sobota, 21 maja 2022
Najnowsze: Kurs 50.00 na wygraną M. City z Aston Villą w Fortuna

Jak wypłacić pieniądze z bonusu?

Jakie warunki trzeba spełnić, aby odblokować wypłatę pieniędzy z bonusu bukmacherskiego na konto bankowe | Aktualizacja: maj 2022

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 31 maja 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Wypłata bonusu na konto – jakie warunki trzeba spełnić?
  1. Jak wypłacić bonus?
 2. Warunek numer 1 - obrót bonusem bukmacherskim
  1. Jak zrobić obrót
  2. Odblokowanie bonusu
 3. Warunek numer 2 - minimalny kurs na kuponie
 4. Warunek numer 3 - czas na realizację obrotu bukmacherskiego
  1. Jak liczy się czas na obrót
 5. Inne warunki bonusów u bukmacherów
 6. Informacje dodatkowe - jak wypłacić pieniądze z bonusu?
 7. Kody na bonusy promocyjne
 8. FAQ - pytania jak wypłacić bonus
Jak zrobić wypłatę bonusu STS, BETFAN lub Fortuna bez kodu promocyjnego - grafika
Jak wypłacić bonus bukmacherski

Dlatego też postanowiliśmy, że wyjaśnimy Wam w bardzo prosty sposób, co należy zrobić, aby wypłacić pieniądze z bonusu bukmacherskiego od legalnego internetowego operatora zakładów sportowych (np STS, BETFAN czy Fortuna).

BONUSY BEZ DEPOZYTU OD 25 ZŁ DO 50 ZŁ
Darmowe freebety bukmacherskie - lista na maj 2022

Możliwość dodatkowego zarobku poprzez internetowe bonusy bukmacherskie jest dla graczy istotnym bodźcem do zawierania zakładów sportowych. No bo przecież kto nie chciałby dostać dodatkowych pieniędzy za darmo, zwłaszcza jeśli jest to np 1000 złotych, 2000 zł czy nawet 3000 zł (bonus w BETFAN)?

Dla początkujących typerów internetowy bonus bukmacherski jest zabezpieczeniem przed ewentualnym niepowodzeniem przy pierwszych próbach na kuponach bukmacherskich. Stali i bardziej doświadczeni typerzy na ogół wykorzystują bonusy do bardziej ryzykownej gry, która przynosi mega wygrane i tym samym podnosi bankroll (budżet bukmacherski).

Bukmacher bez podatku 12%
Zakłady z wygranymi wyższymi o 14%

Oczywiście, zanim skorzystacie z internetowego bonusu bukmacherskiego online od legalnego, bezpiecznego i sprawdzonego polskiego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów (TU lista buków z licencjami), to w pierwszej kolejności musicie zaznajomić się z podstawowymi warunkami oraz zasadami regulaminowymi, tak aby nic Was nie zaskoczyło.

Wypłata bonusu na konto – jakie warunki trzeba spełnić?

Dokładne regulaminy promocji online poszczególnych operatorów zakładów bukmacherskich z licencją Ministerstwa Finansów (np STS Zakłady Bukmacherskie czy eFortuna Online) określają reguły i zasady postępowania z takim bezpłatnym bonusem. Jakie konkretnie są to wymagania? To zależy już od bukmachera i konkretnego bonusu online.

Jak wypłacić bonus?

Na ogół jednak istnieje zestaw ogólnych zasad, czy jak ktoś woli norm prawnych, dotyczących wypłat z salda bonusowego i depozytowego na swoje konto bankowe - legalni bukmacherzy z koncesją MF udostępniają bogatą listę banków działających na terenie Polski: np. PKO, Pekao, Santander, Millennium, Alior Bank, ING czy mBank i Idea Bank, które mają zastosowanie dla każdego bonusu bukmacherskiego na rynku zakładów sportowych.

Na co więc zwrócić uwagę i jakie warunki należy spełnić, by móc dokonać ekspresowej, szybkiej wypłaty pieniędzy z bonusu LVBET lub eToto na swój prywatny rachunek bankowy za pomocą przelewu? Przekonajmy się!

