Forma w lidze
AD Ceuta FC w tabeli
21. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 18. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze strzeloną bramką
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:8 bramki
1,00 gola/mecz
1 pkt
3:12 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy AD Ceuty FC
Wartość drużyny: 6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Hiszpania | 24 | napastnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Wybrzeże Kości Słoniowej | 29 | napastnik | 4 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,85 średnia ocena | Hiszpania | 24 | napastnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 805 minut | Hiszpania | 36 | obrońca | 9 | 100 tys. € |
Przewidywany skład AD Ceuty FC 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


AD Ceuta FC w tabeli La Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 21 |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 21 |
| ··· | |||||||
20
|
Cadiz
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:11 | 7 |
21
|
AD Ceuta FC
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | 5 |
22
|
Albacete
|
9 | 0 | 1 | 8 | 5:20 | 1 |
Wyniki AD Ceuty FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Sabadell
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
CD Castellón
1
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
AD Ceuta FC
3
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
Terminarz AD Ceuty FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
AD Ceuta FC
Real Oviedo
La Liga 2, 10. kolejka
|
|
|
25 Paź 16:15
|
Cadiz
AD Ceuta FC
La Liga 2, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 19:00
|
Poblense
AD Ceuta FC
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery AD Ceuty FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Armenia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo |
AD Ceuta FC to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga 2. Swoim domowym obiektem jest Estadio Municipal Alfonso Murube, który może pomieścić 7 000 widzów. Zespół prowadzi Jose Juan Romero. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 6 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AD Ceuta FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do AD Ceuty FC trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje AD Ceuta FC w tabeli La Liga 2?
AD Ceuta FC zajmuje obecnie 21. miejsce w tabeli La Liga 2 z dorobkiem 5 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Almerii wynosi 16 punktów, a przewaga nad 22. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład AD Ceuty FC?
W wyjściowym ustawieniu AD Ceuty FC między słupkami staje Guillermo Vallejo Delgado, a linię obrony najczęściej tworzą Carlos Redruello Nimo, C. Hernandez, Albert Caparros oraz J. Matos. W środku pola grają J. Zalazar, Joaquin Felipe Gonzalez Rodriguez oraz Alejandro Camacho Ramirez, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Sadik, J. Escobar oraz M. Fernandez. Trener Jose Juan Romero ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga 2 i pucharach.
Kiedy AD Ceuta FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz AD Ceuty FC to spotkanie z Realem Oviedo, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Estadio Municipal Alfonso Murube w ramach La Liga 2 (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AD Ceuty FC?
Ostatni mecz AD Ceuty FC to porażka z Sabadell 1:2 w La Liga 2, 10 października 2026. Bramki zdobyli Baena, Escobar oraz Baena. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma AD Ceuta FC w tym sezonie?
Bilans AD Ceuty FC w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-2-6 przy 8 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz AD Ceuty FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra AD Ceuta FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań AD Ceuty FC
AD Ceuta FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
Estadio Municipal Alfonso Murube U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 16:15
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
Estadio Nuevo Mirandilla Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Paź 19:00
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Estadio Municipal de Sa Pobla Wyjazd | – | |
|
01 Lis 17:00
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
Estadio Municipal Alfonso Murube U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 17:00
|
La Liga 2, 13. kolejka
|
Estadio Nuevo Arcángel Wyjazd | Łatwy | |
|
15 Lis 17:00
|
La Liga 2, 14. kolejka
|
Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz Wyjazd | Umiarkowany | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga 2, 15. kolejka
|
Estadio Municipal Alfonso Murube U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga 2, 16. kolejka
|
Estadio Nuevo Los Cármenes Wyjazd | Umiarkowany | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga 2, 17. kolejka
|
Estadio Municipal Alfonso Murube U siebie | Łatwy | |
|
13 Gru 17:00
|
La Liga 2, 18. kolejka
|
Estadio Municipal de Butarque Wyjazd | Łatwy |
Kiedy AD Ceuta FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz AD Ceuty FC to spotkanie z Realem Oviedo, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Estadio Municipal Alfonso Murube w ramach La Liga 2 (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV.
