środa, 20 listopada 2019
Najnowsze: Milenium - bonus bez ryzyka

Jak wypłacić bonus

Jak skutecznie i szybko zrealizować przelew od bukmachera | Aktualizacja: listopad 2019

Odbierz kod promocyjny BetFan Oferta na bonus BetFan VIP ważna do 30 listopada 2019
Spis treści
Rozwiń
  1. Wypłata bonusu powitalnego w STS
  2. Jak wypłacić bonus u bukmachera Totolotek
  3. Wypłata bonusu bukmacherskiego w Milenium
Jak wypłacić bonus Fortuna - legalny bukmacher
Wypłata bonusu u legalnych bukmacherów

Dlatego przyznanych przez bukmachera pieniędzy na ogół nie da się wypłacić na swoje konto bankowe od razu po ich dopisaniu do prywatnego konta bukmacherskiego.

  Bonus powitalny STS - 29 zł + 1000 zł  
Rejestracja z kodem promocyjnym

Aby mieć taką możliwość trzeba spełnić szereg warunków, które na ogół sprowadzają się do wykonania określonej liczby obrotów kwotą bonusu (a czasem i kwotą wpłaty). Takie zabezpieczenie gwarantuje polskiemu bukmacherowi, że gracz obstawi u niego określoną liczbę zakładów.

Temat warunków, jakie bukmacherzy stawiają przed graczami przed odblokowaniem im możliwości wypłaty przyznanych środków bonusowych na konto bankowe, omówiliśmy już szczegółowo w pierwszym artykule "Jak wypłacić pieniądze z bonusu". Tam też zawarliśmy informacje na temat tego, jakie są finansowe obwarowania, dotyczące wypłaty bonusu: jaka jest minimalna kwota wypłaty, w jaki sposób można pieniądze z bonusu powitalnego otrzymać, w jakich godzinach realizowane są transakcje.

Teraz skupimy się na konkretnych przykładach. Na podstawie kilku popularnych bonusów bukmacherskich online przekonacie się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zamienić niezwykły bonus startowy na gotówkę w STS, Totolotku czy Milenium Zakłady Bukmacherskie, a następnie wypłacić kasę na prywatny rachunek bankowy. Zapraszamy do lektury!

Najpopularniejszym bonusem dla nowych klientów online, oferowanym przez każdego sprawdzonego bukmachera, posiadającego oficjalne zezwolenie Ministra Finansów, jest tzw. bonus powitalny. Przeanalizujemy zatem takie bonusy u trzech operatorów bukmacherskich.

Wypłata bonusu powitalnego w STS

Bonus w STS - jak odebrac i jak wypłacić
Odbierz bonus powitalny w STS, zrób obrót i wypłać kasę

STS Zakłady Bukmacherskie oferuje nowym graczom dodatkowo bonus do 1 000 złotych od pierwszego depozytu. W praktyce oznacza to, że buk podwaja kwotę naszego pierwszego depozytu, ale tylko do określonej kwoty.

Jeśli nasza pierwsza wpłata na konto online wyniesie 200 zł, buk przyzna nam drugie 200 zł. Jeśli wpłacimy 500 zł, otrzymamy od bukmachera drugie 500 zł i analogicznie w przypadku 1000 zł - taką kwotę otrzymamy po wpłacie depozytu, np. za pośrednictwem karty kredytowej/debetowej VISA lub MasterCard, w wysokości 1 000 zł.

W przypadku gdy, nasz pierwszy depozyt na saldo depozytowe będzie opiewał na kwotę 1250 zł, od operatora bukmacherskiego STS otrzymamy w ramach bonusu 1 000 zł, bo taka jest maksymalna kwota powitalnego bonusu od Start-Typ Sport. Oczywiście bonus za bezpłatną rejestrację z kodem promocyjnym STS, jakim jest hasło LEGALSPORT, działa zarówno na stronie internetowej STS, jak i na aplikacji mobilnej na Androida lub iOS.

Abyśmy mogli wypłacić pieniądze z bonusu oraz kasę z wygranych na konto bankowe, trzeba dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą po minimalnym kursie 1.91 - do obrotu liczą się tylko trafione kupony. Co ważne, Start-Typ Sport nie stawia żadnych wymagań dotyczących ilości spotkań na kuponie. Po dokonaniu pełnego obrotu przyznany przez STS Polska ekskluzywny bonus vipowski zostanie przeniesiony z konta bonusowego na konto główne z saldem depozytowym i wówczas możemy już wypłacić bonus na indywidualne konto bankowe. Szczegółowe informacje znajdziesz w artykule na temat bonusu powitalnego VIP w STS.

