Forma w lidze
Toluca w tabeli
2. miejsce / 20 punktów Play-offy (ćwierćfinał)
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 9. miejscem: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
15:8 bramki
3,00 gola/mecz
11 pkt
10:7 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Toluce
Wartość drużyny: 74 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Urugwaj | 28 | napastnik | 8 | 8 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Brazylia | 26 | napastnik | 10 | 6,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,21 średnia ocena | Urugwaj | 28 | napastnik | 8 | 8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 855 minut | Urugwaj | 26 | obrońca | 11 | 7 mln € |
Skład i oceny Toluce w ostatnim meczu 4-2-3-1
Zmiany
- 45' E. Gutierrez → F. Vinas
- 70' A. Vega → J. Angulo
- 71' B. Garcia → S. Simón
- 71' Helio Junio Nunes de Castro → J. Diaz
- 90' N. Castro → P. Perez
Toluca w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 21 |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 20 |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 20 |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 19 |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 18 |
Wyniki Toluce
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Tigres UANL
3
Toluca
2
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
CD Cruz Azul
3
Toluca
3
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
|
|
21 Wrz Koniec
|
Toluca
2
Santos Laguna
3
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
Terminarz Toluce
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 03:00
|
Toluca
Atlético San Luis
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
|
|
22 Paź 03:00
|
Toluca
Club Tijuana
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
|
|
25 Paź 01:00
|
Club León
Toluca
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Toluce
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lip 2026 |
|
Urugwaj |
|
11,7 mln € | |
| 19 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo |
Toluca to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga MX (Meksyk). Swoim domowym obiektem jest Estadio Nemesio Díez, który może pomieścić 30 000 widzów. Zespół prowadzi Antonio Mohamed. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 74 miliony euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Leagues Cup.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Tolucę?
Klub piłkarski Toluca zdobył w swojej historii 29 trofeów. Najczęściej wygrywał Liga Mistrzów CONCACAF oraz Campeón de Campeones. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Clausury Meksyku, Mistrzostwo Apertury Meksyku, Puchar Mistrzów CONCACAF, Mistrzostwo Meksyku, Puchar Meksyku, Leagues Cup oraz Campeones Cup.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Toluca w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Toluce trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 15,1 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 3,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Federico Vinas z Club León za 11,7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Sebastian Cordova do UNAM Pumas za 3,3 mln €.
Które miejsce zajmuje Toluca w tabeli Ligi MX?
Toluca zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 20 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Toluce?
W wyjściowym ustawieniu Toluce między słupkami staje L. Garcia, a linię obrony najczęściej tworzą D. Barbosa, B. Mendez, A. Pereira oraz J. Gallardo. W środku pola grają Helio Junio Nunes de Castro, F. Romero, J. Angulo, N. Castro oraz A. Vega, a za skuteczność w ataku odpowiadają Joao Paulo Dias Fernandes. Trener Antonio Mohamed ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Kiedy Toluca gra następny mecz?
Najbliższy mecz Toluce to spotkanie z Atlético San Luis, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Nemesio Díez w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Toluce?
Ostatni mecz Toluce to porażka z Tigres UANL 3:2 w Lidze MX, 10 października 2026. Bramki zdobyli Brunetta, Martinez, Dias Fernandes, Vinas oraz Brunetta. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Toluca w tym sezonie?
Bilans Toluce w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-2-3 przy 25 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Toluce w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Toluca w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Toluce
Toluca terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
Estadio Nemesio Díez U siebie | Łatwy | |
|
22 Paź 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
Estadio Nemesio Díez U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 01:00
|
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Estadio León (Nou Camp) Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 04:00
|
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
Estadio Azteca Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
Estadio Nemesio Díez U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 00:00
|
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
Estadio Hidalgo Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Toluca gra następny mecz?
Najbliższy mecz Toluce to spotkanie z Atlético San Luis, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Nemesio Díez w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Toluce w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Toluca w sezonie 2026.
Forma i bramki Toluce w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Toluca wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 6/11 | 4/5 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 5/9 | 1/5 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
2:3 | 4-1-3-2 | 6/13 | 2/3 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/11 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
5:2 | 4-1-4-1 | 6/14 | 1/4 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Leagues Cup, finał
|
2:0 | 4-3-3 | 2/17 | 3/5 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Leagues Cup, półfinał
|
2:0 | 5-4-1 | 4/9 | 4/10 | |
|
31 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
4:0 | 4-1-3-2 | 5/8 | 1/2 | |
|
27 Sie Koniec
|
Leagues Cup, 1/4 finału
|
2:0 | 4-2-3-1 | 6/14 | 3/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/13 | 4/7 |
Toluca ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 11 meczów, ze średnią 1,86 punktu. W pozostałych ustawieniach Toluca zdobywa 1,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Toluce?
Ostatni mecz Toluce to porażka z Tigres UANL 3:2 w Lidze MX, 10 października 2026. Bramki zdobyli Brunetta, Martinez, Dias Fernandes, Vinas oraz Brunetta. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Toluca – tabela Liga MX (Meksyk)
Jakie miejsce w tabeli Liga MX (Meksyk) zajmuje Toluca w sezonie 2026.
