Forma w lidze
CD Cruz Azul w tabeli
7. miejsce / 17 punktów Play-offy (ćwierćfinał)
Strata do lidera: 4 punkty
Przewaga nad 9. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
12:12 bramki
2,00 gola/mecz
7 pkt
10:9 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy CD Cruz Azul
Wartość drużyny: 59 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Urugwaj | 32 | napastnik | 11 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Meksyk | 29 | pomocnik | 11 | 6 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,05 średnia ocena | Urugwaj | 32 | napastnik | 11 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 890 minut | Meksyk | 29 | pomocnik | 11 | 6 mln € |
Przewidywany skład CD Cruz Azul 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
CD Cruz Azul w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 21 |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 20 |
| ··· | |||||||
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | 18 |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 17 |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 15 |
Wyniki CD Cruz Azul
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
UNAM Pumas
3
CD Cruz Azul
3
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
CD Cruz Azul
3
Toluca
3
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
CF Monterrey
1
CD Cruz Azul
0
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
Terminarz CD Cruz Azul
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 05:10
|
CD Cruz Azul
FC Juárez
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
|
|
22 Paź 05:00
|
CF Pachuca
CD Cruz Azul
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
|
|
26 Paź 02:00
|
Club Querétaro
CD Cruz Azul
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery CD Cruz Azul
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Meksyk |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
|
Grecja |
|
5,3 mln € | |
| 10 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo |
CD Cruz Azul to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga MX (Meksyk). Swoim domowym obiektem jest Estadio Azteca, który może pomieścić 106 187 widzów. Zespół prowadzi Joel Huiqui. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 59 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez CD Cruz Azul?
Klub piłkarski CD Cruz Azul zdobył w swojej historii 36 trofeów. Najczęściej wygrywał Liga Mistrzów CONCACAF oraz Mistrzostwo Meksyku. Ponadto triumfował w Puchar Mistrzów CONCACAF, Campeón de Campeones, Puchar Meksyku, Superpuchar Meksyku, Mistrzostwo Clausury Meksyku, Leagues Cup oraz Mistrzostwo Apertury Meksyku.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CD Cruz Azul w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do CD Cruz Azul trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 6 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 13,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Agustin Palavecino z Necaxy za 4,7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mateusz Bogusz do Houston Dynamo za 5,5 mln €.
Które miejsce zajmuje CD Cruz Azul w tabeli Ligi MX?
CD Cruz Azul zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 17 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 4 punkty, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład CD Cruz Azul?
W wyjściowym ustawieniu CD Cruz Azul między słupkami staje K. Mier, a linię obrony najczęściej tworzą A. Marquez, W. Ditta, G. Piovi, J. Orozco oraz O. Campos. W środku pola grają A. Palavecino, Lira Mendez, Erik Antonio oraz C. Rodriguez, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Ibanez, G. Fernandez. Trener Joel Huiqui ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Kiedy CD Cruz Azul gra następny mecz?
Najbliższy mecz CD Cruz Azul to spotkanie z FC Juárez, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 05:10 na obiekcie Estadio Azteca w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CD Cruz Azul?
Ostatni mecz CD Cruz Azul to remis z UNAM Pumas 3:3 w Lidze MX, 12 października 2026. Bramki zdobyli Dos Santos Junior, Huerta, Palavecino, Morales, Montano oraz Ebere. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma CD Cruz Azul w tym sezonie?
Bilans CD Cruz Azul w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-2-4 przy 22 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 15,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz CD Cruz Azul w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra CD Cruz Azul w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań CD Cruz Azul
CD Cruz Azul terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 05:10
|
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
Estadio Azteca U siebie | Łatwy | |
|
22 Paź 05:00
|
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
Estadio Hidalgo Wyjazd | Umiarkowany | |
|
26 Paź 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Estadio Corregidora Wyjazd | Trudny | |
|
02 Lis 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
Estadio Azteca U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 00:00
|
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
Estadio Universitario de Nuevo León Wyjazd | Łatwy | |
|
23 Lis 00:07
|
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
Estadio AKRON Wyjazd | Trudny |
Kiedy CD Cruz Azul gra następny mecz?
