Forma w lidze
Charlotte w tabeli
5. miejsce / 46 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 20 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
28 pkt
29:16 bramki
1,93 gola/mecz
18 pkt
22:27 bramki
1,57 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Charlotte
Wartość drużyny: 27 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | Hiszpania | 30 | pomocnik | 29 | 5,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 8 asyst | Hiszpania | 30 | pomocnik | 29 | 5,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,17 średnia ocena | Hiszpania | 30 | pomocnik | 29 | 5,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2610 minut | Chorwacja | 34 | bramkarz | 29 | 1,2 mln € |
Przewidywany skład Charlotte 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Tabela - Konferencja Wschodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nashville SC
|
29 | 20 | 6 | 3 | 63:22 | 66 |
2
|
Inter Miami
|
29 | 14 | 10 | 5 | 70:50 | 52 |
3
|
New England Revolution
|
29 | 15 | 4 | 10 | 48:41 | 49 |
4
|
Chicago Fire
|
29 | 14 | 6 | 9 | 52:43 | 48 |
5
|
Charlotte
|
29 | 13 | 7 | 9 | 51:43 | 46 |
6
|
Philadelphia Union
|
29 | 13 | 6 | 10 | 59:46 | 45 |
Wyniki Charlotte
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Columbus Crew
3
Charlotte
1
MLS, 29. kolejka
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Charlotte
3
FC Dallas
2
MLS, 28. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Charlotte
0
Chicago Fire
1
MLS, 27. kolejka
|
Terminarz Charlotte
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 20:30
|
Philadelphia Union
Charlotte
MLS, 30. kolejka
|
|
|
25 Paź 03:30
|
Portland Timbers
Charlotte
MLS, 31. kolejka
|
|
|
29 Paź 00:30
|
Charlotte
CF Montreal
MLS, 32. kolejka
|
Ostatnie transfery Charlotte
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
USA |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
|
USA |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Paź 2026 |
|
Mali |
![]() |
za darmo | |
| 08 Paź 2026 |
![]() |
Kanada |
|
za darmo |
Charlotte to klub piłkarski z USA występujący w MLS. Swoim domowym obiektem jest Bank of America Stadium, który może pomieścić 75 412 widzów. Zespół prowadzi Dean Smith. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 27 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Charlotte w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Charlotte trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 3,8 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 5,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Pep Biel z Olympiakos za 3,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kerwin Vargas do Atletico Paranaense za 5,2 mln €.
Które miejsce zajmuje Charlotte w tabeli MLS?
Charlotte zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 46 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Nashville SC wynosi 20 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 51:43, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Charlotte?
W wyjściowym ustawieniu Charlotte między słupkami staje K. Kahlina, a linię obrony najczęściej tworzą W. Cleary, H. Kessler, T. Ream oraz D. Schnegg. W środku pola grają L. Abada, A. Westwood, P. Biel, B. Bronico oraz A. Saint-Maximin, a za skuteczność w ataku odpowiadają Idan Toklomati Jorno. Trener Dean Smith ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Kiedy Charlotte gra następny mecz?
Najbliższy mecz Charlotte to spotkanie z Philadelphia Union, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Subaru Park w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Charlotte?
Ostatni mecz Charlotte to porażka z Columbus Crew 3:1 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Toklomati Giorno, Mendez, Zaroury oraz Habroune. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Charlotte w tym sezonie?
Bilans Charlotte w tym sezonie to 29 meczów i wynik 13-7-9 przy 51 zdobytych bramkach i 43 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Charlotte w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Charlotte w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Charlotte
Charlotte terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 20:30
|
MLS, 30. kolejka
|
Subaru Park Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 03:30
|
MLS, 31. kolejka
|
Providence Park Wyjazd | – | |
|
29 Paź 00:30
|
MLS, 32. kolejka
|
Bank of America Stadium U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 00:00
|
MLS, 33. kolejka
|
Bank of America Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 22:00
|
MLS, 34. kolejka
|
Chase Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy Charlotte gra następny mecz?
Najbliższy mecz Charlotte to spotkanie z Philadelphia Union, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Subaru Park w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Charlotte w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Charlotte w sezonie 2026.
