wtorek, 26 stycznia 2021
Najnowsze: Tottenham - Liverpool FC: typy, zakłady, kursy

Jak obstawiać hokej na lodzie w TOTALbet

TOTALbet - jak skutecznie typować hokej na lodzie? Typy na hokej z wysokimi współczynnikami. Selekcje główne i opłacalne podtypy w TOTALbet.

Kod do hokejowych typów w TOTALbet Atrakcyjne promocje i wysokie współczynniki w TOTALbet
Spis treści
Rozwiń
 1. TOTALbet: typowanie hokeja na lodzie – porady dla graczy
  1. Graj klasyki
  2. Zwiększ swoje szanse zakładami dwudrogowymi
  3. Stawiaj tercje
  4. Nie unikaj zakładów statystycznych
  5. Stawiaj typy długoterminowe
 2. Hokej na lodzie w TOTALbet – przykładowy kupon
 3. Hokejowe promocje w TOTALbet
  1. Gra bez podatku na hokej
  2. TOTAL Bonus dla kuponów AKO
  3. Promocje kursowe na hokej
  4. Powiększona premia na start z kodem
 4. FAQ – pytania i odpowiedzi dotyczące typowania hokeju na lodzie w TOTALbet
Hokej na lodzie - jak typować w TOTALbet

Hokej na lodzie zaliczany jest do grona najpopularniejszych sportów na świecie. Kluczową rolę odgrywa on m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji oraz Czechach. 

Hokej na lodzie bez podatku w TOTALbet
Bonus +14% do kuponów AKO z trzema selekcjami

Zupełnie inaczej wygląda to w Polsce, w której prym wiodą zdecydowanie inne dyscypliny sportu, przede wszystkim piłka nożna, siatkówka i koszykówka. Tym samym mecze hokejowe śledzi relatywnie niewielka grupa kibiców i to szczególnie w ośrodkach miejskich. Nie zmienia to jednak faktu, że ten rodzaj rywalizacji cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród miłośników typowania, a zakłady bukmacherskie na hokej nieodmiennie należą do najchętniej obstawianych.

Z tego stanu rzeczy doskonale zdają sobie sprawę licencjonowani organizatorzy zakładów wzajemnych,  dzięki czemu stworzenie sensownego hokejowego kuponu online nie stanowi żadnego problemu niezależnie od tego, czy posiadamy profil do obstawiania w STS, BETFAN czy w Totolotku. Nie inaczej jest w TOTALbet - ten legalny polski bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.15.2017, oferuje graczom szeroki zestaw typów i podtypów na hokej.

Warto tutaj dodać, że mimo stosunkowo krótkiego stażu na polskim rynku zakładów sportowych, TOTALbet zajmuje czołowe miejsca w rankingu najlepszych firm bukmacherskich kraju nad Wisłą (TU aktualne zestawienie TOP operatorów bukmacherskich online) i zbiera bardzo pozytywne opinie typerów - m.in. właśnie ze względu na mocno rozbudowaną ofertę sportową. Tym samym z czystym sumieniem polecić Wam możemy obstawianie hokeju na lodzie właśnie u sponsora strategicznego Warty Poznań.

Ogromny wybór typów i podtypów na hokejNajlepsze kursy na hokejowe rynki prematch i LIVEAtrakcyjne promocje i bonusy na hokej 

Ogromny wybór typów i podtypów na hokej
Najlepsze kursy na hokejowe rynki prematch i LIVE
Atrakcyjne promocje i bonusy na hokej 

ZAGRAJ w

Ten warszawski operator zakładkę z selekcjami na hokej na lodzie umieścił zaraz pod najbardziej medialnymi dyscyplinami sportowymi, co sprawia, że od razu rzuca się ona w oczy i trudno ją przegapić. Świadczy to nie tylko o poważnym podejściu TOTALbet do selekcji na hokej, ale też o dużym zainteresowaniu graczy, którzy u tego buk obstawiają hokejowe zmagania bardzo chętnie.

