poniedziałek, 17 stycznia 2022
Najnowsze: Kupon na piłkarski weekend w Superbet

Betclic kod promocyjny | styczeń 2022

Specjalny promocyjny kod Betclic Online. Bonus, kod + szybka rejestracja online. Kod promocyjny Betclic 550 na 2022, użyj: LEGALSPORTPL

Odbierz kod promocyjny Betclic Oferta na bonus Betclic VIP ważna do 31 stycznia 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod promocyjny Betclic - 550 zł bez ryzyka
  1. Jak aktywować kod do Betclic?
 2. Szybka rejestracja z promocyjnym kodem Betclic
  1. Rejestracja z kodem
 3. Jak działa w Betclic kod promocyjny?
 4. Betclic kod promocyjny – gdzie wpisać?
  1. Prawidłowy kod do Betclic
  2. Aktywacja kodu online
 5. Kiedy działa Betclic kod
 6. Jak odebrać od Betclic kod promocyjny?
 7. Betclic kod promocyjny – regulamin i zasady
 8. Promocyjny kod do bonusu Betclic – co obstawić na pierwszych kuponach?
  1. Z kodem Betclic więcej korzyści
 9. "Więcej w Betclic za promocyjny kod" - co to znaczy?
 10. FAQ - pytania i odpowiedzi o kod promocyjny Betclic
 11. Warto wiedzieć - ważne info z Betclic o kodzie promocyjnym
Betclic Zakłady Bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka 500 zł + ekstra 50 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic

550 zł

Odbieram
Betclic kod promo: LEGALSPORT

Aktualny rejestracyjny kod Betclic Online na styczeń 2022, który brzmi LEGALSPORTPL, jest w pełni darmowy i bez opłat. A to oznacza, że nie trzeba za kod promocyjny płacić ani teraz, ani w przyszłości (np abonamentu). Referencyjny kod do rejestracji na stronie internetowej Betclic.pl zapewnia szereg korzyści niedostępnych w standardowej ofercie bukmacherskiej Betclic. Oferta bonusu bez ryzyka Betclic należy do TOP 5 na rynku legalnych internetowych zakładów bukmacherskich w Polsce w 2022 r.

Kod promocyjny Betclic - 550 zł bez ryzyka

Wiarygodny i sprawdzony licencjonowany bukmacher internetowy Betclic, działa w Polsce zgodnie z prawem na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.11.2017. Betclic Polska akceptuje aktywny i przynoszący fajne profity bonusowe, kod promocyjny Betklik: LEGALSPORTPL. 

Jak aktywować kod do Betclic?

Ten ekskluzywny kod bonusowy do promocji Betclic 550 zł w wersji VIP należy wpisać lub wkleić na formularzu nowego klienta online na stronie internetowej Betclic (poniżej opis z instrukcją jak przebiega rejestracja Betclic); w specjalnym polu oznaczonym "Kod promocyjny" (odbieram kod - aktywuję bonus bukmachera). Po wykonaniu tej czynności i aktywowaniu konta bukmacherskiego, dołączysz  do wyjątkowego grona typerów Betclic z możliwością odbioru najlepszego bonusu powitalnego na start - Cashback 550 zł bez ryzyka (z kodem dodatkowy bonus).

Po aktywacji kodu Betclic, jakim jest hasło rejestracyjne: LEGALSPORTPL, można zyskać bonus Cashback 550 zł. Algorytm, który generował wyjątkowo zyskowne podwojenie pierwszego depozytu do kwoty aż 1000 złotych został zastąpiony bonusem bez ryzyka 550 zł Cashback (przykłady: wariant przegrany: wpłata 624 zł, kupon nie trafiony - zwrot 550 zł lub wariant wygrany: wpłata 550 zł, wygrany kupon 550 zł - razem budżet wynosi 1100 zł). Bonus z ubezpieczeniem 100% od  ryzyka przegranej w Betclic Zakłady Bukmacherskie działa na bardzo prostych zasadach. Warunki tego bonusu są łatwe do zrozumienia nie tylko dla doświadczonych, regularnych obstawiających, ale również dla nowych, początkujących grających na Betclic.pl przez telefon czy z komputera.

Przykład - jak powiększyć bonus Betclic za kod:

Jeżeli zdecydujecie się na wpłatę depozytu - na przykład za pomocą BLIKU lub karty kredytowej/debetowej VISA lub MasterCard kwoty 624 złotych, to wówczas 550 złotych w postaci gotówki otrzymacie w Betclic Polska na saldo bonusowe po rzegraniu kuponu (w tym wypadku pomniejszone o podatek 12%).

