Forma w lidze
Necaxa w tabeli
17. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do 8. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
8 meczów bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:12 bramki
1,33 gola/mecz
3 pkt
7:11 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Necaxy
Wartość drużyny: 16 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Argentyna | 26 | napastnik | 10 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Argentyna | 26 | napastnik | 10 | 5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,23 średnia ocena | Argentyna | 26 | napastnik | 10 | 5 mln € | ||
![]() |
Najwięcej minut 907 minut | Meksyk | 22 | bramkarz | 10 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Necaxy 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Necaxa w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 21 |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 20 |
| ··· | |||||||
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | 11 |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | 9 |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | 4 |
Wyniki Necaxy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
CF Pachuca
3
Necaxa
3
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Necaxa
2
Club América
4
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Atlético San Luis
3
Necaxa
1
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
Terminarz Necaxy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 03:00
|
Necaxa
Atlas
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
|
|
21 Paź 02:07
|
Guadalajara Chivas
Necaxa
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
|
|
24 Paź 03:00
|
Necaxa
FC Juárez
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Necaxy
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Meksyk |
|
1,7 mln € | |
| 27 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Brazylia |
|
2,6 mln € | |
| 18 Lip 2026 |
|
Kolumbia |
|
za darmo |
Necaxa to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga MX (Meksyk). Swoim domowym obiektem jest Estadio Victoria, który może pomieścić 25 500 widzów. Zespół prowadzi Juan Reynoso. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 16 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Necaxę?
Klub piłkarski Necaxa zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Meksyku oraz Liga Mistrzów CONCACAF. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Meksyku, Campeón de Campeones, Superpuchar Meksyku, Puchar Meksyku (Clausura) oraz Mistrzostwo Apertury Meksyku.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Necaxa w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Necaxy trafiło 20 zawodników za łączną kwotę 13 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 15,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Julian Carranza z Feyenoordu za 3,4 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Agustin Palavecino do CD Cruz Azul za 4,7 mln €.
Które miejsce zajmuje Necaxa w tabeli Ligi MX?
Necaxa zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 12 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Necaxy?
W wyjściowym ustawieniu Necaxy między słupkami staje L. Jimenez, a linię obrony najczęściej tworzą R. Martinez, C. Vargas, Kaiky Marques Naves oraz A. Oliveros. W środku pola grają L. Faravelli, D. Leyva, P. Pedraza, M. Espindola oraz O. Gonzalez, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Carranza. Trener Juan Reynoso ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Kiedy Necaxa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Necaxy to spotkanie z Atlasem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Victoria w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Necaxy?
Ostatni mecz Necaxy to remis z CF Pachuca 3:3 w Lidze MX, 12 października 2026. Bramki zdobyli Espindola, Carranza, Dos Santos Bauermann, Valencia, Rondón oraz Rondón. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Necaxa w tym sezonie?
Bilans Necaxy w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-3-6 przy 15 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Necaxy w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Necaxa w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Necaxy
Necaxa terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
Estadio Victoria U siebie | Trudny | |
|
21 Paź 02:07
|
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
Estadio AKRON Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Estadio Victoria U siebie | Łatwy | |
|
02 Lis 00:00
|
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
Estadio Corona Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
Estadio Victoria U siebie | Umiarkowany | |
|
23 Lis 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
Estadio Corregidora Wyjazd | Trudny |
Kiedy Necaxa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Necaxy to spotkanie z Atlasem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Victoria w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Necaxy w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Necaxa w sezonie 2026.
Forma i bramki Necaxy w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Necaxa wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
3:3 | 4-1-4-1 | 3/8 | 4/8 | |
|
28 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
2:4 | 4-1-4-1 | 3/8 | 3/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
3:1 | 4-1-4-1 | 5/7 | 1/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 8/13 | 2/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 3/9 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
1:3 | 3-5-2 | 7/14 | 5/7 | |
|
24 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 4/12 | 2/4 | |
|
18 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 7/10 | 2/4 | |
|
14 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
1:2 | 3-4-3 | 5/7 | 4/5 | |
|
10 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
3:1 | 3-4-3 | 7/11 | 2/5 |
Necaxa ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 4 z 11 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Necaxa zdobywa 0,71 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Necaxy?
Ostatni mecz Necaxy to remis z CF Pachuca 3:3 w Lidze MX, 12 października 2026. Bramki zdobyli Espindola, Carranza, Dos Santos Bauermann, Valencia, Rondón oraz Rondón. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Necaxa – tabela Liga MX (Meksyk)
Jakie miejsce w tabeli Liga MX (Meksyk) zajmuje Necaxa w sezonie 2026.
