czwartek, 23 maja 2024

Betclic kod promocyjny | maj 2024

17.05.2024, 07:25
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod promocyjny do Betclic
  1. Jak aktywować promocyjny kod do Betclic?
 2. Betclic kod promocyjny - jak działa
 3. 3 kroki, jak odebrać promocyjny kod do Betclic
  1. Ile jest ważny kod Betclic?
 4. Betclic kod promocyjny - ile kosztuje
 5. Extra korzyści z kodu promocyjnego Betclic
 6. Betclic kod promocyjny – gdzie wpisać?
  1. Prawidłowy kod promocyjny do Betclic
  2. Aktywacja kodu promocyjnego online
 7. Kiedy działa Betclic kod promocyjny
 8. Jak odebrać od Betclic kod promocyjny?
 9. Kod promocyjny – regulamin
 10. "Więcej w Betclic za promocyjny kod" - co to znaczy?
 11. FAQ
 • Bonus bez ryzyka 50 zł
 • Gra bez podatku BEZ LIMITÓW

50 zł

Aktualny rejestracyjny kod Betclic Online na maj 2024, który brzmi LEGALSPORT, jest w pełni darmowy i bez opłat. A to oznacza, że nie trzeba za kod promocyjny płacić ani teraz, ani w przyszłości (np abonamentu). Kod u tego bukmachera zapewnia szereg korzyści niedostępnych w standardowej ofercie bukmacherskiej Betclic.

Kod promocyjny do Betclic

Wiarygodny i sprawdzony licencjonowany bukmacher internetowy Betclic, działa w Polsce zgodnie z prawem na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.11.2017. Betclic Polska akceptuje aktywny i przynoszący fajne profity bonusowe, kod promocyjny aktywowany podczas rejestracji. 

Jak aktywować promocyjny kod do Betclic?

Ten ekskluzywny kod bonusowy do promocji Betclic w wersji VIP należy wpisać lub wkleić na formularzu nowego klienta online na stronie internetowej Betclic. Kod należy wpisać w specjalnym polu oznaczonym "Kod promocyjny".

Po wykonaniu tej czynności i aktywowaniu konta bukmacherskiego, dołączysz  do wyjątkowego grona typerów Betclic z możliwością odbioru doskonałego pakietu finansowego w kwocie 50 zł.

Kod promocyjny Betclic

Po aktywacji kodu Betclic, jakim jest hasło rejestracyjne: LEGALSPORT, można zyskać wyjątkowo zyskowne  nagrody 50 zł.

Kod został przygotowany na aplikację mobilną Betclic na telefon, jak i stronę www. Odpalicie go również na tabletach czy komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem operacyjnym Windows lub Linux.

Pakiet 50 zł dla nowych klientów
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bonus bez ryzyka 50 zł
Pule gotówkowe "Jackpot"  nawet 50 000 zł
Multi+ wygrane +120% 
Do kiedy ważne maj 2024
Odbieram bonusy

W Betclic z promocyjnym kodem odbierzesz na przykład okazjonalnie darmowe kupony. Co więcej! Za kod bonusowy Betclic możecie otrzymać jeszcze vipowski voucher za zaproszenie kumpla.

Oczywiście wszystkie mega korzyści za internetowy kod rabatowy Betclic zgarniecie szybko i bez żadnych dodatkowych zasad oraz warunków regulaminowych. Jest to możliwe, albowiem legalny i bezpieczny bukmacher udostępnił na swojej stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej szybką ścieżkę otwarcia nowego konta. 

Kod promocyjny BETCLIC1000 lub inny wariant kodu B500 niestety nie działa. U tego bukmachera, trzeba stosować pełny zapis kodu: LEGALSPORT. Kod jest akceptowany przez system rejestracyjny pozostałych najlepszych polskich organizatorów internetowych zakładów bukmacherskich jak Superbet czy forBET. 

Betclic kod promocyjny - jak działa

Rekomendujemy kod bonusowy online do sprawdzonego i licencjonowanego bukmachera internetowego Betclic, który niewątpliwie jest topowym bukmacherem w Polsce (TOP5). Co ważne - kod promocyjny funkcjonuje na bardzo przejrzystych zasadach regulaminowych. Jeżeli aktywujecie bezpłatne hasło promocyjne LEGALSPORT podczas zakładania nowego użytkownika na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej Betclic, to wówczas Wasze konto bukmacherskie online zostanie automatycznie przydzielone do specjalnego i elitarnego grona typerów VIP.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z kodu do Betclic

Wszystko odbywa się automatycznie, wystarczy tylko wpisać kod bonusowy online do nagrody, który brzmi LEGALSPORT, na formularzu online w polu "Kod promocyjny". Resztę załatwi za Was system komputerowy Betclic. Proces zapisu z kodem promocyjnym trwa tyle samo, co zwykła procedura bez kodu.

