czwartek, 18 lipca 2019
Najnowsze: Czy bet at home jest legalny w Polsce?

Jak wypłacić pieniądze z bonusu?

Jakie warunki trzeba spełnić, aby odblokować wypłatę pieniędzy z bonusu na konto | Aktualizacja: lipiec 2019

Odbierz kod promocyjny forBET Oferta na bonus forBET VIP ważna do 31 lipca 2019
Spis treści
Rozwiń
  1. Wypłata bonusu na konto – jakie warunki trzeba spełnić?
  2. Warunek numer 1 - obrót bonusem bukmacherskim
  3. Warunek numer 2 - minimalny kurs na kuponie
  4. Warunek numer 3 - czas na realizację obrotu bukmacherskiego
  5. Inne warunki bonusów często wykorzystywane przez bukmacherów
  6. Informacje dodatkowe - jak wypłacić pieniądze z bonusu?
Jak zrobić wypłatę bonusu STS lub Fortuna - grafika
Jak wypłacić bonus bukmacherski

Dlatego też postanowiliśmy, że wyjaśnimy Wam w bardzo prosty sposbó, co należy zrobić, aby wypłacić pieniądze z bonusu bukmacherskiego od legalnego operatora zakładów sportowych.

  Najnowsze bonusy na lipiec 2019   
Aktualna lista promocji z freebetami

Możliwość dodatkowego zarobku poprzez internetowe bonusy bukmacherskie jest dla graczy istotnym bodźcem do zawierania zakładów sportowych. No bo przecież kto nie chciałby dostać dodatkowych pieniędzy za darmo, zwłaszcza jeśli jest to np 1000 złotych lub 500 zł?

Dla początkujących internetowy bonus bukmacherski jest zabezpieczeniem przed ewentualnym niepowodzeniem przy pierwszych próbach na kuponach bukmacherskich, zaś stali typerzy na ogół wykorzystują bonusy do bardziej ryzykownej gry, która przynosi mega wygrane i tym samym podnosi bankroll (budżet bukmacherski).

Oczywiście, zanim skorzystacie z internetowego bonusu bukmacherskiego online od legalnego i w pełni sprawdzonego polskiego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów, to w pierwszej kolejności musicie zaznajomić się z podstawowymi warunkami oraz zasadami regulaminowymi, tak aby nic Was nie zaskoczyło.

Wypłata bonusu na konto – jakie warunki trzeba spełnić?

Dokładne regulaminy promocji online poszczególnych operatorów zakładów bukmacherskich z licencją Ministerstwa Finansów (np STS Zakłady Bukmacherskie czy eFortuna Online) określają reguły i zasady postępowania z takim bezpłatnym bonusem. Jakie konkretnie są to wymagania? To zależy już od bukmachera i konkretnego bonusu online.

Na ogół jednak istnieje zestaw ogólnych zasad, czy jak ktoś woli norm prawnych, dotyczących wypłat z salda bonusowego i depozytowego na swoje konto bankowe - legalni bukmacherzy z koncesją MF udostępniają bogatą listę banków działających na terenie Polski: np. PKO, Pekao, Santander, Millennium, Alior Bank, ING czy mBank i Idea Bank, które mają zastosowanie dla każdego bonusu bukmacherskiego na rynku zakładów sportowych. Na co więc zwrócić uwagę i jakie warunki należy spełnić, by móc dokonać ekspresowej, szybkiej wypłaty pieniędzy z bonusu LVBET lub eToto na swój prywatny rachunek bankowy za pomocą przelewu? Przekonajmy się!

Warunek numer 1 - obrót bonusem bukmacherskim

Podstawowym warunkiem każdego legalnego i wiarygodnego polskiego bukmachera, jeśli chodzi o wypłatę przyznanego bonusu, jest obrót środkami. Najczęściej jest on kilkukrotny (3x lub 4x) i dotyczy kwoty przyznanego bonusu, w niektórych jednak przypadkach obrócić należy sumą bonusu i wpłaty, od której bonus został przyznany (wpłacone 1000 zł + bonus 1000 zł, do obrotu wtedy liczy się suma czyli 2 000 zł).

