niedziela, 3 grudnia 2023
Najnowsze: Jak sprawdzić czy bukmacher jest legalny w Polsce?

Betclic kod promocyjny | grudzień 2023

24.11.2023, 07:18
Autor: R. Grycz
Po rejestracji z kodem otrzymujesz bonus 200 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod promocyjny do Betclic
  1. Jak aktywować kod do Betclic?
 2. Szybka rejestracja z promocyjnym kodem Betclic
  1. Rejestracja z kodem
 3. Jak działa w Betclic kod promocyjny?
 4. 3 kroki, jak odebrać kod
  1. Jak odebrać bonus z kodem Betclic VIP
  2. Ile jest ważny kod bonusowy Betclic?
 5. Ile kosztuje kod?
 6. Extra korzyści z kodu
 7. Betclic kod promocyjny – gdzie wpisać?
  1. Prawidłowy kod do Betclic
  2. Aktywacja kodu online
 8. Kiedy działa Betclic kod
 9. Jak odebrać od Betclic kod promocyjny?
 10. Kod promocyjny – regulamin i zasady
 11. "Więcej w Betclic za promocyjny kod" - co to znaczy?
 12. FAQ - pytania i odpowiedzi o kod promocyjny
 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic

200 zł

Aktualny rejestracyjny kod Betclic Online na grudzień 2023, który brzmi LEGALSPORT, jest w pełni darmowy i bez opłat. A to oznacza, że nie trzeba za kod promocyjny płacić ani teraz, ani w przyszłości (np abonamentu). Referencyjny kod do rejestracji na stronie internetowej bukmachera zapewnia szereg korzyści niedostępnych w standardowej ofercie bukmacherskiej Betclic.

Oferta bonusu bez ryzyka Betclic należy do TOP 5 na rynku legalnych internetowych zakładów bukmacherskich w Polsce w 2023 r.

Kod promocyjny do Betclic

Wiarygodny i sprawdzony licencjonowany bukmacher internetowy Betclic, działa w Polsce zgodnie z prawem na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.11.2017. Betclic Polska akceptuje aktywny i przynoszący fajne profity bonusowe, kod promocyjny aktywowany podczas rejestracji. 

Jak aktywować kod do Betclic?

Ten ekskluzywny kod bonusowy do promocji Betclic w wersji VIP należy wpisać lub wkleić na formularzu nowego klienta online na stronie internetowej Betclic (poniżej opis z instrukcją jak przebiega rejestracja). Kod należy wpisać w specjalnym polu oznaczonym "Kod promocyjny" (odbieram kod - aktywuję bonus bukmachera).

Po wykonaniu tej czynności i aktywowaniu konta bukmacherskiego, dołączysz  do wyjątkowego grona typerów Betclic z możliwością odbioru doskonałego bonusu powitalnego na start - bez ryzyka 200 zł.

Kod promocyjny do bonusów na zakłady w Betclic
Kod promocyjny do bonusów w Betclic

Po aktywacji kodu Betclic, jakim jest hasło rejestracyjne: LEGALSPORT, można zyskać bonus Cashback 200 zł. Algorytm, który generował wyjątkowo zyskowne podwojenie pierwszego depozytu do kwoty aż 1000 złotych został zastąpiony bonusem bez ryzyka 200 zł.

Cashback (przykłady: wariant przegrany: wpłata 228 zł, kupon nie trafiony - zwrot 200 zł lub wariant wygrany: wpłata 200 zł, wygrany kupon 200 zł). Bonus z ubezpieczeniem 100% od  ryzyka przegranej w Betclic Zakłady Bukmacherskie działa na bardzo prostych zasadach. Warunki tego bonusu są łatwe do zrozumienia nie tylko dla doświadczonych, regularnych obstawiających, ale również dla nowych, początkujących grających na Betclic.pl przez telefon czy z komputera.

Przykład - jak powiększyć bonus Betclic za kod:

Jeżeli zdecydujecie się na wpłatę depozytu - na przykład za pomocą BLIKU lub karty kredytowej/debetowej VISA lub MasterCard kwoty 228 złotych, to wówczas 200 zł złotych w postaci gotówki otrzymacie w Betclic Polska na saldo bonusowe po przegraniu kuponu (w tym wypadku pomniejszone o podatek 12%).

Całą kwotę bonusu z salda promocyjnego, jak i pierwszy depozyt na saldo depozytowe, możecie u tego legalnego operatora zakładów bukmacherskich wykorzystać na dowolne typy sportowe z oferty bukmacherskiej online (piłka nożna, koszykówka, siatkówka). 

