środa, 17 sierpnia 2022
Najnowsze: Freebet 200 zł za zwycięstwo Rakowa ze Slavią

Jak wypłacić bonus

Jak skutecznie i szybko zrealizować przelew od bukmachera internetowego na konto bankowe | Aktualizacja: sierpień 2022

Odbierz kod promocyjny STS
Oferta na bonus STS VIP ważna do 31 sierpnia 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak wypłacić bonus na start w STS
  1. Warunki wypłaty na konto
  2. Dodatkowe korzyści
  3. Jak złożyć polecenie wypłaty
 2. Jak wypłacić bonus u bukmachera Totolotek
  1. Warunki wypłaty na konto
  2. Dodatkowe korzyści
  3. Jak złożyć polecenie wypłaty
  4. Pakiet bonusów na start - rekomendacja
 3. Jak wypłacić bonus od depozytu w Milenium
  1. Warunki bonusu
  2. Dodatkowe korzyści
  3. Jak złożyć polecenie wypłaty
 4. FAQ: Pytania graczy o wypłatę pieniędzy z bonusu
Jak wypłacić bonus Fortuna - legalny bukmacher
Wypłata bonusu u legalnych bukmacherów

Dlatego przyznanych przez bukmachera online pieniędzy na ogół nie da się wypłacić na swoje prywatne konto bankowe od razu po ich dopisaniu do prywatnego konta bukmacherskiego.

  Bonus na start STS: 1279 pln
Promocja z gwarancją najszybszej wypłaty na konto

Aby mieć taką możliwość trzeba spełnić szereg prostych warunków, które na ogół sprowadzają się do wykonania określonej liczby obrotów kwotą bonusu (a czasem i kwotą wpłaty). Takie zabezpieczenie gwarantuje polskiemu bukmacherowi z licencją, że gracz obstawi u niego określoną liczbę zakładów.

Temat warunków, jakie legalni bukmacherzy stawiają przed graczami przed odblokowaniem im możliwości wypłaty przyznanych środków bonusowych na konto bankowe, omówiliśmy już szczegółowo w pierwszym artykule "Jak wypłacić pieniądze z bonusu". Tam też zawarliśmy szczegółowe informacje na temat tego, jakie są finansowe obwarowania, dotyczące wypłaty bonusu: jaka jest minimalna kwota wypłaty, w jaki sposób można pieniądze z bonusu powitalnego otrzymać, w jakich godzinach realizowane są transakcje.

Lista legalnych bukmacherów internetowych - bukmacherzy z bonusem na start z kodem promocyjnym

Teraz skupimy się na konkretnych przykładach. Na podstawie kilku popularnych bonusów bukmacherskich online przekonacie się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zamienić niezwykły bonus startowy na gotówkę w STS, Totolotku czy Milenium Zakłady Bukmacherskie, a następnie wypłacić kasę na prywatny rachunek bankowy. Zapraszamy do lektury!

Najpopularniejszym bonusem dla nowych klientów online, oferowanym przez każdego sprawdzonego bukmachera internetowego, posiadającego oficjalne zezwolenie Ministra Finansów, jest tak zwany bonus powitalny. Przeanalizujemy zatem takie promocje u trzech operatorów bukmacherskich.

Jak wypłacić bonus na start w STS

STS Zakłady Bukmacherskie oferuje nowym graczom ekskluzywny bonus 100% do 1200 złotych od pierwszego depozytu. W praktyce oznacza to, że ten operator podwaja kwotę pierwszej wpłaty na saldo depozytowe. Dla przykładu, jeśli nasza pierwsza wpłata na konto online wyniesie 200 zł, bukmacher przyzna nam drugie 200 zł w postaci gratyfikacji finansowej.

Natomiast, jeżeli za pierwszym razem wpłacimy 500 zł, to otrzymamy od STS drugie 500 zł. Analogiczna sytuacja występuje przy wpłacie na poziomie 1000 zł. Bonus 100% za dokonanie pierwszego przelewu na profil gracza otrzymamy po wpłacie depozytu, np. za pośrednictwem karty kredytowej/debetowej VISA lub MasterCard.

Jak działa bonus STS od pierwszego depozytu?Wpłacasz 1000 zł na konto i otrzymujesz 1000 złW sumie masz na grę 2000 zł.

Jak działa bonus STS od pierwszego depozytu?
Wpłacasz 1000 zł na konto i otrzymujesz 1000 zł
W sumie masz na grę 2000 zł.

