czwartek, 25 lutego 2021
Najnowsze: Nagroda 100 000 zł za zakłady na Ekstraklasę

Jak obstawiać piłkę ręczną w TOTALbet

Jak skutecznie grać typy na piłkę ręczną w TOTALbet online? Zakłady na handball z mega kursami od legalnego buka TOTALbet.

Kod do bonusów na handball Prezenty na piłkę ręczną aktywne z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. TOTALbet: jak typować handball – porady dla graczy
  1. Korzystaj z okazji
  2. Graj klasyki
  3. Obstawiaj sumy
  4. Sięgaj po handicapy
  5. Puszczaj zakłady łączone
  6. Stawiaj zakłady długoterminowe
 2. Obstawianie handballu w TOTALbet – przykładowy kupon
 3. Promocje na piłkę ręczną w TOTALbet
  1. Super doładowane kursy na handball
  2. Ekstra premia z kodem
 4. FAQ – pytania o typowanie piłki ręcznej w TOTALbet
Piłka ręczna w TOTALbet - jak typować

TOTALbet to jeden z najszybciej rozwijających się bukmacherów online - ten koncesjonowany operator znajduje się w rankingu TOP bukmacherów internetowych, rywalizując m.in. z STS, Fortuną, eWinner czy forBET.

Piłka ręczna bez podatku w TOTALbet
Bonus +14% do kuponów AKO

Wynika to nie tylko z rozbudowanego systemu promocyjnego i innowacyjnego podejścia do zakładów online, ale przede wszystkim z mocno rozbudowanej oferty sportowej, która sprawia, że zyskowne kupony SOLO i AKO bez problemu stworzą tu miłośnicy praktycznie wszystkich dyscyplin sportowych. Z tego względu zaufany buk TOTALbet cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami i wybierany jest przez wielu obstawiających - zarówno tych początkujących, jak i bardziej doświadczonych. 

TOTALbet mocno przyłożył się również do oferty selekcji na piłkę ręczną, która zawiera sporo naprawdę interesujących typów, i to nierzadko opatrzonych świetnymi kursami. Bardzo wiele o podejściu sponsora strategicznego Warty Poznań do piłki ręcznej mówi już samo umieszczenie zakładki z handballem, która znajduje się w górnej części listy dostępnych sportów – wyżej umieszczone zostały tylko zakłady na piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę oraz hokej na lodzie.

TOTALbet ma dla graczy szeroki wybór typów na piłkę ręczną
TOTALbet online - oferta zakładów na piłkę ręczną

Warto zaznaczyć, że w TOTALbet znaleźć można selekcje nie tylko na wydarzenia międzynarodowe (np. Liga Mistrzów, zakłady bukmacherskie na Puchar EHF, EHF Eurocap), ale także rozgrywane w poszczególnych państwach (np. liga polska, liga niemiecka, liga duńska) - często obstawiać możemy zarówno rozgrywki ligi męskiej, jak i żeńskiej w danym kraju, a dla niektórych państw dostępne są również selekcje na handballowe spotkania drugoligowe.

Co istotne, ten warszawski bukmacher nie ograniczył się jedynie do zakładów z rynków głównych. Swoim graczom oferuje także wiele opłacalnych podtypów, wśród których najczęściej wybierane są te dotyczące m.in. zwycięstwa danej drużyny, poszczególnych fragmentów gry (np. pierwsza połowa) oraz sumy wybranych zdarzeń (np. bramek). Oczywiście TOTALbet przygotował także zakłady drużynowe oraz cały wachlarz selekcji handicapowych. Liczba selekcji na najbardziej medialne spotkania piłki ręcznej obejmuje zazwyczaj kilkadziesiąt możliwości, a ponieważ kursy bukmacherskie na piłkę ręczną w TOTALbet są naprawdę wysokie, nie będziecie mieli żadnych problemów ze stworzeniem zyskownego kuponu online.

