Jari Vlak jest piłkarzem występującym obecnie w CD Castellón. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jari Vlak
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jari Vlak w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jari Vlak wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jari Vlak oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jari Vlak w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jari Vlak rozegrał w barwach CD Castellón w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 156 minut. Średnio dawało to 16 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jari Vlak
Pierwszy transfer Jari Vlak w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Emmen do ADO Den Haag za 600 tysięcy euro.
Czy Jari Vlak ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jari Vlak nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jari Vlak to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 74 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jari Vlak?
Jari Vlak ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Holandii — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Jari Vlak?
Jari Vlak najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jari Vlak?
Wycena 28-letniego Jari Vlak według stanu na wrzesień 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jari Vlak?
Jari Vlak urodził się 15 sierpnia 1998 w Volendam w Holandii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Jari Vlak – statystyki
Szczegółowe statystyki Jari Vlak w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CD Castellón. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Jari Vlak w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jari Vlak wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jari Vlak oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jari Vlak – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jari Vlak w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
4:0 | 23' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
0:3 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
5:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
2:0 | 7' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
1:2 | 1' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 2. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
0:1 | 3' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Jari Vlak w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jari Vlak rozegrał w barwach CD Castellón w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 156 minut. Średnio dawało to 16 minut gry na spotkanie.
Jari Vlak – transfery
W trakcie kariery Jari Vlak zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CD Castellón 2026 – obecnie
-
ADO Den Haag 2024 – 2026
-
Emmen 2021 – 2024
-
FC Volendam 2018 – 2021
-
Volendam Reserves 2017 – 2018

-
FC Volendam U19 2015 – 2017

-
FC Volendam U17 2014 – 2015

-
FC Volendam Youth 2010 – 2014

-
RKAV Volendam Youth do 2010

Historia transferów Jari Vlak
Pierwszy transfer Jari Vlak w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Emmen do ADO Den Haag za 600 tysięcy euro.
Jari Vlak – forma
W ostatnich 5 meczach Jari Vlak zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,90. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jari Vlak 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.90 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Jari Vlak 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.44, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Jari Vlak?
Jari Vlak jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.90 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.70). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jari Vlak – zarobki
Jari Vlak gra w CD Castellón na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 232 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jari Vlak w CD Castellón (2022/23)
| Rocznie | 232 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 19 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 634 € |
Jari Vlak – kontuzje
W trakcie kariery Jari Vlak zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jari Vlak
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.03.23 – 04.04.23 (7 dni)
Emmen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
13.05.21 – 17.05.21 (5 dni)
Emmen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.04.19 – 29.06.19 (74 dni)
FC Volendam opuszczone: 3 mecze
Czy Jari Vlak ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jari Vlak nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jari Vlak to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 74 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jari Vlak – trofea
W trakcie kariery Jari Vlak zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jari Vlak?
Jari Vlak zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w ADO Den Haag — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii — 2 razy.
Jari Vlak – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jari Vlak wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jari Vlak na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jari Vlak?
Wycena Jari Vlak wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Jari Vlak wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.