sobota, 25 marca 2023
Najnowsze: UFC on ESPN 43 kursy, typy

STS kod promocyjny | marzec 2023

31.05.2022, 09:10
Aktualizacja: 24.03.2023, 07:18
Autor: R. Grycz
Aktywny kod na marzec 2023
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod premiuje nowych graczy
  1. Full bonusów za kod
 2. Kod do STS na marzec 2023 – gdzie wpisać
  1. Aktywuj formularz do wpisania kodu
 3. Jak działa kod do buka STS w 2023
 4. Korzyści po użyciu kodu
  1. Lista zalet korzystania z kodu w internecie
 5. Jak najszybciej odebrać kod STS
 6. Powitalna nagroda bez ryzyka
  1. Hasło promocyjne na wirtuale
 7. Darmowy freebet po rejestracji z kodem
 8. Jakie zakłady postawić za bonusy po wykorzystaniu kodu
 9. Jakie opinie ma kod do STS u internautów
 10. FAQ
STS Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

1660 zł

Bonus na start STS kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

STS jest najstarszym i największym bukmacherem na polskim rynku zakładów sportowych. Bukmacher oferuje graczom (nowym i stałym) nie tylko całą gamę ciekawych typów ze świata sportu oraz rozrywki, ale także niezwykle atrakcyjny bonus powitalny w maksymalnej kwocie 1660 zł.

Kod premiuje nowych graczy

Maxbonus dla nowych klientów STS jest bardzo urozmaicony. W zależności od okresu, sezonu czy ważnych wydarzeń może to być nawet kilkanaście różnych nagród finansowych.

Dzięki ofercie powitalnej STS po wpisaniu kodu już na samym początku swojej przygody z bukmacherką zyskać można nawet 1660 zł w kilku bonusach. W skład pakietu wchodzi bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł.

bonus powitalny za kod promocyjny
Po wpisaniu kodu nawet 1660 zł do odbioru

 

W celu otrzymania wyższego bonusu powitalnego STS należy użyć naszego kodu: LEGALSPORT, który przygotowany został specjalnie dla czytelników naszego serwisu. W STS kod rabatowy należy wpisać lub wkleić, jeśli nie wpisał się automatycznie podczas zakładania darmowego konta bukmacherskiego STS. Kod podajemy w pierwszym kroku rejestracji, w polu "Kod promocyjny". Warto tu dodać, że cały proces rejestracyjny jest wyjątkowo prosty i do założenia darmowego konta typerskiego wystarczy zaledwie minuta.

Full bonusów za kod

Pełny zestaw prezentów finansowych dla typerów po wpisaniu i aktywacji kodu przedstawia poniższa tabela, zawierająca najważniejsze benefity i bonusy od bukmachera STS.

Pakiet powitalny na marzec 2023
Bukmacher
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bonusy od depozytu 1500 zł
Bonus bez ryzyka 100 zł
Bonusy za zadania 60 zł
Odbieram bonusy 1660 zł

Korzystając z kodu maksymalizujesz zakres na finansową pomoc od bukmachera do nawet 1660 zł. Warto pamiętać, że w STS kod promocyjny VIP to przede wszystkim najlepszy pakiet na start, ale też dostęp do bardzo bogatej oferty nagród weekendowych, sezonowych oraz promocji bukmacherskich, które legalny bukmacher STS regularnie przygotowuje dla swoich graczy (o wszystkich akcjach promocyjnych przeczytasz tutaj: Bonusy bukmacherskie STS).

Kod do STS na marzec 2023 – gdzie wpisać

Użycie naszego kodu promocyjnego podczas zakładania darmowego konta gracza jest bardzo proste oraz intuicyjne. Ponieważ jednak część początkujących graczy bukmacherskich może sobie zadawać pytanie "gdzie wpisać kod do STS", przygotowaliśmy dokładne informacje, jak użyć i gdzie wpisać wszystkie litery z naszego kodu rejestracyjnego, by na 100% otrzymać podwyższony bonus na start u tego buka.

Rejestracja konta STS - gdzie wpisać kod LEGALSPORT

U legalnego bukmachera STS aktywny przez 24h i 7 dni w tygodniu kod LEGALSPORT, który uprawnia do odbioru zwiększonego bonusu powitalnego u tego operatora, należy wpisać lub wkleić w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego w polu oznaczonym jako „Kod promocyjny”. Nie zdziwcie się jednak, jeśli po wejściu do panelu rejestracyjnego nie zobaczycie tego pola, ponieważ może być ono ukryte pod napisem "Masz kod promocyjny?" i należy je dopiero rozwinąć. Jak to zrobić krok po kroku?

