Heerenveen - NEC Nijmegen wynik meczu 1:0
Heerenveen - NEC Nijmegen (31.10.2026) wynik meczu 1:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Heerenveen | 28 min |
|---|---|
| Remis | 66 min |
| Prowadzenie NEC Nijmegen | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Heerenveen Oliver Johansen Braude 32', Zagaritis 43', Linday 61' | 3 |
| Kartki NEC Nijmegen Bischoff 32', Linssen 34', Thomas 85' | 3 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 66 min (0'–66') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 66' |
| Gol średnio co | 94,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 1 gol w 94 min | 94 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,9 min |
| Gole po przerwie 1 z 1 gola | 100% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 1 gola z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Eredivisie 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 11. kolejka |
| Data | 31.10.2026, 18:45 |
| Stadion | Abe Lenstra Stadion |
| Pojemność | 27 224 |
| Pogoda | słonecznie, 10°C |
| Sędzia | Sander van der Eijk |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Heerenveen - NEC Nijmegen z 31.10.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Heerenveen vs NEC Nijmegen
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Heerenveen
- Śr. wiek
- 23,6
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,68
- 1 Bernt Klaverboer bramkarz 4 mln € 21 l. 190 cm 11
- 19 Vasilios Zagaritis obrońca 350 tys. € 25 l. 177 cm 11
- 3 Maas Willemsen obrońca 4,5 mln € 23 l. 190 cm 11
- 45 Oliver Johansen Braude obrońca 5 mln € 22 l. 176 cm 10
- 4 Sam Kersten obrońca 2 mln € 28 l. 191 cm 11
- 20 Jacob Trenskow pomocnik 90+2' 8,5 mln € 25 l. 178 cm 11
- 14 Levi Smans pomocnik 78' 1,5 mln € 23 l. 175 cm 10
- 7 Maxence Rivera pomocnik 62' 3 mln € 24 l. 168 cm 11
- 8 Nolhan Courtens pomocnik 78' 600 tys. € 19 l. 174 cm 11
- 16 Marcus Linday pomocnik 7 mln € 23 l. 186 cm 8
- 9 Dylan Vente napastnik 2 mln € 27 l. 181 cm 11
- 11 Luca Oyen napastnik 78' 1,2 mln € 23 l. 174 cm 11
- 28 Hristiyan Petrov obrońca 500 tys. € 24 l. 183 cm 11
- 6 Dirk Proper pomocnik 78' 2,5 mln € 24 l. 167 cm 6
- 17 Roberts Uldriķis napastnik 500 tys. € 28 l. 198 cm 7
- 44 Andries Noppert bramkarz 300 tys. € 32 l. 203 cm 11
- 23 Darling Bladi obrońca 300 tys. € 22 l. 164 cm 11
- 15 Mats Egbring obrońca 300 tys. € 20 l. 183 cm 5
- 21 Marko Farji napastnik 90+2' 1,7 mln € 22 l. 184 cm 7
- 2 Mees Hilgers obrońca 2 mln € 25 l. 185 cm 4
- 29 Lanroy Machine napastnik 1,5 mln € 21 l. 187 cm 11
- 10 Ringo Meerveld pomocnik 62' 5 mln € 23 l. 177 cm 11
- 30 Timo Christian Schreuder bramkarz – 20 l. 191 cm 11
Trener Robin Veldman
NEC Nijmegen
- Śr. wiek
- 26,5
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Śr. ocena XI
- 6,71
- 1 Gonzalo Alejandro Crettaz Ortega bramkarz 5 mln € 26 l. 181 cm 10
- 21 Tobias Storm obrońca 79' 3 mln € 22 l. 176 cm 11
- 22 Ahmetcan Kaplan obrońca 6 mln € 23 l. 189 cm 4
- 4 Perr Schuurs obrońca 73' 850 tys. € 26 l. 193 cm 8
- 99 Clement Bischoff pomocnik 73' 4 mln € 20 l. 180 cm 10