Warunek numer 1 - obrót bonusem bukmacherskim

Podstawowym warunkiem każdego legalnego i wiarygodnego polskiego bukmachera, jeśli chodzi o wypłatę przyznanego bonusu, jest obrót środkami. Najczęściej jest on kilkukrotny (3x lub 4x) i dotyczy kwoty przyznanego bonusu, w niektórych jednak przypadkach obrócić należy sumą bonusu i wpłaty, od której bonus został przyznany (wpłacone 1000 zł + bonus 1000 zł, do obrotu wtedy liczy się suma czyli 2000 zł).

Jak zrobić obrót

Przykładowo, jeżeli otrzymamy legalny bonus bukmacherski od depozytu w kwocie 300 złotych, a bukmacher wymaga od nas czterokrotnego obrotu kwotą bonusu, to – abyśmy mogli wypłacić pieniądze na indywidualny rachunek bankowy – musimy wcześniej zawrzeć zakłady bukmacherskie na stronie internetowej buka lub aplikacji mobilnej na komórce lub tablecie za łączną kwotę 1200 złotych.

Baner przedstawia najkorzystniejsze i najnowsze promocje powitalne od bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów
Bonusy startowe z bezpłatnym kodem promocyjnym LEGALSPORT

Analogiczna sytuacja: bonus na start dotyczy podwojenia pierwszej wpłaty - tzw. bonus 100%, a bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu sumą wpłaty i bonusu. Nasz pierwszy depozyt wynosił 250 zł, bukmacher przyznał nam od tego 100%, a więc drugie 250 zł.

Odblokowanie bonusu

To oznacza, że dla odblokowania bonusu bukmacherskiego na saldzie depozytowym musimy trzykrotnie obrócić kwotą 500 zł, a więc postawić zakłady na łączną kwotę 1500 zł. Tylko wtedy bonus będzie mógł zostać odblokowany, a pieniądze – w zależności od naszej decyzji – będziemy mogli wypłacić przelewem na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

Warunek numer 2 - minimalny kurs na kuponie

Drugim najczęściej stosowanym kryterium do wypłaty bonusu na saldo depozytowe, a następnie na rachunek bankowy, jest minimalny kurs każdego kuponu sportowego online, który zostanie zawarty za bonusowe środki w celu ich odblokowania do wypłaty. Może on być nakładany na cały kupon lub też na pojedyncze mecze, wchodzące w skład kuponu bukmacherskiego zaliczającego się do obrotu u danego legalnego operatora bukmacherskiego.

Screen kuponu Fortuny - taki zakład można zawrzeć po darmowej rejestracji z kodem promocyjnym LEGALSPORT
Przykładowy kupon, spełniający warunki minimalnego kursu ogólnego 1.91 i minimalnego kursu dla wydarzenia 1.25

Przykładowo, wybrany polski bukmacher może sobie zażyczyć, by minimalny kurs całkowity kuponu wynosił 1.91. Innymi słowy pisząc, elektroniczny kupon sportowy zostanie zaliczony do promocji i obrotu bukmacherskiego tylko wtedy, gdy będziemy na nim mieć współczynnik ogólny nie mniejszy niż 1.91 - np dwa mecze z kursami 1.65 i 1.20 (bo 1.65×1.20 = 1.98).

Jak spełnimy ten warunek, to wówczas nie musimy się już o to martwić, więc sprawa wygląda prosto i przejrzyście.

REJESTRACJA W FORTUNA
Szybkie konto + 3 bonusy na start za kod promocji

Jeśli wrzucimy na swój zakład sportowy dwa spotkania o kursach 1.33 i 1.20 (bo 1.33×1.20 = 1.59), to wówczas kupon nie będzie zaliczał się do ogólnego obrotu. Warunkiem odblokowania i wypłaty bonusu może być też zapis, że minimalny kurs każdego zdarzenia na internetowym kuponie bukmacherskim nie może być niższy niż 1.25, a całkowity kurs kuponu to minimum 1.91.

W takiej sytuacji nasz przykładowy kupon zostanie zaakceptowany tylko wtedy, gdy każde spotkanie na kuponie będzie z kursem powyżej 1.25 – np. 1.30×1.32×1.29 = 2.21. Dla wskazanych typów bukmacherskich oba warunki zostają spełnione, ponieważ i kurs minimalny, i kurs całkowity jest powyżej wymaganego przez buka minimum.

