Alvaro Rodriguez jest piłkarzem występującym obecnie w Eibar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Alvaro Rodriguez
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Alvaro Rodriguez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alvaro Rodriguez wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.58, a skuteczność strzałów to 40,0%. Alvaro Rodriguez oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alvaro Rodriguez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alvaro Rodriguez rozegrał w barwach Eibaru w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 783 minuty. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Czy Alvaro Rodriguez ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alvaro Rodriguez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alvaro Rodriguez to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alvaro Rodriguez?
Alvaro Rodriguez ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Alvaro Rodriguez?
Alvaro Rodriguez najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Alvaro Rodriguez?
Wycena 32-letniego Alvaro Rodriguez według stanu na wrzesień 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alvaro Rodriguez?
Alvaro Rodriguez urodził się 22 lipca 1994 w Leganés w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Alvaro Rodriguez – statystyki
Szczegółowe statystyki Alvaro Rodriguez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Eibar. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Alvaro Rodriguez vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Alvaro Rodriguez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alvaro Rodriguez wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.58, a skuteczność strzałów to 40,0%. Alvaro Rodriguez oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Alvaro Rodriguez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alvaro Rodriguez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
1:3 | 69' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
3:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.2 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:4 | 45' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
3:0 | 61' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 68' | 0 | 0 | – | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Alvaro Rodriguez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alvaro Rodriguez rozegrał w barwach Eibaru w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 783 minuty. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Alvaro Rodriguez – transfery
W trakcie kariery Alvaro Rodriguez zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Eibar 2025 – obecnie
-
Albacete 2022 – 2025
-
Burgos CF 2020 – 2022
-
Real Murcia 2019 – 2020
-
La Hoya Lorca CF 2018 – 2019

