Forma w lidze
Tenerife w tabeli
12. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
5:3 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
6:10 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Teneryfy
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Hiszpania | 40 | napastnik | 9 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Hiszpania | 31 | napastnik | 7 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,05 średnia ocena | Hiszpania | 31 | napastnik | 7 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Hiszpania | 28 | bramkarz | 9 | 600 tys. € |
Przewidywany skład Teneryfy 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Tenerife w tabeli La Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 21 |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 21 |
| ··· | |||||||
11
|
Real Valladolid
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 12 |
12
|
Tenerife
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | 12 |
13
|
Celta de Vigo B
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | 11 |
Wyniki Teneryfy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Tenerife
1
Girona
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
|
|
05 Paź Koniec
|
Cordoba CF
3
Tenerife
2
La Liga 2, 8. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Tenerife
1
Cadiz
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
Terminarz Teneryfy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 20:30
|
Celta de Vigo B
Tenerife
La Liga 2, 10. kolejka
|
|
|
25 Paź 14:00
|
Sabadell
Tenerife
La Liga 2, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:00
|
Badajoz
Tenerife
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery Teneryfy
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Senegal |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
![]() |
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
|
wypożyczenie |
Tenerife to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga 2. Swoim domowym obiektem jest Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz, który może pomieścić 23 660 widzów. Zespół prowadzi Alvaro Cervera. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Teneryfę?
Klub piłkarski Tenerife zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tenerife w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Teneryfy trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 300 tys. €, a klub opuściło 6 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Grant Leon Ranos z Borussii Mönchengladbach za 300 tys. €.
Które miejsce zajmuje Tenerife w tabeli La Liga 2?
Tenerife zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli La Liga 2 z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Almerii wynosi 9 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Teneryfy?
W wyjściowym ustawieniu Teneryfy między słupkami staje D. Martin, a linię obrony najczęściej tworzą Cesar Alvarez Abrante, A. Landazuri, J. León oraz David Rodriguez Ramos. W środku pola grają D. Fernandez, Fabricio Assis de Souza Barbosa, M. Pittón oraz I. Gil, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Gallego, Christian Pierre Louis Gomis. Trener Alvaro Cervera ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga 2 i pucharach.
Kiedy Tenerife gra następny mecz?
Najbliższy mecz Teneryfy to spotkanie z Celta de Vigo B, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Campo de Fútbol Municipal de Barreiro w ramach La Liga 2 (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Teneryfy?
Ostatni mecz Teneryfy to remis z Gironą 1:1 w La Liga 2, 12 października 2026. Bramki zdobyli Asprilla, Gallego. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Tenerife w tym sezonie?
Bilans Teneryfy w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 11 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Teneryfy w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Tenerife w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Teneryfy
Tenerife terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 20:30
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
Campo de Fútbol Municipal de Barreiro Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 14:00
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
Estadi de la Nova Creu Alta Wyjazd | Trudny | |
|
28 Paź 20:00
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Estadio Municipal Nuevo Vivero Wyjazd | – | |
|
01 Lis 17:00
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 17:00
|
La Liga 2, 13. kolejka
|
Estadio Nuevo Los Cármenes Wyjazd | Umiarkowany | |
|
15 Lis 17:00
|
La Liga 2, 14. kolejka
|
Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz U siebie | Łatwy | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga 2, 15. kolejka
|
Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga 2, 16. kolejka
|
Estadio Carlos Belmonte Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga 2, 17. kolejka
|
Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz U siebie | Łatwy | |
|
13 Gru 17:00
|
La Liga 2, 18. kolejka
|
Estadio Municipal José Zorrilla Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Tenerife gra następny mecz?
Najbliższy mecz Teneryfy to spotkanie z Celta de Vigo B, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Campo de Fútbol Municipal de Barreiro w ramach La Liga 2 (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV.