Całą kwotę bonusu z salda promocyjnego, jak i pierwszy depozyt na saldo depozytowe, możecie u tego legalnego operatora zakładów bukmacherskich wykorzystać na dowolne typy sportowe z oferty bukmacherskiej online (piłka nożna, koszykówka, siatkówka). 

Cały bankroll na mobilne zakłady bukmacherskie w Betclic możecie wykorzystać zarówno na stronie internetowej Betclic, jak i na nowoczesnej i płynnie działającej aplikacji mobilnej na telefon. Specjalna aplikacja bukmacherska Betclic działa nie tylko na Androidzie (apk download z betclic.pl dostępny jest na telefonach marki Sony czy Huawei), ale również na systemie iOS, w którego zaopatrzony jest sprzęt marki Apple Inc - iPhone, iPod Touch oraz iPad. Oczywiście aplikację mobilną Betclic na telefon, jak i stronę www, odpalicie również na tabletach czy komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem operacyjnym Windows lub Linux.

   KOD PROMOCYJNY BETCLIC  
   Użyj: LEGALSPORTPL - ten kod jest zawsze aktywny  

Oprócz akcji reklamowanej jako Betclic 550 zł za kod promocyjny - ekskluzywnego bonusu bez ryzyka od pierwszej wpłaty do maksymalnie 550 złotych, zyskać za kod bonusowy można również dostęp do wyjątkowych promocji tymczasowych Betclic, weekendowych oraz okazjonalnych bonusów. Promocje organizowane są cyklicznie przez tego bukmachera internetowego. Zapewniają one nie tylko grę bez podatku, ale również darmową kasę na zakłady sportowe czy polityczne. Klienci z nowym kontem daje dostęp do benefitów Betclic Multi+, które pozwalają zwiększyć wygrane bukmacherskie nawet o 50%. Reguła jest prosta - im więcej wydarzeń na Twoim kuponie, tym więcej możesz wygrać!

Do tego w pakiecie BetclicTV (legalny streaming), BetclicBoost czy wypłata przed zamknięciem kuponu CashOut (wchodzisz do zakładki MOJE KUPONY na betclic.pl i wybierasz kupon, który chcesz rozliczyć przed zakończeniem ostatniego zakładu). Dział marketingu Betclic pracuje ciągle także, nad swoim najlepszym ubezpieczonym bonusem (z tego bukmacher jest najbardziej znany) - Cashback 550 zł bez ryzyka. To najlepszy bukmacherski bonus z zerowym ryzykiem, łączony z kodem promocyjnym Betclic polecany jest m.in. nowym typerom sportowym.

W Betclic z promocyjnym kodem odbierzesz na przykład okazjonalnie darmowe freebety (bonus bez depozytu). Co więcej! Za kod bonusowy Betclic możecie otrzymać jeszcze vipowski bonus za zaproszenie kumpla.

Rekomendacje dla bukmachera Betclic + info o ekskluzywnym kodzie promocyjnym
Dlaczego warto grać z bonus Betclic z kodem promocyjnym

Oczywiście wszystkie mega korzyści za internetowy kod rabatowy Betclic zgarniecie szybko i bez żadnych dodatkowych zasad oraz warunków regulaminowych. Jest to możliwe, albowiem legalny i bezpieczny bukmacher udostępnił na swojej stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej szybką rejestrację bez dowodu. Dzięki temu cały proces rejestracji darmowego konta online w Betclic trwa zaledwie kilka minut - statystycznie gracze potrzebują (3 do 5 minut), aby dokończyć rejestrację i z sukcesem założyć konto tymczasowego użytkownika.

Kompletna weryfikacja przez internet założonego konta bukmacherskiego online, poprzez porównanie i weryfikację przez konsultanta Betclic wprowadzonych danych ze skanami dowodu tożsamości lub paszportu, trwa w Betclic nie więcej niż 10 minut (w razie jakichkolwiek opóźnień polecamy kontakt z Działem Obsługi Klienta Betclic za pomocą chatu online).

Pełna weryfikacja konta online natychmiast odblokowuje wszystkie funkcjonalności serwisu Betclic (w tym BetclicTV) - można między innymi wpłacać depozyty, zawierać zakłady sportowe, wypłacać wygrane lub zgarniać bonusy bukmacherskie i promocje >> Aktywacja w Betclic kodu promocyjnego za 550 zł . Kod promocyjny BETCLIC1000 lub inny wariant kodu B500 niestety nie działa. U tego bukmachera, trzeba dopisać końcówkę PL - pełny zapis kodu to LEGALSPORTPL, w przeciwieństwie do kodu promocyjnego LEGALSPORT akceptowanego przez system rejestracyjny pozostałych najlepszych polskich organizatorów internetowych zakładów bukmacherskich. 

