poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: HIGH League 6 kursy, typy

KSW 77: kursy bukmacherskie

17.12.2022, 19:00
Aktualizacja: 26.01.2023, 12:15
Autor: J. Zalewski
Spis treści
Rozwiń
  1. KSW 77: kursy
  2. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Wysokie kursy na KSW 77

Wysokie kursy na KSW 77 dostępne są u wszystkich legalnych bukmacherów online. Szeroki wybór kursów z aż 11 pojedynków pozwala na obstawienie sporej ilości wysokich mnożników na figthterów walczących podczas najbliższej gali, która odbędzie się w Arena Gliwice.

Podwyższone kursy gracze mogą znaleźć nie tylko w zakładach typu kto zwycięży, ale w wielu innych, bardziej szczegółowych zdarzeniach do obstawienia z wyższymi kursami, takich jak sposób zakończenia walki czy under/over rund.

KSW 77: kursy

Podniesione kursy na gliwicką galę KSW 77 znajdujemy już na samym początku oferty bukmacherskiej, mianowicie na rynku kto wygra walkę. Poniżej kilka przykład wysokiego kursu z analizowanej gali od licencjonowanego organizatora zakładów wzajemnych Fortuna.

fortuna
MMA
Chuzhigaev I. vs Erslan I.
KSW, 17.12.2022, godz 22:30
Typ: Zwyciezca

Zwiększony kurs 2.96 na wygraną Ivana Erslana względem kursu 1.40 na jego przeciwnika Ibragima Chuzhigaeva w walce o pas wagi półciężkiej federacji KSW jest pierwszym z brzegu przykładem podniesionego kursu, który wcale nie musi mieć pokrycia w rzeczywistości. Ivan Erslan z bilansem 12 - 1 przystępuje jako pretendent do starcia o pas, czy wysoki kurs na tego zawodnika okaże się valuebetem? Przekonamy się w sobotę późnym wieczorem.

Najwyższy kurs na zwycięzcę pojedynku podczas gali KSW 77

Najwyższy kurs na zawodnika, jaki znaleźliśmy posługując się kursami z oferty koncesjonowanego operatora zakładów sportowych BetFan dotyczy walki Andrzeja Grzebyka z Brazylijczykiem Otonem Jasse. Zwycięstwo Polaka jest wyceniane na 1.25, natomiast gdyby wygrał Jasse, typerzy obstawiający SOLO wygraną tego zawodnika mogliby cieszyć się wysoką wygraną na kuponie bukmacherskim, dzięki maksymalnie wyśrubowanemu kursowi o wartości aż 4.20.

betfan
MMA
Andrzej Grzebyk vs Oton Jasse
KSW - KSW 77, 17.12.2022, godz 21:40
Typ: Zwycięzca
Andrzej Grzebyk
Oton Jasse

Kursy o wysokiej wartości są co jakiś czas trafiane przez obstawiających, wiąże się to z niespodziankami, które są trudne do przewidzenia. W tej chwili wydaje się, że najwyższy kurs na zwycięzcę pojedynku podczas KSW 77 jest mało prawdopodobny, ale całkowitą pewność uzyskamy dopiero po zakończeniu pojedynku Grzebyk vs. Jasse: stawiam dobre kursy w BetFan

Wysokie kursy na KSW 77: porównanie

Topowe kursy na KSW 77 warto porównać, żeby mieć jasną sytuację, gdzie najlepiej typować, by wygrana była najbardziej okazała. Postanowiliśmy porównać podwyższone kursy z oferty najlepszych bukmacherów: BetFan, Superbet, forBET oraz Fortuna.