Odbieram bonus w

W przypadku gdy, nasz pierwszy depozyt na saldo depozytowe będzie opiewał na kwotę 1500 zł, od operatora bukmacherskiego STS otrzymamy w ramach promocji 1200 zł, bo taka jest maksymalna kwota powitalnego bonusu z naszym kodem od Star-Typ Sport. Oczywiście bonus za bezpłatną rejestrację z kodem do premii STS, jakim jest hasło LEGALSPORT, działa zarówno na stronie internetowej tego buka, jak i na aplikacji mobilnej na telefon komórkowy lub tablet. Dostępne są dwie wersje tego oprogramowania: apka na Androida lub apka na iOS.

Warunki wypłaty na konto

Aby wypłacić pieniądze z bonusu, oraz kasę z wygranych kuponów, na konto bankowe, trzeba dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą po minimalnym kursie 1.91 - do obrotu liczą się tylko trafione kupony. Co ważne, Star-Typ Sport nie stawia żadnych wymagań dotyczących liczby spotkań na zakładzie. W efekcie można stawiać zarówno kupony SOLO, jak i zakłady AKO.

Po dokonaniu pełnego obrotu przyznany przez STS Polska ekskluzywny bonus vipowski zostanie przeniesiony z konta bonusowego na konto główne z saldem depozytowym. Jak się to stanie, to wówczas możemy już wypłacić bonus na indywidualny rachunek bankowy. Szczegółowe informacje o promocji startowej od tego buka znajdziesz w artykule na temat bonusu powitalnego VIP w STS.

Zakłady bukmacherskie STS

Promocja na start w STS składa się z 3 części:
- bonus od pierwszej wpłaty do 1200 zł,
- freebet 25 zł na dowolny kupon online,
- cashback 34 zł bez ryzyka ze zwrotem środków.

Przelew z salda depozytowego na rachunek w banku trwa w STS średnio 15 minut. Jest to możliwe, albowiem ten operator z oficjalną licencją Ministerstwa Finansów swoje przelewy realizuje za pomocą STSPay. Ten system bukmacherski gwarantuje bezpieczeństwo, wygodę i szeroką dostępność (działa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu).

Dodatkowe korzyści

Należy pamiętać, że internetowy bukmacher STS oferuje także freebet bez depozytu 25 zł oraz cashback bez ryzyka 34 zł. Ten zyskowny pakiet nagród dodatkowych otrzymają typerzy, którzy podczas rejestracji wpiszą nasz specjalny kod startowy >> LEGALSPORT. Zestaw bonusów ponadstandardowych posiada niemal takie same warunki regulaminowe, jak akcja promocyjna powiązana z pierwszą wpłatą.

Warunki i zasady obrotu: freebet 25 zł 

- wymagany obrót: kwota otrzymanego zakładu bez depozytu x3 (przykład: 25 zł x obrót 3 = 75 zł).
- minimalny kurs ogólny każdego zakładu: 1.91 (można stawiać kupony SOLO i AKO).
- do obrotu zaliczają się tylko i wyłącznie trafione kupony.
- zakłady live (na żywo) liczą się do obrotu bonusem.

Z tą różnicą, że bezpieczny zakład bez ryzyka nie jest obłożony warunkami obrotu. W efekcie potencjalny zwrot możecie od razu wypłacić. A jak to zrobić? Poniżej prezentujemy dokładny schemat poradnikowi, dzięki któremu od razu złożycie polecenie wypłaty zgromadzonych środków.

Jak złożyć polecenie wypłaty

Pamiętajcie, że aby wypłacić środki zgromadzone na koncie bukmacherskim online, musicie złożyć polecenie wypłaty. W Star-Typ Sport Zakłady Bukmacherskie możecie zrobić to w trzech bardzo prostych krokach: w panelu głównym strony internetowej bukmachera przechodzicie do zakładki "Moje Konto", następnie po lewej stronie wybieracie pozycję "Wypłata", wpisujecie kwotę przelewu i potwierdzacie całą transakcję swoim hasłem do konta gracza. I to wszystko!  Jeśli chcecie odebrać bonusy w STS, to konto u tego buka założycie W TYM MIEJSCU. Powodzenia przy realizacji obrotu i oczywiście życzymy wysokich wygranych!

Jak wypłacić bonus u bukmachera Totolotek

Kolejnym polskim bukmacherem internetowym, którego sprawdziliśmy dokładnie pod kątem warunków wypłaty extra bonusu powitalnego z naszym kodem na konto bankowe, jest Totolotek Zakłady Bukmacherskie. Według graczy jest to jeden z najlepszych i najbardziej merytorycznych operatorów na polskim rynku zakładów sportowych zawieranych przez internet.

