Salvi Sanchez
napastnik #25Salvador Sanchez jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Salvi Sanchez
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Salvi Sanchez w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Salvi Sanchez wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.78, a skuteczność strzałów to 0,0%. Salvi Sanchez oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Salvi Sanchez w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Salvi Sanchez rozegrał w barwach AD Ceuty FC w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 26 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 595 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Salvi Sanchez
Pierwszy transfer Salvi Sanchez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Rayo Vallecano do Espanyolu za 700 tysięcy euro.
Czy Salvi Sanchez ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Salvi Sanchez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Salvi Sanchez to uraz pachwiny z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Salvi Sanchez?
Salvi Sanchez najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Salvi Sanchez?
Wycena 35-letniego Salvi Sanchez według stanu na październik 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,8 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Salvi Sanchez?
Salvi Sanchez urodził się 30 marca 1991 w El Puerto de Santa María w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Salvi Sanchez – statystyki
Szczegółowe statystyki Salvi Sanchez w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział AD Ceuta FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Salvador Sanchez vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Salvi Sanchez w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Salvi Sanchez wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.78, a skuteczność strzałów to 0,0%. Salvi Sanchez oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Salvi Sanchez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Salvi Sanchez w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:0 | 15' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
24 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 41. kolejka
|
0:2 | 8' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 39. kolejka
|
1:1 | 17' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
03 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 38. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 37. kolejka
|
0:0 | 23' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 36. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
01 Mar
Koniec
|
La Liga 2, 28. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Lut
Koniec
|
La Liga 2, 25. kolejka
|
3:2 | 9' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Lut
Koniec
|
La Liga 2, 27. kolejka
|
2:1 | 57' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
15 Lut
Koniec
|
La Liga 2, 26. kolejka
|
2:0 | 33' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Salvi Sanchez w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Salvi Sanchez rozegrał w barwach AD Ceuty FC w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 26 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 595 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Salvi Sanchez – transfery
W trakcie kariery Salvi Sanchez zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 700 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
AD Ceuta FC 2025 – 2026
-
Espanyol 2023 – 2025
-
Rayo Vallecano 2022 – 2023
-
Cadiz 2015 – 2022
-
Villanovense 2014 – 2015

-
Sanluqueño 2012 – 2014
-
Sevilla FC C 2010 – 2012

-
Sevilla U19 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Salvi Sanchez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2025/26 | 03.09.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 22.01.2025 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2023/24 | 18.08.2023 |
|
700 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 03.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 16.07.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Salvi Sanchez
Pierwszy transfer Salvi Sanchez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Rayo Vallecano do Espanyolu za 700 tysięcy euro.
Salvi Sanchez – forma
W ostatnich 5 meczach Salvi Sanchez zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,68. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Salvi Sanchez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Maj
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Albacete
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
FC Andorra
0
AD Ceuta FC
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
AD Ceuta FC
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
AD Ceuta FC
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
2
AD Ceuta FC
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Mirandes
0
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
AD Ceuta FC
3
Cordoba CF
2
La Liga 2, 25. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
AD Ceuta FC
2
Granada
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Huesca
2
AD Ceuta FC
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Almeria
4
AD Ceuta FC
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Sty
Koniec
|
AD Ceuta FC
3
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
17 Sty
Koniec
|
AD Ceuta FC
0
Real Valladolid
3
La Liga 2, 22. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Malaga
2
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
AD Ceuta FC
2
FC Andorra
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Real Sociedad II
1
AD Ceuta FC
3
La Liga 2, 19. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Las Palmas
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Granada
1
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
2
AD Ceuta FC
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
La Union Atletico
0
AD Ceuta FC
2
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
AD Ceuta FC
2
Mirandes
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Albacete
0
AD Ceuta FC
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Eibar
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
AD Ceuta FC
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
3
AD Ceuta FC
3
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Girona
4
Espanyol
1
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
![]()
San Tirso
0
Espanyol
4
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Sevilla
2
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
4
Espanyol
1
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Espanyol
2
Mallorca
1
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Real Betis
1
Espanyol
0
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Villarreal
2
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Espanyol
1
La Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Espanyol
3
Deportivo Alaves
2
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Espanyol
0
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Espanyol
0
Real Sociedad
1
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
1
Espanyol
0
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Espanyol
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Espanyol
3
Cartagena
0
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Amorebieta
0
Espanyol
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Espanyol
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Espanyol
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Elche
2
Espanyol
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Espanyol
1
FC Andorra
1
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Espanyol
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Espanyol
2
Albacete
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Espanyol
0
Huesca
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Espanyol
3
La Liga 2
|
20'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Eldense
3
Espanyol
2
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Espanyol
2
Villarreal B
1
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Espanyol
0
Getafe
1
Puchar Hiszpanii
|
25'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Espanyol
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Elche
0
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Eibar
2
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Leganes
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Espanyol
3
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Espanyol
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Levante
1
Espanyol
4
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Mirandes
0
Espanyol
1
La Liga 2
|
35'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Almeria
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Mallorca
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
17'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
1
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Real Betis
3
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Valladolid
1
La Liga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
2
La Liga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sevilla
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
5
Cadiz
1
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Espanyol
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Barcelona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Cadiz
1
Real Madryt
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
3
Cadiz
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Cadiz
3
Elche
