Forma w lidze
Radomiak Radom w tabeli
16. miejsce / 8 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
7:10 bramki
1,17 gola/mecz
1 pkt
2:13 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Radomiaka Radom
Wartość drużyny: 2,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Polska | 33 | pomocnik | 10 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Polska | 31 | napastnik | 10 | 350 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,80 średnia ocena | Brazylia | 21 | napastnik | 5 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Polska | 25 | obrońca | 10 | 300 tys. € |
Skład i oceny Radomiaka Radom w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
- 45' E. Balde → Lucas Lima Linhares
- 61' B. Goure → Guilherme Luiz
- 62' R. Wolski → A. Tapsoba
- 73' Roberto Oliveira Alves → I. Camara
- 83' R. Lumungo → Manu
Radomiak Radom w tabeli Ekstraklasy
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Górnik Zabrze
|
10 | 8 | 1 | 1 | 19:9 | 25 |
2
|
Lech Poznań
|
9 | 7 | 1 | 1 | 21:8 | 22 |
| ··· | |||||||
15
|
Wieczysta Kraków
|
10 | 2 | 2 | 6 | 15:19 | 8 |
16
|
Radomiak Radom
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:23 | 8 |
17
|
Śląsk Wrocław
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:19 | 6 |
Wyniki Radomiaka Radom
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Radomiak Radom
2
Motor Lublin
3
PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Lech Poznań
5
Radomiak Radom
1
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Radomiak Radom
0
Piast Gliwice
2
PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka
|
Terminarz Radomiaka Radom
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 19:00
|
Wisła Płock
Radomiak Radom
PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:30
|
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka
|
|
|
29 Paź 12:30
|
Avia Świdnik
Radomiak Radom
STS Puchar Polski, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Radomiaka Radom
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Grecja |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
250 tys. € |
Radomiak Radom to klub piłkarski z Polski występujący w PKO BP Ekstraklasa. Swoim domowym obiektem jest Stadion Radomiaka, który może pomieścić 8 840 widzów. Zespół prowadzi John Carver. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w STS Puchar Polski.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Radomiak Radom w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Radomiaka Radom trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 600 tys. €, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Guilherme Luiz z Göztepe za 250 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Vasco Rafael Fortes Lopes do Sudtirolu za 200 tys. €.
Które miejsce zajmuje Radomiak Radom w tabeli Ekstraklasy?
Radomiak Radom zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Ekstraklasy z dorobkiem 8 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Górnika Zabrze wynosi 17 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Radomiaka Radom?
W wyjściowym ustawieniu Radomiaka Radom między słupkami staje F. Majchrowicz, a linię obrony najczęściej tworzą Z. Ouattara, K. Szcześniak, J. Grzesik oraz F. Koperski. W środku pola grają R. Baró, R. Wolski, C. Donis, R. Lumungo oraz Lucas Lima Linhares, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Goure. Trener John Carver ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w PKO BP Ekstraklasa i pucharach.
Kiedy Radomiak Radom gra następny mecz?
Najbliższy mecz Radomiaka Radom to spotkanie z Wisłą Płock, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Orlen Stadion w ramach Ekstraklasy (11. kolejka). Transmisję pokaże Canal+ Sport.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Radomiaka Radom?
Ostatni mecz Radomiaka Radom to porażka z Motorem Lublin 2:3 w Ekstraklasie, 12 października 2026. Bramki zdobyli Koperski, Ndiaye, Czubak, Kingue oraz Simon. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Radomiak Radom w tym sezonie?
Bilans Radomiaka Radom w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-2-6 przy 9 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Radomiaka Radom w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Radomiak Radom w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Radomiaka Radom
Radomiak Radom terminarz
Kiedy Radomiak Radom gra następny mecz?
Najbliższy mecz Radomiaka Radom to spotkanie z Wisłą Płock, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Orlen Stadion w ramach Ekstraklasy (11. kolejka). Transmisję pokaże Canal+ Sport.
Wyniki Radomiaka Radom w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Radomiak Radom w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Radomiaka Radom w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Radomiak Radom wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 3/8 | 2/7 | |
|
20 Wrz Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
5:1 | 4-3-3 | 6/16 | 2/3 | |
|
14 Wrz Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 14/18 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 6/13 | 1/5 | |
|
01 Wrz Koniec
|
STS Puchar Polski, 1/32 finału
|
0:1 | 4-3-3 | 5/9 | 5/8 | |
|
29 Sie Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 10/20 | 0/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 10/12 | 1/3 | |
|
14 Sie Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 4. kolejka
|
5:0 | 4-1-4-1 | 2/5 | 2/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 3. kolejka
|
1:3 | 4-1-4-1 | 2/5 | 4/8 | |
|
02 Sie Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 2. kolejka
|
3:1 | 4-4-1-1 | 1/11 | 5/9 |
Radomiak Radom ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 0,83 punktu. W pozostałych ustawieniach Radomiak Radom zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Radomiaka Radom?