Mający siedzibę w stolicy bukmacher z koncesją Ministerstwa Finansów zachęca graczy okazałą kwotą bonusu na start 1000 złotych, jako podwojenie pierwszego depozytu. Maksymalna kwota promocji startowej online jest tak wysoka po zastosowaniu naszego zyskownego i w pełni darmowego kodu do max. premii [ LEGALSPORT ]. Hasło promocyjne do bonusu w Totolotku, które znajdziecie TUTAJ, wpisuje się na formularzu zgłoszeniowym.

Jak działa bonus Totolotek od pierwszej wpłaty? Wpłacasz 500 zł na konto i otrzymujesz 500 zł W sumie masz na grę 1000 zł.

Jak działa bonus Totolotek od pierwszej wpłaty?
Wpłacasz 500 zł na konto i otrzymujesz 500 zł
W sumie masz na grę 1000 zł.

Odbieram bonus w

Bez wyjątkowego kodu vip za bezpłatną rejestrację nowego profilu do obstawiania pewnych kuponów online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej nie można odebrać vipowskiego pakietu nagród, dlatego też pamiętajcie o naszym unikalnym kodzie rabatowym do Totolotka [ LEGALSPORT ].

Warunki wypłaty na konto

W ramach pierwszej wpłaty na saldo depozytowe warto przelać na swoje konto gracza dokładnie 1000 zł. Wtedy bukmacher da nam drugie 1000 zł i w sumie będziemy mieć aż 2000 zł na obstawianie zakładów bukmacherskich. By móc wypłacić na swoje indywidualne konto bankowe bonus powitalny od Totolotka, musimy dokonać trzykrotnego obrotu. Do obrotu liczy się zarówno kwota depozytu, jak i bonusu.

Przekładając to na prosty przykład. W przypadku wpłaty rzędu 1000 zł obrót będzie wynosił dokładnie 6000 zł. Jak to obliczyliśmy? To proste, (1000 zł + 1000 zł)*3. Jeśli zdeponowaliście na swoim koncie 500 zł, to wyliczenia będą wyglądały następująco: (500 zł + 500 zł)*3 = 3000 zł.

Zakłady bukmacherskie Totolotek
Promocja na start za rejestrację w Totolotku:
- bonus 1000 zł od pierwszej wpłaty na konto,
- bonus 49 zł na aplikację.

Aby zakład zaliczony był do promocji, musimy zawrzeć na nim jeden mecz z kursem minimalnym 2.00. Na kuponie może być umieszczona dowolna liczba spotkań. Na całkowity obrót kwotą depozytu i bonusu mamy aż pół roku, czyli 180 dni. To jedyny przypadek, gdzie gracz na zawieranie zakładów bonusowych ma tak dużo czasu. Po spełnieniu wszystkich warunków kwota świetnego bonusu startowego od Totolotka zostaje odblokowana i możemy ją wypłacić na konto bankowe.

Dodatkowe korzyści

Legalny i w pełni wiarygodny bukmacher Totolotek (tu informacje o bonusach u buka Totolotek) w ramach internetowego bonusu na start z naszym korzystnym kodem [ LEGALSPORT ], daje także 49 zł w postaci bonusu na aplikację mobilną. Ta akcja promocyjna działa na zasadach klasycznego bonusu 100% za wpłatę. Z tą różnicą, że depozyt należy złożyć za pomocą swojego telefonu komórkowego.

Dodatkowe pieniądze można wykorzystać na dowolne typy bukmacherskie znajdujące się w ofercie online tego buka.  Obstawiający najczęściej typują piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę oraz e-sport. Bonus na Totolotek APP kwalifikuje się do wypłaty po spełnieniu następujących warunków regulaminowych:

Warunki bonusu na aplikację w Totolotku:

- minimalny depozyt 20 zł.
- wymagany obrót: x3 (depozyt + bonus, tak jak przy bonusie 1000 zł).
- minimalny kurs na kuponie: 1,90.
- do obrotu zaliczają się wszystkie kupony spełniające wymagania obrotu.
- bonus jest ważny 30 dni od daty przyznania.

Oczywiście obie wyżej opisane promocje (bonus na aplikację i bonus za rejestrację z kodem) można ze sobą łączyć. Wystarczy tylko zapewnić sobie środki pieniężne na dwie wpłaty na saldo. I na koniec jeszcze takie drobne przypomnienie. Pamiętajcie, że środki pieniężne i środki bonusowe w Totolotku rozdzielane są na dwa oddzielne subkonta (konto depozytowe i konto bonusowe).