Taki minimalny kurs bukmacherski (1.91) do wypłaty wymaga bukmacher STS, lepiej dla gracza w porównaniu z Totolotkiem Zakłady Bukmacherskie, gdzie do wypłaty jest wymagane minimum jedno zdarzenie, ale z kursem nie mniejszym niż 2.00.

Jeden kod promocji do wszystkich bukmacherów Zastosuj kod u największego buka - odbierz 25 zł za darmo

Jeden kod promocji do wszystkich bukmacherów 
Zastosuj kod u największego buka - odbierz 25 zł za darmo

WYBIERZ

Bardzo atrakcyjne i korzystne warunki bonusów z wyjątkowym i najbardziej uniwersalnym kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, można znaleźć również w PZBuk Zakłady Bukmacherskie. Dodatkową zaletą wiarygodnego i cenionego bukmachera PZBuk jest to, że posiada on rozszerzoną ofertę na piłkę nożną oraz koszykówkę.

Warunek numer 3 - czas na realizację obrotu bukmacherskiego

Kolejnym warunkiem wypłaty bonusu na indywidualny rachunek bankowy, stawianym przez większość legalnych bukmacherów, jest określony czas na realizację promocji specjalnych. W tym przypadku operatorzy zakładów bukmacherskich na ogół dają graczom od dwóch do czterech miesięcy na spełnienie wymaganego obrotu bonusem czy bonusem i depozytem - oczywiście spotkać można też zdecydowanie wydłużony czas na realizację oscylujący w granicach nawet 6 miesięcy. Przykładowo forBET wymaga 30 dni na obrót kasy z promocji bonusowej, natomiast czas na obrót bonusem do wypłaty w LVBET nie jest ograniczony czasowo.

Jak liczy się czas na obrót

Początek realizacji promocji ustala się zazwyczaj w momencie przyznania kwoty bonusu na indywidualne konto do gry. Dlatego też rekomendujemy, abyście swoje kupony bukmacherskie w ramach ekskluzywnych promocji na start z kodem  zaczęli obstawiać od razu, bez większej zwłoki. Dzięki temu będziecie mogli optymalnie wykorzystać pełny czas na obrót bukmacherski.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje swoim klientom wyjątkowo zyskowny cashback!
Zagraj bez ryzyka i wypłać kasę, jak nie trafisz swojego kuponu

Przechodzę do Fortuna

Dopełnienie warunków, wymaganych dla wypłaty danego bonusu bukmacherskiego jest o tyle ważne, że po upływie oznaczonego przez bukmachera terminu przyznane przez niego środki bonusowe na ogół znikają z salda bonusowego. Istnieje szansa na wydłużenie tego terminu, jednak wtedy należy indywidualnie kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta każdego z operatorów internetowych.

Oczywiście ewentualne negocjacje z działem obsługi klienta nie będą wiązały się z dodatkowymi obciążeniami finansowymi, a kontakt można nawiązać ze swojego Samsunga czy iPhone poprzez czat z konsultantem. Czat działa nie tylko na stronie www, ale również i na aplikacji mobilnej na system iOS i Android - pierwszą wersję aplikacji bukmacherskiej można pobrać za darmo z App Store, natomiast drugą z oficjalnej strony bukmachera.

Co ważne, są legalni polscy bukmacherzy, którzy nie określają czasu na realizację obrotu kwotą bonusu. I tutaj dobrym przykładem jest bonus bez obrotu 50 zł PZBuk, który od czasu do czasu jest aktywowany przez Polskie Zakłady Bukmacherskie. Tu wypłatę można zrobić już po rozliczeniu kuponu postawionego za bonus 50 zł. Freebet 50 zł w PZBuk pojawia się najczęściej przy okazji ważnych i topowych imprez sportowych, jak chociażby Wimbledon.

Inne warunki bonusów u bukmacherów

Bukmacherzy online z licencjami Ministerstwa Finansów (jak Milenium czy Totolotek Zakłady Bukmacherskie) w regulaminie każdej promocji bonusowej online zamieszczają też często restrykcję dotyczącą ilości wymaganych spotkań na kuponie sportowym lub też podają, które zakłady nie kwalifikują się do bonusu.

Nie jest to jednak warunek, który ciężko zrealizować, albowiem obecne internetowe oferty bukmacherskie online w wersjach vipowskich składają się z niezliczonej wręcz liczby typów i podtypów o wysokich kursach bukmacherskich. Dlatego też bez problemów można znaleźć pewniaka 100%, który idealnie zastąpi wykluczony przez organizatora zakładów sportowych zakład. Z naszej strony polecamy przede wszystkim zakłady 2-drogowe.