Przykładowo, jeżeli otrzymamy legalny bonus bukmacherski online VIP od depozytu w kwocie 300 złotych, a bukmacher wymaga od nas czterokrotnego obrotu kwotą bonusu, to – abyśmy mogli wypłacić pieniądze na indywidualny rachunek bankowy – musimy wcześniej zawrzeć zakłady bukmacherskie na stronie internetowej buka lub aplikacji mobilnej na komórce lub tablecie za łączną kwotę 1 200 złotych.

Baner przedstawia najkorzystniejsze i najnowsze promocje powitalne od bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów
Bonusy startowe z bezpłatnym kodem promocyjnym LEGALSPORT

Analogiczna sytuacja: bonus na start dotyczy podwojenia pierwszej wpłaty - tzw. bonus 100%, a bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu sumą wpłaty i bonusu. Nasz pierwszy depozyt wynosił 250 zł, bukmacher przyznał nam od tego 100%, a więc drugie 250 zł. To oznacza, że dla odblokowania bonusu bukmacherskiego na saldzie depozytowym musimy trzykrotnie obrócić kwotą 500 zł, a więc postawić zakłady na łączną kwotę 1 500 zł. Tylko wtedy bonus będzie mógł zostać odblokowany, a pieniądze – w zależności od naszej decyzji – będziemy mogli wypłacić przelewem na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

Warunek numer 2 - minimalny kurs na kuponie

Drugim najczęściej stosowanym kryterium do wypłaty bonusu na saldo depozytowe, a następnie na rachunek bankowy, jest minimalny kurs każdego kuponu sportowego online, który zostanie zawarty za bonusowe środki w celu ich odblokowania do wypłaty. Może on być nakładany na cały kupon lub też na pojedyncze mecze, wchodzące w skład kuponu bukmacherskiego zaliczającego się do obrotu u danego legalnego operatora bukmacherskiego.

Screen kuponu Fortuny - taki zakład można zawrzeć po darmowej rejestracji z kodem promocyjnym LEGALSPORT
Przykładowy kupon, spełniający warunki minimalnego kursu ogólnego 1.91 i minimalnego kursu dla wydarzenia 1.25

Przykładowo, wybrany polski bukmacher może sobie zażyczyć, by minimalny kurs całkowity kuponu wynosił 1.91. Innymi słowy pisząc, elektroniczny kupon sportowy zostanie zaliczony do promocji i obrotu bukmacherskiego tylko wtedy, gdy będziemy na nim mieć współczynnik ogólny nie mniejszy niż 1.91 - np dwa mecze z kursami 1.65 i 1.20 (bo 1.65×1.20 = 1.98). Jak spełnimy ten warunek, to wówczas nie musimy się już o to martwić, więc sprawa wygląda prosto i przejrzyście.

  Zarejestruj się na eFortuna  
  Bonus online bez warunków >>>  

Jeśli wrzucimy na swój zakład sportowy dwa spotkania o kursach 1.33 i 1.20 (bo 1.33×1.20 = 1.59), to wówczas kupon nie będzie zaliczał się do ogólnego obrotu. Warunkiem odblokowania i wypłaty bonusu może być też zapis, że minimalny kurs każdego zdarzenia na internetowym kuponie bukmacherskim nie może być niższy niż 1.25, a całkowity kurs kuponu to minimum 1.91.

W takiej sytuacji nasz przykładowy kupon zostanie zaakceptowany tylko wtedy, gdy każde spotkanie na kuponie będzie z kursem powyżej 1.25 – np. 1.30×1.32×1.29 = 2.21. Dla wskazanych typów bukmacherskich oba warunki zostają spełnione, ponieważ i kurs minimalny, i kurs całkowity jest powyżej wymaganego przez buka minimum.

Taki minimalny kurs bukmacherski (1.91) do wypłaty wymaga bukmacher STS, lepiej dla gracza w porównaniu z Totolotkiem Zakłady Bukmacherskie, gdzie do wypłaty jest wymagane minimum jedno zdarzenie, ale z kursem nie mniejszym niż 2.00. Bardzo atrakcyjne i korzystne warunki bonusów z wyjątkowym i niesamowitym kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT, można znaleźć również w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Dodatkową zaletą wiarygodnego i cenionego bukmachera Betclic jest to, że posiada on rozszerzoną ofertę na piłkę nożną oraz koszykówkę.