Jak złożyć polecenie wypłaty

Zapamiętajcie, że aby wypłacić pieniądze zgromadzone na swoim koncie online do gry, musicie najpierw złożyć indywidualne polecenie wypłaty. W Totolotku Online zrobicie to w dwóch intuicyjnych krokach: na samym górze strony internetowej szukacie zakładki "Moje Konto", a następnie wpisujecie kwotę przelewu i potwierdzacie całą transakcję klikając przycisk "zleć wypłatę środków". I na tym kończy się cały proces zlecenia wypłaty. Gotówka z wygranych kuponów bukmacherskich w Totolotku pojawi się na Waszym koncie bankowym w ciągu dwóch dni roboczych.

Pakiet bonusów na start - rekomendacja

Bardzo podobne warunki wypłaty ekskluzywnego bonusu VIP posiada bukmacher Betclic Zakłady Bukmacherskie, który oferuje na start cashback 550 zł z hasłem bonusowym [ LEGALSPORTPL ]. I darmową kasę proponuje Betclic na bardzo korzystnych warunkach regulaminowych, co jest rzadko spotykane na polskim rynku.

Bonus na start z kodem promocji w Betclic Zakłady Bukmacherskie

Oprócz tego udostępnia swoim graczom niezwykłe freebety oraz zakłady bez ryzyka zwane caskbackiem, które potrafią znacząco wzbogacić budżet bukmacherski na zakłady sportowe online. Odbierając maksymalny bonus w Totolotku oraz promocję w Betclic można rozpocząć grę z bankrollem 3000 złotych za bezpłatny kod promocyjny, co jest mega wynikiem.

Jak wypłacić bonus od depozytu w Milenium

Wiarygodny, bezpieczny i legalny polski bukmacher Milenium (odbierz kod promocyjny do bukmachera Milenium) w ramach fantastycznego bonusu powitalnego na start VIP na sierpień 2022 proponuje nowym graczom maksymalnie 1500 złotych, jako podwojenie pierwszej wpłaty. Jeśli więc w ramach pierwszego depozytu wpłacicie na swoje konto gracza właśnie 1500 zł, buk przyzna Wam drugie 1500 zł zupełnie za darmo.

Jak działa bonus Milenium od pierwszej wpłaty? Wpłacasz 700 zł na konto online i obracasz gotówkąOtrzymujesz 700 zł z opcją wypłaty

Jak działa bonus Milenium od pierwszej wpłaty?
Wpłacasz 700 zł na konto online i obracasz gotówką
Otrzymujesz 700 zł z opcją wypłaty

Odbieram bonus w

Konstrukcja internetowego bonusu powitalnego od Milenium Zakłady Bukmacherskie jest jednak inna niż w przypadku większości legalnych bukmacherów online. W Milenium Polska, by otrzymać bonus na start, trzeba spełnić kilka warunków. Jeżeli chcecie, aby na Waszym prywatnym koncie online pojawiły się super bonusowe środki, to w pierwszej kolejności musicie dokonać czterokrotnego obrotu kwotą wpłaconego depozytu.

Warunki bonusu

Jeśli więc Wasza pierwsza wpłata wynosiła dla przykładu 500 zł, musicie zawrzeć zakłady jednokrotne lub wielokrotne na łączną kwotę 2000 zł. Macie w sumie na to 60 dni. Przy okazji musicie pamiętać, aby kurs ogólny każdego zakładu nie był mniejszy niż 2.00. Kiedy spełnicie wszystkie warunki, bukmacher Milenium Zakłady Bukmacherskie dopisze do Waszego konta typera kwotę bonusu, a wtedy pieniądze możecie od razu przelać na prywatne konto bankowe!

Zakłady bukmacherskie Milenium

Pakiet bonusów na start w Milenium:
- bonus 1500 zł od pierwszej wpłaty
- darmowy zakład 150 zł
- kredyty na grę 20 zł

Jeśli chcecie optymalnie wykorzystać bonus od pierwszego depozytu w Milenium, to rekomendujemy, abyście stawiali w pierwszej kolejności zakłady na piłkę nożną, zakłady na koszykówkę oraz zakłady na e-sport. U tego bukmachera te selekcje są opatrzone najwyższymi kursami bukmacherskimi.

Dodatkowe korzyści

Milenium Zakłady Bukmacherskie w formie benetifów gotówkowych przyznaje jeszcze dwa bonusy dodatkowe: kredyty na grę 20 zł (bonus specjalny) oraz darmowy zakład bez ryzyka o wartości 150 zł. Obie promocje można uruchomić po zastosowaniu naszego ekskluzywnego kodu promocyjnego Milenium [ LEGALSPORT ].

