Forma w lidze
Utrecht w tabeli
13. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do 7. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
8:14 bramki
2,00 gola/mecz
4 pkt
6:11 bramki
1,50 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Utrechtu
Wartość drużyny: 28 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Ukraina | 19 | napastnik | 6 | 10 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Francja | 24 | napastnik | 8 | 4 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,38 średnia ocena | Ukraina | 19 | napastnik | 6 | 10 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 685 minut | Holandia | 28 | pomocnik | 8 | 3,5 mln € |
Przewidywany skład Utrechtu 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Utrecht w tabeli Eredivisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 19 |
| ··· | |||||||
12
|
Cambuur
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | 8 |
13
|
Utrecht
|
8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | 8 |
14
|
Sparta Rotterdam
|
8 | 1 | 3 | 4 | 13:20 | 6 |
Wyniki Utrechtu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Utrecht
3
Willem II Tilburg
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
5
Utrecht
0
Eredivisie, 7. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Utrecht
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
Terminarz Utrechtu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 20:00
|
Twente
Utrecht
Eredivisie, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:30
|
Utrecht
PEC Zwolle
Eredivisie, 10. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
Utrecht
Kozakken Boys
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Ostatnie transfery Utrechtu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Holandia |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Irak |
|
500 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Cypr |
|
700 tys. € |
Utrecht to klub piłkarski z Holandii występujący w Eredivisie. Swoim domowym obiektem jest Stadion Galgenwaard, który może pomieścić 24 426 widzów. Zespół prowadzi Anthony Correia. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 28 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Holandii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Utrecht?
Klub piłkarski Utrecht zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Holandii oraz Superpuchar Holandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Holandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Utrecht w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Utrechtu trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 1,4 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 7,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nikolas Panagiotou z Omonia Nikozja za 700 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Miguel Rodriguez do Deportivo Alaves za 5 mln €.
Które miejsce zajmuje Utrecht w tabeli Eredivisie?
Utrecht zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Eredivisie z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Feyenoordu wynosi 12 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:25, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Utrechtu?
W wyjściowym ustawieniu Utrechtu między słupkami staje V. Barkas, a linię obrony najczęściej tworzą S. Horemans, M. Didden oraz N. Panagiotou. W środku pola grają N. Vesterlund, Dani de Wit, Davy van den Berg oraz A. Zagre, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Alarcón, A. Blake oraz Y. Cathline. Trener Anthony Correia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eredivisie i pucharach.
Kiedy Utrecht gra następny mecz?
Najbliższy mecz Utrechtu to spotkanie z Twente, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie De Grolsch Veste w ramach Eredivisie (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Utrechtu?
Ostatni mecz Utrechtu to wygrana z Willem II Tilburg 3:1 w Eredivisie, 11 października 2026. Bramki zdobyli Cathline, Slory, Cathline oraz Alarcón. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Utrecht w tym sezonie?
Bilans Utrechtu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 14 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Utrechtu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Utrecht w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Utrechtu
Utrecht terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 20:00
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
De Grolsch Veste Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 16:30
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
Stadion Galgenwaard U siebie | Łatwy | |
|
27 Paź 17:00
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Stadion Galgenwaard U siebie | – | |
|
01 Lis 14:30
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
711 Stadion Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Lis 14:30
|
Eredivisie, 12. kolejka
|
Stadion Galgenwaard U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 17:00
|
Eredivisie, 13. kolejka
|
Stadion Galgenwaard U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Lis 17:00
|
Eredivisie, 14. kolejka
|
Bingoal Stadion Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Gru 17:00
|
Eredivisie, 15. kolejka
|
Johan Cruijff ArenA Wyjazd | Trudny | |
|
13 Gru 17:00
|
Eredivisie, 16. kolejka
|
Stadion Galgenwaard U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Gru 17:00
|
Eredivisie, 17. kolejka
|
Stadion Galgenwaard U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Utrecht gra następny mecz?