Porównanie wysokich kursów na KSW 77
 
Czyżewska vs. Karaseva 1.25 3.70 1.30 3.60 1.25 3.95 1.25 3.96
Kaczmarczyk vs. Hintzen 1.33 3.20 1.40 3.00 1.42 2.88 1.35 3.21
Przybysz vs. Wikłacz 1.36 3.10 1.42 2.90 1.38 3.06 1.40 2.96
  gram gram gram gram

Celowo wybraliśmy pojedynki ze zdecydowanymi faworytami gali KSW 77, by pokazać różnicę w wysokich kursach. Przykładowo różnica w kursach pomiędzy najniższą, a najwyższą opcją w typowaniu zwycięstwa Pascala Hintzena z Patrykiem Kaczmarczykiem wynosi aż 0.33, a najwyższy kurs na underdoga, wskazujący którego bukmachera wybrać do typowania tej walki wynosi 3.21 z oferty Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Wysokie kursy na under/over 1,5 rundy na KSW 77

Atrakcyjne kursy na under 1,5 rundy w ofercie na KSW 77, względem odpowiednika na powyżej powodują, że warto poszukać tam ponadstandardowych kursów do obstawienia u buka. Korzystając z oferty legalnego bukmachera Fortuna sprawdzamy gdzie są najwyższe kursy na takie rozstrzygnięcie pojedynku.

Wysokie kursy na under 1,5 rundy w KSW 77
Pojedynek Kurs na under 1,5 rundy
Erzanukaev vs. McNally kurs: 4.00
Liasse vs. Gralak kurs: 4.05
Domin vs. Likus kurs: 4.05
Rutkowski vs. Eskijev kurs: 4.05
obstaw

Kursy w granicach 4.00 na rozstrzygnięcie w pierwszej rundzie w wybranych pojedynkach gali KSW 77 należy uznać za wysokie. Zagranie kuponu bukmacherskiego u licencjonowanego operatora internetowego Fortuna z kursem, który powoduje, że stawka mnożona jest przez cztery uznajemy za wart rozważenia w związku ze zbliżającą się galą 77. Konfrontacji Sztuk Walki. Dobrym sposobem na zagranie przedstawionych podniesionych kursów na przykład w systemie 2 z 4.

Mega kursy na nokaut wieczoru KSW 77

Mega kursy na nokaut wieczoru - nagrodę przyznawaną po zakończeniu całej gali KSW 77 można również obstawić u buka. Takie zakłady z podwyższonymi kursami wystawił bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów BetFan. Obstawiać można wszystkie walki, my w poniższej tabelce prezentujemy tylko wysokie kursy.

KSW 77: mega kursy na nokaut wieczoru
kurs na Czyżewska vs. Karaseva 35.00
kurs na Przybysz vs. Wikłacz 25.00
kurs na Kaczmarczyk vs. Hintzen 18.00
kurs na Domin vs. Likus 15.00
kurs na Rutkowski vs. Eskijev 12.00
kurs na Erzanukaev vs. McNally 12.00
obstawiam

Podniesione kursy o dwucyfrowej wartości z powyższej tabelki wystarczy zagrać jako zakłady SOLO, obstawiając płaską stawką, czyli każdy kupon z pojedynczym zdarzeniem za taką samą kwotę, by trafiając tylko jeden podwyższony kurs być do przodu z bankrollem u buka.

Kursy na zwycięstwo zawodnika w konkretnej rundzie

Kursy na zwycięstwo danego zawodnika w konkretnej rundzie to rynek zakładów z podwyższonymi kursami, na który natrafiliśmy u cenionego przez graczy zakładów bukmacherskich operatora Noblebet. Na przykładzie konkretnego pojedynku z gali KSW 77 pomiędzy Danielem Rutkowskim a Ali Eskievem zaprezentujemy wszystkie topowe kursy na zwycięstwo każdego z nich przypisane do konkretnej rundy.

Kursy na zwycięstwo w konkretnej rundzie Rutkowski vs. Eskijev
Rutkowski wygra w 1. rundzie kurs: 7.00
Rutkowski wygra w 2. rundzie kurs: 10.00
Rutkowski wygra w 3. rundzie kurs: 15.00
Eskiev wygra w 1. rundzie kurs: 7.00
Eskiev wygra w 2. rundzie kurs: 10.00
Eskiev wygra w 3. rundzie kurs: 15.00
stawiam w Noblebet

Ponadstandardowe kursy na zwycięstwo w konkretnej rundzie pojedynku Rutkowski vs. Eskiev mają wartość od 7.00 do 15.00. Z wymienionych sześciu możliwości kursów o wysokiej wartości do obstawienia u popularnego bukmachera Noblebet tylko jedna jest właściwa, ale trafienie jej rekompensuje poniesione ryzyko. Bukmacherzy nie przewidują walki na pełnym dystansie w pojedynku Daniela Rutkowskiego z Ali Eskievem o czym świadczą coraz wyższe kursy na zakończenie walki, wraz z kolejnymi rundami. W pojedynkach zakontraktowanych na pięć rund takich jak Przybysz vs. Wikłacz oczywiście możliwe jest obstawianie, nie tylko trzech, ale również wszystkich pozostałych partii.

