poniedziałek, 27 czerwca 2022
Najnowsze: Świątek - Fett | Typy bukmacherskie

Bonus bukmacherski za kod

Jak działa bonus w zakładach bukmacherskich z kodem rejestracji. Przykłady najlepszych kodów, premie i bonusy powitalne na 2022.

Odbierz kod promocyjny NobleBET Oferta na bonus NobleBET VIP ważna do 30 czerwca 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak wybrać najlepszy bonus u bukmachera
 2. Bonus bukmacherski: co to jest?
  1. Jak działa bonus
  2. Premia na nowe konto
  3. Bonus bez depozytu
 3. Jakie są rodzaje bonusów bukmacherskich?
  1. Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy
  2. Zakład za bonus bez ryzyka
  3. Bonus za darmo na zakłady
 4. Bonusy bukmacherskie dla starych graczy
 5. Czym kierować się przy wyborze bonusu bukmacherskiego?
 6. Najpopularniejsze bonusy u legalnych bukmacherów
  1. Bonusy Fortuna
  2. Promocyjne bonusy STS
  3. PZBuk bonus
  4. Bonusowe promocje Totolotek 
  5. Pakiet od eToto
  6. Nagrody LVBET
  7. Premia w forBET
  8. Promocja w BETFAN
  9. Bonus Totalbet
  10. Bonus bukmacherski od Betclic
 7. Warto wiedzieć
Promocyjny kod Polskie Zakłady Bukmacherskie - PZBuk bonus
PZBuk bonus - kod promocyjny

Bonusy bukmacherskie to jeden z największych „wabików”, jakim bukmacherzy chcą skusić graczy.

BONUSY POWITALNE na rok 2022
Darmowe premie po rejestracji z promo-kodem

Premie dla nowych graczy w zależności od rodzaju i użytego kodu promocyjnego, umożliwiają zyskanie dodatkowych środków  finansowych na grę. Nagroda do nowego konta to także możliwość postawienia zakładu bez ryzyka przegranej  lub też darmowy zakład bez depozytu, niewymagający własnego wkładu finansowego (wpłaty pieniędzy; tak jest np. w Totalbet, gdzie 50 zł jest za free).

A ponieważ oferta bonusowa u internetowych polskich bukmacherów z licencją MF jest bardzo szeroka, gracze mają w czym wybierać, dostosowując pieniężne promocje bonusowe do swoich potrzeb.

Jak wybrać najlepszy bonus u bukmachera

To między innymi dzięki odpowiednio rozbudowanej ofercie bonusowej nowi gracze decydują się na rejestrację u konkretnego operatora zakładów wzajemnych, a ci, którzy już konto posiadają, mają motywację do prowadzenia regularnej gry. Chcecie dowiedzieć się, czym jest bonus bukmacherski? Przeczytajcie jakie rodzaje bonusów występują najczęściej i gdzie można z nich skorzystać?

Darmowe bonusy bukmacherskie bez depozytu
Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Jakimi zasadami kierować się, wybierając bonus, a także poznacie przykłady najpopularniejszych bonusów z oferty legalnie działających operatorów zakładów wzajemnych w naszym kraju. Zapraszamy do lektury artykułu o bonusach bukmacherskich z kodami promocyjnymi!

Bonus bukmacherski: co to jest?

Najprościej mówiąc, bonus bukmacherski (dla nowych lub starych graczy) jest to kwota pieniężna, jaką po spełnieniu odpowiednich warunków klient otrzymuje od bukmachera po otwarciu konta. Zwykle warunkiem odbioru bonusu jest specjalny kod promocyjny wpisywany przy rejestracji lub minimalny obrót gwarantujący promocyjny bonus, o czym poniżej.

Jak działa bonus

Każdy polski organizator internetowych zakładów sportowych indywidualnie ustala swoje promocje (m.in. bonusowe), definiuje kody bonusowe oraz wymagania, które należy zrealizować, by dany bonus otrzymać oraz by móc wypłacić go na swoje konto bankowe.  Zazwyczaj bowiem bonus bukmacherski przeznaczony jest tylko na grę, nie może być wypłacony od razu po jego otrzymaniu. Standardowym warunkiem wypłaty bonusu jest kilkukrotny obrót kwotą depozytu lub bonusu, po określonym, minimalnym kursie (tu przeczytasz, co to jest minimalny kurs na kuponie i jak go obliczyć).