3 kroki, jak odebrać promocyjny kod do Betclic

Odbiór samego kodu Betclic jest prosty i intuicyjne. Wystarczy wykonać kilka prostych czynności, by móc się cieszyć profitami dla nowych graczy. Jeśli jednak zastanawiacie się, jak odebrać kod bonusowy Betclic, w poniższej instrukcji znajdziecie wszystkie potrzebne Wam odpowiedzi.

Krok 1: Kliknij w ten ==>  link aktywacyjny do bonusu Betclic z kodem  <==, który przeniesie Cię do panelu w Betclic
Krok 2: Uzupełnij wymagane przez legalnego bukmachera Betclic dane, czyli m.in. imię i nazwisko, adres i numer PESEL. Pamiętaj, by w odpowiednie pole wpisać lub wkleić kod, który brzmi LEGALSPORT. 
Krok 3: Zaloguj się i dokonaj pierwszego depozytu, aby potwierdzić że kod działa. Najlepiej w ramach pierwszej wpłaty przelać na konto bukmachera maksymalną kwotę 50 zł + 14%. Po wpłaceniu pełnej kwoty można ubezpieczyć swój pierwszy zakład na stronie Betclic.

Jak odebrać premię z kodem Betclic VIP

Po spełnieniu powyższych warunków regulaminowych otrzymacie bonus cashback 50 zł na pierwszy kupon bukmacherski online, dzięki czemu pierwszy zakład postawicie w zupełności za darmo. Wygracie, zgarniacie pełną wygraną, przegracie, Betclic Polska zwróci Wam postawione pieniądze. 

Ile jest ważny kod Betclic?

Standardowy kod bonusowy do bukmachera Betclic jest ważny przez cały rok, siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Nie ma znaczenia, czy założysz swoje konto internetowe na Betclic w dzień powszedni czy świąteczny, rano czy w środku nocy - kod promocyjny Betclic, który brzmi LEGALSPORT, zawsze będzie aktualny i sprawdzi się w działaniu.

Pamiętaj, że zawsze wszystkie aktualne, najnowsze i działające kody rabatowe do Betclic Polska znajdziesz na portalu LegalSport.pl. Korzystając z takiego kodu, otrzymasz ulepszony do wersji VIP pakiet środków finansowych Betclic 50 zł na pierwszy kupon online.

Betclic kod promocyjny - ile kosztuje

Wyjątkowy, aktywny w Betclic kod promocyjny, jakim jest hasło rejestracyjne: LEGALSPORT, jest w pełni darmowy. W efekcie nie trzeba za kod płacić zarówno na początku, jak i w trakcie gry. Wszystkie kupony bukmacherskie online postawione po prawidłowej aktywacji kodu do bonusu Betclic - zapewniają 100% wygraną, taką jaką wskazuje internetowy kupon.

Nie są pobierane za kod od Betclic żadne prowizje czy opłaty, co jest największą zaletą tego hasła bonusowego do gry przez internet na telefon czy komputer. 

Extra korzyści z kodu promocyjnego Betclic

Podstawową korzyścią z kodu promocyjnego Betclic (przypominamy, że hasło polecające to "LEGALSPORT") jest fakt, że całkiem za darmo możemy otrzymać dodatkowe środki na grę w przypadku niepoprawnego wytypowania meczów na pierwszym zakładzie bukmacherskim w Betclic.

Co więcej, nie musimy spełniać skomplikowanych warunków regulaminowych - wystarczy tylko założyć darmowe i bezpieczne konto Betclic online z kodem promocyjnym, a następnie dokonać pierwszej wpłaty, by móc się cieszyć darmową kasą na zakłady bukmacherskie w Betclic.

Z kodem promocyjnym zyskujemy extra kupon bez ryzyka o wartości 50 zł na pierwszy kupon sportowy online. 

Betclic kod promocyjny – gdzie wpisać?

Wygenerowanie i odbiór ekskluzywnego kodu do bonusów i promocji w Betclic jest bardzo łatwy i szybki. Sprowadza się on tak naprawdę tylko do jednego kroku, tak więc każdy typer, bez wyjątku, z całą pewnością poradzi sobie z jego aktywacją.