Cały bankroll na mobilne zakłady bukmacherskie w Betclic możecie wykorzystać zarówno na stronie internetowej Betclic, jak i na nowoczesnej i płynnie działającej aplikacji mobilnej na telefon. Specjalna aplikacja bukmacherska Betclic działa nie tylko na Androidzie (apk download z betclic.pl dostępny jest na telefonach marki Sony czy Huawei), ale również na systemie iOS, w którego zaopatrzony jest sprzęt marki Apple Inc - iPhone, iPod Touch oraz iPad. Oczywiście aplikację mobilną Betclic na telefon, jak i stronę www, odpalicie również na tabletach czy komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem operacyjnym Windows lub Linux.

Pakiet 200 zł dla nowych klientów
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bonus bez ryzyka 200 zł
Pule gotówkowe "Jackpot"  nawet 50 000 zł
Multi+ wygrane +120% 
Do kiedy ważne grudzień 2023
Odbieram bonusy

Oprócz akcji reklamowanej profit za kod promocyjny - ekskluzywnego bonusu bez ryzyka od pierwszej wpłaty, zyskać za kod bonusowy można również dostęp do wyjątkowych promocji tymczasowych Betclic, weekendowych oraz okazjonalnych bonusów. Promocje organizowane są cyklicznie przez tego bukmachera internetowego. Zapewniają one nie tylko grę bez podatku, ale również darmową kasę na zakłady sportowe czy polityczne. Klienci z nowym kontem daje dostęp do benefitów Betclic Multi+, które pozwalają zwiększyć wygrane bukmacherskie nawet o 50%. Reguła jest prosta - im więcej wydarzeń na Twoim kuponie, tym więcej możesz wygrać!

Do tego w pakiecie z kodem BetclicTV (legalny streaming), BetclicBoost czy wypłata przed zamknięciem kuponu CashOut (wchodzisz do zakładki MOJE KUPONY na betclic.pl i wybierasz kupon, który chcesz rozliczyć przed zakończeniem ostatniego zakładu). Dział marketingu Betclic pracuje ciągle także, nad swoim najlepszym ubezpieczonym bonusem (z tego bukmacher jest najbardziej znany) - Cashback bez ryzyka. To dobry bukmacherski bonus z zerowym ryzykiem, łączony z kodem promocyjnym Betclic polecany jest m.in. nowym typerom sportowym.

W Betclic z promocyjnym kodem odbierzesz na przykład okazjonalnie darmowe freebety (bonus bez depozytu). Co więcej! Za kod bonusowy Betclic możecie otrzymać jeszcze vipowski bonus za zaproszenie kumpla.

Rekomendacja do rejestracji z kodem

Oczywiście wszystkie mega korzyści za internetowy kod rabatowy Betclic zgarniecie szybko i bez żadnych dodatkowych zasad oraz warunków regulaminowych. Jest to możliwe, albowiem legalny i bezpieczny bukmacher udostępnił na swojej stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej szybką rejestrację bez dowodu. Dzięki temu cały proces rejestracji darmowego konta online w Betclic trwa zaledwie kilka minut - statystycznie gracze potrzebują (3 do 5 minut), aby dokończyć rejestrację i z sukcesem założyć konto tymczasowego użytkownika.

Kompletna weryfikacja przez internet założonego konta bukmacherskiego online, poprzez porównanie i weryfikację przez konsultanta Betclic wprowadzonych danych ze skanami dowodu tożsamości lub paszportu, trwa w Betclic nie więcej niż 10 minut (w razie jakichkolwiek opóźnień polecamy kontakt z Działem Obsługi Klienta Betclic za pomocą chatu online).

Pełna weryfikacja konta online natychmiast odblokowuje wszystkie funkcjonalności serwisu Betclic (w tym BetclicTV) - można między innymi wpłacać depozyty, zawierać zakłady sportowe, wypłacać wygrane lub zgarniać bonusy bukmacherskie i promocje >> Aktywacja w Betclic kodu promocyjnego .

Kod promocyjny BETCLIC1000 lub inny wariant kodu B500 niestety nie działa. U tego bukmachera, trzeba stosować pełny zapis kodu: LEGALSPORT. Kod jest akceptowany przez system rejestracyjny pozostałych najlepszych polskich organizatorów internetowych zakładów bukmacherskich jak Superbet czy forBET. 

