poniedziałek, 6 lutego 2023
Najnowsze: Promocja 7 wyzwań od BetFan. Do zgarnięcia 150 zł

Zakłady bukmacherskie na pogodę

03.09.2022, 01:28
Aktualizacja: 31.01.2023, 08:05
Autor: R. Legalsport.pl
Spis treści
Rozwiń
 1. Pogoda - zakłady bukmacherskie
  1. Gdzie znajdę zakłady na pogodę w BETFAN?
  2. Jakie zakłady bukmacherskie na pogodę można typować?
  3. Jak obstawiać zdarzenia na pogodę?
  4. Na czym polegają zakłady na pogodę?
  5. Gdzie najlepiej robić zakłady na pogodę?
  6. Zakłady na pogodę - najlepsze kursy
 2. Jaki jest najlepszy bukmacher na typowanie pogody?
 3. FAQ
Zakłady bukmacherskie na pogodę
Jakiego bukmachera wybrać 
Co obstawiać Siłę wiatru, sumę opadów, temperaturę
Jakie kursy Często powyżej 2.00
Premia na typowanie wyborów   300 zł

Typuję pogodę w Betfan

BETFAN jako pierwszy umożliwił graczom obstawianie zakładów bukmacherskich na pogodę. Typy na zjawiska meteorologiczne w BETFAN pojawiają się regularnie, ciesząc się nieodmiennie wysokim zainteresowaniem wśród typerów.

Zakłady bukmacherskie na pogodę - oferta BETFAN

Ten koncesjonowany bukmacher internetowych każdego miesiąca udostępnia typerom możliwość obstawiania selekcji dotyczących pogody w danym mieście lub typów porównujących warunki atmosferyczne pomiędzy określonymi miastami.

zakłady na pogodę
Obstawiam temperaturę, sumę opadów i wiatr w BETFAN

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak obstawiać zakłady na pogodę, jaka jest konkretnie oferta BETFAN jeśli chodzi o typy na zjawiska meteorologiczne i jakie są kursy na typowanie pogody, to zapraszamy Was do lektury tego tekstu, gdzie zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obstawiania pogody.

Pogoda - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na pogodę śmiało można zaliczyć do kategorii zakładów nietypowych. Co więcej, typy na pogodę ma w swojej ofercie tylko BETFAN i na razie żaden inny legalny bukmacher internetowy w Polsce nie zdecydował się na wprowadzenie zakładów na deszcz, wiatr czy temperaturę do swoich propozycji.

W BETFAN oferta zakładów na pogodę dotyczy największych polskich miast, np. Krakowa, Warszawy, Szczecina czy Wrocławia.

Gdzie znajdę zakłady na pogodę w BETFAN?

Zakłady na pogodę w BETFAN znajdziemy bardzo prosto, wchodząc w zakładkę Rozrywka, a następnie wybierając sekcję Pogoda. Tu możemy już wybrać interesujący nas zakład, a następnie ustalić nasz typ i zatwierdzić kupon.

Jakie zakłady bukmacherskie na pogodę można typować?

W ofercie BETFAN znajdziecie zakłady bukmacherskie na pogodę dotyczące średniej temperatury, siły wiatru i opadów w danym miesiącu. Są to selekcje typu under/over (np. czy liczba dni z opadem w listopadzie wyniesie w Warszawie 10 i mniej czy 11 i więcej?") oraz selekcje typu H2H (np. "Czy średnia temperatura dobowa w lipcu będzie wyższa w Gdańsku czy w Kielcach?").

Zakłady na pogodę w BETFAN:

 • Uśredniona temperatura dobowa w październiku w Warszawie
 • Uśredniona najniższa temperatura dobowa w maju w Gdańsku
 • Uśredniona najwyższa temperatura dobowa w lipcu w Krakowie
 • Wyższa uśredniona temperatura dobowa H2H
 • Liczba dni z opadem w Łodzi
 • Więcej dni z opadem H2H
 • Średnia prędkość wiatru w Katowicach
 • Wyższa średnia prędkość wiatru H2H

Zakłady bukmacherskie na pogodę w BETFAN możecie też zgłaszać w ramach narzędzia My BET, czyli kreatora indywidualnych typów dla graczy. Możecie zgłosić np. propozycję "Czy 22 listopada w Gdyni spadnie śnieg?", "Czy w grudniu na Helu wystąpi sztorm o sile co najmniej 3 stopni?" albo "Czy w kwietniu w Łodzi spadnie grad?". Jeśli BETFAN zaakceptuje Wasz typ na pogodę, to będziecie mogli znaleźć go w ofercie i wrzucić na swój kupon.

