czwartek, 20 czerwca 2024

STS bonus

08.06.2024, 06:58
Autor: M. Lesiak
Spis treści
Rozwiń
 1. STS bonus
  1. Jak odebrać w STS bonus na start?
  2. Gdzie wpisać hasło do bonusów STS?
  3. Jak działa bonus w STS?
  4. Jak aktywować bonus w STS w 2024 roku?
  5. Aktywacja bonusu STS - ile najlepiej wpłacić za pierwszym razem?
 2. Warunki regulaminowe bonusu powitalnego STS
  1. Podstawowe zasady bonusu w STS
  2. Jaki jest obrót bonusem w STS?
  3. STS bonus 2024 - jak wypłacić obróconą kasę?
 3. Czy warto odebrać bonus w STS?
 4. Bonus na start w STS oczami graczy
 5. FAQ
Bonus powitalny STS na 2024 rok
 • Bonusy od 3. depozytów 600 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

760 zł

Dzięki temu może z niego skorzystać szerokie grono typerów. Bonus na start u bukmachera STS w 2024 r. jest wysoko oceniany przez graczy. Dlatego też jeśli szukasz atrakcyjnej nagrody powitalnej dla siebie, to w pierwszej kolejności powinieneś rozważyć skorzystanie z bonusowej propozycji Star-Typ Sport, która w wersji z naszym zawsze działającym hasłem LEGALSPORT opiewa na 760 zł. W standardzie jest niższa!

STS - bonus na start dla nowych graczy 760 zł

Skorzystanie z naszego unikalnego bonusu u bukmachera STS jest darmowe, tak więc nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty związane z odbiorem premii na start czy jej późniejszą eksploatacją. Jest to także w pełni legalny bonus online, który aktywujesz u sprawdzonego polskiego bukmachera, nadzorowanego przez Ministerstwo Finansów.

Zobacz jak odebrać w STS bonus powitalny i jak go wykorzystać na pewne zakłady bukmacherskie, a także przeczytaj, jakie warunki regulaminowe trzeba spełnić, aby zagrać z kupony z bonusami za łącznie 760 zł.

STS bonus

STS bonus | czerwiec 2024
Bukmacher
Bonus aktywny z hasłem LEGALSPORT
Kwota bonusu 760 zł
Składniki bonusu 600 zł od 3. wpłat + 100 zł bez ryzyka + 60 zł za zadania 

ODBIERAM BONUSY W STS

Legalny bukmacher STS ma wyjątkowy pakiet bonusów o wartości 760 zł, który aktywuje się hasłem polecającym LEGALSPORT. Na dzień 20.06.2024 składa się on z następujących premii gotówkowych: bonus od trzech depozytów 600 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł. Wszystkie elementy tego ekskluzywnego vipowskiego bonusu można wykorzystać na dowolne wydarzenia sportowe i pozasportowe.

Paczka powitalnych prezentów od Star-Typ Sport jest wyposażona w różnorodne benefity pieniężne, tak więc z całą pewnością każdy obstawiający znajdzie dla siebie odpowiednie bonusy. Dodatkowo każdy gracz może liczyć na nielimitowany dostęp do nagród za regularną grę, które bezkonkurencyjnie i nadprogramowo podbijają atrakcyjność. Do tego grona należy zaliczyć premię za kumpla czy benefit z okazji meczów reprezentacji Polski.

Jak odebrać w STS bonus na start?

Aby odebrać bonus na start w STS, należy założyć bezpłatne konto na stronie lub aplikacji tego buka, koniecznie przy użyciu naszego hasła polecającego LEGALSPORT, a następnie zrealizować pierwszy depozyt, który uwolni pierwszą paczkę bonusów powitalnych w Star-Typ Sport. Poniżej instrukcja "krok po kroku" jak odebrać STS bonusy.

 • wejdź na stronę bukmachera przez ten link: odbieram bonusy STS
 • uzupełnij formularz zgłoszeniowy danymi osobowymi,
 • sprawdź czy aktywne jest hasło do max. bonusów LEGALSPORT,
 • zaznacz checkbox: "Chcę odebrać bonus powitalny STS",
 • kliknij button "Zarejestruj",
 • dokonaj depozytu i odbierz bonusy od bukmachera STS.

Odbiór bonusu STS o wartości maksymalnej 760 zł jest prosty i zamyka się w kilku intuicyjnych krokach. Skrócony formularz zgłoszeniowy od bukmachera Star-Typ Sport Zakłady Bukmacherskie nie wymaga od Ciebie dołączenia skanów dowodu osobistego lub paszportu. Musisz podać tylko podstawowe dane osobowe.

Gdzie wpisać hasło do bonusów STS?