Miejsce Toluce w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:18 | 1 | 16 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
12
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
13
|
CF Pachuca
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:11 | 4 | 12 | |
14
|
UNAM Pumas
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:20 | -8 | 8 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:20 | -1 | 16 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
UNAM Pumas
|
11 | 4 | 3 | 4 | 16:16 | 0 | 15 | |
10
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
11
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
12
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Tijuana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 3 |
Club América
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | 8 | 11 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 5 |
CD Cruz Azul
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 10 | |
| 6 |
CF Monterrey
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 7 |
Toluca
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 9 |
Club Querétaro
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Santos Laguna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 11 |
Atlas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 12 |
Puebla
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
Atlante FC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 14 |
Necaxa
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 15 |
UNAM Pumas
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 16 |
Atlético San Luis
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 17 |
FC Juárez
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 18 |
CF Pachuca
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club Querétaro
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 13 | |
| 2 |
Atlas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 3 |
Toluca
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Club América
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 5 |
Guadalajara Chivas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 6 |
CF Pachuca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Puebla
|
6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 8 |
UNAM Pumas
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 9 |
Atlético San Luis
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 10 |
Club León
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 11 |
CD Cruz Azul
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 12 |
Santos Laguna
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 13 |
Atlante FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
CF Monterrey
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 15 |
Club Tijuana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 16 |
Tigres UANL
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 17 |
Necaxa
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 18 |
FC Juárez
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Toluca w tabeli Ligi MX?
Toluca zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 20 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Toluce w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Toluce na tle ligi w sezonie 2026.
Toluca na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,3
- Strzały celne / mecz 6,3
- Asysty / mecz 1,36
- Udane dryblingi / mecz 8,2
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,36
- Czyste konta 36%
- Odbiory / mecz 18,2
- Przechwyty / mecz 11,3
- Wybicia / mecz 23,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,5
Strzelcy Toluce
-
Federico Vinas 5
-
Alexis Vega 4
-
Helio Junio Nunes de Castro 3
-
Joao Paulo Dias Fernandes 3
-
Jesus Angulo 1
-
Jorge Diaz 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Toluce i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Toluce to 46–60 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Toluce i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 6-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-0-2 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Toluca otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Toluce
68% bramek Toluce pada z gry. Z karnych odpowiadają za 16% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 16% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Toluca zdobywa w sezonie średnio 1,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Toluce
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Toluce, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Toluce
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 18%
W 73% meczów Toluce padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Toluca – faule i karne
- Faule / mecz 11,6
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Toluca fauluje średnio 11,6 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Toluce, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Toluca zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 1,83 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Toluce ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli Toluce, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 11 meczów.
Toluca – strzały
- Celne / mecz 6,3
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
Toluca oddaje 13,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
Toluca – posiadanie piłki
- U siebie 61,2%
- Na wyjeździe 57,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 11
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 11 meczów. Średnio Toluca utrzymuje przy piłce 59,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Toluca – podania
- Kluczowe / mecz 14,2
- Dośrodkowania / mecz 16,5
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 54%
Toluca wymienia średnio 519 podań na mecz przy celności 86%, z czego 14,2 to podania kluczowe.
Toluca – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 3 z 6
- Stracone / mecz 1,36
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Toluce to 36% meczów sezonu (4 z 11), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Toluca – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 82%
- Pow. 10,5 w meczu 64%
- Rożne u siebie / mecz 6,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Toluca wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 82% spotkań.
Toluca – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 9%
Toluca ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Toluce – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Toluca według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 2,00 | 2,25 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 2,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Toluca zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Toluca na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,20 2,00 | 2,20 2,20 | 0,60 1,60 |
|
2.
|
1,80 1,83 | 3,00 1,67 | 1,60 1,17 |
|
3.
|
1,40 2,60 | 1,40 1,60 | 1,20 0,40 |
|
4.
|
1,80 1,67 | 1,80 1,50 | 1,20 0,83 |
|
5.
|
2,40 1,00 | 1,80 1,00 | 0,80 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Toluce
Skrajne wyniki i osiągnięcia Toluce w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Toluca - FC Juárez 4:0 Liga MX (Meksyk), 31.08.2026
- Najwyższa porażka Toluca - UNAM Pumas 1:2 Liga MX (Meksyk), 22.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Toluca - Atlas 5:2, Liga MX (Meksyk), 13.09.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Nunes de Castro, Toluca - FC Juárez 4:0, Liga MX (Meksyk), 31.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Vinas, Club Querétaro - Toluca 1:2, Liga MX (Meksyk), 22.08.2026
Jakie statystyki ma Toluca w tym sezonie?
Bilans Toluce w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-2-3 przy 25 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Toluca – zawodnicy
Jak wygląda kadra Toluce w sezonie 2026.
