piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Inter – Roma | Kursy, typy

STS Zakłady Bukmacherskie

Największy polski bukmacher STS - bezpieczny, wiarygodny i legalny.

Użyj kod promocyjny LEGALSPORT i odbierz maksymalny bonus
Spis treści
Rozwiń
 1. Czy bukmacher STS jest legalny?
 2. Strona internetowa bukmachera STS
 3. STS - aplikacja mobilna
 4. Szybkie Konto STS
  1. STS rejestracja bez dowodu - korzyści
  2. Konto tymczasowe STS a konto stałe
 5. Jak założyć konto w STS
  1. STS rejestracja w dwóch krokach
 6. Oferta zakładów u bukmachera STS
  1. STS: oferta na e-sport
  2. Sport wirtualny w STS
  3. Zakłady na gry karciane BetGames
  4. Typy na rozrywkę i kulturę
 7. Bonusy i promocje w STS
  1. Pakiet powitalny na nowe konto w STS
  2. Kod do najlepszego bonusu na start
  3. Premie dla stałych graczy
 8. STS - metody płatności
 9. STS jak sprawdzić kupon
 10. Czy warto stawiać zakłady wzajemne w STS
 11. STS – jak wypłacić wygraną
 12. STS Zakłady Bukmacherskie - podstawowe informacje
 13. Punkty stacjonarne bukmachera STS
 14. FAQ - pytania i odpowiedzi na temat bukmachera STS
Na start do odbioru bonus powitalny
STS Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

1660 zł

Bonus na start STS kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

STS to sprawdzony i wiarygodny bukmacher, który graczom udostępnia szeroką ofertę typów i podtypów na ponad 30 dyscyplin sportowych oraz świetny system mega zyskownych bonusów i premii dla typerów.

STS jest legalnym polskim bukmacherem z licencją MF

Dostęp do pełnego przeglądu zakładów LIVE i prematch oraz oferty promocyjnej można zyskać w bardzo prosty sposób - wystarczy tylko założyć nowy profil do obstawiania u tego buka. Rejestrując się online warto pamiętać o kodzie LEGALSPORT - ten najlepszy kod afiliacyjny zapewnia unikalny pakiet powitalnych korzyści finansowych!

Czy bukmacher STS jest legalny?

STS to jeden z najdłużej funkcjonujących bukmacherów w Polsce – na rynku zakładów wzajemnych działa od 1997 roku. W Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne, bo tak brzmi pełna nazwa bukmachera STS, całkowicie legalnie zawierać można zakłady sportowe, ponieważ 21 lutego 2012 roku firmie udzielone zostało zezwolenie Ministerstwo Finansów na taką działalność. Licencja bukmachera STS ma numer SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Bukmacher STS oferuje swoje usługi zarówno online poprzez swoją stronę internetową, aplikację mobilną oraz sieć lokali stacjonarnych, która obejmuje około 430 punktów przyjmowania zakładów, w tym m.in. w Warszawie, Poznaniu, ale także w Bytomiu, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz w Żyrardowie.

Zakłady bukmacherskie STS

STS - legalny polski bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów!
Graj w STS bezpiecznie i legalnie

Odbieram z kodem LEGALSPORT

Zgodnie z wymogami znowelizowanej ustawy hazardowej, legalny bukmacher STS wdrożył regulamin odpowiedzialnej gry, którego rolą jest ochrona graczy przez negatywnymi skutkami hazardu. Regulamin zatwierdzony przez Ministerstwo Finansów znaleźć można pod adresem strony internetowej www.sts.pl - zawiera on m.in. procedury kontrolowania limitów czasu i pieniędzy, przeznaczonych na obstawianie zakładów sportowych w STS, oraz informacje dotyczące ochrony nieletnich przed skutkami uzależnienia od hazardu.

Oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski wprowadził tzw. STS limity bukmacherskie, dzięki którym gracz ma możliwość ustawienia maksymalnej stawki za jeden zakład, limitu stawek dziennych i miesięcznych oraz maksymalnego czasu spędzonego na grze w ciągu jednego dnia lub miesiąca – jeśli typer przekroczy choćby jedną ze wspomnianych wartości, bukmacher w celach bezpieczeństwa uniemożliwi mu zawarcie jakiegokolwiek zakładu sportowego.

Strona internetowa bukmachera STS

Legalny bukmacher STS, podobnie jak inni koncesjonowani operatorzy zakładów sportowych online, tacy jak Fortuna, forBET czy LVBET, posiada zatwierdzoną przez Ministerstwo Finansów stronę internetową, za pośrednictwem której obstawiać można całą gamę wydarzeń ze świata sportu, rozrywki oraz polityki. Znajdziemy na niej ofertę na zakłady pre-match, długoterminowe oraz LIVE. Witryna dostępna jest pod adresem www.sts.pl.

Strona internetowa STS jest wyjątkowo funkcjonalna oraz przejrzysta - bez trudu odnajdą się na niej zarówno zaawansowani, jak i początkujący gracze. Sprzyjają temu również dobrze wyszczególnione zakładki, które odsyłają nas m.in. do całej gamy statystyk, płatności oraz bonusów bukmacherskich. Witryna STS online działa bez zarzutu – nie ma niespodziewanych zacięć czy spowolnień. Na plus zapisać tutaj należy pomoc online, która bez problemu rozwieje ewentualne niejasności i szybko odpowiada na pytania.

Strona internetowa legalnego bukmachera STS

Warto też dodać, że główny sponsor Jagiellonii Białystok przygotował również stronę na urządzenia przenośne, która z kolei umożliwia pobranie aplikacji mobilnej. Tym samym nie dziwią wyniki różnych testów, w tym badania przeprowadzanego w czerwcu 2018 roku (Gemius/PBI), że wspomniana witryna była najczęściej odsłanianą stroną wszystkich legalnych bukmacherów w tym czasie, a pod kątem liczby użytkowników i średniego czasu korzystania znalazła się na drugim miejscu.

Przede wszystkim jednak strona www umożliwia nam założenie konta bukmacherskiego STS. Dzięki niemu wszyscy typerzy zyskują dostęp do pełnej oferty sportowej tego bukmachera oraz wszystkich akcji promocyjnych i bonusowych. Co istotne, proces rejestracyjny przejść można w dowolnym momencie, przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu.

