Bukmacherzy w Polsce akceptujący Skrill

skrill i LVbet
Jednym z polskich bukmacherów, akceptujących wpłaty przez Skrill, jest LVbet

Spośród siedmiu legalnych operatorów bukmacherskich, oferujących w Polsce zakłady wzajemne online, tylko w trzrch depozyt opłacimy poprzez elektroniczny portfel Skrill.

Osoby z Polski, obstawiające wyniki wydarzeń sportowych w internecie, mają do wyboru kilka metod opłacenia depozytu u bukmachera i wypłacenia środków. Tą najpowszechniej akceptowaną jest tzw. szybki przelew. Chodzi o natychmiast księgowany przelew bankowy, którego formatka uzupełnia się automatycznie, co znacznie skraca i upraszcza cały proces dokonywania płatności na konto gracza u bukmachera. Użytkownik, wykonujący taką płatność, nie musi wypełniać poszczególnych pól, tylko zatwierdza transakcję otrzymanym z banku SMS-em.

Legalni bukmacherzy akceptują Skrill

Część operatorów zakładów wzajemnych w Polsce umożliwia rozliczenia poprzez elektroniczne portmonetki. Spośród siedmiu działających w Polsce podmiotów z licencją ministra finansów na przyjmowanie zakładów sportowych online taką opcję udostępnia czterech z nich. STS, Fortuna, Totolotek oraz LVbet umożliwiają wpłaty Skrillem – jedynie ci czterej legalni w naszym kraju bukmacherzy akceptują Skrill. Ale uwaga! Obie firmy stawiają wymagania, dotyczące minimalnej kwoty zasileń poprzez ten serwis. W przypadku STS-a wynosi ona 10 zł. Do LVbetu można przelać tym sposobem co najmniej 40 zł.

Natomiast żadna z firm, mających państwową koncesję na obstawianie zakładów w internecie, nie pozwala na wypłatę wygranych poprzez Skrill. Zatem w Polsce nie wypłacimy środków Skrillem, jeśli obstawiamy wyniki u operatorów wymienionych w poniższej tabeli.

Który bukmacher akceptuje Skrill?

Co z wpłatami do znanych na całym świcie firm bukmacherskich, jak Bwin czy Bet-at-home? Generalnie umożliwiają one realizowanie transakcji poprzez serwis Skrill. Jednak pamiętajmy, że właściciel tej platformy blokuje wpłaty do tych operatorów od graczy z Polski – do tego obliguje go znowelizowana w lipcu 2017 r. ustawa hazardowa. Chodzi o to, że wspomniane instytucje nie mają zezwolenia polskich władz na działalność w naszym kraju, w związku z czym operatorzy płatności – w tym Skrill – nie mogą realizować przelewów na ich rzecz.

Warto też pamiętać, że gra u nielegalnych bukmacherów naraża nas na kary (więcej na ten temat przeczytacie w tym tekście), dlatego warto korzystać jedynie z usług firm, posiadających licencję MF na organizację zakładów wzajemnych. Legalnych bukmacherów online w Polsce jest obecnie siedmiu (STS, Fortuna, Milenium i LVbet, a także eToto, Totolotek i forBET) – jeśli zależy Ci na wpłacie środków na grę za pomocą Skrilla, z poniższej tabeli dowiesz się, który legalny bukmacher spełnia ten warunek.

tabela bukmacherów akceptujących wpłaty przez Skrill
Którzy bukmacherzy w Polsce akceptują Skrill?

3 thoughts on “Bukmacherzy w Polsce akceptujący Skrill

 • 2018-03-14 at 09:11
  Permalink

  Fajnie, że jest nowa metoda płatności, ale tak naprawdę dla nielicznych. Wszyscy używali Skrilla tylko po to, aby grać w zagranicznych firmach. Teraz nie jest on im do niczego potrzebny. Jak grasz w polskim buku, to najprościej na konto bankowe wypłacać, a nie bawić się w jakieś Skrille….

  Reply
  • 2018-03-15 at 10:13
   Permalink

   @Andrzej – no to akurat ja zaliczam się do mniejszości 🙂 Nie wiem dlaczego, ale podoba mi się ta metoda płatności. Może to kwestia przyzwyczajenia? Albo po prostu lubię sobie utrudniać życie xD

   Reply
   • 2018-03-19 at 08:53
    Permalink

    @Andrzej – Ja też korzystam ze Skrilla. Przed ustawą grałem w zachodnich bukach i mi tak zostało 😀 Ahhh, te pamiętne czasy bez podatków i tak dalej. Może u nas kiedyś też wróci normalność!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *