Forma w lidze
ADO Den Haag w tabeli
17. miejsce / 3 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 17 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
8 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
4:8 bramki
1,33 gola/mecz
2 pkt
5:11 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy ADO Den Haag
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Czechy | 20 | napastnik | 8 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Holandia | 24 | napastnik | 8 | 850 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,88 średnia ocena | Holandia | 24 | napastnik | 8 | 850 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Burkina-Faso | 23 | bramkarz | 8 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład ADO Den Haag 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
ADO Den Haag w tabeli Eredivisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 19 |
| ··· | |||||||
16
|
PEC Zwolle
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | 4 |
17
|
ADO Den Haag
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | 3 |
18
|
Willem II Tilburg
|
8 | 0 | 2 | 6 | 7:23 | 2 |
Wyniki ADO Den Haag
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Telstar
2
ADO Den Haag
2
Eredivisie, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
ADO Den Haag
1
Cambuur
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Twente
2
ADO Den Haag
0
Eredivisie, 6. kolejka
|
Terminarz ADO Den Haag
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:30
|
ADO Den Haag
PSV Eindhoven
Eredivisie, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 21:00
|
ADO Den Haag
Heerenveen
Eredivisie, 10. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
Excelsior '31
ADO Den Haag
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
Ostatnie transfery ADO Den Haag
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Czechy |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
![]() |
Holandia |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Dania |
|
400 tys. € |
ADO Den Haag to klub piłkarski z Holandii występujący w Eredivisie. Swoim domowym obiektem jest Bingoal Stadion, który może pomieścić 15 000 widzów. Zespół prowadzi Robin Peter. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Holandii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez ADO Den Haag?
Klub piłkarski ADO Den Haag zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii oraz Puchar Holandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Holandii oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski ADO Den Haag w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do ADO Den Haag trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 500 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 600 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jonas Jensen-Abbew z AGF Aarhusu za 400 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jari Vlak do CD Castellón za 600 tys. €.
Które miejsce zajmuje ADO Den Haag w tabeli Eredivisie?
ADO Den Haag zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Eredivisie z dorobkiem 3 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Feyenoordu wynosi 17 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład ADO Den Haag?
W wyjściowym ustawieniu ADO Den Haag między słupkami staje K. Nikiema, a linię obrony najczęściej tworzą J. Jensen-Abbew, P. Mulder, M. Hokke oraz M. Waem. W środku pola grają Finn de Bruin, J. Kilo, J. Hawkins oraz M. Sin, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Rottier, Yannick Fereira Eduardo. Trener Robin Peter ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eredivisie i pucharach.
Kiedy ADO Den Haag gra następny mecz?
Najbliższy mecz ADO Den Haag to spotkanie z PSV Eindhoven, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Bingoal Stadion w ramach Eredivisie (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ADO Den Haag?
Ostatni mecz ADO Den Haag to remis z Telstarem 2:2 w Eredivisie, 11 października 2026. Bramki zdobyli Owusu, Fereira Eduardo, Rottier oraz Owusu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma ADO Den Haag w tym sezonie?
Bilans ADO Den Haag w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-3-5 przy 9 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz ADO Den Haag w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra ADO Den Haag w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań ADO Den Haag
ADO Den Haag terminarz
Kiedy ADO Den Haag gra następny mecz?
Najbliższy mecz ADO Den Haag to spotkanie z PSV Eindhoven, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Bingoal Stadion w ramach Eredivisie (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki ADO Den Haag w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub ADO Den Haag w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki ADO Den Haag w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
ADO Den Haag wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 0/8 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 6/9 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 2/14 | 3/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 2/2 | 0/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 3/14 | 3/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 3/8 | 2/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Eredivisie, 2. kolejka
|
1:4 | 4-4-2 | 5/7 | 0/1 | |
|
08 Sie Koniec
|
Eredivisie, 1. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 7/16 | 1/1 | |
|
24 Kwi Koniec
|
Eerste Divisie, 38. kolejka
|
1:3 | 4-3-3 | 8/11 | 0/0 | |
|
17 Kwi Koniec
|
Eerste Divisie, 37. kolejka
|
5:1 | 4-2-2-2 | 9/11 | 2/3 |
ADO Den Haag ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 0,33 punktu. W pozostałych ustawieniach ADO Den Haag zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ADO Den Haag?
