Forma w lidze
Leganes w tabeli
16. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
3 mecze bez strzelonej bramki
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
5 pkt
2:10 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Leganes
Wartość drużyny: 14,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Hiszpania | 24 | napastnik | 9 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Hiszpania | 20 | napastnik | 9 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,10 średnia ocena | Tunezja | 22 | pomocnik | 8 | 5 mln € | ||
![]() |
Najwięcej minut 774 minut | Hiszpania | 24 | napastnik | 9 | 1 mln € |
Przewidywany skład Leganes 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Leganes w tabeli La Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 21 |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 21 |
| ··· | |||||||
15
|
Las Palmas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | 11 |
16
|
Leganes
|
9 | 3 | 2 | 4 | 6:14 | 11 |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | 10 |
Wyniki Leganes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Almeria
3
Leganes
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Cadiz
4
Leganes
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Leganes
0
CD Castellón
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
Terminarz Leganes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:15
|
Leganes
Mallorca
La Liga 2, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:00
|
![]()
CF Trival Valderas
Leganes
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
|
|
01 Lis 17:00
|
Real Valladolid
Leganes
La Liga 2, 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Leganes
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Dania |
![]() |
wypożyczenie |
Leganes to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga 2. Swoim domowym obiektem jest Estadio Municipal de Butarque, który może pomieścić 12 450 widzów. Zespół prowadzi Ruben Albes. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 14,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Leganes?
Klub piłkarski Leganes zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Leganes w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Leganes trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 1 mln €, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 300 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Zico Buurmeester z AZ Alkmaar za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Juan Cruz do Malagi za 300 tys. €.
Które miejsce zajmuje Leganes w tabeli La Liga 2?
Leganes zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli La Liga 2 z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Almerii wynosi 10 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Leganes?
W wyjściowym ustawieniu Leganes między słupkami staje L. Zidane, a linię obrony najczęściej tworzą R. Pulido, G. Aguilar, I. Miquel, F. Montero oraz A. Tejero. W środku pola grają N. Garcia, M. Atienza oraz Z. Buurmeester, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Soko, A. Morata. Trener Ruben Albes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga 2 i pucharach.
Kiedy Leganes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Leganes to spotkanie z Mallorcą, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:15 na obiekcie Estadio Municipal de Butarque w ramach La Liga 2 (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Leganes?
Ostatni mecz Leganes to porażka z Almerią 3:0 w La Liga 2, 11 października 2026. Bramki zdobyli De la Fuente Escudero, De la Fuente Escudero oraz Chirino. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Leganes w tym sezonie?
Bilans Leganes w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-2-4 przy 6 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Leganes w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Leganes w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Leganes

Leganes terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18'
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
Estadio Municipal de Butarque U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 16:15
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
Estadio Municipal de Butarque U siebie | Trudny | |
|
28 Paź 20:00
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Wyjazd | – | |
|
01 Lis 17:00
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
Estadio Municipal José Zorrilla Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 17:00
|
La Liga 2, 13. kolejka
|
Estadio Municipal de Butarque U siebie | Łatwy | |
|
15 Lis 17:00
|
La Liga 2, 14. kolejka
|
Estadio Municipal de Butarque U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga 2, 15. kolejka
|
Estadi Nacional Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga 2, 16. kolejka
|
Estadio Municipal de Butarque U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga 2, 17. kolejka
|
Instalaciones de Zubieta Wyjazd | Łatwy | |
|
13 Gru 17:00
|
La Liga 2, 18. kolejka
|
Estadio Municipal de Butarque U siebie | Łatwy |
Kiedy Leganes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Leganes to spotkanie z Mallorcą, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:15 na obiekcie Estadio Municipal de Butarque w ramach La Liga 2 (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV.
Wyniki Leganes w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Leganes w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Leganes w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Leganes wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
3:0 | 5-3-2 | 3/11 | 5/7 | |
|
03 Paź Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
4:0 | 3-4-2-1 | 4/9 | 3/5 | |
|
28 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
0:2 | 3-5-2 | 4/8 | 6/8 | |
|
20 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
3:2 | 3-2-4-1 | 6/10 | 2/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
2:0 | 5-3-2 | 4/8 | 2/4 | |
|
04 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:0 | 3-2-4-1 | 4/7 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
1:0 | 3-1-4-2 | 0/8 | 1/1 | |
|
22 Sie Koniec
|
La Liga 2, 2. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 2/11 | 1/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
1:1 | 5-4-1 | 0/10 | 3/5 | |
|
31 Maj Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/8 | 3/8 |
Leganes ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 2 z 9 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Leganes zdobywa 1,57 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Leganes?
Ostatni mecz Leganes to porażka z Almerią 3:0 w La Liga 2, 11 października 2026. Bramki zdobyli De la Fuente Escudero, De la Fuente Escudero oraz Chirino. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Leganes – tabela La Liga 2
Jakie miejsce w tabeli La Liga 2 zajmuje Leganes w sezonie 2026/2027.
