wtorek, 2 czerwca 2020
Najnowsze: Wielki futbol w czerwcu - La Liga, Premier League i Serie A

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie w TOTALbet

TOTALbet online - jak grać kupony bukmacherskie online i co obstawiać. Najpopularniejsze typy bukmacherskie pre-match i LIVE w TOTALbet

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 30 czerwca 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak typować zakłady przedmeczowe 
 2. Zakłady pre-match w TOTALbet - porady dla graczy
  1. Zwracaj uwagę na współczynniki
  2. Typuj pre-match w ramach jednej dyscypliny
  3. Graj kupony AKO, zakłady dwudrogowe i obstawiaj kilka dni
  4. Wybieraj opłacalne podtypy
  5. Stawiaj na zakłady łączone
 3. Zakłady LIVE w TOTALbet - jak grać
 4. TOTALbet: jak obstawiać sporty wirtualne
  1. Virtuals w TOTALbet - jak grać
  2. Czy warto obstawiać sporty wirtualne?
 5. Zakłady AKO czy SOLO?
  1. Dlaczego warto puszczać kupony SOLO w TOTALbet?
  2. TOTALbet: zalety obstawiania AKO
  3. Jak wygrywać w TOTALbet
 6. Obstawianie za bonusy w TOTALbet
 7. FAQ - pytania o obstawianie w TOTALbet
Jak grać i co obstawiać w TOTALbet

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie (legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.15.2017) od samego początku swojej działalności w Polsce szczególną uwagę przywiązuje do rozbudowywania oferty.

Gra bez podatku w totalbet 24/7
Wystarczą 3 zdarzenia z kuponie AKO z min. kursem 1.20

Trzeba przyznać, że TOTALbet bardzo poważnie podszedł do tematu - propozycja zakładów bukmacherskich u tego buka obejmuje około 30 sportów. Dzięki temu z jego usług korzystać mogą miłośnicy dyscyplin bardzo popularnych, m.in. piłki nożnej, hokeja na lodzie i tenisa czy coraz chętniej typowanych e-sportów, ale też tych mniej medialnych, do których zaliczyć można np. bandy, krykiet czy tenis stołowy.

Aby zaspokoić gusta jak najszerszego grona obstawiających, TOTALbet przygotował dla nich klasyczne zakłady pre-match, zakłady długoterminowe oraz LIVE, które możemy obstawiać nie tylko na stronie www i jej mobilnej wersji, ale też w wygodnej aplikacji mobilnej. Co warto wiedzieć, żeby podczas typowania zakładów w TOTALbet online nie tylko świetnie się bawić, ale też powiększyć swój budżet? Zapraszamy do lektury.

Jak typować zakłady przedmeczowe 

Aby postawić swoje pierwsze kroki w obstawianiu zakładów sportowych, należy założyć darmowe konto gracza w TOTALbet. Jest bardzo proste - wystarczy kliknąć w nasz link aktywacyjny do rejestracji w TOTALbet, który przeniesie Was bezpośrednio do panelu rejestracyjnego. Tam wystarczy uzupełnić kilka pól, co zajmuje maksymalnie kilka minut (jeśli potrzebujesz więcej informacji, TU przeczytasz jak się zarejestrować w TOTALbet). 

Zakłady przedmeczowe i na żywo na ok. 30 dyscyplinWysokie kursy bukmacherskie + gra bez podatku

Zakłady przedmeczowe i na żywo na ok. 30 dyscyplin
Wysokie kursy bukmacherskie + gra bez podatku

TYPUJ w

Gdy ten krok jest już za Wami, wówczas trzeba jedynie się zalogować na indywidualne konto gracza (przycisk „ZALOGOUJ” w prawym górnym rogu strony). Teraz już spokojnie skupić możecie się na wyborze najlepszych selekcji przedmeczowych na Wasze kupony SOLO i AKO.

Znajdziecie je bez problemu - są zebrane w zakładce "Sport" u góry strony (tuż obok logo bukmachera), a pomiędzy poszczególnymi dyscyplinami możecie łatwo nawigować, gdyż są uszeregowane w bloku po lewej stronie witryny. Dodatkowo nad sekcją z wyborem dyscyplin znajdziecie bardzo użyteczną sekcję "Szybkie linki", gdzie możecie wyszukać najchętniej wybierane przez typerów w danym okresie rozgrywki.

