środa, 17 sierpnia 2022
Najnowsze: FAME MMA 15: karta walk

Ile trwa weryfikacja konta u bukmachera

Ile czasu bukmacher potrzebuje na sprawdzenie danych podanych podczas darmowej rejestracji? Test aktywacji konta online..

Odbierz kod promocyjny Fortuna
Oferta na bonus Fortuna VIP ważna do 31 sierpnia 2022
Spis treści
Rozwiń
  1. Dlaczego bukmacher dokładnie sprawdza dane
    1. Ile trwa wprowadzanie danych do rejestracji
  2. Ile trwa weryfikacja konta u bukmachera?
    1. Który bukmacher najszybciej aktywuje pełny dostęp
  3. Zależy Ci na szybkiej rejestracji i aktywacji?
  4. FAQ: pytania o czas otwierania konta
  5. Warto wiedzieć
Ile czas bukmacher potrzebuje na weryfikację danych

Wcześniej działali sami, wpisywali dane i tak dalej, a teraz muszą tylko czekać – a to czekanie strasznie się wydłuża.

  LEGALNY BUKMACHER  
  STS - nr 1 w Polsce 
  Najszybsza aktywacja konta (1-5 minut)  
  Przejście do rejestracji 

W związku z tym prześwietliliśmy wszystkich legalnie działających na terenie naszego kraju operatorów zakładów bukmacherskich pod tym kontem. W sumie jest 24 bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów. Do najbardziej rozpoznawalnych należą między innymi STS, Fortuna, czy też Betclic.

Błyskawiczna aktywacja konta + gra bez podatku 12%Bonus bez ryzyka 100 zł + 3000 zł na zakłady (100% więcej)

Błyskawiczna aktywacja konta + gra bez podatku 12%
Bonus bez ryzyka 100 zł + 3000 zł na zakłady (100% więcej)

Zagraj w

Sprawdziliśmy, ile czasu trwa weryfikacja tożsamości gracza: sprawdzenie poprawności danych jak PESEL, zaakceptowanie skanu dokumentu tożsamości (dowodu, paszportu) czy danych finansowych (nr konta do wypłaty wygranych). Do jakich wniosków doszliśmy? Serdecznie zapraszamy do lektury.

Dlaczego bukmacher dokładnie sprawdza dane

Zanim przejdziemy do poszczególnych operatorów bukmacherskich (na przykład forBET czy Betfan), warto zastanowić się, dlaczego w ogóle legalni bukmacherzy poprawność danych, wprowadzonych podczas bezpłatnej rejestracji nowego użytkownika, sprawdzają z taką starannością.

Odpowiedź jest bardzo prosta: robią to przede wszystkim dlatego, aby już na wstępie wyłapać typerów podszywających się pod nie swoje personalia. Mogą to być osoby niepełnoletnie, które oczywiście nie mogą obstawiać zakładów bukmacherskich (bardzo często próbują zakładać konta na dane swoich rodziców – brak np. skanu dowodu osobistego przeważnie blokuje im aktywację użytkownika).

Ponadto, taka weryfikacja umożliwia bezproblemowe blokowanie użytkowników, chcących wyłudzić darmowy bonus bukmacherski (bardzo często się to zdarza) lub ominąć limity bukmacherskie (na przykład poprzez założenie drugiego konta).

Tak więc, jeżeli macie w planach założenie konta online u jednego z legalnych buków, jak eWinner czy PZBuk, to musicie pamiętać, aby nie tylko podać na początku prawdziwe dane podczas rejestracji, ale także w późniejszym czasie przestrzegać regulaminu. Pozwoli Wam to uniknąć wszelkich problemów, a co za tym idzie, będziecie mogli w pełni skupić się na puszczaniu kolejnych zakładów.

Ile trwa wprowadzanie danych do rejestracji

Średni czas uzupełniania formularza o podstawowe informacje, jak login, hasło, adres mailowy, telefon i nasz kod promocyjny, to około 30 sekund. Pod tym względem wszyscy bukmacherzy zdali test pozytywnie, formularze rejestracji (zwłaszcza szybkiej) są bardzo podobne i wymagają tych samych informacji do uzupełnienia.

