Chicago Fire - Necaxa wynik meczu 2:0
Chicago Fire - Necaxa (07.08.2026) wynik meczu 2:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Chicago Fire | 65 min |
|---|---|
| Remis | 31 min |
| Prowadzenie Necaxy | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Chicago Fire brak | 0 |
| Kartki Necaxa Martinez 23', Leyva 61', Zaleta 61', 78' | 3 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 38 min (31'–69') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 31' |
| Gol średnio co | 48,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 2 gole w 96 min | 48 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,0 min |
| Gole po przerwie 1 z 2 goli | 50% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 2 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Leagues Cup 2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | runda |
| Data | 07.08.2026, 02:40 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 24°C |
| Sędzia | Rosendo Mendoza |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Chicago Fire - Necaxa z 07.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Chicago Fire vs Necaxa
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy





Składy
Chicago Fire
- Śr. wiek
- 27,6
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 7,34
- 1 Chris Brady bramkarz 2,5 mln € 22 l. 190 cm 4
- 24 Jonathan Dean obrońca 800 tys. € 29 l. 173 cm 4
- 5 Sam Rogers obrońca 500 tys. € 27 l. 193 cm 4
- 3 Jack Elliott obrońca 2,5 mln € 31 l. 195 cm 4
- 15 Andrew Gutman obrońca 1,5 mln € 30 l. 180 cm 4
- 6 Anton Saletros pomocnik 82' 2,5 mln € 30 l. 183 cm 4
- 35 Sergio Oregel pomocnik 90' 1 mln € 21 l. 175 cm 4
- 42 Dje D'Avilla pomocnik 4 mln € 23 l. 191 cm 4
- 12 Puso Dithejane napastnik 82' 1 mln € 22 l. 183 cm 4
- 9 Robert Lewandowski napastnik 64' 7 mln € 38 l. 186 cm 4
- 11 Philip Zinckernagel napastnik 64' 4 mln € 31 l. 175 cm 4
- 19 Jonathan Bamba napastnik 64' 3,5 mln € 30 l. 175 cm 3
- 37 Robert Turdean pomocnik – 16 l. 170 cm 4
- 20 Jason Shokalook napastnik 250 tys. € 24 l. 185 cm 2
- 14 Viktor Radojević obrońca 1,5 mln € 22 l. – 4
- 29 David Poreba pomocnik 90' 100 tys. € 23 l. 182 cm 4
- 22 Mauricio Pineda obrońca 82' 1,2 mln € 29 l. 185 cm 4
- 17 Robin Lod pomocnik 64' 1 mln € 33 l. 180 cm 4
- 7 Maren Haile-Selassie pomocnik 82' 1,8 mln € 27 l. 176 cm 4
- 25 Jeffrey Gal bramkarz 75 tys. € 33 l. 187 cm 4
- 38 Christopher Cupps obrońca 100 tys. € 18 l. 185 cm 3
- 44 Josh Cohen bramkarz 100 tys. € 34 l. 185 cm 4
- 2 Leonardo Barroso obrońca 1 mln € 21 l. 170 cm 4
Trener Gregg Berhalter
Necaxa
- Śr. wiek
- 24,5
- Śr. wzrost
- 177 cm
- Śr. ocena XI
- 6,56
- 12 Luis Jimenez bramkarz 75 tys. € 22 l. 195 cm 3
- 5 Kaiky Marques Naves obrońca 4 mln € 24 l. 180 cm 3
- 33 Raul Martinez obrońca 1 mln € 23 l. 164 cm 3
- 3 Agustin Oliveros obrońca 3,5 mln € 28 l. 182 cm 3
- 99 Miguel Rodriguez pomocnik 45' 2,5 mln € 23 l. 175 cm 3
- 8 Lorenzo Faravelli pomocnik 68' 1 mln € 33 l. 177 cm 3
- 14 Mauro Zaleta pomocnik 1 mln € 24 l. 174 cm 2
- 6 Danny Leyva pomocnik 88' 2 mln € 23 l. 178 cm 3
- 11 Juan Torres napastnik 78' 550 tys. € 22 l. 170 cm 3
- 9 Julian Carranza napastnik 5 mln € 26 l. 182 cm 3
- 10 Javier Ruiz napastnik 88' 3,5 mln € 22 l. 173 cm 3
- 2 Emilio Martinez obrońca 1,2 mln € 23 l. 179 cm 2
- 21 Matias Espindola pomocnik 78' 1,5 mln € 22 l. 185 cm 3
- 17 Rogelio Cortez pomocnik 68' 600 tys. € 22 l. 173 cm 3
- 1 Christopher Andrade bramkarz 150 tys. € 25 l. 190 cm 3
- 88 Carlos Vargas obrońca 500 tys. € 27 l. 176 cm 3
- 20 Francisco Mendez obrońca 500 tys. € 21 l. 186 cm 3
- 16 Pedro Pedraza pomocnik 88' 2,5 mln € 26 l. 181 cm 3
- 27 Miguel Pedroza napastnik – 23 l. 185 cm 1
- 4 Alexis Pena obrońca 2 mln € 30 l. 186 cm 3
- 90 Juan Valencia napastnik 88' 1 mln € 22 l. 178 cm 3
- 13 Owen Gonzalez pomocnik 45' 1 mln € 23 l. 169 cm 3
- 181 Javier Orantes bramkarz – 21 l. 182 cm 3
Trener Juan Reynoso
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Chicago Fire w meczu z Necaxą?
