Forma w lidze
Eibar w tabeli
2. miejsce / 21 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Przewaga nad 7. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
8:5 bramki
2,00 gola/mecz
12 pkt
11:5 bramki
2,20 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Eibaru
Wartość drużyny: 1,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Hiszpania | 26 | napastnik | 9 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Hiszpania | 25 | napastnik | 9 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,22 średnia ocena | Hiszpania | 26 | bramkarz | 9 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Hiszpania | 26 | bramkarz | 9 | 1 mln € |
Przewidywany skład Eibaru 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Eibar w tabeli La Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 21 |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 21 |
3
|
CD Castellón
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 20 |
4
|
Mallorca
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | 17 |
5
|
Sabadell
|
9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | 16 |
Wyniki Eibaru
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Real Oviedo
3
Eibar
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Albacete
1
Eibar
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Eibar
3
Las Palmas
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
Terminarz Eibaru
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:15
|
Eibar
Mallorca
La Liga 2, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
Cordoba CF
Eibar
La Liga 2, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 19:00
|
![]()
MRA Navarra
Eibar
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery Eibaru
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo |
Eibar to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga 2. Swoim domowym obiektem jest Estadio Municipal de Ipurúa, który może pomieścić 8 050 widzów. Zespół prowadzi Jokin Aranbarri. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Eibar?
Klub piłkarski Eibar zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Eibar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Eibaru trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 1,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Marco Moreno do Bahii za 1,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Eibar w tabeli La Liga 2?
Eibar zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli La Liga 2 z dorobkiem 21 punktów po 9 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Eibaru?
W wyjściowym ustawieniu Eibaru między słupkami staje Jon Mikel Magunagoitia Blasco, a linię obrony najczęściej tworzą A. Rodriguez, Unai Elgezabal Udondo, A. Arbilla oraz J. Bernat. W środku pola grają J. Magunazelaia, A. Garrido, M. Ares, Ander Madariaga Susaeta oraz J. Guruzeta, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Bautista. Trener Jokin Aranbarri ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga 2 i pucharach.
Kiedy Eibar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Eibaru to spotkanie z Mallorcą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:15 na obiekcie Estadio Municipal de Ipurúa w ramach La Liga 2 (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Eibaru?
Ostatni mecz Eibaru to porażka z Realem Oviedo 3:1 w La Liga 2, 12 października 2026. Bramki zdobyli Goti López, Dominguez, Gil oraz Dominguez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Eibar w tym sezonie?
Bilans Eibaru w tym sezonie to 9 meczów i wynik 7-0-2 przy 19 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Eibaru w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Eibar w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Eibaru

Eibar terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:15
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
Estadio Municipal de Ipurúa U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 14:00
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
Estadio Nuevo Arcángel Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Paź 19:00
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Wyjazd | – | |
|
01 Lis 17:00
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
Estadio Municipal de Ipurúa U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 17:00
|
La Liga 2, 13. kolejka
|
Nou Estadi Castalia Wyjazd | Trudny | |
|
15 Lis 17:00
|
La Liga 2, 14. kolejka
|
Estadio Municipal de Ipurúa U siebie | Łatwy | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga 2, 15. kolejka
|
Estadi Municipal de Montilivi Wyjazd | Umiarkowany | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga 2, 16. kolejka
|
Estadio Municipal de Ipurúa U siebie | Umiarkowany | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga 2, 17. kolejka
|
Estadi de la Nova Creu Alta Wyjazd | Trudny | |
|
13 Gru 17:00
|
La Liga 2, 18. kolejka
|
Estadio Municipal de Ipurúa U siebie | Trudny |
Kiedy Eibar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Eibaru to spotkanie z Mallorcą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:15 na obiekcie Estadio Municipal de Ipurúa w ramach La Liga 2 (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV.