Szybka rejestracja z promocyjnym kodem Betclic

Legalny i sprawdzony przez graczy bukmacher Betclic udostępnia swoim klientom szybką rejestrację nowego konta online z kodem bonusowym VIP: jest nim słowo LEGALSPORTPL. Cała procedura zakładania nowego konta bukmacherskiego do gry jest uproszczona i zapewnia rejestrację nowego użytkownika w ciągu zaledwie 5 minut – podczas szybkiej rejestracji w Betclic (głownie po BONUS 500 zł + 50 zł + dostęp do Bonusmanii - w ramach tej promocji zyskać można losowy freebet do 5000 zł (dostępne kwoty: 5/10/100/1000/5000 zł) nie trzeba przesyłać na przykład skanów dowodu tożsamości czy paszportu (ewentualnie można zrobić zdjęcie).

Rejestracja z kodem

Żeby założyć nowe i bezpłatne internetowe konto na stronie internetowej betclic.pl lub w aplikacji mobilnej na telefon z Androidem lub IOS należy zrealizować trzy proste kroki rejestracyjne. Formularz zgłoszeniowy Betclic przystosowany jest pod każdego typera online – nawet dla początkujących obstawiających bez doświadczenia.

Rejestracja nowego użytkownika Betclic z kodem promocyjnym w 3 krokach:

Krok numer 1: Poprzez ten link aktywujący promocję z kodem >>> BETCLIC rejestracja  <<< wchodzisz na uproszczony artykuł opisujący formularz do rejestracji online Betclic, który składa się z zaledwie kilku pól do wypełnienia: należy wpisać między innymi: imię i nazwisko, numer PESEL, czy też datę urodzenia.

Krok numer 2: Następnie uzupełniasz poprawnie wszystkie pola na formularzu. W pole "Kod promocyjny" wpisujesz lub wklejasz ekskluzywne, aktywne hasło rabatowe Betclic: LEGALSPORTPL, które upoważnia do odbioru maksymalnie ulepszonego bonusu na start VIP od Betclic na 510 zł bez ryzyka. Dzięki kodowi promocyjnemu do bonusu Betclic 550 (wpisz kod LEGALSPORTpl) zyskujesz dodatkowe pieniądze z ubezpieczenia kuponu i po przegranej. Kasa z bonusu 550 zł bez ryzyka, na zakłady bukmacherskie jest za darmo. Kwotę za bonus bez ryzyka możesz wykorzystać na dowolne typy na sport czy typy na politykę.

Krok numer 3: Wysyłasz wypełniony wniosek online do bukmachera i tym samym aktywujesz utworzone konto do gry. Tymczasowe konto bukmacherskie online umożliwia na przykład regularne wpłaty na saldo depozytowe, zawieranie zakładów AKO, SOLO lub systemowych oraz korzystanie ze wszystkich dostępnych bonusów bukmacherskich online na stronie internetowej i aplikacji mobilnej.

Jak działa w Betclic kod promocyjny?

Rekomendujemy kod bonusowy online do sprawdzonego i licencjonowanego bukmachera internetowego Betclic, który niewątpliwie jest topowym bukmacherem w Polsce (TOP5). Co ważne - kod promocyjny funkcjonuje na bardzo przejrzystych zasadach regulaminowych. Jeżeli aktywujecie bezpłatne hasło promocyjne LEGALSPORTPL (ten kod jest lepszy niż kody B500 czy Betclic1000) podczas zakładania nowego użytkownika na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej Betclic, to wówczas Wasze konto bukmacherskie online zostanie automatycznie przydzielone do specjalnego i elitarnego grona typerów VIP. Nowi typerzy Betclic Online mogą liczyć na zdecydowanie korzystniejszy internetowy bonus na start do zakładów bukmacherskich.

Co ważne - w Betclic kod promocyjny działa na telefon (przeglądarka lub aplikacja mobilna), działa na komputerze przenośnym lub stacjonarnym i tablecie.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z kodu do Betclic

Wszystko odbywa się automatycznie, wystarczy tylko wpisać kod bonusowy online do nagrody 550 zł (z gratisem), który brzmi LEGALSPORTPL, na formularzu rejestracyjnym online w polu "Kod promocyjny". Resztę załatwi za Was system komputerowy Betclic w ramach wyróżnionego bonusu BETCLIC 550 zł (500 zł + 50 zł ponad standard). Proces rejestracji z kodem promocyjnym trwa tyle samo, co zwykła procedura rejestracyjna bez kodu.