Ostatni mecz ADO Den Haag to remis z Telstarem 2:2 w Eredivisie, 11 października 2026. Bramki zdobyli Owusu, Fereira Eduardo, Rottier oraz Owusu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
ADO Den Haag – tabela Eredivisie
Jakie miejsce w tabeli Eredivisie zajmuje ADO Den Haag w sezonie 2026/2027.
Miejsce ADO Den Haag w tabeli Eredivisie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 | 20 | |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 16 | 19 | |
3
|
AZ Alkmaar
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
4
|
Twente
|
8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | 8 | 17 | |
5
|
Ajax
|
8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 15 | |
6
|
Groningen
|
8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | 6 | 14 | |
7
|
Fortuna Sittard
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | |
8
|
Go Ahead Eagles
|
8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | 2 | 11 | |
9
|
Excelsior Rotterdam
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 11 | |
10
|
Heerenveen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 9 | |
11
|
NEC Nijmegen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
12
|
Cambuur
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 8 | |
13
|
Utrecht
|
8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | -11 | 8 | |
14
|
Sparta Rotterdam
|
8 | 1 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 6 | |
15
|
Telstar
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 6 | |
16
|
PEC Zwolle
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 4 | |
17
|
ADO Den Haag
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | -10 | 3 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
8 | 0 | 2 | 6 | 7:23 | -16 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Rotterdam
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | 20 | 20 | |
2
|
PSV Eindhoven
|
8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | 16 | 19 | |
3
|
AZ Alkmaar
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
4
|
Twente
|
8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | 8 | 17 | |
5
|
Ajax
|
8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | 12 | 15 | |
6
|
Groningen
|
8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | 6 | 14 | |
7
|
Fortuna Sittard
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | |
8
|
Go Ahead Eagles
|
8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | 2 | 11 | |
9
|
Excelsior Rotterdam
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 11 | |
10
|
Heerenveen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 9 | |
11
|
NEC Nijmegen
|
8 | 2 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | |
12
|
Cambuur
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 8 | |
13
|
Utrecht
|
8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | -11 | 8 | |
14
|
Sparta Rotterdam
|
8 | 1 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 6 | |
15
|
Telstar
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 6 | |
16
|
PEC Zwolle
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 4 | |
17
|
ADO Den Haag
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | -10 | 3 | |
18
|
Willem II Tilburg
|
8 | 0 | 2 | 6 | 7:23 | -16 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Twente
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 2 |
PSV Eindhoven
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:4 | 9 | 10 | |
| 3 |
AZ Alkmaar
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Feyenoord Rotterdam
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 5 |
Go Ahead Eagles
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 8 | |
| 6 |
Groningen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 7 |
Ajax
|
5 | 1 | 3 | 1 | 11:9 | 2 | 6 | |
| 8 |
Fortuna Sittard
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 9 |
Heerenveen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 10 |
Utrecht
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:14 | -6 | 4 | |
| 11 |
Excelsior Rotterdam
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Cambuur
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 13 |
NEC Nijmegen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 2 | |
| 14 |
Sparta Rotterdam
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:10 | -5 | 2 | |
| 15 |
Telstar
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 16 |
ADO Den Haag
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 17 |
Willem II Tilburg
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 18 |
PEC Zwolle
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Feyenoord Rotterdam
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:3 | 13 | 12 | |
| 2 |
Fortuna Sittard
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
PSV Eindhoven
|
4 | 3 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 9 | |
| 4 |
AZ Alkmaar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Ajax
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 6 |
Excelsior Rotterdam
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 7 |
Groningen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 8 |
NEC Nijmegen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 7 | |
| 9 |
Twente
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 5 | |
| 10 |
Heerenveen
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 5 | |
| 11 |
Cambuur
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 12 |
Utrecht
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 13 |
Sparta Rotterdam
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 14 |
Telstar
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 15 |
PEC Zwolle
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 16 |
Go Ahead Eagles
|
4 | 0 | 3 | 1 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 17 |
ADO Den Haag
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 18 |
Willem II Tilburg
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje ADO Den Haag w tabeli Eredivisie?