Najbliższy mecz Utrechtu to spotkanie z Twente, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie De Grolsch Veste w ramach Eredivisie (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Utrechtu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Utrecht w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Utrechtu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Utrecht wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
3:1 | 3-4-3 | 7/10 | 2/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
5:0 | 5-4-1 | 3/9 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
1:2 | 5-4-1 | 2/7 | 0/2 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
3:3 | 3-4-3 | 7/12 | 2/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
1:6 | 3-4-3 | 0/13 | 5/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
3:3 | 3-4-3 | 7/12 | 0/0 | |
|
15 Sie Koniec
|
Eredivisie, 2. kolejka
|
1:4 | 3-4-2-1 | 3/12 | 4/6 | |
|
09 Sie Koniec
|
Eredivisie, 1. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 1/6 | 2/2 | |
|
24 Maj Koniec
|
Eredivisie, finał
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/12 | 1/3 | |
|
21 Maj Koniec
|
Eredivisie, półfinał
|
3:2 | 4-2-3-1 | 9/15 | 0/1 |
Utrecht ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 1,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Utrecht zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Utrechtu?
Ostatni mecz Utrechtu to wygrana z Willem II Tilburg 3:1 w Eredivisie, 11 października 2026. Bramki zdobyli Cathline, Slory, Cathline oraz Alarcón. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Utrecht – tabela Eredivisie
Jakie miejsce w tabeli Eredivisie zajmuje Utrecht w sezonie 2026/2027.
Miejsce Utrechtu w tabeli Eredivisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 | 20 | |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 16 | 19 | |
3
|
AZ Alkmaar
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
4
|
Twente
|
8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | 8 | 17 | |
5
|
Ajax
|
8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 15 | |
6
|
Groningen
|
8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | 6 | 14 | |
7
|
Fortuna Sittard
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | |
8
|
Go Ahead Eagles
|
8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | 2 | 11 | |
9
|
Excelsior Rotterdam
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 11 | |
10
|
Heerenveen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 9 | |
11
|
NEC Nijmegen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
12
|
Cambuur
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 8 | |
13
|
Utrecht
|
8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | -11 | 8 | |
14
|
Sparta Rotterdam
|
8 | 1 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 6 | |
15
|
Telstar
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 6 | |
16
|
PEC Zwolle
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 4 | |
17
|
ADO Den Haag
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | -10 | 3 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
8 | 0 | 2 | 6 | 7:23 | -16 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 | 20 | |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 16 | 19 | |
3
|
AZ Alkmaar
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
4
|
Twente
|
8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | 8 | 17 | |
5
|
Ajax
|
8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 15 | |
6
|
Groningen
|
8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | 6 | 14 | |
7
|
Fortuna Sittard
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | |
8
|
Go Ahead Eagles
|
8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | 2 | 11 | |
9
|
Excelsior Rotterdam
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 11 | |
10
|
Heerenveen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 9 | |
11
|
NEC Nijmegen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
12
|
Cambuur
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 8 | |
13
|
Utrecht
|
8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | -11 | 8 | |
14
|
Sparta Rotterdam
|
8 | 1 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 6 | |
15
|
Telstar
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 6 | |
16
|
PEC Zwolle
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 4 | |
17
|
ADO Den Haag
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | -10 | 3 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
8 | 0 | 2 | 6 | 7:23 | -16 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Twente
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 2 |
PSV Eindhoven
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:4 | 9 | 10 | |
| 3 |
AZ Alkmaar
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Feyenoord Rotterdam
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 5 |
Go Ahead Eagles
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 8 | |
| 6 |
Groningen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 7 |
Ajax
|
5 | 1 | 3 | 1 | 11:9 | 2 | 6 | |
| 8 |
Fortuna Sittard
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 9 |
Heerenveen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 10 |
Utrecht
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:14 | -6 | 4 | |
| 11 |
Excelsior Rotterdam
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Cambuur
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 13 |
NEC Nijmegen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 2 | |
| 14 |
Sparta Rotterdam
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:10 | -5 | 2 | |
| 15 |
Telstar
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 16 |
ADO Den Haag
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 17 |
Willem II Tilburg
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 18 |
PEC Zwolle
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Feyenoord Rotterdam
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:3 | 13 | 12 | |
| 2 |
Fortuna Sittard
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
PSV Eindhoven
|
4 | 3 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 9 | |
| 4 |
AZ Alkmaar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Ajax
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 6 |
Excelsior Rotterdam
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 7 |
Groningen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 8 |
NEC Nijmegen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 9 |
Twente
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 5 | |
| 10 |
Heerenveen
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 5 | |
| 11 |
Cambuur
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 12 |
Utrecht
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 13 |
Sparta Rotterdam
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 14 |
Telstar
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 15 |
PEC Zwolle
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 16 |
Go Ahead Eagles
|
4 | 0 | 3 | 1 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 17 |
ADO Den Haag
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 18 |
Willem II Tilburg
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Utrecht w tabeli Eredivisie?
