piątek, 8 grudnia 2023
Najnowsze: Lech Poznań - Piast Gliwice (10.12, 12:30) promocje

KSW 77: kursy bukmacherskie

26.01.2023, 12:15
Autor: J. Zalewski
Spis treści
Rozwiń
  1. KSW 77: kursy
  2. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Wysokie kursy na KSW 77

Wysokie kursy na KSW 77 dostępne są u wszystkich legalnych bukmacherów online. Szeroki wybór kursów z aż 11 pojedynków pozwala na obstawienie sporej ilości wysokich mnożników na figthterów walczących podczas najbliższej gali, która odbędzie się w Arena Gliwice.

Podwyższone kursy gracze mogą znaleźć nie tylko w zakładach typu kto zwycięży, ale w wielu innych, bardziej szczegółowych zdarzeniach do obstawienia z wyższymi kursami, takich jak sposób zakończenia walki czy under/over rund.

KSW 77: kursy

Podniesione kursy na gliwicką galę KSW 77 znajdujemy już na samym początku oferty bukmacherskiej, mianowicie na rynku kto wygra walkę. Poniżej kilka przykład wysokiego kursu z analizowanej gali od licencjonowanego organizatora zakładów wzajemnych Fortuna.

fortuna
MMA
Chuzhigaev I. vs Erslan I.
KSW, 17.12.2022, godz 22:30
Typ: Zwyciezca

Zwiększony kurs 2.96 na wygraną Ivana Erslana względem kursu 1.40 na jego przeciwnika Ibragima Chuzhigaeva w walce o pas wagi półciężkiej federacji KSW jest pierwszym z brzegu przykładem podniesionego kursu, który wcale nie musi mieć pokrycia w rzeczywistości. Ivan Erslan z bilansem 12 - 1 przystępuje jako pretendent do starcia o pas, czy wysoki kurs na tego zawodnika okaże się valuebetem? Przekonamy się w sobotę późnym wieczorem.

Najwyższy kurs na zwycięzcę pojedynku podczas gali KSW 77

Najwyższy kurs na zawodnika, jaki znaleźliśmy posługując się kursami z oferty koncesjonowanego operatora zakładów sportowych BetFan dotyczy walki Andrzeja Grzebyka z Brazylijczykiem Otonem Jasse. Zwycięstwo Polaka jest wyceniane na 1.25, natomiast gdyby wygrał Jasse, typerzy obstawiający SOLO wygraną tego zawodnika mogliby cieszyć się wysoką wygraną na kuponie bukmacherskim, dzięki maksymalnie wyśrubowanemu kursowi o wartości aż 4.20.

betfan
MMA
Andrzej Grzebyk vs Oton Jasse
KSW - KSW 77, 17.12.2022, godz 21:40
Typ: Zwycięzca
Andrzej Grzebyk
Oton Jasse

Kursy o wysokiej wartości są co jakiś czas trafiane przez obstawiających, wiąże się to z niespodziankami, które są trudne do przewidzenia. W tej chwili wydaje się, że najwyższy kurs na zwycięzcę pojedynku podczas KSW 77 jest mało prawdopodobny, ale całkowitą pewność uzyskamy dopiero po zakończeniu pojedynku Grzebyk vs. Jasse: stawiam dobre kursy w BetFan

Wysokie kursy na KSW 77: porównanie

Topowe kursy na KSW 77 warto porównać, żeby mieć jasną sytuację, gdzie najlepiej typować, by wygrana była najbardziej okazała. Postanowiliśmy porównać podwyższone kursy z oferty najlepszych bukmacherów: BetFan, Superbet, forBET oraz Fortuna.

Porównanie wysokich kursów na KSW 77
 
Czyżewska vs. Karaseva 1.25 3.70 1.30 3.60 1.25 3.95 1.25 3.96
Kaczmarczyk vs. Hintzen 1.33 3.20 1.40 3.00 1.42 2.88 1.35 3.21
Przybysz vs. Wikłacz 1.36 3.10 1.42 2.90 1.38 3.06 1.40 2.96
  gram gram gram gram

Celowo wybraliśmy pojedynki ze zdecydowanymi faworytami gali KSW 77, by pokazać różnicę w wysokich kursach. Przykładowo różnica w kursach pomiędzy najniższą, a najwyższą opcją w typowaniu zwycięstwa Pascala Hintzena z Patrykiem Kaczmarczykiem wynosi aż 0.33, a najwyższy kurs na underdoga, wskazujący którego bukmachera wybrać do typowania tej walki wynosi 3.21 z oferty Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Wysokie kursy na under/over 1,5 rundy na KSW 77

Atrakcyjne kursy na under 1,5 rundy w ofercie na KSW 77, względem odpowiednika na powyżej powodują, że warto poszukać tam ponadstandardowych kursów do obstawienia u buka. Korzystając z oferty legalnego bukmachera Fortuna sprawdzamy gdzie są najwyższe kursy na takie rozstrzygnięcie pojedynku.