Najbliższy mecz CD Cruz Azul to spotkanie z FC Juárez, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 05:10 na obiekcie Estadio Azteca w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki CD Cruz Azul w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub CD Cruz Azul w sezonie 2026.
Forma i bramki CD Cruz Azul w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
CD Cruz Azul wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 6/10 | 1/4 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
3:3 | 5-3-2 | 4/9 | 4/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
1:0 | 5-4-1 | 4/10 | 2/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
4:3 | 5-4-1 | 6/15 | 5/7 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 9/14 | 0/1 | |
|
29 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
1:3 | 5-4-1 | 7/14 | 2/7 | |
|
23 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
0:2 | 5-3-2 | 9/13 | 0/1 | |
|
17 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 6/11 | 4/6 | |
|
14 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
1:2 | 4-1-4-1 | 5/9 | 1/3 | |
|
10 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
2:1 | 5-3-2 | 4/4 | 1/6 |
CD Cruz Azul ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 3 z 11 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach CD Cruz Azul zdobywa 1,63 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CD Cruz Azul?
Ostatni mecz CD Cruz Azul to remis z UNAM Pumas 3:3 w Lidze MX, 12 października 2026. Bramki zdobyli Dos Santos Junior, Huerta, Palavecino, Morales, Montano oraz Ebere. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
CD Cruz Azul – tabela Liga MX (Meksyk)
Jakie miejsce w tabeli Liga MX (Meksyk) zajmuje CD Cruz Azul w sezonie 2026.
Miejsce CD Cruz Azul w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Tijuana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 3 |
Club América
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | 8 | 11 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 5 |
CD Cruz Azul
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 10 | |
| 6 |
CF Monterrey
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 7 |
Toluca
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 9 |
Club Querétaro
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Santos Laguna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 11 |
Atlas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 12 |
Puebla
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
UNAM Pumas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 14 |
Atlante FC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Necaxa
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 16 |
Atlético San Luis
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 17 |
FC Juárez
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 18 |
CF Pachuca
|
5 | 0 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club Querétaro
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 13 | |
| 2 |
Atlas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 3 |
Toluca
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Club América
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 5 |
Guadalajara Chivas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 6 |
CF Pachuca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Puebla
|
6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 8 |
CD Cruz Azul
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 9 |
UNAM Pumas
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 11 |
Club León
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Santos Laguna
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 13 |
Atlante FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
CF Monterrey
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 15 |
Club Tijuana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 16 |
Necaxa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 17 |
Tigres UANL
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Juárez
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje CD Cruz Azul w tabeli Ligi MX?
CD Cruz Azul zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 17 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 4 punkty, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki CD Cruz Azul w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki CD Cruz Azul na tle ligi w sezonie 2026.
CD Cruz Azul na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,6
- Strzały celne / mecz 7,4
- Asysty / mecz 1,82
- Udane dryblingi / mecz 7,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,91
- Czyste konta 9%
- Odbiory / mecz 17,3
- Przechwyty / mecz 9,4
- Wybicia / mecz 16,2
- Zablokowane strzały / mecz 4,7
Strzelcy CD Cruz Azul
-
Gabriel Fernandez 4
-
Nicolas Ibanez 4
-
Angel Marquez 3
-
Osinachi Ebere 2
-
Jose Paradela 2
-