Jeśli najlepszych typów pre-match lubicie szukać nie po dyscyplinach, ale po dacie, to TOTALbet daje Wam również i taką możliwość. Zakłady przedmeczowe w TOTALbet możecie grupować według kryterium daty lub czasu do spotkania. W podzakładce "Nadchodzące" można w łatwy sposób wybrać tylko te selekcje, które rozpoczną się np. za mniej niż 6 godzin, za 12 godzin czy w ciągu najbliższych dwóch dni.

Oferta pre-match w TOTALbet według czasu do rozpoczęcia spotkania
Jak nawigować po wydarzeniach pre-match w TOTALbet

Z kolei wchodząc do sekcji "Kalendarz" możecie segregować wydarzenia po datach - w szybkim menu dostępne są typy pre-match na dziś i najbliższe siedem dni, a klikając w umieszczoną obok ikonę kalendarza możecie wybrać dowolną datę, dla której poszukujecie zakładów przedmeczowych.

Kalendarz pre-match w TOTALbet online
Oferta przedmeczowa TOTALbet według daty zdarzenia

Jak widać, nawigowanie po przedmeczowej ofercie w TOTALbet jest bardzo intuicyjne - niezależnie od tego, czy obstawianie swoje kupony na stronie www, czy w aplikacji bukmacherskiej (apka działa na telefonach i tabletach z systemem operacyjnym Android).

Zakłady pre-match w TOTALbet - porady dla graczy

Obstawiając zakłady przedmeczowe (i nie tylko) w TOTALbet online warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, które ułatwią Wam częstsze trafianie kuponów. Zebraliśmy dla Was kilka - naszym zdaniem - szczególnie ważnych.

Zwracaj uwagę na współczynniki

Do istotnych kwestii podczas typowania selekcji pre-match w TOTALbet pewnością zaliczyć możemy kwestie odpowiednio wysokich kursów (przynajmniej 1.50), bowiem tylko takie zapewnić mogą Wam zadowalające wygrane - niezależnie od tego, czy takie typy złożycie w kupon AKO, czy zostawicie jedną selekcję na kuponie SOLO. Nawet odliczając podatek od zakładów, kupon z kursem 1.50 przy wyższej stawce może już zapewnić satysfakcjonujący przyrost na saldzie bukmacherskim.

gram zakłady prematch z wysokimi kursami
Nawet +250 selekcji przedmeczowych na popularne mecze

Na szczęście w TOTALbet bez problemu znajdziecie selekcje przedmeczowe z wysokimi współczynnikami - kursy powyżej granicy 1.50 bardzo często występują zarówno w piłce nożnej, jak i rozgrywkach e-sportowych, koszykówce czy tenisie.

Typuj pre-match w ramach jednej dyscypliny

Jeśli lubicie kupony AKO, to szczególnie polecamy Wam umieszczanie na kuponie kilku typów w ramach tej samej dyscypliny sportowej. Ta taktyka częściej kończy się wygraną niż selekcje z kilku dyscyplin - między innymi z tego prostego powodu, że trudno dobrze orientować się w dużej liczbie sportów. Tymczasem solidna wiedza i intuicja bukmacherska, systematycznie rozwijana w granicach jednej dyscypliny, może Wam przynieść naprawdę solidne wygrane! 

Potrzebujecie przykładu? Spójrzcie na poniższy przykładowy wygrany kupon. Gracz zamieścił na nim aż osiem selekcji, co mogło być dość ryzykowne, przy czym wszystkie dotyczyły piłki nożnej. A dokładnie - najwyższych lig piłkarskich Włoch i Hiszpanii. Na co dodatkowo zwrócić uwagę przy okazji tego kuponu, to rodzaje zakładów - typer obstawiał tu tylko selekcje powyżej/poniżej (sprawdź jak grać typy under/over) - sumę celnych strzałów oraz sumę fauli w meczu. Jak widać, dość wąska specjalizacja się opłaciła: dzięki bardzo wysokiemu kursowi łącznemu (304,43) typer wygrał ponad 2660 zł przy stawce zaledwie 10 zł!

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - trafiony piłkarski kupon online 
Wygrany kupon AKO na piłkę nożną w TOTALbet

Chcecie więcej? Nie ma problemu! Poniższy kupon składa się z aż dwunastu typów - i znowu wszystkie na piłkę nożną. Tym razem gracz obstawiał m.in. polską Ekstraklasę, Bundesligę, francuską Ligue 1, ale też spotkania spoza najwyższych lig rozgrywkowych (np. spotkanie FC Malaga vs Racing Santander w ramach 2. ligi hiszpańskiej). Oprócz tej samej dyscypliny typer postawił też na tę samą selekcję - za każdym razem był to typ 1x2 na zwycięstwo. Ponownie przy niskiej stawce (10 zł) duża liczba zdarzeń przełożyła się na wysoki kurs (359,87), a w konsekwencji - wysoką wygraną (2740,86 zł).