Premia na nowe konto

Przed otrzymaniem bonusu powitalnego lub na start wymagana jest rejestracja konta gracza (pełna aktywacja z kodem promocyjnym) u danego bukmachera i dokonanie pierwszej wpłaty depozytu finansowego. Dotyczy to bonusów powitalnych od depozytu 100%, bonusów na zakład bez ryzyka oraz specjalnych bonusów promocyjnych.

Tabela przedstawiająca bonusy powitalne u bukmacherów online.

Lista operatorów z premiami pieniężnymi
Bukmacher (w nawiasie nr licencji) Bonus  Link do bonusu
STS( SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 )  1279 zł  Bonus w STS
Fortuna(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)  1140 zł   Bonus w Fortuna 
BetFan ( PS4.6831.3.2018 )  3100 zł   Bonus w Betfan 
Betclic( PS4.6831.11.2017 )  550 zł   Bonus w Betclic  
LVBET ( PS4.6831.9.2016.EQK )  1590 zł   Bonus w LVBET 
forBET  ( PS4.6831.10.2016 )  2110 zł   Bonus w forBET 
PZBuk ( PS4.6831.26.2017 )  500 zł   Bonus w PZBuk 
TOTALbet ( PS4.6831.12.2017 )  5050 zł   Bonus w Totalbet 
Totolotek(AG/9/7251/8/2013/RD61485)  1049 zł   Bonus w Totolotek 
eToto ( AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 )  300 zł   Bonus w eToto 
Milenium(SC/12/7251/BMI9-10599)  1670 zł   Bonus w Milenum
eWinner ( PS4.6831.29.2017 )  1170 zł   Bonus w eWinnera

Poza wymienionymi bonusami, mamy kilku topowych bukmacherów, którzy oferują za kod promocyjny pieniądze bez konieczności złożenia depozytu (tzw darmowy freebet bez depozytu). Są to sumy od 10 zł do ok 20 - 30 złotych za rejestrację standardową lub specjalną promocję w aplikacji mobilnej.

Bonus bez depozytu

Jedną ze sprawdzonych firm bukmacherskich, która przyznaje graczowi bonus z kodem promocyjny jako freebet bez depozytu 25 zł po otwarciu konta i jego aktywacji, jest STS. Bukmacher darmowy zakład włączył do swojej powitalnej oferty bukmacherskiej dla graczy z kodem promocyjnym, o którym więcej przeczytacie w sekcji Kod promocyjny STS - zasady i warunki. Coraz więcej bukmacherów aktywuje promocje bonusów niewymagających dokonania wpłaty - wynika to z faktu coraz bardziej rozwiniętego rynku polskich zakładów bukmacherskich i konkurencyjnych bonusów (w relacji do polskich i zagranicznych bukmacherów internetowych).

Freebet, czyli bonus na darmowy zakład, to niejedyny rodzaj bonusu bukmacherskiego. Jakie jeszcze bonusy można znaleźć w ofercie bukmacherów?

Jakie są rodzaje bonusów bukmacherskich?

W świecie zakładów sportowych bonusy z kodem promocyjnym oferowane są najczęściej nowym graczom, choć i dla tych, którzy już posiadają konto, bukmacherzy regularnie organizują atrakcyjne promocje – przykładem może być tu chociażby promocja na grę bez podatku „Totolotek tnie podatek”, w ramach której wspomniany legalny operator zakładów bukmacherskich „bierze na siebie” całość lub część 12% podatku od gier, którym obciążona jest każda postawiona u bukmachera kwota.