Nie tracicie czasu, a zyskujecie dodatkową gotówkę na  pewne typy bukmacherskie z oferty sportowej i promocyjnej Betclic, więc tak naprawdę wybór jest oczywisty i jest nim naturalnie rejestracja profilu gracza w Betclic z kodem promocyjnym (  rejestracja trwa 5 minut na Betclic Online) .

Bukmacher awansował do grupy legalnych zagranicznych buków internetowych i ponownie pojawił się na polskim rynku, więc promocji dla nowych (starych?;) graczy raczej nie zabraknie. Jedną z takich niestandardowych akcji marketingowych jest Betclic Boost - gdzie, bukmacher zwiększa jeszcze kursy na największe wydarzenia.

Betclic kod promocyjny – gdzie wpisać?

Wygenerowanie i odbiór ekskluzywnego kodu do bonusów i promocji w Betclic jest bardzo łatwy i szybki. Sprowadza się on tak naprawdę tylko do jednego kroku rejestracyjnego, tak więc każdy typer, bez wyjątku, z całą pewnością poradzi sobie z aktywacją kodu bonusowego, który zapewnia mnóstwo vipowskich profitów i nagród powitalnych na dobry start.

Kod promocyjny Betclic i miejsce gdzie należy go wstawić przy rejestracji
Betclic kod promocyjny - gdzie należy wpisać

Kod promocyjny dla nowych użytkowników Betclic Zakłady Bukmacherskie, jakim jest hasło bonusowe: LEGALSPORTPL, należy wpisać lub wkleić na internetowym formularzu bonusowym w polu "Kod promocyjny".

Prawidłowy kod do Betclic

Wielkość liter kodu w tej promocji nie ma żadnego znaczenia, dlatego też możecie hasło bonusowe na betclick wpisać również jako LegalSportpl czy legalsportPL. Musicie tylko zwrócić uwagę na to, aby zgadzała się kolejność poszczególnych liter, na pewno nie działa kombinacja liter kodu taka jak przykłady obok: betklik, betklic, bet clik ani maxbetclicvip lub .VIPmaxbonus.

Pamiętajcie, że pole "Kod promocyjny" można uzupełnić tylko podczas rejestracji nowego konta bukmacherskiego do gry w Betclic Polska.
Gracze często piszą do nas  "Zapomniałem kod promocyjny, czy mogę odebrać bonus?" Niestety, późniejsze dodanie kodu promocyjnego do bonusów nie będzie już możliwe, a więc odbiór wyjątkowych benefitów i premii kuponowych nie będzie mógł być zrealizowany (pisaliśmy o tym w artykule o kodzie bonusowym do Betclic).

Aktywacja kodu online

Jak najlepiej aktywować kod na bonus Betclic 550 zł ? Rozwiązanie jest banalne proste. Skopiujcie od razu unikalny kod dla klientów VIP w Betclic działający na 1000%:  >> LEGALSPORTPL <<, a następnie od razu wklejcie go na formularz rejestracyjny Betclic >> przechodzę do formularza Betclic.

Jeśli macie już konto u innego legalnego bukmachera online, to będziecie wiedzieli gdzie wpisać kod do aktywacji promocji - mechanizm polecający (ref link) działa automatycznie - identycznie jak bonusowy kod promocyjny Fortuna czy kod rejestracyjny LVBET. Pozostałe promocje bukmacherskie z wykorzystaniem kodu mają ten sam mechanizm przyznawania bonusu : link polecający > formularz rejestracji > wpisanie kodu > przydzielenie bonusu.

Kiedy działa Betclic kod

Dział promocji Betclic pracuje cały rok, dlatego korzyści za kod promocyjny są generowane przez cały rok w postaci nagród dla nowych graczy i regularnych typerów, którzy wykorzystali już bonus powitalny.

Kod promocyjny do Betclic.pl na 2022 rok

Miesiąc, w którym kod Betclic jest aktywny

Czy kod promocyjny działa ? Jaki kod do Betclic Jakie bonusy Betclic za kod do promocji
Kod promocyjny styczeń 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Betclic 550 zł, Cashout, Betclic Boost
Kod bonusowy luty 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Betclic 550 zł, BetclicTV, Multi+
Kod promocji marzec 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Bonus bez ryzyka Betclic, Cashout, Betclic Boost
Kod polecający kwiecień 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Betclic bonus powitalny, Cashout, Betclic Boost
Kod rejestracyjny maj 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Betclic bonus 550 zł, Zamknięcie kuponu przed czasem, Betclic Boost
Kod bonusowy czerwiec 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Pakiet 500 zł + 50 zł, Max +50% Multi+
Kod promocyjny lipiec 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Betclic 550 zł, Cashback, Cashout, Betclic Boost
Kod polecenia sierpień 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Promocja na start, Cashback, Cashout, Betclic Boost
Kod rejestracji wrzesień 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Bonus za depozyt, Cashout, BetclicTV
Kod promo październik 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Betclic 550 zł, Cashback, Cashout, Betclic Boost
Kod bonusowy listopad 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Bonus Betclic, Cashback, Cashout, Betclic Boost
Kod promocji grudzień 2022 r. tak / LEGALSPORTPL Betclic 550 zł, Cashback, +50% do wygranych AKO

Tabela przedstawiająca miesiące w jakich działa kod promocyjny Betclic wraz z pakietem nagród powitalnych i stałych.