Warunek numer 3 - czas na realizację obrotu bukmacherskiego

Kolejnym warunkiem wypłaty bonusu na indywidualny rachunek bankowy, stawianym przez większość legalnych bukmacherów, jest określony czas na realizację promocji specjalnych. W tym przypadku operatorzy zakładów wzajemnych na ogół dają graczom od dwóch do czterech miesięcy na spełnienie wymaganego obrotu bonusem czy bonusem i depozytem - oczywiście spotkać można też zdecydowanie wydłużony czas na realizację oscylujący w granicach nawet 6 miesięcy. Przykładowo forBET wymaga 30 dni na obrót kasy z promocji bonusowej, natomiast czas na obrót bonusem do wypłaty w LV BET nie jest ograniczony czasowo.

Początek realizacji promocji ustala się zazwyczaj w momencie przyznania kwoty bonusu na indywidualne konto do gry. Dlatego też rekomendujemy, abyście swoje kupony bukmacherskie w ramach ekskluzywnych promocji na start z kodem VIP zaczęli obstawiać od razu, bez większej zwłoki. Dzięki temu będziecie mogli optymalnie wykorzystać pełny czas na obrót bukmacherski.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje swoim klientom wyjątkowo zyskowny cashback!
Zagraj bez ryzyka i wypłać kasę, jak nie trafisz swojego kuponu

Przechodzę do Fortuna

Dopełnienie warunków, wymaganych dla wypłaty danego bonusu bukmacherskiego jest o tyle ważne, że po upływie oznaczonego przez bukmachera terminu przyznane przez niego środki bonusowe na ogół znikają z salda bonusowego. Istnieje szansa na wydłużenie tego terminu, jednak wtedy należy indywidualnie kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta każdego z operatorów internetowych. Oczywiście ewentualne negocjacje z działem obsługi klienta nie będą wiązały się z dodatkowymi obciążeniami finansowymi, a kontakt można nawiązać ze swojego Samsunga czy iPhone poprzez czat z konsultantem. Czat działa nie tylko na stronie www, ale również i na aplikacji mobilnej na system iOS i Android - pierwszą wersję aplikacji bukmacherskiej można pobrać za darmo z App Store, natomiast drugą z oficjalnej strony bukmachera.

Co ważne, są legalni polscy bukmacherzy, którzy nie określają czasu na realizację obrotu kwotą bonusu. I tutaj dobrym przykładem jest bonus 50 zł PZBuk, który od czasu do czasu jest aktywowany przez Polskie Zakłady Bukmacherskie. Tu wypłatę można zrobić już po rozliczeniu kuponu postawionego za bonus 50 zł. Freebet 50 zł w PZBuk pojawia się najczęściej przy okazji ważnych i topowych imprez sportowych, jak chociażby Wimbledon.

Inne warunki bonusów często wykorzystywane przez bukmacherów

Bukmacherzy online z licencjami Ministerstwa Finansów (jak Milenium czy Totolotek Zakłady Bukmacherskie) w regulaminie każdej promocji bonusowej online zamieszczają też często restrykcję dotyczącą ilości wymaganych spotkań na kuponie sportowym lub też podają, które zakłady nie kwalifikują się do bonusu.

Nie jest to jednak warunek, który ciężko zrealizować, albowiem obecne internetowe oferty bukmacherskie online w wersjach vipowskich składają się z niezliczonej wręcz liczby typów i podtypów o wysokich kursach bukmacherskich. Dlatego też bez problemów można znaleźć pewniaka 100%, który idealnie zastąpi wykluczony przez organizatora zakładów sportowych zakład. Z naszej strony polecamy przede wszystkim zakłady 2-drogowe.

Przykładowo, kupon bukmacherski online może być zaliczany do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy będzie składał się z minimum pięciu zdarzeń (5 AKO), a zakłady na żywo zostały wyłączone z warunków promocji. Oznacza to, że kupony sportowe SOLO, LIVE lub składające się trzech spotkań nie zostaną zaliczone do obrotu bonusem bukmacherskim, gdy na zakładzie pojawi się na przykład cztery mecze, w jeden z oferty na żywo. Jeżeli wrzucimy na kupon bukmacherski sześć zdarzeń i jeden typ z LIVE, to również obrót bonusem nie zostanie pomniejszony - pamiętajcie o tym!

