
DPU Thayang FC
Forma w lidze
Brak rozegranych meczów ligowych
DPU Thayang FC w tabeli
Brak drużyny w aktualnej tabeli
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
Równy bilans
Wyniki DPU Thayang FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
21 Paź Koniec
|
Buriram United
8
![]()
DPU Thayang FC
0
Puchar Tajlandii
|
DPU Thayang FC to klub piłkarski. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Tajlandii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz DPU Thayang FC?
Ostatni mecz DPU Thayang FC to porażka z Buriram United 8:0 w Pucharze Tajlandii, 21 października 2026. Bramki zdobyli Chotmuangpak, Chotmuangpak, Schimmer, Weerawatnodom, Rattanasuwan, Leeaoh oraz Schimmer. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Terminarz DPU Thayang FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra DPU Thayang FC w sezonie 2026/2027.
Wyniki DPU Thayang FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub DPU Thayang FC w sezonie 2026/2027.
DPU Thayang FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Paź Koniec
|
![]() Puchar Tajlandii
|
8:0 | – | 2/16 | 1/1 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz DPU Thayang FC?
Ostatni mecz DPU Thayang FC to porażka z Buriram United 8:0 w Pucharze Tajlandii, 21 października 2026. Bramki zdobyli Chotmuangpak, Chotmuangpak, Schimmer, Weerawatnodom, Rattanasuwan, Leeaoh oraz Schimmer. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
DPU Thayang FC – tabela
Jakie miejsce w tabeli zajmuje DPU Thayang FC w sezonie 2026/2027.
Statystyki DPU Thayang FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki DPU Thayang FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
DPU Thayang FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra DPU Thayang FC w sezonie 2026/2027.