W hokejowej ofercie TOTALbet online znaleźć można zakłady na najważniejsze wydarzenia hokejowe na  świecie, zaczynając od zmagań w Stanach Zjednoczonych (NHL) i Rosji (np. KHL) poprzez rywalizację w Finlandii oraz w Szwecji i Czechach (Ekstraliga), a kończąc na meczach międzynarodowych (hokejowa Liga Mistrzów) oraz spotkaniach towarzyskich.

Co istotne, TOTALbet przygotowuje zakłady na poszczególne ligi dużo wcześniej, niż inni operatorzy zakładów wzajemnych. Dzięki temu np. Hokejową Ligę Mistrzów typować można w momencie, kiedy próżno jeszcze jej szukać u konkurencji. To rodzi nieocenione korzyści i pozwala dobrze przemyśleć swoje kupony, a także korzystać z wysokiuch kursów, które mogą się zmniejszać wraz z upływem czasu.

TOTALbet online - rekomendacje dla legal;nego bukmachera
Czemu warto obstawiać hokej na lodzie w TOTALbet?

Warto wiedzieć, że hokej na lodzie to klasyczny sport trzydrogowy (1X2), jednak propozycja TOTALbet znacznie wykracza ponad tę postawę (nawet kilkadziesiąt typów). Dzięki temu na swoich internetowych kuponach bukmacherskich na hokej możecie umieszczać m.in. selekcje na zwycięstwo meczu bez remisu, typy handicapowe, zakłady na sumę goli oraz selekcje łączone. Należy pamiętać, że w TOTALbet hokej na lodzie obstawiać można nie tylko w ramach zakładów przedmeczowych, ale również LIVE oraz długoterminowych, co znacznie zwiększa Wasze możliwości.

Na koniec trzeba nadmienić, że rywalizację w hokeju na lodzie w TOTALbet stawiać możecie zarówno poprzez niezwykle rozbudowaną oraz nowoczesną stronę internetową (www.totalbet.pl) , jak i witrynę mobilną. Jeśli myślicie, że to już wszystko, to jesteście w błędzie – sponsor strategiczny Warty Poznań przygotował dla Was również pełną praktycznych rozwiązań aplikację mobilną (działa m.in. na smartfonach i tabletach Samsung, LG, Huawei czy Xiaomi). Jak więc widać, hokej na lodzie w TOTALbet możecie wygodnie typować na wiele możliwości i z poziomu wielu urządzeń. 

TOTALbet: typowanie hokeja na lodzie – porady dla graczy

Na początku zaznaczyć trzeba, że pomocne w skutecznym typowaniu hokeja na lodzie, podobnie jak w przypadku innych dyscyplin sportowych są statystyki bukmacherskie, dzięki którym możliwa jest dokładana analiza poszczególnych pojedynków. Warto bowiem wiedzieć, że wybieranie meczów jedynie w oparciu o nazwy drużyn oraz wysokie współczynniki rzadko przynosi oczekiwane rezultaty.

typuję hokej w totalbet
Korzystam z szerokiej oferty i atrakcyjnych wspłczynników

Na szczęście wszystkie najważniejsze dane statystyczne na temat poszczególnych ekip oraz rozgrywek hokejowych znajdziecie na stronie głównej TOTALbet – w zakładce „statystyki”. Pamiętajcie, by od tego zacząć - w następnym kroku przejść już możemy do sedna sprawy, a więc praktycznych wskazówek, dotyczących obstawiania rywalizacji najlepszych hokeistów świata w TOTALbet. Przekonajcie się, jakie są najlepsze typy na hokej w TOTALbet i które selekcje warto wrzucać na internetowe kupony bukmacherskie.

Graj klasyki

W przypadku hokeja na lodzie u sponsora strategicznego Warty Poznań warto sięgać po zakłady klasyczne, czyli trzydrogowe. Za takim rozwiązaniem przemawiają przede wszystkim wysokie kursy bukmacherskie, które w wielu miejscach są znacznie lepsze niż u konkurencji. Jedną z bardziej opłacalnych hokejowych lig pod względem kursowym w TOTALbet jest VHL, czyli drugi poziom rosyjskich rozgrywek.

