czwartek, 23 maja 2024

ComeOn bonus

11.05.2024, 06:58
Autor: M. Lesiak
Spis treści
Rozwiń
 1. ComeOn bonus 2024
  1. Jak odebrać bonus na start w ComeOn?
  2. ComeOn bonus powitalny - jak wypłacić?
  3. ComeOn bonus - warunki
 2. ComeOn bonus - jak działa?
 3. ComeOn bonus powitalny - o co chodzi?
 4. Czy warto odebrać bonus w ComeOn?
  1. ComeOn bonus 100 zł - zalety i wady
  2. Czy polecamy odebrać bonus w ComeOn?
 5. ComeOn bonus 2024 - porady dotyczące korzystania
  1. Kto może skorzystać z bonusu na start w ComeOn?
 6. FAQ

Klikając w powyższy przycisk skorzystasz z naszego sprawdzonego linku przekierowującego. Dzięki temu będziesz upoważniony do odbioru najlepszego bonusu na start w ComeOn o wartości maksymalnej 100 zł. Działa on tylko z naszym unikalnym hasłem LEGALSPORT.

Rodzaj Kwota
Bonus 100 zł bez ryzyka 100 zł

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat tej unikalnej premii gotówkowej, to tę od ComeOn szczegółowo opisujemy poniżej. Przeanalizowaliśmy dokładnie tę nagrodę powitalną ComeOn dla nowych graczy, jej najważniejsze zasady, mocne i słabe strony, a także dodatkowo oceniliśmy czy warto ją odebrać.

ComeOn bonus 2024

ComeOn bonus na start. Do odebrania w 2024 roku jest maksymalnie 100 zł

W ComeOn bonus powitalny w wysokości 100 zł  to nagroda na 2024 rok dla wszystkich typerów, którzy są pełnoletni (18+), a także wyrażą chęć obstawiania zakładów u tego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów.

Wcześniejsze wykorzystanie nagród na start na zagranicznych stronach w ComeOn nie blokuje możliwości odbioru bieżącej premii pieniężnej w ComeOn Polska, która jest w pełni darmowa i nie generuje dodatkowych kosztów i zobowiązań po aktywacji.

Jak odebrać bonus na start w ComeOn?

Tylko 3 kroki dzielą Cię od odbioru bonusu na start w ComeOn. Aby otrzymać kasę powitalną, należy stworzyć użytkownika u tego bukmachera z naszego linku, aktywować premię 100 zł w menu głównym, a następnie wpłacić na konto minimum 50 zł. Po realizacji przelewu automatycznie zyskasz dodatkowe środki na grę.

Proces odbioru bonusu w ComeOn to prosta czynność, z którą na pewno poradzisz sobie bez trudu. Nawet jeśli wcześniej nie aktywowałeś tego rodzaju premii powitalnych. Jeśli potrzebujesz pomocy, to możesz przejść przez ten proces w tym momencie razem z nami. Zapraszamy do lektury!

Odbieram bonus 100 zł
Kliknij w przycisk i zgarnij pewne 100 zł w ComeOn

Odbiór 100 zł w ComeOn musisz rozpocząć koniecznie od otworzenia wniosku zgłoszeniowego, w którym musisz podać wszystkie najważniejsze dane osobowe. Bukmacherowi potrzebny będzie do uwierzytelnienia danych na tym etapie także numer Twojego telefonu komórkowego.

W drugim kroku odbioru w ComeOn bonusu powitalnego musisz dodać także nasze działające hasło LEGALSPORT, które aktywuje najlepszą premię na start u tego bukmachera. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól, a także opcjonalnego z naszym hasłem, możesz przejść do ustawienia limitów konta. Po zatwierdzeniu limitów dziennych i kwotowych możesz zalogować się po raz pierwszy do ComeOn Zakłady Bukmacherskie, wykorzystując wcześniej podane hasło i login.

ComeOn bonus na start - odbiór w 3 szybkich krokach

 • Stwórz użytkownika za darmo w ComeOn
 • Zaloguj się i odbierz 100 zł w menu głównym.
 • Wpłać depozyt minimum 50 zł na profil użytkownika.