STS - aplikacja mobilna

Coraz więcej graczy do obstawiania zakładów sportowych wykorzystuje dedykowane aplikacje mobilne. Doskonale wie o tym także bukmacher STS, który przygotował dla swoich typerów właśnie takie rozwiązanie. I tak aplikacja oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski dostępna jest w wersji na urządzenie z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Dla typerów, którzy chcą stawiać zakłady sportowe na telefonie lub tablecie, STS aplikacja mobilna posiada wiele różnych udogodnień, wśród których wymienić trzeba m.in. czat oraz praktyczną wyszukiwarkę. Warto dodać także o możliwości kopiowania e-kuponów na kupony własne, kopiowania numeru kuponu oraz łatwego przenoszenia się z poziomu kuponu do ligi, do której przypisane jest dane wydarzenie.

Aplikacja mobilna STS umożliwia aktywację konta z kodem LEGALSPORT

Oczywiście za pomocą aplikacji mobilnej STS obstawiać można zakłady wzajemne z całej oferty sportowej tego buka. Dodatkowo pozwala ona na bezpłatne oglądanie relacji na żywo z wydarzeń sportowych oraz otrzymywanie powiadomień o aktualnych wynikach interesujących nas zdarzeń. Na koniec należy wspomnieć, że grając w aplikacji mobilnej STS mamy możliwość wypłaty wygranych jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich typów z kuponu (funkcja Cash-out) oraz szybkiego uzupełniania swojego konta.

Szybkie Konto STS

By ułatwić i przyspieszyć graczom proces rejestracji konta bukmacherskiego STS, ten legalny bukmacher wprowadził tzw. Konto Tymczasowe STS. Standardowa rejestracja konta u bukmachera na ogół zajmuje kilkanaście minut i wymaga przesłania skanu dokumentu tożsamości oraz podania numeru konta, którego najczęściej nie pamiętamy. Konto do typowania wyników musi również przejść weryfikację przez pracownika bukmachera, co sprawia, że cały proces może trwać nawet powyżej pół godziny.

Tymczasem Szybkie Konto STS pozwala ominąć te problemy i postawić pierwszy zakład bukmacherski w STS już po kilku minutach. By je założyć, kliknij w ten ==>  link do konta tymczasowego STS z kodem  lub w poniższy baner.

Zakłady bukmacherskie STS

Konto Tymczasowe STS:
- pierwszy zakład już po kilku minutach
- konto bukmacherskie bez dokumentu tożsamości
- dostęp do bonusu powitalnego STS z kodem promocyjnym
- możliwość korzystania z pełnej oferty STS
- kupony bukmacherskie do 5000 zł

Zakładam Konto Tymczasowe z kodem

Główne udogodnienia, związane z Kontem Tymczasowym STS, to fakt, że do jego założenia musimy wypełnić tylko kilka pól. W pierwszej części procesu rejestracyjnego podajemy dane konta, czyli adres e-mail, hasło i numer telefonu. Tu także wpisujemy nasz specjalny kod za rejestrację STS, który brzmi LEGALSPORT - z tym hasłem otrzymamy podwyższony bonus powitalny STS. W skład ponadstandardowego pakietu wchodzi bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł, co łącznie daje aż 1660 zł na zakłady bukmacherskie w STS.

W drugiej części panelu rejestracyjnego podajemy swoje dane osobowe - nie musimy przesyłać skanu dokumentu tożsamości ani podawać numeru konta, co wymagane jest dopiero przy przekształceniu Konta Tymczasowego w Konto Stałe STS.

STS rejestracja bez dowodu - korzyści

Podstawową korzyścią z szybkiego konta w STS jest fakt, że możemy je założyć już w minutę - nie musimy tracić czasu na weryfikację czy skanowanie dowodu osobistego. Dzięki temu pierwszy internetowy kupon bukmacherski w STS online możemy postawić już po paru chwilach - jest to przydatne zwłaszcza wówczs, jeśli na rejestrację profilu decydujemy się tuż przed ważnym meczem, na który koniecznie chcemy postawić zakład.

Szybkie Konto STS umożliwia nam korzystanie z pełnej oferty sportowej STS, możemy również odebrać bukmacherski bonus powitalny STS. Mamy możliwość obstawiania dowolnych kuponów z oferty pre-match i LIVE, bez ograniczeń w zakresie np. liczby zdarzeń na kuponie czy kursów bukmacherskich poszczególnych wydarzeń. Możemy też zasilać swoje Szybkie Konto STS, korzystając z aż ośmiu metod płatności, w tym Skrill czy PayU.

Konto tymczasowe STS a konto stałe

W STS Szybka Rejestracja wiąże się oczywiście z pewnymi ograniczeniami, które są zdejmowane po przekształceniu Konta Tymczasowego w Konto Stałe, czyli standardowe konto bukmacherskie STS. Korzystając z Szybkiego Konta STS możemy stawiać zakłady sportowe jedynie do kwoty 5000 zł - po jej przekroczeniu możliwość zawierania kolejnych kuponów bukmacherskich STS zostaje zablokowana do momentu przekształcenia konta.

Zakłady bukmacherskie STS
Konto Tymczasowe STS nie wymaga podania numeru rachunku bankowego
Szybka rejestracja STS to minimum formalności
Aktywacja z kodem

Nie możemy również wypłacać wygranych na swoje konto bankowe - taka opcja dostępna jest dopiero wówczas, gdy posiadamy konto stałe. Co jednak ważne, w STS Konto Tymczasowe nie posiada żadnych ograniczeń czasowych, co znaczy, że nie musimy go przekształcać w konto stałe po upływie np. miesiąca, jak ma to miejsce w przypadku innych legalnych bukmacherów.

By zamienić Konto Tymczasowe STS w standardowe konto bukmacherskie musimy uzupełnić kilka informacji, np. podać numer konta (by możliwe były wypłaty wygranych), adres zamieszkania oraz przesłać skan dokumentu tożsamości. Możemy to zrobić w dowolnym momencie.

Jak założyć konto w STS

Rejestracja online u bukmachera STS jest wyjątkowo prosta i intuicyjna, przez co z całą pewnością poradzą z nią sobie nie tylko doświadczeni, ale również początkujący grający. By rozpocząć proces rejestracji, który zajmuje najwyżej kilka minut, wystarczy kliknąć w ten link aktywacyjny do konta STS który przekieruje Cię bezpośrednio do panelu rejestracyjnego STS.