Wyniki AD Ceuty FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub AD Ceuta FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki AD Ceuty FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
AD Ceuta FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 2/5 | 1/5 | |
|
04 Paź Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 7/10 | 3/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 9/11 | 3/9 | |
|
20 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 3/6 | 3/8 | |
|
11 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
3:1 | 4-3-3 | 7/8 | 2/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 8/12 | 4/9 | |
|
30 Sie Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
3:0 | 5-4-1 | 3/6 | 3/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
La Liga 2, 2. kolejka
|
0:2 | 4-3-3 | 6/10 | 2/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
5:1 | 4-3-3 | 2/4 | 1/4 | |
|
30 Maj Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 6/10 | 2/2 |
AD Ceuta FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 4 z 9 meczów, ze średnią 0,25 punktu. W pozostałych ustawieniach AD Ceuta FC zdobywa 0,80 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AD Ceuty FC?
Ostatni mecz AD Ceuty FC to porażka z Sabadell 1:2 w La Liga 2, 10 października 2026. Bramki zdobyli Baena, Escobar oraz Baena. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
AD Ceuta FC – tabela La Liga 2
Jakie miejsce w tabeli La Liga 2 zajmuje AD Ceuta FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce AD Ceuty FC w tabeli La Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 11 | 21 | |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 9 | 21 | |
3
|
CD Castellón
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 20 | |
4
|
Mallorca
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 17 | |
5
|
Sabadell
|
9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 16 | |
6
|
Sporting Gijon
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
7
|
Girona
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
8
|
Burgos CF
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
9
|
Real Oviedo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 14 | |
10
|
Granada
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
11
|
Real Valladolid
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 12 | |
12
|
Tenerife
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Celta de Vigo B
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | -1 | 11 | |
14
|
Eldense
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 11 | |
15
|
Las Palmas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
16
|
Leganes
|
9 | 3 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 11 | |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | -2 | 10 | |
18
|
Cordoba CF
|
9 | 3 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 9 | |
19
|
Real Sociedad II
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 8 | |
20
|
Cadiz
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 7 | |
21
|
AD Ceuta FC
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | -12 | 5 | |
22
|
Albacete
|
9 | 0 | 1 | 8 | 5:20 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 11 | 21 | |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 9 | 21 | |
3
|
CD Castellón
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 20 | |
4
|
Mallorca
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 17 | |
5
|
Sabadell
|
9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 16 | |
6
|
Sporting Gijon
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
7
|
Girona
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
8
|
Burgos CF
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
9
|
Real Oviedo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 14 | |
10
|
Granada
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
11
|
Real Valladolid
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 12 | |
12
|
Tenerife
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Leganes
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:14 | -8 | 12 | |
14
|
Celta de Vigo B
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | -1 | 11 | |
15
|
Eldense
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 11 | |
16
|
Las Palmas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | -2 | 10 | |
18
|
Cordoba CF
|
10 | 3 | 1 | 6 | 14:20 | -6 | 10 | |
19
|
Real Sociedad II
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 8 | |
20
|
Cadiz
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 7 | |
21
|
AD Ceuta FC
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | -12 | 5 | |
22
|
Albacete
|
9 | 0 | 1 | 8 | 5:20 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Almeria
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 15 | |
| 2 |
Mallorca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 3 |
Sabadell
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 4 |
Burgos CF
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 5 |
Eibar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 6 |
Real Valladolid
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 7 |
CD Castellón
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 8 |
Girona
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 9 |
Real Oviedo
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 10 |
Tenerife
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 11 |
Eldense
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Sporting Gijon
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 13 |
Celta de Vigo B
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 14 |
Leganes
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 15 |
FC Andorra
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 16 |
Cordoba CF
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 17 |
Las Palmas
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 18 |
Cadiz
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 19 |
Granada
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 20 |
AD Ceuta FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Real Sociedad II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 22 |
Albacete
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Eibar
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 2 |
CD Castellón
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 12 | |
| 3 |
Granada
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 10 | |
| 4 |
Sporting Gijon
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 9 | |
| 5 |
Girona
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Real Sociedad II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 7 |
Almeria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 8 |
Sabadell
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Real Oviedo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 10 |
Las Palmas
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 11 |
Mallorca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 5 | |
| 12 |
Leganes
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:10 | -8 | 5 | |
| 13 |
Burgos CF
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 14 |
Tenerife
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 15 |
Celta de Vigo B
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 16 |
FC Andorra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 17 |
Real Valladolid
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 18 |
Eldense
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 19 |
Cordoba CF
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 20 |
Cadiz
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 21 |
AD Ceuta FC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 22 |
Albacete
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:12 | -10 | 1 |
Które miejsce zajmuje AD Ceuta FC w tabeli La Liga 2?
