piątek, 1 grudnia 2023
Najnowsze: Barcelona - Lyon Villeurbanne promocje (01.12, 20:30)

Jak obstawiać tenis w forBET

Jak skutecznie puszczać kupony na tenis w forBET online? Zakłady na tenis ziemny z ekstra kursami od legalnego buka forBET. Jak grać tenisowe typy?

Premia powitalna forBET z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak obstawiać tenis ziemny – porady dla graczy
  1. Korzystaj z bogatej oferty tenisowej
  2. Wybieraj bez pośpiechu
  3. Stawiaj na wygraną
  4. Graj o sumy
  5. Graj na wynik z wysokimi kursami
  6. Wybieraj tenisowe specjały
  7. Wybieraj selekcje długoterminowe
 2. Tenis ziemny w forBET – przykładowy kupon
 3. forBET online – promocje bukmacherskie na tenis
  1. Powiększona premia na start
 4. FAQ: Pytania i odpowiedzi dotyczące typowania tenisa w forBET
Tenis obstawisz za bonus powitalny forBET
 • 2080 zł za depozyt
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

forBET od początku swojej działalności z sukcesem zdobywa kolejnych obstawiających. Spora w tym zasługa przede wszystkim niezwykle rozbudowanej oferty bukmacherskiej, która na wielu polach jest po prostu najlepsza na rynku.

Jak obstawiać tenis w forBET online

Idealnym tego przykładem jest propozycja dotycząca tenisa ziemnego, a więc jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Aby przekonać się o jej wyjątkowości, wystarczy tak naprawdę jedynie rozwinąć zakładkę z tą rywalizacją. Wówczas od razu rzuci się Wam w oczy bogactwo turniejów i to nie tylko tych spod znaku Wielkiego Szlema.

Tenis w forBET bez podatku
Bonus +14% do kuponów kombi

Dzięki temu bez problemu na Waszych kuponach umieszczać możecie selekcje na rozgrywki Challenger, ITF czy WTA, a jest w czym wybierać, ponieważ każdy pojedynek obwarowany jest średnio prawie 50 typami.

Oczywiście wśród nich prym wiodą zakłady na zwycięstwo, liczbę gemów oraz selekcje handicapowe. W ofercie tego warszawskiego buka nie brakuje również wyjątkowo opłacalnych typów łączonych oraz zakładów na dokładny wynik. Warto dodać, wszystkie wyżej wspomniane typy dostępne są zarówno w formie zakładów pre-match, jak i LIVE.

Ale to jeszcze nie wszystko, co dla amatorów tenisa przygotował ten cieszący się dobrymi opiniami bukmacher online. Jego propozycja obejmuje bowiem także całą gamę selekcji długoterminowych, co tylko zwiększa Wasze możliwości.

Ekstra oferta na tenis w forBETZakłady główne i wiele podtypów z super kursami BOOSTy kursowe + gra bez podatku na tenis
Ekstra oferta na tenis w forBET
Zakłady główne i wiele podtypów z super kursami
BOOSTy kursowe + gra bez podatku na tenis
ZAGRAJ w

Na koniec nadmienić trzeba, że typowanie tenisa ziemnego w forBET poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną przyczynia się także do rozwoju tego sportu. Wynika to z faktu, że ten warszawski buk dzięki kooperacji z Warsaw Sports Group wspiera rozwój Akademii Tenisa.

Jak obstawiać tenis ziemny – porady dla graczy

Jak wiadomo, tenis cieszy się ogromna popularnością wśród miłośników obstawiania zakładów wzajemnych. Nie inaczej jest w forBET, gdzie ten biały sport co chwila ląduje na kuponach SOLO i AKO. Jeśli i Wy chcecie dowiedzieć się, jak skutecznie obstawiać tenis w forBET, to proponujemy Wam zapoznać się z naszymi wskazówkami, które przygotowane zostały na podstawie dokładnej analizy tenisowej oferty tego warszawskiego buka. Poznajcie zakłady na tenis z wysokimi kursami w forBET oraz sprawdźcie, jak efektywnie je typować, by regularnie powiększać swój bukmacherski bankroll.

Korzystaj z bogatej oferty tenisowej

Z reguły wszystkie oferty legalnych bukmacherów na tenis są do siebie bardzo podobne i w większości zawierają podobne selekcje. Jeśli jednak szukacie naprawdę dopracowanej propozycji, to po prostu musicie postawić na forBET. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – chodzi tutaj o liczbę przygotowanych selekcji, bo pod tym względem forBET wyraźnie przewyższa konkurencję.