STS rejestracja w dwóch krokach

Proces zakładania Szybkiego Konta, czyli STS rejestracja online trwa tylko kilka minut i wymaga przejścia przez dwa pola, w których uzupełniamy odpowiednie dane.

 • Krok 1 - w którym podajemy dane konta. Musimy tu uzupełnić cztery pola: adres e-mail, hasło i numer telefonu. Czwarte pole, zatytułowane "Kod promocyjny", ukryte jest pod pytaniem "Masz kod promocyjny?", które znajduje się pod miejscem na wpisanie naszego numeru telefonu. Klikając w ten napis odsłonimy pole, w które wpisujemy kod promocyjny STS. My polecamy użyć naszego specjalnego kodu bonusowego LEGALSPORT (<=== skopiuj ten kod), ponieważ dzięki niemu otrzymacie wyższy bukmacherski bonus powitalny STS! Pamiętajcie, że w STS rejestracja z kodem bonusowym LEGALSPORT pozwala zyskać na start bonus 1660 zł. Następnie musimy jeszcze tylko potwierdzić swoją pełnoletniość i już możemy kliknąć przycisk "Dalej", który przenosi nas do kroku drugiego.
 • Krok 2 - w którym podajemy swoje dane osobowe. Tu również do wypełnienia jest tylko kilka pól: imię, nazwisko, narodowość (domyślnie wybrana jest narodowość polska) oraz numer PESEL. W tym kroku musimy również podać kod SMS, który otrzymamy na podany w kroku pierwszym numer telefonu. Następnie potwierdzamy, że chcemy otrzymać bonus startowy STS (to okno zaznaczone jest domyślnie) oraz że wszystkie dane podaliśmy zgodnie z prawdą, a pieniądze, które będziemy przeznaczać na stawiane w STS zakłady bukmacherskie, pochodzą z legalnego źródła. Następnie klikamy guzik "Zarejestruj" kończąc proces zakładania Szybkiego Konta STS.
Jak założyć konto gracza w STS krok po kroku - instrukcja

Jeśli chcemy przekształcić nasze STS Konto Tymczasowe w Konto Stałe, czyli standardowe konto bukmacherskie STS, musimy uzupełnić kilka informacji, wymaganych przez bukmachera. By to zrobić, wystarczy zalogować się na swoje konto bukmacherskie, wejść do sekcji "Moje Konto" a następnie w zakładkę "Dane osobowe". Tam musimy podać swój numer rachunku bankowego, adres zamieszkania i pseudonim, a także potwierdzić poprawność adresu e-mail.

Musimy również przesłać czytelne zdjęcie lub skan dowodu osobistego. Po zapisaniu zmian następuje proces weryfikacji naszego konta przez pracownika STS, co trwa na ogół mniej niż 15 minut. Gdy konto zostanie zweryfikowane otrzymamy e-mail informujący, że możemy już korzystać ze wszystkich funkcjonalności standardowego konta bukmacherskiego STS.

Potrzebujesz więcej informacji na temat aktywacji profilu do obstawiania u legalnego bukmachera STS online? Znajdziesz je tutaj - jak się zarejestrować w STS. To szczegółowa instrukcja krok po kroku, jak założyć konto typerskie bez dowodu w STS, a następnie przekształcić je w standardowy profil bukmacherski.

Oferta zakładów u bukmachera STS

Legalny bukmacher STS dysponuje ofertą zakładów wzajemnych na około 30 dyscyplin sportowych. Tym samym bez problemu znaleźć w STS typy na piłkę nożną (np. zakłady na Premier League, La Liga, Champions League), tenis (np. Wimbledon, US OPEN), hokej na lodzie, wyścigi F1 czy siatkówkę (np. polska Plus Liga) oraz koszykówkę (przeczytaj jak obstawiać koszykówkę w STS).

Zakłady bukmacherskie STS

STS oferuje typy bukmacherskie na niemal 30 dyscyplin sportu
Piłka nożna | Koszykówka | Hokej | Tenis | Piłka ręczna | F1 | Skoki narciarskie | MMA | Golf

Przejście do STS

Co ważne, w ofercie sportowej buka STS brakuje także bardziej egzotycznych z perspektywy polskiego gracza sportów, czyli np. futsalu, hokeju na trawie, pływania czy unihokeja. U oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski czyli STS zakłady bukmacherskie stawiać można także w typowaniu sportów walki (np. MMA) oraz futbolu amerykańskiego.

Każda dyscyplina sportowa dostępna jest do obstawiania w opcji przedmeczowej i na żywo (LIVE), a najważniejsze spotkania dają możliwość wyboru pomiędzy ogromną ilością typów i podtypów. Przykładowo, dla najważniejszych meczów piłkarskich STS proponuje ponad 200 rozstrzygnięć, w tym zakłady z rynków głównych, typy handicapowe, zakłady drużynowy czy selekcje under/over.

STS: oferta na e-sport

W STS oferta zakładów bukmacherskich obejmuje też propozycje zakładów na sporty wirtualne oraz liczne typy bukmacherskie na e-sporty, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy. Dzięki temu w STS kupon bukmacherski bez trudu przygotują zarówno fani CS:GO, League of Legends czy Dota 2, jak i gracze preferujący obstawianie takich rozgrywek e-sportowych jak FIFA, Overwatch czy Rainbow Six.

Oferta na esport w STS

Oferta na e-sport w STS obejmuje nie tylko standardowe typy z rynków głównych, ale też szereg podtypów. To sprawia, że gracze mogą wrzucać na swoje internetowe kupony e-sportowe wiele różnych rozstrzygnięć, w tym zakłady handicapowe czy na dokładny wynik, a także na zwycięzcę poszczególnej mapy. Warto dodać, że STS przygotował dla graczy jedną z najszerszych propozycji jeśli chodzi o zakłady e-sportowe, wyprzedzając w tej materii takich operatorów jak BETFAN, Fortuna czy forBET.

Sport wirtualny w STS

Gracze, którzy lubią szybkie rozstrzygnięcia i nie chcą zbyt długo czekać na wynik obstawionych spotkań, mogą skorzystać z szerokiej oferty na sporty wirtualne w STS. Podobnie jak klasyczne dyscypliny sportowe, te komputerowo generowane rozgrywki w STS również możemy obstawiać zarówno z poziomu witryny internetowej bukmachera, jak i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

W ramach sportów wirtualnych STS oferuje typerom aż pięć sportów - na swoje kupony możecie więc wrzucać nie tylko zakłady na wirtualną piłkę nożną, ale też komputerowy tenis, koszykówkę, wyścigi psów i wyścigi koni.

