poniedziałek, 17 czerwca 2024

Superbet bonus

15.06.2024, 06:58
Autor: M. Lesiak
Spis treści
Rozwiń
 1. Superbet bonus
  1. Jak dostać bonus na Superbet?
  2. Jak otrzymać bonus na start w Superbet za aplikację?
  3. Gdzie wpisać hasło do bonusów Superbet?
  4. Jak działa bonus powitalny Superbet?
  5. Kiedy dostaje się bonus na Superbet?
  6. Dla kogo bonus na start w Superbet?
 2. Jakie warunki ma bonus na start w Superbet
  1. Jak wypłacić bonus na start w Superbet?
  2. Do kiedy jest dostępny bonus w 2024 roku w Superbet
  3. Dodatkowe nagrody na start w Superbet
 3. Jak wykorzystać bonus na kuponie w Superbet
 4. Czy warto odebrać bonus 2024 w Superbet?
 5. FAQ
Superbet bonus | czerwiec 2024
Bukmacher
Bonus aktywujesz hasłem LEGALSPORT
Kwota bonusu 3755 zł
HIT! Bonus na apkę 34 zł 
Odbieram bonus Superbet
Bonus Superbet dla nowych klientów

Zasady przyznania bonusów powitalnych w Superbet są atrakcyjne. Z nagrody na dobry początek typowania u tego legalnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów może skorzystać każdy nowy klient, który nie posiada tam jeszcze konta internetowego do gry.

W Superbet bonus na start jest niezwykle urozmaicony, co podnosi jego atrakcyjność w roku 2024. Dzięki temu gwarantuje on nie tylko mega pozytywne wrażenia podczas zawierania zakładów, ale także sprawia, że pierwsza przygoda z bukmacherem może być naprawdę długa i owocna.

Superbet bonus

Superbet ma bonus na start 3755 zł. Na nowych graczy u tego bukmachera czeka bonus powitalny 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, bonus z ubezpieczeniem 3500 zł oraz darmowy startowy bet na 34 zł. Do aktywacji tej premii za stworzenie profilu użytkownika potrzebne Ci jest hasło polecające LEGALSPORT.

Co zawiera bonus na start 2024 w Superbet?

 • Bonus na darmowe zakłady 35 zł
 • Ubezpieczony tydzień grania o wartości 3500 zł
 • Nagroda od zdeponowanych środków o wartości 200 zł

Jeśli chcesz mieć stuprocentową pewność, że bonus w Superbet zostanie Ci przydzielony w maksymalnym wariancie, skorzystaj z naszego sprawdzonego linku przekierowującego, który automatycznie w kilka sekund uruchomi hasło afiliacyjne na Twoim koncie gracza Superbet: chcę odebrać bonus 3755 zł

Jak dostać bonus na Superbet?

Do odebrania bonusu w Superbet potrzebne Ci będzie konto typerskie oraz nasze hasło polecające LEGALSPORT. Zacznij od założenia bezpłatnego profilu gracza na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej tego bukmachera. Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego online aktywuj nasze hasło, poprzez wpisanie lub wklejenie go w odpowiednie miejsce na wniosku. Następnie prześlij formularz do sprawdzenia.

Odbiór bonusu w Superbet krok po kroku

 • otwórz formularz zgłoszeniowy w Superbet.
 • wypełnij wniosek online, zaznaczając jednocześnie zgody marketingowe.
 • sprawdź czy pole z hasłem LEGALSPORT zostało uzupełnione.
 • aktywuj konto poprzez link w mailu od bukmachera.
 • zrealizuj pierwszy depozyt na konto.
 • ciesz się kompletem bonusów od Superbet na koncie.

Po aktywacji konta w Superbet zaloguj się na utworzony profil i przejdź do menu głównego. W kolejnym kroku zrealizuj swój pierwszy depozyt. Rekomendujemy, abyś za pierwszym razem wpłacił min. 50 zł. Zaksięgowanie takiej sumy pieniędzy pozwoli Ci otrzymać od Superbet bonus na start w komplecie.

Bonus na start w Superbet
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Dostaniesz do wykorzystania na zakłady przez internet od tego bukmachera bonus powitalny 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, bonus z ubezpieczeniem 3500 zł oraz darmowy startowy bet na 34 zł. Cała procedura odbioru bonusu na start w Superbet, dzięki formularzowi szybkiemu zakładania konta, jest dostosowana do każdego typującego, nawet tego początkującego. Trwa maksymalnie 10 minut.

Jak otrzymać bonus na start w Superbet za aplikację?

Realizacja pierwszej wpłaty, a także pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej będzie Ci potrzebne do odbioru w Superbet bonusu za apkę na 20 zł. Minimalna wpłata potrzebna do odblokowania u tego buka bonusu to 50 zł. Po zrealizowaniu dwóch warunków bonus w Superbet na aplikację doda się do Twojego konta automatycznie.

Odbiór w Superbet bonusu na aplikacji w 3 krokach:

 • załóż konto w Superbet z naszym hasłem LEGALSPORT.
 • wpłać na konto gracza minimum 50 zł.
 • pobierz aplikację w ciągu 7 dni od wpłaty i sprawdź czy dostałeś bonus na apce.

