Forma w lidze
FC Juárez w tabeli
18. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 17 punktów
Strata do 8. miejsca: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:11 bramki
0,83 gola/mecz
0 pkt
3:15 bramki
0,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FC Juárez
Wartość drużyny: 10,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Kolumbia | 30 | napastnik | 11 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Panama | 28 | pomocnik | 10 | 2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,73 średnia ocena | Meksyk | 29 | bramkarz | 11 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 990 minut | Meksyk | 29 | bramkarz | 11 | 1,8 mln € |
Przewidywany skład FC Juárez 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
FC Juárez w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 21 |
2
|
Atlas
|
12 | 6 | 3 | 3 | 19:18 | 21 |
| ··· | |||||||
17
|
Necaxa
|
12 | 2 | 3 | 7 | 15:25 | 9 |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | 4 |
Wyniki FC Juárez
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
FC Juárez
1
Club Tijuana
1
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Club León
2
FC Juárez
1
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
FC Juárez
2
Tigres UANL
0
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
Terminarz FC Juárez
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 05:10
|
CD Cruz Azul
FC Juárez
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
|
|
21 Paź 03:00
|
FC Juárez
Atlante FC
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
|
|
24 Paź 03:00
|
Necaxa
FC Juárez
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Juárez
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Chile |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Kolumbia |
|
wypożyczenie | |
| 17 Lip 2026 |
|
Argentyna |
|
wypożyczenie |
FC Juárez to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga MX (Meksyk). Swoim domowym obiektem jest Estadio Olímpico Benito Juárez, który może pomieścić 22 300 widzów. Zespół prowadzi Tomas Campos. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Juárez w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Juárez trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 400 tys. €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 3,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Monchu z Aris Saloniki za 400 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Moises Castillo do Sportingu Kansas City za 3,6 mln €.
Które miejsce zajmuje FC Juárez w tabeli Ligi MX?
FC Juárez zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 4 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 17 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład FC Juárez?
W wyjściowym ustawieniu FC Juárez między słupkami staje S. Jurado, a linię obrony najczęściej tworzą F. Nevarez, J. Murillo, G. Sepulveda oraz M. Mayorga. W środku pola grają R. Oliveira, R. Dourado, Monchu, D. Garcia oraz Jose Luis Rodriguez, a za skuteczność w ataku odpowiadają Ó. Estupinan. Trener Tomas Campos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Kiedy FC Juárez gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Juárez to spotkanie z CD Cruz Azul, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 05:10 na obiekcie Estadio Azteca w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Juárez?
Ostatni mecz FC Juárez to remis z Club Tijuaną 1:1 w Lidze MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Daoudi El Ghezouani, Dourado. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Juárez w tym sezonie?
Bilans FC Juárez w tym sezonie to 11 meczów i wynik 1-1-9 przy 8 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Juárez w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra FC Juárez w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Juárez
FC Juárez terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 05:10
|
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
Estadio Azteca Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Paź 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
Estadio Olímpico Benito Juárez U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Estadio Victoria Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
Estadio Olímpico Benito Juárez U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
Estadio Alfonso Lastras Ramírez Wyjazd | Łatwy | |
|
21 Lis 04:00
|
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
Estadio Olímpico Benito Juárez U siebie | Trudny |
Kiedy FC Juárez gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Juárez to spotkanie z CD Cruz Azul, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 05:10 na obiekcie Estadio Azteca w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki FC Juárez w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub FC Juárez w sezonie 2026.
Forma i bramki FC Juárez w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Juárez wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
1:1 | 4-1-3-2 | 9/15 | 6/10 | |
|
28 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
2:1 | 5-3-2 | 4/5 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
2:0 | 5-3-2 | 2/11 | 1/2 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 6/18 | 4/8 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
0:2 | 5-4-1 | 1/4 | 6/10 | |
|
31 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 3/8 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 5/12 | 5/6 | |
|
16 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
6:1 | 4-2-3-1 | 0/10 | 0/0 | |
|
12 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
3:0 | 4-2-3-1 | 4/7 | 3/6 | |
|
08 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
1:3 | 4-2-3-1 | 1/9 | 3/4 |
FC Juárez ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 11 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Juárez zdobywa 0,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Juárez?
Ostatni mecz FC Juárez to remis z Club Tijuaną 1:1 w Lidze MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Daoudi El Ghezouani, Dourado. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Juárez – tabela Liga MX (Meksyk)
Jakie miejsce w tabeli Liga MX (Meksyk) zajmuje FC Juárez w sezonie 2026.