W wyjściowym składzie Chicago Fire w ustawieniu 4-3-3: w bramce C. Brady, w obronie J. Dean, S. Rogers, J. Elliott oraz A. Gutman, w pomocy A. Saletros, S. Oregel oraz T. D'Avilla, w ataku P. Dithejane, R. Lewandowski oraz P. Zinckernagel. Z ławki weszli: J. Bamba (64'), R. Lod (64'), M. Pineda (82'), M. Haile-Selassie (82') oraz D. Poręba (90').
Jaki był wyjściowy skład Necaxy w meczu z Chicago Fire?
W wyjściowym składzie Necaxy w ustawieniu 3-4-3: w bramce L. Jimenez, w obronie Kaiky Marques Naves, R. Martinez oraz A. Oliveros, w pomocy M. Rodriguez, L. Faravelli, M. Zaleta oraz D. Leyva, w ataku J. Torres, J. Carranza oraz J. Ruiz. Z ławki weszli: O. Gonzalez (45'), R. Cortez (68'), M. Espindola (78'), P. Pedraza (88') oraz J. Valencia (88').
Kogo zabrakło w meczu Chicago Fire – Necaxa?
Po stronie Chicago Fire nie zagrali: Sam Rogers.
Forma w 10 ostatnich meczach
Chicago Fire - Necaxa
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Chicago Fire - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
02:40
|
Colorado Rapids
2
Chicago Fire
4
|
||
| MLS, 33. kolejka | |||
|
29 Paź
01:40
|
Chicago Fire
2
Orlando City SC
2
|
||
| MLS, 32. kolejka | |||
|
25 Paź
01:40
|
Atlanta United
2
Chicago Fire
3
|
||
| MLS, 31. kolejka | |||
|
18 Paź
01:40
|
New England Revolution
1
Chicago Fire
0
|
||
| MLS, 30. kolejka | |||
|
15 Paź
02:40
|
Chicago Fire
1
Philadelphia Union
3
|
||
| MLS, 29. kolejka | |||
|
10 Paź
20:40
|
Chicago Fire
2
New York City FC
1
|
||
| MLS, 28. kolejka | |||
|
07 Paź
02:30
|
Chicago Fire
3
Vancouver Whitecaps
1
|
||
| MLS, 16. kolejka | |||
|
27 Wrz
01:40
|
Charlotte
0
Chicago Fire
1
|
||
| MLS, 27. kolejka | |||
|
20 Wrz
03:40
|
Nashville SC
3
Chicago Fire
0
|
||
| MLS, 26. kolejka | |||
|
13 Wrz
23:40
|
Chicago Fire
1
New England Revolution
2
|
||
| MLS, 25. kolejka | |||
Necaxa - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
02 Lis
00:00
|
Santos Laguna
1
Necaxa
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||
|
24 Paź
03:00
|
Necaxa
1
FC Juárez
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||
|
21 Paź
02:07
|
Guadalajara Chivas
1
Necaxa
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||
|
17 Paź
03:00
|
Necaxa
0
Atlas
2
|
||
| Liga MX (Meksyk), 12. kolejka | |||
|
12 Paź
01:10
|
CF Pachuca
3
Necaxa
3
|
||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||
|
28 Wrz
05:10
|
Necaxa
2
Club América
4
|
||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||
|
20 Wrz
01:00
|
Atlético San Luis
3
Necaxa
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 9. kolejka | |||
|
12 Wrz
03:00
|
Necaxa
0
Puebla
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 8. kolejka | |||
|
06 Wrz
03:00
|
Tigres UANL
1
Necaxa
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 7. kolejka | |||
|
29 Sie
03:00
|
Necaxa
1
CD Cruz Azul
3
|
||
| Liga MX (Meksyk), 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Chicago Fire - Necaxa
Bilans 1 meczu bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 100% (1 z 1)
- Powyżej 2,5 gola 0% (0 z 1)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 1)
- Obie strzelą (BTTS) 0% (0 z 1)
- Mecze bez gola 0% (0 z 1)
- Remisy 0% (0 z 1)
- Wygrana 1 golem 0% (0 z 1)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 1)
Chicago Fire - Necaxa mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
07 Sie
02:40
|
Chicago Fire
2
Necaxa
0
|
||
| Leagues Cup, runda | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Chicago Fire - Necaxa
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 1 meczu Chicago Fire - Necaxa.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 2:0 wygrana Chicago Fire | 1 (100%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Chicago Fire najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol Chicago Fire najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Czyste konto Chicago Fire najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Chicago Fire - Necaxa według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Chicago | Remis | Necaxa |
|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 1 | 1 | 0 | 0 |
Atut własnego boiska
Chicago Fire u siebie i Necaxa na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Chicago Fire - Necaxa?
W 1 spotkaniu bezpośrednich Chicago Fire ma na koncie 1 zwycięstwo, Necaxa 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 2:0 dla Chicago Fire. Ostatni mecz rozegrano 7 sierpnia 2026 (Leagues Cup), a Chicago Fire - Necaxa zakończył się wynikiem 2:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 2:0 Chicago Fire (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Necaxy nad Chicago Fire?