Szybka rejestracja z promocyjnym kodem Betclic

Legalny i sprawdzony przez graczy bukmacher Betclic udostępnia swoim klientom szybką rejestrację nowego konta online z kodem bonusowym VIP: jest nim słowo LEGALSPORT. Cała procedura zakładania nowego konta bukmacherskiego do gry jest uproszczona i zapewnia rejestrację nowego użytkownika w ciągu zaledwie 5 minut. Podczas szybkiej rejestracji w Betclic nie trzeba przesyłać na przykład skanów dowodu tożsamości czy paszportu (ewentualnie można zrobić zdjęcie).

Rejestracja z kodem

Żeby założyć nowe i bezpłatne internetowe konto na stronie internetowej betclic.pl lub w aplikacji mobilnej na telefon z Androidem lub IOS należy zrealizować trzy proste kroki rejestracyjne. Formularz zgłoszeniowy Betclic przystosowany jest pod każdego typera online – nawet dla początkujących obstawiających bez doświadczenia.

Rejestracja nowego użytkownika Betclic z kodem promocyjnym w 3 krokach:

Krok numer 1: Poprzez ten link aktywujący promocję z kodem >>> BETCLIC rejestracja  <<< wchodzisz na uproszczony formularz do rejestracji online Betclic, który składa się z zaledwie kilku pól do wypełnienia: należy wpisać między innymi: imię i nazwisko, numer PESEL, czy też datę urodzenia.

Krok numer 2: Następnie uzupełniasz poprawnie wszystkie pola na formularzu. W pole "Kod promocyjny" wpisujesz lub wklejasz ekskluzywne, aktywne hasło: LEGALSPORT, które upoważnia do odbioru maksymalnie ulepszonego bonusu na start VIP od Betclic na 200 zł bez ryzyka. Dzięki kodowi promocyjnemu do bonusu zyskujesz dodatkowe pieniądze z ubezpieczenia kuponu i po przegranej. Kasa z bonusu bez ryzyk na zakłady bukmacherskie jest za darmo. Kwotę za bonus bez ryzyka możesz wykorzystać na dowolne typy na sport czy typy na politykę.

Krok numer 3: Wysyłasz wypełniony wniosek online do bukmachera i tym samym aktywujesz utworzone konto do gry. Tymczasowe konto bukmacherskie online umożliwia na przykład regularne wpłaty na saldo depozytowe, zawieranie zakładów AKO, SOLO lub systemowych oraz korzystanie ze wszystkich dostępnych bonusów bukmacherskich online na stronie internetowej i aplikacji mobilnej.

Jak działa w Betclic kod promocyjny?

Rekomendujemy kod bonusowy online do sprawdzonego i licencjonowanego bukmachera internetowego Betclic, który niewątpliwie jest topowym bukmacherem w Polsce (TOP5). Co ważne - kod promocyjny funkcjonuje na bardzo przejrzystych zasadach regulaminowych. Jeżeli aktywujecie bezpłatne hasło promocyjne LEGALSPORT podczas zakładania nowego użytkownika na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej Betclic, to wówczas Wasze konto bukmacherskie online zostanie automatycznie przydzielone do specjalnego i elitarnego grona typerów VIP.

Nowi typerzy Betclic Online mogą liczyć na zdecydowanie korzystniejszy internetowy bonus na start do zakładów bukmacherskich. Co ważne - w Betclic kod promocyjny działa na telefon (przeglądarka lub aplikacja mobilna), działa na komputerze przenośnym lub stacjonarnym i tablecie.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z kodu do Betclic

Wszystko odbywa się automatycznie, wystarczy tylko wpisać kod bonusowy online do nagrody, który brzmi LEGALSPORT, na formularzu rejestracyjnym online w polu "Kod promocyjny". Resztę załatwi za Was system komputerowy Betclic w ramach wyróżnionego bonusu 200 zł. Proces rejestracji z kodem promocyjnym trwa tyle samo, co zwykła procedura rejestracyjna bez kodu.

Nie tracicie czasu, a zyskujecie dodatkową gotówkę na  pewne typy bukmacherskie z oferty sportowej i promocyjnej Betclic, więc tak naprawdę wybór jest oczywisty i jest nim naturalnie rejestracja profilu gracza w Betclic z kodem promocyjnym (  rejestracja trwa 5 minut na Betclic Online) .