Wyniki Teneryfy w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Tenerife w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Teneryfy w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Tenerife wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 6/9 | 3/7 | |
|
05 Paź Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
3:2 | 4-4-2 | 8/12 | 7/11 | |
|
26 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 1/3 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
5:0 | 4-4-2 | 5/5 | 2/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 4/8 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/5 | 4/6 | |
|
28 Sie Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 4/5 | 1/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
La Liga 2, 2. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/12 | 2/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 3/10 | 1/1 | |
|
23 Maj Koniec
|
Primera Division RFEF, 38. kolejka grupy 1
|
2:1 | 4-4-2 | – | – |
Tenerife ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 7 z 9 meczów, ze średnią 0,86 punktu. W pozostałych ustawieniach Tenerife zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Teneryfy?
Ostatni mecz Teneryfy to remis z Gironą 1:1 w La Liga 2, 12 października 2026. Bramki zdobyli Asprilla, Gallego. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Tenerife – tabela La Liga 2
Jakie miejsce w tabeli La Liga 2 zajmuje Tenerife w sezonie 2026/2027.
Miejsce Teneryfy w tabeli La Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 11 | 21 | |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 9 | 21 | |
3
|
CD Castellón
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 20 | |
4
|
Mallorca
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 17 | |
5
|
Sabadell
|
9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 16 | |
6
|
Sporting Gijon
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
7
|
Girona
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
8
|
Burgos CF
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
9
|
Real Oviedo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 14 | |
10
|
Granada
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
11
|
Real Valladolid
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 12 | |
12
|
Tenerife
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Celta de Vigo B
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | -1 | 11 | |
14
|
Eldense
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 11 | |
15
|
Las Palmas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
16
|
Leganes
|
9 | 3 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 11 | |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | -2 | 10 | |
18
|
Cordoba CF
|
9 | 3 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 9 | |
19
|
Real Sociedad II
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 8 | |
20
|
Cadiz
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 7 | |
21
|
AD Ceuta FC
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | -12 | 5 | |
22
|
Albacete
|
9 | 0 | 1 | 8 | 5:20 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 11 | 21 | |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 9 | 21 | |
3
|
CD Castellón
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 20 | |
4
|
Mallorca
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 17 | |
5
|
Sabadell
|
9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 16 | |
6
|
Sporting Gijon
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
7
|
Girona
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
8
|
Burgos CF
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
9
|
Real Oviedo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 14 | |
10
|
Granada
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
11
|
Real Valladolid
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 12 | |
12
|
Tenerife
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Leganes
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:14 | -8 | 12 | |
14
|
Celta de Vigo B
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | -1 | 11 | |
15
|
Eldense
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 11 | |
16
|
Las Palmas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | -2 | 10 | |
18
|
Cordoba CF
|
10 | 3 | 1 | 6 | 14:20 | -6 | 10 | |
19
|
Real Sociedad II
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 8 | |
20
|
Cadiz
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 7 | |
21
|
AD Ceuta FC
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | -12 | 5 | |
22
|
Albacete
|
9 | 0 | 1 | 8 | 5:20 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Almeria
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 15 | |
| 2 |
Mallorca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 3 |
Sabadell
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 4 |
Burgos CF
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 5 |
Eibar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 6 |
Real Valladolid
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 7 |
CD Castellón
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 8 |
Girona
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 9 |
Real Oviedo
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 10 |
Tenerife
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 11 |
Eldense
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Sporting Gijon
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 13 |
Celta de Vigo B
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 14 |
Leganes
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 15 |
FC Andorra
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 16 |
Cordoba CF
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 17 |
Las Palmas
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 18 |
Cadiz
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 19 |
Granada
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 20 |
AD Ceuta FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Real Sociedad II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 22 |
Albacete
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Eibar
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 2 |
CD Castellón
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 12 | |
| 3 |
Granada
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 10 | |
| 4 |
Sporting Gijon
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 9 | |
| 5 |
Girona
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Real Sociedad II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 7 |
Almeria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 8 |
Sabadell
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Real Oviedo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 10 |
Las Palmas
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 11 |
Mallorca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 5 | |
| 12 |
Leganes
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:10 | -8 | 5 | |
| 13 |
Burgos CF
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 14 |
Tenerife
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 15 |
Celta de Vigo B
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 16 |
FC Andorra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 17 |
Real Valladolid
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 18 |
Eldense
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 19 |
Cordoba CF
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 20 |
Cadiz
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 21 |
AD Ceuta FC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 22 |
Albacete
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:12 | -10 | 1 |
Które miejsce zajmuje Tenerife w tabeli La Liga 2?