W 1 meczu bezpośrednich nie ma jeszcze zwycięstwa Necaxy. Obie drużyny strzelały w 0 spotkaniach (0%), a 3 gole lub więcej padły w 0 spotkaniach (0%).
Miejsca Chicago Fire oraz Necaxa
w tabeli Leagues Cup
Tabela - Grupa A
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 2 |
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 5 |
CF Monterrey
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 6 |
Club León
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
FC Juárez
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
U siebie
P
|
| 9 |
CF Pachuca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 10 |
Santos Laguna
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Atlas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 12 |
Necaxa
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
Atlante FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 14 |
Atlético San Luis
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
Club Querétaro
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
UNAM Pumas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 18 |
Puebla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 2 |
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 3 |
Guadalajara Chivas
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 4 |
CF Monterrey
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 5 |
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 6 |
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 7 |
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 8 |
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 9 |
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
| 11 |
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 12 |
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 13 |
Club América
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Toluca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
CD Cruz Azul
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
Tigres UANL
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 18 |
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
Tabela - Grupa B
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 2 |
Chicago Fire
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 3 |
Austin FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 6 | |
| 4 |
Real Salt Lake
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 7 | 6 | |
| 5 |
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 6 |
Portland Timbers
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 6 | |
| 7 |
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
San Diego
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 10 |
FC Dallas
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 |
U siebie
Z
|
| 11 |
Minnesota United FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Nashville SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 13 |
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
| 14 |
New York City FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 3 | |
| 15 |
Seattle Sounders
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 16 |
Philadelphia Union
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 17 |
Orlando City SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 18 |
Vancouver Whitecaps
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chicago Fire
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 3 |
FC Dallas
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 4 |
Orlando City SC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 5 |
Austin FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Minnesota United FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 8 |
Vancouver Whitecaps
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 9 |
Columbus Crew
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 10 |
Charlotte
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Portland Timbers
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 12 |
FC Cincinnati
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
San Diego
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Nashville SC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 15 |
Inter Miami
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
New York City FC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 17 |
Seattle Sounders
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 18 |
Philadelphia Union
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|