Prawidłowe logowanie pozwoli Ci przejść do ostatniego kroku odbioru bonusu powitalnego w ComeOn. Jest nim realizacja pierwszej wpłaty gotówki na saldo depozytowe. Minimalna wpłata, która uprawni Cię do odbioru premii, to 50 zł. Rekomendujemy jednak, aby za premierowym razem zdeponować w ComeOn 200 zł. Wpłata na takim poziomie pozwoli Ci odebrać maksymalną kwotę premii od ComeOn.

Kiedy dostaje się bonus na ComeOn? Zaksięgowanie pieniędzy z pierwszego depozytu automatycznie aktywuje powitalne środki od buka. Kasa z premii startowej pojawi się już w kilku minut, a więc od razu będziesz mógł przejść do wykorzystania przyznanego benefitu.

ComeOn bonus powitalny - jak wypłacić?

Jak u każdego legalnego bukmachera, tak i w ComeOn przed wypłatą pieniędzy na rachunek bankowy trzeba wykonać obrót środkami. Bukmacher ustalił, że przed wypłatą należy dokonać 1-krotnego obrotu sumą depozytu i bonusu. Są to bardzo dobre zasady obrotowe, które w praktyce wyglądają następująco: jeśli wpłaciłeś do ComeOn 200 zł i otrzymałeś 200 zł na start, to musisz zagrać za 400 zł, aby wypłacić środki na saldo depozytowe.

Obrót należy wykonać wyłącznie kuponami AKO z min. 3 zdarzeniami oraz kursem łącznym min. 3.50. Po spełnieniu tych warunków kasa się odblokowuje i możesz nią swobodnie dysponować. A wyjścia masz dwa: albo wypłacasz wszystko na rachunek bankowy albo grasz dalej i starasz się ugrać zdecydowanie więcej. Masz 14 dni na wykonanie wymaganego obrotu, niezależnie od czasu trwania oferty.

ComeOn bonus - warunki

Warunki bonusu od bukmachera ComeOn zapiane w regulaminie spełniają wszystkie najwyższe standardy. Jeśli chcesz skorzystać z premii powitalnej od tego buka, musisz wiedzieć, że po jej aktywacji musisz stawiać zakłady akumulowane z 3 zdarzeniami z kursem minimum 3.50.

ComeOn bonus od depozytu Wartość
Maksymalna kwota  100 zł
Minimalna wpłata 50 zł
Obrót x1
Minimalna liczba zdarzeń 3
Minimalny kurs kuponu 3.50

Na kuponach w ramach dodatku powitalnego w ComeOn! możesz grać dowolne selekcje z oferty sportowej. Pamiętaj, że u tego buka wyłączone z gry za premię startową są natomiast zakłady wirtualne, zdarzenia wirtualne, Gry TV oraz kupony obstawione przy użyciu darmowych zakładów otrzymanych w ramach innych profitów.

Czy w ComeOn bonus ma termin ważności?

Z bonusu ComeOn możesz skorzystać w każdej chwili, albowiem nie ma on sztywno ustalonej daty ważności. Musisz jednak pamiętać, że bukmacher może wprowadzić modyfikacje w swojej premii powitalnej - może zmienić zarówno warunki, jak i maksymalną kwotę. Dlatego, jeśli podoba Ci się obecnie aktualna nagroda 100 zł, to warto od razu z niej skorzystać.

ComeOn bonus - jak zdobyć 100 zł na start?

Bonus na start w wysokości 100 zł w ComeOn możesz zdobyć poprzez wykorzystanie naszego bezpłatnego vouchera afiliacyjnego. Możesz go odebrać bezpłatnie w tym miejscu: voucher na 100 zł do ComeOn. Na jednego gracza przypada jeden voucher. Graczowi, który zdecyduje się odebrać drugi na te same dane osobowe oraz IP grozi ban na stronie ComeOn.

ComeOn bonus - jak działa?