Na serwisie Betclic, kod promocyjny działa przez okrągły rok - 12 miesięcy , 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Oznacza to, że Wasz ulubiony bukmacher jest cały czas do dyspozycji w ramach platformy zakładów bukmacherskich online i legalnego streamingu (BetclicTV).

A legalny streaming (po wcześniejszym użyciu kodu ) zapewnia dostęp do meczów piłkarskich: Serie A, Bundesliga, Anglia FA Cup, Major League Soccer, Copa America, Africa Cup, mistrzostwa, puchary i ligi krajowe (Rosja, Ukraina, Holandia, Belgia, Czechy, Dania, Szwecja, Szkocja)

Jak odebrać od Betclic kod promocyjny?

Ekskluzywny Betclic kod promocyjny , jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORTPL (zapewnia ono ulepszony, powitalny bonus bez ryzyka w Betclic Zakłady Bukmacherskie), można odebrać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zapamiętacie lub zapiszecie sobie mega korzystny w Betclic kod rejestracyjny: LEGALSPORTPL. W kolejnym kroku kod wpiszecie lub wkleicie na internetowym formularzu rejestracji Betclic w polu "Kod promocyjny", zakładając nowy profil gracza w Betclic z kodem promocyjnym.

Odbiór kodu przy rejestracji w Betclic

Cały proces bezpłatnej rejestracji w Betclic trwa dosłownie 5 minut, tak więc nawet początkujący gracz bez doświadczenia przebrnie przez kompletny formularz zgłoszeniowy online bez najmniejszych problemów. Założyć nowe, w pełni darmowe konto bukmacherskie w Betclic można zarówno przez telefon komórkowy typu smartfon albo tablet z system Android lub iOS, jak i komputer stacjonarny czy laptop z Windowsem.

   BETCLIC kod promocyjny   
   Przejście > aktywacja kodu   

Można do tego wykorzystać responsywną stronę internetową lub po prostu aplikację mobilną Betclic. Bez względu na to, jaką drogę rejestracyjną wybierzecie, to wypełnienie formularza, przesłanie skanu dokumentu tożsamości, jak i pełna aktywacja nowo założonego użytkownika nie zajmie Wam dużo czasu.

Oczywiście nagroda Betclic 550 zł  (500 zł + 50 zł) za kod bonusowy, który brzmi LEGALSPORTPL, jest w pełni legalny, tak więc typerzy mieszkający na co dzień w Polsce mogą z niego bez żadnych ograniczeń korzystać - działa on 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Oficjalny regulamin vipowskiego bonusu powitalnego na start z kodem promocyjnym Betclic, znajdziecie naturalnie na oficjalnej, polskiej  stronie internetowej Betclic Zakłady Bukmacherskie Online. Warto przeczytać regulamin promocji, dzięki temu nie zapomnicie jak i gdzie wpisać kod na maksymalny bonus w Betclic.

Betclic kod promocyjny – regulamin i zasady

Internetowy bonus bukmacherski dla nowych graczy na start w Betclic Zakłady Bukmacherskie posiada oczywiście swój indywidualny regulamin, w którym zapisane są wszystkie warunki oraz zasady promocji. W spisie treści regulaminu bonusu powitalnego Betclic znaleźć można zapisy dotyczące między innymi minimalnego kursu bukmacherskiego na kuponie oraz minimalnej liczby zdarzeń na zakładzie. W regulaminie znajduje się także informacja o czasie trwania promocji (tu znajdziesz info ile trwa promocja na bonus Betclic na styczeń 2022 ).

Regulamin bonusu z kodem do 550 zł w Betclic:
Kod promocyjny do bonusu na start  Zasady z kodem: LEGALSPORT
Max. bonus za rejestrację nowego konta 550 zł (500 zł + 50 zł)
Minimalny kurs na kuponie sportowym 2.00
Minimalna ilość zdarzeń 3
Minimalny obrót bonusem x4
Czas na obrót bonusem 30 dni
Zdarzenia zaliczające się do obrotu pre-match oraz na żywo (LIVE)
Gdzie można obracać bonusem? strona www oraz aplikacja mobilna
Możliwość wypłaty bonusu po realizacji warunków 
Rejestracja konta online Betclic
Szybka rejestracja bez dowodu

W warunkach regulaminowych ekskluzywnego bonusu powitalnego Betclic z korzystnym i bezpłatnym kodem promocyjnym LEGALSPORT nie brakuje również informacji o tym, ile darmowej gotówki można maksymalnie uzyskać z powitalnej internetowej promocji na start na styczeń 2022.