Forma i bramki Charlotte w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Charlotte wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 4/14 | 0/2 | |
|
11 Paź Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 14/17 | 1/2 | |
|
27 Wrz Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 4/10 | 7/9 | |
|
20 Wrz Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 3/7 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 3/15 | 1/3 | |
|
10 Wrz Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 3/14 | 1/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
MLS, 23. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 8/14 | 4/8 | |
|
30 Sie Koniec
|
MLS, 22. kolejka
|
0:2 | 4-3-3 | 7/18 | 1/2 | |
|
23 Sie Koniec
|
MLS, 21. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 4/13 | 2/5 | |
|
20 Sie Koniec
|
MLS, 20. kolejka
|
3:3 | 4-3-3 | 5/11 | 0/2 |
Charlotte ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 22 z 29 meczów, ze średnią 1,59 punktu. W pozostałych ustawieniach Charlotte zdobywa 1,57 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Charlotte?
Ostatni mecz Charlotte to porażka z Columbus Crew 3:1 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Toklomati Giorno, Mendez, Zaroury oraz Habroune. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Charlotte – tabela MLS
Jakie miejsce w tabeli MLS zajmuje Charlotte w sezonie 2026.
Tabela - Konferencja Wschodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nashville SC
|
29 | 20 | 6 | 3 | 63:22 | 41 | 66 | |
2
|
Inter Miami
|
29 | 14 | 10 | 5 | 70:50 | 20 | 52 | |
3
|
New England Revolution
|
29 | 15 | 4 | 10 | 48:41 | 7 | 49 | |
4
|
Chicago Fire
|
29 | 14 | 6 | 9 | 52:43 | 9 | 48 | |
5
|
Charlotte
|
29 | 13 | 7 | 9 | 51:43 | 8 | 46 | |
6
|
Philadelphia Union
|
29 | 13 | 6 | 10 | 59:46 | 13 | 45 | |
7
|
Orlando City SC
|
29 | 11 | 5 | 13 | 54:69 | -15 | 38 | |
8
|
New York Red Bulls
|
29 | 10 | 6 | 13 | 39:54 | -15 | 36 | |
9
|
FC Cincinnati
|
28 | 9 | 9 | 10 | 60:68 | -8 | 36 | |
10
|
New York City FC
|
29 | 8 | 9 | 12 | 42:40 | 2 | 33 | |
11
|
Toronto FC
|
29 | 7 | 12 | 10 | 44:55 | -11 | 33 | |
12
|
DC United
|
28 | 7 | 12 | 9 | 36:47 | -11 | 33 | |
13
|
Columbus Crew
|
29 | 9 | 5 | 15 | 44:47 | -3 | 32 | |
14
|
Atlanta United
|
29 | 8 | 6 | 15 | 36:48 | -12 | 30 | |
15
|
CF Montreal
|
29 | 6 | 6 | 17 | 35:59 | -24 | 24 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nashville SC
|
29 | 20 | 6 | 3 | 63:22 | 41 | 66 | |
2
|
Inter Miami
|
29 | 14 | 10 | 5 | 70:50 | 20 | 52 | |
3
|
New England Revolution
|
29 | 15 | 4 | 10 | 48:41 | 7 | 49 | |
4
|
Chicago Fire
|
29 | 14 | 6 | 9 | 52:43 | 9 | 48 | |
5
|
Charlotte
|
29 | 13 | 7 | 9 | 51:43 | 8 | 46 | |
6
|
Philadelphia Union
|
29 | 13 | 6 | 10 | 59:46 | 13 | 45 | |
7
|
Orlando City SC
|
29 | 11 | 5 | 13 | 54:69 | -15 | 38 | |
8
|
New York Red Bulls
|
29 | 10 | 6 | 13 | 39:54 | -15 | 36 | |
9
|
FC Cincinnati
|
28 | 9 | 9 | 10 | 60:68 | -8 | 36 | |
10
|
New York City FC
|
29 | 8 | 9 | 12 | 42:40 | 2 | 33 | |
11
|
Toronto FC
|
29 | 7 | 12 | 10 | 44:55 | -11 | 33 | |
12
|
DC United
|
28 | 7 | 12 | 9 | 36:47 | -11 | 33 | |
13
|
Columbus Crew
|
29 | 9 | 5 | 15 | 44:47 | -3 | 32 | |
14
|
Atlanta United
|
29 | 8 | 6 | 15 | 36:48 | -12 | 30 | |
15
|
CF Montreal
|
29 | 6 | 6 | 17 | 35:59 | -24 | 24 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nashville SC
|
15 | 14 | 1 | 0 | 45:12 | 33 | 43 | |
| 2 |
New England Revolution
|
14 | 9 | 2 | 3 | 26:16 | 10 | 29 | |
| 3 |
Chicago Fire
|
15 | 9 | 1 | 5 | 28:19 | 9 | 28 | |
| 4 |
Charlotte
|
15 | 8 | 4 | 3 | 29:16 | 13 | 28 | |
| 5 |
Orlando City SC
|
14 | 8 | 2 | 4 | 26:19 | 7 | 26 | |
| 6 |
Inter Miami
|
15 | 6 | 7 | 2 | 41:26 | 15 | 25 | |
| 7 |
Philadelphia Union
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:14 | 11 | 25 | |
| 8 |
FC Cincinnati
|
13 | 7 | 3 | 3 | 36:27 | 9 | 24 | |
| 9 |
Toronto FC
|
16 | 5 | 9 | 2 | 34:32 | 2 | 24 | |
| 10 |
Columbus Crew
|
15 | 7 | 2 | 6 | 22:17 | 5 | 23 | |
| 11 |
DC United