Miejsce Necaxy w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Tijuana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 3 |
Club América
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | 8 | 11 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 5 |
CD Cruz Azul
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 10 | |
| 6 |
CF Monterrey
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 7 |
Toluca
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 9 |
Club Querétaro
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Santos Laguna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 11 |
Atlas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 12 |
Puebla
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
UNAM Pumas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 14 |
Atlante FC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Necaxa
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 16 |
Atlético San Luis
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 17 |
FC Juárez
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 18 |
CF Pachuca
|
5 | 0 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club Querétaro
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 13 | |
| 2 |
Atlas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 3 |
Toluca
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Club América
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 5 |
Guadalajara Chivas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 6 |
CF Pachuca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Puebla
|
6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 8 |
CD Cruz Azul
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 9 |
UNAM Pumas
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 11 |
Club León
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Santos Laguna
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 13 |
Atlante FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
CF Monterrey
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 15 |
Club Tijuana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 16 |
Necaxa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 17 |
Tigres UANL
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Juárez
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Necaxa w tabeli Ligi MX?
Necaxa zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 9 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 12 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Necaxy w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Necaxy na tle ligi w sezonie 2026.
Necaxa na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,9
- Strzały celne / mecz 5,0
- Asysty / mecz 0,91
- Udane dryblingi / mecz 7,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,09
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 15,8
- Przechwyty / mecz 8,5
- Wybicia / mecz 26,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Necaxy
-
Julian Carranza 7
-
Matias Espindola 2
-
Juan Valencia 2

-
Owen Gonzalez 2
-
Miguel Rodriguez 1

-
Miguel Pedroza 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Necaxy i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Necaxy to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Necaxa - Atlas Po przerwie pada 53% bramek Necaxy.Przebieg meczu Necaxy i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 1-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 2-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Necaxa otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Necaxy
80% bramek Necaxy pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Necaxa zdobywa w sezonie średnio 0,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Necaxy
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Necaxy, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Necaxa wygra mecz Necaxa - Atlas Necaxa nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Necaxy
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 18%
W 73% meczów Necaxy padają co najmniej trzy bramki, a w 91% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Necaxa - Atlas Powyżej 2,5 bramki padło w 73% meczów Necaxy.Necaxa – faule i karne
- Faule / mecz 13,7
- Faule rywali / mecz 12,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Necaxa fauluje średnio 13,7 razy na mecz, a wymusza 12,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Necaxy, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Necaxa - Atlas Necaxa popełnia 13,7 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Necaxa zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Necaxa wygra mecz Necaxa - Atlas Necaxa zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Necaxy ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Necaxy, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Necaxa wygra drugą połowę meczu Necaxa - Atlas Drugą połowę Necaxa wygrywał w 2 z 11 meczów.Necaxa – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Necaxa oddaje 10,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Necaxa - Atlas Necaxa oddaje 10,9 strzałów na mecz.Necaxa – posiadanie piłki
- U siebie 57,7%
- Na wyjeździe 39,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 11
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 11 meczów. Średnio Necaxa utrzymuje przy piłce 49,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
Necaxa wygra mecz Necaxa - Atlas Necaxa utrzymuje średnio 49,5% posiadania piłki.Necaxa – podania
- Kluczowe / mecz 11,2
- Dośrodkowania / mecz 17,3
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 49%
Necaxa wymienia średnio 398 podań na mecz przy celności 82%, z czego 11,2 to podania kluczowe.
Necaxa – czyste konta
- U siebie 0 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,09
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Necaxy to 0% meczów sezonu (0 z 11), z czego 0 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Necaxa - Atlas Czyste konto Necaxa zachowuje w 0% meczów.Necaxa – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 36%
- Rożne u siebie / mecz 6,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Necaxa wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Necaxa - Atlas Powyżej 8,5 rożnego padło w 55% meczów Necaxy.Necaxa – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 0%
Necaxa ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Necaxy – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Necaxa - Atlas Necaxa ogląda średnio 2,4 żółtych kartek na mecz.Necaxa według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,33 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 5 | 1-2-2 | 1,00 | 1,40 | 1,80 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Necaxa zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Necaxa na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,40 1,00 | 0,60 1,50 | 0,60 2,17 |
|
15.
|
0,83 1,40 | 1,17 1,60 | 1,67 2,00 |
|
16.
|
1,20 0,83 | 1,20 1,00 | 1,40 1,67 |
|
17.
|
1,00 0,60 | 1,33 1,40 | 2,00 2,20 |
|
18.
|
0,67 0,00 | 0,83 0,60 | 1,83 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Necaxy
Skrajne wyniki i osiągnięcia Necaxy w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Necaxa - Atlante FC 2:1 Liga MX (Meksyk), 17.07.2026
- Najwyższa porażka Toluca - Necaxa 3:1 Liga MX (Meksyk), 3.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Necaxa - Club América 2:4, Liga MX (Meksyk), 28.09.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Carranza, Atlético San Luis - Necaxa 3:1, Liga MX (Meksyk), 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Pedroza, Necaxa - Atlante FC 2:1, Liga MX (Meksyk), 17.07.2026
Jakie statystyki ma Necaxa w tym sezonie?