Aktywuj formularz do wpisania kodu

Na początku musicie więc kliknąć w ten link rejestracja w sts z kodem, który przeniesie Was bezpośrednio do panelu rejestracji typera STS. Następnie, po wpisaniu wymaganych danych w trzech pierwszych polach formularza (adres e-mail, hasło i numer telefonu) należy kliknąć w napis "Masz kod promocyjny?" (jeśli się pojawi).

aktywuję rejestrację z kodem
Odbieram mega pakiet nagród powitanych od STS

Pole do wpisania kodu znajduje się bezpośrednio pod trzecim polem do wpisania numeru telefonu (zobacz infografikę wyżej). Widać wyraźnie czwarte pole, zatytułowane "Kod promocyjny", i właśnie tam należy wpisać lub wkleić nasz kod  LEGALSPORT - jeśli pole będzie puste. W przypadku, gdy kod już tam jest - nic nie zmieniaj, oznacza to że wszystko przebiegło prawidłowo i promocyjny bonus został zaliczony dla Ciebie.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że prawidłowy kod opcjonalnie zapisać można także jako Legalsport lub LegalSport, ponieważ wielkość liter nie ma znaczenia. Co jednak najważniejsze, to właśnie tylko ten ciąg liter daje szanse na powiększenie standardowej oferty powitalnej do maksymalnej premii 1660 zł.

Jak działa kod do buka STS w 2023

U oficjalnego sponsora Jagiellonii, firmy STS - kod do bonusów online działa na bardzo prostych zasadach, które nie kryją za sobą żadnych większych tajemnic. Samo jego zastosowanie, czyli wpisanie w odpowiednim miejscu ankiety rejestracyjnej, dopisuje konto nowego typera STS do elitarnego grona obstawiających. To właśnie dla nowych topowych klientów przygotowany został powiększony bonus powitalny.

Kod działa w następujący sposób: zakładasz konto przez internet (poprzez nasz link rejestracyjny) i uzupełniasz w arkuszu rejestracyjnym miejsce opisane jako kod za rejestrację (instrukcja na grafice poniżej). System informatyczny poinformuje bukmachera, że powinien przypisać nam preferencyjne warunki oferty powitalnej.

LEGALSPORT - kod do bonusów w STS

Co jednak bardzo istotne, sam proces rejestracji konta gracza w STS z naszym kodem wygląda praktycznie identycznie, jak klasyczne zakładanie darmowego konta. Działa jedynie z tą różnicą, że w polu „Kod promocyjny” zamiast wpisać hasło ręcznie, kod LEGALSPORT pojawia się automatycznie – i to wszystko. Od razu po zalogowaniu do naszego indywidualnego konta do obstawiania Ligi Mistrzów czy Mistrzostw Europy dopisany zostanie automatycznie podwyższony bonus powitalny oraz dwudziestopięciozłotowy voucher STS na bezpłatny kupon.

Korzyści po użyciu kodu

Oczywiście zastosowanie w STS kodu bonusowego online wiąże się z samymi korzyściami i finansowymi benefitami. Po pierwsze już na samym początku liczyć możemy na wysoki bankroll, czyli coś o czym marzą wszyscy miłośnicy zakładów sportowych. Po drugie, bonus, jaki otrzymać można za użycie kodu to aż 1660 zł na obstawianie zakładów sportowych w STS online.

Zakłady bukmacherskie STS

Z kodem bonusowym LEGALSPORT otrzymasz pakiet  

Załóż konto bukmacherskie STS z kodem promocyjnym i zyskaj szansę na wyższą wygraną

1660 zł

Inne przywileje związane ze stosowaniem kodu, to pierwszy kupon bukmacherski bez ryzyka - grając, nie ryzykujesz utraty własnych pieniędzy. Możemy zaryzykować, bo przecież przegrana nas nie zaboli - w takim przypadku dostaniemy zwrot od bukmachera. Wygrana w zakładach piłkarskich czy esportowych stanowi dla nas czysty zysk.

