Forma w lidze
PEC Zwolle w tabeli
16. miejsce / 4 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
3 mecze bez strzelonej bramki
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
1:13 bramki
0,25 gola/mecz
4 pkt
5:8 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy PEC Zwolle
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Holandia | 27 | napastnik | 8 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Belgia | 25 | napastnik | 8 | 1,3 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,68 średnia ocena | Holandia | 27 | napastnik | 8 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Holandia | 26 | bramkarz | 8 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład PEC Zwolle 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
PEC Zwolle w tabeli Eredivisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 19 |
| ··· | |||||||
15
|
Telstar
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:14 | 6 |
16
|
PEC Zwolle
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | 4 |
17
|
ADO Den Haag
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | 3 |
Wyniki PEC Zwolle
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
PEC Zwolle
0
Cambuur
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Groningen
3
PEC Zwolle
0
Eredivisie, 7. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
PEC Zwolle
0
Feyenoord Rotterdam
7
Eredivisie, 6. kolejka
|
Terminarz PEC Zwolle
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:15
|
PEC Zwolle
Go Ahead Eagles
Eredivisie, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:30
|
Utrecht
PEC Zwolle
Eredivisie, 10. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
PEC Zwolle
FC OSS
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Ostatnie transfery PEC Zwolle
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Bułgaria |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Gwinea |
|
za darmo |
PEC Zwolle to klub piłkarski z Holandii występujący w Eredivisie. Swoim domowym obiektem jest MAC³PARK Stadion, który może pomieścić 14 000 widzów. Zespół prowadzi Henry van der Vegt. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Holandii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez PEC Zwolle?
Klub piłkarski PEC Zwolle zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii oraz Superpuchar Holandii. Ponadto triumfował w Puchar Holandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski PEC Zwolle w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do PEC Zwolle trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 670 tys. €, a klub opuścił 1 piłkarz. Najdroższym wzmocnieniem został Tobias Sommer z Sønderjyske za 670 tys. €.
Które miejsce zajmuje PEC Zwolle w tabeli Eredivisie?
PEC Zwolle zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Eredivisie z dorobkiem 4 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Feyenoordu wynosi 16 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład PEC Zwolle?
W wyjściowym ustawieniu PEC Zwolle między słupkami staje J. Schendelaar, a linię obrony najczęściej tworzą O. Aertssen, Simon Graves Jensen, N. Viergever oraz S. Floranus. W środku pola grają D. Mbayo, R. Thomas, T. Oosting, T. Sommer oraz I. Cissoko, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Kostons. Trener Henry van der Vegt ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eredivisie i pucharach.
Kiedy PEC Zwolle gra następny mecz?
Najbliższy mecz PEC Zwolle to spotkanie z Go Ahead Eagles, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:15 na obiekcie MAC³PARK Stadion w ramach Eredivisie (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz PEC Zwolle?
Ostatni mecz PEC Zwolle to porażka z Camburem 0:1 w Eredivisie, 11 października 2026. Bramkę zdobył Binder. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma PEC Zwolle w tym sezonie?
Bilans PEC Zwolle w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-1-6 przy 6 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz PEC Zwolle w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra PEC Zwolle w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań PEC Zwolle
PEC Zwolle terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 12:15
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
MAC³PARK Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 16:30
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
Stadion Galgenwaard Wyjazd | Łatwy | |
|
27 Paź 17:00
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
MAC³PARK Stadion U siebie | – | |
|
01 Lis 12:15
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
MAC³PARK Stadion U siebie | Łatwy | |
|
06 Lis 20:00
|
Eredivisie, 12. kolejka
|
Koning Willem II Stadion Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Lis 17:00
|
Eredivisie, 13. kolejka
|
711 Stadion Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Lis 17:00
|
Eredivisie, 14. kolejka
|
MAC³PARK Stadion U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 17:00
|
Eredivisie, 15. kolejka
|
Fortuna Sittard Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
13 Gru 17:00
|
Eredivisie, 16. kolejka
|
MAC³PARK Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Gru 17:00
|
Eredivisie, 17. kolejka
|
Philips Stadion Wyjazd | Trudny |
Kiedy PEC Zwolle gra następny mecz?