Hasło afiliacyjne do bonusu STS należy wpisać bądź wkleić na prostym formularzu zgłoszeniowym w pierwszym kroku w czwartym polu od góry, podczas zakładania profilu online u tego operatora. Jeśli chcesz, aby system automatycznie uzupełnił hasło do premii 760 zł na Twoim wniosku, skorzystaj z naszego bezpiecznego linku przekierowującego: autouzupełnianie hasła do bonusu STS

Jak działa bonus w STS?

Bonusy u bukmachera STS działają na tradycyjnych zasadach. Atrakcyjny system bonusowy u tego buka oparty jest na klasycznych warunkach przyznawania bonusów oraz ich obrocie, który jest znany każdemu typerowi. Dzięki temu działanie bonusów powitalnych w STS ogarną nie tylko doświadczeni typujący, ale także początkujący gracze. Poniżej prezentujemy, jak działają nagrody za założenie konta w Star-Typ Sport.

Bonus od 1. wpłaty 100% do 100 zł - jak działa?

Internetowy bonus w STS od pierwszego depozytu działa na zasadach podwojenia wpłaty. To znaczy, że jeśli zdeponujesz na koncie u tego bukmachera za pierwszym razem 100 zł, otrzymasz dodatkowo na saldo bonusowe 100 zł na betowanie. Twoje saldo zostanie podwojone, co daje Ci większe możliwości i większą szansę na wygraną. Pamiętaj, że w STS bonus od pierwszej wpłaty jest dostępny tylko raz, więc warto wykorzystać go w pełni!

Bonus od 2. wpłaty 50% do 200 zł - jak działa?

Nagrodzona przez STS bonusem zostanie także Twoja druga wpłata. Tym razem otrzymasz bonus 50% za depozyt do maksymalnie 200 zł. W praktyce wygląda to następująco: wpłać na swoje indywidualne konto typerskie 400. Dzięki temu otrzymasz dodatkowo na profil gracza 200 zł w bonusie.

Bonus od 3. wpłaty 50% do 300 zł - jak działa?

Bonus od trzeciej wpłaty 300 zł w STS Zakłady Bukmacherskie funkcjonuje na identycznych zasadach, jak ten od drugiego depozytu. W momencie złożenia 3. wpłaty otrzymasz od STS 50% bonusu do maksymalnie 300 zł. Tak jak w przypadku poprzednich premii gotówkowych, bonus od trzeciej wpłaty w Star-Typ Sport jest dostępny tylko raz.

Bonus bez ryzyka 100 zł - jak działa?

W STS bonus bez ryzyka 100 zł to ubezpieczenie pierwszego kuponu na wypadek przegranej. Jeśli Twój pierwszy zakład bukmacherski okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki bez podatku do 100 zł do szybkiej wypłaty bez obrotu. Bonus jest przyznawany tylko tym typerom, którzy założą konto w STS z naszym hasłem LEGALSPORT.

Bonus za wykonane misje 60 zł - jak działa?

W zakładach bukmacherskich STS bonus za wykonane misje do 60 zł uzyskuje się poprzez wpłatę depozytów i zawarte kupony. Aby odebrać komplet nagród w wysokości 60 zł, musisz zrealizować 3 wpłaty i postawić 6 kuponów przez internet na stronie lub aplikacji na telefon.

Jak aktywować bonus w STS w 2024 roku?

Aby aktywować bonus na start w STS, należy na założonym koncie u tego bukmachera z naszym hasłem LEGALSPORT zrealizować pierwszą wpłatę. Można tego dokonać dowolną metodą dostępną na stronie oraz aplikacji na telefon Star-Typ Sport.

Kiedy dostaje się bonus na STS?

Bonus STS przypisany jest nowym klientom automatycznie po pierwszej wpłacie na konto.

Aktywacja bonusu STS - ile najlepiej wpłacić za pierwszym razem?

Aktywując bonus STS za pierwszym razem najlepiej wpłacić 100 zł na swoje konto. Taka kwota pozwoli Ci sięgnąć po maksymalne korzyści związane z premierowym depozytem w STS. Zyskasz nie tylko maksymalny bonus 100% od depozytu, ale także zyskasz maksymalne ubezpieczenie pierwszego kuponu na wypadek ewentualnej przegranej.

Warunki regulaminowe bonusu powitalnego STS

Regulamin bonusu powitalnego STS jest przejrzysty i zrozumiały dla każdego typera. Wszystkie punkty są opisane wprost, bez ukrytych szczegółów. Warunki obrotu są czytelne i proste do zrealizowania w krótkim czasie, nawet przez początkujących typerów. Pełny regulamin bonusu STS znajdziesz na stronie bukmachera oraz w aplikacji mobilnej. Poniżej prezentujemy najważniejsze jego elementy.

