poniedziałek, 17 stycznia 2022
Najnowsze: Typy na mecz Polska – Niemcy. ME 2022 w piłce ręcznej

Totalbet kod promocyjny | styczeń 2022

Rejestracja z kodem u bukmachera. Pakiet korzyści : extra freebet 50 PLN + 5000 zł od depozytu.

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 31 stycznia 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod dla nowych graczy
 2. Gdzie wpisać kod to Totalbet
 3. Profity za użycie kodu
 4. Jak działa kod do TOTALbet
  1. Wpisz kod - odbierz wyższy bonus
 5. Zakład bez ryzyka z kodem
 6. Kod bonusowy na freebet
  1. Wypłata bonusu za kod
 7. Jak odebrać kod
  1. Kod w aplikacji
 8. Kod premiowy – na co wykorzystać
  1. Jak wykorzystać kod bonusowy TOTALbet krok po kroku?
 9. Regulamin kodu w zakładach bukmacherskich Totalbet
 10. FAQ - kod do Totalbet pytaniach i odpowiedziach

Kod dla nowych graczy

TOTALbet to w pełni legalny bukmacher działający online pod adresem totalbet.pl na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.15.2017. Bukmacher akceptuje nasz unikalny kod LEGALSPORT, z którym można zyskać najlepszy bonus powitalny dla nowych graczy.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Bonus na start TOTALbet z kodem :
+ bonus od depozytu do 5000 zł
+ darmowy zakład 50 zł (oferta tylko z kodem promocyjnym)

Przejście do rejestracji

Powitalna oferta dla nowych graczy w TOTALbet prezentuje się naprawdę zachęcająco: ten legalny bukmacher przygotował dla typerów bonus od depozytu do kwoty 5000 zł. Wpłacając w ramach pierwszego depozytu np 5000 zł, drugie 5000 zł otrzymamy od TOTAlbet za darmo po realizacji obrotu. Dzięki temu nasz bukmacherski bankroll na start może wynosić aż 10000 zł - taka kwota znacznie zwiększa nasze szanse na trafione kupony i wygraną bukmacherską.

U tego legalnego buka nowi gracze mogą jednak zyskać jeszcze więcej: wystarczy, że podczas zakładania konta internetowego wykorzystają w TOTALbet kod promocyjny VIP, który brzmi LEGALSPORT i przygotowany został specjalnie dla naszych czytelników. Zastosowanie wspomnianego kodu promocyjnego sprawi, że każdy nowy gracz, oprócz podwojenia pierwszej wpłaty do 5000 zł, otrzyma również unikalny darmowy zakład 50 PLN TOTALbet, umożliwiający postawienie pierwszego kuponu bukmacherskiego TOTALbet bez żadnych kosztów!

Wystarczy tylko zastosować podczas rejestracji w TOTALbet kod aktywacyjny, by móc zagrać kupon za 50 PLN na koszt bukmachera. By przejść do panelu rejestracyjnego bukmachera, wystarczy tylko kliknąć poniższy baner lub ten ==>  link aktywacyjny do promocyjnego bonusu TOTALbet z kodem   <===.

Kod bonusowy do legalnego bukmachera TOTALbet - infografika
Kod promocyjny TOTALbet na freebet 15 PLN LEGALSPORT - kod bonusowy TOTALbet

Dlaczego oferta powitalna z kodem promocyjno-rejestracyjnym jest tak atrakcyjna? Przede wszystkim dlatego, że całkiem za darmo zyskujemy aż 50 zł gratis, dzięki czemu nasz bankroll na start w TOTALbet może wynieść 10 050 zł, z czego aż 5050 zł otrzymujemy od tego legalnego bukmachera całkiem za darmo: 5000 zł w ramach podwojenia pierwszej wpłaty oraz 50 zł jako darmowy zakład bukmacherski.

Niewątpliwą korzyścią bonusu powitalnego z kodem jest fakt, że w TOTALbet kod na start umożliwia zyskanie właśnie freebetu, czyli najlepszego bonusu bukmacherskiego. Freebet, czyli darmowy zakład, umożliwia nam grę bez żadnego ryzyka przegranej i całkowicie na koszt bukmachera. Nie musimy dokonywać wpłaty depozytu, by móc postawić swój pierwszy zakład bukmacherski w TOTALbet! Nie trzeba chyba dodawać, że w takiej sytuacji możemy tylko wygrać: ewentualna przegrana nas nie zaboli, bo przecież gramy za kasę od bukmachera, a wygrana to dla nas czysty zysk!