Wyciąg z regulaminu Betclic w zakresie oferty powitalnej z kodem promocyjnym:

1.2. Organizatorem Oferty Powitalnej jest spółka BEM Operations Limited z siedzibą przy Level 3, Tagliaferro Business Center, Gaiety Lane, Sliema SLM1551, Malta, wpisana do Maltańskiego Rejestru Spółek pod numerem C70387, o kapitale zakładowym 800.000,00 EUR („Betclic”). 

1.3. Oferta Powitalna (z kodem promocyjnym - red.) odbywa się na stronie internetowej www betclic (.pl) oraz przy użyciu subdomeny m.betclic (.pl) w przypadku korzystania z urządzeń przenośnych („Strona”), na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Prawa i obowiązki Użytkowników oraz Betclic określone są również w Regulaminie urządzania zakładów przez sieć Internet za pośrednictwem Strony („Regulamin”) oraz Komunikatach publikowanych na Stronie. 

1.4. Oferta Powitalna obowiązuje od dnia 01.07.2019 do daty jej zakończenia przez Betclic. Betclic zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Oferty Powitalnej (chodzi o "Kod promocyjny" - red.) oraz wycofania Oferty Powitalnej w dowolnym momencie, z tym że zmiany zasad nie mogą naruszać praw nabytych przez Użytkowników przed dokonaniem zmiany. Wszelkie zmiany Oferty Powitalnej oraz jej wycofanie zostaną zakomunikowane za pośrednictwem Strony, z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Oczywiście wszystkie pozostałe zapisy regulaminowe vipowskiego bonusu za rejestrację z kodem, wraz z formularzem szybkiej rejestracji, można odnaleźć na stronie internetowej operatora zakładów sportowych Betclic. Bezpośrednie przejście do regulaminu znajdziecie w tym miejscu: Bonus 550 zł VIP z kodem Betclic - regulamin promocji - link do treści regulaminu znajdziecie go obok formularza rejestracji.

Promocyjny kod do bonusu Betclic – co obstawić na pierwszych kuponach?

Bukmacher Betclic posiada bardzo rozbudowaną internetową ofertę zakładów sportowych na swojej stronie internetowe i aplikacji mobilnej. Najwyższe kursy bukmacherskie w Betclic Zakłady Bukmacherskie można znaleźć w ofercie zarówno pre-match, jak i LIVE (na żywo) na piłkę nożną, koszykówkę oraz hokej na lodzie i MMA. Co więcej, bardzo korzystne wygląda oferta bukmacherska Betclic na e-sport i tenis ziemny. Żeby zobrazować Wam jakość oferty sportowej w Betclic, przygotowaliśmy dla Was przykładowy internetowy kupon bukmacherski online.

Przykładowy kupon za bonus po użyciu kodu Betclic:

1. AFC Bournemouth vs Crystal Palace, Premier League, typ: powyżej 9.5 RR – kurs 1,62.
2. Real Madryt vs Real Betis, Primera Division, typ: over 6.5 ŻK – kurs 2,55.
3. Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder, NBA, typ: 2 – kurs 1,78.
4. Man Utd  vs Man City, Premier League, typ: over 2.5 gola – kurs 1,54.
5. Toronto Blue Jays vs New York Yankees, MLB, typ: 2 – kurs 1,47.
6.  New York Rangers vs Calgary Flames, NHL, typ: 2 (3.tercja) – kurs 2,50.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 41.615 | Stawka zakładu – 100 PLN | Ewentualna wygrana: 3 662.12 zł

Ponadto zwróćcie swoją uwagę na 2-drogowe typy ze sportów amerykańskich: NHL, NBA, NFL, czy też MLS. Są one bowiem opatrzone nie tylko zyskownymi kursami bukmacherskimi, ale również wysokimi szansami na ostateczne trafienie skonstruowanego kuponu.

Z kodem Betclic więcej korzyści

Stawiając najwyższe kursy w Betclic można wygrać aż +20% więcej na każdym zakładzie, tak więc wykorzystajcie to bez większego ryzyka. Oferta bukmachera Betclic oceniana jest przez graczy na mocną 9. Daje jej to miejsce w TOP 3 rankingu najlepszych bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów z ofertą kodów do bonusu. 