AD Ceuta FC zajmuje obecnie 21. miejsce w tabeli La Liga 2 z dorobkiem 5 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Almerii wynosi 16 punktów, a przewaga nad 22. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki AD Ceuty FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki AD Ceuty FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
AD Ceuta FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 0,78
- Udane dryblingi / mecz 9,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,22
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 18,4
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 20,6
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Rozkład bramek w czasie
Bramki AD Ceuty FC i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres AD Ceuty FC to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu AD Ceuta FC - Real Oviedo Po przerwie pada 75% bramek AD Ceuty FC.Przebieg meczu AD Ceuty FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 1-2-5 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
AD Ceuta FC nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla AD Ceuty FC
100% bramek AD Ceuty FC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
AD Ceuta FC zdobywa w sezonie średnio 0,56 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,56.
Aktualne serie AD Ceuty FC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów AD Ceuty FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
AD Ceuta FC wygra mecz AD Ceuta FC - Real Oviedo AD Ceuta FC przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach AD Ceuty FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 11%
W 56% meczów AD Ceuty FC padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu AD Ceuta FC - Real Oviedo Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów AD Ceuty FC.AD Ceuta FC – faule i karne
- Faule / mecz 13,7
- Faule rywali / mecz 17,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
AD Ceuta FC fauluje średnio 13,7 razy na mecz, a wymusza 17,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla AD Ceuty FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie AD Ceuta FC zdobywa 0,80 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
AD Ceuta FC wygra mecz AD Ceuta FC - Real Oviedo AD Ceuta FC zdobywa u siebie 27% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach AD Ceuty FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli AD Ceuty FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
AD Ceuta FC wygra drugą połowę meczu AD Ceuta FC - Real Oviedo Drugą połowę AD Ceuta FC wygrywał w 2 z 9 meczów.AD Ceuta FC – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,3
AD Ceuta FC oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu AD Ceuta FC - Real Oviedo AD Ceuta FC oddaje 10,0 strzałów na mecz.AD Ceuta FC – posiadanie piłki
- U siebie 55,8%
- Na wyjeździe 41,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio AD Ceuta FC utrzymuje przy piłce 49,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
AD Ceuta FC wygra mecz AD Ceuta FC - Real Oviedo AD Ceuta FC utrzymuje średnio 49,2% posiadania piłki.AD Ceuta FC – podania
- Kluczowe / mecz 10,8
- Dośrodkowania / mecz 17,8
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 45
- Celność długich podań 41%
AD Ceuta FC wymienia średnio 393 podań na mecz przy celności 81%, z czego 10,8 to podania kluczowe.
AD Ceuta FC – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,22
- Bez straty do przerwy 22%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto AD Ceuty FC to 0% meczów sezonu (0 z 9), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu AD Ceuta FC - Real Oviedo Czyste konto AD Ceuta FC zachowuje w 0% meczów.AD Ceuta FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 56%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
AD Ceuta FC wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 2,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu AD Ceuta FC - Real Oviedo Powyżej 8,5 rożnego padło w 44% meczów AD Ceuty FC.AD Ceuta FC – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 78%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
AD Ceuta FC ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale AD Ceuty FC – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
AD Ceuta FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 7 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,00 |
| Środka tabeli (8–15) | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (16–22) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 3,00 |
Najwięcej punktów na mecz AD Ceuta FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (16–22), najmniej z drużynami z środka tabeli (8–15).
AD Ceuta FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
18.
|
1,50 0,60 | 1,50 1,60 | 2,00 2,40 |
|
19.
|
0,25 1,40 | 0,75 1,80 | 1,50 2,20 |
|
20.
|
0,83 0,67 | 1,00 1,67 | 0,83 2,00 |
|
21.
|
0,80 0,25 | 1,00 0,75 | 1,60 3,00 |
|
22.
|
0,00 0,20 | 0,75 0,40 | 2,00 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach AD Ceuty FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia AD Ceuty FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana AD Ceuta FC - Real Sociedad II 3:1 La Liga 2, 26.09.2026
- Najwyższa porażka FC Andorra - AD Ceuta FC 5:1 La Liga 2, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek FC Andorra - AD Ceuta FC 5:1, La Liga 2, 15.08.2026
- Najszybsza bramka 14. minuta Hernandez, Burgos CF - AD Ceuta FC 3:1, La Liga 2, 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Hernandez, AD Ceuta FC - Real Valladolid 1:1, La Liga 2, 20.09.2026
Jakie statystyki ma AD Ceuta FC w tym sezonie?