Bonus 100 zł na start od ComeOn to klasyczna nagroda za wpłatę depozytu. Dzięki niej otrzymujesz dla siebie 100% dodatkowych środków na grę. Podwojenie wpłaty następuje u tego bukmachera od 50 zł i działa aż do kwoty 200 zł. Dzięki temu każdy gracz może dostosować depozyt do swoich finansów. Przykładowo:

 • Za wpłatę 50 zł otrzymasz dodatkowo 50 zł (razem 100 zł).
 • Za wpłatę 100 zł otrzymasz dodatkowo 100 zł (razem 200 zł).
 • Za wpłatę 200 zł otrzymasz dodatkowo 200 zł (razem 400 zł).

Podwojenie działa także na nierównych kwotach depozytowych. Dlatego też możesz bez problemów wpłacić 54 zł czy 78 zł. System automatycznie zaksięguje wpłatę i przekształci ją w odpowiedni sposób na bonus od depozytu. W przypadku podanych kwot jest to 108 zł i 156 zł extra na saldo.

Wpłata do ComeOn Otrzymana premia Razem na grę
50 zł 50 zł 100 zł
60 zł 60 zł 120 zł
70 zł 70 zł 140 zł
80 zł 80 zł 160 zł
90 zł 90 zł 180 zł
100 zł 100 zł 200 zł
150 zł 150 zł 300 zł
200 zł 200 zł 400 zł
250 zł 200 zł 450 zł

Kasa za depozyt w ComeOn jest dostępna także przy wyższych wpłatach niż 200 zł. Każdy depozyt powyżej dwóch stówek rozdzielany jest przez bukmachera na dwie części. Pierwsza z nich opiewa na 200 zł i to od tej kwoty liczony jest bonus 100%. Pozostała część wpłaty funkcjonuje jako dodatkowy depozyt. Tę część można w przyszłości wykorzystać jako podstawa przy nagrodach tymczasowych i okazjonalnych dla stałych klientów.

ComeOn bonus powitalny - o co chodzi?

Bonus powitalny ComeOn to premia dla nowych pełnoletnich graczy za wyrażenie chęci do obstawiania zakładów na platformie ComeOn. Jest to premia w pełni darmowa, która nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. Za pomocą nagrody na start bukmacher ComeOn chce się odwdzięczyć graczom za ich wybór i zaufanie.

Czy warto odebrać bonus w ComeOn?

Jeśli rozważasz grę na platformie bukmacherskiej ComeOn, to z całą pewnością zastanawiasz się również czy warto odebrać oferowany przez tego operatora online bonus na start. Naszym zdaniem zdecydowanie warto skorzystać z tej nagrody dla nowych klientów. Jest to prosta premia finansowa opatrzona bardzo dobrymi i nieskomplikowanymi warunkami regulaminowymi. Na szczególne wyróżnienie zasługuje chociażby niski obrót. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na wygraną w dłuższej perspektywie oraz radość z gry.

 • Bonus 100 zł bez ryzyka
 • dodatkowe nagrody w sklepie gracza

100 zł

Dodatkowo nie będziesz miał problemu z wykorzystaniem 100 zł na start od tego bukmachera, albowiem ComeOn dostarcza swoim klientom rozbudowany dział ze sportowymi selekcjami, które zawierają klasyczne zdarzenia na zwycięstwo, jak i mnóstwo podtypów dotyczących każdego boiskowego wydarzenia.

Za odbiorem bonusu od ComeOn przemawia także różnorodność gier. Na bardzo dobrych warunkach u tego bukmachera możesz grać nie tylko piłkę nożną, koszykówkę, tenis czy hokej na lodzie, ale także e-sporty, futbol amerykański, czy też politykę. Świetne warunki gry w ComeOn to nie tylko rewelacyjne notowania, ale także niskie marże, które zachęcają do regularnego grania za kasę od bukmachera.

