Forma w lidze
CF Pachuca w tabeli
11. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 8. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
9:11 bramki
1,80 gola/mecz
10 pkt
9:3 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy CF Pachuca
Wartość drużyny: 19,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | Wenezuela | 37 | napastnik | 11 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Maroko | 30 | pomocnik | 11 | 5,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,77 średnia ocena | Wenezuela | 37 | napastnik | 11 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 990 minut | Meksyk | 28 | bramkarz | 11 | 1 mln € |
Przewidywany skład CF Pachuca 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


CF Pachuca w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 21 |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 20 |
| ··· | |||||||
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 14 |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 13 |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | 13 |
Wyniki CF Pachuca
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
CF Pachuca
3
Necaxa
3
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Santos Laguna
1
CF Pachuca
0
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
|
|
21 Wrz Koniec
|
CF Pachuca
2
Club Tijuana
2
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
Terminarz CF Pachuca
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 03:00
|
CF Monterrey
CF Pachuca
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
|
|
22 Paź 05:00
|
CF Pachuca
CD Cruz Azul
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
|
|
26 Paź 02:00
|
Club América
CF Pachuca
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery CF Pachuca
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Paragwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Meksyk |
|
10,3 mln € | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Meksyk |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Meksyk |
|
koniec wypożyczenia |
CF Pachuca to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga MX (Meksyk). Swoim domowym obiektem jest Estadio Hidalgo, który może pomieścić 30 000 widzów. Zespół prowadzi Benjamin Mora. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 19,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez CF Pachuca?
Klub piłkarski CF Pachuca zdobył w swojej historii 20 trofeów. Najczęściej wygrywał Liga Mistrzów CONCACAF oraz Puchar Mistrzów CONCACAF. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Apertury Meksyku, Mistrzostwo Clausury Meksyku oraz Copa Sudamericana.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CF Pachuca w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do CF Pachuca trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 3,3 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 15,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Christian Rivera z Sport Recife za 2,8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Elias Montiel do Atlasu za 10,3 mln €.
Które miejsce zajmuje CF Pachuca w tabeli Ligi MX?
CF Pachuca zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład CF Pachuca?
W wyjściowym ustawieniu CF Pachuca między słupkami staje C. Moreno, a linię obrony najczęściej tworzą M. Isais, Eduardo dos Santos, S. Barreto oraz F. Venegas. W środku pola grają R. Pizarro, S. Rodriguez, A. Bautista, C. Rivera oraz O. Idrissi, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Rondón. Trener Benjamin Mora ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Kiedy CF Pachuca gra następny mecz?
Najbliższy mecz CF Pachuca to spotkanie z CF Monterrey, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio BBVA w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CF Pachuca?
Ostatni mecz CF Pachuca to remis z Necaxą 3:3 w Lidze MX, 12 października 2026. Bramki zdobyli Espindola, Carranza, Dos Santos Bauermann, Valencia, Rondón oraz Rondón. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma CF Pachuca w tym sezonie?
Bilans CF Pachuca w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-4-4 przy 18 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz CF Pachuca w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra CF Pachuca w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań CF Pachuca
CF Pachuca terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
Estadio BBVA Wyjazd | Umiarkowany | |
|
22 Paź 05:00
|
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
Estadio Hidalgo U siebie | Umiarkowany | |
|
26 Paź 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Estadio Azteca Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 00:00
|
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
Estadio Hidalgo U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 00:00
|
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
Estadio Jalisco Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis 00:00
|
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
Estadio Hidalgo U siebie | Trudny |
Kiedy CF Pachuca gra następny mecz?
Najbliższy mecz CF Pachuca to spotkanie z CF Monterrey, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio BBVA w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki CF Pachuca w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub CF Pachuca w sezonie 2026.
Forma i bramki CF Pachuca w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
CF Pachuca wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 5/8 | 4/8 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/15 | 3/5 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 10/10 | 1/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 5/10 | 4/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 3/4 | 4/10 | |
|
30 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 8/15 | 4/4 | |
|
24 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/5 | 3/3 | |
|
18 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 5/8 | 0/0 | |
|
12 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
0:1 | 4-2-3-1 | 6/11 | 2/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
2:1 | 4-4-2 | 7/10 | 3/6 |
CF Pachuca ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 11 meczów, ze średnią 1,20 punktu. W pozostałych ustawieniach CF Pachuca zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CF Pachuca?
Ostatni mecz CF Pachuca to remis z Necaxą 3:3 w Lidze MX, 12 października 2026. Bramki zdobyli Espindola, Carranza, Dos Santos Bauermann, Valencia, Rondón oraz Rondón. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
CF Pachuca – tabela Liga MX (Meksyk)
Jakie miejsce w tabeli Liga MX (Meksyk) zajmuje CF Pachuca w sezonie 2026.