Bilans AD Ceuty FC w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-2-6 przy 8 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
AD Ceuta FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra AD Ceuty FC w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład AD Ceuty FC 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze AD Ceuty FC
-
Anuar Mohamed Tuhami Napastnik Rana pauzuje od 20 dniopuszczone: 3 mecze
-
Jose Antonio Abad Martinez Obrońca Rana pauzuje od 20 dniopuszczone: 3 mecze
-
Cedric Teguia Napastnik Rana pauzuje od 41 dniopuszczone: 6 meczów
-
Alexander Petxarroman Eizagirre Obrońca Rana pauzuje od 41 dniopuszczone: 5 meczów
-
Kenneth Obinna Mamah Napastnik Rana pauzuje od 62 dniopuszczone: 9 meczów
Kadra AD Ceuty FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
29 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 800 tys. € | 120 tys. € | 4 | 44% | 0 | 3 | 268' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
24 | Hiszpania | 200 tys. € | 360 tys. € | 9 | 100% | 4 | 1 | 468' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
28 | Hiszpania | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 710' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
26 | Hiszpania | 200 tys. € | 200 tys. € | 6 | 67% | 0 | 1 | 250' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
22 | Maroko | 800 tys. € | 190 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 270' | 2 | 2 | |||||||
| 23 |
|
31 | Maroko | 800 tys. € | 250 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 274' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Nigeria | 700 tys. € | 151 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 12' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Hiszpania | 800 tys. € | 150 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 235' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
22 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Hiszpania | 2 mln € | 120 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
25 | Hiszpania | 300 tys. € | 150 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 282' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Hiszpania | 700 tys. € | 200 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 757' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Hiszpania | 400 tys. € | 180 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 334' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Armenia | 1 mln € | 520 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 252' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Ghana | 400 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 126' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Hiszpania | 400 tys. € | 310 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
36 | Hiszpania | 100 tys. € | 150 tys. € | 9 | 100% | 4 | 0 | 805' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
31 | Hiszpania | 500 tys. € | 310 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 565' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Hiszpania | 500 tys. € | 620 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 218' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
29 | Hiszpania | 300 tys. € | 80 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 359' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
29 | Hiszpania | 500 tys. € | 320 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 130' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 404' | 0 | 1 | |||||||
| 5 |
|
30 | Hiszpania | 500 tys. € | 250 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | Francja | 500 tys. € | 250 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 399' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Hiszpania | 6 mln € | 1,3 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
31 | Hiszpania | 400 tys. € | 150 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
31 | Hiszpania | 200 tys. € | 200 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry AD Ceuty FC
19,8 mln €
śr. 733 tys. € / zawodnika
Ile AD Ceuta FC wydaje na pensje
6,5 mln € rocznie
śr. 240 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Hiszpania (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy AD Ceuty FC w sezonie 2026/2027
AD Ceuta FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry AD Ceuty FC
Jak wygląda skład AD Ceuty FC?
W wyjściowym ustawieniu AD Ceuty FC między słupkami staje Guillermo Vallejo Delgado, a linię obrony najczęściej tworzą Carlos Redruello Nimo, C. Hernandez, Albert Caparros oraz J. Matos. W środku pola grają J. Zalazar, Joaquin Felipe Gonzalez Rodriguez oraz Alejandro Camacho Ramirez, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Sadik, J. Escobar oraz M. Fernandez. Trener Jose Juan Romero ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga 2 i pucharach.
AD Ceuta FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub AD Ceuta FC w sezonie 2026/2027.
AD Ceuta FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Armenia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 35 | – | za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Ghana | 22 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Argentyna | 26 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Nigeria | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery AD Ceuty FC
AD Ceuta FC bilans transferowy
- 0 € 2026
- +700 tys. € 2025
- +460 tys. € 2024
- -800 € 2023
Rekordy transferowe w historii AD Ceuty FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AD Ceuta FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do AD Ceuty FC trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.