Ogólnie najmniej obostrzeń, takich ekstremalnie trudnych do spełnienia dla typującego, ma legalny polski bukmacher Betclic Zakłady Bukmacherskie. Tak więc, jeżeli zależy Wam na prostych, przejrzystych zasadach i warunkach, które dodatkowo będzie można przełożyć na mega ciekawe kupony sportowe online, to koniecznie musicie skorzystać z vipowskiej oferty bonusowej z kodem promocyjnym Betclic - LEGALSPORT. 

Legalni bukmacherzy w Polsce - najnowsze zestawienie na lipiec 2019

Oczywiście przedstawiliśmy Wam tylko najczęściej pojawiające się przy bonusach bukmacherskich warunki. Jeżeli chcecie mieć stuprocentową pewność, że szybko obrócicie bonusem bukmacherskich i to bez problemów, to przed aktywowaniem promocji oraz konta bukmacherskiego online zapoznajcie się z jej dokładnym regulaminem, który zawsze dołączony jest do opisu bonusu.

Informacje dodatkowe - jak wypłacić pieniądze z bonusu?

Warto zacząć od tego, że bonusy bukmacherskie w ramach oferty specjalnej VIP przyznawane są zarówno graczom, zawierającym zakłady przez stronę internetową bukmachera, jak i tym typującym w punktach stacjonarnych (choć takich bonusów jest zdecydowanie mniej). Z tego względu, w zależności od kanału obstawiania meczów u danego operatora, gracze mają możliwość wypłacenia swoich pieniędzy – a dotyczy to tak wygranych bukmacherskich, jak i przyznanych przez buka bonusów – zarówno poprzez przelew internetowy (gracze internetowi), jak i odbierając gotówkę bezpośrednio w punkcie stacjonarnym.

  Ranking bukmacherów internetowych - lipiec 2019  
Wybierz najkorzystniejszy mega bonus >>>
Aktualny kod bonusowy do wszystkich buków: LEGALSPORT

Osoby grające w internecie, chcąc przelać odblokowane już środki bonusowe z konta bukmacherskiego na rachunek bankowy, muszą zlecić wypłatę. W tym celu należy wejść w zakładkę "Wypłaty" i złożyć dyspozycję przelewu. Większość bukmacherów ustala minimalną kwotę wypłaty, która dotyczy każdego przelewu, jaki chcemy zrealizować ze swojego konta online na konto bankowe – niezależnie od tego, czy wypłacić chcemy wygraną, czy bonus. Ważne jest także to, że wypłata bonusu bukmacherskiego możliwa jest tylko na konto bankowe gracza, podane podczas rejestracji konta: żadna z działających legalnie w Polsce firm bukmacherskich nie zezwala na realizację wypłaty na elektroniczny portfel, czyli np. za pośrednictwem Skrilla.

W punktach stacjonarnych wypłaty  – zarówno wygranych, jak i bonusów – realizowane są zazwyczaj „od ręki”. Wystarczy iść do lokalu i zgłosić chęć wypłaty pieniędzy (no chyba, że będziemy wypłacać bardzo wysoką wygraną, wówczas może nastąpić sytuacja, w której osobiście umawiacie termin odbioru nagrody). Ponieważ jednak bonusy bukmacherskie funkcjonują głównie w internecie, skupimy się właśnie na tej drodze wypłaty uzyskanych przez bukmachera dodatkowych pieniędzy.

