sobota, 3 grudnia 2022
Najnowsze: 300 PLN w STS na Polska - Francja

STS Zakłady Bukmacherskie

08.11.2018, 09:10
Aktualizacja: 04.11.2022, 14:03
Autor: R. Grycz
Użyj kod LEGALSPORT i odbierz maksymalne premie
Spis treści
Rozwiń
  1. Czy bukmacher STS jest legalny?
  2. Strona internetowa bukmachera STS
  3. STS - aplikacja mobilna
  4. STS jak sprawdzić kupon
  5. STS – jak wypłacić wygraną
  6. STS Zakłady Bukmacherskie - podstawowe informacje
  7. FAQ - pytania i odpowiedzi
Na start do odbioru bonus powitalny
STS Zakłady Bukmacherskie
  • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
  • Bonusy bez ryzyka 100 zł
  • Bonusy za zadania 60 zł

1660 zł

Bonus na start STS kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

STS to sprawdzony i wiarygodny bukmacher, który graczom udostępnia szeroką ofertę typów i podtypów na ponad 30 dyscyplin sportowych.

STS jest legalnym polskim bukmacherem z licencją MF

Dostęp do pełnego przeglądu zakładów LIVE i prematch oraz oferty promocyjnej można zyskać w bardzo prosty sposób - wystarczy tylko założyć nowy profil do obstawiania u tego buka. 

Czy bukmacher STS jest legalny?

STS to jeden z najdłużej funkcjonujących bukmacherów w Polsce – na rynku zakładów wzajemnych działa od 1997 roku. W Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne, bo tak brzmi pełna nazwa bukmachera STS, całkowicie legalnie zawierać można zakłady sportowe, ponieważ 21 lutego 2012 roku firmie udzielone zostało zezwolenie Ministerstwo Finansów na taką działalność. Licencja bukmachera STS ma numer SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Bukmacher STS oferuje swoje usługi zarówno online poprzez swoją stronę internetową, aplikację mobilną oraz sieć lokali stacjonarnych, która obejmuje około 430 punktów przyjmowania zakładów, w tym m.in. w Warszawie, Poznaniu, ale także w Bytomiu, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz w Żyrardowie.

Zakłady bukmacherskie STS

STS - legalny polski bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów!
Graj w STS bezpiecznie i legalnie

Odbieram z kodem LEGALSPORT

Zgodnie z wymogami znowelizowanej ustawy hazardowej, legalny bukmacher STS wdrożył regulamin odpowiedzialnej gry, którego rolą jest ochrona graczy przez negatywnymi skutkami hazardu. Regulamin zatwierdzony przez Ministerstwo Finansów znaleźć można pod adresem strony internetowej www.sts.pl - zawiera on m.in. procedury kontrolowania limitów czasu i pieniędzy, przeznaczonych na obstawianie zakładów sportowych w STS, oraz informacje dotyczące ochrony nieletnich przed skutkami uzależnienia od hazardu.

Oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski wprowadził tzw. STS limity bukmacherskie, dzięki którym gracz ma możliwość ustawienia maksymalnej stawki za jeden zakład, limitu stawek dziennych i miesięcznych oraz maksymalnego czasu spędzonego na grze w ciągu jednego dnia lub miesiąca – jeśli typer przekroczy choćby jedną ze wspomnianych wartości, bukmacher w celach bezpieczeństwa uniemożliwi mu zawarcie jakiegokolwiek zakładu sportowego.

Strona internetowa bukmachera STS

Legalny bukmacher STS, podobnie jak inni koncesjonowani operatorzy zakładów sportowych online, tacy jak Fortuna, forBET czy LVBET, posiada zatwierdzoną przez Ministerstwo Finansów stronę internetową, za pośrednictwem której obstawiać można całą gamę wydarzeń ze świata sportu, rozrywki oraz polityki. Znajdziemy na niej ofertę na zakłady pre-match, długoterminowe oraz LIVE. Witryna dostępna jest pod adresem www.sts.pl.

Strona internetowa STS jest wyjątkowo funkcjonalna oraz przejrzysta - bez trudu odnajdą się na niej zarówno zaawansowani, jak i początkujący gracze. Sprzyjają temu również dobrze wyszczególnione zakładki, które odsyłają nas m.in. do całej gamy statystyk, płatności oraz bonusów bukmacherskich. Witryna STS online działa bez zarzutu – nie ma niespodziewanych zacięć czy spowolnień. Na plus zapisać tutaj należy pomoc online, która bez problemu rozwieje ewentualne niejasności i szybko odpowiada na pytania.