Miejsce CF Pachuca w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Tijuana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 3 |
Club América
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | 8 | 11 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 5 |
CD Cruz Azul
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 10 | |
| 6 |
CF Monterrey
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 7 |
Toluca
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 9 |
Club Querétaro
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Santos Laguna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 11 |
Atlas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 12 |
Puebla
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
UNAM Pumas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 14 |
Atlante FC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Necaxa
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 16 |
Atlético San Luis
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 17 |
FC Juárez
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 18 |
CF Pachuca
|
5 | 0 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club Querétaro
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 13 | |
| 2 |
Atlas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 3 |
Toluca
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Club América
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 5 |
Guadalajara Chivas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 6 |
CF Pachuca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Puebla
|
6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 8 |
CD Cruz Azul
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 9 |
UNAM Pumas
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 11 |
Club León
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Santos Laguna
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 13 |
Atlante FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
CF Monterrey
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 15 |
Club Tijuana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 16 |
Necaxa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 17 |
Tigres UANL
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Juárez
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje CF Pachuca w tabeli Ligi MX?
CF Pachuca zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki CF Pachuca w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki CF Pachuca na tle ligi w sezonie 2026.
CF Pachuca na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,2
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 1,18
- Udane dryblingi / mecz 8,4
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,27
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 17,7
- Przechwyty / mecz 7,6
- Wybicia / mecz 20,1
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy CF Pachuca
-
Salomón Rondón 12
-
Carlos Moreno 1
-
Oussama Idrissi 1
-
Alan Bautista 1

-
Eduardo dos Santos 1
-
Elias Montiel 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki CF Pachuca i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres CF Pachuca to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CF Monterrey - CF Pachuca Po przerwie pada 56% bramek CF Pachuca.Przebieg meczu CF Pachuca i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-4-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-3-3 |
Gdy CF Pachuca otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla CF Pachuca
89% bramek CF Pachuca pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
CF Pachuca zdobywa w sezonie średnio 1,18 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie CF Pachuca
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów CF Pachuca, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
CF Pachuca wygra mecz CF Monterrey - CF Pachuca CF Pachuca nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach CF Pachuca
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 9%
W 55% meczów CF Pachuca padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CF Monterrey - CF Pachuca Powyżej 2,5 bramki padło w 55% meczów CF Pachuca.CF Pachuca – faule i karne
- Faule / mecz 14,9
- Faule rywali / mecz 10,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
CF Pachuca fauluje średnio 14,9 razy na mecz, a wymusza 10,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla CF Pachuca, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie CF Pachuca zdobywa 0,60 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
CF Pachuca wygra mecz CF Monterrey - CF Pachuca CF Pachuca zdobywa u siebie 20% możliwych punktów, na wyjeździe 56%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach CF Pachuca ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli CF Pachuca, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
CF Pachuca wygra drugą połowę meczu CF Monterrey - CF Pachuca Drugą połowę CF Pachuca wygrywał w 5 z 11 meczów.CF Pachuca – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,4
CF Pachuca oddaje 12,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CF Monterrey - CF Pachuca CF Pachuca oddaje 12,2 strzałów na mecz.CF Pachuca – posiadanie piłki
- U siebie 54,2%
- Na wyjeździe 42,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio CF Pachuca utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
CF Pachuca wygra mecz CF Monterrey - CF Pachuca CF Pachuca utrzymuje średnio 48,0% posiadania piłki.CF Pachuca – podania
- Kluczowe / mecz 12,7
- Dośrodkowania / mecz 22,9
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 53%
CF Pachuca wymienia średnio 392 podań na mecz przy celności 82%, z czego 12,7 to podania kluczowe.
CF Pachuca – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 3 z 6
- Stracone / mecz 1,27
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto CF Pachuca to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu CF Monterrey - CF Pachuca Czyste konto CF Pachuca zachowuje w 27% meczów.CF Pachuca – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
CF Pachuca wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu CF Monterrey - CF Pachuca Powyżej 8,5 rożnego padło w 55% meczów CF Pachuca.CF Pachuca – kartki
- Żółte kartki 31
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 55%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 18%
CF Pachuca ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale CF Pachuca – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
CF Pachuca według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,33 | 1,67 |
| Dołu tabeli (13–18) | 5 | 2-2-1 | 1,60 | 1,80 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz CF Pachuca zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
CF Pachuca na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,20 1,50 | 1,20 1,00 | 1,20 1,17 |
|
10.
|
2,00 0,80 | 2,20 1,20 | 1,20 1,80 |
|
11.
|
0,60 1,67 | 1,80 1,50 | 2,20 0,50 |
|
12.
|
1,00 1,40 | 1,50 1,60 | 1,83 1,60 |
|
13.
|
2,20 0,33 | 1,80 0,67 | 1,00 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach CF Pachuca
Skrajne wyniki i osiągnięcia CF Pachuca w tym sezonie
- Najwyższa wygrana UNAM Pumas - CF Pachuca 0:3 Liga MX (Meksyk), 19.07.2026
- Najwyższa porażka CF Pachuca - Club Querétaro 1:2 Liga MX (Meksyk), 27.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek CF Pachuca - Necaxa 3:3, Liga MX (Meksyk), 12.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Rondón, CF Pachuca - Club Querétaro 1:2, Liga MX (Meksyk), 27.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta Bautista, FC Juárez - CF Pachuca 0:2, Liga MX (Meksyk), 5.09.2026
Jakie statystyki ma CF Pachuca w tym sezonie?