Należy pamiętać, iż dla nowych graczy bukmacher STS oferuje także freebet bez depozytu 29 zł (otrzymają go tylko i wyłącznie gracze, którzy podczas rejestracji wpiszą STS kod promocyjny >> LEGALSPORT) - ten bonus powitalny przed wypłatą, także ma swoje warunki, jednak na tle konkurencji wypadają one niezwykle dobrze:

- wymagany obrót: kwota otrzymanego zakładu bez depozytu x3 ( 29 PLN x obrót 3 = 87 PLN).
- minimalny kurs ogólny każdego zakładu: 1.91 - można stawiać zarówno AKO, jak i single.
- do obrotu zaliczają się tylko i wyłącznie trafione kupony.
- zakłady live (na żywo) liczą się do obrotu bonusem.

Pamiętajcie, że aby wypłacić środki zgromadzone na koncie bukmacherskim online, musicie złożyć polecenie wypłaty. W Star-Typ Sport Zakłady Bukmacherskie możecie zrobić to w trzech bardzo prostych krokach: w panelu głównym strony internetowej bukmachera przechodzicie do zakładki "Moje Konto", następnie po lewej stronie wybieracie pozycję "Wypłata", wpisujecie kwotę przelewu i potwierdzacie całą transakcję swoim hasłem do konta gracza. I to wszystko! Pieniądze od bukmachera STS Zakłady Bukmacherskie pojawią się na Waszym koncie bankowym w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych - przeważnie gotówka jest księgowana na następny dzień roboczy.

Jak wypłacić bonus u bukmachera Totolotek

Info bonusie w Totolotku, jak odebrać i jak wypłacić po trzykrotnym obrocie
Bonus w TotolotkuBonus w Totolotku można wypłacic po trzykrotnym obrocie

Kolejnym polskim bukmacherem internetowym, którego sprawdziliśmy pod kątem warunków wypłaty extra bonusu powitalnego na konto bankowe, jest Totolotek Zakłady Bukmacherskie - według graczy jeden z najlepszych i najbardziej merytorycznych buków na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawieranych przez internet.

Mający siedzibę w stolicy bukmacher z koncesją Ministerstwa Finansów zachęca graczy kwotą bonusu na start 1111 złotych ekstra, jako podwojenie pierwszego depozytu. Maksymalna kwota promocji startowej online jest tak wysoka po zastosowaniu zyskownego kodu promocyjnego totolotek, jakim jest hasło LEGALSPORT. Bez wyjątkowego kodu vip za rejestrację nowego profilu na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej nie można odebrać vipowskiego pakietu nagród, dlatego też pamiętajcie o niepowtarzalnym kodzie rabatowym Totolotek: LEGALSPORT.

W ramach pierwszej wpłaty na saldo depozytowe warto przelać na swoje konto gracza właśnie 1111 zł: wtedy bukmacher da nam drugie 1111 zł, co w sumie daje aż 2 222 zł na zawieranie zakładów bukmacherskich. By móc wypłacić na swoje konto bankowe bonus powitalny od Totolotka, musimy dokonać trzykrotnego obrotu kwoty depozytu oraz przyznanego bonusu powitalnego (w przypadku wpłaty 1111 zł obrót będzie wynosił (1111+1111)*3 = 6 666 zł).

Aby zakład zaliczony był do promocji, musimy zawrzeć w nim jeden mecz z kursem minimalnym 2.00, a na kuponie może być umieszczona dowolna liczba spotkań. Na całkowity obrót kwotą depozytu i bonusu mamy aż pół roku, czyli 180 dni. To jedyny przypadek, gdzie gracz na zawieranie zakładów bonusowych ma tak dużo czasu. Po spełnieniu wszystkich warunków kwota świetnego bonusu startowego od Totolotka zostaje odblokowana i możemy ją wypłacić na konto bankowe.

Legalny i w pełni wiarygodny bukmacher Totolotek w ramach internetowego bonusu na start z korzystnym kodem promocyjnym LEGALSPORT, daje także 25 zł na darmowe zakłady sportowe z oferty bukmacherskiej online. Taki bonus powitalny kwalifikuje się do wypłaty po spełnieniu następujących warunków:

- wymagany obrót: kwota otrzymanego zakładu bez depozytu x3 ( 25 PLN x obrót 3 = 75 PLN).

- minimalny kurs jednego zdarzenia na kuponie: 2.00 - można stawiać zarówno single, jak i AKO.

- do obrotu zaliczają się wszystkie kupony spełniające wymagania obrotu.

- bonus jest ważny 30 dni od daty przyznania.

Zapamiętajcie, że aby wypłacić pieniądze zgromadzone na swoim koncie online do gry, musicie najpierw złożyć indywidualne polecenie wypłaty. W Totolotku Online zrobicie to w dwóch intuicyjnych krokach: na samym górze strony internetowej szukacie zakładki "Moje Konto", a następnie wpisujecie kwotę przelewu i potwierdzacie całą transakcję klikając przycisk "zleć wypłatę środków". I na tym kończy się cały proces zlecenia wypłaty. Gotówka z wygranych kuponów bukmacherskich w Totolotku pojawi się na Waszym koncie bankowym w ciągu dwóch dni roboczych.