Jak obstawiać zdarzenia na pogodę?

Zakłady bukmacherskie na prognozę pogody w BETFAN obstawia się dokładnie tak samo, jak wszystkie inne typy. Po wejściu do odpowiedniej zakładki należy wybrać propozycję zakładu (np. temperatura maksymalna, temperatura minimalna, wiatr H2H) a następnie swój typ - na przykład że liczba dni z opadem w Krakowie we wrześniu 2023 wyniesie 10 i mniej. Po kliknięciu na typ zostaje on dodany do naszego wirtualnego kuponu bukmacherskiego.

Zakłady bukmacherskie na pogodę w BETFAN+ Jedyny bukmacher z ofertą typów na pogodę+ W ofercie zakłady na wiatr, opady i temperaturę+ Atrakcyjne kursy bukmacherskie+ Możliwość typowania pogody za bonus

Zakłady bukmacherskie na pogodę w BETFAN
+ Jedyny bukmacher z ofertą typów na pogodę
+ W ofercie zakłady na wiatr, opady i temperaturę
+ Atrakcyjne kursy bukmacherskie
+ Możliwość typowania pogody za bonus

Typy na pogodę możemy grać jako kupony SOLO, ale możemy je też łączyć z innymi zdarzeniami - zarówno dotyczącymi pogody, jak i zupełnie innymi, np. z typami sportowymi. Po przygotowaniu naszego kuponu wystarczy już tylko określić stawkę (za ile chcemy zagrać kupon) i zatwierdzić nasze typy, co jest równoznaczne z zagraniem kuponu.

Na czym polegają zakłady na pogodę?

Najprościej mówiąc, typu na pogodę to zakłady bukmacherskie umożliwiające graczom obstawianie warunków meteorologicznych w danym miejscu i w danym czasie. Takie zakłady mogą dotyczyć np. maksymalnej lub minimalnej temperatury w danym mieście w określonym miesiącu, sumy opadów czy siły wiatrów. Dodatkowo w BETFAN mamy też możliwość obstawiania temperatury, opadów i wiatru w formie H2H.

Zakłady bukmacherskie na pogodę w BETFAN

Przykładowe zakłady bukmacherskie na pogodę to chociażby "W którym z podanych miast średnia temperatura dobowa w czerwcu będzie wyższa?" czy "Ile będzie dni z opadami w Krakowie w lipcu 2023?". Oczywiście pełna oferta zakładów na wydarzenia meteo w BETFAN jest naprawdę szeroka, dzięki czemu każdy typer bez trudu wybierze coś dla siebie.

 • Zakłady bukmacherskie na temperaturę

W ofercie bukmachera BETFAN znajdziemy zakłady, w ramach których możemy wytypować wysokość temperatury w następnym miesiącu w danym mieście - zależnie od typu, możemy stawiać temperaturę minimalną lub maksymalną. Co ważne, bukmacher bierze pod uwagę uśrednioną temperaturę dobowa z całego miesiąca, a gracze mają możliwość wybierania opcji poniżej lub powyżej pewnej wartości, np. 14 stopni Celsjusza.

 • Zakłady bukmacherskie na opady

Oferta buka BETFAN online obejmuje też zakłady bukmacherskie na liczbę dni z opadem w danym mieście w określonym miesiącu. Podobnie jak w przypadku zakładów bukmacherskich na temperaturę, możemy obstawiać opcję poniżej i powyżej określonej wartości, np. czy w Szczecinie w maju 2023 liczba dni z opadem wyniesie 12 lub mniej czy 13 lub więcej. Co ciekawe, w sezonie zimowym do oferty BETFAN trafiają też zakłady na opady śniegu.