Wyniki Eibaru w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Eibar w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Eibaru w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Eibar wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 5/15 | 3/7 | |
|
03 Paź Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 0/6 | 1/3 | |
|
27 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 6/7 | 0/8 | |
|
19 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 2/11 | 4/6 | |
|
14 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:4 | 4-2-3-1 | 1/6 | 4/7 | |
|
06 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 1/6 | 4/7 | |
|
30 Sie Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/9 | 1/2 | |
|
23 Sie Koniec
|
La Liga 2, 2. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/10 | 3/7 | |
|
16 Sie Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 7/10 | 0/1 | |
|
31 Maj Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 6/14 | 1/1 |
Eibar ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 9 z 9 meczów, ze średnią 2,33 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Eibaru?
Ostatni mecz Eibaru to porażka z Realem Oviedo 3:1 w La Liga 2, 12 października 2026. Bramki zdobyli Goti López, Dominguez, Gil oraz Dominguez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Eibar – tabela La Liga 2
Jakie miejsce w tabeli La Liga 2 zajmuje Eibar w sezonie 2026/2027.
Miejsce Eibaru w tabeli La Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 11 | 21 | |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 9 | 21 | |
3
|
CD Castellón
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 20 | |
4
|
Mallorca
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 17 | |
5
|
Sabadell
|
9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 16 | |
6
|
Sporting Gijon
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
7
|
Girona
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
8
|
Burgos CF
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
9
|
Real Oviedo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 14 | |
10
|
Granada
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
11
|
Real Valladolid
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 12 | |
12
|
Tenerife
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Celta de Vigo B
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | -1 | 11 | |
14
|
Eldense
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 11 | |
15
|
Las Palmas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
16
|
Leganes
|
9 | 3 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 11 | |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | -2 | 10 | |
18
|
Cordoba CF
|
9 | 3 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 9 | |
19
|
Real Sociedad II
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 8 | |
20
|
Cadiz
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 7 | |
21
|
AD Ceuta FC
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | -12 | 5 | |
22
|
Albacete
|
9 | 0 | 1 | 8 | 5:20 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 11 | 21 | |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 9 | 21 | |
3
|
CD Castellón
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 20 | |
4
|
Mallorca
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 17 | |
5
|
Sabadell
|
9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 16 | |
6
|
Sporting Gijon
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
7
|
Girona
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
8
|
Burgos CF
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
9
|
Real Oviedo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 14 | |
10
|
Granada
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
11
|
Real Valladolid
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 12 | |
12
|
Tenerife
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Leganes
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:14 | -8 | 12 | |
14
|
Celta de Vigo B
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | -1 | 11 | |
15
|
Eldense
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 11 | |
16
|
Las Palmas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | -2 | 10 | |
18
|
Cordoba CF
|
10 | 3 | 1 | 6 | 14:20 | -6 | 10 | |
19
|
Real Sociedad II
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 8 | |
20
|
Cadiz
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 7 | |
21
|
AD Ceuta FC
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | -12 | 5 | |
22
|
Albacete
|
9 | 0 | 1 | 8 | 5:20 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Almeria
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 15 | |
| 2 |
Mallorca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 3 |
Sabadell
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 4 |
Burgos CF
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 5 |
Eibar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 6 |
Real Valladolid
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 7 |
CD Castellón
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 8 |
Girona
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 9 |
Real Oviedo
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 10 |
Tenerife
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 11 |
Eldense
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Sporting Gijon
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 13 |
Celta de Vigo B
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 14 |
Leganes
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 15 |
FC Andorra
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 16 |
Cordoba CF
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 17 |
Las Palmas
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 18 |
Cadiz
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 19 |
Granada
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 20 |
AD Ceuta FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Real Sociedad II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 22 |
Albacete
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Eibar
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 2 |
CD Castellón
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 12 | |
| 3 |
Granada
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 10 | |
| 4 |
Sporting Gijon
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 9 | |
| 5 |
Girona
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Real Sociedad II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 7 |
Almeria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 8 |
Sabadell
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Real Oviedo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 10 |
Las Palmas
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 11 |
Mallorca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 5 | |
| 12 |
Leganes
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:10 | -8 | 5 | |
| 13 |
Burgos CF
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 14 |
Tenerife
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 15 |
Celta de Vigo B
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 16 |
FC Andorra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 17 |
Real Valladolid
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 18 |
Eldense
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 19 |
Cordoba CF
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 20 |
Cadiz
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 21 |
AD Ceuta FC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 22 |
Albacete
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:12 | -10 | 1 |
Które miejsce zajmuje Eibar w tabeli La Liga 2?