Bilans Necaxy w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-3-6 przy 15 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Necaxa – zawodnicy
Jak wygląda kadra Necaxy w sezonie 2026.
Przewidywany skład Necaxy 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Necaxy
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Argentyna | 5 mln € | 1,1 mln € | 10 | 91% | 7 | 2 | 823' | 0 | 1 | |||||||
| 99 |
![]() |
23 | Meksyk | 2,5 mln € | 268 tys. € | 11 | 100% | 1 | 1 | 496' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Meksyk | – | 134 tys. € | 4 | 36% | 1 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
22 | Kolumbia | 1 mln € | 98 tys. € | 11 | 100% | 2 | 1 | 264' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
22 | Argentyna | 3,5 mln € | 54 tys. € | 10 | 91% | 0 | 1 | 676' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | USA | 2 mln € | 376 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 732' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Kolumbia | 1 mln € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 182' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
33 | Argentyna | 1 mln € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 716' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Argentyna | 1,5 mln € | 89 tys. € | 11 | 100% | 2 | 1 | 511' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Meksyk | 1 mln € | 80 tys. € | 11 | 100% | 0 | 1 | 352' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
23 | Meksyk | 1 mln € | 224 tys. € | 8 | 73% | 2 | 0 | 350' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Meksyk | 2,5 mln € | 313 tys. € | 11 | 100% | 0 | 1 | 527' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Meksyk | 600 tys. € | 72 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 38' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
28 | Urugwaj | 3,5 mln € | 537 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 734' | 2 | 2 | |||||||
| 4 |
|
30 | Meksyk | 2 mln € | 80 tys. € | 8 | 73% | 0 | 1 | 549' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Kolumbia | 550 tys. € | 80 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 376' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
23 | Meksyk | 1 mln € | 224 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 687' | 3 | 0 | |||||||
| 88 |
|
27 | Meksyk | 500 tys. € | 331 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 478' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Brazylia | 4 mln € | 210 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 559' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Meksyk | 500 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 1 | 221' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Meksyk | 75 tys. € | 63 tys. € | 6 | 55% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Meksyk | 1,2 mln € | 89 tys. € | 5 | 45% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
22 | Meksyk | 75 tys. € | 80 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 907' | 1 | 1 | |||||||
| 1 |
![]() |
25 | Meksyk | 150 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Necaxy
36,2 mln €
śr. 1,5 mln € / zawodnika
Ile Necaxa wydaje na pensje
4,5 mln € rocznie
śr. 188 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Meksyk (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Necaxy w sezonie 2026
Necaxa wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Necaxy
Jak wygląda skład Necaxy?
W wyjściowym ustawieniu Necaxy między słupkami staje L. Jimenez, a linię obrony najczęściej tworzą R. Martinez, C. Vargas, Kaiky Marques Naves oraz A. Oliveros. W środku pola grają L. Faravelli, D. Leyva, P. Pedraza, M. Espindola oraz O. Gonzalez, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Carranza. Trener Juan Reynoso ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Necaxa – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Necaxa w sezonie 2026.
Necaxa transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Meksyk | 25 |
|
1,7 mln € | |
| 27 Lip 2026 |
|
Meksyk | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
2,6 mln € | |
| 18 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 27 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Argentyna | 29 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia | 22 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Meksyk | 25 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Argentyna | 22 |
|
875 tys. € |
Kluczowe transfery Necaxy
Necaxa bilans transferowy
- +2,2 mln € 2026
- +5,8 mln € 2025
- -5,5 mln € 2024
- -484 tys. € 2023
- +4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Necaxy
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Necaxa w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Necaxy trafiło 20 zawodników za łączną kwotę 13 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 15,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Julian Carranza z Feyenoordu za 3,4 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Agustin Palavecino do CD Cruz Azul za 4,7 mln €.
Necaxa – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Necaxa? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Necaxę?
Klub piłkarski Necaxa zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Meksyku oraz Liga Mistrzów CONCACAF. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Meksyku, Campeón de Campeones, Superpuchar Meksyku, Puchar Meksyku (Clausura) oraz Mistrzostwo Apertury Meksyku.