Rejestracja z kodem w Betclic

Kod promocyjny dla nowych użytkowników Betclic Zakłady Bukmacherskie, jakim jest hasło bonusowe: LEGALSPORT, należy wpisać lub wkleić na internetowym formularzu bonusowym w polu "Kod promocyjny".

Prawidłowy kod promocyjny do Betclic

Wielkość liter kodu w tej promocji nie ma żadnego znaczenia, dlatego też możecie hasło bonusowe na betclick wpisać również jako LegalSportpl czy legalsportPL. Musicie tylko zwrócić uwagę na to, aby zgadzała się kolejność poszczególnych liter, na pewno nie działa kombinacja liter kodu taka jak przykłady obok: betklik, betklic, bet clik ani maxbetclicvip lub .VIPmaxbonus.

Pamiętajcie, że pole "Kod promocyjny" można uzupełnić tylko podczas rejestracji nowego konta bukmacherskiego do gry w Betclic Polska.

Gracze często piszą do nas  "Zapomniałem kod promocyjny, czy mogę odebrać bonus?" Niestety, późniejsze dodanie kodu promocyjnego do bonusów nie będzie już możliwe, a więc odbiór wyjątkowych benefitów i premii kuponowych nie będzie mógł być zrealizowany (pisaliśmy o tym w artykule o kodzie bonusowym do Betclic).

Aktywacja kodu promocyjnego online

Jak najlepiej aktywować kod do rejestracji w Betclic ? Rozwiązanie jest banalne proste. Skopiujcie od razu unikalny kod dla klientów VIP w Betclic działający na 1000%:  >> LEGALSPORT <<, a następnie od razu wklejcie go na formularz rejestracyjny Betclic >> przechodzę do formularza Betclic.

Jeśli macie już konto u innego legalnego bukmachera online, to będziecie wiedzieli gdzie wpisać kod do aktywacji promocji - mechanizm polecający (ref link) działa automatycznie - identycznie jak bonusowy kod promocyjny Fortuna czy kod rejestracyjny LVBET. Pozostałe promocje bukmacherskie z wykorzystaniem kodu mają ten sam mechanizm przyznawania bonusu : link polecający > formularz rejestracji > wpisanie kodu > przydzielenie bonusu.

Kiedy działa Betclic kod promocyjny

Na serwisie Betclic, kod promocyjny działa przez okrągły rok - 12 miesięcy , 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Oznacza to, że Wasz ulubiony bukmacher jest cały czas do dyspozycji w ramach platformy zakładów bukmacherskich online i legalnego streamingu (BetclicTV).

Jak odebrać od Betclic kod promocyjny?

Ekskluzywny Betclic kod promocyjny, jakim jest hasło LEGALSPORT , można odebrać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zapamiętacie lub zapiszecie sobie mega korzystny w Betclic kod rejestracyjny: LEGALSPORT. W kolejnym kroku kod wpiszecie lub wkleicie na internetowym formularzu rejestracji Betclic w polu "Kod promocyjny", zakładając nowy profil gracza w Betclic z kodem promocyjnym.

Kod promocyjny – regulamin

Kod promocyjny dla nowych graczy na start w Betclic Zakłady Bukmacherskie posiada oczywiście swój indywidualny regulamin, w którym zapisane są wszystkie warunki oraz zasady promocji.  W regulaminie znajduje się także informacja o czasie trwania promocji z kodem na maj 2024.

W warunkach regulaminowych Betclic z korzystnym i bezpłatnym kodem promocyjnym LEGALSPORT nie brakuje również informacji o tym, ile darmowej gotówki można maksymalnie uzyskać na maj 2024.

Wyciąg z regulaminu Betclic w zakresie oferty powitalnej z kodem promocyjnym:

1.2. Organizatorem Oferty Powitalnej jest spółka BEM Operations Limited z siedzibą przy Level 3, Tagliaferro Business Center, Gaiety Lane, Sliema SLM1551, Malta, wpisana do Maltańskiego Rejestru Spółek pod numerem C70387, o kapitale zakładowym 800.000,00 EUR („Betclic”). 

1.3. Oferta Powitalna (z kodem promocyjnym - red.) odbywa się na stronie internetowej www betclic (.pl) oraz przy użyciu subdomeny m.betclic (.pl) w przypadku korzystania z urządzeń przenośnych („Strona”), na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Prawa i obowiązki Użytkowników oraz Betclic określone są również w Regulaminie urządzania zakładów przez sieć Internet za pośrednictwem Strony („Regulamin”) oraz Komunikatach publikowanych na Stronie. 