Lista zalet korzystania z kodu w internecie

STS Zakłady Bukmacherskie w specjalnej promocji z kodem dla nowych i początkujących graczy daje więcej korzyści niż bezpośrednio na swojej stronie. 

Oto krótka lista najważniejszych korzyści po zastosowaniu kodu promocyjnego LEGALSPORT :

 • Najwyższy bonus powitalny - do dyspozycji po rejestracji z kodem mamy aż 1660 zł
 • Możliwość postawienia zakładu bez ryzyka.
 • Grając bez ryzyka możemy sprawdzić czy nasza wiedza sportowa lub intuicja działa i mamy dar do wygrywania.

Przeanalizuj korzyści - zadaj pytanie w przypadku wątpliwości. Jak jesteś zdecydowany na grę - odbierz swój prezent z kodem promocyjnym  na stronie internetowej www.sts.pl .

Jak najszybciej odebrać kod STS

U renomowango operatora zakładów sportowych STS nasz legalny kod bonusowy LEGALSPORT odebrać można w bardzo prosty i przystępny sposób i do tego błyskawicznie (to tylko 2-3 sekundy). Znaleźć go można praktycznie w każdym miejscu naszej strony (w tym w sekcji "Kody promocyjne" porównujące oferty z kodami u lokalnych bukmacherów). Ważny i aktywny kod na marzec 2023 wystarczy skopiować i wkleić (jak się nie pojawił samodzielnie) na formularz podczas zakładania konta typerskiego STS online.

chcę odebrać za darmo kod
Kod jest bezpłatny - wystarczy, że klikniesz by otrzymać kod

Jeśli masz już skopiowany kod ===> LEGALSPORT <===, po prostu kliknij w ten link rekomendujący ==>    do bonusu z kodem promocyjnym  . Pamiętaj, że konto STS online możesz założyć zarówno na komputerze, jak i mobilnie przez komórkę lub tablet (korzystając z responsywnej wersji strony lub z aplikacji mobilnej STS).

Po wejściu w formularz rejestracyjny należy potwierdzić, że kod widnieje w polu zatytułowanym "Kod promocyjny", a następnie uzupełnić pozostałe dane logowania i kontaktowe oraz aktywować konto. Pamiętajcie, by przed postawieniem darmowego kuponu w STS zapoznać się z regulaminem promocji na start, by mieć pewność, że Wasz kupon spełni postawione przez buka warunki!

Dodatkowo należy pamiętać, że odbiór bonusu powitalnego w połączeniu z kodem, uzależniony jest przede wszystkim od pola „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”, które musi być oznaczone. Na szczęście u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski pole to jest automatycznie zaznaczane, co oznacza, że nie trzeba się tym martwić i wklepywać liter z kodu przy użyciu stacjonarnej klawiatury lub z ekranu telefonu (przy rejestracji mobilnej) . 

Powitalna nagroda bez ryzyka

Licencjonowany polski bukmacher Star-Typ Sport, posiada całą gamę różnych promocji bukmacherskich dla graczy, które adresuje zarówno do początkujących, jak i bardziej zaawansowanych typerów (oczywiście kody dotyczą wszystkich). Stałym elementem jest zakład bez ryzyka [tu przeczytasz jak rozgrywać kupony za bonus bez ryzyka]. Z kodem LEGALSPORT możemy postawić swój pierwszy kupon za 100 zł nie obawiając się przegranej.

Część z ofert bez ryzyka ma charakter stały, a część okazjonalny. Dzięki temu prędzej czy później trafi się zapewne wśród nich promocja, w której zyskać będzie można jeszcze więcej u legalnego buka STS zakład bez ryzyka. Tak było już m.in. przy okazji inauguracji Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2023  – wówczas oferowany był zwrot do kwoty 200 zł, na Ligę Mistrzów 230 zł czy ważne mecze Polaków nawet za 250 zł.

Hasło promocyjne na wirtuale

Wśród licznych promocji buka STS znajdują się również akcje promocyjne, dotyczące sportów wirtualnych. W promocji powitalnej jest to pewne 20 zł na sporty wirtualne w której oficjalny sponsor piłkarskiej drużyny Lecha Poznań zwraca nam stawkę za pierwszy nietrafiony kupon na wirtuale. Jak chcesz obstawiać za promocyjne pieniądze, pamiętaj o kodzie przy rejestrowaniu nowego profilu.