Bonusy bukmacherskie w ramach promocji na start w Milenium możecie odebrać pod tym specjalnym i w pełni bezpiecznym  linkiem aktywacyjnym do promocji Milenium . Natomiast dodatkową poradę, jak szybko i skutecznie wypłacić te bonusy bukmacherskie online od tego operatora zakładów online opisujemy poniżej.

Jak złożyć polecenie wypłaty

Przypominamy, że wypłata zgromadzonych na koncie u bukmachera Milenium Polska środków jest możliwa dopiero po zleceniu polecenia wypłaty. Jest to standardowa opcja. Identyczna sytuacja występuje również u innych operatorów, jak BETFAN, forBET czy Fortuna. Można to zrobić bezpośrednio w panelu gracza, klikając „WYPŁATA” (wpisujemy odpowiednią kwotę i potwierdzamy przelew wychodzący). Zakłady Bukmacherskie Milenium realizują takie transakcje przeważnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Na koniec warto jeszcze dodać, że szczegółowe wymagania, dotyczące sposobów realizacji i wypłaty konkretnych powitalnych bonusów bukmacherskich zawsze znajdują się w regulaminach tych bonusów. Aby więc mieć pewność, że spełniliśmy wszystkie stawiane przez buka warunki i możemy dokonać wypłaty bonusu, zawsze warto zapoznać się z jego regulaminem. Powodzenia!

FAQ: Pytania graczy o wypłatę pieniędzy z bonusu

W poniższej sekcji przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących wypłaty pieniędzy z bonusu bukmacherskiego. Wszystkie pytania są uniwersalne, tak więc odpowiedzi będziecie mogli sobie podstawić pod dowolnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów.

1. Jak wypłacić pieniądze z bonusu?

Proces wypłaty bonusu od bukmachera jest bardzo prosty. Wystarczy tylko spełnić proste założenia i od razu odblokowywana jest opcja wypłaty zgromadzonych środków. Szczegóły znajdziecie w powyższym tekście.

2. Wypłata pieniędzy z bukmachera - ile trwa?

Wszystko zależy od bukmachera. Najszybciej, bo już po 15 minutach, pieniądze z konta online wypłaca STS Zakłady Bukmacherskie. Przelewy zewnętrzne bardzo szybko realizują również operatorzy BETFAN, Fortuna oraz forBET. Zaznaczamy, że u wszystkich tych buków można aktywować nasz kod [ LEGALSPORT ].

3. Czy pieniądze z bonusu wypłaca się tak samo, jak wygraną z trafionego kuponu?

Dokładnie tak. Pieniądze z trafionego zakładu bukmacherskiego są księgowane na saldzie depozytowym. Na to samo saldo trafiają środki z obróconego bonusu. Gotówka łączy się ze sobą, tak więc za jednym razem można wypłacić całą kasę.

4. Wypłata bonusu - który bukmacher ma najlepsze warunki?

Jeśli jesteście początkującymi typerami, to w pierwszej kolejności powinniście skorzystać z bonusu w STS z naszym kodem do premii finansowych [ LEGALSPORT ]. W sumie możecie zgarnąć 1279 zł. Godne polecenia są również bonusy od Betfana, PZBuka oraz eWinnera. Tam również działa nasz kod [ LEGALSPORT ].

22.05.2018, 06:58
Aktualizacja: 22.05.2018, 06:58
Autor: M. Stępień

Inni czytali również

Komentarze i opinie (4)

Jak wypłacić bonus
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
MIchał92
skomentowano ponad miesiąc temu
Komuś udało się w ogóle kiedyś wypłacić bonus na konto? Ja walczę z drugim bonusem, bo z pierwszym mi nie wyszło....
Paweł
skomentowano ponad miesiąc temu
Dzień dobry, nie rozumiem za bardzo tych regół z tym bonusem, dostałem bonus na start 30 zł zrobiłem przelew 50 zł było łącznie 80 zł bonusu ile muszę mieć obrotu aby bezpiecznie można było wypłacić pieniądze zgodnie z regulaminem, przy czym wczoraj miałem wygraną 260 zł za jeden kupon i dzisiaj 129 zł
Mario
skomentowano ponad miesiąc temu
Paweł - wszystko zależy od tego, u jakiego bukmachera grasz :) Zapodaj, gdzie obstawiasz i może uda mi się pomóc.
dorlei
skomentowano ponad miesiąc temu
Jak odzyskać depozyt.bo nie widzę takiej opcji i to jest nie w porządku.pozdrawiam
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.