ADO Den Haag zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Eredivisie z dorobkiem 3 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Feyenoordu wynosi 17 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki ADO Den Haag w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki ADO Den Haag na tle ligi w sezonie 2026/2027.
ADO Den Haag na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 3,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,38
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 18,9
- Przechwyty / mecz 9,3
- Wybicia / mecz 30,9
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy ADO Den Haag
Rozkład bramek w czasie
Bramki ADO Den Haag i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres ADO Den Haag to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu ADO Den Haag - PSV Eindhoven Po przerwie pada 67% bramek ADO Den Haag.Przebieg meczu ADO Den Haag i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-2-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
ADO Den Haag nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla ADO Den Haag
100% bramek ADO Den Haag pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
ADO Den Haag zdobywa w sezonie średnio 0,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,38.
Aktualne serie ADO Den Haag
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów ADO Den Haag, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
ADO Den Haag wygra mecz ADO Den Haag - PSV Eindhoven ADO Den Haag nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach ADO Den Haag
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 63%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 0%
W 63% meczów ADO Den Haag padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu ADO Den Haag - PSV Eindhoven Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów ADO Den Haag.ADO Den Haag – faule i karne
- Faule / mecz 13,4
- Faule rywali / mecz 10,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
ADO Den Haag fauluje średnio 13,4 razy na mecz, a wymusza 10,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla ADO Den Haag, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie ADO Den Haag zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
ADO Den Haag wygra mecz ADO Den Haag - PSV Eindhoven ADO Den Haag zdobywa u siebie 11% możliwych punktów, na wyjeździe 13%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach ADO Den Haag ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli ADO Den Haag, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
ADO Den Haag wygra drugą połowę meczu ADO Den Haag - PSV Eindhoven Drugą połowę ADO Den Haag wygrywał w 2 z 8 meczów.ADO Den Haag – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,9
ADO Den Haag oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu ADO Den Haag - PSV Eindhoven ADO Den Haag oddaje 7,8 strzałów na mecz.ADO Den Haag – posiadanie piłki
- U siebie 58,7%
- Na wyjeździe 40,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio ADO Den Haag utrzymuje przy piłce 47,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
ADO Den Haag wygra mecz ADO Den Haag - PSV Eindhoven ADO Den Haag utrzymuje średnio 47,1% posiadania piłki.ADO Den Haag – podania
- Kluczowe / mecz 8,8
- Dośrodkowania / mecz 16,0
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 65
- Celność długich podań 44%
ADO Den Haag wymienia średnio 405 podań na mecz przy celności 80%, z czego 8,8 to podania kluczowe.
ADO Den Haag – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,38
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 88%
Czyste konto ADO Den Haag to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu ADO Den Haag - PSV Eindhoven Czyste konto ADO Den Haag zachowuje w 0% meczów.ADO Den Haag – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
ADO Den Haag wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu ADO Den Haag - PSV Eindhoven Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów ADO Den Haag.ADO Den Haag – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 13%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 25%
ADO Den Haag ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale ADO Den Haag – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
ADO Den Haag według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,75 | 2,50 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,33 | 2,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz ADO Den Haag zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
ADO Den Haag na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
0,50 1,00 | 1,25 2,00 | 2,50 2,50 |
|
15.
|
0,50 1,00 | 1,25 0,50 | 2,75 0,75 |
|
16.
|
0,00 1,00 | 0,25 1,25 | 3,25 2,00 |
|
17.
|
0,33 0,40 | 1,33 1,00 | 2,67 2,20 |
|
18.
|
0,25 0,25 | 0,75 1,00 | 2,50 3,25 |
Ciekawe rekordy w meczach ADO Den Haag
Skrajne wyniki i osiągnięcia ADO Den Haag w tym sezonie
- Najwyższa porażka ADO Den Haag - Groningen 1:4 Eredivisie, 16.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek ADO Den Haag - Groningen 1:4, Eredivisie, 16.08.2026
- Najszybsza bramka 12. minuta Thomas, Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag 2:2, Eredivisie, 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Bal, ADO Den Haag - Fortuna Sittard 2:3, Eredivisie, 6.09.2026
Jakie statystyki ma ADO Den Haag w tym sezonie?