Eibar zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli La Liga 2 z dorobkiem 21 punktów po 9 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Eibaru w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Eibaru na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Eibar na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 1,67
- Udane dryblingi / mecz 8,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,11
- Czyste konta 44%
- Odbiory / mecz 14,1
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 36,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy Eibaru
-
Jon Guruzeta 3
-
Ivan Gil 3
-
Ander Madariaga Susaeta 2
-
Malcom Ares 2
-
Alvaro Rodriguez 2
-
Jon Magunazelaia 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Eibaru i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Eibaru to 0–15 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Eibar - Mallorca Po przerwie pada 47% bramek Eibaru.Przebieg meczu Eibaru i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 6-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Eibar otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Eibaru
95% bramek Eibaru pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Eibar zdobywa w sezonie średnio 2,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,33.
Aktualne serie Eibaru
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Eibaru, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Eibar wygra mecz Eibar - Mallorca Eibar przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Eibaru
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 78%
- Powyżej 3,5 56%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 78% meczów Eibaru padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Eibar - Mallorca Powyżej 2,5 bramki padło w 78% meczów Eibaru.Eibar – faule i karne
- Faule / mecz 10,8
- Faule rywali / mecz 10,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Eibar fauluje średnio 10,8 razy na mecz, a wymusza 10,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Eibaru, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Eibar - Mallorca Eibar popełnia 10,8 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Eibar zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 2,40 na wyjeździe.
Eibar wygra mecz Eibar - Mallorca Eibar zdobywa u siebie 75% możliwych punktów, na wyjeździe 80%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Eibaru ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Eibaru, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Eibar wygra drugą połowę meczu Eibar - Mallorca Drugą połowę Eibar wygrywał w 4 z 9 meczów.Eibar – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 54%
- Skuteczność (gole / strzały) 22%
- Strzałów na gola 4,5
Eibar oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 54% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Eibar - Mallorca Eibar oddaje 9,4 strzałów na mecz.Eibar – posiadanie piłki
- U siebie 47,8%
- Na wyjeździe 39,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 21%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Eibar utrzymuje przy piłce 43,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 21%.
Eibar wygra mecz Eibar - Mallorca Eibar utrzymuje średnio 43,3% posiadania piłki.Eibar – podania
- Kluczowe / mecz 8,6
- Dośrodkowania / mecz 14,2
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 47%
Eibar wymienia średnio 389 podań na mecz przy celności 82%, z czego 8,6 to podania kluczowe.
Eibar – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,11
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Eibaru to 44% meczów sezonu (4 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Eibar - Mallorca Czyste konto Eibar zachowuje w 44% meczów.Eibar – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,0
Eibar wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Eibar - Mallorca Powyżej 8,5 rożnego padło w 56% meczów Eibaru.Eibar – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,9
- Mecze bez kartki 33%
Eibar ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Eibaru – 2,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Eibar - Mallorca Eibar ogląda średnio 2,0 żółtych kartek na mecz.Eibar według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| Środka tabeli (8–15) | 7 | 5-0-2 | 2,14 | 2,14 | 1,29 |
| Dołu tabeli (16–22) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Eibar zdobywa z drużynami z dołu tabeli (16–22), najmniej z drużynami z środka tabeli (8–15).
Eibar na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,50 | 2,60 0,75 | 0,60 0,50 |
|
2.
|
2,25 2,40 | 2,00 2,20 | 1,25 1,00 |
|
3.
|
2,00 2,40 | 2,00 1,40 | 0,25 0,60 |
|
4.
|
2,40 1,25 | 2,00 0,25 | 0,40 0,50 |
|
5.
|
2,50 1,20 | 1,75 0,60 | 0,75 0,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Eibaru
Skrajne wyniki i osiągnięcia Eibaru w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Celta de Vigo B - Eibar 0:4 La Liga 2, 14.09.2026
- Najwyższa porażka Eibar - Tenerife 1:3 La Liga 2, 16.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Eibar - Las Palmas 3:2, La Liga 2, 27.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Madariaga Susaeta, Eibar - Las Palmas 3:2, La Liga 2, 27.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Crespo Garcia, Albacete - Eibar 1:3, La Liga 2, 3.10.2026
Jakie statystyki ma Eibar w tym sezonie?