Agustin Palavecino 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki CD Cruz Azul i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres CD Cruz Azul to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez Po przerwie pada 59% bramek CD Cruz Azul.Przebieg meczu CD Cruz Azul i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 2-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy CD Cruz Azul otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla CD Cruz Azul
95% bramek CD Cruz Azul pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
CD Cruz Azul zdobywa w sezonie średnio 1,55 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie CD Cruz Azul
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów CD Cruz Azul, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
CD Cruz Azul wygra mecz CD Cruz Azul - FC Juárez CD Cruz Azul nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach CD Cruz Azul
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 45%
- Powyżej 5,5 27%
W 73% meczów CD Cruz Azul padają co najmniej trzy bramki, a w 73% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez Powyżej 2,5 bramki padło w 73% meczów CD Cruz Azul.CD Cruz Azul – faule i karne
- Faule / mecz 11,4
- Faule rywali / mecz 10,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
CD Cruz Azul fauluje średnio 11,4 razy na mecz, a wymusza 10,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla CD Cruz Azul, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie CD Cruz Azul zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
CD Cruz Azul wygra mecz CD Cruz Azul - FC Juárez CD Cruz Azul zdobywa u siebie 56% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach CD Cruz Azul ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli CD Cruz Azul, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
CD Cruz Azul wygra drugą połowę meczu CD Cruz Azul - FC Juárez Drugą połowę CD Cruz Azul wygrywał w 5 z 11 meczów.CD Cruz Azul – strzały
- Celne / mecz 7,4
- Niecelne / mecz 8,3
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,8
CD Cruz Azul oddaje 15,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez CD Cruz Azul oddaje 15,6 strzałów na mecz.CD Cruz Azul – posiadanie piłki
- U siebie 55,7%
- Na wyjeździe 57,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 11
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 11 meczów. Średnio CD Cruz Azul utrzymuje przy piłce 56,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
CD Cruz Azul wygra mecz CD Cruz Azul - FC Juárez CD Cruz Azul utrzymuje średnio 56,5% posiadania piłki.CD Cruz Azul – podania
- Kluczowe / mecz 15,7
- Dośrodkowania / mecz 22,2
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 55%
CD Cruz Azul wymienia średnio 480 podań na mecz przy celności 84%, z czego 15,7 to podania kluczowe.
CD Cruz Azul – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,91
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto CD Cruz Azul to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez Czyste konto CD Cruz Azul zachowuje w 9% meczów.CD Cruz Azul – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 91%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,4
CD Cruz Azul wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 91% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez Powyżej 8,5 rożnego padło w 91% meczów CD Cruz Azul.CD Cruz Azul – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 45%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 18%
CD Cruz Azul ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale CD Cruz Azul – 1,8.
CD Cruz Azul według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,33 | 2,67 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,50 | 1,75 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,25 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz CD Cruz Azul zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
CD Cruz Azul na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,40 1,00 | 1,80 1,00 | 0,80 1,33 |
|
6.
|
1,00 2,40 | 1,00 2,20 | 1,50 1,80 |
|
7.
|
1,67 1,40 | 2,00 2,00 | 2,00 1,80 |
|
8.
|
2,00 0,75 | 1,67 1,25 | 1,00 2,00 |
|
9.
|
1,20 1,50 | 1,20 1,00 | 1,20 1,17 |
Ciekawe rekordy w meczach CD Cruz Azul
Skrajne wyniki i osiągnięcia CD Cruz Azul w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Necaxa - CD Cruz Azul 1:3 Liga MX (Meksyk), 29.08.2026
- Najwyższa porażka CD Cruz Azul - Atlas 0:2 Liga MX (Meksyk), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek CD Cruz Azul - Club América 4:3, Liga MX (Meksyk), 13.09.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Ibanez, CD Cruz Azul - Toluca 3:3, Liga MX (Meksyk), 27.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta Palavecino, CD Cruz Azul - Atlante FC 2:3, Liga MX (Meksyk), 2.08.2026
Jakie statystyki ma CD Cruz Azul w tym sezonie?
Bilans CD Cruz Azul w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-2-4 przy 22 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 15,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
CD Cruz Azul – zawodnicy
Jak wygląda kadra CD Cruz Azul w sezonie 2026.