Strona internetowa legalnego bukmachera STS

Warto też dodać, że główny sponsor Jagiellonii Białystok przygotował również stronę na urządzenia przenośne, która z kolei umożliwia pobranie aplikacji mobilnej. Tym samym nie dziwią wyniki różnych testów, w tym badania przeprowadzanego w czerwcu 2018 roku (Gemius/PBI), że wspomniana witryna była najczęściej odsłanianą stroną wszystkich legalnych bukmacherów w tym czasie, a pod kątem liczby użytkowników i średniego czasu korzystania znalazła się na drugim miejscu.

Przede wszystkim jednak strona www umożliwia nam założenie konta bukmacherskiego STS. Dzięki niemu wszyscy typerzy zyskują dostęp do pełnej oferty sportowej tego bukmachera oraz wszystkich akcji promocyjnych i bonusowych. Co istotne, proces rejestracyjny przejść można w dowolnym momencie, przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu.

STS - aplikacja mobilna

Coraz więcej graczy do obstawiania zakładów sportowych wykorzystuje dedykowane aplikacje mobilne. Doskonale wie o tym także bukmacher STS, który przygotował dla swoich typerów właśnie takie rozwiązanie. I tak aplikacja oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski dostępna jest w wersji na urządzenie z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Dla typerów, którzy chcą stawiać zakłady sportowe na telefonie lub tablecie, STS aplikacja mobilna posiada wiele różnych udogodnień, wśród których wymienić trzeba m.in. czat oraz praktyczną wyszukiwarkę. Warto dodać także o możliwości kopiowania e-kuponów na kupony własne, kopiowania numeru kuponu oraz łatwego przenoszenia się z poziomu kuponu do ligi, do której przypisane jest dane wydarzenie.

Aplikacja mobilna STS umożliwia aktywację konta z kodem LEGALSPORT

Oczywiście za pomocą aplikacji mobilnej STS obstawiać można zakłady wzajemne z całej oferty sportowej tego buka. Dodatkowo pozwala ona na bezpłatne oglądanie relacji na żywo z wydarzeń sportowych oraz otrzymywanie powiadomień o aktualnych wynikach interesujących nas zdarzeń. Na koniec należy wspomnieć, że grając w aplikacji mobilnej STS mamy możliwość wypłaty wygranych jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich typów z kuponu (funkcja Cash-out) oraz szybkiego uzupełniania swojego konta.

STS jak sprawdzić kupon

Na żadne problemy nie natkną się gracze, pragnący sprawdzić swój kupon u bukmachera STS, u którego jest to bardzo prosty i szybki proces. Na początku zaznaczyć należy, że zweryfikować swoje typy można na dwa różne sposoby – zależy to od tego, w jaki sposób gracz zawarł swój kupon - online czy w punkcie stacjonarnym .

I tak w pierwszym wypadku wystarczy zalogować się na swoje indywidualne konto i sprawdzić historię postawionych zakładów. W tym celu należy przejść do sekcji „Moje konto” (w prawym górnym rogu strony), a następnie kliknąć w napis „Moje zakłady” – wówczas pojawią się nam wszystkie szczegóły zawartych zakładów – jeśli kupon został trafiony zostanie do niego przyporządkowany kolor zielony; z kolei kolor czerwony oznacza zakład przegrany.

Równie łatwo sprawdzić status swojego kuponu można w jednym z punktów stacjonarnych, które rozsiane są po całej Polsce. Co istotne, w lokalu katowickiego buka dokonać można za pomocą tabletu, gdzie wystarczy tylko wpisać numer kuponu w okienku „Sprawdź kupon” lub po prostu poprosić pracownika o taką weryfikację.

STS – jak wypłacić wygraną

Wypłata środków z konta online u katowickiego bukmachera STS jest równie prosta, jak inne tego typu operacje – wszystkie wygrane z kuponów stawianych poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną STS można wypłacić za pomocą zaledwie kilku kliknięć. W tym celu należy zalogować się na swoje indywidualne konto i przejść do działu „Moje konto” i następnie „Wypłata”. Potem wystarczy już tylko podać kwotę przelewu oraz potwierdzić wszystko za pomocą hasła do konta STS.

Wypłaty realizowane są od godziny 10:00 do 24:00 i następują w większości wypadków (do 12 największych podmiotów bankowych – mBank, ING, Santander, Alior Bankt itd.) do 15 minut (własny system płatności „STSpay”). W przypadku innych rachunków bankowych wypłata zostanie zaksięgowana na koncie gracza w maksymalnie 1-2 dni robocze. Minimalna kwota wypłaty wynosi w STS 1 zł.

wypłacam wygrane sts pay
Pieniądze na rachunku bankowym nawet w 15 minut!