Za przykład niech posłuży nam tutaj mecz z imprezy w Dosze (WTA Doha) Aryna Sabalenka vs Garbine Muguruza, do której ten warszawki buk dopisał aż 48 zyskownych typów. Dla porównania STS starcie to obwarował 30 zakładami, a Fortuna zaledwie 19. Jak więc widać, różnica jest naprawdę spora, co przekłada się na Wasze możliwości konstruowania kuponów na tenis.

forBET online - typy na tenis

Aby jednak nie wyciągać pochopnych wniosków, ofertę forBET zestawiliśmy także z propozycją innych podmiotów bukmacherskich. I tak u sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa pojedynek Nikola Milojevic vs Tommy Robredo (Challenger Gran Canaria) typować można na 47 różnych sposobów. Takiego szczęścia nie mają m.in. typerzy Totolotka, którzy do wyboru mają zaledwie cztery opcje.

Wybieraj bez pośpiechu

Puszczanie kuponów SOLO i AKO na tenis ziemny w forBET polecić Wam możemy również ze względu na czas uzupełniania oferty. Warto bowiem wiedzieć, że o atrakcyjności danej propozycji świadczy nie tylko jej rozpiętość, ale również moment jej dodania. W tej materii ten warszawski buk naprawdę ma się czym pochwalić, ponieważ wyjątkowo wcześnie wprowadza wszystkie selekcje do systemu.

Oferta tenisowa w forBET

Niestety tego samego nie da się powiedzieć o wielu innych legalnych organizatorach zakładów wzajemnych, którzy robią to praktycznie w ostatniej chwili. Jeśli chcecie się przekonać o czym mowa to wystarczy rzucić okiem m.in. na potyczkę Tung-Lin Wu vs Martin Klizan (Nur-Sultan 2 Challenger) - oferta forBET na 24 godziny przed meczem obejmuje już ponad 40 selekcji. Z kolei w Betclic liczba ta wynosi zaledwie 10. Jeszcze gorzej wygląda to w STS – zaledwie siedem wariantów. Jeśli więc lubicie dać sobie czas na tworzenie tenisowych kuponów online, to forBET jest bukmacherem dla Was - tu nie musicie się spieszyć, bo selekcje wystawiane są naprawdę wcześnie!

Stawiaj na wygraną

Jak wiecie, tenis charakteryzuje się tym, że zawsze musi paść ostateczne rozstrzygnięcie, co bezpośrednio przekłada się na zakłady bukmacherskie, które rozpatrywane są dwudrogowo. Dzięki temu macie aż 50% szansy na to, że Wasz typ okaże się prawidłowy. W forBET za tego typu zakładami przemawia nie tylko ich ilość, ale jakość, która objawia się w wysokich kursach bukmacherskich.

forBET online - zakłady na triumf

Idealnie obrazuje to m.in. pojedynek Jeremy Chardy vs Ugo Humbert w turnieju w Rotterdamie, gdzie zakład na zdecydowanie bardziej doświadczonego Chardego zagrać można w forBET za 2.70 (typ na przeciwnika wyceniony został na 1.50). Z kolei w BETFAN wspomniane starcie między francuskimi zawodnikami puścić można kolejno za współczynnik 2.60 i 1.46.

W forBET znacznie większe pieniądze zgarnąć możecie również za stawianie zakładów deblowych. Najlepiej świadczą o tym współczynniki widoczne przy potyczce Alexandrova E / Sizikova Y vs Eikeri U / Kania-Chodun P, które kolejno wynoszą 1.45 i 2.75. Natomiast np. w eToto takie rozstrzygnięcia postawić można za 1.42 i 2.70. To oczywiście tylko pojedyncze przykłady - porównując tenisową ofertę forBET do oferty konkurencji szybko przekonacie się, że to właśnie w forBET dla wielu selekcji znajdziecie najwyższe bądź jedne z najwyższych współczynników bukmacherskich.

Graj o sumy

Uwagę na tenisową ofertę bukmachera, który wspiera m.in. Arkę Gdynia, zwrócić powinni również miłośnicy selekcji na sumy. Wynika to z faktu, że oferta forBET na zakłady poniżej/powyżej pretenduje do jednej z najlepszych na rynku. Chodzi tutaj zwłaszcza o same możliwości – u tego warszawskiego buka jest ich po prostu najwięcej.

forBET - zakłady na sumy

Przykładowo mecz w Buenos Aires, w którym naprzeciw siebie staną Gianluca Mager i Salvatore Caruso opatrzony został ponad 40 opcjami na sumy (liczba gemów w meczu, w secie oraz zdobytych przed danego zawodnika). Aż takich widoków nie mają m.in. obstawiający STS, bowiem ten buk przygotował na to starcie 24 warianty.