Zakłady na gry karciane BetGames

STS jako pierwszy bukmacher na polskim rynku zakładów sportowych rozbudował swoją ofertę o zakłady na gry karciane. To tzw. STS BetGames, czyli wirtualne kasyno online, w ramach którego można obstawiać kupony bukmacherskie na wojnę, bakarat i poker, u tego operatora dostępny jest także poker z polskim stołem.

Zakłady bukmacherskie na gry kasynowe w STS dostępne są z poziomu strony www i aplikacji mobilnej, a można je obstawiać przez całą dobę bez przerwy. Dzięki temu kupony na gry karciane mogą stanowić świetną propozycję w czasie, gdy w ramach klasycznych sportów nie są rozgrywane żadne interesujące nas spotkania.

Typy na rozrywkę i kulturę

Idealnym uzupełnieniem propozycji sportowej legalnego bukmachera STS są zakłady obejmujące najważniejsze wydarzenie ze świata rozrywki – np. typy na Oscary czy Złote Globy. U tego koncesjonowanego operatora znajdziemy selekcje na wszystkie najważniejsze wydarzenia kulturalne, rozrywkowe czy polityczne, w tym zakłady na wybory prezydenckie czy parlamentarne, typy na Eurowizję czy Taniec z Gwiazdami.

Na koniec warto wspomnieć, że u głównego sponsora piłkarzy Jagiellonii Białystok typować można zarówno zaraz przed meczem (STS typy na dziś i jutro) oraz ze sporym wyprzedzeniem czasowym (zakłady długoterminowe). To wszystko sprawia, że STS na tym polu wypada bardzo dobrze i obrazu tego zniekształcić nie może nawet fakt, że kursy bukmacherskie STS mogłyby stać na nieco wyższym poziomie.

Bonusy i promocje w STS

Organizator zakładów sportowych STS, który na terenie naszego kraju działa w pełni legalnie, ze swoją ofertą stara docierać się zarówno do początkujących typerów, jak i tych, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie w STS. Dla tych pierwszych przygotował przede wszystkim bardzo atrakcyjny STS bonus bukmacherski na start, a dla regularnych typerów systematycznie aktywuje liczne promocje tymczasowe z okazji najważniejszych sportowych wydarzeń.

Pakiet powitalny na nowe konto w STS

Każdy nowy gracz może otrzymać od STS mega pakiet powitalnych premii finansowych. W skład pakietu wchodzi  bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł.

Te dodatkowe środki można przeznaczyć na dowolne zakłady bukmacherskie z oferty koncesjonowanego bukmachera STS. Co ważne, warunki i zasady regulaminowe premii powitalnych są bardzo proste, dzięki czemu z łatwością może z nich skorzystać również początkujący typer.

Bonusy od STS są naprawdę zyskowne, na przykład cashback 100 zł na start. Dzięki tej promocji możecie postawić kupon bukmacherski online bez ryzyka przegranej - jeśli kupon okaże się nietrafiony, buk zwróci Wam za niego środki. To sprawia, że możecie zagrać odważniej i za wyższy kurs - w przypadku wygranej może się ona wówczas okazać naprawdę imponująca!

Kod do najlepszego bonusu na start

Warto pamiętać, że w STS najlepszy bonus na start dostępny jest tylko z kodem - wystarczy, jeśli podczas rejestracji konta bukmacherskiego STS wykorzystacie nasz specjalny kod za rejestrację STS, który brzmi LEGALSPORT. Łączny bonus za kod w STS to aż 1660 zł PLN, a do tego extra premie z oferty bonusów odnawialnych. By skorzystać z oferty specjalnej, wystarczy założyć konto STS online przez nasz link aktywacyjny do bonusu z kodem.

Premie dla stałych graczy

Legalny bukmacher STS nie zapomina także o bardziej doświadczonych graczach, dla których regularnie organizuje atrakcyjne promocje bukmacherskie, pozwalające zyskać wyższe wygrane, bonusy i freebety oraz vouchery bukmacherskie STS. Typerzy mogą np. skorzystać ze świetnej promocji Zaproś kumpli - to klasyczny bonus za polecenie w STS, w ramach którego każdy typer może zdobyć extra nawet 340 zł za stworzenie swojej drużyny znajomych. Proste warunki bonusu sprawiają, że dodatkowe środki na zakłady zarówno polecający, jak i polecany mogą zdobyć w bardzo łatwy sposób!

Warto wspomnieć również o szerokiej ofercie promocji tymczasowych, w których bukmacher STS umożliwia typerom grę o naprawdę duże pieniądze. Przykładowo, w ramach akcji "Ligowe emocje rządzą", organizowanej cyklicznie przy okazji rozgrywek najlepszych europejskich lig piłkarskich, gracze co tydzień biorą w podziale puli 100 000 zł.

Extra pakiet na startPremie finansowe dla regularnych typerówDo odbioru super bonusy na e-sport, virtuals, BetGames

Extra pakiet na start
Premie finansowe dla regularnych typerów
Do odbioru super bonusy na e-sport, virtuals, BetGames

GRAJ w

Podobne zasady ma promocja bukmacherska STS "Pucharowe emocje rządzą", umożliwiająca zdobycie dodatkowych bonusów bukmacherskich w trakcie rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Systematycznie wznawiana jest też akcja bonusowa SuperAKO w STS, umożliwiająca typowanie wybranych zdarzeń z oferty bukmacherskiej STS po wyższych kursach. A ponieważ legalny bukmacher STS podobne akcje organizuje dla graczy często, warto na bieżąco śledzić jego stronę i nasz portal - pamiętajcie, że o wszystkich bonusach i promocjach STS przeczytacie tutaj: Bonusy bukmacherskie STS.

A jeśli bonusy i promocje dla graczy w STS to dla Was za mało, możecie też założyć konta typerskie u innych bukmacherów online, np. u legalnego bukmachera eWinner, w Fortunie czy w LVBET, który słynie z regularnie organizowanych akcji promocyjnych dla stałych typerów.

STS - metody płatności

U części graczy po poprawnym przejściu całego procesu rejestracji konta bukmacherskiego pojawia się pytanie – jak wpłacić pieniądze do bukmachera? STS, jak przystało na firmę z wieloletnią tradycją na rynku zakładów sportowych, udostępnia swoim graczom cały wachlarz metod płatności online, dzięki czemu w całkowicie bezpieczny sposób przelać oni mogą swoje pieniądze na internetowe konto typerskie.