Miejsce FC Juárez w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Atlas
|
12 | 6 | 3 | 3 | 19:18 | 1 | 21 | |
3
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
4
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
5
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
6
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
UNAM Pumas
|
12 | 4 | 4 | 4 | 19:20 | -1 | 16 | |
9
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
10
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
11
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
12
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
12 | 2 | 5 | 5 | 13:19 | -6 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
12 | 2 | 3 | 7 | 15:25 | -10 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Atlas
|
12 | 6 | 3 | 3 | 19:18 | 1 | 21 | |
3
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
4
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
5
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
6
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
UNAM Pumas
|
12 | 4 | 4 | 4 | 19:20 | -1 | 16 | |
9
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
10
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
11
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
12
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
12 | 2 | 5 | 5 | 13:19 | -6 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
12 | 2 | 3 | 7 | 15:25 | -10 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Tijuana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 3 |
Club América
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | 8 | 11 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 5 |
CD Cruz Azul
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 10 | |
| 6 |
CF Monterrey
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 7 |
Toluca
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 9 |
Club Querétaro
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Santos Laguna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 11 |
Atlas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 12 |
UNAM Pumas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 13 |
Puebla
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 14 |
Atlante FC
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 6 | |
| 15 |
Necaxa
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:14 | -6 | 6 | |
| 16 |
Atlético San Luis
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 17 |
FC Juárez
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 18 |
CF Pachuca
|
5 | 0 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atlas
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:9 | 4 | 15 | |
| 2 |
Club Querétaro
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 13 | |
| 3 |
Toluca
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Club América
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 5 |
Guadalajara Chivas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 6 |
UNAM Pumas
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 7 |
CF Pachuca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 8 |
Puebla
|
6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 9 |
CD Cruz Azul
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 11 |
Club León
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Santos Laguna
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 13 |
Atlante FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
CF Monterrey
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 15 |
Club Tijuana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 16 |
Necaxa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 17 |
Tigres UANL
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Juárez
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje FC Juárez w tabeli Ligi MX?
FC Juárez zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 4 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 17 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki FC Juárez w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki FC Juárez na tle ligi w sezonie 2026.
FC Juárez na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,5
- Strzały celne / mecz 2,5
- Asysty / mecz 0,45
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,36
- Czyste konta 9%
- Odbiory / mecz 14,1
- Przechwyty / mecz 8,9
- Wybicia / mecz 28,6
- Zablokowane strzały / mecz 1,6
Strzelcy FC Juárez
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Juárez i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Juárez to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez Po przerwie pada 63% bramek FC Juárez.Przebieg meczu FC Juárez i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-1-7 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-0-5 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy FC Juárez otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla FC Juárez
63% bramek FC Juárez pada z gry. Z karnych odpowiadają za 38% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Juárez zdobywa w sezonie średnio 0,36 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie FC Juárez
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FC Juárez, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FC Juárez wygra mecz CD Cruz Azul - FC Juárez FC Juárez nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach FC Juárez
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 18%
W 55% meczów FC Juárez padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez Powyżej 2,5 bramki padło w 55% meczów FC Juárez.FC Juárez – faule i karne
- Faule / mecz 12,5
- Faule rywali / mecz 13,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Juárez fauluje średnio 12,5 razy na mecz, a wymusza 13,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Juárez, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez FC Juárez popełnia 12,5 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Juárez zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
FC Juárez wygra mecz CD Cruz Azul - FC Juárez FC Juárez zdobywa u siebie 22% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach FC Juárez ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli FC Juárez, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
FC Juárez wygra drugą połowę meczu CD Cruz Azul - FC Juárez Drugą połowę FC Juárez wygrywał w 2 z 11 meczów.FC Juárez – strzały
- Celne / mecz 2,5
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,4
FC Juárez oddaje 7,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez FC Juárez oddaje 7,5 strzałów na mecz.FC Juárez – posiadanie piłki
- U siebie 51,0%
- Na wyjeździe 39,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 11
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 11 meczów. Średnio FC Juárez utrzymuje przy piłce 45,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
FC Juárez wygra mecz CD Cruz Azul - FC Juárez FC Juárez utrzymuje średnio 45,5% posiadania piłki.FC Juárez – podania
- Kluczowe / mecz 6,8
- Dośrodkowania / mecz 17,9
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 45%
FC Juárez wymienia średnio 361 podań na mecz przy celności 80%, z czego 6,8 to podania kluczowe.