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy

Innym przykładem bonusu bukmacherskiego dla stałych graczy jest promocja bez kodu promocyjnego, ale za to z kodem polecającym pt „Zaproś kumpla” w STS. Ta promocja bukmacherska umożliwia graczowi oraz zaproszonej przez niego osobie, która również założy u tego bukmachera konto, otrzymanie bonusu (Vouchera STS) po 50 zł na grę.

Bonus Fortuna na zakłady bukmacherskie
Fortuna bonus bukmacherski + kod promocyjny

Znacznie większe emocje budzą jednak bonusy bukmacherskie dla nowych graczy z kodem promocyjnym. Takich bonusów powitalnych wyróżnić możemy trzy rodzaje. Pierwszym z nich jest bonus od depozytu, który zależy od wysokości pierwszej wpłaty. Internetowy buk powiększa tę wpłatę o określony procent (zazwyczaj od 50 do 200%, standardowo 100%). Oczywiście taki bonus powitalny od wpłaty pieniędzy przysługuje tylko do konkretnej kwoty (w zależności od bukmachera od 500 zł do nawet 3000 zł - bonus 3000 zł z kodem promocyjnym ma Betfan Zakłady Bukmacherskie). Bonus za depozyt zostaje doliczony na konto gracza przed albo po spełnieniu określonych warunków, które zawarte są w regulaminie danej promocji bukmacherskiej. Praktycznie legalny polski każdy organizator zakładów wzajemnych wymaga obrotu tej kwoty, zanim gracz dokona wypłaty kwoty bonusu na swój rachunek bankowy (tu przykłady jak wypłacić bonus bukmacherski).

Zakład za bonus bez ryzyka

Drugi bonus bukmacherski związany z wpłatą pieniędzy i kodem promocyjnym to zakład bez ryzyka tzw. cashback (najlepszy Casback jest w promocji za kod bonusowy Betclic). Taki zakład ze zwrotem za nietrafiony kupon est idealny dla początkujących graczy. Dobry bukmacher (taki bonus bez ryzyka ma STS, Fortuna i Forbet) gwarantuje zwrot nawet w 100% postawionej stawki w momencie, gdy pierwszy zawarty po rejestracji konta zakład okaże się przegrany. Takie pieniądze można wypłacić z powrotem na konto bankowe (poprzez Przelewy24 lub bezpośrednio np do mBanku) lub też spróbować szczęścia ponownie, zawierając kolejny zakład online. Wygrana oznaczać będzie, że pełna pula trafia na saldo depozytowe gracza. Wysokość bezpiecznego bonusu bukmacherskiego bez ryzyka przegranej uzależniona jest od wpłaty środków i może być ograniczona do pewnej sumy.

Bonus za darmo na zakłady

Ostatnim bonusem w pakiecie z kodem promocyjnym, który można znaleźć w propozycjach bukmacherskich, jest wspomniany już darmowy zakład, czyli tzw. freebet bez depozytu. Formuła tego bonusu bez depozytu, polega na zawarciu przez gracza zakładu bez własnego wkładu pieniężnego. Bukmacher przekazuje na konto klienta, na saldzie bonusowym określoną pulę pieniędzy (około 20 - 25  złotych), którą należy przeznaczyć na postawienie kuponu solo lub AKO (w zależności od warunków bonusu).

Takie zakłady oferowane są na start dla nowych graczy, tak aby zachęcić ich do gry, a co za tym idzie – wpłaty własnej gotówki. Od czasu do czasu freebety bez wpłaty pojawiają się również w ofercie dla stałych graczy. Najczęściej doświadczony typer otrzymuje wiadomość od buka, że czeka na niego darmowy zakład na konkretne wydarzenie sportowe (np. mecz reprezentacji Polski). Jeżeli kupon okaże się przegrany, obstawiający nie traci swoich pieniędzy. Szczegóły tego bonusu opisane są w regulaminach każdego bukmachera.