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:26 | -6 | 20 | |
| 12 |
New York Red Bulls
|
14 | 5 | 3 | 6 | 22:27 | -5 | 18 | |
| 13 |
CF Montreal
|
15 | 4 | 5 | 6 | 19:21 | -2 | 17 | |
| 14 |
New York City FC
|
14 | 4 | 4 | 6 | 26:21 | 5 | 16 | |
| 15 |
Atlanta United
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:26 | -6 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Miami
|
14 | 8 | 3 | 3 | 29:24 | 5 | 27 | |
| 2 |
Nashville SC
|
14 | 6 | 5 | 3 | 18:10 | 8 | 23 | |
| 3 |
New England Revolution
|
15 | 6 | 2 | 7 | 22:25 | -3 | 20 | |
| 4 |
Chicago Fire
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:24 | 0 | 20 | |
| 5 |
Philadelphia Union
|
15 | 6 | 2 | 7 | 34:32 | 2 | 20 | |
| 6 |
Charlotte
|
14 | 5 | 3 | 6 | 22:27 | -5 | 18 | |
| 7 |
New York Red Bulls
|
15 | 5 | 3 | 7 | 17:27 | -10 | 18 | |
| 8 |
New York City FC
|
15 | 4 | 5 | 6 | 16:19 | -3 | 17 | |
| 9 |
Atlanta United
|
15 | 4 | 4 | 7 | 16:22 | -6 | 16 | |
| 10 |
DC United
|
13 | 2 | 7 | 4 | 16:21 | -5 | 13 | |
| 11 |
Orlando City SC
|
15 | 3 | 3 | 9 | 28:50 | -22 | 12 | |
| 12 |
FC Cincinnati
|
15 | 2 | 6 | 7 | 24:41 | -17 | 12 | |
| 13 |
Toronto FC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:23 | -13 | 9 | |
| 14 |
Columbus Crew
|
14 | 2 | 3 | 9 | 22:30 | -8 | 9 | |
| 15 |
CF Montreal
|
14 | 2 | 1 | 11 | 16:38 | -22 | 7 |
Które miejsce zajmuje Charlotte w tabeli MLS?
Charlotte zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 46 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Nashville SC wynosi 20 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 51:43, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Charlotte w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Charlotte na tle ligi w sezonie 2026.
Charlotte na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,0
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 1,34
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,48
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 11,0
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 21,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy Charlotte
Rozkład bramek w czasie
Bramki Charlotte i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Charlotte to 16–30 minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Philadelphia Union - Charlotte Po przerwie pada 55% bramek Charlotte.Przebieg meczu Charlotte i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 10-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 3-3-7 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 8-3-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 4-3-5 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 1-1-4 |
Gdy Charlotte otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Charlotte
92% bramek Charlotte pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Charlotte zdobywa w sezonie średnio 1,59 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Charlotte
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Charlotte, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Charlotte wygra mecz Philadelphia Union - Charlotte Charlotte przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Charlotte
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 79%
- Powyżej 2,5 69%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 21%
- Powyżej 5,5 14%
W 69% meczów Charlotte padają co najmniej trzy bramki, a w 69% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Philadelphia Union - Charlotte Powyżej 2,5 bramki padło w 69% meczów Charlotte.Charlotte – faule i karne
- Faule / mecz 9,9
- Faule rywali / mecz 10,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Charlotte fauluje średnio 9,9 razy na mecz, a wymusza 10,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Charlotte, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Philadelphia Union - Charlotte Charlotte popełnia 9,9 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Charlotte zdobywa 1,87 punktu na mecz wobec 1,29 na wyjeździe.