TOTALbet - wygrany kupon AKO12 
Trafiony kupon AKO z 12 selekcji piłkarskich w TOTALbet

Bardziej szczegółową analizę powyższego kuponu znajdziecie TUTAJ - zebraliśmy tam więcej informacji dotyczących zdarzeń na kuponie oraz systemu gry szczęśliwego typera.

Graj kupony AKO, zakłady dwudrogowe i obstawiaj kilka dni

Jeśli pragniecie zwiększyć swoje szanse na poprawne typowanie kuponów przedmeczowych, warto na początku skierować swój wzrok na zakłady dwudrogowe, gdzie prawdopodobieństwo wygranej wynosi aż 50% (np. tenis i siatkówka). Wprawdzie wyższa szansa na trafienie typu wiąże się z niższymi współczynnikami, ale nawet niższe kursy mogą się złożyć na ciekawy kupon kombi. Pamiętajcie przy tym jednak, aby wystrzegać się jednak bardzo rozbudowanych kuponów z kilkunastoma typami za 1,20 - każda kolejna selekcja na kuponie zmniejsza szansę na trafienie, nawet podczas obstawiania tzw, pewniaków. W końcu w sporcie nie ma nic pewnego :).

Podtypy na mecze piłkarskie w TOTALbet online 
TOTALbet - wybór podtypów na mecze piłkarskiej ligi białoruskiej

Odradzamy również tworzenie kuponów przedmeczowych „na siłę”, jedynie z typów z jednego dnia. Oferta TOTALbet obejmuje propozycje na wiele dni do przodu (jak wspomnieliśmy, ich wyszukiwanie jest bardzo proste i intuicyjne), zdecydowanie więc jest w czym wybierać.

Wybieraj opłacalne podtypy

Propozycja zakładów sportowych w TOTALbet jest bardzo rozbudowana - zachęcamy Was do częstego sięgania po podtypy, co daje niemal nieograniczony wybór podbudowany wysokimi współczynnikami. W ofercie TOTALbet podtypów jest naprawdę wiele - dla najpopularniejszych spotkań piłkarskich nierzadko powyżej 200 czy 250 opcji (na powyższym screenie wybór podtypów zaznaczony na żółto). Szczególnie polecamy zakłady na liczbę rzutów rożnych lub kartek, na dokładny wynik czy daną drużynę (m.in. wygrana pierwszej połowy, wygrana do zera), które u tego buka są naprawdę mocno obsadzone.

Stawiaj na zakłady łączone

Przy popularnych dyscyplinach sportowych warto też sięgać po zakłady łączone, które jak sama nazwa wskazuje, łączą w sobie dwie odrębne selekcje (np. 1X2/obie drużyny strzelą gola). Takie rozwiązanie cechuje się przede wszystkim znacznie wyższymi kursami (co najmniej kilkukrotne przebicie w stosunku do dwóch pojedynczych współczynników), a w TOTALbet online oferta typów łączonych dla wielu spotkań naprawdę daje spore możliwości wyboru.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - typy łączone na piłkę nożną 
Zakłady łączone w ofercie piłkarskiej TOTALbet online

Potrzebujecie przykładu, jak zakłady łączone działają w praktyce? Na mecz ligi białoruskiej między Energetikiem Mińsk i Wigwamem Smolevichy możemy wrzucić na kupon AKO selekcje "Energetik wygra mecz" po kursie 2.35, a zdarzenie "Obie drużyny strzelą gola - tak" ma współczynnik 2.12. Łączny kurs kuponu wynosiłby więc 4.98. Z kolei zakład łączony "1x2 + Obie drużyny strzelą gola" dla opcji "Energetik Mińsk + tak" na kuponie SOLO to kurs 6.00. Jak widać, różnica jest spora.

Zakłady LIVE w TOTALbet - jak grać

Jednym z większych plusów operatora TOTALbet jest to, że swoją ofertę zakładów wzajemnych dopracował praktycznie w każdym szczególne. Widać to więc nie tylko w klasycznych typach pre-match, ale i propozycjach LIVE, które z dnia na dzień cieszą się coraz większą popularnością.