Wysokie kursy na under 1,5 rundy w KSW 77
Pojedynek Kurs na under 1,5 rundy
Erzanukaev vs. McNally kurs: 4.00
Liasse vs. Gralak kurs: 4.05
Domin vs. Likus kurs: 4.05
Rutkowski vs. Eskijev kurs: 4.05
obstaw

Kursy w granicach 4.00 na rozstrzygnięcie w pierwszej rundzie w wybranych pojedynkach gali KSW 77 należy uznać za wysokie. Zagranie kuponu bukmacherskiego u licencjonowanego operatora internetowego Fortuna z kursem, który powoduje, że stawka mnożona jest przez cztery uznajemy za wart rozważenia w związku ze zbliżającą się galą 77. Konfrontacji Sztuk Walki. Dobrym sposobem na zagranie przedstawionych podniesionych kursów na przykład w systemie 2 z 4.

Mega kursy na nokaut wieczoru KSW 77

Mega kursy na nokaut wieczoru - nagrodę przyznawaną po zakończeniu całej gali KSW 77 można również obstawić u buka. Takie zakłady z podwyższonymi kursami wystawił bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów BetFan. Obstawiać można wszystkie walki, my w poniższej tabelce prezentujemy tylko wysokie kursy.

KSW 77: mega kursy na nokaut wieczoru
kurs na Czyżewska vs. Karaseva 35.00
kurs na Przybysz vs. Wikłacz 25.00
kurs na Kaczmarczyk vs. Hintzen 18.00
kurs na Domin vs. Likus 15.00
kurs na Rutkowski vs. Eskijev 12.00
kurs na Erzanukaev vs. McNally 12.00
obstawiam

Podniesione kursy o dwucyfrowej wartości z powyższej tabelki wystarczy zagrać jako zakłady SOLO, obstawiając płaską stawką, czyli każdy kupon z pojedynczym zdarzeniem za taką samą kwotę, by trafiając tylko jeden podwyższony kurs być do przodu z bankrollem u buka.

Kursy na zwycięstwo zawodnika w konkretnej rundzie

Kursy na zwycięstwo danego zawodnika w konkretnej rundzie to rynek zakładów z podwyższonymi kursami, na który natrafiliśmy u cenionego przez graczy zakładów bukmacherskich operatora Noblebet. Na przykładzie konkretnego pojedynku z gali KSW 77 pomiędzy Danielem Rutkowskim a Ali Eskievem zaprezentujemy wszystkie topowe kursy na zwycięstwo każdego z nich przypisane do konkretnej rundy.

Kursy na zwycięstwo w konkretnej rundzie Rutkowski vs. Eskijev
Rutkowski wygra w 1. rundzie kurs: 7.00
Rutkowski wygra w 2. rundzie kurs: 10.00
Rutkowski wygra w 3. rundzie kurs: 15.00
Eskiev wygra w 1. rundzie kurs: 7.00
Eskiev wygra w 2. rundzie kurs: 10.00
Eskiev wygra w 3. rundzie kurs: 15.00
stawiam w Noblebet

Ponadstandardowe kursy na zwycięstwo w konkretnej rundzie pojedynku Rutkowski vs. Eskiev mają wartość od 7.00 do 15.00. Z wymienionych sześciu możliwości kursów o wysokiej wartości do obstawienia u popularnego bukmachera Noblebet tylko jedna jest właściwa, ale trafienie jej rekompensuje poniesione ryzyko. Bukmacherzy nie przewidują walki na pełnym dystansie w pojedynku Daniela Rutkowskiego z Ali Eskievem o czym świadczą coraz wyższe kursy na zakończenie walki, wraz z kolejnymi rundami. W pojedynkach zakontraktowanych na pięć rund takich jak Przybysz vs. Wikłacz oczywiście możliwe jest obstawianie, nie tylko trzech, ale również wszystkich pozostałych partii.