Ostatni mecz Radomiaka Radom to porażka z Motorem Lublin 2:3 w Ekstraklasie, 12 października 2026. Bramki zdobyli Koperski, Ndiaye, Czubak, Kingue oraz Simon. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Radomiak Radom – tabela PKO BP Ekstraklasa
Jakie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasa zajmuje Radomiak Radom w sezonie 2026/2027.
Miejsce Radomiaka Radom w tabeli Ekstraklasy
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Górnik Zabrze
|
10 | 8 | 1 | 1 | 19:9 | 10 | 25 | |
2
|
Lech Poznań
|
9 | 7 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 22 | |
3
|
Legia Warszawa
|
10 | 6 | 4 | 0 | 21:8 | 13 | 22 | |
4
|
Pogoń Szczecin
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 18 | |
5
|
GKS Katowice
|
10 | 6 | 0 | 4 | 22:15 | 7 | 18 | |
6
|
Wisła Kraków
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:14 | 3 | 17 | |
7
|
Piast Gliwice
|
10 | 5 | 1 | 4 | 18:16 | 2 | 16 | |
8
|
Korona Kielce
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | 15 | |
9
|
Zagłębie Lubin
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
Jagiellonia Białystok
|
9 | 4 | 0 | 5 | 13:16 | -3 | 12 | |
11
|
Cracovia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:15 | -3 | 11 | |
12
|
Wisła Płock
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 11 | |
13
|
Widzew Łódź
|
10 | 1 | 6 | 3 | 14:15 | -1 | 9 | |
14
|
Motor Lublin
|
10 | 2 | 3 | 5 | 12:17 | -5 | 9 | |
15
|
Wieczysta Kraków
|
10 | 2 | 2 | 6 | 15:19 | -4 | 8 | |
16
|
Radomiak Radom
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:23 | -14 | 8 | |
17
|
Śląsk Wrocław
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 6 | |
18
|
Raków Częstochowa
|
10 | 1 | 0 | 9 | 13:25 | -12 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Górnik Zabrze
|
10 | 8 | 1 | 1 | 19:9 | 10 | 25 | |
2
|
Lech Poznań
|
9 | 7 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 22 | |
3
|
Legia Warszawa
|
10 | 6 | 4 | 0 | 21:8 | 13 | 22 | |
4
|
Pogoń Szczecin
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 18 | |
5
|
GKS Katowice
|
10 | 6 | 0 | 4 | 22:15 | 7 | 18 | |
6
|
Wisła Kraków
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:14 | 3 | 17 | |
7
|
Piast Gliwice
|
10 | 5 | 1 | 4 | 18:16 | 2 | 16 | |
8
|
Korona Kielce
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | 15 | |
9
|
Zagłębie Lubin
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
Jagiellonia Białystok
|
9 | 4 | 0 | 5 | 13:16 | -3 | 12 | |
11
|
Cracovia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:15 | -3 | 11 | |
12
|
Wisła Płock
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 11 | |
13
|
Widzew Łódź
|
10 | 1 | 6 | 3 | 14:15 | -1 | 9 | |
14
|
Motor Lublin
|
10 | 2 | 3 | 5 | 12:17 | -5 | 9 | |
15
|
Wieczysta Kraków
|
10 | 2 | 2 | 6 | 15:19 | -4 | 8 | |
16
|
Radomiak Radom
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:23 | -14 | 8 | |
17
|
Śląsk Wrocław
|
10 | 1 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 6 | |
18
|
Raków Częstochowa
|
10 | 1 | 0 | 9 | 13:25 | -12 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wisła Kraków
|
5 | 5 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 15 | |
| 2 |
Lech Poznań
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
| 3 |
GKS Katowice
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 4 |
Legia Warszawa
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12:3 | 9 | 11 | |
| 5 |
Pogoń Szczecin
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 6 |
Piast Gliwice
|
6 | 3 | 1 | 2 | 14:11 | 3 | 10 | |
| 7 |
Zagłębie Lubin
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 8 |
Górnik Zabrze
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 9 |
Cracovia
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 10 |
Radomiak Radom
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 11 |
Korona Kielce
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 12 |
Jagiellonia Białystok
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 13 |
Śląsk Wrocław
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 14 |
Wisła Płock
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 15 |
Motor Lublin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 16 |
Wieczysta Kraków
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 17 |
Widzew Łódź
|
5 | 0 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 18 |
Raków Częstochowa
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:17 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Górnik Zabrze
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 16 | |
| 2 |
Legia Warszawa
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 3 |
Lech Poznań
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 4 |
Korona Kielce
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 5 |
Pogoń Szczecin
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Wisła Płock
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 7 | |
| 7 |
GKS Katowice
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 8 |
Piast Gliwice
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 9 |
Jagiellonia Białystok
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 10 |
Widzew Łódź
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 11 |
Zagłębie Lubin
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 12 |
Motor Lublin
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 13 |
Wieczysta Kraków
|
7 | 1 | 1 | 5 | 10:16 | -6 | 4 | |
| 14 |
Wisła Kraków
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:11 | -4 | 2 | |
| 15 |
Cracovia
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 16 |
Radomiak Radom
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:13 | -11 | 1 | |
| 17 |
Śląsk Wrocław
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 | |
| 18 |
Raków Częstochowa
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:8 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Radomiak Radom w tabeli Ekstraklasy?