Oferta zakładów na żywo jest tak samo łatwo dostępna jak propozycje pre-match -znajdziecie je na stronie głównej, na górnym pasku tuż obok typów przedmeczowych. Możecie podejrzeć wszystkie dostępne zakłady na żywo w TOTALbet lub grupować je po dyscyplinach sportowych. W ramach bardzo przydatnej opcji Multi możecie w tym samym czasie śledzić propozycje LIVE dla dwóch różnych wydarzeń - w ramach jednej dyscypliny lub różnych, co jest bardzo przydatne przy dynamicznym obstawianiu kuponów na żywo.

Śledzenie typów LIVE dla dwóch wydarzeń w TOTALbet
TOTALbet - podgląd Multi oferty zakładów na żywo

W TOTALbet macie naprawdę sporo możliwości obstawiania wydarzeń w czasie rzeczywistym, i to nie tylko zakładów głównych, ale też naprawdę dużej liczby podtypów, wśród których nietrudno znaleźć takie z solidnymi współczynnikami. Niejednokrotnie zdarza się też, że w ofercie zakładów LIVE znajdziecie selekcje niedostępne przed rozpoczęciem danej rywalizacji, co z pewnością ucieszy miłośników obstawiania na żywo.

Jak typować zakłady LIVE w TOTALbet? Rekomendujemy Wam przede wszystkim śledzenie danego wydarzenia, co znacząco zwiększa szanse na podejmowanie odpowiednich decyzji. Co ważne, aby to robić, wystarczy posiłkować się graficznym podglądem spotkania oraz bogatymi statystykami, które znajdziecie na stronie tego warszawskiego buka.

Najlepszych typów LIVE proponujemy Wam szukać przede wszystkim w tenisie, gdzie gra jest bardzo szybka i dynamiczna, co powoduje, że na rozstrzygnięcie danej akcji czeka się statystycznie kilkanaście sekund. To właśnie m.in. ta dyscyplina sportu daje Wam szanse na tzw. odegranie się – w przypadku błędnie wskazanego rozstrzygnięcia przed pierwszym gwizdkiem (zakłady przedmeczowe), możecie postawić inną ewentualność podczas typowania tenisowych spotkań na LIVE.

TOTALbet: jak obstawiać sporty wirtualne

Jeśli tradycyjne dyscypliny sportowe w opcji przedmeczowej i LIVE to dla Was za mało i oczekujecie czegoś więcej, to proszę bardzo. TOTALbet przygotował specjalnie dla Was całą gamę zakładów na sporty wirtualne, z których wiele opatrzonych jest mega wysokimi współczynnikami.

W TOTALbet możecie obstawiać wirtualne ligi piłkarskie (m.in. liga angielska, polska, hiszpańska czy włoska), wyścigi psów i koni oraz wirtualne sporty motorowe i żużel (TU więcej o ofercie na virtuals w TOTALbet). Wirtuale to ogromne emocje i dynamicznie zmieniające się współczynniki bukmacherskie (szczególnie podczas typowania LIVE), co jednak najważniejsze, są one dostępne 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu. Warto podkreślić, że u tego buka wszystkie wirtualne wydarzenia sportowe transmitowane są w formie wideo, a nie komputerowej animacji, co wpływa na odbiór komputerowych rozgrywek i dodaje im realizmu.

Virtuals w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
Widok oferty sportów wirtualnych w TOTALbet

Dostęp do oferty sportów wirtualnych w TOTALbet zyskacie, klikając na "Virtuals" na górnym pasku, widocznym na stronie głównej. Następnie możecie nawigować pomiędzy poszczególnymi dyscyplinami, widocznymi z lewej strony. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych sportów, wirtuale w TOTALbet możecie obstawiać zarówno LIVE, jak i pre-match, na kuponach SOLO i AKO - wszystko zależy od Was.

Jeśli chodzi o zasadę i technikę, to niczym nie różni się też tworzenie kuponu online na sporty wirtualne. Na kuponie możecie grać tylko jeden sport wirtualny lub łączyć dyscypliny. Pamiętajcie przy tym, że wirtualne rozgrywki trwają zaledwie kilka minut, musicie więc dynamicznie konstruować swoje kupony bukmacherskie.