ComeOn bonus 100 zł - zalety i wady

Jeśli wciąż nie podjąłeś decyzji o aktywacji tej premii gotówkowej, to warto, abyś w tym momencie rzucił jeszcze okiem na zbiorcze zestawienie zalet i wad bonusu powitalnego od ComeOn. Rzuca ono zdecydowanie lepsze światło na tę nagrodę startową i ostatecznie może pomóc Ci podjąć ostateczną decyzję.

Największą zaletą bonusu w ComeOn jest jego prostota. Nieskomplikowane warunki oraz jasne zasady odbioru sprawiają, że jest to benefit dla każdego. Plusem tej premii na start jest również fakt, że do obrotu wliczają się zarówno przegrane, jak i wygrane kupony. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia grę i co warte zaznaczenia, nie jest normą na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Zalety bonusu od ComeOn

 • Prosta premia 100 zł bez haczyków,
 • Jasny i czytelny regulamin,
 • Zaledwie 1-krotny obrót,
 • Do obrotu wliczają się zarówno przegrane, jak i wygrane kupony,
 • Można użyć dowolnych selekcji z działu sport do obrotu.

Wady bonusu od ComeOn

 • Tylko jeden dodatek dla nowych klientów,
 • Niska kwota maksymalnej nagrody w ComeOn,
 • Ograniczenia geograficzne - 100 zł na konto tylko dla graczy z Polski.

Jeśli chodzi o wady benefitu od ComeOn, to na pewno po ich stronie można zapisać to, że jest on dostępny tylko dla graczy z Polski. Drobnym minusem jest również kwestia niskiej kwoty maksymalnej nagrody w ComeOn. Najlepszym rozwiązaniem przyciągającym dodatkowych graczy byłoby zaoferowanie trzykrotnie wyższej kwoty.

Czy polecamy odebrać bonus w ComeOn?

Zdecydowanie polecamy odbiór bonusu w ComeOn w 2024 roku. Jest to prosta premia powitalna, która realnie może podnieść początkowy bankroll przeznaczony na zakłady bukmacherskie. Sprawdzi się ona idealnie do strategii na piłkę nożną, koszykówkę, tenis oraz hokej, a więc najbardziej popularne dyscypliny w Polsce.

ComeOn bonus 2024 - porady dotyczące korzystania

Sposobów skorzystania w ComeOn z bonusu startowego jest kilka. My polecamy w pierwszej kolejności strategię rozproszenia kapitału. Oznacza to, że przyznaną kwotę bonusową rozdzielasz na kilka mniejszych części i to w ich ramach obstawiasz kupony bukmacherskie w ComeOn Zakłady Bukmacherskie.

Przykładowo, jeśli otrzymasz 100 zł bonusu do wykorzystania, rozdziel go na 4 równe części. Pozwoli Ci to obstawić w ComeOn cztery zakłady bukmacherskie. Jest to dużo lepsze rozwiązanie, aniżeli wykorzystanie pełnej kwoty bonusowej na jeden kupon. Rozdzielenie kwoty pozwala zwiększyć szanse na ostateczną wygraną i wypłatę bonusu, a także realnie ją optymalizuje. Zakłady powinny przybierać postać minimalnych warunków regulaminowych.

Kto może skorzystać z bonusu na start w ComeOn?

U bukmachera ComeOn bonus może odebrać każdy, kto nie posiada jeszcze profilu gracza u tego operatora oraz skończył 18 lat. Premia powitalna przystosowana jest pod zarówno początkującego, jak i doświadczonego typera.

FAQ

1️⃣ Jaki bonus powitalny ma bukmacher ComeOn?

W ComeOn do odbioru na powitanie jest 100 zł.

2️⃣ Kto może skorzystać z bonusu 100 zł w ComeOn?

Każdy kto skorzysta z naszego linku afiliacyjnego może skorzystać z premii 100 zł od bukmachera ComeOn.

3️⃣ Ile trzeba wpłacić, aby odebrać bonus na start w ComeOn?

Bukmacher ComeOn ustawił, że minimalna wpłata odblokowująca kasę na start to 50 zł.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. ComeOn bonus
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.