Rozbudowana oferta na handball w TOTALbetNajlepsze typy prematch i LIVE na piłkę ręcznąSzczypiorniak bez podatku dostępny 24/7

Rozbudowana oferta na handball w TOTALbet
Najlepsze typy prematch i LIVE na piłkę ręczną
Szczypiorniak bez podatku dostępny 24/7

ZAGRAJ w

Wszyscy posiadacze konta gracza w TOTALbet mogą obstawiać selekcje na szczypiorniaka zarówno w formie typów pre-match, jak i LIVE, sponsor strategiczny Warty Poznań udostępnia fanom piłki ręcznej także wiele zyskownych zakładów długoterminowych.  Dostęp do wszystkich typów i podtypów na piłkę ręczną w TOTALbet macie przez nowoczesną stronę internetową (www.totalbet.pl), możecie też skorzystać z pełnej praktycznych rozwiązań aplikacji mobilnej, która płynnie działa na urządzeniach z system Android oraz iOS.

TOTALbet: jak typować handball – porady dla graczy

Jak już wspomnieliśmy, piłka ręczna zajmuje ważne miejsce w ofercie TOTALbet, który wystawia wiele zyskownych typów na tę lubianą przez typerów dyscyplinę. Jeśli jesteście ciekawi, jak skutecznie obstawiać piłkę ręczną w TOTALbet i jak wyszukiwać naprawdę opłacalne selekcje na swoje internetowe kupony, to zachęcam y do zapoznania się ze wskazówkami naszych ekspertów.

Korzystaj z okazji

Propozycje legalnego buka TOTALbet na piłkę ręczną docenią przede wszystkim ci z Was, którzy lubią mnogość opcji i nie chcą ograniczać się tylko do podstawowych selekcji. Za taki stan rzeczy odpowiada przede wszystkim bardzo obszerna oferta podtypów, którą znajdziecie praktycznie przy każdym możliwym wydarzeniu. Za przykład niech posłuży nam tutaj mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy pomiędzy Norwegią i Białorusią, do którego TOTALbet dopisał ponad 20 różnych zakładów. Ta liczba robi tym większe wrażenie, jeśli porówna się ją z propozycjami innych podmiotów bukmacherskich. I tak np. Fortuna na to spotkanie oferuje 12 różnych selekcji.

Ekstra propozycja na piłkę ręczną w TOTALbet
Oferta bukmacherska na handball w TOTALbet

Dzięki temu u sponsora strategicznego Warty Poznań bez problemu postawicie m.in. połowę z większą liczbą goli lub czy suma zdobytych bramek będzie parzysta czy nieparzysta. Oczywiście tego samego powiedzieć nie możemy o jednym z największych operatorów zakładów sportowych w naszym kraju.

Co ważne, omawiany przez nas buk znacznie lepiej prezentuje również się pod względem oferty na ligi krajowe. Idealnie oddaje to przykład pierwszej ligi kobiecej w Danii i mecz Skanderborg vs Aarhus United – TOTALbet dodał do niego ponad 20 różnych podtypów, a np. PZBuk zaledwie trzy.

Graj klasyki

Jak wiadomo, w każdym sporcie największym zainteresowaniem graczy cieszą się zakłady klasyczne na zwycięstwo danej drużyny. Dokładnie tak samo wygląda to w przypadku fanów szczypiorniaka. Dlaczego więc warto takie zakłady puszczać właśnie u tego warszawskiego bukmachera? Odpowiedź jest prosta – przez wysokość kursów bukmacherskich, które są gwarantem konkretnych pieniędzy.

TOTALbet online - typy klasyczne na handball
Zakłady na wynik piłki ręcznęj w TOTALbet

I tak np. pojedynek Kristianstad Hk vs Vasterasirsta HF (pierwsza liga szwedzka kobiet) w TOTALbet  postawicie kolejno za 2.90 (wygrana pierwszej drużyny), 8.40 (remis) i 1.57 (wygrana gości). Z kolei w BETFAN wspomniane selekcje zagracie za 2.86 (1), 8.20 (X) oraz 1.54 (2). A więc niezależnie od tego, którą opcję chcecie wrzucić na swój kupon, na większy zysk możecie liczyć w TOTALbet. To oczywiście tylko przykład - zyskownych typów na zwycięstwo w TOTALbet znajdziecie znacznie więcej, również w rozgrywkach międzynarodowych czy w meczach polskiej Superligi

Obstawiaj sumy

Wszystkim fanom piłki ręcznej w TOTALbet polecić możemy również zakłady na liczbę goli. Nasza rekomendacja wynika przede wszystkim z faktu, że u tego buka znajdziecie zdecydowanie najwięcej opcji do wyboru. Udowodnimy Wam to na przykładzie jednego z meczów najwyższej klasy rozgrywkowej kobiet na Węgrzech.