Bonusy bukmacherskie dla starych graczy

Oferty bonusowe dla stałych graczy mogą mieć różną formę. Część z nich to tzw. „akcje ogólnodostępne”, o których bukmacher informuje na swojej stronie internetowej, i z których może skorzystać każdy zarejestrowany gracz (przykładem mogą być wspomniane wyżej promocje „Totolotek tnie podatek” czy „Zaproś kumpla” w STS, jak również akcja VARyfikacja w LVbet, w ramach której bukmacher zwraca pieniądze za przegrane zakłady, których wynik był rezultatem zastosowania przez sędziego systemu wideoweryfikacji). Inny bonus dla stałych graczy oferuje forBET - jest to freebet urodzinowy 20 zł, bonus przyznawany przez automatyczny system forBET w dniu urodzin gracza. Warunkiem bonusu jest obrót w dniu poprzedzającym urodziny.

Niektóre promocje skierowane są jednak do konkretnych graczy, dlatego odpowiednie informacje trafiają bezpośrednio do zainteresowanych na adres mailowy lub też jako wiadomość na koncie gracza. Najczęściej stali klienci otrzymują bonusy lojalnościowe, które są formą nagrody za dotychczasowe korzystanie z usług buka. Taki ruch powoduje, że gracz będzie kontynuował grę u tego operatora. Niektórzy wprowadzają także punkty, które zdobywa się za zawieranie zakładów. Można je później wymienić na pieniądze.

Szeroką ofertę bonusową ma dla swoich graczy – zarówno tych posiadających już konto, jak i dopiero dołączających do grona klientów danego operatora – każdy legalnie działający w naszym kraju bukmacher. Poniżej przeczytasz, czym kierować się podczas wyboru najlepszego dla siebie bonusu bukmacherskiego z kodem promocyjnym, oraz jakie konkretnie bonusy dla swoich graczy przygotowali polscy operatorzy zakładów wzajemnych.

Jeśli już dziś chcesz wykorzystać w praktyce swoją wiedzę o bonusach bukmacherskich oraz skorzystać z poszczególnych ofert, masz do dyspozycji propozycje aż siedmiu legalnych polskich bukmacherów, którzy swoim graczom umożliwiają obstawianie zakładów wzajemnych przez internet:

Czym kierować się przy wyborze bonusu bukmacherskiego?

Najważniejsze kryterium, na które powinien zwrócić typer, wybierając maksymalnie korzystny bonus bukmacherski, to bez wątpienia wysokość proponowanego bonusu lub też wysokość procentowa np. od wpłaty (czy to będzie 50 %,100% czy też 200%). Kolejnym aspektem są wymogi, jakie stawia bukmacher internetowy zanim wypłaci nam bonus.

Wymogi regulaminowe bonusów, są to m.in: wymagany obrót (ile razy należy obrócić środkami), kurs minimalny jaki powinien znaleźć się na kuponie, a także ogólna liczba spotkań, którą powinien zawrzeć gracz na swoim kuponie. Ważnym elementem jest również czas na realizację całego bonusu (np. 30 czy 60 dni na czterokrotny obrót bonusem). W przypadku obrotów bonusem możemy spotkać się dodatkowo z różnymi restrykcjami, takimi jak wyłączenie któregoś zakładu (np. do bonusu za kod promocyjny nie wliczają się zakłady na żywo) lub też odwrotnie – bukmacher wskazuje, jakie zakłady będą kwalifikować się do bonusu (np. tylko kupony na zakład 1X2).

Bonusy bukmacherskie to świetna okazja dla wszystkich graczy na szybkie powiększenie swojego kapitału na zakłady. Nie bójmy się z nich korzystać, trzeba to jednak robić w odpowiedni sposób. Nie sugerujmy się od razu wysokimi kwotami bonusu, ponieważ za tym mogą się kryć także wysokie wymagania (kursy minimalne, suma obrotów). Za każdym razem warto szczegółowo przeanalizować postanowienia regulaminu bonusu, z którego chcielibyśmy skorzystać – i dopiero wtedy możemy podjąć decyzję, czy dany bonus bukmacherski będzie nam odpowiadał. Dla początkujących graczy najbardziej odpowiednim bonusem wydaje się być bonus na zakład bez ryzyka przegranej, ponieważ zazwyczaj nie wymaga on obrotu środkami i jest atrakcyjny dla klienta (brak ryzyka).