Gdzie wpisać kod to Totalbet

Kod Totalbet
Kod promocyjny do Totalbet

Zastosowanie kodu rabatowego TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT, jest bardzo proste i intuicyjne. Należy wykorzystać go podczas zakładania konta internetowego . U części graczy może się jednak pojawić pytanie – gdzie wpisać kod promocyjny na TOTALbet.pl? Odpowiedź na nie na szczęście jest również bardzo prosta i nie kryje za sobą żadnych tajemnic.

Nasz specjalny kod do promocji: LEGALSPORT należy wpisać w panelu rejestracyjnym tego legalnego bukmachera internetowego, a dokładnie na samym dole kolumny obejmującej dane konta – w polu zatytułowanym „Kod promocyjny”.  Na poniższej grafice możecie sprawdzić, gdzie dokładnie należy wpisać kod, więcej informacji o rejestrowaniu konta znajdziesz w artykule: Jak się rejestruje konta do zakładów w Totalbet.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - gdzie wpisać kod bonusowy - infografika
Gdzie wpisać kod bonusowy TOTALbet Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet

Pamiętajcie przy tym, że do skorzystania z powiększonego bonusu powitalnego uprawnia jedynie hasło LEGALSPORT, które najbezpieczniej jest po prostu skopiować. Dzięki temu możemy mieć pewność, że w czasie pisania nie wkradł się błąd. Nie ma natomiast znaczenia wielkość liter - nasz kod do bonusów możecie zapisać zarówno jako LEGALSPORT, jak i legalsport, bo każde z tych haseł uprawnia Was do odbioru powiększonego pakietu powitalnych korzyści.

Profity za użycie kodu

Oczywiście użycie naszego specjalnego kodu promocyjnego do zakładów bukmacherskich TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT i przygotowany został specjalnie dla czytelników naszego portalu, niesie ze sobą same korzyści.

Główną zaletą jest oczywiście fakt otrzymania dodatkowych pieniędzy na grę i to w ramach darmowego zakładu, który jest jednym z najbardziej pożądanych bonusów bukmacherskich. Należy tutaj przypomnieć, że gratisowy zakład, jak sama nazwa wskazuje pozwala rozpocząć grę bez własnych środków – pieniądze w tym wypadku pochodzą bowiem od samego bukmachera (tak samo jak w STS czy BETFAN). Co ważne, standardowy bonus na start TOTALbet nie zawiera freebetu, tylko bonus 100% od pierwszej wpłaty, a więc darmowy zakład 50 PLN TOTALbet z kodem dostępny jest tylko dla graczy, którzy podczas rejestracji wykorzystają nasz promocyjny system.

Wielką zaletą naszego hasła LEGALSPORT jest również prostota zastosowania - wykorzystanie kodu i odbiór powiększonego bonusu na start u tego legalnego buka nie wymaga żadnych specjalnych działań. Ten wyjątkowy kod rabatowy do gry online wystarczy jedynie wpisać w pole zatytułowane „Kod promocyjny” w formularzu rejestracyjnym TOTALbet - to wszystko, nie musicie robić nic więcej! 

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Powitalny kod w TOTAlbet to same korzyści dla gracza

Idę do TOTALbet

Na koniec należy zaznaczyć, że wykorzystanie TOTALbet kodu promocyjnego nie powoduje utraty innych korzyści, a więc w tym wypadku bonusu od depozytu do kwoty 5000 zł. Łatwo więc policzyć, że decydując się na założenie darmowego konta z hasłem LEGALSPORT zyskać można nawet 5050 zł na zakłady bukmacherskie! A ponieważ oferta sportowa, esport i wirtuale obejmuje niemal 30 dyscyplin sportowych (sprawdź podpowiedzi jak grać i obstawiać wirtualne sporty), bez trudu wykorzystamy te pieniądze, niezależnie od tego, czy wolimy stawiać typy na piłkę nożną, czy na mniej popularne dyscypliny sportowe jak hokej czy futsal.

Jak działa kod do TOTALbet

Działanie kodu LEGALSPORT jest bardzo proste. Jego zastosowanie podczas rejestracji konta internetowego TOTALbet online sprawia, że zostaniemy dopisani do elitarnego grona graczy, dla których przygotowany został powiększony portfel finansowy na start.

