Gerard Valentin jest piłkarzem występującym obecnie w Tenerife. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Gerard Valentin
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Gerard Valentin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gerard Valentin wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.35, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gerard Valentin oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gerard Valentin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gerard Valentin rozegrał w barwach Teneryfy w La Liga 2 5 meczów, a w barwach Al Wakrah w Qatar Stars League 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 165 minut. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Gerard Valentin
Pierwszy transfer Gerard Valentin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Gimnastiku de Tarragona do Deportivo oLa Coruny za 1 milion euro.
Czy Gerard Valentin ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Gerard Valentin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gerard Valentin to zerwanie łąkotki z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 121 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Gerard Valentin?
Gerard Valentin najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Gerard Valentin?
Wycena 33-letniego Gerard Valentin według stanu na wrzesień 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gerard Valentin?
Gerard Valentin urodził się 28 lipca 1993 w Aviñonet de Puig Ventós w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Gerard Valentin – statystyki
Szczegółowe statystyki Gerard Valentin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Tenerife. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gerard Valentin vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Gerard Valentin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gerard Valentin wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.35, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gerard Valentin oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Gerard Valentin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gerard Valentin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
1:1 | 23' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
05 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | 5.7 | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
1:1 | 59' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
5:0 | 17' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
2:0 | 21' | 0 | 1 | – | 7.0 | ||
|
27 Sie
Koniec
|
Qatar Stars League, 2. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Sie
Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 1. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Kwi
Koniec
|
Qatar Stars League, 22. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Kwi
Koniec
|
Qatar Stars League, 21. kolejka
|
3:3 | 64' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
03 Kwi
Koniec
|
![]() Qatar Stars League, 20. kolejka
|
1:4 | 26' | 0 | 0 | – | 6.8 |
Ile meczów rozegrał Gerard Valentin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gerard Valentin rozegrał w barwach Teneryfy w La Liga 2 5 meczów, a w barwach Al Wakrah w Qatar Stars League 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 165 minut. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Gerard Valentin – transfery
W trakcie kariery Gerard Valentin zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Tenerife 2026 – obecnie
-
Al Wakrah 2025 – 2026
-
Huesca 2022 – 2025
-
Lugo 2020 – 2022
-
Deportivo La Coruna 2020 – 2020
-
Lugo 2019 – 2020
-
Deportivo La Coruna 2019 – 2019
-
Lugo 2019 – 2019
-
Deportivo La Coruna 2017 – 2019
-
Gimnastic de Tarragona 2014 – 2017
-
Olot 2013 – 2014
-
Sevilla FC C 2012 – 2013

-
Girona U19 2010 – 2012

-
UE Figueres U19 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Gerard Valentin
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 07.08.2025 |
|
750 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 26.01.2022 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 13.09.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 20.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 11.08.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 14.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 11.07.2017 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 05.07.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 12.07.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Gerard Valentin
Pierwszy transfer Gerard Valentin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Gimnastiku de Tarragona do Deportivo oLa Coruny za 1 milion euro.
Gerard Valentin – forma
W ostatnich 5 meczach Gerard Valentin zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Gerard Valentin i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź
Koniec
|
Tenerife
1
Girona
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Cordoba CF
3
Tenerife
2
La Liga 2, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Cadiz
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
5
Tenerife
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Tenerife
2
Leganes
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Al Wakrah
1
Al-Rayyan SC
2
Qatar Stars League, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Al Wakrah
2
![]()
Qatar SC
2
Qatar Stars League, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Al Wakrah
3
Al-Sailiya
1
Qatar Stars League, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Al Wakrah
3
Al-Gharafa
3
Qatar Stars League, 21. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
![]()
Qatar SC
1
Al Wakrah
4
Qatar Stars League, 20. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Al-Rayyan SC
2
Al Wakrah
1
Qatar Stars League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Al Wakrah
0
Al Shamal
1
Qatar Stars League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
UMM Salal
2
Al Wakrah
2
Qatar Stars League, 17. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Al Wakrah
1
Al Sadd
3
Qatar Stars League, 16. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Al Wakrah
3
Al Ahli Doha
2
Qatar Stars League, 15. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Al Wakrah
4
Al Shahaniya
0
Qatar Stars League, 14. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Al-Gharafa
1
Al Wakrah
0
Qatar Stars League, 10. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Al Shamal
2
Al Wakrah
2
Qatar Stars League, 7. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Al Wakrah
1
![]()
Qatar SC
0
Qatar Stars League, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Al Wakrah
0
Al-Rayyan SC
2
Qatar Stars League, 8. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Al Wakrah
3
UMM Salal
2
Qatar Stars League, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Shahaniya
0
Al Wakrah
1
Qatar Stars League, 3. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Al-Duhail SC
0
Al Wakrah
1
Qatar Stars League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Al-Arabi SC
2
Al Wakrah
2
Qatar Stars League, 1. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Huesca
3
Eldense
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Cadiz
4
Huesca
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Huesca
2
Elche
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Albacete
3
Huesca
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Huesca
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
1
Huesca
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Malaga
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Levante
2
La Liga 2, 31. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Tenerife
2
Huesca
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Huesca
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Granada
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Cordoba CF
1
Huesca
2
La Liga 2, 26. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Lut
Koniec
|
CD Castellón
0
Huesca
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Huesca
4
Cartagena
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Almeria
0
Huesca
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Huesca
1
Mirandes
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Levante
1
Huesca
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Tenerife
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
0
Huesca
1
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Huesca
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Huesca
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eldense
2
Huesca
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Cartagena
1
Huesca
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Huesca
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Albacete
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Huesca
3
Cadiz
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Huesca
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Huesca
4
Cordoba CF
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Huesca
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Granada
1
Huesca
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Huesca
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
35'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Elche
0
Huesca
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Huesca
0
Levante
0
La Liga 2
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Cartagena
0
Huesca
2
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Huesca
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Albacete
1
Huesca
1
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Espanyol
0
Huesca
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Mirandes
0
Huesca
3
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Huesca
0
Amorebieta
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Eldense
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Levante
2
Huesca
1
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Antequera
0
Huesca
2
Puchar Hiszpanii
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Huesca
2
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Albacete
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Huesca
2
Villarreal B
2
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
0
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Huesca
0
Tenerife
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Burgos CF
1
Huesca
1
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Huesca
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
2
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Granada
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Huesca
0
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cartagena
0
Huesca
0
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Huesca
1
La Liga 2
|
33'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
3
Huesca
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Villarreal B
0
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ponferradina
1
Huesca
0
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
0
Huesca
1
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Lugo
1
La Liga 2
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Huesca
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
1
La Liga 2
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Huesca
4
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
1
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Alcorcon
1
Lugo
1
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Cartagena
2
Lugo
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lugo
3
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Lugo
0
Real Sociedad II
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Lugo
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Lugo
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
75'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
0
La Liga 2
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Lugo
0
CD Castellón
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Girona
1
Lugo
1
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Lugo
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sabadell
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sty
Dogryw.