Tenerife zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli La Liga 2 z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Almerii wynosi 9 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Teneryfy w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Teneryfy na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Tenerife na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 3,0
- Asysty / mecz 0,78
- Udane dryblingi / mecz 8,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 19,4
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 21,3
- Zablokowane strzały / mecz 2,2
Strzelcy Teneryfy
-
Enric Gallego 6
-
Fabricio Assis de Souza Barbosa 1
-
Ivan Chapela 1
-
Christian Pierre Louis Gomis 1
-
Jesus Alvarez 1
-
Grant Leon Ranos 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Teneryfy i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Teneryfy to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Celta de Vigo B - Tenerife Po przerwie pada 36% bramek Teneryfy.Przebieg meczu Teneryfy i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Tenerife otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Teneryfy
91% bramek Teneryfy pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Tenerife zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Teneryfy
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Teneryfy, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Tenerife wygra mecz Celta de Vigo B - Tenerife Tenerife nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Teneryfy
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 22%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Teneryfy padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Celta de Vigo B - Tenerife Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Teneryfy.Tenerife – faule i karne
- Faule / mecz 13,8
- Faule rywali / mecz 12,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Tenerife fauluje średnio 13,8 razy na mecz, a wymusza 12,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Teneryfy, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Tenerife zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Tenerife wygra mecz Celta de Vigo B - Tenerife Tenerife zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Teneryfy ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 36% goli Teneryfy, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Tenerife wygra drugą połowę meczu Celta de Vigo B - Tenerife Drugą połowę Tenerife wygrywał w 2 z 9 meczów.Tenerife – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
Tenerife oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Celta de Vigo B - Tenerife Tenerife oddaje 8,1 strzałów na mecz.Tenerife – posiadanie piłki
- U siebie 43,4%
- Na wyjeździe 38,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 9
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 9 meczów. Średnio Tenerife utrzymuje przy piłce 41,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Tenerife wygra mecz Celta de Vigo B - Tenerife Tenerife utrzymuje średnio 41,1% posiadania piłki.Tenerife – podania
- Kluczowe / mecz 7,2
- Dośrodkowania / mecz 16,6
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 45%
Tenerife wymienia średnio 350 podań na mecz przy celności 78%, z czego 7,2 to podania kluczowe.
Tenerife – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Teneryfy to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Celta de Vigo B - Tenerife Czyste konto Tenerife zachowuje w 22% meczów.Tenerife – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 56%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Tenerife wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Celta de Vigo B - Tenerife Powyżej 8,5 rożnego padło w 44% meczów Teneryfy.Tenerife – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Tenerife ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Teneryfy – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Tenerife według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 7 tabeli | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 1,00 | 1,60 |
| Dołu tabeli (16–22) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,50 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Tenerife zdobywa z drużynami z top 7 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (16–22).
Tenerife na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,33 1,67 | 1,67 1,50 | 1,33 1,50 |
|
11.
|
2,25 0,60 | 2,25 0,80 | 1,00 1,40 |
|
12.
|
1,60 1,00 | 1,00 1,50 | 0,60 2,50 |
|
13.
|
1,40 1,00 | 2,00 1,00 | 2,00 1,25 |
|
14.
|
1,60 0,75 | 1,80 0,25 | 1,20 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Teneryfy
Skrajne wyniki i osiągnięcia Teneryfy w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Eibar - Tenerife 1:3 La Liga 2, 16.08.2026
- Najwyższa porażka CD Castellón - Tenerife 5:0 La Liga 2, 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek CD Castellón - Tenerife 5:0, La Liga 2, 19.09.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Gallego, Eibar - Tenerife 1:3, La Liga 2, 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 74. minuta Chapela, Eibar - Tenerife 1:3, La Liga 2, 16.08.2026
Jakie statystyki ma Tenerife w tym sezonie?