-
Rayo Majadahonda 2018 – 2018
-
Alcobendas Sport (- 2020) 2017 – 2018

-
AD Alcorcón B 2016 – 2017

-
AD Parla 2014 – 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Alvaro Rodriguez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 08.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 18.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 14.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 31.07.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 04.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Alvaro Rodriguez – forma
W ostatnich 5 meczach Alvaro Rodriguez zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Alvaro Rodriguez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Almeria
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cordoba CF
2
Eibar
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Mallorca
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
3
Eibar
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Eibar
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
3
Las Palmas
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Eldense
1
Eibar
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Celta de Vigo B
0
Eibar
4
La Liga 2, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Eibar
3
Granada
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
FC Andorra
0
Eibar
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Tenerife
3
La Liga 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Eibar
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mirandes
0
Eibar
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
4
La Liga 2, 38. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Albacete
0
Eibar
3
La Liga 2, 37. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
0
Eibar
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Eibar
3
AD Ceuta FC
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad II
0
Eibar
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Eibar
3
Las Palmas
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
3'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
FC Andorra
0
Eibar
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Eibar
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eibar
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
16'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
1
Eibar
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Granada
0
Eibar
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Mirandes
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Eibar
3
Real Valladolid
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eibar
0
Elche
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Cordoba CF
0
Eibar
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Cultural Leonesa
2
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Pontevedra
0
Eibar
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Eibar
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Eibar
3
Albacete
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Almeria
3
Eibar
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Náxara
2
Eibar
4
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Eibar
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Eibar
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Cadiz
1
Eibar
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Eibar
2
FC Andorra
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eibar
3
Granada
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
22'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Eibar
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Albacete
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Levante
1
Albacete
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Albacete
3
Huesca
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
5
Albacete
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Albacete
3
Cartagena
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Albacete
3
Mirandes
2
La Liga 2, 33. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Albacete
2
La Liga 2, 32. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Albacete
2
Malaga
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Burgos CF
1
Albacete
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Albacete
3
Cadiz
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Albacete
0
Eldense
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
1
Albacete
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Albacete
0
Levante
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Cadiz
1
Albacete
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Albacete
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Albacete
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Albacete
2
Tenerife
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Eldense
2
Albacete
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Albacete
2
Real Oviedo
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Albacete
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Albacete
3
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 12. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Almeria
3
Albacete
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Albacete
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Albacete
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Cordoba CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Albacete
2
Deportivo La Coruna
5
La Liga 2, 7. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Albacete
4
La Liga 2, 6. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Mirandes
2
Albacete
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Albacete
0
Eibar
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Malaga
2
Albacete
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Albacete
1
Elche
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Granada
1
Albacete
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Real Saragossa
1
Albacete
1
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Albacete
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
FC Andorra
0
Albacete
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Albacete
2
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eldense
0
Albacete
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Albacete
1
Tenerife
0
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Espanyol
2
Albacete
1
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Albacete
1
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
0
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Albacete
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Albacete
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Mirandes
2
Albacete
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Albacete
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Albacete
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Cartagena
1
Albacete
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Albacete
1
Elche
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Albacete
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Alcorcon
1
Albacete
2
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Albacete
3
FC Andorra
1
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Albacete
1
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Albacete
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Tenerife
2
Albacete
0
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Leganes
2
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Amorebieta
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Albacete
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Albacete
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Ponferradina
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ibiza
0
Albacete
5
La Liga 2
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Albacete
3
Malaga
2
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Tenerife
1
Albacete
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Gru
Karne
|
UD Logroñés
(4)
0
Albacete
(3)
0
Puchar Hiszpanii
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Albacete
2
Levante
3
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Albacete
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Albacete
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.9 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Albacete
1
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Cartagena
2
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Girona
0
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Malaga
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ponferradina
3
Burgos CF
1
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
0
Almeria
2
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Mirandes
3
Burgos CF
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Burgos CF
0
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Las Palmas
0
Burgos CF
2
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Lugo
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Burgos CF
4
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Girona
3
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
2
Burgos CF
0
Puchar Hiszpanii
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Burgos CF
2
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Real Sociedad II
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Tenerife
4
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
1
Burgos CF
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Ibiza
2
Burgos CF
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Burgos CF
0
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Burgos CF
1
Lealtad
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Marino de Luanco
3
Burgos CF
0
Segunda Division RFEF
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Burgos CF
2
![]()
CD Covadonga
2
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Langreo
1
Burgos CF
2
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
![]()
Sporting de Gijon B
0
Burgos CF
2
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Burgos CF
4
Real Oviedo B
0
Segunda Division RFEF
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Numancia
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Langreo
2
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Real Valladolid B
1
Burgos CF
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Real Murcia
0
Leganes
4
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 |
W ostatnich 5 meczach Alvaro Rodriguez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Alvaro Rodriguez 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.63 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Alvaro Rodriguez?
Alvaro Rodriguez jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.58). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Alvaro Rodriguez – kontuzje
W trakcie kariery Alvaro Rodriguez zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alvaro Rodriguez
-
Koronawirus
27.12.21 – 05.01.22 (10 dni)
Burgos CF opuszczone: 1 mecz
Czy Alvaro Rodriguez ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alvaro Rodriguez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alvaro Rodriguez to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alvaro Rodriguez – trofea
W trakcie kariery Alvaro Rodriguez zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Alvaro Rodriguez
Jakie trofea zdobył Alvaro Rodriguez?
Alvaro Rodriguez zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Real Murcia — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Copa RFEF — 1 raz.
Alvaro Rodriguez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alvaro Rodriguez wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alvaro Rodriguez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alvaro Rodriguez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 32 |
|
300 tys. € |
| 21.06.2026 | 31 |
|
250 tys. € |
| 17.03.2026 | 31 |
|
300 tys. € |
| 29.12.2025 | 31 |
|
350 tys. € |
| 23.06.2025 | 30 |
|
400 tys. € |
| 26.03.2025 | 30 |
|
600 tys. € |
| 12.12.2024 | 30 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2024 | 29 |
|
800 tys. € |
| 19.12.2023 | 29 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2023 | 28 |
|
1 mln € |
| 28.12.2022 | 28 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2022 | 27 |
|
600 tys. € |
| 26.12.2021 | 27 |
|
500 tys. € |
| 12.10.2021 | 27 |
|
500 tys. € |
| 29.06.2021 | 26 |
|
300 tys. € |
| 06.01.2021 | 26 |
|
250 tys. € |
| 07.10.2020 | 26 |
|
250 tys. € |
| 10.02.2020 | 25 |
|
250 tys. € |
| 09.09.2019 | 25 |
|
50 tys. € |
| 29.06.2018 | 23 |
|
50 tys. € |
| 17.02.2018 | 23 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alvaro Rodriguez?
Wycena Alvaro Rodriguez wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Alvaro Rodriguez wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 50 tys. €.