Miguel De la Fuente Escudero jest piłkarzem występującym obecnie w Almeria. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Miguel de la Fuente
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Miguel de la Fuente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Miguel de la Fuente wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.23, a skuteczność strzałów to 28,0%. Miguel de la Fuente oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Miguel de la Fuente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Miguel de la Fuente rozegrał w barwach Almerii w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 965 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Miguel de la Fuente
Pierwszy transfer Miguel de la Fuente w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Deportivo Alaves do Leganes za 2 miliony euro.
Ile zarabia Miguel de la Fuente?
Na podstawie kontraktu z Almeria, Miguel de la Fuente otrzymuje 430 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De la Fuente Escudero w listopadzie 2026 to 8,3 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Miguel de la Fuente ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Miguel de la Fuente nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Miguel de la Fuente to uraz mięśnia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Miguel de la Fuente?
Miguel de la Fuente ma na koncie 2 trofea — 1 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Miguel de la Fuente?
Miguel de la Fuente najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Miguel de la Fuente?
Wycena 27-letniego Miguel de la Fuente według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Miguel de la Fuente?
Miguel de la Fuente urodził się 3 września 1999 w Tudela de Duero w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Miguel de la Fuente – statystyki
Szczegółowe statystyki Miguel de la Fuente w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Almeria. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Miguel De la Fuente Escudero vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Miguel de la Fuente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Miguel de la Fuente wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.23, a skuteczność strzałów to 28,0%. Miguel de la Fuente oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Miguel de la Fuente – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Miguel de la Fuente w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:1 | 88' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
27 Paź
Dogryw.
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:2 | 31' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:2 | 78' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:4 | 86' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:0 | 45' | 2 | 0 | – | 9.0 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
2:1 | 31' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
0:1 | 90' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
2:0 | 88' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:2 | 68' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
3:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.8 |
Ile meczów rozegrał Miguel de la Fuente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Miguel de la Fuente rozegrał w barwach Almerii w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 965 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Miguel de la Fuente – transfery
W trakcie kariery Miguel de la Fuente zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Almeria 2026 – obecnie
-
Leganes 2026 – 2026
-
Almeria 2026 – 2026
-
Leganes 2024 – 2026
-
Deportivo Alaves 2024 – 2024
-
Leganes 2023 – 2024
-
Deportivo Alaves 2021 – 2023
-
Real Valladolid B 2021 – 2021

-
Leganes 2020 – 2021
-
Real Valladolid B 2017 – 2020

-
Valladolid U19 do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Miguel de la Fuente
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 13.01.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 31.08.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 22.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 30.09.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Miguel de la Fuente
Pierwszy transfer Miguel de la Fuente w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Deportivo Alaves do Leganes za 2 miliony euro.
Miguel de la Fuente – forma
W ostatnich 5 meczach Miguel de la Fuente zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 4 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,41. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Miguel de la Fuente i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Castellonense
1
Almeria
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Real Oviedo
2
La Liga 2, 11. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Almeria
4
La Liga 2, 10. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Almeria
3
Leganes
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
45'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
31'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Mallorca
0
Almeria
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Celta de Vigo B
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
88'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
0
Almeria
2
La Liga 2, 5. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Almeria
3
Cadiz
2
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sabadell
1
Almeria
0
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Tenerife
1
Almeria
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Almeria
3
Eldense
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Almeria
1
Malaga
2
La Liga 2, finał
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Malaga
0
Almeria
0
La Liga 2, finał
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Almeria
3
CD Castellón
2
La Liga 2, półfinał
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Cze
Koniec
|
CD Castellón
1
Almeria
1
La Liga 2, półfinał
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Almeria
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Almeria
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Almeria
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 40. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Almeria
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Almeria
4
Mirandes
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Granada
2
Almeria
4
La Liga 2, 37. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Almeria
3
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
5
Almeria
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Almeria
2
Leganes
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
CD Castellón
2
Almeria
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Almeria
5
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Almeria
3
La Liga 2, 31. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Almeria
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Almeria
3
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Albacete
1
Almeria
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
65'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Almeria
2
Cordoba CF
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Almeria
3
FC Andorra
2
La Liga 2, 26. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Cadiz
1
Almeria
2
La Liga 2, 25. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Almeria
4
AD Ceuta FC
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Almeria
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Leganes
3
Real Valladolid
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Racing Santander
1
Leganes
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Cordoba CF
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Leganes
1
Albacete
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
3
Leganes
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Leganes
0
Almeria
3
La Liga 2, 15. kolejka
|
33'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Burgos CF
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Azuaga
1
Leganes
4
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
45'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Malaga
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Mirandes
0
Leganes
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Andorra
1
Leganes
2
La Liga 2, 8. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
0
CD Castellón
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Leganes
0
Las Palmas
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Granada
0
Leganes
2
La Liga 2, 5. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Leganes
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Leganes
1
Cadiz
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
86'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Huesca
1
Leganes
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Leganes
3
Real Valladolid
0
La Liga, 38. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Leganes
1
La Liga, 37. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
3
Leganes
0
La Liga, 36. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Leganes
3
Espanyol
2
La Liga, 35. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Girona
1
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Mallorca
0
Leganes
0
La Liga, 32. kolejka
|
14'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Barcelona
1
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Osasuna
1
La Liga, 30. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Real Madryt
3
Leganes
2
La Liga, 29. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Real Betis
3
La Liga, 28. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
2
Leganes
1
La Liga, 27. kolejka
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Getafe
0
La Liga, 26. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Leganes
0
La Liga, 25. kolejka
|
37'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Deportivo Alaves
3
La Liga, 24. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Valencia
2
Leganes
0
La Liga, 23. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
9'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Leganes
0
La Liga, 21. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Leganes
1
Atletico Madryt
0
La Liga, 20. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Almeria
2
Leganes
3
Puchar Hiszpanii, 1/8 finału
|
21'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Espanyol
1
Leganes
1
La Liga, 19. kolejka
|
85'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Villarreal
5
La Liga, 18. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Barcelona
0
Leganes
1
La Liga, 17. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Real Sociedad
3
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Leganes
1
La Liga, 15. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Leganes
0
Real Madryt
3
La Liga, 14. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Sevilla
0
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Girona
4
Leganes
3
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Leganes
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
36'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Leganes
1
La Liga, 10. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Valencia
0
La Liga, 9. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
1
La Liga, 8. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Leganes
1
La Liga, 6. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Leganes
0
Athletic Bilbao
2
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Real Betis
2
Leganes
0
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Leganes
0
Mallorca
1
La Liga, 4. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
0
Leganes
0
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Leganes
2
Las Palmas
1
La Liga, 2. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Osasuna
1
Leganes
1
La Liga, 1. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Leganes
2
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Tenerife
0
Leganes
0
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Espanyol
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Villarreal B
1
Leganes
2
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Alcorcon
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Levante
0
Leganes
0
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
1
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Levante
1
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
![]()
AD Llerenense
0
Leganes
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Villarreal B
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Leganes
1
La Liga 2
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Leganes
0
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Racing Santander
1
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Leganes
3
La Liga 2
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
1
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
4
Sevilla
3
La Liga
|
3'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Cze
Dogryw.