W tym celu wystarczy jedynie zalogować się na stronie i kliknąć ikonę „Wpłata”. Wówczas wyświetli się lista serwisów obsługujących bezpieczne płatności internetowe – PayU, Dotpay oraz Tpay. Po wybraniu odpowiedniego banku przez cały proces dokonywania wpłaty przeprowadzi gracza specjalny panel.

Warto dodać, że legalny bukmacher STS obsługuje aż 30 banków, dzięki czemu każdy gracz bez trudu dokona wpłaty depozytu, niezależnie od tego, który bank obsługuje jego konto. Wpłaty można dokonać np. przez PKO BP, mBank, ING i Santander, jak również przez Alior Bank, Eurobank i Idea Bank.

Zakłady bukmacherskie STS

W STS zasilisz konto bukmacherskie na wiele sposobów
VISA | MasterCard | PayU | Skrill | Neteller | dotpay | Wpłata w punkcie STS

Stawiam kupon online

Dodatkowo depozytu u głównego sponsora Jagiellonii Białystok dokonać można przy pomocy karty kredytowej (Visa lub MasterCard), Netellera (STS jest jedynym w Polsce bukiem z zezwoleniem MF honorującym wpłaty z tego portfela internetowego) oraz wpłaty przez Paysafecard (portfel elektroniczny).

Co istotne, katowicki legalny bukmacher STS umożliwia swoim graczom również uzupełnianie swojego konta poprzez Skrill, który w świecie zakładów sportowych uchodzi za jedno z najlepszych rozwiązań. Na koniec warto wspomnieć, że wpłaty uiścić można także w najbliższym punkcie stacjonarnych STS. W tym wypadku należy podać pracownikowi login do konta online oraz kilka cyfr numeru PESEL.

Kwota minimalnej wpłaty zależy od wybranego operatora płatności. I tak w wypadku np. kart kredytowych oraz takich systemów płatności jak PayU i Dotpay oraz Neteller wynosi on 10 zł. Z kolei korzystając ze Skrilla limit ten wynosi 20 złotych. Przelewy na konto bukmacherskie za pośrednictwem Tpay oraz wpłaty w punktach stacjonarnych STS nie posiadają dolnego limitu kwotowego, natomiast przez DotPay, PayU i VISA oraz MasterCard minimalna wpłata wynosi 1 zł.

STS jak sprawdzić kupon

Na żadne problemy nie natkną się gracze, pragnący sprawdzić swój kupon u bukmachera STS, u którego jest to bardzo prosty i szybki proces. Na początku zaznaczyć należy, że zweryfikować swoje typy można na dwa różne sposoby – zależy to od tego, w jaki sposób gracz zawarł swój kupon - online czy w punkcie stacjonarnym .

I tak w pierwszym wypadku wystarczy zalogować się na swoje indywidualne konto i sprawdzić historię postawionych zakładów. W tym celu należy przejść do sekcji „Moje konto” (w prawym górnym rogu strony), a następnie kliknąć w napis „Moje zakłady” – wówczas pojawią się nam wszystkie szczegóły zawartych zakładów – jeśli kupon został trafiony zostanie do niego przyporządkowany kolor zielony; z kolei kolor czerwony oznacza zakład przegrany.

Równie łatwo sprawdzić status swojego kuponu można w jednym z punktów stacjonarnych, które rozsiane są po całej Polsce. Co istotne, w lokalu katowickiego buka dokonać można za pomocą tabletu, gdzie wystarczy tylko wpisać numer kuponu w okienku „Sprawdź kupon” lub po prostu poprosić pracownika o taką weryfikację.

Czy warto stawiać zakłady wzajemne w STS

Oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski to bez wątpienia jeden z najlepszych organizatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Świadczy o tym chociażby fakt, że buk ten cieszy się doskonałymi opiniami typerów i zajmuje najwyższe lokaty w rankingu bukmacherów internetowych (TU aktualne zestawienie operatorów bukmacherskich online na 2022).

Nie dziwi zatem fakt, że na pytanie „czy warto typować zakłady w STS?” otrzymamy twierdzące odpowiedzi, w których zwraca się uwagę m.in. na niezwykle rozbudowany system bonusów i promocji STS oraz szeroką gamę zakładów bukmacherskich, obejmujących około 30 dyscyplin sportowych. Zdanie to podkreślają również liczni komentatorzy na STS forum, którzy doceniają także samą stronę internetową katowickiego bukmachera, a więc np. jej funkcjonalność, oraz bogatą sieć punktów stacjonarnych.

Rekomendacje dla legalnego buka STS

Nic dziwnego, że przed założeniem konta w STS wielu graczy porównuje ten podmiot z innymi legalnie funkcjonującymi na terenie naszego kraju firmami bukmacherskimi. I tak pojawia się tutaj wybór między „STS czy Fortuna” – naszym zdaniem lepiej w tym zestawieniu wypada katowicki buk, na którego korzyść przemawiają przede wszystkim warunki bonusu od depozytu, gdzie gracz otrzymać może pieniądze zaraz po dokonaniu pierwszego depozytu. Podobnie kreuje się odpowiedź przy zestawieniu „STS czy LV BET”, gdzie po stronie głównego sponsora piłkarzy Jagiellonii Białystok wymienia się m.in. bardziej przejrzystą i mniej zawodną stronę www.

W ostatnim czasie nie brakuje także typerów coraz głośniej zastanawiających się czy nie skorzystać jednak z propozycji potentata bukmacherskiego, jakim bez wątpienia jest Betclic. W tym wypadku trudno jednoznacznie opowiedzieć się po stronie „STS czy Betclic”, ponieważ każdy z bukmacherów ma wiele mocnych stron. Nie zmienia to jednak faktu, że STS naprawdę ma się czym pochwalić, o czym świadczy jego pozycja na polskim rynku zakładów wzajemnych, więc z pewnością wytrzyma porównania z Betlic. Na koniec należy dodać, że na bardzo dobrą reputację tej spółki wpływu nie mają nawet limity bukmacherskie, z którymi gracze spotykają się naprawdę rzadko.