1.4. Oferta Powitalna obowiązuje od dnia 01.07.2019 do daty jej zakończenia przez Betclic. Betclic zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Oferty Powitalnej (chodzi o "Kod promocyjny" - red.) oraz wycofania Oferty Powitalnej w dowolnym momencie, z tym że zmiany zasad nie mogą naruszać praw nabytych przez Użytkowników przed dokonaniem zmiany. 

Oczywiście wszystkie pozostałe zapisy regulaminowe jak stosować kod promocyjny można odnaleźć na stronie internetowej operatora zakładów sportowych Betclic. 

"Więcej w Betclic za promocyjny kod" - co to znaczy?

Bukmacherscy gracze bardzo często szukają merytorycznych informacji w internecie o korzystnych kodach promocyjnych online do bukmacherów, które wspomagają typowanie wydarzeń sportowych oraz umożliwiają grę za pieniądze legalnego operatora zakładów bukmacherskich. 

Dzięki dobrej znajomości pojęcia "kod bonusowy" ugruntujecie sobie swoją wiedzę na temat mega internetowego kodu promocyjnego, a także zrozumiecie, i to bardzo dobrze, jakimi schematami ułatwiającymi na co dzień grę się on charakteryzuje.  W efekcie bardzo szybko podniesiecie swoją średnią trafionych typów. Jaka jest definicja kodu bonusowego?

Z definicji: Kod promocyjny  to ciąg liter, cyfr i/lub znaków, który upoważnia do nabycia produktu lub usługi na specjalnych warunkach regulaminowych. Wyrazami synonimicznymi są "kupon rabatowy", "kod kuponu" oraz "kod rejestracyjny". Kody bonusowe stosuje się np. w sklepach internetowych, aplikacjach mobilnych oraz w handlu tradycyjnym. Kod promocyjny występuje pod dwoma postaciami: jednorazowy kod – unikalny ciąg symboli dedykowany jednemu klientowi lub kod wielokrotnego użytku – kod, który można wykorzystać ograniczoną lub nieograniczoną liczbę razy. W zakładach bukmacherskich online najczęściej występują kody jednorazowe, które należy wpisywać za każdym razem na internetowym formularzu rejestracyjnym online w specjalne pole "kod promocyjny" - przyp. red. (źródło Wikipedia).

FAQ

1️⃣ Miałem konto na Betclic com. Czy mogę jeszcze raz użyć kod promocyjny?

Wszyscy gracze, którzy obstawiali internetowe zakłady sportowe online u bukmachera Betclic Zakłady Bukmacherskie przed wejściem w życie ustawy hazardowej, muszą jeszcze raz założyć bezpłatne konta online na stronie internetowej Betclic z kodem promocyjnym.

2️⃣ Ile trwa weryfikacja kodu promocyjnego Betclic

System informatyczny Betclic jest nowoczesny i niezawodny; najnowsza technologia robi swoje! Dlatego weryfikacja poprawności użytego kodu promocyjnego jest błyskawiczna i następuje on-line, natychmiast po wysłaniu formularza w którym kod Betclic został wprowadzony. 

4️⃣ Problem z odbiorem kodu promocyjnego Betclic - co robić?

Kod promocyjny można zapamiętać lub zapisać - w tej sytuacji odbiór kodu promocyjnego jest bezproblemowy. Może pojawić się sytuacja, że nie zadziała link polecający (lub inaczej referencyjny) na przejściu do Betclic i kod promocyjny nie pojawi się automatycznie. W takiej sytuacji zalecamy aby kod po prostu mieć zapisany na kartce i wystarczy manualnie wprowadzić kod na ankiecie powitalnej. 

5️⃣ Czy kod Betclic pasuje do innych bukmacherów?

Odpowiedź brzmi tak, pod warunkiem że jest to kod promocji VIP: LEGALSPORT. Ten kod polecający jako jedyny w Polsce pasuje nie tylko do Betclic, ale jest też aktualnym kodem promocyjnym do pozostałych legalnych bukmacherów w Polsce

do góry
Komentarze (3)
Skomentuj artykuł pt. Betclic kod promocyjny | maj 2024
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Freak
skomentowano ponad miesiąc temu
ten kod promocyjny 1000betclic nie daje freebetu, szkoda...
Rock
skomentowano ponad miesiąc temu
Od wczoraj strona(i apka też) nie działają. Wie ktoś coś ? Widzę ,że trzeba brać kasę i spadać stamtąd bo to nie pierwszy raz.
darek
skomentowano ponad miesiąc temu
witam zalozylem konto bo mialbyc bonus bez depozytu dostepny a po zalozeniu otrzymalem bonus bez ryzyka

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.