Virtuals w TOTALbet - jak grać

O czym  powinniście wiedzieć typując wirtualną rozrywkę? W szczególności o tym, że virtuals oparte są w znacznym stopniu na statystykach, a więc algorytmach matematycznych, co powoduje, że rezultaty końcowe są bardzo zbliżone do tych rzeczywistych. Tym samym trudno spodziewać się, aby np. drużyny z dolnej części tabeli nagle zaczęły regularnie wygrywać z tymi górnej części tabeli. Przed ostatecznym wyborem danego typu zalecamy Wam zapoznanie się z tabelą oraz statystykami, które zawierają wszystkie niezbędne informacje. Znajdziecie je bez trudu zarówno na stronie www, jak i w aplikacji mobilnej.

Ogromne znaczenie w obstawianiu sportów wirtualnych w TOTALbet (i nie tylko u tego buka) ma też wnikliwa obserwacja rozgrywek. Dlaczego? Jak wspomnieliśmy, mecze i wyścigi komputerowe mają bardzo dynamiczny przebieg, a sytuacja zmienia się niejednokrotnie w ciągu sekund - ma to ogromne znaczenie przede wszystkim podczas obstawiania na LIVE. Musicie więc uważać, co dzieje się w grze i szybko stawiać kupony, gdyż nawet niewielka zwłoka może spowodować nagły zwrot w meczu, co będzie miało przełożenie na kursy.

Oferta na sporty wirtualne w TOTALbet online

Również obstawiając przedmeczowo sporty wirtualne w TOTALbet musicie wykazać się refleksem. Ponieważ każdy mecz czy wyścig trwa tylko kilka minut, również przerwy między nimi nie są długie, co nie daje Wam wiele czasu na przygotowanie i puszczenie kuponu.

Typując sporty wirtualne w TOTALbet online nie zapominajcie o specjalnych promocjach bukmacherskich, które pozwolą Wam wygrywać więcej na komputerowych rozgrywkach. Zwłaszcza, że u tego buka możecie obstawiać sporty wirtualne bez podatku - dzięki temu Waszą wygraną możecie podnieść od 14% do nawet 40%, zależnie od liczby selekcji na kuponie. By skorzystać z promocji, wystarczy stworzyć dowolny kupon pre-match lub LIVE z co najmniej trzema typami, niezależnie od ich kursu minimalnego. Kupon, kwalifikujący się do promocji, możecie puścić już za 1 zł!

Czy warto obstawiać sporty wirtualne?

Zastanawiacie się, czy typowanie komputerowych rozgrywek może być opłacalne i czy warto obstawiać viruals w TOTALbet? Z całą pewnością tak! W tych rozgrywkach pada naprawdę wiele zwycięskich kuponów - tym więcej, że na rozstrzygnięcie meczu wystarczy poczekać kilka minut. Przykładem może być poniższy kupon AKO na spotkania wirtualnej ligi angielskiej, na którym znalazły się dwie selekcje :

 • Norwich vs Chelsea: obie drużyny strzelą gola - typ z kursem 1,75
 • Liverpool vs Burnley: goście wygrają spotkanie - typ z kursem 8,19

Typer postawił swój kupon bukmacherski na sporty wirtualne w TOTALbet za wysoką stawkę, bo aż 895 zł. Całkiem wysoki współczynnik całkowity (14.33) zapewnił mu imponującą wygraną w kwocie ponad 10 000 zł. 

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - trafiony kupon na virtuals
Wygrany kupon na sporty wirtualne w TOTALbet

Jak widzicie, typowanie sportów wirtualnych w TOTALbet naprawdę może być opłacalne! Zależnie od swoich preferencji, możecie grać tylko kupony na wirtuale, lub zrobić z nich uzupełnienie dla swojej strategii, opartej na obstawianiu klasycznych sportów. Możliwości jest wiele.

Zakłady AKO czy SOLO?

U każdego operatora bukmacherskiego wielką popularnością cieszą się zarówno zakłady AKO, jak i SOLO. Jednak na pytanie, które szczególnie warto stawiać u buka TOTALbet, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wynika to z faktu, że obie możliwości dają Wam duże szanse na podreperowanie stanu konta, a wiele zależy od Waszych upodobań i stylu gry. Atrakcyjne kursy i mnogość wyboru umożliwiają Wam stworzenie nie tylko kuponu z jednym pewnym zdarzeniem, ale również tzw. taśmy, gdzie każda kolejne selekcja podbija ewentualną wygraną.

Dlaczego warto puszczać kupony SOLO w TOTALbet?