Bukmacher awansował do grupy legalnych zagranicznych buków internetowych i ponownie pojawił się na polskim rynku, więc promocji dla nowych (starych?;) graczy raczej nie zabraknie. Jedną z takich niestandardowych akcji marketingowych jest Betclic Boost - gdzie, bukmacher zwiększa jeszcze kursy na największe wydarzenia.

3 kroki, jak odebrać kod

Zarówno odbiór samego kodu rejestracyjnego Betlic, jak i ponadstandardowego bonusu na start Betclic jest proste i intuicyjne. Wystarczy wykonać kilka prostych czynności, by móc się cieszyć podwyższony bonus Betclic dla nowych graczy. Jeśli jednak zastanawiacie się, jak odebrać kod bonusowy Betclic, w poniższej instrukcji znajdziecie wszystkie potrzebne Wam odpowiedzi.

Krok 1: Kliknij w ten ==>  link aktywacyjny do bonusu Betclic z kodem  <==, który przeniesie Cię do panelu rejestracyjnego Betclic
Krok 2: Uzupełnij wymagane przez legalnego bukmachera Betclic dane, czyli m.in. imię i nazwisko, adres i numer PESEL. Pamiętaj, by w odpowiednie pole wpisać lub wkleić nasz zyskowny kod, który brzmi LEGALSPORT. Jeśli zapomnisz o tym kroku, nie będziesz mieć możliwości użycia kodu promocyjnego po zakończeniu rejestracji!
Krok 3: Po weryfikacji konta zaloguj się i dokonaj pierwszego depozytu. Najlepiej w ramach pierwszej wpłaty przelać na konto bukmachera maksymalną kwotę 200 zł + 14%. Po wpłaceniu pełnej kwoty można ubezpieczyć swój pierwszy zakład na stronie Betclic.

Jak odebrać bonus z kodem Betclic VIP

Po spełnieniu powyższych warunków regulaminowych otrzymacie bonus cashback 200 zł na pierwszy kupon bukmacherski online, dzięki czemu pierwszy zakład postawicie w zupełności za darmo. Wygracie, zgarniacie pełną wygraną, przegracie, Betclic Polska zwróci Wam postawione pieniądze. 

Ile jest ważny kod bonusowy Betclic?

Standardowy kod bonusowy do bukmachera Betclic jest ważny przez cały rok, siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Nie ma znaczenia, czy założysz swoje konto internetowe na Betclic w dzień powszedni czy świąteczny, rano czy w środku nocy - kod promocyjny Betclic, który brzmi LEGALSPORT, zawsze będzie aktualny i sprawdzi się w działaniu.

Pamiętaj, że zawsze wszystkie aktualne, najnowsze i działające kody rabatowe do Betclic Polska znajdziesz na portalu LegalSport.pl. Korzystając z takiego kodu za rejestrację, otrzymasz ulepszony do wersji VIP bonus powitalny Betclic 200 zł na pierwszy kupon online.

Kiedy działa kod do Betclic na 2023 rok

Miesiąc  

Czy kod działa         

Kod na podany okres

Styczeń 2023 tak  LEGALSPORT
Luty 2023 tak LEGALSPORT
Marzec 2023 tak LEGALSPORT
Kwiecień 2023 tak LEGALSPORT
Maj 2023 tak LEGALSPORT
Czerwiec 2023 tak LEGALSPORT
Lipiec 2023 tak LEGALSPORT
Sierpień 2023 tak LEGALSPORT
Wrzesień 2023 tak LEGALSPORT
Październik 2023  tak LEGALSPORT
Listopad 2023 tak LEGALSPORT
Grudzień 2023 tak LEGALSPORT

Warto pamiętać o innych ci


Warto pamiętać o innych ciekawych promocjach Betclic - w pakietach ponadstandardowych VIP, legalni bukmacherzy dorzucają dla graczy dodatkową kasę za kod, więc działa on cały czas. Zarejestrowani, aktywni gracze korzystają z lepszych warunków startowych i potem regularnych na platformie Betclic. Dynamicznie działający kod generuje specjalny pakiet z nagrodami nawet po wykorzystaniu bonusu powitalnego, w ramach kolejnych promocji i wsparcia dla grającego.

Ile kosztuje kod?

Wyjątkowy, aktywny w Betclic kod promocyjny, jakim jest hasło rejestracyjne: LEGALSPORT, jest w pełni darmowy. W efekcie nie trzeba za kod płacić zarówno na początku, jak i w trakcie gry. Wszystkie kupony bukmacherskie online postawione po prawidłowej aktywacji kodu do bonusu Betclic - zapewniają 100% wygraną, taką jaką wskazuje internetowy kupon.