TOTALbet online - selekcje na wynik
Zakłady klasyczne na hokej w TOTALbet

Dla przykładu weźmy tutaj zakład na zwycięstwo Zvezdy Czechow z Dynamem Sankt Petersburg, gdzie kurs na gospodarzy został ustalony na poziomie aż 2.50. Dla porównania, taki sam scenariusz w eWinner wyceniony został na współczynnik 2.44, a w STS na 2.45. Różnica jest całkiem spora, zwłaszcza jeśli taki typ planujecie połączyć z kilkoma innymi na kuponie AKO - wówczas każda przewaga kursowa ma istotny wpływ na wysokość ewentualnej wygranej. Możemy więc śmiało powiedzieć, że selekcje trzydrogowe to sprawdzone typy na hokej w TOTALbet i z pewnością warto je grać.

Zwiększ swoje szanse zakładami dwudrogowymi

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że granie klasycznych zakładów z remisem nieco zmniejsza szansę na wygraną w związku z wyższym ryzykiem. Dodatkowo warto pamiętać, że zakład 1X2 obejmuje jedynie regulaminowy czas gry i nie uwzględnia ewentualnej dogrywki, a tym bardziej rzutów karnych. Na szczęście rozwiązaniem tego problemu są zakłady dwudrogowe w hokeju na lodzie, gdzie prawdopodobieństwo wytypowania poprawnego rozstrzygnięcia wynosi aż 50%.

Co więcej, TOTALbet na tego typu selekcje oferuje także wysokie współczynniki bukmacherskie, i to szczególnie na faworytów. Za przykład niech posłuży tutaj mecz pierwszej ligi szwedzkiej, w którym zagra Lulea i Farjestad. I tak w TOTALbet kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.55, a np. w Fortunie 1.51. Pamiętajcie przy tym, że to tylko jeden z wielu przykładów - wyższe kursy na faworytów w hokejowych zakładach dwudrogowych znajdziecie przy sporej liczbie selekcji, warto więc uwzględnić takie typy przy konstruowaniu swoich internetowych kuponów.

Typy 12 w hokeju na lodzie w TOTALbet
Zakłady na zwycięstwo w hokeju w TOTALbet

Warto pamiętać, że ryzyko zmniejszyć też możecie poprzez inny zakład z rynków głównych. Mowa tutaj o opcji „Remis – zakład bez remisu”, w którym bukmacher dokonuje zwrotu stawki i rozlicza kupon po kursie 1.00, w przypadku remisu po trzech tercjach. Oczywiście taki typ posiada trochę niższy współczynnik startowy niż ten trzydrogowy, ale w znacząc sposób ogranicza ewentualność tzw. spalenia całego kuponu.

Stawiaj tercje

Miłośnicy hokejowych emocji w TOTALbet powinni zwrócić uwagę także na zakłady na poszczególne tercje, które obejmują naprawdę sporo możliwości. I tak np. mecz Vancouver Canucks z Vegas Golden Knights opatrzony został blisko trzydziestoma podtypami. Liczba ta robi tym bardziej wrażenie, jeśli porównamy to z ofertą buka PZBuk – zaledwie kilka selekcji oraz STS (kilkanaście zakładów).

Zakłady na części gry w TOTALbet
TOTALbet online - typy na tercje w hokeju

Dzięki temu na Waszym kuponie bez problemu umieścicie nie tylko zakłady na wynik lub sumę punktów w poszczególnych tercjach, ale także np. selekcje na najwyżej punktującą część gry oraz typy na ostatni punktujący zespół w danych 20 minutach. Takich selekcji nie znajdziecie u wielu konkurencyjnych bukmacherów, co zdecydowanie przemawia na korzyść typowania hokeju na lodzie właśnie w TOTALbet.

Nie unikaj zakładów statystycznych

Jak już wspomnieliśmy, TOTALbet każdego dnia oferuje naprawdę rozbudowaną ofertę na mecze hokejowe. Idealnie oddają to typy statystyczne oraz łączone, których próżno szukać u wielu innych licencjonowanych operatorów zakładów wzajemnych. Doskonałym przykładem tego typu selekcji jest mecz amerykańskiej ligi hokejowej NHL pomiędzy New York Islanders a Philadelphią Flyers.