Zakłady total na piłkę ręczną w TOTALbet
TOTALbet onlin - selekcje na sumy bramek w hanballu

Rzućcie okiem na propozycje zakładów na pojedynek Fehervar KC vs  Szombathelyi Kka – w TOTALbet w tej sekcji wybrać możecie jedną z sześciu możliwości (poniżej/powyżej 55.5, poniżej/powyżej 57.5 oraz poniżej/powyżej 59.5). O takim wachlarzu pomarzyć mogą m.in. gracze operatora Superbet – on udostępnił tylko zakłady under/over 57.5. U wielu innych buków propozycje selekcji na sumy również są mniej rozbudowane niż w TOTALbet, co po raz kolejny dowodzi, że miłośnicy szczypiorniaka z pewnością powinni się zainteresować właśnie jego ofertą na handball.

Sięgaj po handicapy

W propozycji TOTALbet na piłkę ręczną swoją uwagę zwrócić też powinniście na zakłady z handicapem, które jak wiadomo wykorzystać można w dwóch sytuacjach – jako zabezpieczenie selekcji, gdy dochodzi do starcia dwóch równorzędnych drużyn lub dla podbicia kursu na faworyta danego meczu. Dlaczego takie typy warto stawiać właśnie w TOTALbet?

TOTALbet online - zakłady handicapowe
Typy handicapowe na piłkę ręczną w TOTALbet

Za takim rozwiązaniem - podobnie jak w przypadku klasycznych zakładów trzydrogowych na zwycięstwo - przemawiają współczynniki bukmacherskie. Dla zobrazowania sytuacji pochylmy się na chwilę nad pojedynkiem EHF Eurocap pomiędzy Hiszpanią i Chorwacją – TOTALbet zakład -1.5 Hiszpania wycenił na kurs 1.75, a +1.5 Chorwacja na 1.95. Z kolei w BETFAN takie opcje postawicie kolejno za 1.71 i 1.90.

I tu również, podobnie jak we wcześniejszych przykładach, warto pamiętać, że takich różnic znajdziecie znacznie więcej porównując ofertę TOTALbet z propozycjami innych buków. Nie jest to co prawda przewaga na tyle duża, by robiła znaczącą różnicę na kuponie SOLO, ale już jeśli chcecie zestawić handballowe AKO z kilku pozycji, to w TOTALbet będzie się Wam to zdecydowanie bardziej opłacać.

Puszczaj zakłady łączone

Wśród handballowych selekcji w TOTALbet  bardzo dobrze prezentują się także te dotyczące zdarzeń łączonych, które praktycznie w każdym wypadku gwarantują Wam wysokie wygrane. Ma to związek z naprawdę solidnymi współczynnikami - są one nie tylko wyższe niż w przypadku wrzucania składowych takiego typu na kupon skumulowany, ale nierzadko również wyższe niż analogiczne propozycje u konkuencji.

TOTALbet online - zakłady łączone na handball
Typy łączone w TOTALbet na piłkę ręczną

Doskonałym przykładem wysokich kursów na zakłady łączone w TOTALbet są selekcje na spotkanie Mistrzostw Świata pomiędzy Portugalią a Islandią, gdzie kursy zaczynają się od poziomu 3.10 (typ na wygraną Portugalii i poniżej 54.5 goli) i sięgają nawet 19.00 (remis i ponad 54.5 goli). Dodatkowo warto wiedzieć, że typów łączonych na próżno szukać chociażby u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski, czyli bukmachera STS.