Bilans CF Pachuca w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-4-4 przy 18 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
CF Pachuca – zawodnicy
Jak wygląda kadra CF Pachuca w sezonie 2026.
Przewidywany skład CF Pachuca 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze CF Pachuca
-
Robert Nunes Napastnik Rana pauzuje od 31 dniopuszczone: 3 mecze
-
Andres Arroyo Pomocnik Uraz stopy pauzuje od 38 dniopuszczone: 4 mecze
-
Alexei Dominguez Napastnik Uraz stopy pauzuje od 65 dniopuszczone: 9 meczów
Kadra CF Pachuca
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
37 | Wenezuela | 350 tys. € | 823 tys. € | 11 | 100% | 12 | 0 | 902' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Maroko | 5,5 mln € | 823 tys. € | 11 | 100% | 1 | 3 | 764' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Argentyna | 1,5 mln € | 313 tys. € | 11 | 100% | 0 | 3 | 424' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Paragwaj | 1 mln € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 210' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
30 | Brazylia | 650 tys. € | 1,7 mln € | 7 | 64% | 1 | 0 | 413' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
21 | Meksyk | 4,5 mln € | 250 tys. € | 3 | 27% | 0 | 0 | 60' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
26 | Meksyk | 550 tys. € | 80 tys. € | 2 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
30 | Kolumbia | 1,3 mln € | 501 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 872' | 2 | 1 | |||||||
| 28 |
|
24 | Kolumbia | 1,2 mln € | 197 tys. € | 2 | 18% | 0 | 0 | 50' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
24 | Meksyk | 3,5 mln € | 63 tys. € | 11 | 100% | 1 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Meksyk | 750 tys. € | 572 tys. € | 11 | 100% | 0 | 3 | 520' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
23 | Meksyk | 1,5 mln € | 250 tys. € | 4 | 36% | 0 | 0 | 140' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
22 | Meksyk | – | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
27 | Argentyna | 3 mln € | 376 tys. € | 11 | 100% | 0 | 1 | 990' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Brazylia | 1,3 mln € | 635 tys. € | 10 | 91% | 1 | 0 | 843' | 2 | 1 | |||||||
| 15 |
|
28 | Meksyk | 1,5 mln € | 563 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 815' | 5 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Meksyk | 3 mln € | 250 tys. € | 10 | 91% | 0 | 2 | 570' | 5 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Meksyk | 1,2 mln € | 537 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 268' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
23 | Meksyk | 1,5 mln € | 80 tys. € | 7 | 64% | 0 | 0 | 142' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
22 | Liban | – | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
28 | Meksyk | 1 mln € | 215 tys. € | 11 | 100% | 1 | 0 | 990' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
22 | Meksyk | 200 tys. € | 18 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry CF Pachuca
35 mln €
śr. 1,6 mln € / zawodnika
Ile CF Pachuca wydaje na pensje
8,2 mln € rocznie
śr. 375 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Meksyk (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy CF Pachuca w sezonie 2026
CF Pachuca wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry CF Pachuca
Jak wygląda skład CF Pachuca?
W wyjściowym ustawieniu CF Pachuca między słupkami staje C. Moreno, a linię obrony najczęściej tworzą M. Isais, Eduardo dos Santos, S. Barreto oraz F. Venegas. W środku pola grają R. Pizarro, S. Rodriguez, A. Bautista, C. Rivera oraz O. Idrissi, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Rondón. Trener Benjamin Mora ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
CF Pachuca – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub CF Pachuca w sezonie 2026.
CF Pachuca transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Paragwaj | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Meksyk | 21 |
|
10,3 mln € | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Meksyk | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Meksyk | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Ekwador | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Meksyk | 24 |
|
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Ekwador | 36 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Meksyk | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lip 2026 |
|
Paragwaj | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery CF Pachuca
CF Pachuca bilans transferowy
- +12,5 mln € 2026
- +12,8 mln € 2025
- +15,8 mln € 2024
- +25 mln € 2023
- +2,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii CF Pachuca
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CF Pachuca w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do CF Pachuca trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 3,3 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 15,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Christian Rivera z Sport Recife za 2,8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Elias Montiel do Atlasu za 10,3 mln €.
CF Pachuca – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski CF Pachuca? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez CF Pachuca?
Klub piłkarski CF Pachuca zdobył w swojej historii 20 trofeów. Najczęściej wygrywał Liga Mistrzów CONCACAF oraz Puchar Mistrzów CONCACAF. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Apertury Meksyku, Mistrzostwo Clausury Meksyku oraz Copa Sudamericana.