Wpisz kod - odbierz wyższy bonus

Standardowo pakiet powitalny TOTALbet to bonus 100% od pierwszego depozytu nawet do kwoty 5000 zł (bukmacher podwaja naszą pierwszą wpłatę: wpłacając 200 zł otrzymamy gratis drugie 200 zł, a przy depozycie 500 zł legalny bukmacher TOTALbet przyzna nam gratis drugie 500 zł).

Oznacza to, że to specjalne hasło skutkuje po prostu przyznaniem lepszych warunków bonusu powitalnego niż w standardowej ofercie tego organizatora zakładów sportowych. Nie bez znaczenia jest też fakt, że bonus powitalny TOTALbet z kodem promocyjnym działa na bardzo korzystnych warunkach regulaminowych, dzięki czemu jego odbiór jest bardzo prosty!

Zakład bez ryzyka z kodem

Nowi gracze, zakładający konto internetowe TOTALbet online z kodem promocyjnym, mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka przegranej - swój pierwszy zakład bukmacherski mogą bowiem postawić całkowicie na koszt bukmachera. Grając za pieniądze TOTALbet nie da się przegrać, ponieważ nie inwestujemy własnych pieniędzy!

Decydując się na rejestrację online z kodem promocyjnym możemy liczyć również na inny zakład bez ryzyka przegranej. Jest to TOTALbet Bezpieczny Zakład, dostępny w ofercie bonusów i promocji dla stałych graczy tego legalnego bukmachera (o najnowszych akcjach bonusowych przeczytasz tutaj: aktualne bonusy bukmacherskie TOTALbet).

Stawiając kupon bukmacherski, opatrzony opcją Bezpieczny Zakład, zabezpieczamy się przed przegraną, dlatego jest to swojego rodzaju zakład bez ryzyka - w przypadku nietrafienia jednego zdarzenia na kuponie TOTAlbet zwraca nam stawkę za kupon.

Kod bonusowy na freebet

Jak już wspomnieliśmy, w standardowej ofercie powitalnej warszawskiego bukmachera TOTALbet darmowy zakład nie występuje. Dzięki zastosowaniu tego kodu promocyjnego każdy nowy gracz już za samą rejestrację i pozytywną weryfikację konta typerskiego TOTALbet online otrzymuje darmowe środki 50 zł na zakłady bukmacherskie od tego operatora.

Dlaczego warto założyć konto internetowe z kodem bonusowym w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - infografika
TOTALbet - dlaczego warto Zalety konta TOTALbet online z kodem promocyjnym

Co szczególnie ważne, freebet 50 PLN TOTALbet można wykorzystać według własnego uznania, a więc na obstawianie takich typów jakie najbardziej nas interesują. Legalny bukmacher TOTALbet nie stawia żadnych ograniczeń odnośnie dyscyplin sportowych na kuponie, dzięki czemu swój darmowy zakład 50 PLN możemy postawić zarówno na piłkę nożną, koszykówkę czy hokej na lodzie, jak i na e-sporty lub mniej popularne w Polsce dyscypliny, które w ofercie bukmacherskiej TOTALbet również są dostępne, np. krykiet, rugby czy snooker. Za freebet możemy postawić w TOTALbet zarówno kupon SOLO, jak i AKO - musimy tylko pamiętać, by minimalny kurs kuponu wynosił co najmniej 2.0.

Wypłata bonusu za kod

Darmowy zakład, który dostępny jest w TOTALbet z kodem bonusowym, ma jeszcze jedną niebagatelną zaletę - wygrana z kuponu nie podlega warunkom obrotu! Oznacza to, że jeśli nasz zakład bukmacherski za freebet TOTALbet okaże się wygrany, to otrzymana w ten sposób kwota jest jedynie pomniejszana o kwotę freebetu, czyli 50 zł, a całą resztę możemy od razu wypłacić na swoje konto bankowe. To rzadka sytuacja na polskim rynku bukmacherskim - zdecydowana większość legalnych bukmacherów w Polsce (STS, Fortuna czy forBET) wymaga, by bonusem dokonać przynajmniej jednokrotnego obrotu przed wypłatą. Tymczasem w TOTALbet sami podejmujemy decyzję, czy wygraną z darmowego zakładu wypłacić na swoje konto bankowe, czy przeznaczyć na dalszą grę.