Najpopularniejsze bonusy u legalnych bukmacherów

Ponieważ teoria to jedno, ale zawsze najlepiej w praktyce przekonać się, co dany bukmacher ma nam do zaoferowania, poniżej przedstawiamy listę bonusów bukmacherskich, które dla graczy przygotowali polscy organizatorzy zakładów sportowych. Sumarycznie w każdym miesiącu jest kilkadziesiąt bonusów (z kodem promocyjnym z lub bez kodu) do odbioru dla nowych i stałych klientów.

Wybrane bonusy bukmacherskie na 2022
Miesiąc  Suma bonusów z kodem bonusowym w promocji (wybrane z oferty)  
styczeń 2022 48 bonusów m.in. 3 bonusy STS, 3 bonusy Fortuna, 4 bonusy LVBET
luty 2022 46 bonusy m.in. 4 bonusy forBET, 4 bonusy Fortuna, 3 bonusy Betfan
marzec 2022 47 bonusów m.in. 2 bonusy PZBuk, 3 bonusy Totolotek, 5 bonusów eToto
kwiecień 2022 45 bonusów m.in. 3 bonusy Totalbet, 3 bonusy Betclic, 3 bonusy Milenium
maj 2022 48 bonusów m.in. 2 bonusy PZBuk, 4 bonusy Fortuna, 6 bonusów LVBET
czerwiec 2022 41 bonusów m.in. 3 bonusy STS, 5 bonusów eToto, 3 bonusy forBET
lipiec 2022 38 bonusów m.in. 2 bonusy PZBuk, 3 bonusy Fortuna, 3 bonusy Milenium
sierpień 2022 38 bonusów m.in. 3 bonusy eToto, 4 bonusy STS, 5 bonusów LVBET
wrzesień 2022 45 bonusów m.in. 4 bonusy Totolotek, 6 bonusów Fortuna, 4 bonusy Totalbet
październik 2022 50 bonusów m.in. 4 bonusy forBET, 4 bonusy LVBET, 4 bonusy BETfan
listopad 2022 52 bonusy m.in. 3 bonusy STS, 3 bonusy Fortuna, 4 bonusy LVBET
grudzień 2022 54 bonusy m.in. 3 bonusy Totalbet, 3 bonusy Betfan, 4 bonusy Totolotek

 

Poszczególne bonusy w ofercie bukmacherskiej online (łączone z kodem promocyjnym LEGALSPORT):

Bonusy Fortuna

Dla nowych graczy ten legalny bukmacher przygotował dwuetapowy bonus powitalny z kodem promocyjnym Fortuna, w którego skład wchodzi pakiet 3 bonusów promocyjnych Fortuna. Te bonusy bukmacherskie od Fortuny to: zakład bez ryzyka 120 złotych oraz do 1000 złotych od pierwszego depozytu + freebet Fortuna 20 zł. Dla stałych klientów buk wprowadził możliwość wymiany punktów FKP na gotówkę  (140 pkt = 1 złoty). Jeśli chcesz skorzystać z bonusów i promocji, oferowanych przez tego bukmachera, przeczytaj jak zarejestrować konto na eFortuna z kodem promocyjnym.Korzyści z rejestracji można odbierać w eShop Fortuna w postaci punktów FKP, do tego więcej darmowej kasy można samodzielnie dokupić za punkty lojalnościowe generowane z gry i wymieniane na bonusy Fortuna.

Promocyjne bonusy STS

Ten internetowy operator zakładów wzajemnych (najlepszy bukmacher w Polsce) w swojej ofercie ma bonus powitalny 1000 zł z kodem promocyjnym STS na start, a gracz, który ma już zarejestrowane konto, może zyskać dodatkowe 50 zł dla siebie i swojego zaproszonego do gry znajomego, jeżeli ten dokona wpłaty; dodatkowo co tydzień STS nagradza tysiąc najaktywniejszych użytkowników bonusem od 20 do 100 złotych.