Najbliższy mecz PEC Zwolle to spotkanie z Go Ahead Eagles, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:15 na obiekcie MAC³PARK Stadion w ramach Eredivisie (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki PEC Zwolle w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub PEC Zwolle w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki PEC Zwolle w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
PEC Zwolle wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/10 | 3/6 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
3:0 | 4-1-4-1 | 6/11 | 2/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
0:7 | 4-2-3-1 | 5/11 | 0/0 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 4/19 | 2/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 6/13 | 1/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 3/8 | 2/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Eredivisie, 2. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 3/9 | 0/0 | |
|
09 Sie Koniec
|
Eredivisie, 1. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 2/12 | 3/5 | |
|
17 Maj Koniec
|
Eredivisie, 34. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 2/14 | 0/0 | |
|
10 Maj Koniec
|
Eredivisie, 33. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 5/11 | 1/1 |
PEC Zwolle ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 0,67 punktu. W pozostałych ustawieniach PEC Zwolle zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz PEC Zwolle?
Ostatni mecz PEC Zwolle to porażka z Camburem 0:1 w Eredivisie, 11 października 2026. Bramkę zdobył Binder. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
PEC Zwolle – tabela Eredivisie
Jakie miejsce w tabeli Eredivisie zajmuje PEC Zwolle w sezonie 2026/2027.
Miejsce PEC Zwolle w tabeli Eredivisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 | 20 | |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 16 | 19 | |
3
|
AZ Alkmaar
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
4
|
Twente
|
8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | 8 | 17 | |
5
|
Ajax
|
8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 15 | |
6
|
Groningen
|
8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | 6 | 14 | |
7
|
Fortuna Sittard
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | |
8
|
Go Ahead Eagles
|
8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | 2 | 11 | |
9
|
Excelsior Rotterdam
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 11 | |
10
|
Heerenveen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 9 | |
11
|
NEC Nijmegen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
12
|
Cambuur
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 8 | |
13
|
Utrecht
|
8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | -11 | 8 | |
14
|
Sparta Rotterdam
|
8 | 1 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 6 | |
15
|
Telstar
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 6 | |
16
|
PEC Zwolle
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 4 | |
17
|
ADO Den Haag
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | -10 | 3 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
8 | 0 | 2 | 6 | 7:23 | -16 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 | 20 | |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 16 | 19 | |
3
|
AZ Alkmaar
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
4
|
Twente
|
8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | 8 | 17 | |
5
|
Ajax
|
8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 15 | |
6
|
Groningen
|
8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | 6 | 14 | |
7
|
Fortuna Sittard
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | |
8
|
Go Ahead Eagles
|
8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | 2 | 11 | |
9
|
Excelsior Rotterdam
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 11 | |
10
|
Heerenveen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 9 | |
11
|
NEC Nijmegen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
12
|
Cambuur
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 8 | |
13
|
Utrecht
|
8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | -11 | 8 | |
14
|
Sparta Rotterdam
|
8 | 1 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 6 | |
15
|
Telstar
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 6 | |
16
|
PEC Zwolle
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 4 | |
17
|
ADO Den Haag
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | -10 | 3 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
8 | 0 | 2 | 6 | 7:23 | -16 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Twente
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 2 |
PSV Eindhoven
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:4 | 9 | 10 | |
| 3 |
AZ Alkmaar
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Feyenoord Rotterdam
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 5 |
Go Ahead Eagles
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 8 | |
| 6 |
Groningen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 7 |
Ajax
|
5 | 1 | 3 | 1 | 11:9 | 2 | 6 | |
| 8 |
Fortuna Sittard
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 9 |
Heerenveen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 10 |
Utrecht
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:14 | -6 | 4 | |
| 11 |
Excelsior Rotterdam
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Cambuur
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 13 |
NEC Nijmegen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 2 | |
| 14 |
Sparta Rotterdam
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:10 | -5 | 2 | |
| 15 |
Telstar
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 16 |
ADO Den Haag
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 17 |
Willem II Tilburg
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 18 |
PEC Zwolle
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Feyenoord Rotterdam
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:3 | 13 | 12 | |
| 2 |
Fortuna Sittard
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
PSV Eindhoven
|
4 | 3 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 9 | |
| 4 |
AZ Alkmaar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Ajax
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 6 |
Excelsior Rotterdam
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 7 |
Groningen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 8 |
NEC Nijmegen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 9 |
Twente
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 5 | |
| 10 |
Heerenveen
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 5 | |
| 11 |
Cambuur
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 12 |
Utrecht
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 13 |
Sparta Rotterdam
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 14 |
Telstar
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 15 |
PEC Zwolle
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 16 |
Go Ahead Eagles
|
4 | 0 | 3 | 1 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 17 |
ADO Den Haag
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 18 |
Willem II Tilburg
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje PEC Zwolle w tabeli Eredivisie?