Graj na wynik z wysokimi kursami

Jeżeli interesuje Was opłacalne obstawianie tenisa w forBET, to swój wzrok skierować powinniście także na zakłady związane z dokładnym wynikiem. Za naszą rekomendacją stoją oczywiście po raz kolejny współczynniki bukmacherskie, które są co najmniej o kilka procent wyższe niż w innych konkurencyjnych firmach.

I tak np. w przypadku pojedynku Eduard Esteve Lobato vs Guillermo Garcia-Lopez (Chalennger Gran Canaria) kurs na zwycięstwo tego pierwszego w stosunku 2:0 wynosi 3.20, a w TOTALbet 3.05. Oczywiście prym współczynników widoczny jest również w innych wariantach (np. wygrana 2:1 dla Lopeza w forBET wyceniona została na 4.40, a w TOTALbet na kurs 4.20).

Wybieraj tenisowe specjały

W forBET bez mrugnięcia okiem polecić Wam możemy także zakłady na poszczególne fragmenty gry, a dokładnie na sety. W tym aspekcie kluczową rolę odgrywa również cały wachlarz scenariuszy. Jakich? Pokażemy Wam to na przykładzie spotkania Jesper De Jong vs Uladzimir Ignatik w Petersburgu (Challenger).

forBET online - zakłady na sety

W tym meczu oprócz standardowych selekcji na zwycięstwo seta lub dokładny wynik forBET przygotował dla Was również typy specjalne (oznaczone jako inne). Dzięki nim postawić możecie jaka będzie liczba setów, czy któryś set zakończy się wynikiem 6:0 lub czy dany zawodnik wygra dokładnie jedną partię. Co istotne, takich typów na próżno szukać chociażby u bukmachera eWinner czy PZBuk.

Wybieraj selekcje długoterminowe

W ostatnim czasie coraz więcej typerów sięga po zakłady długoterminowe, a więc takie, na których rozstrzygnięcie poczekać należy dłuższą chwilę. Co więcej, ich wspólną cechą są także stosunkowo wysokie współczynniki bukmacherskie, co jest gwarantem sporych wygranych. Skąd zatem nasza rekomendacja, aby stawiać je w forBET? Właśnie z powodu samych kursów, które są jedynymi z najwyższych na rynku.

forBET - zakłady na przyszłość

Doskonale oddaje to przykład klasyfikacji końcowej na US Open mężczyzn, na której czele forBET umieścił Novaka Djokovica z kursem 2.15. Z kolei np. w Betclic triumf Serba w Stanach Zjednoczonych postawić można za współczynnik 2.00. Wyższość kursów sponsora strategicznego zespołu z Częstochowy widać także na kolejnych pozycjach (wygrana Daniła Miedwiediewa wyceniona została na 6.25, a w Betclic na 6.00).

Co bardzo ważne, sporym plusem selekcji długoterminowych w forBET jest fakt, że pojawiają się one znacznie wcześniej niż u innych licencjonowanych podmiotów bukmacherskich. W czasie pisania tego tekstu nasz buk oferował tego typu zakłady na cztery turnieje, a np. TOTAlbet na dwa.

Pamiętajcie, że to tylko niewielka część wszystkich tenisowych zakładów w forBET. Według nas to właśnie one prezentują się najlepiej, ale nie oznacza to oczywiście, że nie warto sięgać po inne selekcje, które u tego buka prezentują się równie zachęcająco.

Tenis ziemny w forBET – przykładowy kupon

Jak już wiecie, propozycja licencjonowanego operatora zakładów sportowych forBET na tenis zachwyca zarówno początkujących, jak i zdecydowanie bardziej doświadczonych graczy. Dzięki temu i Wy możecie być pewni, że stworzenie atrakcyjnego kuponu online nie przysporzy Wam najmniejszych problemów. My oczywiście postanowiliśmy Wam to udowodnić, dlatego poniżej przygotowaliśmy przykładowy kupon wielokrotny składający się tylko i wyłącznie z tenisowych selekcji.

Na naszym kuponie umieściliśmy łącznie sześć zakładów, których kursy zaczynają się od poziomu 1.39, a kończą na 1.91. Dwa pierwsze zakłady to klasyczne typy na zwycięstwo. Do tego dodaliśmy dwie selekcje under/over oraz jedną na dokładny wynik i jedną na liczbę setów.

