Luis Lopes jest piłkarzem występującym obecnie w Atlas. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Luis Lopes
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Luis Lopes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luis Lopes wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.93, a skuteczność strzałów to 15,4%. Luis Lopes oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luis Lopes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Luis Lopes rozegrał w barwach Atlasu w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 693 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Luis Lopes
Pierwszy transfer Luis Lopes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Benfiki B do Aberdeen za 470 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Luis Lopes było przejście z Leganes do Atlasu w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Czy Luis Lopes ma kontuzję?
Obecnie Luis Lopes ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Atlasie.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Luis Lopes?
Luis Lopes najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Luis Lopes?
Wycena 26-letniego Luis Lopes według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luis Lopes?
Luis Lopes urodził się 16 lutego 2000 w Lisboa w Portugalii, ma narodowość kabowerdyjską. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Luis Lopes – statystyki
Szczegółowe statystyki Luis Lopes w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Atlas oraz reprezentacja Wysp Zielonego Przylądka. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Luis Lopes vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Luis Lopes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luis Lopes wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.93, a skuteczność strzałów to 15,4%. Luis Lopes oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Luis Lopes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Luis Lopes w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
20 Wrz
Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
1:1 | 35' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
5:2 | 45' | 1 | 0 | – | 7.3 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
1:3 | 58' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
0:2 | 68' | 0 | 2 | – | 8.6 | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
2:1 | 71' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
12 Sie
Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
08 Sie
Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
2:0 | 14' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
05 Sie
Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
3:1 | 62' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
02 Sie
Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 3. kolejka
|
0:2 | 71' | 0 | 0 | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Luis Lopes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Luis Lopes rozegrał w barwach Atlasu w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 693 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Luis Lopes – transfery
W trakcie kariery Luis Lopes zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Atlas 2026 – obecnie
-
Leganes 2025 – 2026
-
Aberdeen 2022 – 2025
-
Benfica B 2020 – 2022
-
Benfica U23 2019 – 2020

-
Benfica U19 2017 – 2019
-
Benfica Sad U17 2016 – 2017

-
Belenenses U17 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Luis Lopes
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 02.02.2025 |
|
715 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 14.07.2022 |
|
470 tys. € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Luis Lopes
Pierwszy transfer Luis Lopes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Benfiki B do Aberdeen za 470 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Luis Lopes było przejście z Leganes do Atlasu w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Luis Lopes – forma
W ostatnich 5 meczach Luis Lopes zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,83. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Luis Lopes i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
20 Wrz
Koniec
|
Atlas
1
UNAM Pumas
1
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
35'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Toluca
5
Atlas
2
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Atlas
1
Atlante FC
1
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Atlas
1
Club Querétaro
3
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
CD Cruz Azul
0
Atlas
2
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Atlas
2
Tigres UANL
1
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Sie
Koniec
|
FC Cincinnati
1
Atlas
2
Leagues Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Charlotte
2
Atlas
0
Leagues Cup, runda
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Columbus Crew
3
Atlas
1
Leagues Cup, runda
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Atlas
0
CF Monterrey
2
Liga MX (Meksyk), 3. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Santos Laguna
0
Atlas
1
Liga MX (Meksyk), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Club León
2
Atlas
3
Liga MX (Meksyk), 1. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Leganes
1
Mirandes
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Cadiz
3
Leganes
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Leganes
0
Huesca
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Leganes
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Leganes
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
FC Andorra
4
La Liga 2, 37. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
2
Leganes
0
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Leganes
2
Albacete
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Almeria
2
Leganes
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Leganes
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Leganes
5
AD Ceuta FC
2
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
3
Leganes
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Eibar
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Leganes
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Leganes
1
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Cordoba CF
2
Leganes
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Leganes
1
Granada
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Burgos CF
2
Leganes
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Leganes
2
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Albacete
1
Leganes
3
La Liga 2, 20. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Racing Santander
1
Leganes
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Leganes
1
Albacete
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
3
Leganes
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Leganes
0
Almeria
3
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lis
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Leganes
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Burgos CF
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Azuaga
1
Leganes
4
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Malaga
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Mirandes
0
Leganes
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Andorra
1
Leganes
2
La Liga 2, 8. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
0
CD Castellón
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Leganes
0
Las Palmas
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Granada
0
Leganes
2
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Leganes
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Leganes
1
Cadiz
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Huesca
1
Leganes
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Leganes
3
Real Valladolid
0
La Liga, 38. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Leganes
1
La Liga, 37. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
3
Leganes
0
La Liga, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Leganes
3
Espanyol
2
La Liga, 35. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Leganes
2
La Liga, 34. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Girona
1
La Liga, 33. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Mallorca
0
Leganes
0
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Barcelona
1
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Osasuna
1
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Real Madryt
3
Leganes
2
La Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Real Betis
3
La Liga, 28. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
2
Leganes
1
La Liga, 27. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Getafe
0
La Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Leganes
0
La Liga, 25. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Deportivo Alaves
3
La Liga, 24. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Valencia
2
Leganes
0
La Liga, 23. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Hibernian
2
Aberdeen
0