 BONUS 1279 zł z kodem: LEGALSPORT 
Rejestracja w 20 sekund i weryfikacja konta w kilka minut
 Idę do STS - zakładam konto 

Na wyróżnienie zasługuje STS, który ma najprostszy formularz (tylko 3 pola do wypełnienia i zaznaczenie zgody na odbiór bonusu) . Kod promocyjny do STS wpisuje się tez automatycznie i nie trzeba go ręcznie wprowadzać, co znacznie skraca czas.

Szybka rejestracja i weryfikacja danych w STS
20 sekund potrzeba na wprowadzenie danych do STS

Pola do uzupełnienia w STS to tylko adres e-mail (służy także jako login), hasło oraz numer telefonu. Przesłanie tych informacji powoduje, że za chwilę możesz stawiać pierwsze zakłady. Nawet nie trzeba wpłacać pieniędzy, gdyż w STS jest freebet bez depozytu 25 zł za samo zarejestrowanie konta - żeby otrzymać freebet, trzeba skorzystać z naszego kodu promocyjnego.

Ile trwa weryfikacja konta u bukmachera?

Obecnie na rynku działa legalnie 24 bukmacherów, którzy mogą świadczyć usługi przez Internet zgodnie z prawem. Wszystkie firmy zostały zweryfikowane przez Ministerstwo Finansów na etapie składania wniosku o licencję bukmacherską i są wiarygodne. Lista bukmacherów z licencjami wraz z czasem aktywacji konta pokazana została w tabeli:

Legalne zakłady bukmacherskie
Bukmacher (nr licencji MF) Czas weryfikacji Bonus  Link 
STS ( SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12 )  1-10 min  1279 zł   REJESTRACJA 
Fortuna (SC/12/7251/10/11-12/5565)  5-30 min  1140 zł  REJESTRACJA
BetFan ( PS4.6831.3.2018 )  5-30 min  3100 zł  REJESTRACJA
Betclic ( PS4.6831.11.2017 )  30-60 min  550 zł  REJESTRACJA 
LVBET ( PS4.6831.9.2016.EQK )  30-90 min  1590 zł  REJESTRACJA
forBET  ( PS4.6831.10.2016 )  30-90 min  2110 zł  REJESTRACJA
PZBuk ( PS4.6831.26.2017 )  30-120 min  50 zł freebet REJESTRACJA 
TOTALbet ( PS4.6831.12.2017 )  30-240 min  5020 zł  REJESTRACJA
Totolotek (AG/9/7251/8//2013/RD61485)  60-300 min  1049 zł  REJESTRACJA 
eToto ( AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 )  10-30 min  300 zł  REJESTRACJA 
Milenium (SC/12/7251/17-7//BMI9-10599)  30-60 min  1670 zł  REJESTRACJA 
eWinner ( PS4.6831.29.2017 )  30-90 min  1170 zł  REJESTRACJA 

Zatem najlepszy system kontroli poprawności danych mają: rankingowa jedynka czyli STS, legalny bukmacher Fortuna, Betfan Zakłady Bukmacherskie, operator bukmacherski Betclic i bukmacher LVBET a także forBET i PZBuk. Trzeba dodać, że wariant szybkiej rejestracji znacznie przyspiesza możliwość postawienia pierwszego zakładu.

Który bukmacher najszybciej aktywuje pełny dostęp

Z testów wynika, że najszybszą pełną aktywację konta gracza oferuje operator zakładów wzajemnych eToto – trwa ona średnio do kilku minut. Jeśli oferta tego buka Was nie przekonuje, ale również zależy Wam na szybkiej weryfikacji konta gracza, to możecie skorzystać z usług bukmachera STS lub TOTALbet: oba te przedsiębiorstwa bukmacherskie gwarantują pełne odblokowanie konta w przedziale od 15 do 20 minut, choć warto zaznaczyć, że w naszym przypadku cały proces odbył się znacznie szybciej.