Nie są pobierane za kod od Betclic żadne prowizje czy opłaty, co jest największą zaletą tego hasła bonusowego do gry przez internet na telefon czy komputer. O tym jak dział ekskluzywny pakiet vipowski Betclic Polska możecie poczytać w artykule o rejestracji w Betclic:  instrukcja rejestracyjna Betclic z kodem promocyjnym LEGALSPORT .

Warto korzystać z najnowszych bonusów - oferta promocyjna Betclic może być limitowana w czasie lub ilości przyznanych bonusów. Porównujcie wszystkie prezenty w najnowszym rankingu bonusów i najlepszych bukmacherów, gdzie poza Betclic jest ujęty bonus Fortuna oraz kody do nagród w Totolotku, STS oraz eWinner.

Extra korzyści z kodu

Podstawową korzyścią z kodu promocyjnego Betclic (przypominamy, że hasło polecające to "LEGALSPORT") jest fakt, że całkiem za darmo możemy otrzymać dodatkowe środki na grę w przypadku niepoprawnego wytypowania meczów na pierwszym zakładzie bukmacherskim w Betclic.

Co więcej, nie musimy spełniać skomplikowanych warunków regulaminowych - wystarczy tylko założyć darmowe i bezpieczne konto Betclic online z kodem promocyjnym, a następnie dokonać pierwszej wpłaty, by móc się cieszyć darmową kasą na zakłady bukmacherskie w Betclic.

Z kodem rejestracyjnym zyskujemy extra bezpieczny zakład bez ryzyka 200 zł na pierwszy kupon sportowy online. Dzięki temu można premierowy zakład bukmacherski w Betclic postawić bez większych nerwów, albowiem bez względu na rozstrzygnięcia będziemy mieć kasę na dalszą grę.

Betclic kod promocyjny – gdzie wpisać?

Wygenerowanie i odbiór ekskluzywnego kodu do bonusów i promocji w Betclic jest bardzo łatwy i szybki. Sprowadza się on tak naprawdę tylko do jednego kroku rejestracyjnego, tak więc każdy typer, bez wyjątku, z całą pewnością poradzi sobie z aktywacją kodu bonusowego, który zapewnia mnóstwo vipowskich profitów i nagród powitalnych na dobry start.

Rejestracja z kodem w Betclic

Kod promocyjny dla nowych użytkowników Betclic Zakłady Bukmacherskie, jakim jest hasło bonusowe: LEGALSPORT, należy wpisać lub wkleić na internetowym formularzu bonusowym w polu "Kod promocyjny".

Prawidłowy kod do Betclic

Wielkość liter kodu w tej promocji nie ma żadnego znaczenia, dlatego też możecie hasło bonusowe na betclick wpisać również jako LegalSportpl czy legalsportPL. Musicie tylko zwrócić uwagę na to, aby zgadzała się kolejność poszczególnych liter, na pewno nie działa kombinacja liter kodu taka jak przykłady obok: betklik, betklic, bet clik ani maxbetclicvip lub .VIPmaxbonus.

Pamiętajcie, że pole "Kod promocyjny" można uzupełnić tylko podczas rejestracji nowego konta bukmacherskiego do gry w Betclic Polska.
Gracze często piszą do nas  "Zapomniałem kod promocyjny, czy mogę odebrać bonus?" Niestety, późniejsze dodanie kodu promocyjnego do bonusów nie będzie już możliwe, a więc odbiór wyjątkowych benefitów i premii kuponowych nie będzie mógł być zrealizowany (pisaliśmy o tym w artykule o kodzie bonusowym do Betclic).

Aktywacja kodu online

Jak najlepiej aktywować kod do rejestracji w Betclic ? Rozwiązanie jest banalne proste. Skopiujcie od razu unikalny kod dla klientów VIP w Betclic działający na 1000%:  >> LEGALSPORT <<, a następnie od razu wklejcie go na formularz rejestracyjny Betclic >> przechodzę do formularza Betclic.

Jeśli macie już konto u innego legalnego bukmachera online, to będziecie wiedzieli gdzie wpisać kod do aktywacji promocji - mechanizm polecający (ref link) działa automatycznie - identycznie jak bonusowy kod promocyjny Fortuna czy kod rejestracyjny LVBET. Pozostałe promocje bukmacherskie z wykorzystaniem kodu mają ten sam mechanizm przyznawania bonusu : link polecający > formularz rejestracji > wpisanie kodu > przydzielenie bonusu.