Sprawdź kursy na metodę zwycięstwa w pojedynku 

Ciekawa opcja z ponadstandardowymi kursami na metodę zwycięstwa to kolejna możliwość zarobienia kasy u buka. Którego bukmachera wybrać do obstawienia metody zwycięstwa pojedynków z karty walk KSW 77? Naszym zdaniem solidną ofertę w tym względzie prezentuje Superbet - legalny bukmacher działający na podstawie licencji wydanej przez MF: stawiam na metodę zwycięstwa w Superbet

Najwyższe kursy na pojedynek gliwickiej gali, która już w najbliższą sobotę odbędzie się w hali Arena, pomiędzy Yannem Liasse a Adrianem Gralakiem wzięliśmy właśnie pod lupę, w kontekście typowania metody zwycięstwa. Zawodnik z Luksemburga jest faworytem w starciu z Gralakiem i to kursy o wyższej niż regularna wartości na tego fightera analizujemy:

  • Liasse wygra przez KO, TKO, DQ - kurs: 5.50
  • Liasse wygra przez poddanie - kurs: 5.50
  • Liasse wygra przed czasem - kurs: 3.00
  • Liasse wygra na punkty - kurs: 2.50

Analogicznie z oferty Superbet Zakłady Bukmacherskie można postawić ponadstandardowe kursy na Adriana Gralaka, z tym że, należy liczyć się z jeszcze wyższymi wartościami kursów, ponieważ bukmacherzy dają większe szanse jego oponentowi podczas pojedynku na gali KSW 77.

Kursy na remisy dostępne na KSW 77

O ile kursy bukmacherskie wymienione wcześniej w tekście można uznać za wysokie, podwyższone czy też ponadstandardowe, o tyle kursy na remis w pojedynkach z karty walk KSW 77 są gigantyczne! Wartość kursów na remis w ofercie koncesjonowanego organizatora zakładów bukmacherskich online Fortuna możemy znaleźć zakłady na remis do obstawienia po kursie 40.00 - 45.00. Poniżej prezentujemy kilka konkretnych przykładów kursów na remis, które robią wrażenie ;)

fortuna
MMA
Rutkowski D. vs Eskiev L.-A.
KSW, 17.12.2022, godz 22:15
Typ: Spotkanie
fortuna
MMA
Domin M. vs Likus P.
KSW, 17.12.2022, godz 21:00
Typ: Spotkanie

Tak wysokie kursy najlepiej obstawić nie ryzykując własnych pieniędzy, a korzystając przy zakładaniu konta z najlepszego naszym zdaniem hasła polecającego LEGALSPORT. Nagroda jaką otrzymasz w zamian za rejestrację pozwoli Ci bez ryzyka obstawić gigantyczne kursy na remis w KSW 77.

Zakłady Bukmacherskie
  • Zakład bez ryzyka 600 zł (bez obrotu)
  • Freebet 30 zł
  • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

630 zł

Bonus powitalny za kod do fortuna: LEGALSPORT
Odbieram
Kod do Fortuna: LEGALSPORT

Wysokie kursy specjalne na KSW 77 

Kursy specjalne to wariant, którzy stosują niekiedy bukmacherzy, by pozwolić graczom na obstawienie wysokich kursów. Najlepszy bukmacher, u którego można spotkać taki rodzaj zakładu z podwyższonym kursem to popularny operator online STS. Mamy na myśli betowanie zakładu z opcją "tak" lub "nie", która dotyczy pytania: czy walka zakończy się w pierwszej minucie?

sts
Sporty Walki
Kaczmarczyk P. vs Hintzen P.
KSW 77 - Gliwice, 17.12.2022, godz 21:15
Typ: walka zakończy się w pierwszej minucie (Kaczmarczyk P. - Hintzen P.)