Sprawdź kursy na metodę zwycięstwa w pojedynku 

Ciekawa opcja z ponadstandardowymi kursami na metodę zwycięstwa to kolejna możliwość zarobienia kasy u buka. Którego bukmachera wybrać do obstawienia metody zwycięstwa pojedynków z karty walk KSW 77? Naszym zdaniem solidną ofertę w tym względzie prezentuje Superbet - legalny bukmacher działający na podstawie licencji wydanej przez MF: stawiam na metodę zwycięstwa w Superbet

Najwyższe kursy na pojedynek gliwickiej gali, która już w najbliższą sobotę odbędzie się w hali Arena, pomiędzy Yannem Liasse a Adrianem Gralakiem wzięliśmy właśnie pod lupę, w kontekście typowania metody zwycięstwa. Zawodnik z Luksemburga jest faworytem w starciu z Gralakiem i to kursy o wyższej niż regularna wartości na tego fightera analizujemy:

  • Liasse wygra przez KO, TKO, DQ - kurs: 5.50
  • Liasse wygra przez poddanie - kurs: 5.50
  • Liasse wygra przed czasem - kurs: 3.00
  • Liasse wygra na punkty - kurs: 2.50

Analogicznie z oferty Superbet Zakłady Bukmacherskie można postawić ponadstandardowe kursy na Adriana Gralaka, z tym że, należy liczyć się z jeszcze wyższymi wartościami kursów, ponieważ bukmacherzy dają większe szanse jego oponentowi podczas pojedynku na gali KSW 77.

Kursy na remisy dostępne na KSW 77

O ile kursy bukmacherskie wymienione wcześniej w tekście można uznać za wysokie, podwyższone czy też ponadstandardowe, o tyle kursy na remis w pojedynkach z karty walk KSW 77 są gigantyczne! Wartość kursów na remis w ofercie koncesjonowanego organizatora zakładów bukmacherskich online Fortuna możemy znaleźć zakłady na remis do obstawienia po kursie 40.00 - 45.00. Poniżej prezentujemy kilka konkretnych przykładów kursów na remis, które robią wrażenie ;)

fortuna
MMA
Rutkowski D. vs Eskiev L.-A.
KSW, 17.12.2022, godz 22:15
Typ: Spotkanie
fortuna
MMA
Domin M. vs Likus P.
KSW, 17.12.2022, godz 21:00
Typ: Spotkanie

Tak wysokie kursy najlepiej obstawić nie ryzykując własnych pieniędzy, a korzystając przy zakładaniu konta z najlepszego naszym zdaniem hasła polecającego LEGALSPORT. Nagroda jaką otrzymasz w zamian za rejestrację pozwoli Ci bez ryzyka obstawić gigantyczne kursy na remis w KSW 77.

  • Bez ryzyka 600 zł (bez obrotu)
  • Freebet 35 zł
  • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

635 zł

Wysokie kursy specjalne na KSW 77 

Kursy specjalne to wariant, którzy stosują niekiedy bukmacherzy, by pozwolić graczom na obstawienie wysokich kursów. Najlepszy bukmacher, u którego można spotkać taki rodzaj zakładu z podwyższonym kursem to popularny operator online STS. Mamy na myśli betowanie zakładu z opcją "tak" lub "nie", która dotyczy pytania: czy walka zakończy się w pierwszej minucie?

sts
Sporty Walki
Kaczmarczyk P. vs Hintzen P.
KSW 77 - Gliwice, 17.12.2022, godz 21:15
Typ: walka zakończy się w pierwszej minucie (Kaczmarczyk P. - Hintzen P.)

Kurs na wariant zakończenia walki  przed upływem 60. sekund w pojedynku Patryk Kaczmarczyk vs. Pascal Hintzen ma sporą wartość 10.00 i jest idealny do zagrania SOLO. Także inne pojedynki gliwickiej gali mają przypisane takie zakłady, z podobnymi kursami, możesz sprawdzić ich wartość w tym miejscu: gram w STS

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Który kurs na nokaut wieczoru jest najwyższy?

Kurs na nokaut wieczoru w walce pań - Czyżewska vs. Karaseva jest najwyższy ze wszystkich wystawionych na ten rynek. Ile wynosi jego wartość? Dowiesz się z tekstu.

2️⃣ Jak według kursów powinien skończyć się pojedynek Liasse - Gralak?

Yann Liasse jest kursowym faworytem i to on powinien wygrać z Adrianem Gralakiem. Chcesz obstawić metodę zwycięstwa? Sprawdź w naszej analizie jakie kursy ma na ten rynek Superbet. 

Komentarze (0)
KSW 77: kursy bukmacherskie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.