Miejsce Leganes w tabeli La Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 11 | 21 | |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 9 | 21 | |
3
|
CD Castellón
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 20 | |
4
|
Mallorca
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 17 | |
5
|
Sabadell
|
9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 16 | |
6
|
Sporting Gijon
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
7
|
Girona
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
8
|
Burgos CF
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
9
|
Real Oviedo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 14 | |
10
|
Granada
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
11
|
Real Valladolid
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 12 | |
12
|
Tenerife
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Celta de Vigo B
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | -1 | 11 | |
14
|
Eldense
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 11 | |
15
|
Las Palmas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
16
|
Leganes
|
9 | 3 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 11 | |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | -2 | 10 | |
18
|
Cordoba CF
|
9 | 3 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 9 | |
19
|
Real Sociedad II
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 8 | |
20
|
Cadiz
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 7 | |
21
|
AD Ceuta FC
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | -12 | 5 | |
22
|
Albacete
|
9 | 0 | 1 | 8 | 5:20 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 11 | 21 | |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 9 | 21 | |
3
|
CD Castellón
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 20 | |
4
|
Mallorca
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 17 | |
5
|
Sabadell
|
9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 16 | |
6
|
Sporting Gijon
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
7
|
Girona
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
8
|
Burgos CF
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
9
|
Real Oviedo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 14 | |
10
|
Granada
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
11
|
Real Valladolid
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 12 | |
12
|
Tenerife
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Leganes
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:14 | -8 | 12 | |
14
|
Celta de Vigo B
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | -1 | 11 | |
15
|
Eldense
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 11 | |
16
|
Las Palmas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | -2 | 10 | |
18
|
Cordoba CF
|
10 | 3 | 1 | 6 | 14:20 | -6 | 10 | |
19
|
Real Sociedad II
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 8 | |
20
|
Cadiz
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 7 | |
21
|
AD Ceuta FC
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | -12 | 5 | |
22
|
Albacete
|
9 | 0 | 1 | 8 | 5:20 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Almeria
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 15 | |
| 2 |
Mallorca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 3 |
Sabadell
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 4 |
Burgos CF
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 5 |
Eibar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 6 |
Real Valladolid
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 7 |
CD Castellón
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 8 |
Girona
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 9 |
Real Oviedo
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 10 |
Tenerife
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 11 |
Eldense
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Sporting Gijon
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 13 |
Celta de Vigo B
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 14 |
Leganes
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 15 |
FC Andorra
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 16 |
Cordoba CF
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 17 |
Las Palmas
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 18 |
Cadiz
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 19 |
Granada
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 20 |
AD Ceuta FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Real Sociedad II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 22 |
Albacete
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Eibar
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 2 |
CD Castellón
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 12 | |
| 3 |
Granada
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 10 | |
| 4 |
Sporting Gijon
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 9 | |
| 5 |
Girona
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Real Sociedad II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 7 |
Almeria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 8 |
Sabadell
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Real Oviedo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 10 |
Las Palmas
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 11 |
Mallorca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 5 | |
| 12 |
Leganes
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:10 | -8 | 5 | |
| 13 |
Burgos CF
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 14 |
Tenerife
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 15 |
Celta de Vigo B
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 16 |
FC Andorra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 17 |
Real Valladolid
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 18 |
Eldense
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 19 |
Cordoba CF
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 20 |
Cadiz
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 21 |
AD Ceuta FC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 22 |
Albacete
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:12 | -10 | 1 |
Które miejsce zajmuje Leganes w tabeli La Liga 2?
Leganes zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli La Liga 2 z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Almerii wynosi 10 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Leganes w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Leganes na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Leganes na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 0,44
- Udane dryblingi / mecz 5,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,56
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 18,0
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 27,7
- Zablokowane strzały / mecz 2,2
Strzelcy Leganes
Rozkład bramek w czasie
Bramki Leganes i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Leganes to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Leganes i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Leganes otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Leganes
100% bramek Leganes pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Leganes zdobywa w sezonie średnio 1,22 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,22.
Aktualne serie Leganes
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Leganes, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Leganes
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Leganes padają co najmniej trzy bramki, a w 22% spotkań trafiają obie drużyny.
Leganes – faule i karne
- Faule / mecz 15,8
- Faule rywali / mecz 11,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Leganes fauluje średnio 15,8 razy na mecz, a wymusza 11,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Leganes, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Leganes zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,83 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Leganes ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Leganes, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 9 meczów.
Leganes – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,7
Leganes oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,7 strzału.
Leganes – posiadanie piłki
- U siebie 46,0%
- Na wyjeździe 43,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio Leganes utrzymuje przy piłce 44,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Leganes – podania
- Kluczowe / mecz 7,6
- Dośrodkowania / mecz 13,1
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 42%
Leganes wymienia średnio 389 podań na mecz przy celności 82%, z czego 7,6 to podania kluczowe.