Kurs na wariant zakończenia walki  przed upływem 60. sekund w pojedynku Patryk Kaczmarczyk vs. Pascal Hintzen ma sporą wartość 10.00 i jest idealny do zagrania SOLO. Także inne pojedynki gliwickiej gali mają przypisane takie zakłady, z podobnymi kursami, możesz sprawdzić ich wartość w tym miejscu: gram w STS

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Który kurs na nokaut wieczoru jest najwyższy?

Kurs na nokaut wieczoru w walce pań - Czyżewska vs. Karaseva jest najwyższy ze wszystkich wystawionych na ten rynek. Ile wynosi jego wartość? Dowiesz się z tekstu.

2️⃣ Jak według kursów powinien skończyć się pojedynek Liasse - Gralak?

Yann Liasse jest kursowym faworytem i to on powinien wygrać z Adrianem Gralakiem. Chcesz obstawić metodę zwycięstwa? Sprawdź w naszej analizie jakie kursy ma na ten rynek Superbet. 

Komentarze (0)
KSW 77: kursy bukmacherskie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

UFC 283: kursy, typy
UFC 283: kursy, typy
373
25
Kursy na styczniową galę UFC 283 są już dostępne. Do obstawienia jest aż 15 walk, w tym pojedynek wieczoru Glover Teixeira - Jamahal Hill. Sprawdzamy ofertę najlepszych bukmacherów w poszukiwaniu wartościowych kursów. Na kogo warto postawić, by powiększyć bankroll u buka?
KSW 78: kursy, typy
KSW 78: kursy, typy
484
32
Kursy na walkę wieczoru Materla vs. Grove oraz pozostałe pojedynki KSW 78 czekają już na graczy w ofertach legalnych bukmacherów. Ciesząca się sporym zainteresowaniem gala federacji Konfrontacji Sztuk Walki zawita tym razem do Szczecina. Zatem już teraz warto zapoznać się z kursami bukmacherskimi na KSW 78.
Kursy i typy na Pudzianowski - Khalidov
Kursy i typy na Pudzianowski - Khalidov
3642
36
Kursy na długo wyczekiwaną walkę Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem zostały już wystawione przez bukmacherów. Do pojedynku dojdzie podczas gliwickiej gali KSW 77, którą na żywo obejrzy blisko piętnaście tysięcy kibiców. Kto faworytem tego pojedynku? Jakie kursy warto przeanalizować przed typowaniem starcia dwóch największych gwiazd federacji KSW?
Kursy i typy na Błachowicz - Ankalaev
Kursy i typy na Błachowicz - Ankalaev
687
30
Kursy bukmacherskie wystawione na walkę Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem sugerują, że Polak nie jest faworytem w starciu z Rosjaninem. Do pojedynku o zwakowany pas wagi półciężkiej z udziałem Cieszyńskiego Księcia dojdzie w nocy z soboty na niedzielę 10/11. grudnia 2022 podczas gali UFC 282. Analizujemy walkę Błachowicz vs. Ankalaev pod kątem wysokich kursów.
Kursy i typy na High League 5
Kursy i typy na High League 5
1012
19
Kursy na freakfightową galę High League 5 są już dostępne do obstawiania! To medialne wydarzenie z pogranicza sportu i rozrywki odbędzie się już w najbliższą sobotę 10. grudnia o 20:00 w łódzkiej Atlas Arenie. W karcie walk zakontraktowanych jest dziesięć pojedynków, a w walce wieczoru zmierzą się Alberto Simao vs. Paweł "Tybori" Tyburski. Zapraszamy do analizy kursów na High League 5.
Kursy i typy na Move Federation 1
Kursy i typy na Move Federation 1
666
20
Już 19. listopada 2022 roku w Arena Gliwice odbędzie się Move Federation 1, pierwsza impreza piłkarska z udziałem popularnych influencerów, takich jak Boxdel, Michał Gola, Tromba czy Blonsky. Dostępne są już kursy bukmacherskie na to mocno wyczekiwane futbolowe wydarzenie, którym przyjrzymy się dokładnie w poniższym artykule. Na kogo warto postawić w Move Federation 1?
Kursy i typy na KSW 76
Kursy i typy na KSW 76
629
34
Już niedługo gala mieszanych sztuk walki KSW 76. Gospodarzem tego wydarzenia będzie tym razem Grodzisk Mazowiecki, a odbędzie się ono w sobotę 12. listopada. Początek gali o godzinie 19:00. Kto walczy? Kibice MMA zobaczą 9. pojedynków, w tym walkę o pas Parnasse vs. Rajewski. Sprawdźmy kartę walk oraz kursy bukmacherskie dostępne w ofercie legalnych operatorów online na KSW 76.
Kursy i typy na FAME MMA 16
Kursy i typy na FAME MMA 16
1107
34
FAME MMA 16 odbędzie się już w sobotę, 5 listopada 2022 roku w Arenie Gliwice. Walką wieczoru będzie pojedynek Marcina Dubiela z Mateuszem Trąbką. Jakie kursy na main-event oraz inne starcia w klatce na FAME MMA 16 przygotowali legalni bukmacherzy internetowi, a także jakie typy warto obstawiać na kuponie? Serdecznie zapraszamy do lektury naszej bukmacherskiej analizy!