Stawiaj zakłady długoterminowe

Będąc posiadaczem konta gracza w TOTALbet nie sposób również pominąć selekcji długoterminowych na piłkę ręczną. Te bowiem są swoistą wizytówką tego cieszącego się dobrymi opiniami licencjonowanego organizatora zakładów sportowych. W tym miejscu należy zaznaczyć, że tego rodzaju zakłady bardzo rzadko pojawiają się w propozycjach podmiotów działających na polskim rynku bukmacherskim. W chwili gdy piszemy ten tekst typy na klasyfikacje końcowe w poszczególnych rozgrywkach piłki ręcznej udało nam się namierzyć zaledwie u dwóch bukmacherów – w TOTALbet i Noblebet.

TOTALbet online - zakłady na przyszłosć
Typy długoterminowe na handball w TOTALbet

Co ważne, sponsor strategiczny ekstraklasowej Warty Poznań ma pod tym względem znacznie więcej do zaoferowania. Dzięki temu jego gracze na swoich kuponach umieszczać mogą rozstrzygnięcia m.in. w lidze hiszpańskiej, niemieckiej i duńskiej oraz Mistrzostwa Świata (np. zwycięzca całego turnieju, triumfator danej grupy, najlepszy zespół z Afryki) i Ligi Mistrzów.

Pamiętajcie, że wyżej wymienione selekcje stanowią jedynie skrawek niezwykle bogatej oferty TOTALbet na piłkę ręczną. Oznacza to, że bez wahania polecić Wam możemy także inne zakłady, w tym te dotyczące danych drużyn, ilości goli (parzyste lub nieparzyste) lub poszczególnych fragmentów gry. 

Obstawianie handballu w TOTALbet – przykładowy kupon

Kierując się wskazówkami zawartymi powyżej specjalnie dla Was stworzyliśmy przykładowy kupon online składający się tylko i wyłącznie z selekcji  związanych z rywalizacją w piłkę ręczną. I tak na naszym kuponie umieściliśmy siedem typów. Trzy pierwsze to klasyczne zakłady na wynik meczu (1X2). Do tego dorzuciliśmy jeden typ na sumę goli, jeden handicapowy oraz jeden zakład łączony. Nasz kupon zamyka selekcja długoterminowa na zwycięzcę ligi hiszpańskiej.

TOTALbet online - przykładowy kupon na handball
Kupon online na piłkę ręczną w TOTALbet

Jak widać, unikaliśmy typów obarczonych sporym ryzykiem o czym świadczy fakt, że kurs żadnego zakładu nie wynosi powyżej 2.00. Mimo to udało nam się stworzyć całkiem opłacalny kupon z grą bez podatku oraz extra premią za liczbę typów na kuponie. Jeśli do tego dodamy stawkę w wysokości zaledwie 50 zł, to potencjalna wygrana w wysokości 1596.44 zł naprawdę robi wrażenie! Chyba przyznacie, że obok takiej okazji trudno przejść obojętnie. Oczywiście jest to tylko przykład, a więc Wasz kupon wyglądać może całkowicie inaczej. A więc do dzieła!

Promocje na piłkę ręczną w TOTALbet

Obstawianie handballu w TOTALbet opłacalne jest nie tylko z powodu wysokich współczynników bukmacherskich i wielu możliwości. Swoją rolę w tym zakresie odgrywają także bardzo atrakcyjne promocje bukmacherskie, w tym uwielbiana przez typerów, nielimitowana gra bez podatku w TOTALbet. Co więc należy zrobić, aby puścić zgarnąć bonus +14%? Nic wielkiego – wystarczy, że na Waszym kuponie umieścicie minimum trzy selekcje z kursem 1.20 lub wyższym.

Bezpośrednio z grą za pełną stawkę łączy się także promocja TOTAL Bonus, gdzie zgarnąć możecie ekstra powiększoną wygraną i to aż o 113% (akcja aktywuje się na kuponach kombi z co najmniej czterema selekcjami z kursem nie mniejszym niż 1.20). Fani piłki ręcznej na swoich kuponach chętnie wykorzystują też tzw. bezpieczny zakład, który adresowany jest to wszystkich miłośników tzw. taśm, a więc kuponów z wieloma selekcjami (nie mniej niż 10). Dzięki safebetowi całkowicie ograniczycie ryzyko utraty pieniędzy przez jeden nietrafiony zakład.