Za obstawianiem zakładów SOLO przemawiają w TOTALbet właśnie atrakcyjne współczynniki bukmacherskie, które dodatkowo są podbijane w ramach akcji TOTAL Hit (kursy na wybrane selekcje podwyższone nawet o 30%). Na wiele zdarzeń znajdziecie u tego buka najwyższe kursy na polskim rynku bukmacherskim - porównanie współczynników z kilku wybranych spotkań każdego dnia znajdziecie na stronie bukmachera (akcja #TOTALNIEnajlepsi).

Przykładowe porównanie kursów prezentujemy na poniższej grafice. Jak widać, różnica we współczynnikach jest naprawdę solidna - przykładowo, kurs na zwycięstwo G2 Esports w meczu z Copenhagen Flames w TOTALbet wynosi 1.20, a w BETFAN i Betclic tylko 1.14. Porównywalny kurs (ale wciąż niższy) na to zdarzenie ma tylko LVBET, gdzie wygraną G2 Esports można obstawiać ze współczynnikiem 1.19.

Najlepsze współczynniki na wybrane wydarzenia w TOTALbet online
#TOTALNIEnajlepsi - najwyższe kursy bukmacherskie w TOTALbet

Szczególnie opłacalne może być typowanie kuponów SOLO, jeśli jesteście miłośnikami e-sportu (TU więcej o e-sportowej ofercie TOTALbet). Dlaczego? Ponieważ TOTALbet gwarantuje Wam najwyższe kursy na faworytów w e-sportowych starciach. Jeśli u któregokolwiek innego operatora znajdziecie wyższe współczynniki, wystarczy poinformować o tym BOK, a kurs na dane zdarzenie zostanie dla Was podniesiony. To sprawia, że pojedyncze zakłady na e-sporty w TOTALbet mogą Wam przynieść naprawdę spore zyski!

Szczególną odmianą kuponu SOLO jest typ na TOTAL Boost, czyli zakład łączony na kilka wydarzeń w ramach tej samej dyscypliny lub jednego zdarzenia. Jak to działa? Obstawiając kilka selekcji na kuponie AKO macie dla nich określony kurs łączny. Te same zdarzenia, zebrane w ramach TOTALboost, na kuponie SOLO mają kurs znacznie wyższy.

Podwyższone kursy w ramach promocji TOTALboost w TOTALbet online
TOTAL Boost - promocja kursowa w TOTALbet

Przykład? Proszę bardzo. Zdarzenie z Boostem "Astralis (z NiP), North (z Copenhagen Flames) i G2 (z Movistar) wygrają swoje spotkania" możecie obstawiać na kuponie SOLO z kursem 3.0. Tymczasem wrzucając każde z tych zdarzeń osobno na kupo AKO macie kurs łączny 2.31 (współczynnik na zwycięstwo Astralis 1.28, na zwycięstwo North 1.47 i na zwycięstwo G2 Esports 1.23). Stawiając na każdym z kuponów 100 zł wygracie z Boostem 264 zł, a na kuponie AKO tylko 203,28 zł. Różnica to ponad 60 zł - a dla niektórych Boostów dysproporcja między kursami SOLO i AKO jest jeszcze większa!

TOTALbet: zalety obstawiania AKO

Również typowanie kuponów AKO w TOTALbet naprawdę się opłaca. Tu także zaletą są wysokie kursy, które w zestawieniu sprawiają, że możecie generować kupony kombi z imponującymi współczynnikami łącznymi. Za przykład ponownie może nam tu posłużyć akcja #TOTALNIEnajlepsi - najwyższe kursy na poszczególne selekcje odbijają się na kursie całkowitym kuponu.

chcę grać bez podatku w TOTALbet
Gra bez podatku 24/7 dla wszystkich AKO+3 (min. kurs 1.20)

Stawiając zakład z pięciu selekcji, wskazanych przez TOTALbet na grafice, mamy łączny kurs 4.55, podczas gdy kupon na te same selekcje w forBET moglibyśmy postawić z kursem 3.80, a w Totolotku - tylko 3.42. Automatycznie ma to przełożenie na wygrane - z tego samego kuponu u trzech omawianych buków przy stawce 50 zł zgarniemy kolejno 200,05 zł, 167,36 zł i 150,68 zł.