Zainteresowały Cię te promocje? Zarejestruj się na stronie internetowej STS i korzystaj z oferowanych bonusów! Dla tych co mają dużo znajomych, w kumulacji można zebrać kilka lub kilkanaście voucherów z bonusem 50 zł za polecenie kolegi (poleć znajomego - użyj link referencyjny do bukmachera).

PZBuk bonus

Bukmacher jako pierwszy prowadził premię z wypłatą bez obrotu. 50 zł na nowe konto jest dla każdego kto zarejestruje profil gracza na stronie internetowej pzbuk.pl.

50 zł za darmo w pzbuk
Promocja do pierwszej rejestracji

Poza bonusem masz do dyspozycji najlepsze kursy na NBA (poczytaj jak stawiać zakłady bukmacherskie na basket) oraz Kombodoładowanie z wygranymi wyższymi nawet o 15%.

Bonusowe promocje Totolotek 

Każdy nowy gracz może liczyć na bonus powitalny 1000 złotych na start plus 49 złotych jako ekstra dodatek do aplikacji mobilnej na telefon.

Użytkownicy mobilni mogą zawierać zakłady bez 12% podatku, a także gracze, którzy w każdy piątek postawią zakład LIVE za co najmniej 100 złotych po kursie nie niższym niż 2,00 również zostaną zwolnieni z podatku. Uważasz, że bonusy Totolotka są właśnie dla Ciebie? Zarejestruj konto bonusowe na stronie internetowej Totolotka i zgarniaj dodatkową kasę na grę w bonusach z kodem promocyjnym do pakietów powitalnych Totolotek (artykuł jak odebrać Totolotkowy bonus). Regularnych grających Totolotek nagradza bonusami na weekend oraz podwyższanymi wygranymi o 14% (bonusy w ramach Gram Grubo).

Pakiet od eToto

Ten legalny bukmacher specjalizujący się w zakładach piłkarskich, w premii powitalnej dla swoich nowych graczy ma nagrody w postaci bonusu eToto 100 zł w pakiecie z kodem promocyjnym, to bonus 200%. Dodatkowo internetowy operator z topowej listy rankingu bukmacherów, przygotował darmowy zakład (freebet bez depozytu) dla gracza, aktywowany po rejestracji z aplikacją mobilną.

Promocyjny freebet jako profit dla gracza (gdy promocja jest aktywna), jest aktywowany po przelewie depozytu (wpłacasz pieniądze, dostajesz dodatkowy voucher finansowy eToto). Inną akcją promocyjną związaną z bonusami dla stałych graczy eToto, jest promocja „Tysiak co tydzień”: dwudziestu użytkowników, którzy zbiorą największa liczbę punktów, każdego tygodnia otrzyma atrakcyjne nagrody bonusowe warte łącznie 1 000 złotych.

Chcesz skorzystać z bonusów tego buka? Sprawdź, jak się zarejestrować na eToto z linka polecającego do kodu promocyjnego i zyskuj dodatkowe środki finansowe od Etoto! Więcej kasy to więcej szans na wygrane kupony.

Nagrody LVBET

Dla nowych graczy legalny internetowy bukmacher LVBET oferuje bonus 1500 złotych od pierwszego depozytu oraz darmowy zakład o wartości 20 złotych (+ gratisowe 50 zł bonusu dla klientów LVBET z kartą kibica). LVBET regularnie organizuje też czasowe akcje bonusowo-promocyjne, dotyczące konkretnych wydarzeń sportowych (np. ćwierćfinałów lub półfinałów Ligi Mistrzów). Jeśli chcesz skorzystać z pomysłów LVBET i korzystać z nowych promocji, załóż LVkonto (konto bonusowe na zakłady) na stronie internetowej tego operatora zakładów bukmacherskich z rekomendacją kodu promocyjnego LVBET.

Premia w forBET

Bukmacher nowym graczom oferuje bonus powitalny 2100 złotych od pierwszej wpłaty z ekstra promocyjnym zakładem bez ryzyka 50 zł (tzw bezpieczny kupon forBET), dodatkowo można uzyskać bonus forBET 50 złotych gratis jeżeli podczas rejestracji wpiszemy aktualny kod promocyjny forBET (ten kod na 2022 to LEGALSPORT). Aby otrzymać ten MAX bonus należy postawić zakład internetowy solo lub złożony AKO na kwotę minimum 100 złotych.