PEC Zwolle zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Eredivisie z dorobkiem 4 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Feyenoordu wynosi 16 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki PEC Zwolle w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki PEC Zwolle na tle ligi w sezonie 2026/2027.
PEC Zwolle na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 5,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,63
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 17,8
- Przechwyty / mecz 10,9
- Wybicia / mecz 28,9
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy PEC Zwolle
Rozkład bramek w czasie
Bramki PEC Zwolle i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres PEC Zwolle to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Po przerwie pada 50% bramek PEC Zwolle.Przebieg meczu PEC Zwolle i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy PEC Zwolle otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla PEC Zwolle
83% bramek PEC Zwolle pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
PEC Zwolle zdobywa w sezonie średnio 0,50 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie PEC Zwolle
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów PEC Zwolle, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
PEC Zwolle wygra mecz PEC Zwolle - Go Ahead Eagles PEC Zwolle przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach PEC Zwolle
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 63% meczów PEC Zwolle padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów PEC Zwolle.PEC Zwolle – faule i karne
- Faule / mecz 11,9
- Faule rywali / mecz 9,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
PEC Zwolle fauluje średnio 11,9 razy na mecz, a wymusza 9,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla PEC Zwolle, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie PEC Zwolle zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
PEC Zwolle wygra mecz PEC Zwolle - Go Ahead Eagles PEC Zwolle zdobywa u siebie 0% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach PEC Zwolle ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli PEC Zwolle, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 8 meczów.
PEC Zwolle wygra drugą połowę meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Drugą połowę PEC Zwolle wygrywał w 1 z 8 meczów.PEC Zwolle – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 4,0
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,3
PEC Zwolle oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles PEC Zwolle oddaje 7,8 strzałów na mecz.PEC Zwolle – posiadanie piłki
- U siebie 41,5%
- Na wyjeździe 40,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio PEC Zwolle utrzymuje przy piłce 40,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
PEC Zwolle wygra mecz PEC Zwolle - Go Ahead Eagles PEC Zwolle utrzymuje średnio 40,8% posiadania piłki.PEC Zwolle – podania
- Kluczowe / mecz 7,5
- Dośrodkowania / mecz 15,5
- Celność dośrodkowań 19%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 37%
PEC Zwolle wymienia średnio 349 podań na mecz przy celności 76%, z czego 7,5 to podania kluczowe.
PEC Zwolle – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 2,63
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 75%
Czyste konto PEC Zwolle to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Czyste konto PEC Zwolle zachowuje w 13% meczów.PEC Zwolle – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
PEC Zwolle wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 7,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu PEC Zwolle - Go Ahead Eagles Powyżej 8,5 rożnego padło w 88% meczów PEC Zwolle.PEC Zwolle – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 13%
- Kartki rywali / mecz 1,1
- Mecze bez kartki 25%
PEC Zwolle ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale PEC Zwolle – 1,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
PEC Zwolle według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,25 | 3,75 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,00 | 1,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz PEC Zwolle zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
PEC Zwolle na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
0,50 1,00 | 1,25 2,00 | 2,50 2,50 |
|
15.
|
0,50 1,00 | 1,25 0,50 | 2,75 0,75 |
|
16.
|
0,00 1,00 | 0,25 1,25 | 3,25 2,00 |
|
17.
|
0,33 0,40 | 1,33 1,00 | 2,67 2,20 |
|
18.
|
0,25 0,25 | 0,75 1,00 | 2,50 3,25 |
Ciekawe rekordy w meczach PEC Zwolle
Skrajne wyniki i osiągnięcia PEC Zwolle w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Heerenveen - PEC Zwolle 0:2 Eredivisie, 22.08.2026
- Najwyższa porażka PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam 0:7 Eredivisie, 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam 0:7, Eredivisie, 13.09.2026
- Najszybsza bramka 21. minuta Sorensen, Twente - PEC Zwolle 3:1, Eredivisie, 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 80. minuta Kostons, Sparta Rotterdam - PEC Zwolle 2:2, Eredivisie, 4.09.2026
Jakie statystyki ma PEC Zwolle w tym sezonie?