Jak odebrać kod

Unikatowy kod promocyjny TOTALbet, gwarantujący dopisanie do naszego konta bukmacherskiego TOTALbet online preferencyjnych warunków bonusu powitalnego, można odebrać można w bardzo prosty i przystępny sposób. Nie musicie przeszukiwać naszej strony by go znaleźć - kod promocyjny dostępny jest na przykład w zakładce TOTALbet kod bonusowy, możecie też skopiować to hasło ==> LEGALSPORT <==. Następnie kod wystarczy już tylko wpisać w odpowiednie pole formularza (opisane jako „Kod promocyjny”) podczas rejestracji darmowego konta online.

Co szczególnie ważne, kod bonusowy TOTALbet należy odebrać podczas rejestracji Szybkiego Konta TOTALbet, która trwa zaledwie kilka minut. Unikalny darmowy zakład 50 PLN można odebrać dopiero po pełnej weryfikacji konta, czyli po przekształceniu Szybkiego Konta w standardowe konto bukmacherskie TOTALbet. By to zrobić, należy wejść w zakładkę "Moje konto" i uzupełnić wymagane przez bukmachera dane, np. przesłać zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości oraz numer konta bankowego. Dopiero po weryfikacji konta pojawi się na nim darmowy zakład, dlatego sugerujemy, by aktywację pełnego konta TOTALbet online dokonać od razu (zgodnie z regulaminem mamy na to 90 dni).

Kod w aplikacji

Warto wiedzieć, że specjalny kod TOTALbet można wykorzystać zarówno podczas rejestracji na stronie internetowej tego legalnego bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej. Przyjazna i funkcjonalna apka przeznaczona jest dla typerów, którzy preferują zakłady bukmacherskie na tablecie lub smartfonie i działa na urządzeniach z systemem operacyjnym IOS oraz Android - bez problemu możemy więc z niej korzystać np. na telefonach iPhone czy Samsung.

Trzeba również dodać, że legalny kod dla TOTALbet może być bez obaw stosowany przez wszystkich typerów mieszkających w Polsce. TOTALbet jest bowiem legalnym bukmacherem, a więc kod bonusowy podwyższający warunki bonusu na start u tego buka również funkcjonuje zgodnie z prawem. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie na stronie internetowej TOTALbet.pl.

Kod premiowy – na co wykorzystać

Suma 5050 zł pozwala na swobodne obstawianie zakładów sportowych z oferty bukmacherskiej TOTALbet, która jest bardzo obszerna i zróżnicowana (obejmuje niemal 30 dyscyplin sportowych). Co istotne, bukmacher nie warunkuje, na co wspomniane pieniądze należy dokładnie przeznaczyć. Oznacza to, że trzymać się można swoich upodobań, a tym samym wybierać typy, które według nas dobrze rokują i to zarówno pod względem samego prawdopodobieństwa wygranych, jak i ich wysokości.

Jak wykorzystać kod bonusowy TOTALbet krok po kroku?

Odpowiedzi na to pytanie może być naprawdę wiele. Wynika to z faktu, że jak już wspomnieliśmy buk ten daje nam wolną rękę w zakresie doboru dyscyplin sportowych. Tym samym dodatkowe pieniądze spożytkować możemy na obstawianie dowolnych sportów: na swoje kupony bukmacherskie możemy wrzucać zarówno typy na piłkę nożna i zakłady na koszykówkę, jak również selekcje na e-sport czy takie dyscypliny jak kolarstwo, golf czy futsal.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie zalety - infografika
Rekomendacje dla legalnego buka TOTAlbet

Jeśli chodzi o bonus 100% od depozytu TOTAlbet, to warto pamiętać, że należy go najpierw aktywować - by to zrobić, należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem. Z kolei, by wypłacić ten bonus na swoje konto bankowe, należy obrócić kwotą bonusu sześciokrotnie (jeśli otrzymaliśmy od TOTAlbet bonus 5000 zł, możemy postawić zakłady bukmacherskie na kwotę 5000 zł), stawiając kupony z kursem minimalnym. Każdy kupon musi składać się z przynajmniej trzech lub czterech zdarzeń aktywując ścieżkę 5-krotnego obrotu. 

Natomiast w przypadku freebety za 50 zł TOTALbet zachęcamy, by zaryzykować z wyższymi kursami bukmacherskimi na kuponie - gramy przecież za pieniądze bukmachera, a więc nie możemy nic stracić! A wyższy kurs całkowity kuponu to wyższa potencjalna wygrana bukmacherska, dlatego ryzyko zdecydowanie może się nam opłacić.