Charlotte wygra mecz Philadelphia Union - Charlotte Charlotte zdobywa u siebie 62% możliwych punktów, na wyjeździe 43%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Charlotte ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Charlotte, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 29 meczów.
Charlotte wygra drugą połowę meczu Philadelphia Union - Charlotte Drugą połowę Charlotte wygrywał w 10 z 29 meczów.Charlotte – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 54%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,1
Charlotte oddaje 9,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 54% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Philadelphia Union - Charlotte Charlotte oddaje 9,0 strzałów na mecz.Charlotte – posiadanie piłki
- U siebie 48,2%
- Na wyjeździe 44,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 29
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 29 meczów. Średnio Charlotte utrzymuje przy piłce 46,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Charlotte wygra mecz Philadelphia Union - Charlotte Charlotte utrzymuje średnio 46,3% posiadania piłki.Charlotte – podania
- Kluczowe / mecz 9,1
- Dośrodkowania / mecz 16,1
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 54%
Charlotte wymienia średnio 442 podań na mecz przy celności 86%, z czego 9,1 to podania kluczowe.
Charlotte – czyste konta
- U siebie 3 z 15
- Na wyjeździe 2 z 14
- Stracone / mecz 1,48
- Bez straty do przerwy 48%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Charlotte to 17% meczów sezonu (5 z 29), z czego 3 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Philadelphia Union - Charlotte Czyste konto Charlotte zachowuje w 17% meczów.Charlotte – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 93%
- Pow. 8,5 w meczu 69%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Charlotte wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 69% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Philadelphia Union - Charlotte Powyżej 8,5 rożnego padło w 69% meczów Charlotte.Charlotte – kartki
- Żółte kartki 55
- Pow. 3,5 kartki w meczu 59%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 41%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 14%
Charlotte ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Charlotte – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Philadelphia Union - Charlotte Charlotte ogląda średnio 1,9 żółtych kartek na mecz.Charlotte według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 1-1-5 | 0,57 | 0,71 | 1,43 |
| Środka tabeli (6–10) | 8 | 4-2-2 | 1,75 | 2,25 | 1,63 |
| Dołu tabeli (11–15) | 9 | 6-2-1 | 2,22 | 2,33 | 1,44 |
Najwięcej punktów na mecz Charlotte zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Charlotte na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,07 1,33 | 1,86 1,47 | 1,14 1,67 |
|
4.
|
1,87 1,43 | 1,87 1,71 | 1,27 1,71 |
|
5.
|
1,87 1,29 | 1,93 1,57 | 1,07 1,93 |
|
6.
|
1,79 1,33 | 1,79 2,27 | 1,00 2,13 |
|
7.
|
1,86 0,80 | 1,86 1,87 | 1,36 3,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Charlotte
Skrajne wyniki i osiągnięcia Charlotte w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Charlotte - New York Red Bulls 6:1 MLS, 22.03.2026
- Najwyższa porażka Los Angeles Galaxy - Charlotte 3:0 MLS, 1.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Charlotte - New York Red Bulls 6:1, MLS, 22.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Bronico, Charlotte - Columbus Crew 3:1, MLS, 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Biel, Charlotte - Austin FC 3:1, MLS, 8.03.2026
Jakie statystyki ma Charlotte w tym sezonie?
Bilans Charlotte w tym sezonie to 29 meczów i wynik 13-7-9 przy 51 zdobytych bramkach i 43 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Charlotte – zawodnicy
Jak wygląda kadra Charlotte w sezonie 2026.