Bilans Teneryfy w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 11 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Tenerife – zawodnicy
Jak wygląda kadra Teneryfy w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Teneryfy 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Teneryfy
-
Ivan Chapela Napastnik Rana pauzuje od 11 dniopuszczone: 2 mecze
-
Baba Diocou Napastnik Rana pauzuje od 33 dniopuszczone: 5 meczów

-
Jesus Alvarez Pomocnik Rana pauzuje od 41 dniopuszczone: 4 mecze
-
Grant Leon Ranos Napastnik Rana pauzuje od 51 dniopuszczone: 4 mecze
-
Alassan Napastnik Zerwanie ścięgna pauzuje od 196 dniopuszczone: 8 meczów
Kadra Teneryfy
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
31 | Hiszpania | 400 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 3 | 528' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
40 | Hiszpania | 100 tys. € | 422 tys. € | 9 | 100% | 6 | 0 | 599' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
21 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 564' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Senegal | 1 mln € | 700 tys. € | 6 | 67% | 1 | 0 | 271' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | Hiszpania | 500 tys. € | 121 tys. € | 8 | 89% | 1 | 1 | 245' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Hiszpania | 100 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 196' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Armenia | 500 tys. € | 280 tys. € | 4 | 44% | 1 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
21 | Hiszpania | 500 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 64' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Hiszpania | 500 tys. € | 181 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 35' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
32 | Argentyna | 600 tys. € | 462 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 130' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
24 | Gwinea Bissau | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
26 | Hiszpania | 800 tys. € | 120 tys. € | 5 | 56% | 1 | 0 | 316' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Bośnia | 250 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 1 | 127' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
26 | Hiszpania | 500 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 628' | 3 | 2 | |||||||
| 15 |
|
28 | Brazylia | – | – | 9 | 100% | 1 | 1 | 444' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Słowenia | 700 tys. € | 790 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 198' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
18 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 227' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
29 | Ekwador | 500 tys. € | 322 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
26 | Hiszpania | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 796' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
33 | Hiszpania | 400 tys. € | 503 tys. € | 5 | 56% | 0 | 1 | 165' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Hiszpania | 200 tys. € | 322 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Hiszpania | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 521' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | USA | 500 tys. € | 320 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 280' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
22 | Holandia | 300 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Chorwacja | 250 tys. € | 58 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
36 | Hiszpania | 50 tys. € | 604 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 73' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Hiszpania | 600 tys. € | 523 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
22 | Hiszpania | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
22 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Teneryfy
10,9 mln €
śr. 376 tys. € / zawodnika
Ile Tenerife wydaje na pensje
5,7 mln € rocznie
śr. 198 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Hiszpania (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Teneryfy w sezonie 2026/2027
Tenerife wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Teneryfy
Jak wygląda skład Teneryfy?
W wyjściowym ustawieniu Teneryfy między słupkami staje D. Martin, a linię obrony najczęściej tworzą Cesar Alvarez Abrante, A. Landazuri, J. León oraz David Rodriguez Ramos. W środku pola grają D. Fernandez, Fabricio Assis de Souza Barbosa, M. Pittón oraz I. Gil, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Gallego, Christian Pierre Louis Gomis. Trener Alvaro Cervera ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga 2 i pucharach.
Tenerife – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Tenerife w sezonie 2026/2027.
Tenerife transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 33 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Senegal | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 26 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 25 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Argentyna | 32 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Armenia | 23 |
|
300 tys. € | |
| 16 Lip 2026 |
|
Holandia | 22 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Teneryfy
Tenerife bilans transferowy
- -315 tys. € 2026
- +3,3 mln € 2025
- 0 € 2024
- -5 tys. € 2023
- +1,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Teneryfy
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tenerife w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Teneryfy trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 300 tys. €, a klub opuściło 6 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Grant Leon Ranos z Borussii Mönchengladbach za 300 tys. €.
Tenerife – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Tenerife? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Teneryfę?
Klub piłkarski Tenerife zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.