STS – jak wypłacić wygraną

Wypłata środków z konta online u katowickiego bukmachera STS jest równie prosta, jak inne tego typu operacje – wszystkie wygrane z kuponów stawianych poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną STS można wypłacić za pomocą zaledwie kilku kliknięć. W tym celu należy zalogować się na swoje indywidualne konto i przejść do działu „Moje konto” i następnie „Wypłata”. Potem wystarczy już tylko podać kwotę przelewu oraz potwierdzić wszystko za pomocą hasła do konta STS.

Wypłaty realizowane są od godziny 10:00 do 24:00 i następują w większości wypadków (do 12 największych podmiotów bankowych – mBank, ING, Santander, Alior Bankt itd.) do 15 minut (własny system płatności „STSpay”). W przypadku innych rachunków bankowych wypłata zostanie zaksięgowana na koncie gracza w maksymalnie 1-2 dni robocze. Minimalna kwota wypłaty wynosi w STS 1 zł.

wypłacam wygrane sts pay
Pieniądze na rachunku bankowym nawet w 15 minut!

Równie szybko wypłacić pieniądze można w wybranym przez siebie punkcie stacjonarnym STS. W tym wypadku należy jedynie okazać wygrany kupon bukmacherski STS pracownikowi lokalu naziemnego i odebrać nagrodę.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że wygrane u bukmacherów padają regularnie. Wyjątku nie stanowi również operator zakładów sportowych STS, u którego regularnie pojawiają się zwycięskie kupony bukmacherskie. W STS maksymalna wygrana z jednego kuponu bukmacherskiego może wynieść 500 000 zł brutto - taki zapis widnieje w regulaminie bukmachera (kwota jeszcze przed odjęciem podatku przewidzianego w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych w wysokości 10% wygranej).

STS Zakłady Bukmacherskie - podstawowe informacje

Legalny polski bukmacher STS jest nie tylko największym, ale także najstarszym operatorem zakładów sportowych w naszym kraju - funkcjonuje na polskim rynku zakładów bukmacherskich od 1997 roku. Warto tutaj zaznaczyć, że choć firma znana jest przede wszystkim jako STS, jej pełna nazwa brzmi Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o. (NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209). Jej siedziba znajduje się w Katowicach, przy ulicy Porcelanowej 8 (40-246 Katowice).

Zakłady bukmacherskie STS

Dlaczego warto założyć konto bukmacherskie STS:
- szybka rejestracja - pierwszy kupon już po minucie
- przejrzysta i intuicyjna strona www
- szeroka oferta sportowa (typy na około 30 dyscyplin)
- wysoki bonus powitalny z kodem promocyjnym

Idę do STS online

Legalny bukmacher STS wpisany jest do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod numerem 0000080269. Prezesem Zarządu jest Mateusz Juroszek. Co istotne, STS zakłady sportowe jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Spółka znana jest przede wszystkim jako oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski oraz jako sponsor główny ekstraklasowej Jagiellonii Białystok.

Firma jest także oficjalnym bukmacherem Cracovii, Górnika Zabrze, Korony Kielce, Lecha Poznań, Pogoni Szczecin oraz Asseco Resovii i Vive Kielce, a także wielu innych klubów i związków sportowych. Z inicjatywy katowickiego bukmachera powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, której głównym celem jest pomoc utalentowanym sportowcom z całego kraju.

Na koniec należy podkreślić, że oferowane przez STS usługi są w pełni legalne – bukmacher posiada bowiem zezwolenie Ministerstwa Finansów zarówno na organizację zakładów wzajemnych drogą internetową, jak i w punktach stacjonarnych– numer licencji bukmacherskiej STS to SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 (przyznana została 21 lutego 2012 roku).

Punkty stacjonarne bukmachera STS

Operator zakładów sportowych STS oferuje swoje usługi zarówno w Internecie, jak i w punktach stacjonarnych, które rozsiane są po całej Polsce. Obecnie posiada on ich około 430, z czego najwięcej, bo ponad 30 znajduje się w Warszawie. Całkiem sporo punktów naziemnych główny sponsor Jagiellonii Białystok ma także w Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie oraz we Wrocławiu. Tak rozbudowana sieć tego katowickiego bukmachera stawia go pod tym względem w roli jednego z liderów wśród wszystkich koncesjonowanych organizatorów zakładów sportowych.

STS stara się docierać do swoich graczy również w mniejszych miastach, o czym najlepiej świadczy fakt, że jego lokale rozlokowane zostały m.in. w Augustowie, Biłgoraju, Gostyninie, Konstancinie, Otwocku, ale także w Piastowie, Ropczycach, Sulejówku, Warce oraz w Zgierzu.

Z dokładnymi adresami poszczególnych lokali wraz z ich udogodnieniami (m.in. transmisje sportowe) oraz z godzinami otwarcia zapoznać się można na oficjalnej stronie internetowej STS, gdzie dostępne są informacje na temat każdego z punktów naziemnych STS.

FAQ - pytania i odpowiedzi na temat bukmachera STS

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, czy STS to najlepszy bukmacher dla Ciebie, sprawdź, jakie pytania na temat STS najczęściej zadają gracze. Nasi eksperci przygotowali na wszystkie pytania szczegółowe odpowiedzi, które z pewnością rozwieją Twoje wątpliwości. Z poniższych odpowiedzi dowiesz się m.in. jak wpłacić pieniądze do STS, ile trwa rejestracja konta bukmacherskiego u tego operatora oraz czy warto założyć swoje pierwsze konto bukmacherskie właśnie w STS.

1️⃣ Dlaczego warto wybrać STS?

STS Zakłady bukmacherskie to przede wszystkim legalny bukmacher, ale również operator posiadający ogromne doświadczenie - STS funkcjonuje na polskim rynku już od 1997 roku. Co więcej, według danych stowarzyszenia "Graj Legalnie" to właśnie ten bukmacher jest największym operatorem zakładów sportowych w naszym kraju. 

Legalny bukmacher STS posiada bardzo szeroką ofertę sportową na około 30 dyscyplin sportowych (m.in. typy na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy hokej), która jest dostępna nie tylko na stronie internetowej bukmachera www.sts.pl, ale też za pośrednictwem wersji mobilnej witryny oraz aplikacji mobilnej STS, dedykowanej na tablety i smartfony z systemem Android i iOS. STS oferuje zakłady bukmacherskie również za pomocą bardzo rozbudowanej sieci punktów stacjonarnych, których jest około 430. W ofercie bukmacherskiej STS znajdują się zakłady pre-match i LIVE oraz typy na sporty wirtualne.