Przewidywany skład CD Cruz Azul 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze CD Cruz Azul
-
Jose Paradela Pomocnik Uraz mięśnia pauzuje od 16 dniopuszczone: 2 mecze
-
Carlos Rotondi Napastnik Rana pauzuje od 20 dniopuszczone: 3 mecze
-
Gonzalo Piovi Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 59 dniopuszczone: 3 mecze
Kadra CD Cruz Azul
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
32 | Urugwaj | 1,5 mln € | 1,1 mln € | 11 | 100% | 4 | 1 | 479' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Argentyna | 2 mln € | 1,1 mln € | 11 | 100% | 4 | 2 | 744' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
29 | Argentyna | 3 mln € | 823 tys. € | 3 | 27% | 0 | 0 | 191' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
21 | Argentyna | 4,5 mln € | 948 tys. € | 11 | 100% | 1 | 2 | 398' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Nigeria | 1,5 mln € | – | 11 | 100% | 2 | 0 | 329' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Kolumbia | 1 mln € | 28 tys. € | 3 | 27% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Meksyk | – | 80 tys. € | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
27 | Argentyna | 9 mln € | 1,1 mln € | 10 | 91% | 2 | 5 | 752' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Meksyk | 6 mln € | 1,3 mln € | 11 | 100% | 0 | 5 | 890' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Meksyk | 7 mln € | 537 tys. € | 10 | 91% | 3 | 1 | 794' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Argentyna | 4,5 mln € | – | 10 | 91% | 2 | 0 | 754' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Meksyk | 14 mln € | 1,3 mln € | 8 | 73% | 1 | 1 | 567' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Meksyk | 1,5 mln € | 80 tys. € | 8 | 73% | 0 | 0 | 327' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Meksyk | 2 mln € | 501 tys. € | 11 | 100% | 1 | 2 | 199' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
24 | Meksyk | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
24 | Meksyk | 100 tys. € | 80 tys. € | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
28 | Kolumbia | 7 mln € | 760 tys. € | 10 | 91% | 1 | 0 | 834' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Meksyk | 5 mln € | 760 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 847' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
29 | Meksyk | 2,5 mln € | 537 tys. € | 5 | 45% | 0 | 0 | 191' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Meksyk | 6 mln € | 823 tys. € | 11 | 100% | 1 | 0 | 855' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
32 | Argentyna | 2 mln € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 395' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
22 | Meksyk | 1,5 mln € | – | 6 | 55% | 0 | 1 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Meksyk | 2 mln € | 358 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 92' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
23 | Meksyk | 2 mln € | 268 tys. € | 2 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
25 | Meksyk | 175 tys. € | 54 tys. € | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
26 | Kolumbia | 7 mln € | 760 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
29 | Meksyk | 2 mln € | 376 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Meksyk | 1 mln € | 161 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Meksyk | 1 mln € | 250 tys. € | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry CD Cruz Azul
96,9 mln €
śr. 3,3 mln € / zawodnika
Ile CD Cruz Azul wydaje na pensje
14,3 mln € rocznie
śr. 492 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Meksyk (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy CD Cruz Azul w sezonie 2026
CD Cruz Azul wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry CD Cruz Azul
Jak wygląda skład CD Cruz Azul?
W wyjściowym ustawieniu CD Cruz Azul między słupkami staje K. Mier, a linię obrony najczęściej tworzą A. Marquez, W. Ditta, G. Piovi, J. Orozco oraz O. Campos. W środku pola grają A. Palavecino, Lira Mendez, Erik Antonio oraz C. Rodriguez, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Ibanez, G. Fernandez. Trener Joel Huiqui ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
CD Cruz Azul – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub CD Cruz Azul w sezonie 2026.
CD Cruz Azul transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Meksyk | 23 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Meksyk | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
|
Grecja | 31 |
|
5,3 mln € | |
| 10 Lip 2026 |
|
Meksyk | 25 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 27 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Meksyk | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Grecja | 31 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Meksyk | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Meksyk | 24 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery CD Cruz Azul
CD Cruz Azul bilans transferowy
- +7,3 mln € 2026
- -23 mln € 2025
- -3,7 mln € 2024
- -38,3 mln € 2023
- +6,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii CD Cruz Azul
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CD Cruz Azul w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do CD Cruz Azul trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 6 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 13,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Agustin Palavecino z Necaxy za 4,7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mateusz Bogusz do Houston Dynamo za 5,5 mln €.
CD Cruz Azul – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski CD Cruz Azul? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez CD Cruz Azul?
Klub piłkarski CD Cruz Azul zdobył w swojej historii 36 trofeów. Najczęściej wygrywał Liga Mistrzów CONCACAF oraz Mistrzostwo Meksyku. Ponadto triumfował w Puchar Mistrzów CONCACAF, Campeón de Campeones, Puchar Meksyku, Superpuchar Meksyku, Mistrzostwo Clausury Meksyku, Leagues Cup oraz Mistrzostwo Apertury Meksyku.