"Więcej w Betclic za promocyjny kod" - co to znaczy?

Bukmacherscy gracze bardzo często szukają merytorycznych informacji w internecie o korzystnych kodach promocyjnych online do bukmacherów, które wspomagają typowanie wydarzeń sportowych oraz umożliwiają grę za pieniądze legalnego operatora zakładów bukmacherskich. Dlatego też, zanim przejdziemy do konkretów związanych z ulepszonymi bonusami startowymi VIP w Betclic Zakłady Bukmacherskie, przedstawimy Wam dokładną definicję kodu bonusowego, tak abyście mogli sobie usystematyzować wiedzę.

Kod promocyjny Betclic - miejsce gdzie należy go wpisac
BETCLIC kod promocyjny Rejestracja i zastosowanie w Betclic kodu promocyjnego

Dzięki dobrej znajomości pojęcia "kod bonusowy" ugruntujecie sobie swoją wiedzę na temat mega internetowego kodu promocyjnego, a także zrozumiecie, i to bardzo dobrze, jakimi schematami ułatwiającymi na co dzień grę się on charakteryzuje.  W efekcie bardzo szybko podniesiecie swoją średnią trafionych typów. Jaka jest definicja kodu bonusowego?

Z definicji: Kod promocyjny  to ciąg liter, cyfr i/lub znaków, który upoważnia do nabycia produktu lub usługi na specjalnych warunkach regulaminowych. Wyrazami synonimicznymi są "kupon rabatowy", "kod kuponu" oraz "kod rejestracyjny". Kody bonusowe stosuje się np. w sklepach internetowych, aplikacjach mobilnych oraz w handlu tradycyjnym. Kod promocyjny występuje pod dwoma postaciami: jednorazowy kod – unikalny ciąg symboli dedykowany jednemu klientowi lub kod wielokrotnego użytku – kod, który można wykorzystać ograniczoną lub nieograniczoną liczbę razy. W zakładach bukmacherskich online najczęściej występują kody jednorazowe, które należy wpisywać za każdym razem na internetowym formularzu rejestracyjnym online w specjalne pole "kod promocyjny" - przyp. red. (źródło Wikipedia).

FAQ - pytania i odpowiedzi o kod promocyjny Betclic

1. Miałem konto na Betclic com. Czy mogę jeszcze raz użyć kod promocji Betclic?

Wszyscy gracze, którzy obstawiali internetowe zakłady sportowe online u bukmachera Betclic Zakłady Bukmacherskie przed wejściem w życie ustawy hazardowej, muszą jeszcze raz założyć bezpłatne konta online na stronie internetowej Betclic z kodem promocyjnym: rekomendujemy sprawdzone i bezpieczne hasło bonusowe LEGALSPORT - zapewnia ono maksymalne korzyści VIP.

Wszystkie konta online z betclic com zostały bowiem zablokowane przez bukmachera Betclic i nie działają. Ma to związek z tym, że nowe bukmacherskie konta online zakłada się na stronie internetowej z polską końcówką: betclic (.pl). Ma to jednak swoje zalety, albowiem dzięki temu każdy typer jeszcze raz może odebrać wyjątkowy bonus na start VIP! >>> Bonus na start w Betclic - max. 510 zł z kodem bonusowym.

2. Kiedy otrzymam bonus za kod promocyjny od Betclic

Stosując się do zapisów regulaminu i wprowadzając podczas rejestracji aktywny kod promocyjny Betclic (na miesiąc styczeń 2022 obowiązuje kod LEGALSPORTPL) oraz aktywując konto bukmacherskie prawo do bonusu za kod promocyjny jest przydzielane natychmiast. Bonus pojawia się natychmiast po zaksięgowanym przelewie depozytu. Widoczny jest na saldzie depozytowym Twojego konta internetowego w Betclic.

3. Ile trwa weryfikacja kodu promocyjnego Betclic

System informatyczny Betclic jest nowoczesny i niezawodny; najnowsza technologia robi swoje! Dlatego weryfikacja poprawności użytego kodu promocyjnego jest błyskawiczna i następuje on-line, natychmiast po wysłaniu formularza w którym kod Betclic został wprowadzony. Prawidłowy kod promocyjny generuje opcje bonusowe, nieprawidłowy kod promocyjny z kolei nie powoduje żadnych konsekwencji - jedynie bonus powitalny nie zostanie naliczony.