Aplikacja u bukmachera Superbet jest dostępna w oficjalnym sklepie App Store dla urządzeń Apple, a także na stronie tego operatora dla urządzeń z systemem Android. Przypilnuj podstawowych warunków, takich jak termin instalacji pod depozycie, i ciesz się dodatkowymi środkami na koncie typerskim.

Gdzie wpisać hasło do bonusów Superbet?

Hasło do najlepszych startowych bonusów Superbet musisz wpisać bądź wkleić na prostym formularzu zgłoszeniowym w pierwszym kroku w ostatnim polu, podczas tworzenia nowego użytkownika na stronie lub aplikacji. Automatyczny i w pełni sprawdzony system uzupełniania pola z hasłem znajdziesz pod tym linkiem afiliacyjnym: bonus w Superbet z hasłem

Jak działa bonus powitalny Superbet?

W Superbet bonus powitalny 3755 zł przyznawany jest na konto gracza po wykonaniu pierwszego depozytu. Na aktywację podstawowego bonusu na start w wysokości 3500 zł masz 14 dni. Jeśli chcesz powiększyć kwotę nagrody powitalnej o 55 zł, musisz zrealizować wpłatę w ciągu 7 dni.

Bonus Superbet

W Superbet bonus bez ryzyka na start 3500 zł działa przez tydzień. Dzięki temu otrzymasz zwrot stawek za wszystkie przegrane kupony bukmacherskie w tym czasie - wysokość bonusu to równowartość sumy stawek postawionych zakładów, pomniejszona o wygrane, podatek od gier i wykorzystane bonusy w pierwszym tygodniu aktywności. Bonus za apkę działa natomiast jak darmowy bet za realizację depozytu.

Obliczanie kwoty bonusu na start w Superbet na przykładzie

Suma stawek 3900 zł - suma wygranych 2100 zł - suma podatków 468 zł - użyte bonusy 234 zł = ogólna kwota do wypłaty w formie bukmacherskiego bonusu powitalnego 1098 zł. Pieniądze zostają przyznane graczowi w ciągu 3 dni od zakończenia udziału w bonusie startowym. Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni.

Kiedy dostaje się bonus na Superbet?

Bonus w Superbet przypisywany jest nowym klientom automatycznie po pierwszej wpłacie na konto.

Dla kogo bonus na start w Superbet?

Z bonusu w Superbet mogą skorzystać zarówno doświadczeni typujący, jak i początkujący gracze, którzy nie mają jeszcze konta u tego bukmachera online. Rekomendujemy ten bonus startowy większemu gronu odbiorców, albowiem jest to najbardziej przystępna premia na polskim rynku zakładów, dzięki której można przez dłuższy czas czerpać radość z gry, jednocześnie przy sporych szansach na regularne trafianie kuponów.

Jakie warunki ma bonus na start w Superbet

Bonus w Superbet wymaga dwukrotnego obrotu środkami bonusowymi, na kuponach akumulowanych o kursie minimalnym 1.80. Jeśli skorzystasz z maksymalnego bonusu powitalnego bez ryzyka u tego buka, czyli 3500 zł, musisz zagrać za podwójną stawkę. Czas na obrót bonusem w Superbet to 10 dni.

Bonus Superbet Kwota bonusu Warunki
1. bonus bez ryzyka 3500 zł obrót 2x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie AKO 2, minimalny kurs na solo 1.80, minimalny kurs na kuponie 1.80, czas na obrót 10 dni, minimalny depozyt 20 zł
2. bonus za depozyt 35 zł obrót 1x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie nie wymagana, minimalny kurs na kuponie SOLO lub AKO 1.60, czas na obrót 3 dni, minimalna wpłata 50 zł, bonus tylko za kod promocyjny LEGALSPORT, minimalny kurs jednego zdarzenia nie ma
3. bonus za aplikację 20 zł pobierz apkę mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu złożenia pierwszego depozytu
4. bonus za depozyt 200 zł obrót 2x, minimalna ilość zdarzeń na kuponie nie wymagana, minimalny kurs na solo 1.80, minimalny kurs na kuponie 1.80, czas na obrót 10 dni, minimalna wpłata 20 zł
Odbieram bonus 3755 zł w Superbet

Warunki obrotu wszystkich bonusów powitalnych w Superbet Zakłady Bukmacherskie są przejrzyste i łatwe do zrozumienia oraz realizacji. Wytyczne korzystania z bonusu na start u tego buka wyróżniają się przede wszystkim niskim obrotem oraz idealną minimalną liczbą typów na kuponie, która kwalifikuje kupon do obrotu.

Jak wypłacić bonus na start w Superbet?

Wypłata środków otrzymanych w ramach bonusu powitalnego będzie dostępna po wykonaniu dwukrotnego obrotu. Zaksięgowaną na saldzie bonusowym kasę z wygranych szybko wypłacisz w menu głównym z zakładki "wypłata". Trwa do przeważnie od kilka minut do jednego dnia roboczego, w zależności od wybranej metody.