Leganes – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,56
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Leganes to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Leganes – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 3,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Leganes wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Leganes – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 78%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 11%
Leganes ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Leganes – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Leganes według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 7 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (8–15) | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 1,00 | 0,80 |
| Dołu tabeli (16–22) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 4,00 |
Najwięcej punktów na mecz Leganes zdobywa z drużynami z środka tabeli (8–15), najmniej z drużynami z dołu tabeli (16–22).
Leganes na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,60 0,75 | 1,80 0,25 | 1,20 1,25 |
|
15.
|
1,25 1,20 | 1,25 1,60 | 1,25 2,20 |
|
16.
|
2,00 0,83 | 1,33 0,33 | 1,33 1,67 |
|
17.
|
1,20 1,00 | 1,60 1,25 | 1,60 1,75 |
|
18.
|
1,50 0,60 | 1,50 1,60 | 2,00 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Leganes
Skrajne wyniki i osiągnięcia Leganes w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Real Oviedo - Leganes 0:1 La Liga 2, 22.08.2026
- Najwyższa porażka Cadiz - Leganes 4:0 La Liga 2, 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Leganes - Granada 3:2, La Liga 2, 20.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Garcia, Leganes - Granada 3:2, La Liga 2, 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Atienza, Leganes - Eldense 1:0, La Liga 2, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Leganes w tym sezonie?
Bilans Leganes w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-2-4 przy 6 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Leganes – zawodnicy
Jak wygląda kadra Leganes w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Leganes 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Leganes
-
Ruben Pena Obrońca Rana pauzuje od 42 dniopuszczone: 6 meczów
-
Alvaro Tejero Obrońca Rana pauzuje od 44 dniopuszczone: 3 mecze
-
Enric Franquesa Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 69 dniopuszczone: 8 meczów
-
Amadou Diawara Pomocnik Rana pauzuje od 80 dniopuszczone: 12 meczów
Kadra Leganes
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
28 | Kamerun | 1,2 mln € | 520 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 452' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
24 | Hiszpania | 1 mln € | 140 tys. € | 9 | 100% | 2 | 1 | 774' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
33 | Hiszpania | 3 mln € | 8,3 mln € | 6 | 67% | 0 | 0 | 407' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
29 | Hiszpania | 1,2 mln € | 1 mln € | 7 | 78% | 0 | 0 | 272' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Hiszpania | 800 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 136' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Dania | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
24 | Hiszpania | 100 tys. € | 120 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
22 | Tunezja | 5 mln € | 470 tys. € | 8 | 89% | 2 | 1 | 635' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Hiszpania | 1,2 mln € | 150 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 749' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | Holandia | 1,3 mln € | 90 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 654' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Maroko | 4 mln € | 820 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 639' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
38 | Hiszpania | 100 tys. € | 1 mln € | 9 | 100% | 0 | 0 | 332' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
29 | Gwinea | 700 tys. € | 1 mln € | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
24 | Hiszpania | 900 tys. € | 70 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 771' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
35 | Hiszpania | 400 tys. € | 520 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 162' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
23 | Hiszpania | 800 tys. € | 200 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 735' | 5 | 0 | |||||||
| 5 |
|
34 | Hiszpania | 400 tys. € | 520 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 581' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
30 | Hiszpania | 1,4 mln € | 624 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 232' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Hiszpania | 400 tys. € | 320 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 110' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Hiszpania | 800 tys. € | 620 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 227' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Hiszpania | 600 tys. € | 480 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 27' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Hiszpania | 2,5 mln € | 845 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
28 | Algeria | 1 mln € | 720 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 694' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
38 | Hiszpania | 100 tys. € | 630 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 113' | 0 | 1 | |||||||
Wartość całej kadry Leganes
29,5 mln €
śr. 1,2 mln € / zawodnika
Ile Leganes wydaje na pensje
19,3 mln € rocznie
śr. 772 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Hiszpania (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Leganes w sezonie 2026/2027
Leganes wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Leganes
Jak wygląda skład Leganes?
W wyjściowym ustawieniu Leganes między słupkami staje L. Zidane, a linię obrony najczęściej tworzą R. Pulido, G. Aguilar, I. Miquel, F. Montero oraz A. Tejero. W środku pola grają N. Garcia, M. Atienza oraz Z. Buurmeester, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Soko, A. Morata. Trener Ruben Albes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga 2 i pucharach.
Leganes – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Leganes w sezonie 2026/2027.
Leganes transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Dania | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Senegal | 43 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Belgia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Leganes
Leganes bilans transferowy
- +2,5 mln € 2026
- +21,3 mln € 2025
- +590 tys. € 2024
- +600 tys. € 2023
- +1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Leganes
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Leganes w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Leganes trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 1 mln €, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 300 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Zico Buurmeester z AZ Alkmaar za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Juan Cruz do Malagi za 300 tys. €.
Leganes – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Leganes? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Leganes?
Klub piłkarski Leganes zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.