Polecamy na bieżąco śledzić stronę internetową www.sts.pl oraz nasz portal, gdzie w zakładce STS bonusy i promocje przeczytacie o wszystkich akcjach bonusowych tego operatora - jeśli w STS pojawi się zakład bez ryzyka bez kodu, na pewno Was o tym poinformujemy!

Darmowy freebet po rejestracji z kodem

Bezpłatny zakład bukmacherski, czyli freebet, był w ofercie powitalnej internetowego bukmachera STS. Zakładając konto do typowania online w STS (można to zrobić na przykład przez ten polecający ===> link z kodem do konta STS <=== ), każdy gracz otrzymywał na start nagrodę, zawierającą freebet za 25 zł. Dzięki temu, że utworzyłeś konto wraz z kodem zabezpieczającym - swój pierwszy zakład (1X2, overy, BTTS) w STS możesz postawić całkiem za darmo, za pieniądze bukmachera.

Do wypłaty tego prezentu za kod bukmacher ustalił zasady. Stawiaj zakłady mobilnie w apce lub przeglądarce. Należy dokonać trzykrotnego (3x) obrotu kwotą freebetu, stawiając kupony bukmacherskie z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Jakie zakłady postawić za bonusy po wykorzystaniu kodu

Jak już wspomnieliśmy, z naszym kodem rabatowym przygodę z zakładami wzajemnymi u największego bukmachera w Polsce rozpocząć można z bankrollem wynoszącym aż 1660 zł. Taka kwota na start niewątpliwie pozwala na swobodną grę, które owocować może wysokimi wygranymi. Na co więc najlepiej wykorzystać bonus powitalny STS z kodem rejestracyjnym?

Powitalny portfel finansowy od STS możemy wykorzystać na obstawianie dowolnych zakładów sportowych z oferty przedmeczowej i LIVE (w tym esport i wirtuale). Otrzymany bonus za wprowadzenie kodu, nie ma żadnych ograniczeń odnośnie ilości zdarzeń na kuponie czy dyscyplin sportowych. Dzięki temu za nasz bonus od depozytu (przykładowo 50 zł lub 100 zł) lub bet za free możemy obstawiać dowolne sporty, umieszczając na kuponach zarówno typy na piłkę nożną i koszykówkę, jak i selekcje na e-sporty czy skoki narciarskie.

Wykorzystuję KOD - gram bez ryzyka
Zakłady na żywo można stawiać po rejestracji z kodem
Wybór zakładów do obstawiania na sts.pl za bonusy z wpisanego kodu

Co istotne, zarówno w przypadku standardowej oferty, jak i bonusu z kodem, katowicki legalny bukmacher STS nie stawia żadnych ograniczeń, dotyczących wyboru poszczególnych dyscyplin sportowych. Pieniądze wykorzystać więc można na typowanie zdarzeń m.in. z piłki nożnej, tenisa czy skoków narciarskich. Dodatkowo przeznaczyć można je na obstawianie zmagań w turniejach CSGO czy typy na sporty bardziej niszowe, jak rugby czy unihokej - wszystko zależy od tego, w jakiej dyscyplinie sportowej czujemy się najlepiej. Nie ma jednak żadnej instrukcji, jak wykorzystać kod bonusowy STS krok po kroku – jest to zależne od indywidualnych preferencji gracza.

Jeśli chodzi o bonus od depozytu, to tu polecamy bardziej bezpieczną grę (za dodatkowe środki, przyznane przez STS, możecie na przykład przetestować wybrane systemy bukmacherskie), ponieważ do obrotu bonusem zaliczają się tylko kupony rozliczone jako wygrane. By wypłacić bonus musimy natomiast dokonać trzykrotnego obrotu (3x) jego kwotą, a więc każdy nietrafiony kupon oddala nas więc od momentu wypłaty bonus powitalnego STS na nasze konto bankowe.

Z kolei cashback daje nam możliwość postawienia dowolnego kuponu bez ryzyka utraty własnych środków. W związku z tym warto rozważyć dobór typów o wyższych lub bardzo wysokich kursach na naszym kuponie bukmacherskim, co przełożyć się może na naprawdę wysoką wygraną (nawet milion - zobacz taki kupon).

Jakie opinie ma kod do STS u internautów

Z reguły wrażenia, jakimi dzielą się świeżo upieczeni typerzy dotyczą sytuacji, że kodu nie musieli wpisywać z tzw palca. Doceniali to, że pojawiał się na ekranie urządzenia mobilnego lub na monitorze automatycznie, skracając czas potrzebny na uzupełnienie danych i zakończenie rejestracji.