Super doładowane kursy na handball

Jak przystało na profesjonalnego buka, TOTALbet poszedł znacznie dalej i swoim graczom udostępnił niezwykle opłacalne promocje kursowe.  Mowa tutaj przede wszystkim o takich akacjach, jak TOTAL Boost oraz TOTAL Hit, gdzie co jakiś czas pojawiają się prawdziwe bukmacherskie promocje. W tym miejscu wspomnieć także trzeba o inicjatywie #TOTALNIEnajlepsi, dzięki której dowiecie się jakie handballowe zdarzenia szczególnie warto puszczać u tego sponsora strategicznego Warty Poznań.

Ekstra premia z kodem

Ale to jeszcze nie wszystko, bowiem w TOTALbet skorzystać możecie również z jednego z największych bonusów powitalnych. Wystarczy, że w czasie zakładania konta gracza w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego wpiszecie nasz kod afiliacyjny LEGALSPORT.

TOTALBet - super premia z kodem do 5050 PLN
Kod premiowy do ekstra bonusu w TOTALbet

Z naszym kodem otrzymacie preferencyjne warunki pakietu powitalnego, który w maksymalnej wysokości obejmuje powitalny freebet TOTALbet 50 PLN oraz super atrakcyjny bonus od depozytu aż do 5000 zł - te środki oczywiście możecie przeznaczyć na typowanie zakładów przedmeczowych i na żywo na piłkę ręczną.

FAQ – pytania o typowanie piłki ręcznej w TOTALbet

Jak wspomnieliśmy, szczypiorniak bardzo chętnie wrzucany jest na internetowe kupony obstawiane u licencjonowanego buka TOTALbet, a na forach bukmacherskich coraz częściej pojawiają się zapytania dotyczące gry na spotkania handballowe u tego operatora. Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości, nasz dział ekspercki przygotował szczegółowe odpowiedzi na te pytania.

1️⃣ Czy warto typować piłkę ręczną w TOTALbet?

Zdecydowanie tak - u tego buka znaleźć można całą gamę opłacalnych typów na handball. Dotyczą one nie tylko rozgrywek ligowych (np. liga duńska, liga francuska, liga czeska), ale też Ligi Mistrzów, Mistrzostw Świata czy eliminacji do Mistrzostw Europy. Sprawdź jak typować handball w TOTALbet.

2️⃣ Które zakłady na handball wypadają w TOTALbet najlepiej?

Szczególnie rekomendujemy Wam typy dotyczące zwycięstw, a także także selekcje handicapwe, typy na sumy oraz zakłady łączone. W TOTALbet swoją uwagę powinniście także zwrócić na zakłady długoterminowe. >> Zyskowne typy na piłkę ręczną w TOTALbet

3️⃣ Czy TOTALbet posiada promocje na handball?

Tak, TOTALbet oferuje swoim graczom wiele zyskownych promocji na piłkę ręczną, w tym grę bez podatku oraz akcję umożliwiająca podwyższenie wygranej nawet o 113% (im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus). >> Promocje na handball

4️⃣ W jaki sposób można typować handball w TOTALbet?

U tego warszawskiego bukmachera zakłady obstawiać możecie z poziomu urządzeń stacjonarnych oraz przenośnych. Jest to możliwe dzięki pełnej praktycznych rozwiązań witrynie głównej oraz bardzo nowoczesnej apce mobilnej, która bezproblemowo działa na smartfonach różnych producentów (m.in. Huawei, LG, Samsung, Xiaomi, iPhone).

5️⃣ Czy do typowania handballu w TOTALbet potrzebny jest kod promocyjny?

Aby rozpocząć swoją przygodę w TOTALbet nie potrzebujecie żadnego kodu premiowego - wystarczy Wam do tego tylko zweryfikowany profil gracza. Polecamy Wam jednak przy rejestracji skorzystać z najlepszego kodu bonusowego LEGALSPORT, który sprawi, że do Waszego konta gracza automatycznie dopisane zostaną preferencyjne warunki nagrody powitalnej, czyli bonus 100% od depozytu do 5000 zł oraz freebet 50 zł.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać piłkę ręczną w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.