TOTALbet - typy łączone na hokej
Zakłady łączone na hokej na lodzie w TOTALbet

Pierwsze z nich pozwolą Wam postawić liczbę strzałów oddanych w meczu przez daną drużynę lub łącznie, a drugie zwycięzcę tej rywalizacji razem z sumą goli. Warto pamiętać, że zakłady łączone na hokej w TOTALbet mają jedną główną zaletę – praktycznie przy każdym rozstrzygnięciu widnieją naprawdę wysokie współczynniki bukmacherskie – często od 3.00 do 10.00, przy całkiem wysokiej szansie na trafienie takiej selekcji, dzięki czemu z powodzeniem możecie je grać nawet na kuponach SOLO.

Stawiaj typy długoterminowe

W TOTALbet bez cienia wątpliwości warto grać także zakłady ze sporym wyprzedzeniem czasowym. Co ważne, nasza rekomendacja nie wynika jedynie z faktu, że ten warszawski bukmacher oferuje tego typu selekcje na wiele różnych rozgrywek. Obecnie postawić można u niego zarówno zakłady na klasyfikację końcową w NHL i KHL, ale również w na rozstrzygnięcia w hokejowych ligach Finlandii oraz Szwecji. W tym samym czasie np. eWinner proponuje typy długoterminowe jedynie na hokejowe rozgrywki w Stanach Zjednoczonych.

Dodatkowo za tego typu selekcjami u sponsora strategicznego ekstraklasowej Warty Poznań przemawiają również kursy bukmacherskie, które nierzadko znacznie przewyższają propozycje innych buków internetowych. Widać to doskonale na przykładzie zakładów na ostatecznego zwycięzcę w pierwszej lidze w Czechach.

TOTALbet online - klasyfikacje końcowe w hokeju
Zakłady długoterminowe na hokej w TOTALbet

W tych rozgrywkach TOTALbet faworyta widzi przede wszystkim w zespołach Ocelari Trzyniec, Bili Tygri Liberec oraz Sparcie Praga – do wszystkich tych klubów buk dopisał kurs na poziomie 5.08. Z kolei w STS na triumf hokeistów z Trzyńca oferuje współczynnik 4.70, a Pragi 4.80, co stanowi sporą różnicę kursową na korzyść TOTALbet.

Jeśli macie zamiar zastosować się do wskazówek naszych ekspertów i przetestować je w praktyce, to pamiętajcie, że w TOTALbet dostęp do pełnej oferty zakładów bukmacherskich na hokej macie nie tylko z poziomu Waszych komputerów stacjonarnych i laptopów (strona internetowa bukmachera jest dostępna pod adresem www.totalbet.pl), ale również wszystkich urządzeń mobilnych i- zarówno z systemem Android jak i iOS.

Hokej na lodzie w TOTALbet – przykładowy kupon

Doskonale wiemy, że nic tak nie działa na wyobraźnię jak przykłady. W związku z tym specjalnie dla Was przygotowaliśmy modelowy kupon AKO składający się wyłącznie z selekcji na hokej na lodzie. Musimy przyznać, że to zadanie wcale nie było trudne, bowiem TOTALbet proponuje naprawdę wiele w tym zakresie.

TOTALbet online - modelowy kupon AKO na hokej
Przykładowy kupon na hokej w TOTALbet

Na naszym wirtualnym kuponie umieściliśmy cztery selekcje z kursami w przedziale od 1.45 do 1.70 z kluczowych rozgrywek (NHL, KHL oraz VHL). Pierwszy z naszych typów to klasyczny zakład na trzydrogowy na wygraną, drugi to selekcja na zwycięzcę łącznie z dogrywką oraz rzutami karnymi, a trzeci to zakład na sumę goli w danej tercji. Całość zamyka typ liczbę strzałów w meczu.