Inni czytali również

Villarreal - Valencia: kursy, typy
Villarreal - Valencia: kursy, typy
275
18
Wysokie kursy na Villarreal - Valencia zachęcają do obstawiania właśnie tego meczu z 15. kolejki La Liga. Początek spotkania w sylwestrowy wieczór o 16:15. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym tekstem na temat najlepszych kursów na ligowy pojedynek Żółtej Łodzi Podwodnej z Los Murcielagos.
Auxerre - Monaco: kursy, typy
Auxerre - Monaco: kursy, typy
346
25
Auxerre vs. Monaco to mecz 16. serii spotkań Ligue 1, którego kursy przejrzymy, w celu wybrania najlepszych do obstawienia u buka. Do tego ciekawie zapowiadającego się pojedynku dojdzie już w najbliższą środę o godzinie 17:00. Zatem, które kursy warto wziąć pod lupę przed obstawieniem?
Aston Villa - Liverpool: kursy, typy
Aston Villa - Liverpool: kursy, typy
324
28
Wartość kursów bukmacherskich na wyjazdowe zwycięstwo Liverpoolu z Aston Villą w 17. kolejce Premier League, oznacza, że podopieczni Jurgena Kloppa będą skutecznie kontynuowali pogoń za ligową czołówką. Czy przewidywania analityków wystawiających kursy się sprawdzą a The Reds pokonają The Villans?
Boston Celtics - Milwaukee Bucks: kursy, typy
Boston Celtics - Milwaukee Bucks: kursy, typy
234
32
Pojedynek dwóch czołowych ekip Konferencji Wschodniej dostaną w prezencie na Święta kibice NBA. Kursy na Boston vs. Milwaukee są już wystawione, więc typujący mogą obstawiać kupony. Które kursy wybrać z szerokiej oferty bukmachera forBET na świąteczny mecz, który odbędzie się w TD Garden 25. grudnia o 23:00?
Kto wygra MŚ 2022? Kursy bukmacherskie
Kto wygra MŚ 2022? Kursy bukmacherskie
13368
176
Kursy na kto wygra Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze można znaleźć u każdego bukmachera internetowego. Szanse każdej drużyny narodowej zostały zapisane w postaci mega kursów, tak więc wybór jest naprawdę bardzo duży. U których operatorów online można znaleźć najlepsze i najwyższe kursy na kto wygra MŚ 2022? Do której drużyny narodowej został przypisany najniższy kurs, a do której najwyższy? Zapraszamy do lektury!
Kursy i typy na Maroko – Portugalia
Kursy i typy na Maroko – Portugalia
829
30
Rozpoczynają się ćwierćfinały mistrzostw świata 2022 w Katarze. Wśród najlepszych 8 reprezentacji świata znalazły się Maroko i Portugalia. Czy zespół z Afryki jest w stanie zaserwować nam kolejną niespodziankę i pokonać Cristiano Ronaldo i spółkę? Jakie kursy zostały wystawione na Czarnego Konia tegorocznego mundialu?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.