- 20 Noe Lebreton pomocnik 6 mln € 22 l. 178 cm 11
- 35 Jamiro Monteiro pomocnik 86' 650 tys. € 32 l. 175 cm 11
- 6 Darko Nejasmić pomocnik 5 mln € 27 l. 183 cm 9
- 34 Kevin Kers pomocnik 85' 250 tys. € 20 l. – 11
- 9 Tjaronn Chery napastnik 400 tys. € 38 l. 170 cm 11
- 30 Bryan Linssen napastnik 300 tys. € 36 l. 170 cm 10
- 73 Gabriel Bras obrońca 79' 2 mln € 22 l. 183 cm 10
- 36 Freek Entius bramkarz – 20 l. – 7
- 8 Isak Hansen Aaroen pomocnik 800 tys. € 22 l. 173 cm 11
- 66 Almugera Kabar obrońca – 20 l. 186 cm 10
- 42 Yassin Moslih obrońca – 19 l. – 5
- 12 Nikolas Polster bramkarz 2 mln € 24 l. 188 cm 10
- 14 Kaj Sierhuis napastnik 73' 1,8 mln € 28 l. 180 cm 10
- 19 Adam Tahaui napastnik 85' 1,3 mln € 21 l. 184 cm 11
- 77 Ayodele Thomas napastnik 73' 250 tys. € 19 l. 188 cm 5
- 11 Willum Thor Willumsson pomocnik 86' 1,5 mln € 28 l. 193 cm 11
- 24 Deveron Fonville obrońca 6 mln € 23 l. 188 cm 7
Trener Dick Schreuder
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Heerenveen w meczu z NEC Nijmegen?
W wyjściowym składzie Heerenveen w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce B. Klaverboer, w obronie V. Zagaritis, M. Willemsen, Oliver Johansen Braude oraz S. Kersten, w pomocy J. Trenskow, L. Smans, M. Rivera, N. Courtens oraz M. Linday, w ataku D. Vente. Z ławki weszli: R. Meerveld (62'), L. Oyen (78'), D. Proper (78') oraz M. Farji (90+2').
Jaki był wyjściowy skład NEC Nijmegen w meczu z Heerenveen?
W wyjściowym składzie NEC Nijmegen w ustawieniu 3-1-4-2: w bramce G. Crettaz, w obronie T. Storm, A. Kaplan oraz P. Schuurs, w pomocy C. Bischoff, N. Lebreton, J. Monteiro, D. Nejasmić oraz K. Kers, w ataku T. Chery, B. Linssen. Z ławki weszli: K. Sierhuis (73'), A. Thomas (73'), G. Bras (79'), A. Tahaui (85') oraz W. Willumsson (86').
Kogo zabrakło w meczu Heerenveen – NEC Nijmegen?
Po stronie Heerenveen nie zagrali: Andries Noppert. Po stronie NEC Nijmegen nie zagrali: Dennis Geiger, Bram Nuytinck oraz Emre Mor.
Forma w 10 ostatnich meczach
Heerenveen - NEC Nijmegen
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Heerenveen - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
18:45
|
Heerenveen
1
NEC Nijmegen
0
|
||
| Eredivisie, 11. kolejka | |||
|
28 Paź
21:10
|
Excelsior Maassluis
0
Heerenveen
2
|
||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||
|
24 Paź
21:00
|
ADO Den Haag
2
Heerenveen
3
|
||
| Eredivisie, 10. kolejka | |||
|
16 Paź
20:00
|
Heerenveen
4
Excelsior Rotterdam
0
|
||
| Eredivisie, 9. kolejka | |||
|
09 Paź
20:00
|
PSV Eindhoven
2
Heerenveen
0
|
||
| Eredivisie, 8. kolejka | |||
|
19 Wrz
18:45
|
Sparta Rotterdam
0
Heerenveen
4
|
||
| Eredivisie, 7. kolejka | |||
|
13 Wrz
14:30
|
Heerenveen
0
Telstar
0
|
||
| Eredivisie, 6. kolejka | |||
|
06 Wrz
14:30
|
Heerenveen
2
AZ Alkmaar
3
|
||
| Eredivisie, 5. kolejka | |||
|
30 Sie
14:30
|
Willem II Tilburg
2
Heerenveen
2
|
||
| Eredivisie, 4. kolejka | |||
|
22 Sie
21:00
|
Heerenveen
0
PEC Zwolle
2
|
||
| Eredivisie, 3. kolejka | |||
NEC Nijmegen - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