Przykładowo, kupon bukmacherski online może być zaliczany do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy będzie składał się z minimum pięciu zdarzeń (5 AKO), a zakłady na żywo zostały wyłączone z warunków promocji. Oznacza to, że kupony sportowe SOLO, LIVE lub składające się trzech spotkań nie zostaną zaliczone do obrotu bonusem bukmacherskim, gdy na zakładzie pojawi się na przykład cztery mecze, w jeden z oferty na żywo. Jeżeli wrzucimy na kupon bukmacherski sześć zdarzeń i jeden typ z LIVE, to również obrót bonusem nie zostanie pomniejszony - pamiętajcie o tym!

Legalni bukmacherzy w Polsce - najnowsze zestawienie na maj 2022

Ogólnie najmniej obostrzeń, takich ekstremalnie trudnych do spełnienia dla typującego, ma legalny polski bukmacher Betclic Zakłady Bukmacherskie. Tak więc, jeżeli zależy Wam na prostych, przejrzystych zasadach i warunkach, które dodatkowo będzie można przełożyć na mega wygrane kupony u bukmachera, to koniecznie musicie skorzystać z oferty bonusowej z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Oczywiście przedstawiliśmy Wam tylko najczęściej pojawiające się przy bonusach bukmacherskich warunki. Jeżeli chcecie mieć stuprocentową pewność, że szybko obrócicie bonusem bukmacherskich i to bez problemów, to przed aktywowaniem promocji oraz konta bukmacherskiego online zapoznajcie się z jej dokładnym regulaminem, który zawsze dołączony jest do opisu bonusu.

Informacje dodatkowe - jak wypłacić pieniądze z bonusu?

Warto zacząć od tego, że bonusy bukmacherskie w ramach oferty specjalnej VIP przyznawane są zarówno graczom, zawierającym zakłady przez stronę internetową bukmachera, jak i tym typującym w punktach stacjonarnych (choć takich bonusów jest zdecydowanie mniej). Z tego względu, w zależności od kanału obstawiania meczów u danego operatora, gracze mają możliwość wypłacenia swoich pieniędzy – a dotyczy to tak wygranych bukmacherskich, jak i przyznanych przez buka bonusów – zarówno poprzez przelew internetowy (gracze internetowi), jak i odbierając gotówkę bezpośrednio w punkcie stacjonarnym.

Ranking bukmacherów maj 2022

Jaki bukmacher ma najlepszy bonus? Który bonus najszybciej wypłacić? Gdzie najlepiej obstawiać?
Jak kod promocyjny wybrać? Przeczytaj ważne informacje dla nowego typera.

Osoby grające w internecie, chcąc przelać odblokowane już środki bonusowe z konta bukmacherskiego na rachunek bankowy, muszą zlecić wypłatę. W tym celu należy wejść w zakładkę "Wypłaty" i złożyć dyspozycję przelewu. Większość bukmacherów ustala minimalną kwotę wypłaty, która dotyczy każdego przelewu, jaki chcemy zrealizować ze swojego konta online na konto bankowe – niezależnie od tego, czy wypłacić chcemy wygraną, czy bonus. Ważne jest także to, że wypłata bonusu bukmacherskiego możliwa jest tylko na konto bankowe gracza, podane podczas rejestracji konta: żadna z działających legalnie w Polsce firm bukmacherskich nie zezwala na realizację wypłaty na elektroniczny portfel, czyli np. za pośrednictwem Skrilla.

W punktach stacjonarnych wypłaty  – zarówno wygranych, jak i bonusów – realizowane są zazwyczaj „od ręki”. Wystarczy iść do lokalu i zgłosić chęć wypłaty pieniędzy (no chyba, że będziemy wypłacać bardzo wysoką wygraną, wówczas może nastąpić sytuacja, w której osobiście umawiacie termin odbioru nagrody). Ponieważ jednak bonusy bukmacherskie funkcjonują głównie w internecie, skupimy się właśnie na tej drodze wypłaty uzyskanych przez bukmachera dodatkowych pieniędzy.