Dlaczego warto obstawiać zakłady na pogodę w BETFAN - rekomendacje
 • Zakłady bukmacherskie na wiatr

W BETFAN możemy również założyć się, jaka będzie siła wiatru w danej miejscowości. Ponownie są to zakłady typu under/over, a więc możemy obstawiać, czy średnia prędkość wiatru w określonym mieście i we wskazanym miesiącu wyniesie powyżej czy poniżej określonej przez bukmachera wartości.

 • Zakłady bukmacherskie na pogodę H2H

W ofercie operatora BETFAN znajdziemy również inny rodzaj zakładów na pogodę - to typy dotyczące wiatru, opadów i temperatury w formie H2H, a więc porównanie dwóch miejscowości. Przykładowo, może to być zakład rodzaju "Warszawa vs Kraków - wyższa uśredniona temperatura dobowa w listopadzie 2023".

Gdzie najlepiej robić zakłady na pogodę?

Zastanawiacie się, jaki bukmacher ma zakłady bukmacherskie na pogodę w swojej ofercie? Najlepiej zakłady na pogodę obstawiać u koncesjonowanego buka online BETFAN. Ma największy rynek zdarzeń meteo i atrakcyjne kursy.

Nie dziwi nas to, ponieważ BETFAN od dawna znany jest z odważnych działań i rozbudowywania swojej oferty bukmacherskiej o propozycje, których próżno szukać u konkurencyjnych buków.

Zakłady na temperaturę w ofercie BETFAN

Być może w przyszłości ta sytuacja się zmieni, gdy ofertę zakładów na pogodę udostępni graczom większa liczba buków - zakładamyu= że takie selekcje mogą się pojawić m.in. w Fortunie czy Superbet, jednak obecnie odpowiedź na pytanie, gdzie stawiać zakłady na pogodę, może być tylko jedna - oczywiście w BETFAN!

Zakłady na pogodę - najlepsze kursy

Najlepsze kursy w zakładach bukmacherskich na pogodę znajdziecie bez trudu w każdej kategorii takich selekcji. Jeśli więc interesują Was wysokie kursy w zakładach na pogodę, to możemy Wam polecić wszystkie typy udostępniane przez BETFAN. Z reguły bowiem BETFAN ustawia dość atrakcyjne współczynniki bukmacherskie dla typów na prognozę pogody.

Współczynniki powyżej 2.00 w zakładach na pogodę nie są niczym dziwnym, a zdarzają się i wyższe kursy. Być może przy kuponie SOLO takie wartości nie są imponujące, warto jednak pamiętać, że zakłady na pogodę możemy też łączyć ze sobą lub z innymi typami na kuponach AKO.

Jaki jest najlepszy bukmacher na typowanie pogody?

Naszym zdaniem najlepszy bukmacher do obstawiania pogody to BETFAN. Wynika to z faktu, że zakłady bukmacherskie na pogodę są dostępne tylko w ofercie tego bukmachera internetowego. Aktualnie żaden inny operator nie zdecydował się, by dodać takie selekcje do swojej oferty.

1660 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
630 zł na zakłady
- cashback 600 zł
Sprawdź KOD
3310 zł na zakłady
- cashback 1200 zł
Sprawdź KOD
3754 zł na zakłady
- bonus bez ryzyka 3500 zł
Sprawdź KOD
100 zł na zakłady
- bonus bez ryzyka
Sprawdź KOD
1553 zł na zakłady
- freebet 53 zł
Sprawdź KOD
5239 zł na zakłady
- cashback 200 zł
Sprawdź KOD

300 zł  na zakłady
- 200% więcej od wpłaty

Sprawdź KOD

Zakłady bukmacherskie na pogodę możecie oczywiście obstawiać nie tylko za środki własne, ale też za bonus bukmacherski. By otrzymać najkorzystniejsze warunki pakietu powitalnego w BETFAN, wystarczy założyć konto gracza z kodem LEGALSPORT (pod linkiem instrukcja jak się zarejestrować w BETFAN krok po kroku). Z tym kodem otrzymacie na start 300 zł, a tę kwotę możecie wykorzystać m.in. na obstawianie zakładów bukmacherskich na pogodę.

Jeśli jednak szukacie innych zakładów niż pogoda w Polsce, to wybór jest znacznie szerszy. Niepogodowe zakłady bukmacherskie znajdziecie też w ofercie STS, Fortuny, TOTALbet czy forBET. U tych buków dostępne są m.in. zakłady na rozrywkę, kulturę i politykę, a także długoterminowe zakłady specjalne dotyczące różnych dyscyplin sportowych.