Bilans PEC Zwolle w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-1-6 przy 6 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
PEC Zwolle – zawodnicy
Jak wygląda kadra PEC Zwolle w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład PEC Zwolle 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze PEC Zwolle
-
Younes Namli Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 8 dni
-
Gabriel Reiziger Pomocnik Uraz stopy pauzuje od 13 dni

-
Sherel Floranus Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 37 dniopuszczone: 2 mecze
-
Filip Yavorov Krastev Napastnik Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 164 dniopuszczone: 15 meczów
Kadra PEC Zwolle
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
27 | Holandia | 1,5 mln € | 490 tys. € | 8 | 100% | 3 | 0 | 657' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Holandia | 1 mln € | 590 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 119' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Gwinea | 1,2 mln € | 462 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 335' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Dania | 1,2 mln € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 347' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Belgia | 1,3 mln € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 3 | 613' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Dania | 800 tys. € | 1,3 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 50 |
|
24 | Bułgaria | 3 mln € | 262 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
26 | Holandia | 900 tys. € | 200 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 512' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
31 | Nowa Zelandia | 650 tys. € | 480 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 523' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Dania | 1,5 mln € | 80 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 709' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Holandia | 250 tys. € | 60 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 134' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Holandia | 550 tys. € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 108' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
22 | Holandia | 350 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 147' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
27 | Dania | 1,5 mln € | 490 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
37 | Holandia | 300 tys. € | 350 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
22 | Holandia | 650 tys. € | 240 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 699' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Curacao | 800 tys. € | 350 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 399' | 3 | 1 | |||||||
| 33 |
|
22 | Holandia | 400 tys. € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 312' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Holandia | 500 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 70' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
19 | Niemcy | 3 mln € | 190 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Holandia | 1,5 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
21 | Holandia | 800 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
22 | Holandia | 25 tys. € | 80 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry PEC Zwolle
23,7 mln €
śr. 1 mln € / zawodnika
Ile PEC Zwolle wydaje na pensje
6,7 mln € rocznie
śr. 290 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Holandia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy PEC Zwolle w sezonie 2026/2027
PEC Zwolle wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry PEC Zwolle
Jak wygląda skład PEC Zwolle?
W wyjściowym ustawieniu PEC Zwolle między słupkami staje J. Schendelaar, a linię obrony najczęściej tworzą O. Aertssen, Simon Graves Jensen, N. Viergever oraz S. Floranus. W środku pola grają D. Mbayo, R. Thomas, T. Oosting, T. Sommer oraz I. Cissoko, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Kostons. Trener Henry van der Vegt ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eredivisie i pucharach.
PEC Zwolle – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub PEC Zwolle w sezonie 2026/2027.
PEC Zwolle transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Bułgaria | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Holandia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Niemcy | 19 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Gwinea | 23 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Republika Zielonego Przylądka | 32 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Dania | 24 |
|
670 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 26 |
|
750 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 37 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Dania | 27 |
|
425 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Holandia | 24 |
|
150 tys. € |
Kluczowe transfery PEC Zwolle
PEC Zwolle bilans transferowy
- -2 mln € 2026
- +375 tys. € 2025
- -600 tys. € 2024
- +4,6 mln € 2023
- +2,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii PEC Zwolle
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski PEC Zwolle w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do PEC Zwolle trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 670 tys. €, a klub opuścił 1 piłkarz. Najdroższym wzmocnieniem został Tobias Sommer z Sønderjyske za 670 tys. €.
PEC Zwolle – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski PEC Zwolle? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez PEC Zwolle?
Klub piłkarski PEC Zwolle zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii oraz Superpuchar Holandii. Ponadto triumfował w Puchar Holandii.