05 Lis
18:45
|
NEC Nijmegen
3
Omonia Nikozja
1
|
||
| Liga Europy, 4. runda | |||
|
31 Paź
18:45
|
Heerenveen
1
NEC Nijmegen
0
|
||
| Eredivisie, 11. kolejka | |||
|
25 Paź
14:30
|
NEC Nijmegen
2
Groningen
2
|
||
| Eredivisie, 10. kolejka | |||
|
22 Paź
18:45
|
Dinamo Zagrzeb
2
NEC Nijmegen
4
|
||
| Liga Europy, 3. runda | |||
|
18 Paź
20:00
|
NEC Nijmegen
2
Fortuna Sittard
2
|
||
| Eredivisie, 9. kolejka | |||
|
15 Paź
21:00
|
NEC Nijmegen
1
Levski Sofia
1
|
||
| Liga Europy, 2. runda | |||
|
10 Paź
21:00
|
Ajax
1
NEC Nijmegen
1
|
||
| Eredivisie, 8. kolejka | |||
|
20 Wrz
16:45
|
NEC Nijmegen
1
Go Ahead Eagles
1
|
||
| Eredivisie, 7. kolejka | |||
|
17 Wrz
21:00
|
Juventus
5
NEC Nijmegen
0
|
||
| Liga Europy, 1. runda | |||
|
12 Wrz
21:00
|
Cambuur
3
NEC Nijmegen
0
|
||
| Eredivisie, 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Heerenveen - NEC Nijmegen
Bilans 38 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 84% (32 z 38)
- Powyżej 2,5 gola 61% (23 z 38)
- Powyżej 3,5 gola 37% (14 z 38)
- Obie strzelą (BTTS) 66% (25 z 38)
- Mecze bez gola 5% (2 z 38)
- Remisy 26% (10 z 38)
- Wygrana 1 golem 39% (15 z 38)
- Wygrana 3+ golami 13% (5 z 38)
Statystyki szczegółowe H2H
Heerenveen - NEC Nijmegen
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 38 meczach Heerenveen - NEC Nijmegen.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:2 wygrana NEC Nijmegen | 4 (11%) |
| 2. | 1:1 remis | 4 (11%) |
| 3. | 2:1 wygrana Heerenveen | 4 (11%) |
| 4. | 2:2 remis | 4 (11%) |
| 5. | 1:0 wygrana Heerenveen | 3 (8%) |
| 6. | 1:2 wygrana NEC Nijmegen | 3 (8%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Heerenveen najdłuższa: 5 meczów 4 mecze
- Gol Heerenveen najdłuższa: 16 meczów 4 mecze
- Czyste konto Heerenveen najdłuższa: 3 mecze 1 mecz
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 7 meczów 1 mecz
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 7 meczów 0 meczów
H2H Heerenveen - NEC Nijmegen według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Heerenveen | Remis | Nijmegen |
|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 37 | 14 | 10 | 13 |
| Puchar Holandii | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 38 | 15 | 10 | 13 |
Atut własnego boiska
Heerenveen u siebie i NEC Nijmegen na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Heerenveen - NEC Nijmegen?
W 38 spotkaniach bezpośrednich Heerenveen ma na koncie 15 zwycięstw, NEC Nijmegen 13, a 10 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 57:57 dla Heerenveen. Ostatni mecz rozegrano 31 października 2026 (Eredivisie), a Heerenveen - NEC Nijmegen zakończył się wynikiem 1:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:0 NEC Nijmegen (2024).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo NEC Nijmegen nad Heerenveen?
Ostatnie zwycięstwo NEC Nijmegen nad Heerenveen przypadło na 19 października 2024 (Eredivisie, 3:0). Od tego czasu rozegrano 4 spotkania bez wygranej NEC Nijmegen. Obie drużyny strzelały w 25 spotkaniach (66%), a 3 gole lub więcej padły w 23 spotkaniach (61%).