FC Juárez – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,36
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto FC Juárez to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez Czyste konto FC Juárez zachowuje w 9% meczów.FC Juárez – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 73%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
FC Juárez wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 7,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez Powyżej 8,5 rożnego padło w 64% meczów FC Juárez.FC Juárez – kartki
- Żółte kartki 29
- Pow. 3,5 kartki w meczu 45%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 9%
FC Juárez ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Juárez – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu CD Cruz Azul - FC Juárez FC Juárez ogląda średnio 2,6 żółtych kartek na mecz.FC Juárez według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,50 | 2,25 |
| Środka tabeli (7–12) | 5 | 0-1-4 | 0,20 | 0,60 | 3,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz FC Juárez zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
FC Juárez na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,40 1,00 | 0,60 1,50 | 0,60 2,17 |
|
15.
|
0,83 1,40 | 1,17 1,60 | 1,67 2,00 |
|
16.
|
1,00 0,83 | 1,17 1,00 | 1,50 1,67 |
|
17.
|
0,86 0,60 | 1,14 1,40 | 2,00 2,20 |
|
18.
|
0,67 0,00 | 0,83 0,60 | 1,83 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Juárez
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Juárez w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Juárez - Tigres UANL 2:0 Liga MX (Meksyk), 19.09.2026
- Najwyższa porażka CF Monterrey - FC Juárez 6:1 Liga MX (Meksyk), 16.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek CF Monterrey - FC Juárez 6:1, Liga MX (Meksyk), 16.08.2026
- Najszybsza bramka 32. minuta Estupinan, CF Monterrey - FC Juárez 6:1, Liga MX (Meksyk), 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Estupinan, Club León - FC Juárez 2:1, Liga MX (Meksyk), 28.09.2026
Jakie statystyki ma FC Juárez w tym sezonie?
Bilans FC Juárez w tym sezonie to 11 meczów i wynik 1-1-9 przy 8 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Juárez – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Juárez w sezonie 2026.
Przewidywany skład FC Juárez 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze FC Juárez
-
Lucas Ramón Romero Gómez Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 90 dniopuszczone: 13 meczów

Kadra FC Juárez
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
30 | Kolumbia | 3 mln € | 1,1 mln € | 11 | 100% | 6 | 0 | 859' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Meksyk | 3 mln € | 756 tys. € | 8 | 73% | 0 | 1 | 512' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Brazylia | 250 tys. € | 249 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 341' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Meksyk | 1 mln € | 356 tys. € | 7 | 64% | 0 | 0 | 130' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
25 | Meksyk | 1 mln € | 267 tys. € | 3 | 27% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
28 | Panama | 2 mln € | 498 tys. € | 10 | 91% | 1 | 3 | 815' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Meksyk | 5,5 mln € | 267 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 828' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Hiszpania | 5 mln € | 622 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 580' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Paragwaj | 100 tys. € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
32 | Brazylia | 2 mln € | 498 tys. € | 8 | 73% | 1 | 0 | 402' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Portugalia | 1 mln € | 311 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 364' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Brazylia | 2,5 mln € | 285 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 422' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Meksyk | 1,8 mln € | 311 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 104' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
19 | Meksyk | – | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
21 | Meksyk | 300 tys. € | 62 tys. € | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
24 | Chile | 450 tys. € | – | 3 | 27% | 0 | 1 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Kolumbia | 1,5 mln € | 569 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 896' | 4 | 0 | |||||||
| 33 |
|
25 | Meksyk | 500 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 669' | 4 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Meksyk | 2 mln € | 943 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 777' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
36 | Meksyk | 300 tys. € | 863 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 621' | 2 | 1 | |||||||
| 4 |
|
29 | Meksyk | 1,2 mln € | 436 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 637' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Meksyk | – | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 127' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Meksyk | 1,2 mln € | 107 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 299' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
23 | USA | 100 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Meksyk | 1,8 mln € | 373 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | USA | 300 tys. € | 80 tys. € | 4 | 36% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Hiszpania | – | 62 tys. € | 7 | 64% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry FC Juárez
37,8 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile FC Juárez wydaje na pensje
9 mln € rocznie
śr. 335 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Meksyk (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Juárez w sezonie 2026
FC Juárez wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Juárez
Jak wygląda skład FC Juárez?
W wyjściowym ustawieniu FC Juárez między słupkami staje S. Jurado, a linię obrony najczęściej tworzą F. Nevarez, J. Murillo, G. Sepulveda oraz M. Mayorga. W środku pola grają R. Oliveira, R. Dourado, Monchu, D. Garcia oraz Jose Luis Rodriguez, a za skuteczność w ataku odpowiadają Ó. Estupinan. Trener Tomas Campos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
FC Juárez – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Juárez w sezonie 2026.
FC Juárez transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Chile | 24 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Brazylia | 32 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Lip 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Lip 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 13 Lip 2026 |
|
Meksyk | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia | 25 |
|
3,6 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Paragwaj | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Meksyk | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 32 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery FC Juárez
FC Juárez bilans transferowy
- +3,2 mln € 2026
- -2,2 mln € 2025
- -1,6 mln € 2024
- -12,9 mln € 2023
- -5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii FC Juárez
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Juárez w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Juárez trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 400 tys. €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 3,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Monchu z Aris Saloniki za 400 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Moises Castillo do Sportingu Kansas City za 3,6 mln €.