Jak więc wypłata bonusowych środków od bukmachera wygląda w praktyce? Pod lupę wzięliśmy czterech organizatorów zakładów wzajemnych. Pierwszy z nich, STS, realizuje wypłaty codziennie w godzinach 10:00 – 24:00. Na stronie internetowej wyczytać można, że przelewy realizowane są w ciągu 15 minut. Z doświadczenia wiemy jednak, że na pieniądze trzeba czekać trochę dłużej, niemniej zlecone do wypłaty środki trafiają na nasze konto bankowe jeszcze tego samego dnia. Minimalna kwota wypłaty to 1 złoty. Z kolei Fortuna dokonuje wypłat środków finansowych – zarówno wygranych, jak i środków bonusowych – tylko w dni robocze o godzinie 12:00. Gracz, który zleci dyspozycję przelewu po tej godzinie musi liczyć się z tym, że pieniądze pojawią się na jego rachunku dopiero w następny dzień roboczy.

Bukmacher nie ustalił minimalnej kwoty wypłaty. Totolotek, podobnie do Fortuny realizuje wypłaty o godzinie 12:00. Różnica polega na tym, że jeżeli gracz chce otrzymać pieniądze tego samego dnia, musi zlecić wypłatę do godziny 10:00. Jeżeli tego nie zrobi, pieniądze otrzyma następnego dnia roboczego po godzinie 12:00.

Zdecydowanie najciekawszy sposób wypłaty pieniędzy prezentuje bukmacher LVBET Zakłady Bukmacherskie. Ten buk online niedawno wprowadził opcję ekspresowego przelewu, który nazywa się Rapid Pay i wypłata jest realizowana nawet w 10 minut! Ten sposób wypłacania dostępny jest w godzinach 8:00 – 1:00. Sprawdziliśmy, działa i faktycznie pieniądze trafiają na indywidualne konto bankowe w iście ekspresowym tempie. Minimalna kwota wypłaty w LVBET to 25 złotych | Aktualizacja maj 2022.

Warto też dodać, że żaden z legalnych polskich bukmacherów internetowych nie pobiera dodatkowych opłat za dokonywanie wypłat zgromadzonych na koncie internetowym środków na konto bankowe (nawet minimalna wpłata 1 zł nie jest obłożona żadnymi opłatami czy prowizjami ze strony legalnego bukmachera online). Z kolei, jeśli chodzi o wypłaty środków bonusowych w lokalach stacjonarnych, to u wszystkich buków naziemnych realizacja wypłat odbywa się w godzinach otwarcia każdego z punktów.

Dlaczego warto korzystać z STS
Dlaczego warto odebrać bonus w STS - rekomendacja

Po lekturze dwóch części naszego tekstu o wypłatach bonusów powitalnych i promocyjnych z pewnością wiesz już dokładnie co należy zrobić, aby można było dostać gotówkę z bonusu. Masz świadomość, że odblokowanie możliwości wypłaty pieniędzy z bonusu bukmacherskiego na ogół wymaga spełnienia szeregu określonych warunków, wiesz też, jak to wygląda od strony finansowej.

Ponieważ jednak teoria nigdy nie zastąpi praktyki, w drugiej części naszego tekstu "jak wypłacić pieniądze z bonusu" przeanalizujemy kilka przykładów sposobów wypłacania bonusów bukmacherskich oraz podamy Wam konkretne bonusy bukmacherskie STS, Totolotek, eWinner oraz LVBET wraz z warunkami, jakie należy spełnić, by odblokować dla nich możliwość wypłaty przyznanych środków na saldo depozytowe, a następnie rachunek bankowy, funkcjonujących na polskim rynku zakładów sportowych, i na tych przykładach wykażemy, jakie warunki wypłaty pieniędzy z bonusu stawiają oni przed graczami.

Kody na bonusy promocyjne

Żeby wypłacić bonus, trzeba go najpierw otrzymać. Poniżej znajdziesz listę najlepszych polskich bukmacherów internetowych z linkiem przekierowującym do sekcji z kodem promocyjnej danego bukmachera. Wszystkie propozycje bonusowe są oczywiście darmowe.

Kod odkryjesz w ostatniej kolumnie - sprawdzisz wtedy jakie daje korzyści finansowe u bukmachera.