Warto docenić STS również za niezwykle bogatą ofertę akcji promocyjnych, które kierowane są zarówno do początkujących (bonus powitalny STS z kodem promocyjnym to aż 1660 zł), jak i bardziej doświadczonych graczy (liczne bonusy i promocje). Oficjalnego sponsora polskiej reprezentacji Polski warto wybrać również ze względu na własny system wpłat „STSpay” oraz udostępnianie transmisji blisko 2 000 różnych wydarzeń sportowych w miesiącu.

2️⃣ Czy STS to legalnych bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów?

Tak, bukmacher Star-Typ Sport, bo tak brzmi jego pełna nazwa, funkcjonuje na terenie naszego kraju w pełni legalnie. Bardzo popularny wśród miłośników obstawiania wydarzeń sportowych buk STS działa na podstawie licencji o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, która została mu przyznana 21 lutego 2012 roku przez Ministerstwo Finansów.

To właśnie dzięki licencji MF można całkowicie bezpiecznie obstawiać u tego katowickiego bukmachera całą gamę zakładów sportowych na około 30 dyscyplin, w tym nie tylko bardzo popularną piłkę nożna czy tenis, ale również bardziej niszowe bandy, unihokej czy tenis stołowy. Warto tutaj dodać, że licencja umożliwia głównemu sponsorowi Jagiellonii Białystok oferowanie swoich usług nie tylko w punktach stacjonarnych, ale także poprzez stronę internetową oraz aplikację mobilną.

Jako legalny bukmacher STS dba o bezpieczeństwo swoich graczy m.in. poprzez wprowadzenie regulaminu odpowiedzialnej gry i związanych z nim limitów na czas spędzony na stronie oraz środki przeznaczone na typowanie zakładów sportowych, które każdy gracz ustala indywidualnie. STS ma też obowiązek ochrony danych osobowych graczy, możemy więc mieć pewność, że podane podczas zakładania konta typerskiego STS informacje są u tego buka bezpieczne.

3️⃣ Czy w STS warto założyć swoje pierwsze konto gracza?

Tak, każdemu początkującemu typerowi zdecydowanie warto polecić konto bukmacherskie STS online. Bukmacher STS to nie tylko największy operator zakładów sportowych w naszym kraju, ale również jeden z najlepszych. Dla nowych graczy dużym plusem STS będzie intuicyjna i łatwa w obsłudze strona internetowa STS oraz aplikacja mobilna, przeznaczona dla typerów, preferujących obstawianie zakładów sportowych na smartfonie lub tablecie. Ważny jest również fakt, że w STS można założyć tzw. STS Konto Tymczasowe, które wymaga podania jedynie podstawowych danych, dzięki czemu rejestracja trwa tylko kilka minut.

Dla każdego gracza, niezależnie od stopnia jego zaawansowania znaczenie ma również bonus powitalny, a pod tym względem STS prezentuje się bardzo dobrze. Ten legalny bukmacher proponuje nowym graczom wyjątkowo atrakcyjny STS bukmacherski bonus na start, który z kodem LEGALSPORT może wynieść nawet 1660 zł i obejmuje kilka różnych premii: bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł.

Warto też dodać, że oficjalny bukmacher m.in. Lecha Poznań robi wszystko, aby swoim nowym graczom pomóc w stawianiu pierwszych kroków w świecie zakładów sportowych. W tym celu STS przygotował bardzo rozbudowane „Centrum Klienta”, w którym znaleźć można informacje przydatne m.in. w czasie procesu rejestracyjnego oraz specjalny czat, gdzie konsultanci pomogą wyjaśnić wszelakie niejasności.

4️⃣ Ile trwa rejestracja konta w STS?

Proces zakładania darmowego konta typerskiego u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski jest niezwykle prosty i trwa zaledwie kilka minut. Legalny bukmacher STS umożliwia graczom rejestrację tzw. Szybkiego Kont STS, która wymaga podania tylko kilku podstawowych danych. Proces zakładania konta podzielony jest na dwie części: w pierwszej podajemy dane konta, w drugiej - swoje dane osobowe. Co ważne, na tym etapie nie musimy przesyłać skanu dokumentu tożsamości ani podawać numeru konta bankowego, co znacznie skraca czas rejestracji konta STS.

Zakładając Konto Tymczasowe STS (proces rejestracji możesz rozpocząć klikając w ten link ==> Zakładam konto w STS online <== ) możemy korzystać z pełnej oferty zakładów sportowych w STS, możemy też zasilać swoje konto bukmacherskie, wpłacając depozyty na kilka różnych sposobów (m.in. Dotpay, Skrill, Neteller, Blik - tu przeczytasz więcej o tym jak wpłacić pieniądze do STS).

Konto nie ma ograniczeń czasowych, jednak by móc wypłacać wygrane bukmacherskie STS na swoje konto bankowe, musimy przekształcić je w konto stałe. Ten proces również zajmuje tylko kilak minut i wymaga uzupełnienia m.in. numeru konta bankowego i adresu oraz przesłania skanu dokumentu tożsamości.

Warto dodać, że w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, związanych z rejestracją konta STS online, gracz może zajrzeć do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami lub zwrócić się o pomoc do jednego z konsultantów – można tego dokonać zarówno poprzez formularz kontaktowy lub czat.

5️⃣ Czy do założenia konta gracza potrzebny jest skan dowodu tożsamości?

U legalnego bukmachera STS możemy założyć tzw. Konto Tymczasowe, którego rejestracja nie wymaga przesyłania skanu dokumentu tożsamości, co znacznie przyspiesza cały proces. Z takiego konta możemy korzystać przez dowolny czas, jednak nie możemy z niego wypłacać swoich wygranych - by móc to zrobić, musimy przekształcić je w standardowe konto bukmacherskie STS, a to wymaga przesłania fotokopii dowodu osobistego lub paszportu.

Jest to niezbędne w celu potwierdzenia tożsamości gracza i jego pełnoletniości, a tym samym weryfikacji konta. Szczegółowe procedury w tym zakresie zostały określone przez Ministerstwo Finansów w procesie zatwierdzania regulaminu gry i dotyczą każdego legalnego bukmachera w Polsce.