Miejsca Heerenveen oraz NEC Nijmegen
w tabeli Eredivisie
Tabela
Eredivisie 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 21 | 25 | |
2
|
Ajax
|
11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 17 | 24 | |
3
|
PSV Eindhoven
|
11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 22 | 23 | |
4
|
Twente
|
11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 18 | 23 | |
5
|
AZ Alkmaar
|
11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 7 | 20 | |
6
|
Fortuna Sittard
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 0 | 19 | |
7
|
Heerenveen
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 6 | 18 | |
8
|
Groningen
|
11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 2 | 15 | |
9
|
Cambuur
|
11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 1 | 15 | |
10
|
Go Ahead Eagles
|
11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | -4 | 14 | |
11
|
Sparta Rotterdam
|
11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | -6 | 12 | |
12
|
Utrecht
|
11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | -12 | 12 | |
13
|
NEC Nijmegen
|
11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | -2 | 11 | |
14
|
PEC Zwolle
|
11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 11 | |
15
|
Excelsior Rotterdam
|
11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | -12 | 11 | |
16
|
Telstar
|
11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | -7 | 9 | |
17
|
ADO Den Haag
|
11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | -11 | 6 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | -29 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 21 | 25 | |
2
|
Ajax
|
11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 17 | 24 | |
3
|
PSV Eindhoven
|
11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 22 | 23 | |
4
|
Twente
|
11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 18 | 23 | |
5
|
AZ Alkmaar
|
11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 7 | 20 | |
6
|
Fortuna Sittard
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 0 | 19 | |
7
|
Heerenveen
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 6 | 18 | |
8
|
Groningen
|
11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 2 | 15 | |
9
|
Cambuur
|
11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 1 | 15 | |
10
|
Go Ahead Eagles
|
11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | -4 | 14 | |
11
|
Sparta Rotterdam
|
11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | -6 | 12 | |
12
|
Utrecht
|
11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | -12 | 12 | |
13
|
NEC Nijmegen
|
11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | -2 | 11 | |
14
|
PEC Zwolle
|
11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | -11 | 11 | |
15
|
Excelsior Rotterdam
|
11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | -12 | 11 | |
16
|
Telstar
|
11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | -7 | 9 | |
17
|
ADO Den Haag
|
11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | -11 | 6 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | -29 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
PSV Eindhoven
|
6 | 4 | 2 | 0 | 21:5 | 16 | 14 | |
| 2 |
Twente
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 3 |
Go Ahead Eagles
|
5 | 3 | 2 | 0 | 14:8 | 6 | 11 | |
| 4 |
AZ Alkmaar
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 5 |
Heerenveen
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 6 |
Feyenoord Rotterdam
|
5 | 2 | 3 | 0 | 12:5 | 7 | 9 | |
| 7 |
Ajax
|
6 | 2 | 3 | 1 | 12:9 | 3 | 9 | |
| 8 |
Fortuna Sittard
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 9 |
Groningen
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:14 | -1 | 7 | |
| 10 |
Cambuur
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 7 | |
| 11 |
PEC Zwolle
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 12 |
Sparta Rotterdam
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:14 | -5 | 5 | |
| 13 |
Utrecht
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:15 | -6 | 5 | |
| 14 |
Telstar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 12:17 | -5 | 5 | |
| 15 |
NEC Nijmegen
|
6 | 0 | 4 | 2 | 9:12 | -3 | 4 | |
| 16 |
ADO Den Haag
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 17 |
Excelsior Rotterdam
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:19 | -14 | 3 | |
| 18 |
Willem II Tilburg
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:16 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Feyenoord Rotterdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 21:7 | 14 | 16 | |
| 2 |
Ajax
|
5 | 5 | 0 | 0 | 18:4 | 14 | 15 | |
| 3 |
Fortuna Sittard
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 4 |
Twente
|
6 | 3 | 2 | 1 | 18:5 | 13 | 11 | |
| 5 |
AZ Alkmaar
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 6 |
PSV Eindhoven
|
5 | 3 | 0 | 2 | 14:8 | 6 | 9 | |
| 7 |
Heerenveen
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 8 | |
| 8 |
Groningen
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 8 | |
| 9 |
Cambuur
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 8 | |
| 10 |
Excelsior Rotterdam
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:9 | 2 | 8 | |
| 11 |
Sparta Rotterdam
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:12 | -1 | 7 | |
| 12 |
Utrecht
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:16 | -6 | 7 | |
| 13 |
NEC Nijmegen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
PEC Zwolle
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 15 |
Telstar
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 16 |
Go Ahead Eagles
|
6 | 0 | 3 | 3 | 9:19 | -10 | 3 | |
| 17 |
ADO Den Haag
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:12 | -7 | 2 | |
| 18 |
Willem II Tilburg
|
6 | 0 | 1 | 5 | 6:23 | -17 | 1 |