Co ważne, dzięki takiej liczbie selekcji oraz wysokości współczynników nasz kupon zagrać możemy za pełną stawkę (gra bez podatku) oraz dodatkowy bonus w postaci 1% wygranej (akcja TOTAL Bonus). Należy dodać, że obie promocje łączą się, więc finalnie TOTALbet powiększa nam ewentualną wygraną aż o 15%. To wszystko w połączeniu ze stawką 50 zł dać nam może łącznie ponad 267 zł, co z pewnością zadowoli niejednego gracza. Oczywiście to jest tylko przykład, więc Wasz kupon może wyglądać zupełnie inaczej – może znaleźć się na nim mniej lub więcej zdarzeń (SOLO lub tzw. taśma) z niższymi lub wyższymi współczynnikami bukmacherskimi.

Hokejowe promocje w TOTALbet

Promocje bukmacherskie to jeden z kluczowych elementów, wpływających na ostateczną ocenę danego bukmachera. TOTALbet przygotował dla swoich typerów cały wachlarz atrakcyjnych akcji promocyjnych, z których skorzystać mogą również miłośnicy hokeja na lodzie a które są naprtawdę zyskowne. Nic więc dziwnego, że na temat tego buka znaleźć można w sieci tyle pozytywnych komentarzy.

Gra bez podatku na hokej

Jedną z najważniejszych promocji w TOTALbet jest nielimitowana gra bez podatku, która aktywuje się na każdym kuponie wielokrotnym z przynajmniej trzema selekcjami z kursem minimalnym 1.20. Co ważne, promocja ta obejmuje zarówno zakłady LIVE, jak i pre-match.

gram hokej bez podatku
Odbieram +14% do wygranych z hokejowych kuponów AKO

Dodatkowym plusem tej akcji jest fakt, że zakład za pełną stawkę postawić możecie za dowolną kwotę i na wszystkie dyscypliny sportowe, w tym oczywiście na hokej na lodzie, ale nie tylko - bez podatku możecie grać m.in. typy na koszykówkę, siatkówkę czy e-sport (więcej informacji o sporcie elektronicznym w TOTALbet).

TOTAL Bonus dla kuponów AKO

TOTALbet dla miłośników hokejowych emocji oferuje również akcję TOTAL Bonus, w której Wasza wygrana wzrosnąć może nawet o 113%. Wystarczy, że na Waszym kuponie AKO znajdą się co najmniej cztery selekcje z kursem nie mniejszym niż 1.20. Warto pamiętać, że procent wygranej podnoszony jest z każdym kolejnym zdarzeniem.

Promocje kursowe na hokej

Omawiając inicjatywy na hokej na lodzie u tego cenionego warszawskiego bukmachera nie sposób nie wspomnieć również o akcjach kursowych takich jak TOTAL Hit oraz TOTAL Boost. Dzięki pierwszej z nich postawić możecie dany pojedynek z podwyższonym współczynnikiem bukmacherskim.

Promocja TOTAL Boost na hokej w TOTALbet
Promocja kursowa na hokej w TOTALbet

Z kolegi w promocji TOTAL Boost każdego dnia znajdziecie zakłady łączone z kursami wyższymi nawet o 40% od typów z oferty standardowej. Za przykład niech posłuży tutaj selekcja na zwycięstwo New York Islanders i Nashville Predators z kursem na poziomie 5.55.

 Na koniec należy dodać słów kilka o zakładce #TOTALNIEnajlepsi w TOTALbet, gdzie codziennie buk ten prezentuje zestawienie najlepszych kursów bukmacherskim na całym polskim rynku.

Powiększona premia na start z kodem

Wspomniane wyżej promocje adresowane są przede wszystkim do aktualnych graczy tego warszawskiego organizatora zakładów sportowych. Nie oznacza to jednak, że TOTALbet zapomniał o nowych typerach, który stara się do siebie przyciągnąć przede wszystkim poprzez niezwykle opłacalny bonus powitalny. Pamiętajcie, że najlepiej wspomniany bonus na start odebrać z wyjątkowym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.

Premia na start do 5050 PLN z kodem
Kod bonusowy w TOTALbet do ekstra bonusu powitalnego

Dlaczego? Bowiem tylko on sprawi, że do Waszego konta TOTALbet dopisze preferencje warunki tej promocji. I tak jeśli zdecydujecie się wpisać nasz kod premiowy w czasie rejestracji profilu gracza, otrzymacie największy na rynku bonus od depozytu aż do 5000 zł oraz niezwykłą paczkę freebetów o łącznej wartości 50 zł. Co ważne, wyżej wymienione kwoty przeznaczyć możecie na typowanie pojedynków najlepszych hokeistów świata.