4. Problem z odbiorem kodu promocyjnego Betclic - co robić?

Kod promocyjny można zapamiętać lub zapisać - w tej sytuacji odbiór kodu promocyjnego jest bezproblemowy. Może pojawić się sytuacja, że nie zadziała link polecający (lub inaczej referencyjny) na przejściu do Betclic i kod promocyjny nie pojawi się automatycznie. W takiej sytuacji zalecamy aby kod po prostu mieć zapisany na kartce i jak automatyczny odbiór kodu promocyjnego Betclic nie zadziała - wystarczy manualnie wprowadzić kod na ankiecie powitalnej. W tym momencie nie powinno być żadnych problemów z odbiorem kodu i odbiorem bonusu.

5. Czy kod pasuje do innych bukmacherów?

Odpowiedź brzmi tak, pod warunkiem że jest to kod promocji VIP: LEGALSPORTPL. Ten kod polecający jako jedyny w Polsce pasuje nie tylko do Betclic, ale jest też aktualnym kodem promocyjnym Betfan - bukmachera internetowego XXI wieku.

W ten sam sposób jak w Betclic, wykorzystasz inny ważny i lansowany kod promocyjny STS (kod promocyjny do tego bukmachera - ten sam), a dla urozmaicenia ofert specjalnych na sporty drużynowe, e-sporty czy rozgrywki wirtualne możesz jeszcze skompletować bonus za polecający kod promocyjny PZBuk.

6. Czy kod promocyjny Polska Betclci działa za granicą?

Aktualnie wszystkie kody promocyjne dla Betclic w domenie .pl, działają tylko na platformie polskie. Kod promocyjny BETCLIC : LEGALSPORTPL na rok 2022 jest aktywny i działa w Polsce, natomiast nie przyjmuje ich międzynarodowy system informatyczny Betclic na rynkach zagranicznych (Wielka Brytania, Francja, Włochy). Na inne rynki, Betclic swój kod promocyjny opracował wg lokalnych uwarunkowań prawnych i preferencji grających na Betclic Casino czy Betclic.com.

7. Użyłem link referencyjny, ale zapomniałem wpisać kod 

W takiej sytuacji system komputerowy Betclic naliczy prawa do bonusu. Zapominalskich uspokajamy, że taki wariant zdarzeń został przewidziany i jeśli użyjesz nasz KOD PROMOCYJNY: LEGALSPORT , który jest połączony bezpośrednio z formularzem rejestracji Betclic, to nawet jak kodu promocyjnego Betclic nie wpiszesz, to bonus powitalny będzie w gotowości po prawidłowym zakończeniu procedury aktywacji konta.

Warto wiedzieć - ważne info z Betclic o kodzie promocyjnym

1. Wyjątkowy pakiet Betclic za kod promocyjny z bonusem 550 zł (500 zł plus 50 zł gratis) można użyć tylko jeden raz, dlatego warto sprawdzić czy fraza została poprawnie wprowadzona do kwestionariusza (deklaracji przystąpienia do klubu typerów Betclic - wpisujesz frazę: LEGALSPORTPL).

2. Szybka podpowiedź - kod promocyjny Betclic łatwo zapamiętać, bowiem nie jest to skomplikowany stenogram ani szyfr, jedynie kombinacja 10-u liter tworzących promocyjne słowo klucz do bonusu Betclic: LEGALSPORTPL.

3. Promocyjny zapis kodu Betclic nie jest szyfrowany i nie wymaga pinu, nie trzeba za kod rejestracyjny płacić. Potrzebna jest chwila zastanowienia, aby kod polecający Betclic skojarzyć z legalnym sportem i legalnymi zakładami bukmacherskimi: zapamiętaj kod polecający do Betclic: LEGALSPORTPL.

4. Betclic odpisał umowę sponsoringową z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, o czym szeroko pisano w mediach: Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi mogąc wspierać dwukrotnych mistrzów świata, idoli milionów kibiców w całej Polsce i na świecie – mówi Bartłomiej Płoskonka, Country Manager firmy Betclic w Polsce. W związku z tym należy oczekiwać, że kod promocyjny Betclic może być stosowany do podwyższonych bonusów na mecze siatkówki w ramach Ligi Narodów, Mistrzostw Świata czy Mistrzostw Europy w siatkówce.

do góry

Inni czytali również

Komentarze i opinie (3)

Betclic kod promocyjny | styczeń 2022
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Freak
skomentowano ponad miesiąc temu
ten kod promocyjny 1000betclic nie daje freebetu, szkoda...
Rock
skomentowano ponad miesiąc temu
Od wczoraj strona(i apka też) nie działają. Wie ktoś coś ? Widzę ,że trzeba brać kasę i spadać stamtąd bo to nie pierwszy raz.
darek
skomentowano ponad miesiąc temu
witam zalozylem konto bo mialbyc bonus bez depozytu dostepny a po zalozeniu otrzymalem bonus bez ryzyka
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.