Co więcej, warto w tym momencie wspomnieć, że TOTALbet gwarantuje graczom dwustopniową aktywację konta. Dzięki niej można stawiać kupony od razu po wprowadzeniu podstawowych danych. Pierwsza faza zakładania nowego użytkowania, aktywująca tzw. konto tymczasowe u bukmachera TOTALbet, trwa dosłownie dwie minuty!

Il czasu zajmuje weryfikacja konta u legalnych bukmacherów: weryfikacja konta gracza - ile to trwa?
Ile trwa weryfikacja konta gracza u buka?

Podobne ramy czasowe gwarantuje ponadto bukmacher Fortuna. Według informacji, które uzyskaliśmy bezpośrednio od tego operatora, wynika, że statystycznie aktywacja konta nowego użytkownika w Fortunie trwa do dwudziestu minut, choć naturalnie wszystko zależy od czasu, w którym się rejestrujemy (np. jeżeli zakładamy konto w czasie wielkiej sportowej imprezy, to czas może się nieco wydłużyć. Działa to także w drugą stronę, więc proszę się nie martwić).

Mniej precyzyjne dane pozyskaliśmy natomiast od bukmacherów Totolotek oraz Milenium, którzy deklarują aktualizację profilu w czasie od kilku do kilkunastu minut. Z kolei na końcu zestawienia w tym aspekcie jest bukmacher forBET. Główny sponsor ekstraklasowego Śląska Wrocław weryfikuje skany dowodu osobistego wraz z danymi średnio do 30 minut. Oczywiście jest to przybliżony czas, albowiem akurat nasze konto zostało zweryfikowane znacznie szybciej, niż zakłada to ich średnia statystyczna.

Zależy Ci na szybkiej rejestracji i aktywacji?

Podsumowując, musicie zdać sobie sprawę z tego, że każdy proces rejestracyjny jest inny (wszystko zależy m.in. od poprawności danych i dokładnej daty rejestracji), tak więc czas akceptacji konta gracza przez bukmachera może różnić się od powyżej zaprezentowanego.

Jeżeli chcecie przyspieszyć weryfikację – na przykład mecz, który chcecie obstawić zaczyna się już za chwilę, to zachęcamy Was do tego, abyście kontaktowali się bezpośrednio z działem obsługi klienta (można wykorzystać do tego na przykład oficjalny czat znajdujący się na stronie internetowej bukmachera). Wówczas macie niemal stuprocentową pewność, że Wasze zgłoszenie zostanie potraktowane priorytetowo.

Najlepszy bukmacher internetowy - który najkrócej weryfikuje dane po rejestracji

Zaznaczamy, że sporą grupę powyżej zaprezentowanych buków sprawdziliśmy osobiście i faktycznie za każdym razem kontrolowanie poprawności danych mieściło się w zadeklarowanym przedziale czasowym. Co więcej, u jednego z bukmacherów – cały proces sprawdzania został przeprowadzony w ciągu zaledwie pięciu minut, więc z całą pewnością jest to czas godny wyróżnienia.

FAQ: pytania o czas otwierania konta

Poniżej zebraliśmy, specjalnie dla Was, najczęściej pojawiające się pytania dotyczące weryfikacji nowego konta bukmacherskiego online. Oczywiście pod uwagę wzięliśmy tylko i wyłączenie legalnych operatorów, jak STS, Fortuna, Betfan, czy też Betclic.

1. Czy czas aktywacji konta ma znaczenie? Czym się różni aktywacja w 5 minut od tej 60 minutowej?

W zakładach bukmacherskich wydarzenia sportowe toczą się błyskawicznie. Oglądasz mecz lub turniej i czujesz, że masz pewniaka, a nie masz konta? Wybierz bukmachera, który najszybciej pozwoli otworzyć konto, wpłacić pieniądze i postawić zakład. Wówczas niemal gratisowa kasa nie przejdzie Ci koło nosa.