Bilans Eibaru w tym sezonie to 9 meczów i wynik 7-0-2 przy 19 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Eibar – zawodnicy
Jak wygląda kadra Eibaru w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Eibaru 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Eibaru
-
Sergio Alvarez Pomocnik Rana pauzuje od 49 dniopuszczone: 7 meczów
-
Elijah Gift Izobodo John Pomocnik Rana pauzuje od 79 dniopuszczone: 7 meczów

-
Peru Nolaskoain Pomocnik Skręcenie kostki pauzuje od 177 dniopuszczone: 20 meczów
Kadra Eibaru
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
26 | Hiszpania | 800 tys. € | 420 tys. € | 9 | 100% | 3 | 2 | 566' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
|
31 | Hiszpania | 1,3 mln € | 830 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 548' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Hiszpania | 1 mln € | 320 tys. € | 9 | 100% | 1 | 2 | 289' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Hiszpania | 1,2 mln € | 620 tys. € | 9 | 100% | 2 | 3 | 512' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Hiszpania | 600 tys. € | 720 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 177' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
24 | Hiszpania | 800 tys. € | 240 tys. € | 9 | 100% | 2 | 2 | 766' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
22 | Hiszpania | 1,2 mln € | 200 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 716' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
34 | Hiszpania | 200 tys. € | 520 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
25 | Hiszpania | 900 tys. € | 520 tys. € | 8 | 89% | 2 | 1 | 533' | 0 | 1 | |||||||
| 21 |
|
26 | Hiszpania | 800 tys. € | 420 tys. € | 9 | 100% | 3 | 1 | 386' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Hiszpania | 600 tys. € | 520 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
20 | Hiszpania | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 110' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Hiszpania | – | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
33 | Hiszpania | 400 tys. € | 420 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
39 | Hiszpania | 100 tys. € | 420 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 3 | 0 | |||||||
| 24 |
|
33 | Hiszpania | 400 tys. € | 3,8 mln € | 8 | 89% | 0 | 0 | 666' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
33 | Hiszpania | 500 tys. € | 1 mln € | 9 | 100% | 0 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
32 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 1 | 603' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Hiszpania | 700 tys. € | 520 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 236' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
37 | Portugalia | 100 tys. € | 520 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 62' | 0 | 1 | |||||||
| 18 |
|
24 | Hiszpania | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 237' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Hiszpania | 600 tys. € | 310 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
26 | Hiszpania | 1 mln € | 240 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
25 | Hiszpania | 300 tys. € | 200 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Eibaru
13,9 mln €
śr. 579 tys. € / zawodnika
Ile Eibar wydaje na pensje
12,8 mln € rocznie
śr. 532 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Hiszpania (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Eibaru w sezonie 2026/2027
Eibar wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Eibaru
Jak wygląda skład Eibaru?
W wyjściowym ustawieniu Eibaru między słupkami staje Jon Mikel Magunagoitia Blasco, a linię obrony najczęściej tworzą A. Rodriguez, Unai Elgezabal Udondo, A. Arbilla oraz J. Bernat. W środku pola grają J. Magunazelaia, A. Garrido, M. Ares, Ander Madariaga Susaeta oraz J. Guruzeta, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Bautista. Trener Jokin Aranbarri ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga 2 i pucharach.
Eibar – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Eibar w sezonie 2026/2027.
Eibar transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 33 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 31 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
1,5 mln € |
Kluczowe transfery Eibaru
Eibar bilans transferowy
- +1,5 mln € 2026
- +50 tys. € 2025
- +5,2 mln € 2024
- -1,3 mln € 2023
- +3,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Eibaru
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Eibar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Eibaru trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 1,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Marco Moreno do Bahii za 1,5 mln €.
Eibar – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Eibar? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Eibar?
Klub piłkarski Eibar zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.