Warto dodać, że kod w Totalbet brzmi tak samo jako kod do promocji innych bukmacherów z rankingu: STS, Fortuna czy PZBuk.

Regulamin kodu w zakładach bukmacherskich Totalbet

Bonusy bukmacherskie to jeden z głównych elementów, mających wpływ na wybór danego operatora zakładów sportowych. Mówiąc skrótowo, im bardziej atrakcyjny bonus powitalny, tym większa szansa, że założymy konto bukmacherskie online właśnie u danego operatora. Warto jednak pamiętać, że każda tego typu promocja posiada swój indywidualny regulamin, z którym należy się zapoznać – dzięki temu zdecydowanie ograniczymy ryzyko ewentualnych rozczarowań wynikających m.in. z braku możliwości wypłaty przyznanych środków.

Jak u każdego legalnego bukmachera, tak i w TOTALbet kod bonusowy ma swoje zasady, które określają m.in. ile wynosi w TOTAlbet maksymalny bonus z kodem promocyjnym lub jakie zakłady należy zawrzeć za bonus. Co istotne, zasady jak wykorzystać bonus powitalny TOTALbet z kodem promocyjnych są łatwo dostępne – znaleźć je bowiem można na stronie internetowej tego bukmachera www.totalbet.pl.

Warto jednak dodać, że przestrzegania regulaminu wymaga także kwestia samej rejestracji z kodem bonusowym. 

FAQ - kod do Totalbet pytaniach i odpowiedziach

Na forach bukmacherskich regularnie pojawiają się pytania typerów o kod promocyjny TOTALbet, specjalnie dla Was zebraliśmy te najczęściej powtarzające się. Nasi specjaliści przygotowali na te pytania szczegółowe, ale też przystępne odpowiedzi, dzięki czemu w jednym miejscu znajdziecie informacje o tym, co to jest kod promocyjny TOTALbet, jak go odebrać i na co najlepiej przeznaczyć bonus powitalny TOTALbet z kodem rejestracyjnym.

1. Co to jest kod promocyjny do TOTALbet?

Kod bonusowy to specjalny układ znaków, służący do powiększenia oferty powitalnej u legalnych bukmacherów – skorzystanie z danego hasła pozwala otrzymać lepsze warunki bonusu na start niż w standardowej propozycji danego organizatora zakładów sportowych.

Również legalny bukmacher TOTAlbet akceptuje kod bonusowy, dzięki któremu pakiet powitalny jest znacznie bardziej atrakcyjny niż w wersji bez kodu. To unikalny kod rejestracyjny, który przygotowany został specjalnie dla naszych czytelników, otrzymasz podwyższony bonus dla nowych graczy nawet 5050 zł.

2. Kod do Zakładów Bukmacherskich TOTALbet - jak to działa?

Kod rabatowy LEGALSPRT działa na bardzo prostych zasadach i nie kryje za sobą żadnych tajemnic. Jego użycie w procesie rejestracji konta internetowego TOTALbet online sprawi, że bukmacher TOTALbet dostanie sygnał, że chcemy skorzystać z powiększonego bonusu powitalnego, który przysługuje właśnie naszym czytelnikom. Dzięki temu po weryfikacji konta zostanie do niego dopisany unikalny freebet, który w standardowej ofercie jest niedostępny.

Warto jednak pamiętać, że aby móc skorzystać z preferencyjnych warunków u tego warszawskiego bukmachera, nasze hasło należy wpisać dokładnie w pole „Kod promocyjny”, które znajduje się w dolnej części kolumny obejmującej dane konta. W tym miejscu zachęcamy, aby kod LEGALSPORT po prostu skopiować – wówczas możemy mieć 100% pewność, że został on wprowadzony poprawnie.

3. Jakie korzyści dla graczy daje rejestracja z kodu promocyjnego ?

Główną korzyścią naszego unikatowego kodu rabatowego TOTALbet jest przede wszystkim możliwość otrzymania bonusu bez depozytu u tego legalnego bukmachera. Standardowy bonus na start TOTALbet (przy rejestracji bez kodu promocyjnego) nie zawiera freebetu, a jedynie podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 5000 zł. A więc zakładając konto online u bukmachera TOTALbet z kodem promocyjnym nasz bukmacherski bankroll na start może być większy aż o 5050 złotych, co z pewnością pozwoli na swobodne obstawianie zakładów sportowych z oferty tego buka.