Kiedy działa Betclic kod

Dział promocji Betclic pracuje cały rok, dlatego korzyści za kod promocyjny są generowane przez cały rok w postaci nagród dla nowych graczy i regularnych typerów, którzy wykorzystali już bonus powitalny.

Kod promocyjny do Betclic.pl na 2023 rok

Miesiąc, w którym kod Betclic jest aktywny

Czy kod promocyjny działa ? Jaki kod do Betclic Jakie bonusy Betclic za kod do promocji
Kod promocyjny styczeń 2023 r. tak / LEGALSPORT Betclic bonus, Cashout, Betclic Boost
Kod bonusowy luty 2023 r. tak / LEGALSPORT Betclic na start, BetclicTV, Multi+
Kod promocji marzec 2023 r. tak / LEGALSPORT Bonus bez ryzyka Betclic, Cashout, Betclic Boost
Kod polecający kwiecień 2023 r. tak / LEGALSPORT Betclic bonus powitalny, Cashout, Betclic Boost
Kod rejestracyjny maj 2023 r. tak / LEGALSPORT Betclic bonus powitalny, Zamknięcie kuponu przed czasem, Betclic Boost
Kod bonusowy czerwiec 2023 r. tak / LEGALSPORT Pakiet startowy, Max +50% Multi+
Kod promocyjny lipiec 2023 r. tak / LEGALSPORT Betclic Cashback, Cashout, Betclic Boost
Kod polecenia sierpień 2023 r. tak / LEGALSPORT Promocja na start, Cashback, Cashout, Betclic Boost
Kod rejestracji wrzesień 2023 r. tak / LEGALSPORT Bonus za depozyt, Cashout, BetclicTV
Kod promo październik 2023 r. tak / LEGALSPORT Cashback, Cashout, Betclic Boost
Kod bonusowy listopad 2023 r. tak / LEGALSPORT Bonus Betclic, Cashback, Cashout, Betclic Boost
Kod promocji grudzień 2023 r. tak / LEGALSPORT Betclic voucher, Cashback, +50% do wygranych AKO

Tabela przedstawiająca miesiące w jakich działa kod promocyjny Betclic wraz z pakietem nagród powitalnych i stałych.

Na serwisie Betclic, kod promocyjny działa przez okrągły rok - 12 miesięcy , 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Oznacza to, że Wasz ulubiony bukmacher jest cały czas do dyspozycji w ramach platformy zakładów bukmacherskich online i legalnego streamingu (BetclicTV).

A legalny streaming (po wcześniejszym użyciu kodu ) zapewnia dostęp do meczów piłkarskich: Serie A, Bundesliga, Anglia FA Cup, Major League Soccer, Copa America, Africa Cup, mistrzostwa, puchary i ligi krajowe (Rosja, Ukraina, Holandia, Belgia, Czechy, Dania, Szwecja, Szkocja)

Jak odebrać od Betclic kod promocyjny?

Ekskluzywny Betclic kod promocyjny , jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT (zapewnia ono ulepszony, powitalny bonus bez ryzyka w Betclic Zakłady Bukmacherskie), można odebrać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zapamiętacie lub zapiszecie sobie mega korzystny w Betclic kod rejestracyjny: LEGALSPORT. W kolejnym kroku kod wpiszecie lub wkleicie na internetowym formularzu rejestracji Betclic w polu "Kod promocyjny", zakładając nowy profil gracza w Betclic z kodem promocyjnym.

Cały proces bezpłatnej rejestracji w Betclic trwa dosłownie 5 minut, tak więc nawet początkujący gracz bez doświadczenia przebrnie przez kompletny formularz zgłoszeniowy online bez najmniejszych problemów. Założyć nowe, w pełni darmowe konto bukmacherskie w Betclic można zarówno przez telefon komórkowy typu smartfon albo tablet z system Android lub iOS, jak i komputer stacjonarny czy laptop z Windowsem.

Można do tego wykorzystać responsywną stronę internetową lub po prostu aplikację mobilną Betclic. Bez względu na to, jaką drogę rejestracyjną wybierzecie, to wypełnienie formularza, przesłanie skanu dokumentu tożsamości, jak i pełna aktywacja nowo założonego użytkownika nie zajmie Wam dużo czasu.