FAQ

1️⃣ Który bukmacher robi zakłady na pogodę?

Aktualnie jedynym legalnym bukmacherem, który ma w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na pogodę, jest BETFAN. Typy takie cieszą się wśród graczy dużą popularnością, więc możliwe, że wkrótce do BETFAN dołączą również inni bukmacherzy online, np. Fortuna, STS czy Fuksiarz.

2️⃣ Jak typować pogodę?

Odpowiedź na pytanie, jak stawiać zakłady bukmacherskie na pogodę, jest stosunkowo prosta., Możecie albo zdać się na łut szczęcia, albo obserwować dane meteorologiczne i analizować statystyki opadów, liczby słonecznych dni czy siły wiatru dla poszczególnych miesięcy.

3️⃣ Czy pogodę można typować za bonus bukmacherski?

Tak, zakłady bukmacherskie na deszcz, siłę wiatru czy inne zjawiska meteo możecie obstawiać zarówno za środki własne, jak i za bonus bukmacherski. Pamiętajcie, że po rejestracji z kodem LEGALSPORT Wasz pakiet na start w BETFAN może wynieść 300 zł.

Komentarze (0)
Zakłady bukmacherskie na pogodę
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

FAME MMA 17 kursy, typy

FAME MMA 17 kursy, typy

1598
45
Kursy bukmacherskie na galę FAME MMA 17 prezentują się fantastycznie - nigdy wcześniej nie były one tak okazałe! Warto zerknąć na nie okiem, także dlatego, że wyjątkowo korzystne współczynniki na wszystkie walki, w tym pojedynek wieczoru Amadeusz Roślik - Kamil Łaszczyk, można wykorzystać z zyskiem nie tylko na kuponach akumulowanych, ale także i pojedynczych. Mocne wrażenie robi także rozpiętość oferty kursowej.
Betis - Barcelona: kursy, typy

Betis - Barcelona: kursy, typy

160
28
Mecz Betis - Barcelona rozgrywany jest w środku tygodnia, ponieważ to spotkanie zaległe 17. kolejki La Liga. Powrót Roberta Lewandowskiego to dobra okazja do bliższego przyjrzenia się kursom bukmacherskim na najbliższy mecz Blaugrany. Zatem które kursy warto postawić na kuponie na środowy mecz La Liga?
Cracovia - Górnik Zabrze: kursy, typy

Cracovia - Górnik Zabrze: kursy, typy

227
34
Cracovia - Górnik Zabrze to mecz, który zamyka 18. kolejkę Ekstraklasy. Do spotkania zespołów środka tabeli ligi polskiej dojdzie w poniedziałek 30. stycznia o 19:00. Jakie są wartościowe kursy na najbliższy pojedynek Pasów z Górnikami?
Dania - Francja: kursy, typy

Dania - Francja: kursy, typy

581
21
Dania - Francja to mecz finałowy MŚ piłkarzy ręcznych 2023. W niedzielę 29. stycznia okaże się która z tych drużyn zdobędzie złoty medal. Warto przyjrzeć się kursom bukmacherskim wystawionym na to spotkanie, by skutecznie obstawić u buka.
SSC Napoli - AS Roma: kursy, typy

SSC Napoli - AS Roma: kursy, typy

244
30
Napoli - Roma, mecz 20. kolejki Serie A, do którego dojdzie już w najbliższą niedzielę o 20:45, zadecyduje czy lider z Neapolu utrzyma przewagę nad resztą ligowej stawki. Naszym zdaniem najlepiej obstawiać kursy na SSC Napoli - AS Roma u legalnego bukmachera forBET. Dlatego zabieramy się teraz za analizę kursów u tego buka.
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund: kursy, typy

Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund: kursy, typy

219
18
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund to spotkanie 18. kolejki Bundesligi, które zapowiada się ciekawie, nie tylko pod względem sportowym, ale też bukmacherskim. Przeglądamy ofertę legalnego operatora zakładów sportowych TOTALbet w poszukiwaniu najlepszych kursów na pojedynek Aptekarzy z BVB.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.