4. Czy kod do TOTALbet jest legalny?

Tak, kod bonusowy TOTALbet: LEGALSPORT i pozwala uzyskać preferencyjne warunki bonusu powitalnego, jest jak najbardziej legalny. Wynika to z faktu, że nasz kod rabatowy działa jedynie u licencjonowanych operatorów zakładów sportowych, a takim bez wątpienia jest buk TOTALbet. Posiada on bowiem licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.15.2017 na organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet na okres 6 lat, która przyznana została 5 stycznia 2018 roku.

5. Gdzie znajdę kod promocyjny TOTALbet?

Unikatowy kod TOTALbet znaleźć można na naszej stronie, na przykład w zakładce "TOTALbet kod promocyjny:" a także w wielu innych miejscach. Możecie też po prostu skopiować hasło "LEGALSPORT" (<=== skopiuj ten kod), który wystarczy jedynie wpisać w czasie procesu rejestracyjnego w pole zatytułowane "Kod promocyjny". 

6. Gdzie wpisać kod promocyjny podczas rejestracji w Totalbet?

Nasz unikatowy kod rabatowy TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT, należy wpisać lub wkleić w pole zatytułowane „Kod promocyjny” w czasie zakładania darmowego konta internetowego u tego legalnego bukmachera. Pole to znajdziemy w formularzu rejestracyjnym. Dzięki wykorzystaniu kodu warszawski legalny bukmacher TOTALbet przyzna nam powiększoną nagrodę powitalną.

7. Kto może otrzymać Bonus Na Start w TOTALbet ?

U warszawskiego operatora zakładów sportowych TOTALbet bonus powitalny przysługuje każdemu nowemu graczowi, który nie posiada jeszcze swoje konta internetowego u tego buka i jest pełnoletni.

8. Czy do TOTALbet potrzebny jest kod promocyjny?

Ze standardowego bonusu na start skorzystać można bez naszego kodu. Wówczas liczyć można na bonus od depozytu do kwoty 5000 zł, dzięki któremu maksymalny bonus na start TOTALbet wynosi właśnie 5000 zł (jeśli wpłacimy w ramach pierwszego depozytu 5000 zł, TOTAlbet przyzna nam za darmo drugie 5000 zł w bonusie 100%).

Jeśli jednak chcemy otrzymać preferencyjne warunki bonusu powitalnego, wówczas kod promocyjny jest potrzebny. Z pewnością warto go wykorzystać, ponieważ powiększony pakiet powitalny TOTALbet z kodem bonusowym obejmuje nie tylko bonus od pierwszej wpłaty, ale również unikalny darmowy zakład 50 PLN TOTALbet, który w standardowej ofercie na start tego bukmachera nie jest dostępny.

9. Czy wpisanie kodu promocyjnego TOTALbet przedłuży proces rejestracji nowego gracza?

Nie, zastosowanie naszego kodu promocyjnego TOTALbet praktycznie w ogóle nie wpływa na czas potrzebny do założenia darmowego konta internetowego u tego legalnego bukmachera. 

10. Jak odebrać bonus z kodem TOTALbet w kilku krokach

1. Załóż darmowe konto bukmacherskie TOTALbet online na stronie internetowej bukmachera: www.totalbet.pl. Od razu po zakończeniu pełnej rejestracji na Twoje konto trafi freebet 50 zł, który jest dostępny tylko z kodem.

2. Postaw kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.00 za otrzymany bonus - jeśli wygrasz, nie musisz obracać wygranej kwoty! Możesz od razu wypłacić ją na swoje konto bankowe.

3. Dokonaj wpłaty pierwszego depozytu - by maksymalnie wykorzystać bonus na start wpłać 5000 zł, a drugie 5000 zł otrzymasz od bukmachera. Dokonaj obrotu całym depozytem (postaw minimum dwa różne kupony o minimalnym kursie 2,0) by aktywować bonus.

4. By wypłacić pieniądze z bonusu 100% TOTALbet na swoje konto bankowe, obróć 4x lub 6x kwotą bonusu - w zależności od wybranej ścieżki bonusowej (4x4 lub 5x3). Istnieje jeszcze ścieżka dla pechowca po jednokrotnym obrocie (kupon przegrany).

do góry

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Totalbet kod promocyjny | styczeń 2022
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
NNN
skomentowano ponad miesiąc temu
Jaki jest Wasz kod promocyjny do Totalbet bo nie moge go znaleźć na stronie
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.