Scottish Premiership, 25. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Aberdeen
0
St Mirren
3
Scottish Premiership, 24. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Aberdeen
0
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership, 23. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Aberdeen
1
Ross County
2
Scottish Premiership, 21. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Dundee United
1
Aberdeen
0
Scottish Premiership, 20. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Kilmarnock
4
Aberdeen
0
Scottish Premiership, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Aberdeen
1
Hibernian
3
Scottish Premiership, 18. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Aberdeen
1
Scottish Premiership, 14. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Hibernian
3
Aberdeen
3
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Aberdeen
4
FC Dundee
1
Scottish Premiership, 12. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Aberdeen
2
Rangers
1
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
55'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Celtic
2
Aberdeen
2
Scottish Premiership, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Aberdeen
3
Heart Of Midlothian
2
Scottish Premiership, 7. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Hibernian
0
Aberdeen
4
Scottish Premiership
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Aberdeen
1
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Karne
|
Aberdeen
(5)
3
Celtic
(6)
3
Puchar Szkocji
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Aberdeen
0
FC Dundee
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Livingston
0
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Aberdeen
2
Ross County
1
Scottish Premiership
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Motherwell
0
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
FC Dundee
1
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Aberdeen
3
Kilmarnock
1
Puchar Szkocji
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Aberdeen
0
St Johnstone
2
Scottish Premiership
|
29'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Rangers
2
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
14'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Aberdeen
1
Celtic
1
Scottish Premiership
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
St Johnstone
1
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Ross County
0
Aberdeen
3
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Aberdeen
0
St Mirren
3
Scottish Premiership
|
71'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Aberdeen
2
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
17'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Aberdeen
0
Kilmarnock
1
Scottish Premiership
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Hibernian
2
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Aberdeen
1
Rangers
1
Scottish Premiership
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Celtic
6
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
PAOK
2
Aberdeen
2
Liga Konferencji
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Motherwell
2
Aberdeen
4
Scottish Premiership
|
20'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Aberdeen
2
PAOK
3
Liga Konferencji
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Aberdeen
0
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Aberdeen
1
HJK Helsinki
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rangers
1
Aberdeen
3
Scottish Premiership
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Heart Of Midlothian
2
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Aberdeen
0
Hibernian
2
Scottish Premiership
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Aberdeen
1
BK Hacken
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
St Mirren
2
Aberdeen
2
Scottish Premiership
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Livingston
0
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Celtic
5
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Aberdeen
0
Hibernian
0
Scottish Premiership
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Aberdeen
2
Rangers
0
Scottish Premiership
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Ross County
0
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Aberdeen
2
Kilmarnock
0
Scottish Premiership
|
77'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
St Johnstone
0
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Celtic
4
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Aberdeen
1
St Mirren
3
Scottish Premiership
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Hibernian
6
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Darvel
1
Aberdeen
0
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Aberdeen
2
St Johnstone
0
Scottish Premiership
|
88'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Kilmarnock
2
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Gru
Koniec
|
St Mirren
3
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Aberdeen
0
Celtic
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Aberdeen
4
Hibernian
1
Scottish Premiership
|
73'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Rangers
4
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Motherwell
1
Aberdeen
2
Scottish Premiership
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Aberdeen
4
Partick Thistle
1
Scottish League Cup
|
61'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Aberdeen
2
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Dundee United
4
Aberdeen
0
Scottish Premiership
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Dogryw.
|
Annan Athletic
1
Aberdeen
4
Scottish League Cup
|
75'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Aberdeen
4
St Mirren
1
Scottish Premiership
|
18'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Aberdeen
3
Raith Rovers
0
Scottish League Cup
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Stirling Albion
0
Aberdeen
5
Scottish League Cup
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Ekwador
1
Wyspy Zielonego Przylądka
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Burkina Faso
2
Wyspy Zielonego Przylądka
0
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Benfica B
3
Académica Coimbra
1
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Penafiel
0
Benfica B
1
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Vizela
1
Benfica B
0
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Benfica B
3
Chaves
4
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Benfica U19
2
Real Madryt U19
3
UEFA Youth League
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Luis Lopes 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.63, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.83.
W ostatnich 10 meczach Luis Lopes 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.63, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57.
W jakiej formie jest Luis Lopes?
Luis Lopes jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.83 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.93). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Luis Lopes – zarobki
Luis Lopes gra w Atlas na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 320 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Luis Lopes w Atlas (2025/26)
| Rocznie | 320 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 877 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Luis Lopes w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
320 tys. € |
| 2024/25 |
|
320 tys. € |
| 2023/24 |
|
130 tys. € |
| 2022/23 |
|
126 tys. € |
Luis Lopes – kontuzje
W trakcie kariery Luis Lopes zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Luis Lopes
-
Kolano skoczka
pauzuje od 41 dni
21.09.26Atlas opuszczone: 6 meczów
Czy Luis Lopes ma kontuzję?
Obecnie Luis Lopes ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Atlasie.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Luis Lopes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luis Lopes wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luis Lopes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Luis Lopes
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 26 |
|
2 mln € |
| 29.12.2025 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 15.10.2025 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 08.06.2025 | 25 |
|
1 mln € |
| 02.12.2024 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 29.05.2024 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 19.03.2024 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 04.12.2023 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 25.06.2023 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 21.03.2023 | 23 |
|
1 mln € |
| 12.12.2022 | 22 |
|
500 tys. € |
| 26.06.2022 | 22 |
|
200 tys. € |
| 31.03.2022 | 22 |
|
175 tys. € |
| 28.06.2021 | 21 |
|
250 tys. € |
| 01.11.2020 | 20 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Luis Lopes?
Wycena Luis Lopes wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Luis Lopes wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 175 tys. €.