Bukmacherzy internetowi z kursami na Ekstraklasę
Nazwa firmy (w nawiasie nr licencji) Premia  Kod do bonusu
STS ( SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 )
bonus 1279 zł
odkryjKOD
LVBET( PS4.6831.9.2016.EQK ) bonus 1590 zł  odkryj KOD
Betclic( PS4.6831.11.2017 )
bonus 550 zł
odkryj KOD
PZBuk PS4.6831.26.2017 )
bonus 50 zł
odkryj KOD
BetFan ( PS4.6831.3.2018 )
bonus 3100 zł 
odkryj KOD
Fortuna(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565) bonus 1140 zł  odkryj KOD
forBET ( PS4.6831.10.2016 )
bonus 2110 zł 
odkryj KOD
Totolotek (AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485) bonus 1049 zł  odkryj KOD
eToto( AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 ) bonus 300 zł odkryj KOD
Milenium( SC/12/7251/17-7//BMI9-10599 ) bonus 1650 zł  odkryj KOD
TOTALbet( PS4.6831.12.2017 ) bonus 5020 zł  odkryj KOD
eWinner( PS4.6831.29.2017 ) bonus 1170 zł  odkryj KOD

 

U wszystkich legalnych polskich bukmacherów internetowych aktywujesz jeden kod LEGALSPORT. Wyjątkiem jest Betclic.pl, gdzie aktywny jest kod LEGALSPORTPL. Nasz kod do maksymalnych pakietów nagród jest nielimitowany, tak więc można go uruchomić u wszystkich buków jednocześnie.

FAQ - pytania jak wypłacić bonus

Poniżej prezentujemy listę najczęściej zadawanych pytań o wypłatę bonusu na prywatny rachunek bankowy. Odpowiedzi na poniższe zapytania są uniwersalne i działają u wszystkich koncesjonowanych operatorów online.

1. Jak wypłacić kasę z bonusu u bukmachera?

Środki pieniężne, przyznane w ramach bonusu bukmacherskiego, wypłacić można po spełnieniu warunków obrotu. Zapisany w regulaminie obrót realizuje się poprzez zawieranie kolejnych kuponów sportowych. Zakłady bukmacherskie można zawierać zarówno na stronie internetowej danego buka, jak i na jego apce mobilnej na telefon. Obrót wykonany na różnych platformach bukmacherskich się sumuje.

2. Jaki bukmacher ma najszybszą wypłatę?

Najszybciej wypłacisz bonus w STS Zakłady Bukmacherskie. Odblokowaną kasę otrzymasz na swoje konto bankowe po kilkudziesięciu sekundach. Numer konta bankowego w STS należy podać podczas pełnej aktywacji profilu typera.

3. Który bukmacher ma najlepsze warunki obrotu?

Wszyscy legalni bukmacherzy internetowi oferują bardzo podobne warunki bonusów. Jeśli mielibyśmy polecać konkretnych operatorów zakładów sportowych, to na pewno na wyróżnienie zasługuje bukmacher STS. Godni polecenia są również BETFAN oraz Fortuna.

4. Jak obrócić bonus bez wpłaty?

Taką opcję dają tylko darmowe zakłady, które są znane również jako freebety [ pełna lista bezpłatnych bonusów tutaj ]. Działają one na prostej zasadzie. Bukmacher przelewa Wam kasę na konto gracza, a następnie stawiacie i obracacie w ramach otrzymanej gotówki.

20.06.2019, 21:50
Aktualizacja: 20.06.2019, 21:50
Autor: M. Stępień

Inni czytali również

Komentarze i opinie (4)

Jak wypłacić pieniądze z bonusu?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Le.Golas
skomentowano ponad miesiąc temu
a jak wypłacić kase za zakład bez ryzyka? idzie łatwo? warto w to wejśc?
Krystian buła
skomentowano ponad miesiąc temu
Zajebista gra
McTom
skomentowano ponad miesiąc temu
załóż sobie konto w fortunie, to wypłacisz od razu hajs - ogólnie odbierz sobie wszystkie darmowe zakłady, bo obrót obrotem, ale darmowa kasa zawsze sie przydaje
Bronek_PL
skomentowano ponad miesiąc temu
Po co komu wypłata bonusu czy kasy. Lepiej cały czas gromadzić kasę na saldzie i stawiać kolejne kupony za większe stawki. A wypłata dopiero jak uzbiera się pięciocyfrowa kwota :D
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.