|
Levante
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Leganes
1
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Ponferradina
1
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Racing Santander
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
2
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
Lleida
0
Deportivo Alaves
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Andorra
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Huesca
1
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
4
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Valencia
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Barcelona
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
85'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Villarreal
5
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Linares Deportivo
2
Deportivo Alaves
1
Puchar Hiszpanii
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Granada
2
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Real Betis
1
La Liga
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Osasuna
2
La Liga
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Leganes
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
0
Leganes
5
La Liga 2
|
58'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Ponferradina
1
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Almeria
1
Leganes
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Leganes
1
Tenerife
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Socuellamos
0
Leganes
2
Puchar Hiszpanii
|
50'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Leganes
0
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Ponferradina
3
Leganes
2
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Malaga
1
Leganes
2
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
UD Logroñés
0
Leganes
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Girona
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Sevilla
1
Real Valladolid
1
La Liga
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
![]()
Tolosa
0
Real Valladolid
3
Puchar Hiszpanii
|
44'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Betis
0
Real Valladolid
1
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Miguel de la Fuente 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.41.
W ostatnich 10 meczach Miguel de la Fuente 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.31.
W jakiej formie jest Miguel de la Fuente?
Miguel de la Fuente jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 4 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.41 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.23). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Miguel de la Fuente – zarobki
Miguel de la Fuente gra w Almeria na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 430 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Miguel de la Fuente w Almeria (2025/26)
| Rocznie | 430 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 36 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Miguel de la Fuente w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
430 tys. € |
| 2024/25 |
|
430 tys. € |
| 2023/24 |
|
430 tys. € |
| 2022/23 |
|
430 tys. € |
| 2021/22 |
|
430 tys. € |
| 2020/21 |
|
40 tys. € |
Ile zarabia Miguel de la Fuente?
Na podstawie kontraktu z Almeria, Miguel de la Fuente otrzymuje 430 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De la Fuente Escudero w listopadzie 2026 to 8,3 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Miguel de la Fuente – kontuzje
W trakcie kariery Miguel de la Fuente zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Miguel de la Fuente
-
Uraz mięśnia
04.07.20 – 09.07.20 (6 dni)
Real Valladolid opuszczone: 1 mecz
Czy Miguel de la Fuente ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Miguel de la Fuente nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Miguel de la Fuente to uraz mięśnia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Miguel de la Fuente – trofea
W trakcie kariery Miguel de la Fuente zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Miguel de la Fuente
Jakie trofea zdobył Miguel de la Fuente?
Miguel de la Fuente zdobył w karierze 2 trofea — 1 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Leganesie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Miguel de la Fuente – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Miguel de la Fuente wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Miguel de la Fuente na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Miguel de la Fuente
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 26 |
|
2 mln € |
| 29.12.2025 | 26 |
|
2 mln € |
| 08.06.2025 | 25 |
|
2 mln € |
| 26.12.2024 | 25 |
|
2 mln € |
| 23.06.2024 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 19.12.2023 | 24 |
|
2,4 mln € |
| 13.06.2023 | 23 |
|
2 mln € |
| 28.12.2022 | 23 |
|
2 mln € |
| 02.06.2022 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 29.12.2021 | 22 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2021 | 21 |
|
500 tys. € |
| 07.01.2021 | 21 |
|
300 tys. € |
| 22.11.2020 | 21 |
|
300 tys. € |
| 07.10.2020 | 21 |
|
350 tys. € |
| 07.04.2020 | 20 | 350 tys. € | |
| 10.02.2020 | 20 | 400 tys. € | |
| 09.09.2019 | 20 | 250 tys. € | |
| 28.06.2019 | 19 | 250 tys. € | |
| 18.02.2019 | 19 | 150 tys. € | |
| 29.05.2018 | 18 | 150 tys. € | |
| 31.12.2017 | 18 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Miguel de la Fuente?
Wycena Miguel de la Fuente wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Miguel de la Fuente wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.