FAQ – pytania i odpowiedzi dotyczące typowania hokeju na lodzie w TOTALbet

Obstawianie zakładów wzajemnych na hokej na lodzie w firmie bukmacherskiej TOTALbet wzbudza ogromne zainteresowanie wśród sporej rzeszy typerów, co przekłada się na wiele pytań dotyczących tej kwestii. W związku z tym poniżej przygotowaliśmy dla Was zestaw eksperckich odpowiedzi na najczęściej powtarzające się zapytania.

1️⃣ Czy obstawianie hokeja na lodzie w TOTALbet jest opłacalne?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – typowania wydarzeń hokejowych u tego warszawskiego organizatora zakładów sportowych jest bardzo opłacalne, co wynika z kilku rzeczy. Przede wszystkim jest to kwestia wysokich współczynników, które sponsor strategiczny Warty Poznań dopisał do wielu selekcji głównych oraz podtypów.

Po drugie, w osiąganiu wysokich wygranych podczas typowania hokeju na lodzie w TOTALbet sprzyja także niezwykle rozbudowany system promocji. Wśród nich wymienić trzeba przede wszystkim grę bez podatku oraz TOTAL Bonus.

2️⃣ Które zakłady na hokej na lodzie są najlepsze do typowania w TOTALbet?

W TOTALbet warto obstawiać wszystkie selekcje dopisane do tej dyscypliny sportu. My polecamy Wam jednak skupić się przede wszystkim na zakładach klasycznych na zwycięzcę danej rywalizacji (1X2) oraz typach dwudrogowych na triumfatora danego pojedynku łącznie z ewentualną dogrywką oraz rzutami karnymi.

Dodatkowo rekomendujemy Wam typy na poszczególne tercje oraz zakłady statystyczne oraz łączone. Warto pamiętać także o selekcjach długoterminowych, które w dłuższej perspektywie przynieść Wam mogą spore profity.

3️⃣ Czy TOTALbet ma najwyższe kursy na hokej?

Koncesjonowany operator bukmacherski może się pochwalić jednymi z najwyższych na rynku współczynników bukmacherskich na hokej. W wielu aspektach propozycje kursowe TOTALbet przebijają oferty innych buków z licencją MF, takich jak PZBuk, Superbet czy eWinner. Dotyczy to nie tylko selekcji z rynków głównych, ale też podtypów, które dodatkowo nierzadko są w TOTALbet lepiej obstawione niż u konkurencji.

4️⃣ Czy do obstawiania hokeja na lodzie w TOTAlbet potrzebny jest kod?

Puszczać kupony na każdy sport (w tym e-sport oraz sporty wirtualne) może każdy posiadacz konta gracza. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowanie najlepiej założyć taki profil przy użyciu kodu afiliacyjnego LEGALSPORT, który sprawi, że bukmacher zaoferuje Wam najlepsze warunki bonusu powitalnego na start.

Jeśli więc w czasie rejestracji konta gracza w TOTALbet zdecydujcie się w odpowiednie miejsce wpisać nasz wyjątkowy kod premiowy, to wówczas otrzymacie największy na rynku bonus od wpłaty aż do 5000 zł. Dodatkowo w TOTALbet zgarniecie także paczkę całkowicie darmowych zakładów o łącznej kwocie 50 zł.

5️⃣ W jaki sposób obstawiać można hokej na lodzie w TOTALbet?

Zdecydowana większość obstawiających puszcza kupony na hokej na lodzie poprzez niezwykle nowoczesną oraz intuicyjną stronę internetową. Oczywiście TOTALbet nie zapomniał również o graczach, którzy lubią mieć wszystko w swojej kieszeni. Specjalnie dla nich stworzył on bardzo witrynę mobilną, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalną apkę mobilną, z której poziomu możecie m.in. doładować stan swojego konta oraz skorzystać z widowiskowego match trackera.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać hokej na lodzie w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.