#Marek (forum bukmacherskie): Klasa sama w sobie. Klikałem na różne landing page, ale tylko w STS kod był widoczny od razu i nie musiałem się martwić, czy otrzymam wyczekiwany bonus na moje konto.

#Jacek z Warszawy (komentarz): Nie zwracałem uwagi na kody, dopóki nie okazało się, że można faktycznie poprawić sobie bilans cashowy na początek. W STS nic nie wypełniałem, bo kod wszedł sam po kliku i wpisałem tylko swoje imię, telefon, mail itp. Dzięki za dopracowanie, wcześniej było to za bardzo rozwleczone (rejestrowałem konto dla kolegi).

#Typer X (post na FB): Buk rozdawał kody na grupach, ale przecież prościej jest kliknąć w link na jakimś serwisie i bardziej sie opłaca, bo zwykle mają lepsze warunki dla własnych czytelników niż bezpośrednio u buka.

FAQ

Mimo, że kody bonusowe do promocji u bukmacherów są bardzo popularne, wciąż jednak wielu graczy ma związane z nimi pytania czy wątpliwości. Specjalnie dla Was zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania o kod jaki wymaga STS, a nasi specjaliści przygotowali na nie odpowiedzi.

Chcecie zorientować się, jak działa kod promocyjny STS, na co wykorzystać bonus powitalny z ten kod lub jakie korzyści przynosi nowym graczom voucher promocyjny na darmowe typowanie?

1. Co to jest kod promocyjny STS?

Kod do promocji na pierwsze zakłady to specjalny układ znaków, który należy wpisać w odpowiednie miejsce podczas rejestracji konta u wybranego bukmachera. Kod pozwala na skorzystanie z preferencyjnych warunków bonusu powitalnego. Bukmacher stosuje kod, weryfikując swoje działania marketingowe i reklamowe, bowiem kody są unikalne i przypisane do konkretnych kampanii [TU kod do kampanii na bonus powitalny STS]

Nasz rejestracyjny kod: LEGALSPORT, który opcjonalnie zapisać można jako LegalSport lub Legalsport, przygotowany został specjalnie dla czytelników serwisu www.legalsport.pl i jest honorowany nie tylko przez legalnego bukmachera STS, ale i pozostałe renomowane firmy jak Fortuna, BETFAN, Betclic, forBET czy Totalbet.

2. Jak działa kod?

Działanie naszego kodu do największego bukmachera w Polsce jest bardzo proste i przejrzyste. Jego zastosowanie sprawia, że nasze konto bukmacherskie STS przeniesione zostaje automatycznie do elitarnego grona obstawiających, którzy liczyć mogą na powiększony bonus powitalny (nawet o 100% + ekstra nagrody finansowe). Wpisanie wspomnianego kodu w odpowiednim miejscu formularza rejestracyjnego głównego sponsora Jagiellonii Białystok skutkuje dodaniem do standardowej oferty preferencyjnych warunków bonusu pieniężnego na start typowania w zakładach online.

3. Jakie korzyści dla graczy daje rejestracja z kodem promocyjnym?

Wśród głównych korzyści zastosowania naszego kodu rabatowego LEGALSPORT wymienić trzeba przede wszystkim wyższy bonus powitalny, niedostępny w standardowej ofercie powitalnej. Co szczególnie ważne, z kodem LEGALSPORT otrzymujemy wyższy nie bonus od depozytu (który wymaga wyższej wpłaty), ale zakład bez ryzyka, który umożliwia nam postawienie kuponu bukmacherskiego nie obawiając się o przegraną [kod do STS - aktywacja automatycznego uzupełnienia]

Dzięki zastosowaniu kodu rejestracyjnego LEGALSPORT mamy więc w STS na start bankroll bukmacherski w wysokości nawet 1660 zł. Tym samym możemy rozpocząć swoją przygodę z zakładami sportowymi w  STS z bardzo pokaźną kwotą na start, co z pewnością pozwala na swobodne granie.

Bardzo wymierną korzyścią jest także sytuacja, że kod LEGALSPORT który przez cały rok akceptuje STS możecie użyć u pozostałych najlepszych bukmacherów w Polsce jak etoto, LVBET, Superbet czy PZBuk.

