Regulamin

Regulamin serwisu internetowego LegalSport.pl

Postanowienia Ogólne

 1. Serwis LegalSport.pl to serwis dla wszystkich, którzy interesują się sportem, wydarzeniami sportowymi, zakładami wzajemnymi, grami losowymi lub grami hazardowymi. Informacje zamieszczone na serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i rozrywkowy.
 2. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za sposób i konsekwencje ich użycia.
 3. Strona przeznaczona jest dla pełnoletnich użytkowników polskojęzycznych, zainteresowanych zakładami wzajemnymi, grami losowymi lub grami hazardowymi przez internet w krajach w których zakłady wzajemne, gry losowe lub gry hazardowe są dozwolone.
 4. Administracja serwisu zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań aby serwis działał bez jakichkolwiek przerw i zakłóceń. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zakłócenia spowodowane siłą wyższą lub niedozwoloną ingerencją użytkowników.
 5. Korzystanie z serwisu LegalSport.pl jest całkowicie darmowe.
 6. Serwis LegalSport.pl nie promuje jakiejkolwiek nielegalnej działalności związanej z hazardem, nie zachęca do udziału w niej i nie udziela jakiegokolwiek wsparcia.
 7. Informacje serwisu Legalsport.pl w odniesieniu do gry na prawdziwe pieniądze skierowane są do graczy posługujących się językiem polskim i przebywających w krajach gdzie rozrywka taka jest legalna (np. Wielka Brytania).
 8. Serwis LegalSport.pl zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi jej właściciele ani administratorzy nie mają kontroli i nie mogą przyjąć odpowiedzialności za ich treść. Operator serwisu zewnętrznego jest zawsze odpowiedzialny za zawartość tych stron. Po otrzymaniu zgłoszenia naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.
 9. Wszelkie działania użytkowników powinny być zgodne z prawem oraz dobrymi obyczajami.
 10. Administracja może usunąć konto użytkownika, który łamie regulamin serwisu.

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 31 grudnia  2017 r.
 2. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie.
 3. Użytkownik oświadcza, iż zapoznał się z treścią Regulaminu oraz Polityką prywatności i w całości akceptuje postanowienia.