Utrecht zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Eredivisie z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Feyenoordu wynosi 12 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:25, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Utrechtu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Utrechtu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Utrecht na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 1,13
- Udane dryblingi / mecz 6,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 3,13
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 15,8
- Przechwyty / mecz 6,3
- Wybicia / mecz 24,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Utrechtu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Utrechtu i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Utrechtu to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Twente - Utrecht Po przerwie pada 79% bramek Utrechtu.Przebieg meczu Utrechtu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Utrecht otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Utrechtu
93% bramek Utrechtu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Utrecht zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Utrechtu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 8 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Utrechtu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Utrecht wygra mecz Twente - Utrecht Utrecht nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Utrechtu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 75%
- Powyżej 4,5 63%
- Powyżej 5,5 38%
W 100% meczów Utrechtu padają co najmniej trzy bramki, a w 88% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Twente - Utrecht Powyżej 2,5 bramki padło w 100% meczów Utrechtu.Utrecht – faule i karne
- Faule / mecz 17,0
- Faule rywali / mecz 10,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Utrecht fauluje średnio 17,0 razy na mecz, a wymusza 10,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Utrechtu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Utrecht zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Utrecht wygra mecz Twente - Utrecht Utrecht zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Utrechtu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 79% goli Utrechtu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Utrecht wygra drugą połowę meczu Twente - Utrecht Drugą połowę Utrecht wygrywał w 2 z 8 meczów.Utrecht – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,0
Utrecht oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Twente - Utrecht Utrecht oddaje 8,8 strzałów na mecz.Utrecht – posiadanie piłki
- U siebie 45,5%
- Na wyjeździe 43,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Utrecht utrzymuje przy piłce 44,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Utrecht wygra mecz Twente - Utrecht Utrecht utrzymuje średnio 44,3% posiadania piłki.Utrecht – podania
- Kluczowe / mecz 9,3
- Dośrodkowania / mecz 17,6
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 42%
Utrecht wymienia średnio 394 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,3 to podania kluczowe.
Utrecht – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 3,13
- Bez straty do przerwy 25%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 75%
Czyste konto Utrechtu to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Twente - Utrecht Czyste konto Utrecht zachowuje w 0% meczów.Utrecht – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Utrecht wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Twente - Utrecht Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów Utrechtu.Utrecht – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 25%
Utrecht ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Utrechtu – 1,0.
Utrecht według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,75 | 4,25 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 3,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Utrecht zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Utrecht na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
0,50 1,75 | 1,25 2,00 | 2,00 1,50 |
|
12.
|
0,75 1,25 | 1,50 1,25 | 3,25 1,50 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 2,00 1,50 | 3,50 2,75 |
|
14.
|
0,50 1,00 | 1,25 2,00 | 2,50 2,50 |
|
15.
|
0,50 1,00 | 1,25 0,50 | 2,75 0,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Utrechtu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Utrechtu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Utrecht - Willem II Tilburg 3:1 Eredivisie, 11.10.2026
- Najwyższa porażka Utrecht - PSV Eindhoven 1:6 Eredivisie, 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Utrecht - PSV Eindhoven 1:6, Eredivisie, 30.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Stepanov, Utrecht - PSV Eindhoven 1:6, Eredivisie, 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta De Wit, Excelsior Rotterdam - Utrecht 1:2, Eredivisie, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Utrecht w tym sezonie?