Radomiak Radom zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Ekstraklasy z dorobkiem 8 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Górnika Zabrze wynosi 17 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Radomiaka Radom w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Radomiaka Radom na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Radomiak Radom na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,4
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 8,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,30
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 14,1
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 31,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Radomiaka Radom
Rozkład bramek w czasie
Bramki Radomiaka Radom i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Radomiaka Radom to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wisła Płock - Radomiak Radom Po przerwie pada 56% bramek Radomiaka Radom.Przebieg meczu Radomiaka Radom i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-0-2 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Radomiak Radom otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Radomiaka Radom
78% bramek Radomiaka Radom pada z gry. Z karnych odpowiadają za 22% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Radomiak Radom zdobywa w sezonie średnio 0,80 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Radomiaka Radom
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Radomiaka Radom, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Radomiak Radom wygra mecz Wisła Płock - Radomiak Radom Radomiak Radom przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Radomiaka Radom
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 10%
W 70% meczów Radomiaka Radom padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wisła Płock - Radomiak Radom Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów Radomiaka Radom.Radomiak Radom – faule i karne
- Faule / mecz 13,2
- Faule rywali / mecz 14,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Radomiak Radom fauluje średnio 13,2 razy na mecz, a wymusza 14,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Radomiaka Radom, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Radomiak Radom zdobywa 1,17 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Radomiak Radom wygra mecz Wisła Płock - Radomiak Radom Radomiak Radom zdobywa u siebie 39% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Radomiaka Radom ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Radomiaka Radom, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Radomiak Radom wygra drugą połowę meczu Wisła Płock - Radomiak Radom Drugą połowę Radomiak Radom wygrywał w 1 z 10 meczów.Radomiak Radom – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,6
Radomiak Radom oddaje 10,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wisła Płock - Radomiak Radom Radomiak Radom oddaje 10,4 strzałów na mecz.Radomiak Radom – posiadanie piłki
- U siebie 49,5%
- Na wyjeździe 39,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Radomiak Radom utrzymuje przy piłce 45,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Radomiak Radom wygra mecz Wisła Płock - Radomiak Radom Radomiak Radom utrzymuje średnio 45,6% posiadania piłki.Radomiak Radom – podania
- Kluczowe / mecz 9,4
- Dośrodkowania / mecz 18,2
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 41
- Celność długich podań 38%
Radomiak Radom wymienia średnio 380 podań na mecz przy celności 82%, z czego 9,4 to podania kluczowe.
Radomiak Radom – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 2,30
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Radomiaka Radom to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Wisła Płock - Radomiak Radom Czyste konto Radomiak Radom zachowuje w 20% meczów.Radomiak Radom – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Radomiak Radom wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Radomiak Radom – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 3,1
- Mecze bez kartki 10%
Radomiak Radom ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Radomiaka Radom – 3,1.
Radomiak Radom według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,75 | 4,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Radomiak Radom zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Radomiak Radom na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
0,80 1,00 | 0,80 1,60 | 1,40 2,00 |
|
15.
|
1,33 0,57 | 1,67 1,43 | 1,00 2,29 |
|
16.
|
1,17 0,25 | 1,17 0,50 | 1,67 3,25 |
|
17.
|
1,00 0,20 | 1,40 1,00 | 2,00 1,80 |
|
18.
|
0,50 0,00 | 1,50 1,00 | 2,83 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Radomiaka Radom
Skrajne wyniki i osiągnięcia Radomiaka Radom w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Radomiak Radom - Wieczysta Kraków 2:1 PKO BP Ekstraklasa, 24.07.2026
- Najwyższa porażka Legia Warszawa - Radomiak Radom 5:0 PKO BP Ekstraklasa, 14.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Lech Poznań - Radomiak Radom 5:1, PKO BP Ekstraklasa, 20.09.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Oliveira da Silva, Lech Poznań - Radomiak Radom 5:1, PKO BP Ekstraklasa, 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 80. minuta Kingue, Radomiak Radom - Motor Lublin 2:3, PKO BP Ekstraklasa, 12.10.2026
Jakie statystyki ma Radomiak Radom w tym sezonie?