Kod promocyjny – regulamin i zasady

Internetowy bonus bukmacherski dla nowych graczy na start w Betclic Zakłady Bukmacherskie posiada oczywiście swój indywidualny regulamin, w którym zapisane są wszystkie warunki oraz zasady promocji. W spisie treści regulaminu bonusu powitalnego Betclic znaleźć można zapisy dotyczące między innymi minimalnego kursu bukmacherskiego na kuponie oraz minimalnej liczby zdarzeń na zakładzie. W regulaminie znajduje się także informacja o czasie trwania promocji (tu znajdziesz info ile trwa promocja na bonus Betclic na grudzień 2023 ).

Regulamin bonusu z kodem do 550 zł w Betclic:
Kod promocyjny do bonusu na start  Zasady z kodem: LEGALSPORT
Max. bonus za rejestrację nowego konta 200 zł
Minimalny kurs na kuponie sportowym 2.00
Minimalna ilość zdarzeń 3
Minimalny obrót bonusem x4
Czas na obrót bonusem 20 dni
Zdarzenia zaliczające się do obrotu pre-match oraz na żywo (LIVE)
Gdzie można obracać bonusem? strona www oraz aplikacja mobilna
Możliwość wypłaty bonusu po realizacji warunków 
Rejestracja konta online Betclic
Szybka rejestracja bez dowodu

W warunkach regulaminowych ekskluzywnego bonusu powitalnego Betclic z korzystnym i bezpłatnym kodem promocyjnym LEGALSPORT nie brakuje również informacji o tym, ile darmowej gotówki można maksymalnie uzyskać z powitalnej internetowej promocji na start na grudzień 2023.

Wyciąg z regulaminu Betclic w zakresie oferty powitalnej z kodem promocyjnym:

1.2. Organizatorem Oferty Powitalnej jest spółka BEM Operations Limited z siedzibą przy Level 3, Tagliaferro Business Center, Gaiety Lane, Sliema SLM1551, Malta, wpisana do Maltańskiego Rejestru Spółek pod numerem C70387, o kapitale zakładowym 800.000,00 EUR („Betclic”). 

1.3. Oferta Powitalna (z kodem promocyjnym - red.) odbywa się na stronie internetowej www betclic (.pl) oraz przy użyciu subdomeny m.betclic (.pl) w przypadku korzystania z urządzeń przenośnych („Strona”), na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Prawa i obowiązki Użytkowników oraz Betclic określone są również w Regulaminie urządzania zakładów przez sieć Internet za pośrednictwem Strony („Regulamin”) oraz Komunikatach publikowanych na Stronie. 

1.4. Oferta Powitalna obowiązuje od dnia 01.07.2019 do daty jej zakończenia przez Betclic. Betclic zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Oferty Powitalnej (chodzi o "Kod promocyjny" - red.) oraz wycofania Oferty Powitalnej w dowolnym momencie, z tym że zmiany zasad nie mogą naruszać praw nabytych przez Użytkowników przed dokonaniem zmiany. Wszelkie zmiany Oferty Powitalnej oraz jej wycofanie zostaną zakomunikowane za pośrednictwem Strony, z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Oczywiście wszystkie pozostałe zapisy regulaminowe vipowskiego bonusu za rejestrację z kodem, wraz z formularzem szybkiej rejestracji, można odnaleźć na stronie internetowej operatora zakładów sportowych Betclic. Bezpośrednie przejście do regulaminu znajdziecie w tym miejscu: Bonus 550 zł VIP z kodem Betclic - regulamin promocji - link do treści regulaminu znajdziecie go obok formularza rejestracji.

"Więcej w Betclic za promocyjny kod" - co to znaczy?

Bukmacherscy gracze bardzo często szukają merytorycznych informacji w internecie o korzystnych kodach promocyjnych online do bukmacherów, które wspomagają typowanie wydarzeń sportowych oraz umożliwiają grę za pieniądze legalnego operatora zakładów bukmacherskich. Dlatego też, zanim przejdziemy do konkretów związanych z ulepszonymi bonusami startowymi VIP w Betclic Zakłady Bukmacherskie, przedstawimy Wam dokładną definicję kodu bonusowego, tak abyście mogli sobie usystematyzować wiedzę.