Tenisowy kupon w forBET online

To wszystko sprawiło, że udało nam się osiągnąć kurs całkowity przekraczający aż 15.00. Jeśli połączymy to ze stosunkowo niewielką stawką, bo 50 zł, to staniemy przed szansą zgarnięcia blisko 680 zł (dokładnie 676.45). Chyba przyznacie, że obok takich pieniędzy trudno przejść obojętnie, tym bardziej, że nasz kupon wolny jest od zdarzeń mało prawdopodobnych.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was co do zasadności stawiania tenisa właśnie w forBET. Jeżeli tak, to nie traćcie czasu i już teraz wchodzicie na stronę www.iforbet.pl. Oczywiście zawsze skorzystać możecie też z wyjątkowo funkcjonalnej apki mobilnej, która płynnie działa nie tylko na urządzeniach z systemem Android, ale również iOS.

forBET online – promocje bukmacherskie na tenis

Oferta tenisowa forBET jest tak skonstruowana, że warto z niej korzystać nie tylko w przypadku kuponów kombi, ale również i tych pojedynczych. Niebagatelny wpływ na taki stan rzeczy mają nie tylko wysokie współczynniki bukmacherskie. Kluczową rolę odgrywają tutaj także akcje niezwykle atrakcyjne akcje promocyjne. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj promocja kursowa Combo Expert, w której każdego dnia wypatrywać możecie wielu ekstra doładowanych zdarzeń.

W skutecznym graniu u tego bukmachera pomóc Wam powinien też bonus urodzinowy o wartości 20. Co jeszcze skusić Was może do typowania białego sportu właśnie w forBET? Na pewno regularnie ponawianie promocje tymczasowe, w których zawsze zgarnąć można dodatkowe pieniądze na grę (np. akcja Graj US Open na żywo z bonusem w kwocie 150 zł).

Powiększona premia na start

Myślicie, że bonusy w forBET przysługują jedynie stałym klinetom? Jeśli tak, to jesteście w błędzie, bowiem ten cieszący się dobrymi opiniami legalny bukmacher pochwalić się może naprawdę okazałym prezentem na powitanie, który zdecydowanie najlepiej prezentuje się przy użyciu kodu afiliacyjnego LEGALSPORT

Pakiet powitalnych nagród w forBET z kodem LEGALSPORT

Aby się o tym przekonać, przyjrzymy się szczegółom. Każdy nowy gracz, który zdecyduje wpisać nasz kod premiowy w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego liczyć może łącznie aż na 3310 zł. Nagroda ta składa się z kilku oddzielnych premii: to cashback max 1200 zł + 100% bonusu od drugiej wpłaty + freebet 30 zł + 30 dni bez podatku.

FAQ: Pytania i odpowiedzi dotyczące typowania tenisa w forBET

Obstawiania rywalizacji najlepszych tenisistów na świecie wzbudza emocje wielu miłośników emocji bukmacherskich. W związku z tym nikogo nie dziwi, że w sieci co chwila poruszany jest ten temat. W tej selekcji przygotowaliśmy dla Was eksperckie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie efektywnego puszczania kuponów online na biały sport.

1️⃣ Czy warto typować tenis w forBET?

Tak, ponieważ forBET przygotował dla swoich graczy całą masę atrakcyjnych zakładów – chodzi tutaj zarówno o selekcje z rynków głównych, jak i wiele  tenisowych podtypów. >> Oferta forBET na tenis

2️⃣ Jakie tenisowe typy najlepiej warto wrzucać na kupony w forBET?

W forBET polecamy Wam typować przede wszystkim zakłady klasyczne na zwycięstwo zawodnika, ale też typy na sumy, na dokładny wynik i poszczególne sety. >> Sprawdź najlepsze typy na tenis w forBET

3️⃣ Czy forBET posiada promocje na tenis?

Tak, forBET oferuje wiele intratnych promocji na tenis ziemny, w tym oczywiście premię kursową Combo Expert, oraz wiele akcji tymczasowych. >> Tenisowe promocje w forBET

4️⃣ Jak obstawiać tenis w forBET?

Wszystkie zakłady na biały sport u tego warszawskiego buka typować możecie zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację mobilną forBET.

5️⃣ Czy do stawiania na tenis w forBET potrzebny jest kod premiowy?

Nie, dostęp do wszystkich tenisowych usług forBET możliwy jest bez specjalnego kodu. Jeżeli jednak zależy Wam na największym bonusie powitalnym w kwocie 3310 zł, to polecamy Wam założyć konto gracza przy użyciu naszego kodu afiliacyjnego LEGALSPORT.

26.01.2023, 15:31
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Jak obstawiać tenis w forBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.