Bilans Radomiaka Radom w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-2-6 przy 9 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Radomiak Radom – zawodnicy
Jak wygląda kadra Radomiaka Radom w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Radomiaka Radom w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
- 45' E. Balde → Lucas Lima Linhares
- 61' B. Goure → Guilherme Luiz
- 62' R. Wolski → A. Tapsoba
- 73' Roberto Oliveira Alves → I. Camara
- 83' R. Lumungo → Manu
Kontuzje w kadrze Radomiaka Radom
-
Mateusz Cichocki Obrońca Uraz pauzuje od 71 dniopuszczone: 9 meczów
Kadra Radomiaka Radom
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 80 |
![]() |
21 | Brazylia | 1,5 mln € | 190 tys. € | 5 | 50% | 1 | 0 | 299' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 300 tys. € | 300 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 337' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
31 | Polska | 350 tys. € | 90 tys. € | 10 | 100% | 1 | 2 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 82 |
|
30 | Brazylia | 800 tys. € | 480 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 789' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | Burkina-Faso | 400 tys. € | 90 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 446' | 3 | 0 | |||||||
| 90 |
|
25 | Wyspy Świętego Tomasza i Książęca | 450 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 570' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Surinam | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 299' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Angola | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 66' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | Grecja | 500 tys. € | 679 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
20 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
29 | Szwajcaria | 400 tys. € | 90 tys. € | 3 | 30% | 1 | 0 | 178' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Gwinea | 300 tys. € | 170 tys. € | 10 | 100% | 1 | 1 | 447' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
33 | Polska | 250 tys. € | 210 tys. € | 10 | 100% | 3 | 0 | 750' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
|
32 | Grecja | 300 tys. € | 170 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 637' | 3 | 0 | |||||||
| 72 |
![]() |
22 | Polska | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 585' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Gwinea Bissau | 350 tys. € | 130 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 65' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Polska | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 48' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Portugalia | 350 tys. € | 360 tys. € | 8 | 80% | 0 | 1 | 105' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
20 | 25 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 19 |
|
21 | Polska | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Polska | 0 € | 20 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
25 | Polska | 300 tys. € | 80 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
26 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 1,2 mln € | 250 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 794' | 1 | 0 | |||||||
| 97 |
|
29 | Brazylia | 400 tys. € | 120 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 376' | 2 | 0 | |||||||
| 26 |
|
30 | Hiszpania | 350 tys. € | 220 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 315' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Kamerun | 600 tys. € | 90 tys. € | 5 | 50% | 1 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
34 | Polska | 100 tys. € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
26 | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 47 |
![]() |
20 | Polska | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Polska | 600 tys. € | 130 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
26 | Polska | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
18 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 44 |
|
21 | Polska | 25 tys. € | 40 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Radomiaka Radom
10,9 mln €
śr. 330 tys. € / zawodnika
Ile Radomiak Radom wydaje na pensje
4 mln € rocznie
śr. 120 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: Polska (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Radomiaka Radom w sezonie 2026/2027
Radomiak Radom wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Radomiaka Radom
Jak wygląda skład Radomiaka Radom?
W wyjściowym ustawieniu Radomiaka Radom między słupkami staje F. Majchrowicz, a linię obrony najczęściej tworzą Z. Ouattara, K. Szcześniak, J. Grzesik oraz F. Koperski. W środku pola grają R. Baró, R. Wolski, C. Donis, R. Lumungo oraz Lucas Lima Linhares, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Goure. Trener John Carver ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w PKO BP Ekstraklasa i pucharach.
Radomiak Radom – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Radomiak Radom w sezonie 2026/2027.
Radomiak Radom transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Grecja | 30 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 21 |
|
250 tys. € | |
| 26 Lip 2026 |
|
Wyspy Świętego Tomasza i Książęca | 25 |
|
250 tys. € | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Lip 2026 |
|
Polska | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
|
Republika Zielonego Przylądka | 27 |
|
200 tys. € | |
| 13 Lip 2026 |
|
Surinam | 27 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 22 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Radomiaka Radom
Radomiak Radom bilans transferowy
- +1,8 mln € 2026
- +1,4 mln € 2025
- +1,6 mln € 2024
- +122 tys. € 2023
- +1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Radomiaka Radom
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Radomiak Radom w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Radomiaka Radom trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 600 tys. €, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Guilherme Luiz z Göztepe za 250 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Vasco Rafael Fortes Lopes do Sudtirolu za 200 tys. €.