Bardzo podobne warunki wypłaty ekskluzywnego bonusu VIP posiada bukmacher Betclic Zakłady Bukmacherskie, który oferuje na start aż 1 000 zł z hasłem bonusowym LEGALSPORT. I darmową kasę proponuje Betclic na bardzo korzystnych warunkach regulaminowych, co jest rzadko spotykane na polskim rynku.

Oprócz tego udostępnia swoim graczom niezwykłe freebety oraz zakłady bez ryzyka zwane caskbackiem, które potrafią znacząco wzbogacić budżet bukmacherski na zakłady sportowe online. Odbierając maksymalny bonus w Totolotku oraz promocję w Betclic można rozpocząć grę z bankrollem 4 000 złotych za bezpłatny kod promocyjny, co jest mega wynikiem.

Wypłata bonusu bukmacherskiego w Milenium

Wypłata bonusu w zakładach bukmacherskich Milenium
Bukmacher MileniumBonus powitalny - jak odebrać i jak wypłacić

Wiarygodny, bezpieczny i legalny polski bukmacher Milenium w ramach fantastycznego bonusu powitalnego na start VIP na listopad 2019 proponuje nowym graczom maksymalnie 760 złotych, jako podwojenie pierwszej wpłaty. Jeśli więc w ramach pierwszego depozytu wpłacicie na swoje konto gracza właśnie 760 zł, buk przyzna Wam drugie 760 zł na grę.

Konstrukcja internetowego bonusu powitalnego od Milenium Zakłady Bukmacherskie jest jednak inna niż w przypadku większości legalnych bukmacherów online. W Milenium Polska, by otrzymać bonus na start, trzeba spełnić kilka warunków.

Jeżeli chcecie, aby na Waszym prywatnym koncie online pojawiły się super bonusowe środki, to w pierwszej kolejności musicie dokonać czterokrotnego obrotu kwotą wpłaconego depozytu: jeśli więc Wasza pierwsza wpłata wynosiła 760 zł, musicie zawrzeć zakłady jednokrotne lub wielokrotne na łączną kwotę 3 040 zł. Macie w sumie na to 60 dni, a kurs ogólny każdego zakładu musi być nie mniejszy niż 2.00. Kiedy spełnicie wszystkie warunki, bukmacher Milenium Zakłady Bukmacherskie dopisze do Waszego konta kwotę bonusu, a wtedy pieniądze możecie od razu przelać na prywatne konto bankowe!

Milenium Zakłady Bukmacherskie w formie bonusów przyznaje jeszcze 10 zł na zakład bez ryzyka i 20 zł na zakład specjalny, ale tylko po zastosowaniu ekskluzywnego kodu promocyjnego Milenium, który brzmi LEGALSPORT. Bonusy bukmacherskie online bez depozytu i bez ryzyka utraty własnych środków w ramach promocji na start w Milenium możecie odebrać pod tym  linkiem aktywacyjnym do promocji Milenium , natomiast dodatkową poradę, jak wypłacić te bonusy bukmacherskie online od Milenium opisujemy poniżej.

Wypłata 30 PLN, na które składa się zarówno bonus bez ryzyka 10 PLN, jak i bonus specjalny 20 PLN, jest możliwa po spełnieniu następujących warunków - są one na tyle łagodne, że poradzi sobie z nimi nawet początkujący typer bez większego doświadczenia:

- wpłata minimum 50 PLN i jednokrotny obrót tą kwotą.

- minimalny kurs ogólny kuponu: brak.

- do wymaganego obrotu wliczają się tylko zakłady bukmacherskie, w tym zakłady LIVE.

Przypominamy, że wypłata zgromadzonych na koncie u bukmachera Milenium Polska środków jest możliwa dopiero po zleceniu polecenia wypłaty. Można to zrobić bezpośrednio w panelu gracza, klikając „wypłata” (wpisujemy odpowiednią kwotę i potwierdzamy przelew wychodzący). Zakłady Bukmacherskie Milenium realizują takie transakcje przeważnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Zakłady bukmacherskie Milenium

Najnowszy kod bonusowy do buka Milenium: LEGALSPORT
Aktualizacja: listopad 2019

Przechodzę do bukmachera

Na koniec warto jeszcze dodać, że szczegółowe wymagania, dotyczące sposobów realizacji i wypłaty konkretnych powitalnych bonusów bukmacherskich zawsze znajdują się w regulaminach tych bonusów. Aby więc mieć pewność, że spełniliśmy wszystkie stawiane przez buka warunki i możemy dokonać wypłaty bonusu, zawsze warto zapoznać się z jego regulaminem. Powodzenia!

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Jak wypłacić bonus
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
MIchał92
skomentowano ponad miesiąc temu
Komuś udało się w ogóle kiedyś wypłacić bonus na konto? Ja walczę z drugim bonusem, bo z pierwszym mi nie wyszło....
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.