Jak więc wypłata bonusowych środków od bukmachera wygląda w praktyce? Pod lupę wzięliśmy czterech organizatorów zakładów wzajemnych. Pierwszy z nich, STS, realizuje wypłaty codziennie w godzinach 10:00 – 24:00. Na stronie internetowej wyczytać można, że przelewy realizowane są w ciągu 15 minut. Z doświadczenia wiemy jednak, że na pieniądze trzeba czekać trochę dłużej, niemniej zlecone do wypłaty środki trafiają na nasze konto bankowe jeszcze tego samego dnia. Minimalna kwota wypłaty to 1 złoty. Z kolei Fortuna dokonuje wypłat środków finansowych – zarówno wygranych, jak i środków bonusowych – tylko w dni robocze o godzinie 12:00. Gracz, który zleci dyspozycję przelewu po tej godzinie musi liczyć się z tym, że pieniądze pojawią się na jego rachunku dopiero w następny dzień roboczy.

Bukmacher nie ustalił minimalnej kwoty wypłaty. Totolotek, podobnie do Fortuny realizuje wypłaty o godzinie 12:00. Różnica polega na tym, że jeżeli gracz chce otrzymać pieniądze tego samego dnia, musi zlecić wypłatę do godziny 10:00. Jeżeli tego nie zrobi, pieniądze otrzyma następnego dnia roboczego po godzinie 12:00.

Zdecydowanie najciekawszy sposób wypłaty pieniędzy prezentuje bukmacher LVBET Zakłady Bukmacherskie. Ten buk online niedawno wprowadził opcję ekspresowego przelewu, który nazywa się Rapid Pay i wypłata jest realizowana nawet w 10 minut! Ten sposób wypłacania dostępny jest w godzinach 8:00 – 1:00. Sprawdziliśmy, działa i faktycznie pieniądze trafiają na indywidualne konto bankowe w iście ekspresowym tempie. Minimalna kwota wypłaty w LVBET to 25 złotych | Aktualizacja lipiec 2019.

Warto też dodać, że żaden z legalnych polskich bukmacherów internetowych nie pobiera dodatkowych opłat za dokonywanie wypłat zgromadzonych na koncie internetowym środków na konto bankowe (nawet minimalna wpłata 1 zł nie jest obłożona żadnymi opłatami czy prowizjami ze strony legalnego bukmachera online). Z kolei, jeśli chodzi o wypłaty środków bonusowych w lokalach stacjonarnych, to u wszystkich buków naziemnych realizacja wypłat odbywa się w godzinach otwarcia każdego z punktów.

Dlaczego warto korzystać z STS
Dlaczego warto odebrać bonus w STS - rekomendacja

Po lekturze dwóch części naszego tekstu o wypłatach bonusów powitalnych i promocyjnych z pewnością wiesz już dokładnie co należy zrobić, aby można było dostać gotówkę z bonusu. Masz świadomość, że odblokowanie możliwości wypłaty pieniędzy z bonusu bukmacherskiego na ogół wymaga spełnienia szeregu określonych warunków, wiesz też, jak to wygląda od strony finansowej.

Ponieważ jednak teoria nigdy nie zastąpi praktyki, w drugiej części naszego tekstu "jak wypłacić pieniądze z bonusu" przeanalizujemy kilka przykładów sposobów wypłacania bonusów bukmacherskich oraz podamy Wam konkretne bonusy bukmacherskie STS, Totolotek oraz LVBET wraz z warunkami, jakie należy spełnić, by odblokować dla nich możliwość wypłaty przyznanych środków na saldo depozytowe, a następnie rachunek bankowy, funkcjonujących na polskim rynku zakładów sportowych, i na tych przykładach wykażemy, jakie warunki wypłaty pieniędzy z bonusu stawiają oni przed graczami.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (4)

Jak wypłacić pieniądze z bonusu?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Le.Golas
10.05.2019, godz. 15:28
a jak wypłacić kase za zakład bez ryzyka? idzie łatwo? warto w to wejśc?
Krystian buła
13.05.2019, godz. 00:05
Zajebista gra
McTom
13.05.2019, godz. 07:52
załóż sobie konto w fortunie, to wypłacisz od razu hajs - ogólnie odbierz sobie wszystkie darmowe zakłady, bo obrót obrotem, ale darmowa kasa zawsze sie przydaje
Bronek_PL
21.06.2019, godz. 15:43
Po co komu wypłata bonusu czy kasy. Lepiej cały czas gromadzić kasę na saldzie i stawiać kolejne kupony za większe stawki. A wypłata dopiero jak uzbiera się pięciocyfrowa kwota :D
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.