Podstawowe zasady bonusu w STS

Przy bonusie w STS nie jest wymagana minimalna liczba zdarzeń. Jest to kluczowa zasada, która sprawia, że obstawianie w STS Zakłady Bukmacherskie jest korzystne i wygodne. Dobrą zasadą regulaminową jest także ta, dzięki której nie ma ustalonej minimalnej wpłaty do aktywacji poszczególnych bonusów.

Bonus 760 zł w STS
Bonus 100% od depozytu - 100 zł obrót bonusem 2x, minimalna liczba zdarzeń na kuponie nie jest wymagana, minimalny kurs jednego zdarzenia nie jest wymagany, minimalny kurs ogólny na kuponie - 1,91, czas na obrót - nie ma, minimalny depozyt aktywujący bonus nie jest wymagany  
 Bonus od 2. depozytu - 200 zł obrót bonusem 2x, minimalna liczba zdarzeń na kuponie nie jest wymagana, minimalny kurs jednego zdarzenia nie jest wymagana, minimalny kurs ogólny na kuponie 1.91, czas na obrót nie ma, minimalny depozyt aktywujący bonus nie jest wymagana
 Bonus od 3. depozytu - 300 zł obrót bonusem 2x, minimalna liczba zdarzeń na kuponie nie jest wymagana, minimalny kurs jednego zdarzenia nie jest wymagana, minimalny kurs ogólny na kuponie 1,91, czas na obrót nie ma, minimalny depozyt aktywujący bonus nie jest wymagana
 Cashback - 100 zł obrót 1x, minimalny kurs ogólny AKO lub SOLO nie jest wymagany, minimalna liczba zdarzeń na kuponie 1, minimalny depozyt aktywujący bonus nie jest wymagany, czas na obrót nie ma
Bonusy za zadania - 60 zł po pierwszym depozycie włączają się dwa pierwsze zadania:
• zagraj kupon w aplikacji za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91
• zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z zakładów sportowych (prematch) za
min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91

- po drugim depozycie gracz może wykonać kolejne dwa zadania:
• zagraj kupon LIVE za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91
• zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za min. 15 zł po kursie
kuponu min. 1,91

- po trzecim depozycie gracz może wykonać ostatnie dwa zadania:
• zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem ze Sportów Wirtualnych za min. 15 zł po
kursie kuponu min. 1,91
• zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem Esportowym za min. 15 zł po kursie
kuponu min. 1,91

W STS bonus wyróżnia się także świetnymi warunkami obrotu, które sprzyjają szybkiej wypłacie. Szczegóły znajdziesz poniżej w kolejnych sekcjach opisowych. Warto się nimi zainteresować przed odbiorem bonusu w Star-Typ Sport.

Jak zdobyć dodatkowy bonus w STS?

Dodatkowy bonus w STS w wysokości 100 zł (bonus bez ryzyka na pierwszy postawiony kupon ze zwrotem na saldo depozytowe) możesz zdobyć zakładając profil użytkownika u tego buka z naszym hasłem afiliacyjnym LEGALSPORT. Tutaj możesz odebrać extra premię 100 zł: bonus na start STS

Czy bonusy trafią na moje konto bonusowe od razu po wpłatach?

Bonusy STS trafiają na konto bezpośrednio po wpłacie. Automatyczna aktywacja premii dotyczy wszystkich benefitów za depozyt na start u tego legalnego operatora zakładów bukmacherskich.

Jaki jest obrót bonusem w STS?

Obrót bonusem u bukmachera STS jest prosty i niski. W Star-Typ Sport wystarczy dwukrotnie obrócić środkami bonusowymi, czyli kwotą dwukrotnie wyższą niż otrzymany bonus. Jeśli wpłacisz na saldo gracza 100 zł, musisz zagrać za 200 zł, aby kasa została uwolniona do wypłaty na rachunek bankowy. To jedne z lepszych warunków obrotu na rynku zakładów sportowych!

Bonus STS Kwota Warunki obrotu
Bonus bez ryzyka 100 zł 2-krotny z kursem min. 1.91
Bonusy od 3. wpłat 600 zł Obrót 2x, kurs min. 1.91
Bonus za zadania 60 zł 2 razy po kursie min. 1.91

Musisz pamiętać, że przy bonusie STS do obrotu zaliczają się tylko kupony rozliczone jako wygrane. Mogą to być zarówno kupony akumulowane (AKO), jak i pojedyncze (SOLO). Po wykonanym obrocie pełna obrócona kwota przelewana jest na saldo depozytowe automatycznie, skąd możesz nią dowolnie dysponować.

STS bonus 2024 - jak wypłacić obróconą kasę?