Równie szybko wypłacić pieniądze można w wybranym przez siebie punkcie stacjonarnym STS. W tym wypadku należy jedynie okazać wygrany kupon bukmacherski STS pracownikowi lokalu naziemnego i odebrać nagrodę.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że wygrane u bukmacherów padają regularnie. Wyjątku nie stanowi również operator zakładów sportowych STS, u którego regularnie pojawiają się zwycięskie kupony bukmacherskie. W STS maksymalna wygrana z jednego kuponu bukmacherskiego może wynieść 500 000 zł brutto - taki zapis widnieje w regulaminie bukmachera (kwota jeszcze przed odjęciem podatku przewidzianego w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych w wysokości 10% wygranej).

STS Zakłady Bukmacherskie - podstawowe informacje

Legalny polski bukmacher STS jest nie tylko największym, ale także najstarszym operatorem zakładów sportowych w naszym kraju - funkcjonuje na polskim rynku zakładów bukmacherskich od 1997 roku. Warto tutaj zaznaczyć, że choć firma znana jest przede wszystkim jako STS, jej pełna nazwa brzmi Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o. (NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209). Jej siedziba znajduje się w Katowicach, przy ulicy Porcelanowej 8 (40-246 Katowice).

Zakłady bukmacherskie STS

Dlaczego warto założyć konto bukmacherskie STS:
- szybka rejestracja - pierwszy kupon już po minucie
- przejrzysta i intuicyjna strona www
- szeroka oferta sportowa (typy na około 30 dyscyplin)
- wysoki bonus powitalny z kodem promocyjnym

Idę do STS online

Legalny bukmacher STS wpisany jest do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod numerem 0000080269. Prezesem Zarządu jest Mateusz Juroszek. Co istotne, STS zakłady sportowe jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Spółka znana jest przede wszystkim jako oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski oraz jako sponsor główny ekstraklasowej Jagiellonii Białystok.

Firma jest także oficjalnym bukmacherem Cracovii, Górnika Zabrze, Korony Kielce, Lecha Poznań, Pogoni Szczecin oraz Asseco Resovii i Vive Kielce, a także wielu innych klubów i związków sportowych. Z inicjatywy katowickiego bukmachera powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, której głównym celem jest pomoc utalentowanym sportowcom z całego kraju.

Na koniec należy podkreślić, że oferowane przez STS usługi są w pełni legalne – bukmacher posiada bowiem zezwolenie Ministerstwa Finansów zarówno na organizację zakładów wzajemnych drogą internetową, jak i w punktach stacjonarnych– numer licencji bukmacherskiej STS to SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 (przyznana została 21 lutego 2012 roku).

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Dlaczego warto wybrać STS?

STS Zakłady bukmacherskie to przede wszystkim legalny bukmacher, ale również operator posiadający ogromne doświadczenie - STS funkcjonuje na polskim rynku już od 1997 roku. Co więcej, według danych stowarzyszenia "Graj Legalnie" to właśnie ten bukmacher jest największym operatorem zakładów sportowych w naszym kraju. 

2️⃣ Czy STS to legalnych bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów?

Tak, bukmacher Star-Typ Sport, bo tak brzmi jego pełna nazwa, funkcjonuje na terenie naszego kraju w pełni legalnie. Bardzo popularny wśród miłośników obstawiania wydarzeń sportowych buk STS działa na podstawie licencji o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, która została mu przyznana 21 lutego 2012 roku przez Ministerstwo Finansów.

3️⃣ Czy STS posiada własne kasyno?

Nie, oficjalny bukmacher m.in. Pogoni Szczecin nie posiada własnego kasyna. Za taki stan rzeczy odpowiada przede wszystkim art. 5 ust. 1b ustawy hazardowej, który mówi, że urządzenie gier hazardowych, z wyjątkiem zakładów wzajemnych i loterii promocyjnych, jest objęte monopolem państwa. Warto tutaj zaznaczyć, że monopolistą w tej sferze jest Totalizator Sportowy.

Legalny bukmacher STS może zgodnie z prawem i z posiadaną licencją Ministerstwa Finansów oferować natomiast zakłady na gry kasynowe BetGames, co jest bardzo podobne do gry w internetowym kasynie.

do góry

Inni czytali również

Komentarze (1)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Matyjka
skomentowano ponad miesiąc temu
Na co stawiać w STS? Ktoś może coś podpowiedzieć, najlepiej trafnego... Nie znam się na piłce nożnej, w młodości grałem w szczypiorniaka , prośba o poradę
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.