Bilans Utrechtu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 14 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Utrecht – zawodnicy
Jak wygląda kadra Utrechtu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Utrechtu 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Utrechtu
-
Davy van den Berg Pomocnik Choroba pauzuje od 10 dni
-
Vasilis Barkas Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 10 dni
-
Kevin Paredes Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 47 dniopuszczone: 5 meczów
-
Alonzo Engwanda Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 146 dniopuszczone: 16 meczów
-
Noah Chidiebere Junior Anyanwu Ohio Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 178 dniopuszczone: 20 meczów
-
Oualid Agougil Pomocnik Rana pauzuje od 210 dniopuszczone: 20 meczów
-
Miliano Jonathans Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 221 dniopuszczone: 24 mecze
-
Victor Jensen Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 269 dniopuszczone: 34 mecze
Kadra Utrechtu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
24 | Francja | 4 mln € | 490 tys. € | 8 | 100% | 2 | 2 | 488' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Anglia | 2 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 2 | 1 | 262' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Hiszpania | 5 mln € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 516' | 0 | 0 | |||||||
| 92 |
|
25 | Burkina-Faso | 2 mln € | 130 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 652' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Holandia | 800 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 109' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
19 | Niemcy | 350 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
22 | Indonezja | 750 tys. € | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
23 | Holandia | 600 tys. € | 390 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
39 | Maroko | 125 tys. € | 920 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 38 |
|
21 | Maroko | 500 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 1 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Holandia | 3,5 mln € | 690 tys. € | 8 | 100% | 2 | 1 | 685' | 2 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
21 | Norwegia | 5 mln € | 910 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 184' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
26 | Holandia | 2 mln € | 297 tys. € | 8 | 100% | 0 | 2 | 440' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
23 | USA | 2 mln € | 1,1 mln € | 3 | 38% | 0 | 0 | 68' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
32 | Holandia | 1 mln € | 490 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 248' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Dania | 2,5 mln € | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
23 | Belgia | 8 mln € | 240 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
25 | Belgia | 3 mln € | 240 tys. € | 6 | 75% | 2 | 0 | 474' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Belgia | 2,5 mln € | 590 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 658' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Dania | 1,5 mln € | 350 tys. € | 7 | 88% | 0 | 2 | 564' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Cypr | 850 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 360' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
25 | Holandia | 500 tys. € | 80 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 274' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Chorwacja | 1,5 mln € | 1,5 mln € | 4 | 50% | 0 | 0 | 51' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
21 | Holandia | 275 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 75' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
24 | Holandia | 800 tys. € | 60 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 172' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
19 | Niemcy | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Grecja | 2 mln € | 490 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
36 | Holandia | 200 tys. € | 360 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
20 | Holandia | 175 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
23 | Holandia | 250 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Utrechtu
53,7 mln €
śr. 1,8 mln € / zawodnika
Ile Utrecht wydaje na pensje
10,3 mln € rocznie
śr. 345 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Holandia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Utrechtu w sezonie 2026/2027
Utrecht wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Utrechtu
Jak wygląda skład Utrechtu?
W wyjściowym ustawieniu Utrechtu między słupkami staje V. Barkas, a linię obrony najczęściej tworzą S. Horemans, M. Didden oraz N. Panagiotou. W środku pola grają N. Vesterlund, Dani de Wit, Davy van den Berg oraz A. Zagre, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Alarcón, A. Blake oraz Y. Cathline. Trener Anthony Correia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eredivisie i pucharach.
Utrecht – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Utrecht w sezonie 2026/2027.
Utrecht transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Holandia | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Niemcy | 25 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Irak | 23 |
|
500 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Cypr | 26 |
|
700 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Maroko | 39 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Holandia | 33 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Holandia | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Holandia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Sie 2026 |
|
Holandia | 26 |
|
2 mln € |
Kluczowe transfery Utrechtu
Utrecht bilans transferowy
- +6 mln € 2026
- -3,5 mln € 2025
- +12,4 mln € 2024
- +9,1 mln € 2023
- +7,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Utrechtu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Utrecht w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Utrechtu trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 1,4 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 7,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nikolas Panagiotou z Omonia Nikozja za 700 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Miguel Rodriguez do Deportivo Alaves za 5 mln €.
Utrecht – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Utrecht? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Utrecht?
Klub piłkarski Utrecht zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Holandii oraz Superpuchar Holandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Holandii.