Bilans ADO Den Haag w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-3-5 przy 9 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
ADO Den Haag – zawodnicy
Jak wygląda kadra ADO Den Haag w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład ADO Den Haag 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze ADO Den Haag
-
Luka Reischl Pomocnik Uraz pachwiny pauzuje od 31 dniopuszczone: 2 mecze
-
Donat Barany Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 69 dniopuszczone: 5 meczów
-
Cameron Peupion Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 75 dniopuszczone: 9 meczów
Kadra ADO Den Haag
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
26 | Węgry | 800 tys. € | – | 3 | 38% | 1 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Holandia | 850 tys. € | 20 tys. € | 8 | 100% | 2 | 3 | 614' | 2 | 0 | |||||||
| 46 |
|
20 | Czechy | 2,5 mln € | 280 tys. € | 8 | 100% | 3 | 1 | 575' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
36 | Holandia | 150 tys. € | 116 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 418' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Niemcy | 400 tys. € | 60 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 339' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
20 | Holandia | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 228' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
25 | Curacao | 600 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 259' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Australia | 450 tys. € | 73 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
19 | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
24 | Finlandia | 1 mln € | 40 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
22 | Czechy | 3 mln € | 490 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 159' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Holandia | 450 tys. € | 71 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 154' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Czechy | 400 tys. € | 240 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 173' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
22 | Holandia | 175 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 176' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | Austria | 650 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 57' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
27 | Holandia | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 703' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
23 | Holandia | 1,4 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 618' | 0 | 1 | |||||||
| 2 |
|
20 | Holandia | 1 mln € | 220 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 448' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Gwinea | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 426' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | Hiszpania | 1,5 mln € | 500 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 45' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Belgia | 800 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 439' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Dania | 750 tys. € | 270 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 294' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
20 | Holandia | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 198' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Niemcy | 325 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
19 | Surinam | – | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
23 | Burkina-Faso | 1,5 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
19 | Holandia | – | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
20 | Kenia | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Niemcy | 350 tys. € | 180 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry ADO Den Haag
20,8 mln €
śr. 716 tys. € / zawodnika
Ile ADO Den Haag wydaje na pensje
2,7 mln € rocznie
śr. 91 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Holandia (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy ADO Den Haag w sezonie 2026/2027
ADO Den Haag wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry ADO Den Haag
Jak wygląda skład ADO Den Haag?
W wyjściowym ustawieniu ADO Den Haag między słupkami staje K. Nikiema, a linię obrony najczęściej tworzą J. Jensen-Abbew, P. Mulder, M. Hokke oraz M. Waem. W środku pola grają Finn de Bruin, J. Kilo, J. Hawkins oraz M. Sin, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Rottier, Yannick Fereira Eduardo. Trener Robin Peter ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eredivisie i pucharach.
ADO Den Haag – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub ADO Den Haag w sezonie 2026/2027.
ADO Den Haag transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Czechy | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
![]() |
Holandia | 21 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Dania | 24 |
|
400 tys. € | |
| 11 Sie 2026 |
|
Holandia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
|
Finlandia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Holandia | 21 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Czechy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Lip 2026 |
|
Belgia | 28 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Niemcy | 27 |
|
100 tys. € |
Kluczowe transfery ADO Den Haag
ADO Den Haag bilans transferowy
- +100 tys. € 2026
- 0 € 2025
- -250 tys. € 2024
- +875 tys. € 2023
- +400 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii ADO Den Haag
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski ADO Den Haag w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do ADO Den Haag trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 500 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 600 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jonas Jensen-Abbew z AGF Aarhusu za 400 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jari Vlak do CD Castellón za 600 tys. €.
ADO Den Haag – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski ADO Den Haag? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez ADO Den Haag?
Klub piłkarski ADO Den Haag zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii oraz Puchar Holandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Holandii oraz Puchar Intertoto.