Dzięki dobrej znajomości pojęcia "kod bonusowy" ugruntujecie sobie swoją wiedzę na temat mega internetowego kodu promocyjnego, a także zrozumiecie, i to bardzo dobrze, jakimi schematami ułatwiającymi na co dzień grę się on charakteryzuje.  W efekcie bardzo szybko podniesiecie swoją średnią trafionych typów. Jaka jest definicja kodu bonusowego?

Z definicji: Kod promocyjny  to ciąg liter, cyfr i/lub znaków, który upoważnia do nabycia produktu lub usługi na specjalnych warunkach regulaminowych. Wyrazami synonimicznymi są "kupon rabatowy", "kod kuponu" oraz "kod rejestracyjny". Kody bonusowe stosuje się np. w sklepach internetowych, aplikacjach mobilnych oraz w handlu tradycyjnym. Kod promocyjny występuje pod dwoma postaciami: jednorazowy kod – unikalny ciąg symboli dedykowany jednemu klientowi lub kod wielokrotnego użytku – kod, który można wykorzystać ograniczoną lub nieograniczoną liczbę razy. W zakładach bukmacherskich online najczęściej występują kody jednorazowe, które należy wpisywać za każdym razem na internetowym formularzu rejestracyjnym online w specjalne pole "kod promocyjny" - przyp. red. (źródło Wikipedia).

FAQ - pytania i odpowiedzi o kod promocyjny

1️⃣ Miałem konto na Betclic com. Czy mogę jeszcze raz użyć kod promocji Betclic?

Wszyscy gracze, którzy obstawiali internetowe zakłady sportowe online u bukmachera Betclic Zakłady Bukmacherskie przed wejściem w życie ustawy hazardowej, muszą jeszcze raz założyć bezpłatne konta online na stronie internetowej Betclic z kodem promocyjnym: rekomendujemy sprawdzone i bezpieczne hasło bonusowe LEGALSPORT - zapewnia ono maksymalne korzyści VIP.

2️⃣ Kiedy otrzymam bonus za kod promocyjny od Betclic

Stosując się do zapisów regulaminu i wprowadzając podczas rejestracji aktywny kod promocyjny Betclic (na miesiąc grudzień 2023 obowiązuje kod LEGALSPORT) oraz aktywując konto bukmacherskie prawo do bonusu za kod promocyjny jest przydzielane natychmiast. Bonus pojawia się natychmiast po zaksięgowanym przelewie depozytu. Widoczny jest na saldzie depozytowym Twojego konta internetowego w Betclic.

3️⃣ Ile trwa weryfikacja kodu promocyjnego Betclic

System informatyczny Betclic jest nowoczesny i niezawodny; najnowsza technologia robi swoje! Dlatego weryfikacja poprawności użytego kodu promocyjnego jest błyskawiczna i następuje on-line, natychmiast po wysłaniu formularza w którym kod Betclic został wprowadzony. 

4️⃣ Problem z odbiorem kodu promocyjnego Betclic - co robić?

Kod promocyjny można zapamiętać lub zapisać - w tej sytuacji odbiór kodu promocyjnego jest bezproblemowy. Może pojawić się sytuacja, że nie zadziała link polecający (lub inaczej referencyjny) na przejściu do Betclic i kod promocyjny nie pojawi się automatycznie. W takiej sytuacji zalecamy aby kod po prostu mieć zapisany na kartce i jak automatyczny odbiór kodu promocyjnego nie zadziała - wystarczy manualnie wprowadzić kod na ankiecie powitalnej. W tym momencie nie powinno być żadnych problemów z odbiorem kodu i odbiorem bonusu.

5️⃣ Czy kod pasuje do innych bukmacherów?

Odpowiedź brzmi tak, pod warunkiem że jest to kod promocji VIP: LEGALSPORT. Ten kod polecający jako jedyny w Polsce pasuje nie tylko do Betclic, ale jest też aktualnym kodem promocyjnym Betfan - bukmachera internetowego XXI wieku.

do góry
Komentarze (3)
Betclic kod promocyjny | grudzień 2023
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Freak
skomentowano ponad miesiąc temu
ten kod promocyjny 1000betclic nie daje freebetu, szkoda...
Rock
skomentowano ponad miesiąc temu
Od wczoraj strona(i apka też) nie działają. Wie ktoś coś ? Widzę ,że trzeba brać kasę i spadać stamtąd bo to nie pierwszy raz.
darek
skomentowano ponad miesiąc temu
witam zalozylem konto bo mialbyc bonus bez depozytu dostepny a po zalozeniu otrzymalem bonus bez ryzyka

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.