Chcąc skorzystać z atrakcyjnego benefitu forBET i bonusu finansowego, trzeba otworzyć darmowe konto forBET (z kodem promocyjnym) i zaakceptować przyznanie bonusów forBET (od 3 wpłat depozytu + bonus 50 zł + 50 bez ryzyka + 10 zł freebet forBET bez wpłaty na powitanie).

Promocja w BETFAN

Promowany przez Mariusza Pudzianowskiego bukmacher, zaskoczył rynek promocją, gdzie standardowy bonus 1000 zł połączył z mnożnikiem x3, generując najwyższy bonus w Polsce. Pakiet bonusów 3000 zł na start z kodem promocyjnym Betfan podkręca rynek (w odpowiedzi m.in. forBET zmaksymalizował standardowy bonus na 2000 zł).

Zakłady bukmacherskie bez podatku 12%

Zakłady bukmacherskie bez podatku 12%

ZAGRAJ w

Do tego bonusy można łączyć z innymi promocjami Betfan jak BetRadar365 i grą bez podatku wg regulaminu Betfan (w Happy Hours jeszcze łatwiej, bo wystarczą 3 zdarzenia na kuponie AKO z kursem minimalnym 1.25).

Bonus Totalbet

W promocji bukmacherskiej występuje bonus za depozyt 100% i darmowy kupon - freebet Totalbet 50 zł. Tradycyjnie bonusy powitalne naliczane są po połączeniu promocji z kodem bonusowym Totalbet (sprawdź jak wygenerować za darmo kod promocyjny na 2022 do bonusu).

Totalbet organizuje cyklicznie bonusy weekendowe i okolicznościowe (Kasomania, TotalBoost), nagradzając nimi nowych adeptów zakładów bukmacherskich jak i starych wyjadaczy co postawili setki wygranych kuponów, nie tylko na platformie czy aplikacji mobilnej Totalbet, ale też np na STS czy Totolotek.

Bonusy u bukmacherów z kodem promocyjnym
Powitalne bonusy bukmacherskie online

Bonus bukmacherski od Betclic

Ponowne wejście na polski rynek i nowe otwarcie bonusowe. Promocja Betclic na bonus z kodem promocyjnym wciąż trwa, do odbioru Betclic bonus MaX 550 zł bez ryzyka w pakiecie za kod promocyjny. Opcjonalny profit Cashback 50 zł + planowany freebet Betclic - obydwa bonusy w trakcie aktualizacji przez dział promocji i marketingu Betclic, analizujący możliwości podniesienia bonusu na MAX poziom z uwagi na konkurencyjne bonusy ze strony Fortuna czy LVBET.

 

Warto wiedzieć

 • Bonusy bukmacherskie podnoszą standardowy budżet bukmacherski nawet o 100% czy 200%.
 • Kod promocyjny do bonusu powoduje, że dodatkowe środku finansowe są bezpłatne.
 • Warto sprawdzić ranking bukmacherów lub ranking bonusów i wybrać spośród kilkunastu legalnych operatorów 3-4 bukmacherów do otwarcia darmowego konta i skumulowania bonusów z kodem promocyjnym.
26.06.2019, 10:01
Aktualizacja: 26.06.2019, 10:01
Autor: M. Stępień

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

Bonus bukmacherski za kod
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
JJ
skomentowano ponad miesiąc temu
Warto grać u tego buka? Kursy patrzyłem i są okej, typów też nie brakuje, ale ogólnie nie znam buka - wolę więc zapytać, czy rejestracja w pzbuku będzie opłacalna?
michuu
skomentowano ponad miesiąc temu
gra ktos na apce ? widzialem ze z kodem promocyjnym można dostać 29 PLN freebet, do 1200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty,generalnie wydaje sie spoko opcja
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.