Do kiedy jest dostępny bonus w 2024 roku w Superbet

W zakładach bukmacherskich Superbet bonus na start na 2024 rok jest dostępny dla wszystkich graczy na czas nieokreślony. Oznacza to, że w każdej chwili ten operator online może zmienić swoją powitalną ofertę bonusową. Jeśli nie chcesz przegapić aktualnego atrakcyjnego bonusu w Superbet o łącznej wartości 3755 zł, skorzystaj z naszego bezpiecznego linka przekierowującego: odbieram bonus w Superbet

Dodatkowe nagrody na start w Superbet

Odbierając bonus na start w Superbet z naszym hasłem LEGALSPORT, otrzymujesz nie tylko korzyści na początku, ale także dostęp do różnych innych bonusów tymczasowych i okazjonalnych. Te dodatkowe bonusy są udostępniane bezpłatnie i nie wymagają zmiany zaakceptowanych na start warunków.

W Superbet Zakłady Bukmacherskie nie brakuje różnorodnych nagród za regularne betowanie kuponów, które dodatkowo zwiększają atrakcyjność typowania i szanse na wygraną. Najczęściej są one związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi, jak chociażby finał Ligi Mistrzów czy mecze mistrzostw świata.

Jak wykorzystać bonus na kuponie w Superbet

Bonus w Superbet można wykorzystać na zakładach akumulowanych ze sportowej oferty przedmeczowej (prematch) lub live (na żywo). Najkorzystniejszymi zdarzeniami u tego bukmachera są selekcje na piłkę nożną oraz selekcje 2-drogowe z koszykówki oraz tenisa ziemnego. Dobrym wyborem będą także zakłady specjalne, które idealnie uzupełnią Twój kupon bukmacherski.

Weź bonus powitalny na start typowania
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Rekomendujemy stawiać za bonus powitalny w Superbet kupony akumulowane gwarantujące 3-krotny zysk w porównaniu ze stawką zakładu. Wiąże się to z uzbieraniem kursu minimalnego co najmniej 3.00. Zakłady w Superbet za bonus na start najlepiej obstawiać tuż przed weekendem. Wówczas ma do dyspozycji największy wybór i najwyższe notowania.

Czy warto odebrać bonus 2024 w Superbet?

Najbardziej oczywistą zaletą bonusu Superbet na 2024 rok jest fakt, że pozwala on na zdobycie dodatkowego kapitału na start obstawiania zakładów - 3755 zł. To oznacza, że można grać więcej kuponów lub stawiać wyższe kwoty, co zwiększa szansę na wygraną. Zwiększone poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad zawieranymi zakładami to kolejna korzyść, która sprawia, że bonus w Superbet jest wyjątkowy i godny uwagi.

Dlaczego warto wybrać bonus na start w Superbet w 2024

W Superbet bonus nie ma ukrytych pułapek ci niejasnych zasad, które mogłyby wprowadzić zamieszanie. Klarowność i uczciwość regulaminu to niezwykle ważne aspekty przy wyborze bonusu powitalnego, a Superbet w tej kwestii wypada na plus. Nie można pominąć także faktu, że powitalny bonus Superbet cieszy się dobrą opinią wśród graczy. Obecnie 8 na 10 typerów decyduje się na odbiór bonusu w u tego buka i jest ostatecznie zadowolonych ze swojego wyboru. Pozytywne recenzje i opinie użytkowników potwierdzają atrakcyjność bonusu na start w Superbet, z którego naszym zdaniem warto skorzystać w pierwszej kolejności.

FAQ

1️⃣ Jaki bonus na start w Superbet?

W Superbet jest bonus na start 3755 zł.

2️⃣ Jakie są bonusy na Superbet?

Na bonus na start w Superbet składają się: bonus bez ryzyka 3500 zł, bonus za wpłatę 200 zł oraz bonus od depozytu 34 zł.

3️⃣ Jak dostać bonus na Superbet?

Do odbioru bonusu w Superbet potrzebne Ci będzie konta gracza oraz nasze hasło polecające LEGALSPORT.

Komentarze (2)
Skomentuj artykuł pt. Superbet bonus
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
józef z
skomentowano ponad miesiąc temu
Na pewno w SUPERBECIE trzeba zawsze obrócić wpłaconym depozytem. Nie można wpłacić i wypłacić swoich pieniędzy od razu. Nawet przy zamknięciu konta mają prawo zatrzymać depozyt jeśli nie był obrócony chociaż 1 raz. Po zamknięciu konta po roku depozyt staje się przychodem Spółki. Nie wiem jak inni bukmacherzy to traktują. Przy zmianie danych np. takich jak numer konta zawsze trzeba pamiętać o posiadania pliku pdf ze swoimi wpłatami, na których widoczne są nasze dane plus wydruk danymi nowego konta.
Marius
skomentowano ponad miesiąc temu
józef z - to normalne. Jeśli wpłacasz i wypłacasz bez gry, to wówczas istnieje podejrzenie prania pieniędzy i zgodnie z ustawą można takie środki zablokować. Wystarczy, że zagrasz za część środków i wówczas możliwa jest wypłata.

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.