4. Czy używanie kodu jest legalne?

Tak, nasz kod promocyjny do STS: LEGALSPORT, którego użyć można w czasie zakładania darmowego konta bukmacherskiego u operatora zakładów sportowych STS jest całkowicie legalny. Wynika to z faktu, że katowicki bukmacher funkcjonuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z prawem, o czym świadczy jego licencja o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, która została mu nadana 21 lutego 2012 roku przez Ministerstwo Finansów.

5. Gdzie znajdę kod promocyjny STS?

Wyjątkowy kod do STS znaleźć można praktycznie w każdym miejscu naszej strony (TU zestawienie STS w porównaniu z innymi kodami). Dzięki temu nie trzeba wchodzić do żadnej specjalnej zakładki, ponieważ w żadnej z nich nie brakuje linków aktywacyjnych, które bezpośrednio przekierują nas do panelu rejestracyjnego tego internetowego buka.

6. Gdzie wpisać kod?

Nasz wyjątkowy kod rabatowy LEGALSPORT, należy wpisać w odpowiednie pole, zatytułowane „Kod promocyjny”, podczas procesu rejestracyjnego na stronie internetowej STS. By je znaleźć należy wejść w link aktywujący kod, który przeniesie nas bezpośrednio do panelu rejestracyjnego bukmachera STS (kod wpisze się automatycznie). Następnie należy potwierdzić  "Chcę odebrać bonus". 

Pamiętajcie, że wpisując kod ręcznie możecie zapisać go równie LegalSport czy legalsport, ponieważ wielkość liter nie ma tu znaczenia - ważne jest tylko, by był to ten sam kod. Jeśli natomiast macie obawy, że wpiszecie kod błędnie, po prostu go skopiujcie, na przykład stąd ===> LEGALSPORT <===.

7. Kto może użyć kod przy rejestracji?

Atrakcyjny, finansowy bonus powitalny u legalnego bukmachera Star-Typ Sport odebrać może każdy pełnoletni gracz, który zdecyduje się założyć darmowe konto typerskie online właśnie u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski. 

8. Czy do bonusu powitalnego w STS potrzebny jest kod promocyjny?

Tak. Jeśli chcesz otrzymać podwyższoną kasę z bonusu na start STS, możesz go otrzymać tylko z kodem promocyjnym. 

9. Kod promocji - jakie ma warunki?

Kod STS działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu - możesz go zastosować w dowolnym momencie zakładając konto przez urządzenie mobilne, tablet lub komputer stacjonarny (desktop). Infolinia i konsultanci STS pomogą Tobie w błyskawicznej aktywacji konta z kodem - trwa to zaledwie kilka minut.

10. Jaki bukmacher poza STS akceptuje kody?

Poza bukmacherem nr 1 w Polsce, ten sam kod akceptuje 24 innych bukmacherów, w tym eWinner, Fortuna, BETFAN. Pełna lista legalnych zakładów bukmacherskich z kodami promocyjnymi znajduje się TUTAJ.

11. Jak wykorzystać kod promocyjny STS w czterech krokach

1. Przejdź na stronę internetową STS i wypełnij formularz rejestracyjny, zaznaczając pole "Chcę otrzymać swój bonus startowy!" oraz wpisując w polu "Kod promocyjny" hasło LEGALSPORT jeśli nie pojawiło się automatycznie.

2. Jeśli poprawnie przeszedłeś proces rejestracji, dokonaj pierwszej wpłaty na konto.

3. W celu przeniesienia salda konta bonusowego na konto gracza wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu przyznaną kwotą, przy minimalnym kursie wynoszącym co najmniej 1,91.

4. By wypłacić bonus na swoje konto bankowe, wykonaj obrót depozytem na łączną sumę pierwszej wpłaty, przy minimalnym kursie na poziomie 1,50. Do obrotu wliczane są zarówno zakłady wygrane, jak i przegrane. 

12. Czy trzeba mieć skończone 18 lat żeby odebrać bonus powitalny za kod?

Tak, wymogi regulaminowe wynikające z zapisów Ustawy Hazardowej oraz przepisy Regulaminu Odpowiedzialnej Gry dopuszczają możliwość rejestracji konta w STS tylko przez osoby pełnoletnie, powyżej 18 roku życia. 