2. Czy czas księgowania wpłaty też jest ważny?

Tak, księgowanie przelewu to, poza weryfikacją danych, drugi element wpływający na rozpoczęcie gry. Dobra wiadomość jest taka, że praktycznie wszyscy internetowi bukmacherzy dają możliwość szybkiej wpłaty z karty kredytowej lub przelewu bankowego online, a także BLIKa (czas księgowania przy każdej metodzie składania depozytu liczony jest w sekundach). 

3. Nieudana weryfikacja konta online. Co zrobić?

Czasami zdarza się tak, że weryfikacja nowo założonego konta bukmacherskiego nie przejdzie pomyślnie. Co zrobić w takiej sytuacji? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Wystarczy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta danego bukmachera, a następnie opisać całą sytuację. Wówczas po paru minutach dostaniecie, jak na tacy, rozwiązanie całego problemu.

4. Polski bukmacher online bez weryfikacji - czy taki buk istnieje?

W Polsce wszyscy legalni bukmacherzy internetowi przeprowadzają proces weryfikacji wprowadzonych danych. Jest to wymóg i nie można tego w żaden sposób ominąć. Co ważne, trzeba pamiętać, że bukmacher weryfikuje konto online nie tylko dla swojego bezpieczeństwa, ale również ze względu na graczy, którzy dzięki temu czują się bezpieczni. Bukmacherzy z licencją są nadzorowani przez Ministerstwo Finansów.

Warto wiedzieć

Weryfikacja poprawności danych u bukmachera trwa przeważnie od kilku do maksymalnie kilkunastu minut. Jeżeli czas sprawdzania formularza rejestracyjnego się przedłuża, to niezwłocznie skontaktujcie się z obsługą klienta. Dzięki temu Wasza sprawa zostanie załatwiona niemal z automatu i żadne wydarzenie sportowe Wam nie ucieknie z kuponu.

Najszybciej nowe konta weryfikuje bukmacher eToto, który potrzebuje na to średnio kilku minut. Pozostali operatorzy zakładów wzajemnych prezentują jednak bardzo zbliżony poziom. U nich sprawdzanie wszystkich wprowadzonych danych zajmuje około 20 minut.

Czas aktywacji konta jest uzależniony od momentu, w którym dokonujemy rejestracji. Jeżeli zdecydowaliśmy się założyć nowego użytkownika w trakcie mistrzostw świata, to musimy zdawać sobie sprawę z tego, że może ona potrwać nieco dłużej niż zwykle. Spowodowane jest to np. zwiększonym zainteresowaniem ze strony obstawiających.

06.08.2018, 10:11
Aktualizacja: 06.08.2018, 10:11
Autor: M. Stępień

Inni czytali również

Komentarze i opinie (4)

Ile trwa weryfikacja konta u bukmachera
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Kocianiak
skomentowano ponad miesiąc temu
Ostatnio rejestrowałem się w STS i faktycznie w 15 minut ogarnęli temat, chociaż jeszcze lepiej spisali się we Fortunie – dosłownie pięć minut i konto miałem aktywowane! Chyba mi się przyfarciło xD Przetestuje sobie jeszcze kilka buków i dam znać, jak mi poszło xD 😀
Pażdzioch
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja podczas mundialu się rejestrowałem, ale poszło szybko. Nie ma co się bać. Wystarczy napisać i jak po dotknięciu magicznej różdżki 😀 Problem był tylko taki, że bardzo mało wygrałem heheh
Penku45
skomentowano ponad miesiąc temu
Buki zawsze poważnie pochodziły do rejestracji i nigdy nie miałem żadnych problemów :) Przydałby się jakiś nowy gracz online, bo już wszystkie bonusy na start wykorzystałem xD
syboo
skomentowano ponad miesiąc temu
Ależ miałem przejście ostatnio z eToto :) 6 razy podsyłałem fotki dowodu xD Za każdym razem coś im nie pasowało, ale obsługa miła. W 20 minut ogarnęliśmy temat.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.