A wygrane na kuponach AKO w TOTALbet mogą być jeszcze wyższe! Ich podbijaniu służą dedykowane promocje bukmacherskie, przede wszystkim gra bez podatku w TOTALbet. Wystarczą trzy selekcje na kuponie, każda z minimalnym kursem 1.20 (co naprawdę nietrudno osiągnąć u tego buka), a nasza wygrana zostaje zwiększona o 14%. A jeśli lubimy dłuższe taśmy, to możemy wygrać jeszcze więcej w ramach promocji TOTAL Bonus. Przy pięciu zdarzeniach do gry bez podatku dochodzi dodatkowe 3%, a jeśli na kupon AKO wrzucicie dziesięć zdarzeń, to łącznie odbierzecie +30% do wygranej.

Jak wygrywać w TOTALbet

Co ważne, w TOTALbet wygrywają zarówno kupony pojedyncze, jak i kombi, nie musicie się więc obawiać, że typowanie któregoś rodzaju kuponów to mniejsza szansa na trafienie. Oczywiście, kupony SOLO dają proporcjonalnie niższe wygrane w porównaniu do wkładu, ale są za to pewniejsze. A i tak najwięcej zależy od Waszej strategii gry.

Gracze na ogół stawiają kupony SOLO za wyższe kursy - pozwala to zdobyć solidną wygraną nawet pomimo stosunkowo niskiego kursu. Oczywiście można wyszukać wysokie kursy również na faworytów, jednak zdarza się to niezbyt często i pewniejszą strategią wydaje się niższy kurs przy wysokiej stawce.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - wygrany kupon pojedynczy
Trafiony kupon SOLO w TOTALbet online

Potrzebujecie przykładu? Rzućcie okiem na powyższy kupon pojedynczy, postawiony w TOTALbet na turecką siatkówkę kobiet. Gracz miał na kuponie jedno zdarzenie z kursem 2.0, ale ponieważ postawił na wygraną aż 10 000 zł, jego wygrana wyniosła prawie 16 000 zł. To oznacza, że na czysto zarobił całkiem sporo,m nawet mimo tylko jednego zdarzenia na kuponie ze stosunkowo niskim kursem!

Z kolei na kuponach AKO można grać zakłady na tzw. pewniaki, które na ogół mają niskie kursy nieprzekraczające 1.5, a czasem 1.2. Przy pojedynczym zakładzie, ze względu na podatek od gier, stawianie takiego zdarzenia byłoby nieopłacalne, jednak zgromadzenie kilku pewniaków na kuponie AKO pozwala znacznie podnieść kurs łączny.

TOTALbet - trafiony kupon AKO z wygraną ponad 63 000 zł
Wygrany kupon AKO z dziesięciu selekcji

Gracz, który postawił powyższy kupon, wrzucił na niego aż dziesięć selekcji. Choć miały one bardzo niskie kursy (od 1.20 do 2.85, przy czym tylko ten ostatni typ przekraczał współczynnik 1.50), złożyły się na kurs całkowity kuponu na poziomie 38.57. Dzięki temu oraz stawce 1900 zł, wygrana typera była naprawdę imponująca i wyniosła aż 63 455 zł! Co ważne, na tę kwotę złożył się również TOTAL Bonus, który podwyższa wygrane na kuponach AKO powyżej czterech selekcji. Przy dziesięciu zdarzeniach na kuponie bonus gracza wyniósł aż 2500 zł - to całkiem darmowa kasa od TOTALbet, którą gracz uzyskał dzięki tej promocji.

Obstawianie za bonusy w TOTALbet

Mimo, że TOTALbet swoją działalność prowadzi dopiero od 2018 roku, to w żadnym polu nie tylko nie odstaje od konkurencji, a nawet ją przerasta. Widać to doskonale na przykładzie oferty powitalnej, gdzie już na samym początku otrzymać możemy dodatkowo aż 5000 zł (podwojenie pierwszej wpłaty w ramach bonusu 100%). Oczywiście 5000 PLN to maksymalny bonus na start w TOTALbet, ale dla niższych kwot promocja również jest aktywna - jeśli więc wpłacicie na swoje konto gracza 500 zł, to drugie tyle otrzymacie od bukmachera.

Co jednak najważniejsze, TOTALbet w żaden sposób nie ogranicza Was w kwestii dyscyplin sportowych – bez problemu możecie zatem typować za bonus sporty mniej popularne od piłki nożnej czy tenisa, a więc np. futbol australijski, darts (TU więcej o ofercie na darts w TOTALbet) szachy oraz rugby.