13. Zrobiłem błąd i wpisałem zły kod, czy otrzymam bonus?

Może tak się zdarzyć, ale jest rozwiązanie. Korzystając z tego [ linka polecającego do STS ], możesz popełnić błąd i wpisać zły kod (np. megalsport zamiast legalsport). Bonus gwarantuje Tobie kod ukryty w linku, nie musisz go widzieć, żeby system STS naliczył bonus. Kliknij i przekonaj się, że działa poprawnie i na 100% otrzymasz powitalny voucher bez depozytu na typowanie futbolu, siatkówki lub elektronicznego sportu.

14. Gdzie znajdę regulamin do kodów?

Opis jak działają kody wraz z regulaminem ich stosowania znajdziesz na stronie internetowej sts.pl.

17. W internecie jest wiele kodów, jaki wybrać?

Najlepiej skupić się na tym kodzie, który jest uniwersalny, sprawdzony i przetestowany przez innych grających. Takim kodem jest hasło: LEGALSPORT. Jest akceptowany nie tylko przez STS, ale i przez wszystkich internetowych buków z listy Ministerstwa Finansów (m.in. BETFAN, Fortuna, Betclic, Superbet, eToto czy PZBuk). Wybierz nasz kod, który wcześniej pozytywnie zweryfikowali inni obstawiający kupony weekendowe lub grający na pewniaczki za kasę z bonusu dla początkujących.

18. Lepszy jest kod pewne25 czy LEGALSPORT?

Ten ostatni kod jest lepszy, ponieważ honorują go też pozostali bukmacherzy jak Superbet, forBET czy eToto, a nie tylko STS.

19. Ile kosztuje kod do STS?

Kod jest darmowy i nie trzeba za niego nic płacić. Nie korzystaj z ofert zamieszczanych w internecie zachęcających do kupna kodów, weź sobie kod za free .

do góry
Komentarze (2)
STS kod promocyjny | marzec 2023
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
^^^___^^^
skomentowano ponad miesiąc temu
Można prosić o jakieś przykłady na co postawić ten fribet?
Paweł Pawlo9888
skomentowano ponad miesiąc temu
Bym potrzebował link do zaproszenia kumpla nie mam kogo zaprosić

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

SuperBet rejestracja
SuperBet rejestracja
6846
179
Przeczytaj jak się zarejestrować w Superbet w kilku krokach, gdzie wpisać kod do nowego konta i jak się odbiera nagrody za założenie konta. Rejestracja internetowa darmowego konta jest banalnie prosta, wystarczy podać kilka danych kontaktowych oraz osobowych.
Freebet bez depozytu od Betclic
Freebet bez depozytu od Betclic
48297
2065
Betclic Zakłady Bukmacherskie zakład bez ryzyka 200 zł ekskluzywne zakłady na FameMMA Boost i Jackpot Betclic 200 zł Betclic kod promo: LEGALSPORT Odbieram Betclic kod promo: LEGALSPORT Legalny polski bukmacher Betclic bardzo poważnie podchodzi do sprawy nagród bukmacherskich. Betclic Zakłady Bukmacherskie udostępnia swoim klientom nie tylko mega ekskluzywną premię na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT, ale również freebety w ramach promocji tymczasowych oraz okazjonalnych. Jakie zakłady bez wpłat oferuje na swoich bukmacherskich platformach do stawiania Betclic?
Opinie o BETFAN
Opinie o BETFAN
6604
191
W naszym dziale "Opinie o BETFAN" znajdziecie tylko sprawdzone i merytoryczne rekomendacje oraz opinie o legalnym, bezpiecznym i wiarygodnym bukmacherze BETFAN. Najlepszy i najnowszy zbiór opinii na marzec 2023,  o tym operatorze zakładów sportowych online, pozwoli Wam wyrobić sobie zdanie i ułatwi decyzję o rejestracji nowego konta do zakładów. Czy warto stawiać zakłady w BETFAN? Czy ten buk jest dobry?
Freebet w Bwin - darmowy zakład
Freebet w Bwin - darmowy zakład
1101
27
Bwin w pakiecie prezentów dla nowych graczy planuje freebet, czyli darmowy zakład. Dzięki temu typerzy będą mogli przetestować ofertę zakładów Bwin za free nie inwestując w to swoich środków finansowych. Mogą wygrać dodatkową kasę na kolejne zakłady, grając zakłady za darmo.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.