Aby wypłacić kasę z obróconego bonusu u bukmachera STS w 2024 roku, należy wejść na profil klienta, a następnie wybrać zakładkę "Wypłata". Następnie wystarczy wpisać kwotę, jaką chcesz przelać na swój rachunek, potwierdzić poprawność konta bankowego i zrealizować wypłatę bonusu. Korzystając z STSpay masz gwarancję wypłaty bonusowych środków do 10 minut od momentu złożenia zlecenia.

Czy warto odebrać bonus w STS?

Bonus STS na start to atrakcyjna oferta dla nowych klientów, z której warto skorzystać. Warunki związane z otrzymaniem bonusu są bardzo korzystne, z niską minimalną wpłatą i akceptowalnym obrotem. To sprawia, że nagroda od Star-Typ Sport o wartości 760 zł za założenie profilu typerskiego jest zachęcająca oraz godna uwagi.

Dlaczego warto odebrać bonus w STS Zakłady Bukmacherskie

Kolejnym plusem przemawiającym za odbiorem bonusu w STS jest fakt, że ten legalny bukmacher jest znany z dostarczania wielu dochodowych zakładów, które bez limitu można betować za kasę z otrzymanego bonusu dla nowych. Dzięki temu każdy gracz może zawrzeć dowolny kupon bez kombinowania. Na korzyść tej premii online wpływa także to, że gotówkę z bonusu można szybko wypłacić na konto w banku bez żadnej prowizji.

Bonus na start w STS oczami graczy

Spora atrakcyjność bonusu na start w STS sprawia, że gracze chwalą i polecają regularnie tę premie powitalną u tego bukmachera. Bonus od STS jest jednym z najwyżej ocenianych w 2024 roku benefitów na powitanie i dobry start. Pozytywnie recenzowane są nie tylko warunki regulaminowe, ale także wysokość premii i jest dostępność.

Ocena gracza numer 1: Odebrałem bonus powitalny w STS w roku 2024. Był to mój bukmacher na start. Początkowo obawiałem się o warunki obrotu bonusami, jednak nie były one skomplikowane. Chwalę sobie nagrody w STS właśnie za proste i przejrzyste zasady. Co do kwot bonusów - są one bardzo wysokie i zdecydowanie mogą konkurować z innymi firmami bukmacherskim | napisał Zbyszek66.

Ocena gracza numer 2: Szukałem skrojonego i różnorodnego bonusu na zakłady bukmacherskie. Gdy trafiłem do bukmachera STS i aktywowałem bonus na start byłem przekonany że to idealne rozwiązanie. Bonus odpowiadał moim wymaganiom - najpierw zakład bez ryzyka do 100 zł, tak aby poznać mechanizm działania, następnie bonusy od wpłaty, które bez problemu obróciłem, a na koniec wisienka na torcie w postaci bonusu 60 zł za wykonanie prostych zadań. Zdecydowanie polecam skorzystać z bonusu STS! | napisał ArekSK.

Ocena gracza numer 3: Bonus startowy w STS jest okej. Polecam. | napisał Patryczek.

FAQ

1️⃣ Jaką kwotę bonusu powitalnego oferuje STS?

U bukmachera STS na powitanie i dobry start można otrzymać bonus o wartości 760 zł.

2️⃣ Ile muszę wpłacić, aby odebrać bonus na start w STS?

Bukmacher STS nie ustalił minimalnej wpłaty, która odblokowywałaby bonus na start.

3️⃣ Jak zdobyć w STS bonus?

Wystarczy założyć darmowe konto użytkownika na stronie lub aplikacji z naszym hasłem LEGALSPORT.

4️⃣ Czy bonus powitalny STS ma określony termin ważności?

Aktywacja bonusu w STS jest możliwa w terminie 90 dni od dnia dokonania każdej z wymaganych wpłat, po spełnieniu warunków obrotu poprzednio przyznanym bonusem.

Komentarze (2)
Skomentuj artykuł pt. STS bonus
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
++++++
skomentowano ponad miesiąc temu
Pobrałem ofertę i zobaczymy, co się wydarzy. Dodatkową kaskę już dostałem – wszystko odbyło się bez problemów, teraz tylko trzeba ją jakoś logicznie spożytkować 🙂 Ktoś ma jakieś pomysły? Poza tym, czy w STS można grać bez podatku?
singiel
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja gram akurat same single – najlepsza opcja, tylko nie wiem czy współgra ona akurat z regulaminem STSa Poza tym nie spodziewaj się gry bez podatku u tego buka – lepiej przenieś swoje środki do innego, równie popularnego bukmachera 😀 heheh
esteesowy
skomentowano ponad miesiąc temu
Up, ja tam nie narzekam na STSa, ma wszystko co potrzebne, wg mnie solidna firma z doświadczeniem
LK12
skomentowano ponad miesiąc temu
U mnie nie weszło za 10 zł, zostało 15 zeta - co polecacie?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.