Przewidywany skład Charlotte 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Charlotte
-
Archie Goodwin Napastnik Uraz stopy pauzuje od 19 dniopuszczone: 2 mecze

-
Idan Toklomati Jorno Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 20 dniopuszczone: 1 mecz
-
Nimfasha Berchimas Napastnik Operacja stopy pauzuje od 72 dniopuszczone: 14 meczów
-
Aron John Pomocnik Uraz barku pauzuje od 88 dniopuszczone: 18 meczów
Kadra Charlotte
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
22 | Izrael | 4,5 mln € | 622 tys. € | 28 | 97% | 12 | 3 | 2 118' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Francja | 8 mln € | 1,8 mln € | 11 | 38% | 1 | 3 | 835' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Australia | 750 tys. € | 289 tys. € | 26 | 90% | 3 | 0 | 418' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
19 | Benin | – | – | 22 | 76% | 1 | 2 | 628' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Izrael | 5 mln € | 2,2 mln € | 28 | 97% | 5 | 5 | 1 191' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | Anglia | 200 tys. € | 101 tys. € | 27 | 93% | 0 | 0 | 177' | 1 | 0 | |||||||
| 71 |
![]() |
22 | USA | 150 tys. € | – | 3 | 10% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Kanada | 0 € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
18 | USA | 1,5 mln € | 133 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
![]() |
20 | USA | 125 tys. € | 156 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
30 | Hiszpania | 5,5 mln € | 2,5 mln € | 29 | 100% | 12 | 8 | 2 546' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
|
36 | Anglia | 300 tys. € | 711 tys. € | 26 | 90% | 3 | 4 | 2 233' | 11 | 2 | |||||||
| 13 |
|
31 | USA | 1,5 mln € | 445 tys. € | 29 | 100% | 1 | 0 | 997' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Francja | 1 mln € | 311 tys. € | 29 | 100% | 0 | 1 | 1 236' | 6 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | USA | 2 mln € | 1,3 mln € | 28 | 97% | 0 | 1 | 1 055' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | USA | 1,2 mln € | 222 tys. € | 28 | 97% | 0 | 0 | 569' | 2 | 0 | |||||||
| 48 |
|
20 | USA | – | – | 9 | 31% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
33 | Mali | 4 mln € | 7,9 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
20 | Mali | 1,5 mln € | 267 tys. € | 4 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
31 | Anglia | 2 mln € | 800 tys. € | 17 | 59% | 1 | 2 | 1 241' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
39 | USA | 150 tys. € | 889 tys. € | 23 | 79% | 0 | 1 | 1 853' | 3 | 2 | |||||||
| 14 |
|
34 | Anglia | 500 tys. € | 422 tys. € | 28 | 97% | 0 | 0 | 1 905' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
28 | USA | 1,5 mln € | 756 tys. € | 18 | 62% | 1 | 0 | 1 170' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
21 | Ghana | 1,2 mln € | – | 29 | 100% | 2 | 0 | 1 681' | 3 | 0 | |||||||
| 35 |
|
23 | USA | – | – | 18 | 62% | 1 | 1 | 816' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
28 | Austria | 1,5 mln € | 578 tys. € | 26 | 90% | 2 | 3 | 1 224' | 7 | 2 | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | USA | – | 72 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
21 | USA | 50 tys. € | 125 tys. € | 6 | 21% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | Chorwacja | 1,2 mln € | 689 tys. € | 29 | 100% | 0 | 0 | 2 610' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
33 | USA | 100 tys. € | 202 tys. € | 29 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
26 | USA | 100 tys. € | 111 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
|
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 51 |
|
20 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Charlotte
45,5 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile Charlotte wydaje na pensje
23,7 mln € rocznie
śr. 718 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: USA (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Charlotte w sezonie 2026
Charlotte wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Charlotte
Jak wygląda skład Charlotte?
W wyjściowym ustawieniu Charlotte między słupkami staje K. Kahlina, a linię obrony najczęściej tworzą W. Cleary, H. Kessler, T. Ream oraz D. Schnegg. W środku pola grają L. Abada, A. Westwood, P. Biel, B. Bronico oraz A. Saint-Maximin, a za skuteczność w ataku odpowiadają Idan Toklomati Jorno. Trener Dean Smith ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Charlotte – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Charlotte w sezonie 2026.
Charlotte transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
USA | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
|
USA | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Paź 2026 |
|
Mali | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Paź 2026 |
![]() |
Kanada | 22 |
|
za darmo | |
| 08 Paź 2026 |
![]() |
USA | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 24 |
|
5,2 mln € | |
| 12 Lip 2026 |
|
Francja | 29 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
USA | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 33 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 04 Cze 2026 |
![]() |
USA | 21 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Charlotte
Charlotte bilans transferowy
- +1,4 mln € 2026
- +10,6 mln € 2025
- -4,4 mln € 2024
- -7,1 mln € 2023
- -5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Charlotte
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Charlotte w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Charlotte trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 3,8 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 5,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Pep Biel z Olympiakos za 3,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kerwin Vargas do Atletico Paranaense za 5,2 mln €.