Bonusy bukmacherskie TOTALbet
Promocje dla graczy w TOTALbet online

Warto jednak pamiętać, że pieniądze będziecie mogli wypłacić dopiero w momencie czterokrotnego (przy kuponach z czterema zdarzeniami) lub pięciokrotnego obrotu (przy kuponach z trzema zdarzeniami) depozytem (każde zdarzenie musi mieć przynajmniej kurs 1.25). A więc bonus na start od TOTALbet to świetna opcja dla tych, którzy preferują stawianie kuponów AKO. W celu pełnego skorzystania z przyznanej kwoty, rekomendujemy Wam stawianie rozgrywek, którymi się interesujecie – dzięki temu Wasze statystki z pewnością będę lepsze i szybciej spełnicie wszystkie niezbędne warunku tego operatora.

TOTALbet dla nowych obstawiających przygotował również m.in. promocje z darmowymi zakładami o łącznej kwocie 40 zł (przy użyciu naszego unikatowego kodu LEGALSPORT otrzymacie freebety o wartości 50 złotych). W tym wypadku bukmacher też daje szerokie pole działania, bowiem obstawiać możecie piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę oraz tenis. W przypadku darmowych zakładów na start możecie stawiać zarówno kupony SOLO, jak i AKO w obu przypadkach z minimalnym kursem łącznym 2.00)

FAQ - pytania o obstawianie w TOTALbet

 Typowanie zakładów sportowych w TOTALbet jest bardzo proste. Ponieważ jednak gracze regularnie zgłaszają się do nas z pytaniami, dotyczącymi obstawiania kuponów internetowych tego buka, postanowiliśmy dla ułatwienia zebrać je tutaj. Oczywiście, jeśli macie inne pytania, piszcie śmiało - nasi specjaliści przygotują na nie odpowiedzi, które zamieścimy w tej sekcji!

1. Jaka jest złota zasada typowania w TOTALbet?

Na to pytanie nie ma jednej poprawnej odpowiedzi. Warto jednak wiedzieć o kilku prostych zasadach, które z pewnością pomogą Wam zwiększyć szanse na atrakcyjne wygrane u tego operatora internetowego. Pamiętajcie, aby kupony tworzyć w sposób przemyślany, czyli poprzedzony dokładną analizą. Lepiej też sięgać po sporty, którymi się interesujecie i potraficie wyciągać wnioski.

Zalecamy też wystrzegania się budowania kuponów na siłę, co najczęściej powoduje jedynie utratę środków. Z tym nie powinniście się mieć żadnych problemów, bowiem oferta buka TOTLAbet jest na tyle szeroka, że znajdziecie w niej nie tylko zakłady główne z wysokimi współczynnikami, ale i bardzo opłacalne podtypy. Pamiętajcie, że odnosi się to zarówno do zakładów przedmeczowych, na żywo, ale także tych dotyczących sportów wirtualnych.

2. Czy TOTALbet posiada bonusy umożliwiające obstawianie ulubionych sportów?

Tak, propozycja promocyjna tego warszawskiego operatora bukmacherskiego jest bardzo rozbudowana, co sprawia, że spełni ona Wasze oczekiwania niezależnie od tego czy znajdujecie się na początku swojej przygody bukmacherskiej, czy już zjedliście na zakładach zęby. Już za samo wybranie właśnie tego buka, założenie konta i dokonanie pierwszej wpłaty, będziecie mogli skorzystać z bonusu od depozytu do 5000 zł oraz freebetów w kwocie 50 zł (z naszym kodem LEGALSPORT).

Również w ramach propozycji dla regularnych typerów TOTALbet oferuje Wam m.in. zakłady bez ryzyka, podwyższone kursy, grę bez podatku czy prezenty na urodziny. Dzięki takiemu wachlarzowi możliwości z pewnością wybierzecie coś najlepszego dla siebie.

3. Czy łatwo jest obstawiać w TOTALbet?

Zdecydowanie tak. Jak już wspomnieliśmy, TOTALbet przygotował dla Was wiele różnych sposobów korzystanie z jego propozycji. Po pierwsze możecie to zrobić za pomocą bardzo prostej i przejrzystej strony www (www.totalbet.pl). A jeśli znajdujecie się poza domem i nie macie akurat dostępu do komputera? Nic straconego. Ta warszawska firma bukmacherska przygotowała dla Was również stronę mobilną oraz niezwykle ciekawą i urozmaiconą aplikację mobilną. Dzięki niej zyskacie możliwość skorzystania m.in. z match trackera, który pozwoli Wam śledzić wydarzenia w czasie rzeczywistym i obstawiać zakłady LIVE.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.