Skład i oceny Toluce w ostatnim meczu 4-2-3-1
Zmiany
- 45' E. Gutierrez → F. Vinas
- 70' A. Vega → J. Angulo
- 71' B. Garcia → S. Simón
- 71' Helio Junio Nunes de Castro → J. Diaz
- 90' N. Castro → P. Perez
Kontuzje w kadrze Toluce
-
Edgar López Napastnik Uraz kolana pauzuje od 63 dniopuszczone: 13 meczów
-
Marcel Ruiz Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 88 dniopuszczone: 19 meczów
-
Oswaldo Virgen Napastnik Uraz kolana pauzuje od 169 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Toluce
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
27 | Meksyk | 2 mln € | 312 tys. € | 1 | 9% | 1 | 1 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Urugwaj | 8 mln € | 1 mln € | 8 | 73% | 5 | 0 | 464' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Meksyk | 8 mln € | 1,2 mln € | 9 | 82% | 4 | 2 | 616' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Brazylia | 6,5 mln € | 909 tys. € | 10 | 91% | 3 | 4 | 568' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
33 | Portugalia | 5 mln € | 5 mln € | 5 | 45% | 3 | 0 | 402' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
21 | Meksyk | 1,5 mln € | 80 tys. € | 7 | 64% | 1 | 1 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
25 | Argentyna | 6 mln € | 820 tys. € | 9 | 82% | 0 | 2 | 631' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Meksyk | 5 mln € | 642 tys. € | 10 | 91% | 1 | 1 | 544' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Argentyna | 7 mln € | 401 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 679' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Meksyk | 1,5 mln € | 553 tys. € | 8 | 73% | 0 | 0 | 283' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
28 | Meksyk | 2 mln € | 446 tys. € | 10 | 91% | 1 | 0 | 509' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Argentyna | 4 mln € | 633 tys. € | 5 | 45% | 0 | 0 | 203' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
31 | Meksyk | 1,3 mln € | 891 tys. € | 7 | 64% | 0 | 0 | 288' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
29 | USA | 1,2 mln € | 401 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 174' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Meksyk | 2,5 mln € | 633 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 147' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Meksyk | 8,5 mln € | 562 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
32 | Meksyk | 2,5 mln € | 883 tys. € | 8 | 73% | 1 | 1 | 609' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Urugwaj | 7 mln € | 936 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 855' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Urugwaj | 5 mln € | 1,1 mln € | 11 | 100% | 0 | 1 | 718' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
21 | Meksyk | 4 mln € | 80 tys. € | 10 | 91% | 1 | 1 | 593' | 0 | 1 | |||||||
| 17 |
|
28 | Meksyk | 2,5 mln € | 267 tys. € | 8 | 73% | 0 | 1 | 373' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Meksyk | 2 mln € | 820 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 492' | 1 | 1 | |||||||
| 13 |
|
33 | Brazylia | 1 mln € | 633 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 316' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Meksyk | 700 tys. € | 499 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
33 | Meksyk | 250 tys. € | 250 tys. € | 8 | 73% | 0 | 0 | 615' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
36 | Meksyk | 300 tys. € | 428 tys. € | 7 | 64% | 0 | 0 | 285' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
24 | Meksyk | 50 tys. € | 71 tys. € | 6 | 55% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Meksyk | – | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Toluce
95,3 mln €
śr. 3,4 mln € / zawodnika
Ile Toluca wydaje na pensje
20,4 mln € rocznie
śr. 730 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Meksyk (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Toluce w sezonie 2026
Toluca wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Toluce
Jak wygląda skład Toluce?
W wyjściowym ustawieniu Toluce między słupkami staje L. Garcia, a linię obrony najczęściej tworzą D. Barbosa, B. Mendez, A. Pereira oraz J. Gallardo. W środku pola grają Helio Junio Nunes de Castro, F. Romero, J. Angulo, N. Castro oraz A. Vega, a za skuteczność w ataku odpowiadają Joao Paulo Dias Fernandes. Trener Antonio Mohamed ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Toluca – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Toluca w sezonie 2026.
Toluca transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 28 |
|
11,7 mln € | |
| 19 Lip 2026 |
|
Meksyk | 23 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Meksyk | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 36 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
USA | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 29 |
|
3,3 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 25 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Meksyk | 28 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Toluce
Toluca bilans transferowy
- -11,9 mln € 2026
- -756 tys. € 2025
- -14,7 mln € 2024
- -18,5 mln € 2023
- -23,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Toluce
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Toluca w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Toluce trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 15,1 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 3,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Federico Vinas z Club León za 11,7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Sebastian Cordova do UNAM Pumas za 3,3 mln €.
Toluca – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Toluca? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Tolucę?
Klub piłkarski Toluca zdobył w swojej historii 29 trofeów. Najczęściej wygrywał Liga Mistrzów CONCACAF oraz Campeón de Campeones. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Clausury Meksyku, Mistrzostwo Apertury Meksyku, Puchar Mistrzów CONCACAF, Mistrzostwo Meksyku, Puchar Meksyku, Leagues Cup oraz Campeones Cup.