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Cadiz
1
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Cadiz
2
Athletic Bilbao
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Barcelona
0
Cadiz
1
La Liga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Granada
0
Cadiz
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Cadiz
1
Getafe
1
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Levante
0
Cadiz
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Cadiz
2
Espanyol
2
La Liga
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sty
Karne
|
Sporting Gijon
(2)
0
Cadiz
(4)
0
Puchar Hiszpanii
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Cadiz
1
La Liga
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Barcelona
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Cadiz
2
Osasuna
3
La Liga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Granada
0
Cadiz
1
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Getafe
0
Cadiz
1
La Liga
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Cadiz
1
Eibar
0
La Liga
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
Real Betis
1
La Liga
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Barcelona
1
Cadiz
1
La Liga
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
Athletic Bilbao
4
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Cadiz
2
Levante
2
La Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Gru
Koniec
|
![]()
Ribadumia CF
0
Cadiz
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
4
Cadiz
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Elche
1
Cadiz
1
La Liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Cadiz
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Cadiz
1
Granada
1
La Liga
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Cadiz
1
La Liga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cadiz
1
Sevilla
3
La Liga
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Cadiz
0
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Cadiz
0
Tenerife
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Cadiz
1
Alcorcon
1
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
Malaga
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Cadiz
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
0
Cadiz
2
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Cadiz
0
Elche
0
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Cadiz
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
3
Cadiz
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
37'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Granada
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Cadiz
0
Osasuna
0
La Liga 2
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Cadiz
3
Real Saragossa
3
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Cadiz
1
Lugo
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Elche
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Cadiz
1
Albacete
0
La Liga 2
|
55'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
2
Cadiz
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Cadiz
2
Tenerife
0
La Liga 2
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Cadiz
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Almeria
0
Cadiz
0
La Liga 2
|
31'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Cadiz
0
Granada
0
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cadiz
1
La Liga 2
|
40'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
1
Cadiz
3
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Cadiz
2
Reddis
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lugo
1
Cadiz
2
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Cadiz
1
Gimnastic de Tarragona
1
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Mallorca
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Cadiz
1
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Numancia
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Granada
2
Cadiz
1
La Liga 2
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Albacete
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Reddis
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Cadiz
4
Sevilla Atletico
1
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
![]()
La Hoya Lorca CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Numancia
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Cadiz
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Cadiz
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cadiz
2
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Tenerife
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cadiz
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Cadiz
1
Real Valladolid
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Cadiz
1
Reddis
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Cadiz
2
Cultural Leonesa
2
La Liga 2
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Osasuna
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
![]()
La Hoya Lorca CF
3
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Numancia
0
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Cadiz
2
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Barcelona B
0
Tenerife
3
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Cadiz
0
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Real Valladolid
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Sevilla Atletico
3
Cadiz
3
La Liga 2
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Cadiz
1
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Cadiz
0
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Alcorcon
0
Cadiz
2
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Cadiz
1
Lugo
1
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Ucam Murcia
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Cadiz
0
Tenerife
1
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
Reddis
0
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Getafe
3
Cadiz
2
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Mallorca
0
Cadiz
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Elche
2
Cadiz
3
La Liga 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Cadiz
4
Sevilla Atletico
1
La Liga 2
|
15'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Cadiz
3
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Cadiz
4
Alcorcon
1
La Liga 2
|
38'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Cadiz
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Mirandes
3
Cadiz
2
La Liga 2
|
60'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Cadiz
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 |
W ostatnich 5 meczach Salvi Sanchez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.43, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.68.
W ostatnich 10 meczach Salvi Sanchez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56.
W jakiej formie jest Salvi Sanchez?
Salvi Sanchez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.68 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.78). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Salvi Sanchez – zarobki
Salvi Sanchez gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 620 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Salvi Sanchez (2025/26)
| Rocznie | 620 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Salvi Sanchez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
620 tys. € |
| 2024/25 |
|
1,2 mln € |
| 2023/24 |
|
1,2 mln € |
| 2022/23 |
|
300 tys. € |
| 2021/22 |
|
230 tys. € |
| 2020/21 |
|
230 tys. € |
| 2019/20 |
|
230 tys. € |
Salvi Sanchez – kontuzje
W trakcie kariery Salvi Sanchez zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Salvi Sanchez
-
Uraz pachwiny
07.03.26 – 07.04.26 (32 dni)
AD Ceuta FC opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia
03.10.23 – 19.10.23 (17 dni)
Espanyol opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
02.12.20 – 08.12.20 (7 dni)
Cadiz opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
06.05.18 – 06.06.18 (32 dni)
Cadiz opuszczone: 3 mecze
Czy Salvi Sanchez ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Salvi Sanchez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Salvi Sanchez to uraz pachwiny z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Salvi Sanchez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Salvi Sanchez wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Salvi Sanchez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Salvi Sanchez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 35 | 100 tys. € | |
| 21.06.2026 | 35 |
|
150 tys. € |
| 29.12.2025 | 34 |
|
200 tys. € |
| 15.10.2025 | 34 |
|
400 tys. € |
| 03.04.2025 | 34 | 600 tys. € | |
| 26.12.2024 | 33 |
|
900 tys. € |
| 23.06.2024 | 33 |
|
1,2 mln € |
| 19.12.2023 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 12.06.2023 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 06.11.2022 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 02.06.2022 | 31 |
|
2 mln € |
| 29.12.2021 | 30 |
|
2 mln € |
| 09.06.2021 | 30 |
|
2 mln € |
| 04.01.2021 | 29 |
|
2,8 mln € |
| 07.10.2020 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 22.07.2020 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
800 tys. € |
| 19.12.2019 | 28 |
|
1 mln € |
| 28.06.2019 | 28 |
|
800 tys. € |
| 18.02.2019 | 27 |
|
900 tys. € |
| 29.05.2018 | 27 |
|
900 tys. € |
| 31.12.2017 | 26 |
|
900 tys. € |
| 28.06.2017 | 26 |
|
600 tys. € |
| 23.01.2017 | 25 |
|
500 tys. € |
| 14.07.2016 | 25 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Salvi Sanchez?
Wycena Salvi Sanchez wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Salvi Sanchez wyceniano na 2,8 mln €, a najniżej na 100 tys. €.