma w tym nic dziwnego, bowiem Wisła Kraków istotnie próbuje grać swoją "krakowską piłkę" bez względu na to, jakimi możliwościami sportowymi dysponuje.

Bramkowe statystyki zespołów Dariusza Żurawia i Adriana Guli

Z kolei Zagłębie Lubin już od kilku lat mocno postawiło na klubową akademię, a styl gry pierwszego zespołu ma być jak najlepiej dostosowany do promocji młodych zawodników. Widać to było już za kadencji Martina Seveli, kiedy "Miedziowi" za wszelką cenę starali się rozgrywać piłkę po ziemi, a w ich meczach nierzadko padało wiele goli. Trend ten ma kontynuować Dariusz Żuraw, który prowadząc Lecha Poznań w pełnym sezonie (2019/20) wykręcał naprawdę ciekawe liczby.

Tabela Ekstraklasy za sezon 2019/20
Źródło: flashscore

Jego Lech Poznań był wówczas najskuteczniejszy zespołem w lidze (70 goli ex aequo z Legią Warszawa), a w samej tylko rundzie finałowej linię 3.5 gola przekroczył aż trzykrotnie. Jeszcze lepiej w tej statystyce wypadał aktualny opiekun Wisły Kraków - Adrian Gula. Prowadzona przez niego Viktoria Pilzno w sezonie 2020/21 wykręciła średnią 3.1 gola/mecz, a "over" 3.5 padł aż 16 razy w całej ligowej kampanii, czyli praktycznie w co drugim meczu!

Kariera trenerska Adriana Guli
Źródło: transfermarkt

Jednak jakby tego było mało, cała jego pięcioletnia kadencja w MSK Żilina została naznaczona przez niezwykle wysoką średnią bramek w meczach jego zespołu. W każdym sezonie oscylowała ona w granicach, lub nawet powyżej 3 bramek/mecz - co jest wręcz rewelacyjnym wynikiem na tak długim dystansie. Dość powiedzieć, że w trzech ostatnich kampaniach polskiej Ekstraklasy mieliśmy tylko 4 przypadki, kiedy to średnia goli w meczach danego zespołu, była wyższa, niż 3 na dystansie 30 ligowych kolejek.

Sezon (klub): Średnia bramek w meczach zespołu:
2020/21 (Viktoria Pilzno) 3.1
2017/18 (MSK Żilina) 3.5
2016/17 (MSK Żilina) 3.6
2015/16 (MSK Zilina) 3.2
2014/15 (MSK Żilina) 2.8
2013/14 (MSK Żilina) 3

I co ciekawe, 2 z nich należą właśnie do Wisły Kraków (3.4 w sezonie 2018/19) oraz Zagłębia Lubin (3.2 w sezonie 2019/20). Sumując zatem wszystko powyższe - istnieją więcej, niż solidne przesłanki, że "Biała Gwiazda" oraz "Miedziowi" będą jednymi z najskuteczniejszych zespołów w zbliżający się sezonie Ekstraklasy. Jako, że mamy do czynienia z pierwszą kolejką - bukmacherzy nie mieli możliwości, by idealnie doszacować swoje kursy. A to z kolei stwarza szanse dla wszystkich graczy, by solidnie zarobić na bramkowym "overze" (najlepsze kursy oferuje Fortuna Zakłady Bukmacherskie).

Jakie zakłady najchętniej typują gracze?

Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się typ na powyżej 2.5 gola w meczu. Jest to nieco bezpieczniejsza opcja, niż ta zaproponowana przez nas (powyżej 3.5 gola), ale wiąże się także z dużo niższym kursem (1.90 w Fortuna).

Najchętniej betowany zakład onlineMecz: Wisła Kraków - Zagłębie LubinTyp: over 2,5 golaWybierani bukmacherzy: Fortuna i TOTALbet

Najchętniej betowany zakład online
Mecz: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Typ: over 2,5 gola
Wybierani bukmacherzy: Fortuna i TOTALbet

1.90
GRAM w

Ten jednak i tak trzyma interesujący poziom i jest niezwykle chętnie wybierany do kuponów wielokrotnych, a zwłaszcza tych kwalifikujących się do promocji bez podatku (AKO 3+), które można łatwo i zupełnie legalnie zawierać właśnie w Fortunie, jak również w TOTALbet.

Kursy na najpopularniejsze typy w meczu Wisła - Zagłębie

Ale aby nasza zapowiedź była w pełni kompletna, w poniższej tabelce zamieścimy porównanie kursów na najpopularniejsze selekcje u wiodących bukmacherów na polskim rynku. Przypominamy także, że rejestracja z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT, zagwarantuje Wam ponadstandardowe pakiety powitalne u każdego z nich. Toteż przed rozpoczęciem swojej przygody z obstawianiem, macie szanse zbudować duży kapitał pod przyszłe inwestycje w rynki zakładów bukmacherskich.

Rodzaj Zakładu: Fortuna BETFAN PZBUK Superbet
1 - X - 2 2.42 | 3.35 | 3.20 2.41 | 3.30 | 2.98 2.30 | 3.35 | 3.05 2.45 | 3.30 | 3.00
Powyżej / Poniżej 2.5 gola 1.90 | 1.90 1.80 | 1.98 1.86 | 1.95 1.80 | 2.00
Obie strzelą / Obie nie strzelą 1.65 | 2.13 1.63 | 2.15 1.68 | 2.10 1.65 | 2.11
POSTAW ZAKŁAD: GRAM >> GRAM >> GRAM >> GRAM >>

FAQ: pytania o mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Poniżej zamieszczamy skompresowane odpowiedzi dotyczące podstawowych pytań o bukmacherskie typy na mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin.

1️⃣ Co typujemy na kuponach online?

Jako, że jesteśmy przed pierwszym meczem sezonu, to bukmacherskie kursy na zakłady bramkowe nie są idealnie doszacowane. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wykorzystać ten fakt przy tworzeniu internetowych kuponów, to szczegóły znajdziecie w powyższym tekście.

2️⃣ Jakie zakłady najczęściej obstawiają gracze?

O tym co i dlaczego obstawiają typujący, pokrótce napisaliśmy w sekcji "Jakie zakłady najchętniej typują gracze?". Znajdziecie ją w powyższym artykule.

3️⃣ Jak prezentują się kursy na najpopularniejsze rodzaje zakładów?

Porównanie kursów bukmacherskich, na najczęściej wybierane zakłady, przygotowaliśmy dla Was w tekście powyżej.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Zakłady na mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.