Na przesłanej do STS fotokopii dokumentu tożsamości widoczny powinien być numer PESEL, numer dokumentu tożsamości oraz data urodzenia. Należy zauważyć także, że u koncesjonowanego organizatora zakładów sportowych, a takim jest STS, nasze dane są w pełni bezpieczne – procedury ich ochrony są na bieżąco monitorowane przez Ministerstwo Finansów.

6️⃣ Czy obsługa klienta pomoże mi założyć konto gracza?

Tak, każdy początkujący gracz może liczyć na pomoc konsultantów w tym zakresie – STS obsługa klienta chętnie odpowie nie tylko na wszystkie pytania dotyczące procesu rejestracji, ale także rozwieje nasze wątpliwości. Pomoc uzyskać można zarówno poprzez formularz kontaktowy, jak i czat. Dodatkowo na stronie www katowickiego bukmachera nie zabrakło oczywiście zakładki z najczęściej zadawanymi pytaniami, których znaczna część dotyczy właśnie zakładania darmowego konta bukmacherskiego STS.

Pamiętajcie przy tym, że sam proces rejestracyjny jest wyjątkowo prosty oraz intuicyjny, więc nie powinien przysporzyć nawet najmniejszych problemów osobom pragnącym rozpocząć swoją przygodę z zakładami sportowymi.

7️⃣ Zakłady bukmacherskie bez konta bankowego – czy taka rejestracja online jest w ogóle możliwa?

Tak, STS rejestracja online bez konta bankowego jest możliwa. Wynika to z faktu, że u legalnego bukmachera STS możemy założyć Konto Tymczasowe STS, które nie wymaga podawania rachunku bankowego.

Trzeba jednak pamiętać, że korzystając z Konta Tymczasowego STS nie mamy możliwości wypłacania swoich wygranych bukmacherskich - by to zrobić, musimy przekształcić STS Szybkie Konto w standardowe konto bukmacherskie STS. Takie przekształcenie wymaga już podania numeru rachunku bankowego, na który wypłacane będą wszystkie nasze wygrane.

8️⃣ Jak wpłacić pieniądze do STS?

Katowicki legalny bukmacher STS udostępnia swoim graczom całą gamę sposobów uzupełnienia swojego bankrollu. W tym celu wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto bukmacherskie STS i kliknąć w napis „Wpłata”. Następnie należy wybrać preferowaną przez siebie metodę płatności, wśród których znajdziemy m.in. PayU, Dotpay lub Tpay. Dodatkowo STS umożliwia dokonanie wpłaty również za pomocą karty kredytowej, Netellera, Paysafecard oraz Skrilla, który cieszą się coraz większą popularnością.

Co ważne, legalny bukmacher STS jako jeden z z nielicznych na rynku umożliwia graczom wpłatę gotówki w punkcie stacjonarnym, których w Polsce działa około 430. Aby tego dokonać wystarczy podać pracownikowi login do naszego konta typerskiego STS i kilka cyfr swojego numeru PESEL. Na koniec warto dodać, że za wszystkie tego typu transakcje wspomniany operator zakładów wzajemnych nie pobiera żadnych opłat.

9️⃣ Jak odebrać wygraną z kuponu bukmacherskiego w STS?

Odbiór wygranej bukmacherskiej u najstarszego operatora zakładów wzajemnych w Polsce, rozumiany jako „dopisanie” środków do konta gracza, odbywa się całkowicie automatycznie. Oznacza to, że nie wymaga to od nas żadnych dodatkowych działań. Jak to działa w praktyce? W momencie, gdy nasz zakład okaże się trafiony, kwota wygranej od razu zostanie doliczona do naszego bankrollu. Jak więc widać, jest to proces bardzo prosty i wygodny dla wszystkich graczy bukmachera STS.

1️⃣0️⃣ Jak wypłacić pieniądze z STS?

Wypłata wygranych pieniędzy za poprawne obstawianie zakładów sportowych u bukmachera STS również nie powinna nikomu przysporzyć choćby najmniejszych problemów. W przypadku zawarcia kuponu bukmacherskiego STS poprzez Internet, wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto gracza, wejść w zakładkę „Moje konto”, kliknąć w ikonkę „Wypłata” i wpisać kwotę przelewu. Następnie należy potwierdzić dyspozycję poprzez wpisanie swojego hasła do konta STS - i to wszystko. W przeważającej większości dyspozycje przelewów realizowane są do 15 minut.

Po wygraną zgłosić się można także do jednego z około 430 punktów stacjonarnych STS, rozsianych po całej Polsce. Jest to jednak możliwe w momencie, gdy to właśnie tam gracz postawił swoje zakłady wzajemne.

1️⃣1️⃣ Czy STS umożliwia grę bez podatku?

Zgodnie ze znowelizowaną ustawą hazardową, każdy postawiony kupon bukmacherski obłożony jest 12% podatkiem od gier, który odliczany jest od stawki zakładu. Koncesjonowani operatorzy zakładów wzajemnych chcąc jednak przekonać graczy do wyboru właśnie ich oferty kierują do nich całą gamę promocji bukmacherskich, w tym te, gdzie możliwa jest gra bez podatku.

W standardowej ofercie katowickiego legalnego bukmachera STS nie ma w chwili obecnej takiej promocji, co jednak wcale nie oznacza, że nie pojawi się ona w przyszłości. STS regularnie organizuje dla swoich stałych graczy liczne promocje bukmacherskie, nie jest więc wykluczone, że już wkrótce możliwa będzie w STS gra bez podatku.

1️⃣2️⃣ Czy STS posiada własne kasyno?

Nie, oficjalny bukmacher m.in. Pogoni Szczecin nie posiada własnego kasyna. Za taki stan rzeczy odpowiada przede wszystkim art. 5 ust. 1b ustawy hazardowej, który mówi, że urządzenie gier hazardowych, z wyjątkiem zakładów wzajemnych i loterii promocyjnych, jest objęte monopolem państwa. Warto tutaj zaznaczyć, że monopolistą w tej sferze jest Totalizator Sportowy.

Legalny bukmacher STS może zgodnie z prawem i z posiadaną licencją Ministerstwa Finansów oferować natomiast zakłady na gry kasynowe BetGames, co jest bardzo podobne do gry w internetowym kasynie.

do góry

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

STS Zakłady Bukmacherskie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Matyjka
skomentowano ponad miesiąc temu
Na co stawiać w STS? Ktoś może coś podpowiedzieć, najlepiej trafnego... Nie znam się na piłce nożnej, w młodości grałem w szczypiorniaka , prośba o poradę
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.