|
Girona
2
Lugo
1
Puchar Hiszpanii
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lugo
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lugo
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Las Palmas
1
Lugo
0
La Liga 2
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Huesca
2
Lugo
1
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Almeria
0
Lugo
0
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Lugo
1
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Lugo
1
Tenerife
4
La Liga 2
|
94'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Lugo
2
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Lugo
1
La Liga 2
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Lugo
4
Almeria
2
La Liga 2
|
69'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
4
Lugo
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Lugo
1
Granada
2
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Lugo
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Lugo
2
Elche
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Mallorca
3
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Malaga
2
Lugo
1
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Rayo Majadahonda
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
2
Deportivo La Coruna
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Getafe
1
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Ucam Murcia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Tenerife
0
Gimnastic de Tarragona
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
3
Girona
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Cadiz
0
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
0
Reddis
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Getafe
1
Gimnastic de Tarragona
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Mallorca
0
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
0
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sevilla Atletico
2
Gimnastic de Tarragona
2
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Ucam Murcia
1
Gimnastic de Tarragona
1
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
0
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Reddis
1
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Mirandes
0
Gimnastic de Tarragona
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Sevilla Atletico
1
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
3
Mirandes
2
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Lugo
2
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Girona
0
La Liga 2
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Gerard Valentin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.35.
W ostatnich 10 meczach Gerard Valentin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.39.
W jakiej formie jest Gerard Valentin?
Gerard Valentin jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.35 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.35). Jego dyspozycja słabnie.
Gerard Valentin – zarobki
Gerard Valentin gra w Tenerife na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 504 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gerard Valentin w Tenerife (2024/25)
| Rocznie | 504 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 42 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Gerard Valentin w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
504 tys. € |
| 2023/24 |
|
482 tys. € |
| 2022/23 |
|
482 tys. € |
| 2021/22 |
|
500 tys. € |
| 2021/22 |
|
470 tys. € |
| 2020/21 |
|
116 tys. € |
| 2019/20 |
|
132 tys. € |
| 2017/18 |
|
484 tys. € |
Gerard Valentin – kontuzje
W trakcie kariery Gerard Valentin zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 29 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gerard Valentin
-
Rana
13.09.26 – 01.11.26 (48 dni)
Tenerife opuszczone: 7 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
16.09.25 – 22.09.25 (7 dni)
Al Wakrah opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
10.02.22 – 18.02.22 (9 dni)
Huesca opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
06.12.17 – 03.01.18 (29 dni)
Deportivo La Coruna opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie łąkotki
31.01.15 – 31.05.15 (121 dni)
Gimnastic de Tarragona opuszczone: 17 meczów
Czy Gerard Valentin ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Gerard Valentin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gerard Valentin to zerwanie łąkotki z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 121 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gerard Valentin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gerard Valentin wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gerard Valentin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Gerard Valentin
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 33 |
|
400 tys. € |
| 13.05.2026 | 32 |
|
550 tys. € |
| 29.12.2025 | 32 |
|
700 tys. € |
| 23.06.2025 | 31 |
|
800 tys. € |
| 12.12.2024 | 31 |
|
900 tys. € |
| 13.10.2024 | 31 |
|
900 tys. € |
| 23.06.2024 | 30 |
|
800 tys. € |
| 19.12.2023 | 30 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2023 | 29 |
|
800 tys. € |
| 23.03.2023 | 29 |
|
800 tys. € |
| 28.12.2022 | 29 |
|
600 tys. € |
| 28.06.2022 | 28 |
|
600 tys. € |
| 26.12.2021 | 28 |
|
600 tys. € |
| 12.10.2021 | 28 |
|
600 tys. € |
| 23.06.2021 | 27 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2021 | 27 |
|
400 tys. € |
| 07.10.2020 | 27 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
400 tys. € |
| 19.12.2019 | 26 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2019 | 25 |
|
500 tys. € |
| 18.02.2019 | 25 |
|
500 tys. € |
| 29.05.2018 | 24 |
|
500 tys. € |
| 31.12.2017 | 24 |
|
500 tys. € |
| 16.08.2017 | 24 |
|
1 mln € |
| 28.06.2017 | 23 |
|
500 tys. € |
| 23.01.2017 | 23 |
|
500 tys. € |
| 14.07.2016 | 22 |
|
500 tys. € |
| 21.02.2016 | 22 |
|
500 tys. € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Gerard Valentin?
Wycena Gerard Valentin wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Gerard Valentin wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 400 tys. €.